Články za september 2016

Nový dokument?

Michaelov fotograf Hamid Moleshi chystá dokument. Chce priniesť ľuďom obraz skutočného Michaela a tiež v pravom svetle poukázať na to, ako bol Michael neprávom obviňovaný G. Arvizom. Niekoľko raritných fotografií vydal v časopise Rogue. Nájdete v ňom aj krátky článok.

Niektoré fotografie mi prídu zvláštne...ako by to ani nebol Michael. Čo vy na to?

Tu si ho môžete "prelistovať" (od strany 65).

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Vložila: Zuzcoj

'Beat It' v 'Lip Sync Battle'

V americkej šou 'Lip Sync Battle', v ktorej známe hviezdy hrajú a spievajú na playback známe skladby, bude v novej sezóne aj nová "verzia" skladby BEAT IT.

Trailer na skladbu, v ktorej vystupuje rapper LL Cool J a moderátorka Chrissy Teigen, a mnoho ďalších hviezd:

Mladý muž moonwalkuje po celej Európe

Travis DeRose sa nechal inšpirovať Michaelovým Moonwalkom, a v rámci niekoľko mesačného cestovania po Európe v 13 krajinách a 22 mestách zozbieral záznamy svojho Moonwalku.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Výsledkom je video z tých miest:

1. Reykjavik, Iceland

2. Skaftafell National Park, Iceland

3. A hot spring in the countryside, Iceland

4. Hverfjall Volcano, Iceland

5. Dynjandi Waterfall, Iceland

6. A 100-year-old abandoned ship, Iceland

7. Valdís Ice Cream, Reykjavik, Iceland

8. Canal Ring, Amsterdam

9. Berlin Wall, Berlin

10. Old Town Hall, Prague

11. Malá Strana, Prague

12. Széchenyi Thermal Bath, Budapest

13. Historic Centre of the City, Salzburg

14. Sound of Music Tour, Salzburg

15. Lucerne, Switzerland

16. Disneyland Paris

17. The Louvre, Paris

18. Eiffel Tower

19. Alcázar of Seville

20. Toulon, France

21. Piazza della Signoria, Florence, Italy

22. Colosseum, Rome

23. Blue Mosque, Istanbul

24. Norwegian Spirit Cruise Ship

25. St. Mark´s Square, Venice

26. Acropolis of Athens, Greece

27. Copenhagen airport

Motown 25: Yesterday, Today, Forever

Už o niekoľko dní - 27. septembra - bude znovu vydaná raritná kolekcia Motown 25: Yesterday, Today, Forever.

Celé vystúpenie na 6 DVD obsahuje viac ako 14 hodín bonusov vrátane 20 minút predtým nezverejnených záberov (aj Michaela!). Obsahuje tiež kópiu programu Motown 25 a exkluzívnu brožúru obsahujúcu informácie o vystupujúcich umelcoch a to všetko v luxusnom zberateľskom balení (box set).

Obrázek

Motown 25: Yesterday, Today, Forever bolo neuveriteľné predstavenie hviezd Motownu pri príležitosti 25 výročia založenia tejto hudobnej spoločnosti Berry Gordym.

Galavečer debutoval na NBC 16. mája 1983 a stal sa okamžite senzáciou. Vystúpilo na ňom mnoho umelcov mapujúcich históriu Motownu. Lionel Richie/The Commodores, Marvin Gaye, Mary Wells a Martha Reeves, Michael Jackson/The Jackson 5, The Miracles, Stevie Wonder, The Supremes, The Temptations/Four Tops a mnoho ďalších. Zazneli tie najväčšie hity aké Motown vyprodukoval.

Vložila: Zuzcoj

Michaelov kostým v múzeu

Po rokoch plánovania a výstavby 24. septembra 2016 otvorí svoje brány Smithsonské Národné múzeum africko-americkej histórie a kultúry.

Nová budova sa stala domovom pre rozsiahlu zbierku artefaktov mapujúcich štyri storočia života afro-američanov v Spojených štátoch.

Obrázek

Niekoľko osobností, vrátane hudobnej legendy Quincyho Jonesa prispelo do zbierky súkromnými vecami. V múzeu sú samozrejme vystavené aj veci patriace Michaelovi. Napríklad časť kostýmu z obdobia Victory Tour.

