Za november 2018 zatiaľ žiadny článok.
Články za október 2018

Nové licencie a logo

Triumph International, Michaelova spoločnosť, ktorá licencuje všetky obchodné značky na meno Michael Jackson, nedávno podala žiadosť na oficiálnu registráciu loga MJ, ako novej obchodnej značky, pod ktorou chce predávať nové produkty.

Zoznam všetkých obchodných značiek/log, ktoré licencuje spoločnosť Michaela Jacksona, TRIUMPH INTERNATIONAL, INC., celkovo ide zatiaľ o 332 záznamov:

www.trademarkia.com/company-triumph-international-inc-1263545-page-1-2

Pri každej položke je popis, čoho všetkého sa týka a na aké účely, a kedy bola registrovaná.

logo1
LINK formula name

Nová kniha

... a to kniha o vyšetrovaní FBI.

Na viac ako 470 stranách knihy s názvom - Michael Jackson: The FBI Found Nothing (Black/White version), popisuje jej autor Daniel Francis komplexné informácie o vyšetrovaniach, ktoré sprevádzali obvinenia z rokov 1993-2003 a správ, ktoré vydala spravodajská FBI.

Kniha vyšla už 24.8., a je v predaji za 20€

Tu je linka na amazon, ak by ste mali záujem - LINK

FBI_book

Bude to hit č.1?

Spevák/rapper Drake oficiálne potvrdil, že ďalším singlom z jeho posledného albumu Scorpion bude skladba 'Don't Matter to Me' s vokálmi Michaela.

Michael dominuje v predajnosti

Podľa štatistík, Michael Jackson je aktuálne na 10. mieste najpredávanejších albumových umelcov v USA v 21. storočí, teda od roku 2000, s celkovým predajom 24,9 mil. albumov.

Vzhľadom na to, že Michael vydal od roku 2000 iba jeden štúdiový album (Invincible) a jednu výberovku (Number Ones), stále ide o impozantné čísla, ktoré dokazujú, že staršie albumy majú svoju silu a poslucháčov, najmä od roku 2009.

K ďalším zaujímavostiam patrí napríklad fakt, že v histórii udeľovania cien American Music Awards, je Michael jediným umelcom, ktorý získal najviac tých ocenení, celkovo 24. (aktuálne sa budú udeľovať 9.10.)

A v štatistikách je Michael na treťom mieste v celkovom hodnotení počtu týždňov na vrchole amerického albumového rebríčka Billboard, celkovo 51 týždňov, pritom treba zdôrazniť, že Michael nevydával toľko albumov, ako iní umelci....

Rekapitulácia MJ Party v Las Vegas

Počas MJ Party sa mali možnosť zhovárať nielen fanúšikovia s Johnom Brancom, ktorý je jedným zo správcov pozostalosti Michaela Jacksona, a z otázok a odpovedí sú najzaujímavejšie tieto informácie:

– Thriller 3D bude prezentovaný celosvetovo iba jeden týždeň počas kampane k novému filmu (The House with a Clock in Its Walls)

– Film “GHOSTS” bude vydaný do 2 rokov!!!

– Všetky videá na stremovacej službe Vimeo budú remastrované

– Nový dokument od Spikea Leeho je v príprave (detaily neodhalené, pravdepodobne o ére albumu Thriller)

– Pozostalosť MJ Estate chce podniknúť vyšetrovanie v prípade asociácie RIAA, ktorá aktualizuje získané platinové platne podľa údajnej predajnosti, ktorá údajne prekonala album Thriller skupinou the Eagles.

– Plánuje sa nejaké Múzeum Michaela Jacksona, ale nie je zatiaľ vyhliadnuté vhodné miesto.

– HIStory Tour možno bude raz vydané spolu s nejakým dokumentom, no na najbližšie obdobie nie je v pláne.