Články za august 2017

Lístky na Thriller v 3D zadarmo, ale....

the MJ Estate a Sony Music budú rozdávať lístky na premiéru Thrilleru v 3D v Benátkach.

Preto chcú, aby sa šťastlivci, ktorí prídu v preoblečení a nalíčení ako zombie z Thrilleru, čo najskôr dostavili pred kinosálu krátko pred nástupom pozvaných hostí na červenom koberci, kde môžu získať zdarma len niekoľko lístkov priamo do sály.

Tí fanúšikovia budú potom pozvaní aj na recepciu po premietaní.

Bude pripravená aj akcia na predaj suvenírov s témou Thriller.

Okrem toho, na zozname účinkujúcich tanečníkov v klipe sa prvý krát oficiálne objavila aj JANET JACKSON, ktorá bola jednou z tancujúcich zombie v klipe - LINK

Obrázek

Žije Michael na Mesiaci?

Vedeli ste, že krátko po smrti Michaela Jacksona v roku 2009, spoločnosť Luna Society International, ktorá monitoruje povrch Mesiaca, pomenovala jeden z kráterov na kráter Michaela Jacksona?

1200 akrový kráter (v priemere asi 22 kilometrov), ktorý dovtedy niesol označenie Posidonius J, a ktorý leží v údolí Moon’s Lake of Dreams (Lacus Somniorum) kde je celkovo 12 kráterov, je už 8 rokov známy ako “Michael Joseph Jackson”. Zároveň je aj najväčší z údolia.

A čo je ešte zaujímavejšie, samotný Michael vlastnil tento kráter už od roku 2005, ako aj menšiu plochu na povrchu mesiaca s názvom the Sea Of Vapours (Mare Vaporum).

Podľa spoločnosti Luna bol Michael Jackson jeden z najväčších vlastníkov mesačného povrchu.

Spojitosť Michaela a Mesiaca je v mnohých podobách, od Moonwalku, cez skladbu Scared of the Moon až po ceny MTV a známej postavy kozmonauta.

Známy ufológ Michael C. Luckman napísal knihu “Alien Rock: The Rock ‘n’ Roll Extraterrestrial Connection,” v ktorej venoval jednu kapitolu iba Michaelovi Jacksonovi, v ktorej uviedol, že Michael sa údajne osobne stretol s mimozemskými bytosťami, a veľkú časť svojho života bol nimi fascinovaný.

Je len niekoľko iných kráterov, ktoré nesú meno nejakej významnej osobnosti, a medzi nimi sú mená ako Leonardo da Vinci, Christopher Columbus, Sir Isaac Newton, Julius Caesar, Jules Verne, John Lennon a Nelson Mandela.

INFO:

Názov: Crater Michael Joseph Jackson (predtým: Posidonius J)

Poloha: Lacus Somniorum (33.8 N 30.7 E)

Priemer: 22.0 kilometrov

Hĺbka: 650 metrov

Keby sme mali a mohli použiť jazyk konšpirátorov, Michael možno stále žije na Mesiaci, kiež by....

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Brooklyn party

Spike Lee prichystal v Brooklyne veľkú MJ párty....

Oslava narodenín v Las Vegas!

Aj tento rok sa uskutoční oslava nedožitých 59. narodenín Michaela Jacksona v vegaskom hotely Mandalay Bay, ktorý hosťuje vypredané šou slnečného cirkusu.

Kompletný program je zverejnený na oficiálnej stránke šou - LINK

Pôjde okrem vystúpení, súťaží, aj výstava predmetov patriacich Michaelovi ako aj podpisová akcia Michaela Busha a jeho skvelej knihy o oblečení a doplnkoch, ktoré navrhol spolu so svojim partnerom Dennisom Tompkinsom, ktorí boli dvorní návrhári Michaela.

A samozrejme, nebude chýbať narodeninová torta...

Obrázek

Oficiálny predaj

Kúpite si slnečné okuliare podľa Michaela, "jacksonky"?

Film výjde na DVD

Film Searching For Neverland výjde oficiálne na DVD.

10.10.2017 bude predávaný ako DVD formát, ktorý bude distribuovať spoločnosť Lionsgate.

Podľa popisu, bude obsahovať aj špeciálny bonus z natáčania filmu, a to za cenu $14.98, celých €15.

Obrázek

Thriller v 3D v Benátkach

Oslava 35. výročia vydania albumu a videoklipu.

Ako sme vás už informovali, krátky videofilm Thriller v 3D mieri do Benátok na filmový festival, kde bude premiéra úplne digitalizovaného videoklipu Michael Jackson's Thriller, ktorý bol v kinách premietaný v roku 1983, ako aj dokumentu z natáčania Making of Michael Jackson’s Thriller, ktorý bol naposledy odvysielaný v roku 1990 na MTV a Showtime a rovnako sa odvtedy prestali predávať VHS kazety. Odvtedy neboli žiadne oficiálne prezentácie ani úpravy, až do roku 2009 na plánované koncertné turné This Is It.

Podľa režiséra Johna Landisa, na divákov čaká šokujúce prekvapenie.....!

Ako prezradil, hoci bol pôvodný videofilm natočený klasickou metódou, s dnešnými technológiami dosiahli pri digitalizácii najvyššiu možnú kvalitu obrazu aj zvuku.

Zatiaľ nie sú informácie o tom, či sa chystá aj komerčný predaj na DVD/Stream.