Vložila: Zuzcoj

Špeciál ROGUE

Americký hudobno lifestylový časopis Rogue vydáva svoje nové vydanie aj s bonusom, špeciálnym vydaním venovaným Michaelovi, v ktorom zverejní doteraz neznáme fotografie Michaela, vydaný bude koncom tohto mesiaca.

Obrázek

KINGVENTION 2016

10.9. sa uskutočnil ďalší z každoročných stretnutí fanúšikov z celého sveta v Londýne na The European Michael Jackson Convention - oficiálna stránka projektu - LINK

Niekoľko stovák fanúšikov sa stretlo aj pri príležitosti 25. výročia vydania albumu Dangerous.

To každému návštevníkovi pripomínala vstupná brána s veľkým obalom albumu Dangerous:

Obrázek

Obrázek

Obsahom tohto zjazdu fanúšikov boli nielen výstavy raritných predmetov, ale aj stretnutia s pozvanými hosťami, ktorí pracovali s Michaelom.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Samozrejmosťou boli aj možnosti kúpy alebo výmeny predmetov rôzneho druhu.

Obrázek

Diskusie mali niekoľko tém s pozvanými hosťami, medzi ktorými bol aj Dan Beck, ktorý bol jedným z tvorcov koncepcie pre album HIStory (nielen samotný názov, ale aj promo kampaň a logo MJ, či promo obchodný titul King Of Pop), alebo video produkcie Dangerous Short Films:

Obrázek

Obrázek

Belgický časopis MJBACKSTAGE končí

Známy fanúšikovský časopis nielen pre belgických fans MJBACKSTAGE, končí svoju vydavateľskú činnosť.

Tento medzi fanúšikmi známy a obľúbený časopis, žiaľ, pre neustále znižujúci sa záujem o tlačené vydanie musí z finančných dôvodov ukončiť svoju printovú aktivitu, a nebude už viac vydaný v papierovom formáte.

Toto je posledné vydanie:

Obrázek

Jeho pokračovanie bude iba na web stránkach.

História časopisu siaha do roku 1993, a bol písaný iba vo francúzskom jazyku, pritom bol akýmsi nasledovníkom ešte známejšieho francúzskeho časopisu “Black & White”, ktorý ukončil svoju činnosť koncom 90. rokov.

Dôkazy absurdností pribúdajú

Každým dňom pribúdajú nové a nové dôkazy proti absurdným a šialeným obvineniam voči Michaelovi Jacksonovi zo strany Jamesa Safechucka, ktorého právnik aktuálne zastupuje rovnako aj Wadea Robsona.

Obrázek

Tvrdenia právnika, ktorý ich prípad vzal pred 3 mesiacmi, a ktorých takto spoločne "zastupuje" vyvracajú nielen fanúšikovia, ale aj niektoré médiá (v spolupráci s fanúšikmi).

Dokonca aj samotné žaloby sú úplne rovnako písané, v podstate sa menia iba dve mená Robsona a Safechucka, majú rovnaké znenie, rovnaký obsah a koncept obvinení nie voči Michaelovi samotnému, ale iba voči spoločnostiam MJJ Productions a MJJ Ventures, žiadne ďalšie osoby nie sú obviňované.

Kľúčovým problémom obvinení Safechucka je fakt, že nikdy nebol ani len oslovený týmito spoločnosťami na akúkoľvek "prácu" tak ako bol Wade pre svoj album v roku 1992.

Jediný krát, kedy bol Safechuck zmienený bolo až pre rok 1995 a natáčanie klipu ku skladbe Earth Song, kedy bol takmer plnoletý, a preto žaloba už nemôže zmieniť zneužívanie maloletých. Pritom k zneužívani malo dôjsť údajne v rokoch 1988-1992.

V žalobe sa uvádzajú rôzne variácie neidentifikovateľných údajov o "neplatení" nejakého vystúpenia počas turné BAD či catering, či priam konšpiračné bludy o nejakom pedofilnom sprisahaní, kde Michaelove spoločnosti boli niečo ako školy, chlapci ako študenti, Michael ako učiteľ a spoločnosti všetko zastrešili, vrátane platenia za hotely, jedlo, cestovné a pod.

