Články za júl 2020

FAKE NEWS

Vyšla ďalšia kniha, ktorá škandalizuje Michaela absolútnymi nezmyslami a bulvárnymi bludmi.

Bad: An Unprecedented Investigation into the Michael Jackson Cover-Up.

Jej autorom je Dylan Howard, bývalý redaktor oplzlého bulváru National Enquirer a zároveň autor článkov pre ďalší oplzlý plátok RadarOnline, ktoré masívne desiatky rokov šírili a zverejňovali zvrátené články plné bludov a nezmyslov.

A teraz, v roku 2020 chce tento mediálny príživník "odhaľovať skutočnú tvár Michaela Jacksona", vrátane "dôkazov" z FBI spisov, nahrávok a súdnych dokumentov.

Úplnou náhodou v roku 2020, kedy prebieha súdna snaha podvodníkov Robsona a Safechucka o civilný proces, aby nielen táto kniha nainfikovala ľudí a potencionálnu porotu, a po fiasku s pornodokumentom LN, kedy nedokázal ani ten zmeniť naratív pre verejnosť a mediálnu propagandu proti Michaelovi.

---------------

Don´t waste the click on the tabloid stories regarding Dylan Howard´s book - We all know what a sh!t stirrer Howard has been - the *US/UK tabloids are trying to trick fans into clicke their urls for Howard´s book -- " Bad"

Dylan Howard, has been a purveyor of Radar Online Garbage articles about Michael Jackson for years.

Fired becaue He got caught in Trump pay-off scandal of women to keep their stories suppressed.

Now he needs to make buck on the FOS MJ book of his.

That IS exactly what all the years of bad MJ press amounted to - Blowing Smoke for the real sexual deviants in Hollywood.

bad-kniha

Novinky zo súdnej siene

Právnici Robsona stiahli zo žaloby, podľa súdnych dokumentov, obvinenia zo sexuálneho zneužitia, a nechali iba fádne obvinenia zo zanedbania povinnosti starostlivosti a dohľadu nad maloletými - právny výraz "negligence", čo znamená v tomto prípade, že spoločnosti Michaela Jacksona, ktoré žalujú Robson a Safechuck, mali byť zodpovedné, že ich neochránili pred zneužitím v čase, keď podľa nich mali byť zamestnaní v jeho spoločnostiach, keďže Michaela Jacksona nemôžu obviniť, čo samozrejme, nie je pravda, a aj preto bol ich prípad v roku 2017 kompletne zamietnutý.

Tým sa celý prípad dostáva na úroveň snahy o zastrašovanie pozostalosti MJ Estate a uzatvorenie akejkoľvek dohody o finančnom vyrovnaní, keďže toto je cieľom ich civilnej žaloby, presne na spôsob Jordana Chandlera, ktorý v zastúpení svojho otca Evana, v mimosúdnej dohode nijako a z ničoho neobvinil Michaela Jacksona, že by došlo k sexuálnemu zneužívaniu alebo akémukoľvek sexuálnemu kontaktu!!!! = išlo iba o to, koľko peňazí za dohodu dostanú.

Aj v tomto prípade sa Robson a Safechuck snažia "zjemniť" prípad, aby bol pre prípadnú porotu priechodnejší a jednoduchšie presvedčivejší (ak vôbec by k procesu došlo), že síce možno mohli byť zneužití niekedy nejako niekým, ale za všetko mohla spoločnosť MJJ Productions, a tým by im porota akože dala možnosť žiadať peniaze ako odškodné.

**************************

Wade Robson's lawyers have dropped the sexual abuse charges against Michael Jackson's Estate and are now trying to extort money out of a broader claim of "negligence".

This proves that it was never about "victims" but about finding a way to claim damages money.

Vince Finaldi doesn't care whether the abuse allegations are true or false. He'd rather not focus on that part of his lawsuit.

He freely withdrew causes for CSA, Assault & Battery in 4th complaint.

Finaldi will argue that regardless of whether the allegations of abuse can be proven, the businesses MJ owned & their managers were negligent in supervising kids that were over & should had taken steps to prevent it.

He thinks he can weasel out with some money any way possible.

He left only "negligence" to argue businesses are responsible for whatever MJ may do.

Jordan/Evan Chandler got millions of $ because of negligence, it´s pretty sure, Finaldi's looking exactly for the same cause.

#WadeRobsonisafraud

Ako to bolo s Latoyou?

Prečo atakovala Michaela?

A prečo jej tvrdenia zneužívajú hejteri?

Uverejnil používateľ MJJSource.eu Nedeľa 5. júla 2020

Obrovská téma s faktami a právnymi dokumentami o tom, ako žiadal právnik Robsona a Safechucka sudcu, aby mu poskytol...

Uverejnil používateľ MJJSource.eu Nedeľa 28. júna 2020

Nemecký dokument

Skvelý dokument o Michaelovi a rodine Schleiterových z nemeckej tv Sat1 (relácia Akte) v pôvodnom znení s anglickými titulkami.

Dear #mjfam here is the long anticipated German Michael Jackson doc asking the questions that weren´t asked.

Find out what the German family Schleiter has to say who befriended MJ since 97 until his passing.

English subs

HERE: LINK

SAT1-DOC