Články za máj 2020

AKTUALITA: kvôli pandémii vírusu Covid19 a opatreniam v štáte Kalifornia, sudca dohliadajúci na prípad Robsona a Safechucka, znova presunul predbežne pojednávanie z 11.6. na 25.6. - na deň Michaelovho úmrtia.

Znova ďalší patetický symbolizmus..., ako sme už zvyknutí.

UPDATE: Wade/James Case Update: Due to COVID-19 and governor's state of emergency, the status conference originally scheduled for June 11 has been postponed until June 25 at 9:30 a.m. PDT, that’s the day Michael passed away, what a coincidence.

Retrospektíva, ako Michael chcel kúpiť MARVEL

Telefónne záznamy Michaela, ktorý popisoval, ako by sa dal kúpiť katalóg Marvelu, a čo všetko by sa dalo s týmto urobiť.

Doslova predpovedal budúcnosť, lebo po tom, ako nakoniec komiksový katalóg získala spol. Disney, urobili presne to isté - série filmov o hrdinoch Marvelu, všetky obchodné značky a tematické parky.

Pred rokmi ich zverejnil Michaelov bývalý projektový manažér Dieter Wiesner, ktorý aktuálne vydáva dve nové knihy o obchodných aktivitách a plánoch Michaela (viď staršie správy).

....(a že vraj sprisahania neexistujú....)

Reštaurovaný dokument

Skvelý starý dokument z obdobia éry 1993 o bulvárnej špinavej práci a ako sa manipuluje informáciami, ktoré sa z bulváru dostanú do mainstreamu, presne čo sa dialo predtým, a najmä teraz, reštaurovaný z VHS kazety.

For the first time, TABLOID TRUTH: The Michael Jackson Special in HD.

Freshly restored from newly sourced PBS video archive tape.

by @/MJonTheBrain

Nový dokument

Ako vznikal najpredávanejší album Thriller?

Nový super dokument Marcosa Cabotá to ukáže.

Oficiálna stránka dokumentu - LINK

Sonic Fantasy

The legend behind the best-selling album of all time

Directed by Marcos Cabotá

Thriller Movie Michael Jackson

“My father gave me a disc recording machine and 10 minutes with that machine and I knew what I wanted to do for the rest of my life”

Bruce Swedien, sound engineer

SYNOPSIS

Documentary synopsis about Thriller

In the early 1980s in Los Angeles, a group of musicians led by Quincy Jones and his engineer Bruce Swedien embark on a project, which aims to revolutionize the music industry. That project would be called Thriller.

For the first time, 38 years later, all those involved in that album have come together to explain the unknown story behind the creation of this masterpiece. Likewise, why his engineer Bruce Swedien ended up being a fundamental piece in this incredible legend.

Almost 40 years after its release, Thriller remains the best-selling album in history. And everything has a reason.

Dve nové knihy

Ukážka z interaktívnej knihy Dietera Wiesnera, Michael o predstave kúpe Marvelu.

#MichaelJackson had been keeping an eye on Marvel for years. After the HIStory tour, MJ gave the order to take care of the financing.

Here is Michael’s vision that ultimately had to be shelved by Martin Bashir’s Docu and the 2005 process. 1/2

Ukážka z interaktívnej knihy Dietera Wiesnera, Michael o predstave kúpe Marvelu.

#MichaelJackson ‘s voice message to his manager Dieter Wiesner 2/2 about taking over Marvel