Celá žaloba je postavená na vsugerovaní uveriť nejakým fikciám, ktoré reálne ani nemohli byť uskutočnené.

Ich slovné spojenia často prekračujú absurdné rozmery, keď vtedajšiu riaditeľku MJJP nazývajú v žalobe "madam", ktorá mala zaobstarávať chlapcov pre Michasela.

Rodičia chlapcov v žalobe vôbec nie sú spomenutí ako tí, ktorí by mali nejaký podiel na to, aby svoje deti dali nejakej pedofilnej spoločnosti...

V jednej časti žaloby právnici tvrdia, že k zneužitiu malo dôjsť v dome rodičov.

Naproti tomu, v tejto žalobe sa napr. vôbec nespomína údajne, že Michael telefonoval s Safechuckom medzi rokmi 1997-2005, keď chodil James na univerzitu (a že údajne mu Michael mal tvrdiť, že univerzita je mu nanič), čo bolo použité v prvej žalobe voči Michaelovi, ktorú súd zamietol, v tejto novej proti spoločnostiam sa už toto neobjavuje, iba špina a hnus, kde detaily ani nie sú cenzurované, a sú len kópiu Robsonových a predošlých z prípadu roku 1993, dokonca rovnaký vzorec uvedomenia si zneužitia po narodení detí - Robsonovho syna a Safechuckovho syna.

Najšokujúcejšia časť je, kde v žalobe používajú výraz ako - felon - teda, právne ťažký zločinec, kde sa odvolávajú na predošlú kriminálnu minulosť, akoby sa Michael dopustil nejakého zločinu a bol zločincom, a mal nejaký záznam, vzťahujúci sa niekde do rokov 1988-1992.

Čerešnička v tejto hnusnej torte je samotné PR tlačové prehlásenie do médií, ako nejaká atrakcia pred súdom verejnej/bulvárnej mienky, nie zákona.

V dnešnom článku na stránke The Inquisitr News - LINK jeho autorka zverejnila niekoľko z mnohých dôkazov z klamstiev Safechucka.

Jedným z nich je, že jeho tvrdenia popierajú časové súslednosti, a celkom opomínajú fakty, že s Michaelom bol v priamom kontakte napr. v roku 1994 pri natáčaní promo videa k albumu HIStory v Budapešti, keď v tom čase mal mať už 17 rokov... a po viac ako 100 "zneužitiach"..., nenáhodne rovnako ako Wade Robson...

Obrázek

Obrázek

K týmto faktom sa pridáva aj Jamesov bratranec, Tony Safechuck, ktorý v roku 2013 napísal na twitteri správu, v ktorej povedal, že obvinenia sú bullshit, a ani neexistovala nejaká finančná dohoda s Michaelom, a o Michaelovi sa vyjadril ako o skvelom človeku, keďže sa obaja chlapci s Michaelom stretávali....

Obrázek

Robsonov právnik zastupuje aj ďalšiu "obeť"

Nový právnik, ktorý zastupuje Wadea Robsona v prípade jeho obvinení voči Michaelovi Jacksonovi, dnes vydal prehlásenie, v ktorom informuje, že právnická firma Manly, Stewart & Finaldi, ktorá zastupuje Robsona, bude zastupovať aj ďalšieho muža, ktorý tvrdí, že ho Michael Jackson mal sexuálne zneužiť.

Je ním James Safechuck, ktorý sa v roku 2014 pridal k žalobe Robsona, a rovnako podal žalobu voči spoločnostiam Michaela Jacksona, ktoré viní za podiel na zodpovednosti za sexuálne zneužívanie.

36 ročný James Safechuck, otec dvoch detí, si s Michaelom zahral v reklame na Pepsi, keď mal 10 rokov, následne sa zúčastnil ako doprovod na niektorých koncertoch turné BAD.

Podľa jeho tvrdení, práve v tomto období roku 1988, malo dôjsť k zneužitiu v hotelovej izbe, a rovnako ako Robson, mal by niekoľko rokov následne zneužívaný.

Teda, podľa časovej súslednosti, v rovnakom čase mal Michael Jackson zneužívať Robsona a Safechucka - súčasne, podľa rovnakých obvinení, takmer rovnako znejúcich a obviňujúcich spoločnosti MJJ Productions a MJJ Ventures za zodpovednosť za zneužívanie, keďže nemôžu obviniť zosnulého človeka.

Podľa obvinení v žalobe, mal Michael ovplyvňovať a manipulovať Jamesa Safechucka, aby vypovedal v prospech Michaela počas vyšetrovania v roku 1993 z obvinení otca Jordana Chandlera.

V tom čase, aj počas súdneho procesu v 2005, odmietal akékoľvek zneužitie, a postavil sa na stranu Michaela.

Ako tvrdí v žalobe, v roku 2005 od neho a jeho matky žiadal Michael, aby vypovedali v jeho prospech, a údajne sa im vyhrážal, že ich inak zažaluje za krivú výpoveď z roku 1993.

Celá žaloba v podstate len kopíruje Robsonovú, kde hlavným motívom je obvinenie spoločností, ktoré patrili Michaelovi Jacksonovi, že slúžili ako pedofilná organizácia, a nezabránili zneužívaniu, za čo menujú aj spoluzodpovedných, teda ľudí, ktorí pre dané spoločnosti pracovali vo vedení.

Záhadou však ostáva, ako je James Safechuck zapojený do aktivít pre tieto spoločnosti..., na rozdiel od Robsona, ktorý mal ako jediný mladistvý zmluvu na vydanie detského albumu.

O jednotlivých prepojeniach vás budeme ďalej informovať.

K jedným z prvých absurdností je FAKT, že táto právnická spoločnosť si zrejme ani neoveruje fakty, a udáva v tejto novej spolužalobe, že obvinenia sa vzťahujú v prípade Safechucka k prelomu rokov 1986/87, kedy malo dôjsť k natočeniu reklamy pre Pepsi, a turné BAD k roku 1988.

Absurdnosť je v tom, že právnik sa odvoláva na spoločnosť MJJ Ventures, ktorú berie za zodpovednosť za zneužívanie, pritom spol. bola založená až koncom roka 1991, ktorá bola premenovaná z The Michael Jackson Company LLC, ktorá sa v žalobe ani nespomína.

K tomu Safechuck sa pod značkou MJJV objavil iba v malej úlohe pre video Earth Song v roku 1995.

Pocta Michaelovi po celom svete

Britský umelec Tobias Ellehammer s tanečnou skupinou AMCK Dance, vytvorili tanečné video na skladbu BLACK OR WHITE, počas ktorej tancujú v zostrihanom videu po celom svete.

Prvý krát bolo video prezentované v deň Michaelových narodenín.

Odkaz videa uvidíte po jeho zhliadnutí.

Corey Feldman ako Michael...

.... teda takmer, v americkej rannej šou The Today Show, predviedol jednu zo svojich skladieb, síce neúspešnej snahy o kariéru, ale aspoň ako podpora Michaelovi.

Mimochodom, Coreay Feldman (45) je ten, ktorého spomíname aj v správach o obvineniach proti Michaelovi zo strany Wadea Robsona.

Corey stále stojí na strane Michaela a obhajuje ho....

MJJSOURCE.EU na Facebooku

Pre tých, ktorí ešte nie sú členmi..., dávame do pozornosti našu stránku MJJSource.eu na facebooku.

MJJS na FB - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

MJJS hľadá nových spolupracovníkov

V mene a zastúpení MJJSource vyzývame všetkých, ktorí majú záujem o voľnočasovú aktivitu pre fanúšikov Michaela Jacksona prekladaním a písaním správ a noviniek pre stránku MJJSource.

Obrázek

Ako isto viete a vidíte, naša informačná stránka sa výlučne venuje aktualitám o Michaelovi na dennej báze, teda (takmer) každý deň sú aktualizované všetky správy zo serióznych a overených zdrojov.

Nechýbajú aj videá a fotky či obrázky, ktoré nielen vám prinášajú kúsok radosti či nervov, ktoré prinášajú.

Informácií je stále dosť, občas viac ako by bolo treba, občas menej, no stále sme živá stránka so živým fórom, a k tomu potrebujeme aj ľudí, ktorí budú pro-aktívne pomáhať nášmu už iba dvojčlennému tímu správcov MJJSource.

Vyzývame všetkých, prípadne podľa výberu, ktorí majú záujem písať a prekladať správy o Michaelovi na našu stránku MJJSource (hlavne z anglického jazyka), ktorí majú nielen prehľad o dianí, ale majú aj znalosti zo života a jednotlivých udalostiach v Michaelom živote, ktoré sa neustále vyvíjajú, a o ktorých chceme informovať.

Vzhľadom na časové možnosti súčasných dvoch správcov, HĽADÁME ďalších spolupracovníkov, ktorí budú ochotní rovnako aktualizovať túto stránku a prekladať správy a novinky.

Všetky informácie a inštrukcie vám podám ja Braňo na mojom maily - michaelfansk@gmail.com , v ktorom vám poskytnem manuál a inštrukcie o fungovaní stránky a fóra.

V prípade serióznych záujemcov ma kontaktujte na uvedenom maily, v predmete uveďte heslo: MJJS

Za vaše ponuky spolupráce vám vopred ďakujeme.

Aktuálne novinky, fakty a fakty....

Pre vaše denné sledovanie správ na MJJSource ako zárukou aktuálnych noviniek, vám prinášame niekoľko webov, ktoré sa priamo a výhradne venujú iba kauze o obvineniach proti Michaelovi, nielen zo strany Wadea Robsona.

Ide o stránky s faktografickými údajmi, súdnymi dokumentami zo všetkých období, videami a zvukovými záznamami.

Z nich čerpáme aj pri prekladoch pre vás, a takto si môžete sami prečítať nielen aktuality, ale akékoľvek informácie, ktoré ste doteraz nevedeli.

Prezrite si ich všetky, aby ste boli v obraze a na fóre môžete diskutovať v témach.

V prípade, ak vás zaujímajú detaily, urobte si kópie všetkých dokumentov, obrázkov a záznamov, ako aj samostatné linky, ktoré si ukladajte do nejakých samostatných, vami vytvorených zložiek vo vašom PC, pretože v uvedených linkách ide o mimoriadne dôležité informácie, najmä prvých 5 liniek - prvé tri sa venujú takmer denným aktualizáciám!:

DAILY Michael - LINK

Michael Jackson Vindication 2.0 | Defenders of Michael Jackson - LINK

Vindicating Michael | People Defend The Truth About Michael Jackson - LINK

MJ Truth Now - LINK

Michael Jackson Allegations - LINK

The Michael Jackson Case - LINK

The Veritas Project - LINK

FBI spisy - LINK

Obrázek

Paris Jackson v novej fotokolekcii

Paris Jackson nielen dospieva, ale sa stavia na vlastné nohy.

Po osobných problémoch a internetovej šikane, ktoré ju doviedli takmer k sebevražde, zdá sa, že Paris s novým frajerom je viac než len šťastná.

Aktuálne pri fotení kolekcie fotiek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

LINK

LINK

update: Wade Robson útočí novými obvineniami

Wade Robson vymenil právnika, a ten prišiel s novými obvineniami.

Po tom ako Robson vymenil právnika, ktorý zrejme neurobil dosť na to, aby sa jeho prípad stal reálnym a aby tomu uveril sudca, či dosiahol svojimi absurdnými tvrdeniami nejakú mimosúdnu dohodu, jeho nový právnik, ktorý, mimochodom, je "špecialista" na prípady sexuálnych zneužívaní detí kňazmi a žalobami voči cirkevným kongregáciám, od ktorých sa mu podarilo vysúdiť milióny dolárov, tak prišli so šialenými tvrdeniami a obvineniami, že Michael Jackson vybudoval "sofistikovanú pedofilnú sieť akú svet ešte nevidel", ktorá mala svoje centrum na Neverlande, ktorý mal slúžiť ako lákadlo pre deti, ktoré tam mali byť zneužívané.

Okrem perverzných a šialených tvrdení, samozrejme, obviňuje spoločnosti MJJ Productions a MJJ Ventures z toho, že slúžili ako agentúry, ktoré hľadali deti pre Michaela Jacksona a ďalších pedofilov.

Wade Robson roky po smrti Jacksona tvrdí tie najabsurdnejšie obvinenia, ktoré ani nedávajú zmysel, a možno svojim spôsobom je dobré že sú, lebo sa dajú relatívne jednoducho vyvrátiť a dokázať ako BLUDY:

1/ Robson tvrdí, že MJJ Productions bola nejaká pedofilná spoločnosť, pritom jediné dieťa, ktoré kedy bolo pre MJJP zazmluvnené bol Wade, pre jeho detský album a hudobný projekt.

2/ Jeho obvinenia sa za ostatné 3 roky zmenili, vymenil právnika, a teraz vyrukoval s absurditami, ktoré ani FBI, ani LAPD ani 10 ročné vyšetrovanie prokurátora, ktorý sa snažil dostať Jacksona za každú cenu - NIKDY ani len nespomenuli Jacksonove spoločnosti, ani neprišli s myšlienkou nejakej spojitosti s obvineniami voči Jacksonovi v roku 2003

3/ V celej histórii "obvinení" (1993 a 2003) boli iba dvaja chlapci, ktorí mali rovnakých právnikov, rovnakých psychiatrov a rovnakí vyšetrovatelia a rovnaký prokurátor viedol mega vyšetrovanie, ktoré NIKDY nič nedokázalo.

Žiadne iné deti nikdy Jacksona neobvinili, a všetky vyšetrovania boli preukázané ako neopodstatnené, navyše, proces v roku 2005 povolil aj predložiť obvinenia z roku 1993, kde mohli vypovedať všetci, ktorí boli do prípadov zapojení, NIKTO NIKDY NEDOKÁZAL svoje tvrdenia, naopak, pred súdom boli konfrontovaní so svojimi klamstvami, Wade Robson (ako aj jeho matka)! v roku 2005 počas procesu JASNE DEKLAROVAL a odmietol akékoľvek zneužívanie, a robil to od roku 1993, až do roku 2012, v roku 2009 bol súčasťou spomienkového vystúpenia na MTV Video Music Awards, a osobne sa zúčastnil aj pohrebu Michaela Jacksona.

V aktuálnych obvineniach, ktoré sa zmenili z pôvodných, sú len bludy, ktoré majú pôsobiť na média a vytvárať senzácie, ibaže už aj bulvárne média si držia odstup, pretože práve oni vedia, čo písali pred 10 rokmi, presne vedia, aké sú FAKTY a nemôžu popierať ani svoje predošlé články.

Podľa reálnych FAKTOV, ktoré pred súdom, ak vôbec nejaký bude (predbežne niekedy v marci/březnu 2017), budú preložené aj tie, že prvý krát sa Jackson a Robson stretli v roku 1987, a až v roku 1990 požiadala Robsonova matka zástupcov MJJP o pomoc pri urýchlení žiadosti pre získanie Zelenej karty pre prácu pre jej syna v USA, ešte ani vtedy sa s Jacksonom nestretávali.

Robsonova matka to na lavici svedkov počas procesu v roku 2005 popisovala, ako sa dostali do USA a k Jacksonovi. Niekoľko dní vypovedala ona aj Wade, a vždy zakaždým odmietli, že by Jackson Wadea zneužil. ABSURDITA jeho obvinení tkvie aj v tom, že tvrdí, že sexuálne zneužívaný mal byť od roku 1987, resp. od roku 1990 do roku 1997, teda ešte aj po mega škandále v roku 1993, keď Jacksona obvinil otec jedného chlapca (Evan Chandler), a následne aj v čase, kedy bolo mega vyšetrovanie, ako aj kedy bol Jackson na svetovom turné HIStory (1996/97), a ženatý s Lisou Marie Presley.

A nikto si nič nevšimol, ani FBI, ani vyšetrovatelia.

Robsonova matka v 2005 vypovedala, že počas 14 rokov, čo žili v USA, boli na Neverlande asi 50x, ale s Jacksonom sa priamo tam stretli iba niekoľko krát.

Robson sám vypovedal, že nikdy nebol s Jacksonom "sám".

V roku 2012, keď mal Robson 29 rokov tvrdil, že dovtedy si neuvedomoval, že bol sex. zneužívaný Jacksonom, až po návšteve psychiatra po tom ako mal prekonať psychické zrútenie, samozrejme, napriek tomu, že bol súčasťou vyšetrovania v rokoch 1993 a 2003. Všetky obvinenia nedávajú zmysel ani samotné dátumy nesedia a všetko sa len bulvarizuje, asi s cieľom získať nejakú "mimosúdnu dohodu", ale Jacksonoví právnici to už dávno zamietli.

Vrchol aktuálnych absurdností je tvrdenie Robsona cez svojho právnika, že jeho otec, ktorý pred mnohými rokmi spáchal samovraždu, ju spáchal preto, že mal vedieť o sexuálnom zneužití svojho syna..., napriek tomu, že doteraz tvrdil, že otec mal psychické problémy a trpel depresiami.

Mimochodom, rovnako samovraždu spáchal v roku 2009 aj otec Jordana Chandlera, Evan Chandler ...

Malá poznámka na záver tohto dielu: Robson a jeho mediálni podporovatelia=reportéri, ktorí píšu proRobsonové články sa chvália tým, čo všetko Robson robil, akú úchvatnú kariéru choreografa mal..., nuž, pikoška tkvie v tom, že Robson pracoval aj so skupinou Nsync a Backstreet Boys, ktorých objavil (v danom čase išlo o tínedžerov) a menežoval človek, ktorý bol obvinený a odsúdený za sexuálne zneužívanie detí, a ďalší manažér spreneveril ich peniaze.

K tomuto sa Robson odvoláva aj na tvrdenia Coreyho Feldmana, ktorý bol rovnako ako Wade Michaelov chránenec, pričom Corey vždy stál na strane Michaela a podporoval ho, ibaže nedávno napísal knihu práve o pedofilnej sieti v Hollywoode a o sexuálnom zneužívaní detí, z ktorých sa mali stať televízne/hudobné hviezdy, a že aj on bol obeťou sexuálneho zneužitia.

Podľa indícií žaloby Robsona, zrejme ho budú chcieť predvolať ako svedka....

A ďalšou pikoškou je to, že jedna reportérka (Linda Stasi), ktorá o sebe tvrdí, že bola prvá a jediná, ktorá odhalila sexuálny škandál Michaela v roku 1993, napísala článok pre bulvárny New York Daily News, v ktorom oprášila svoju starú kauzu, podľa ktorej je Michael Jackson pedofilný predátor, a verí obvineniam Robsona, avšak tentoraz sa snaží podsúvať drámu, ktorá nastala v rodine Jacksonovcov, do ktorej sa snaží zatiahnuť Michaela Jacksona do vraždy Dee Dee Jackson, matky TJa, Tarylla a Taja Jacksonovcov (skupina 3T), a bývalej manželky Michaelovho brata Tita.

Podľa Stasi, ich matka Dee Dee bola zavraždená po tom, ako sa prevalila kauza obvinení voči Michaelovi v roku 1993, kde Stasi o nejakých plánoch o vražde informoval jeden zdroj z rodiny, ktorý nechcela menovať.

Podľa vyšetrovania, Dee Dee sa utopila v bazéne, hoci nevedela plávať, no pitva vraj ukázala, že mohla byť utopená po tom, ako mala vedieť o niekom "z rodiny", kto mal sexuálne zneužiť jej syna. Polícia nakoniec obvinila jej expriateľa z vraždy, a bol za to odsúdený.

Pikoška v tomto prípade je fakt, Taj Jackson v roku 2013 ako reakciu na obvinenia Robsona pre média povedal, že on sám bol sexuálne zneužitý. Taj Jackson povedal, že to bol niekto z rodiny, ALE NEBOL TO MICHAEL, naopak, o Michaelovi hovorí ako o človeku, ktorý mu pomáhal prejsť týmto obdobím a naďalej ho podporuje, a aj samotný Michael podporoval rodinu.

Paralela v tomto prípade je to, že bulvárna reportérka Stasi sa snaží podsunúť nejakú spojitosť s Michaelom, a práve obdobím, kedy malo dôjsť aj k sexuálnemu zneužívaniu Michaelom a novými obvineniami o pedofilnej sieti.

Komentáre môžete pridať v téme na fóre - LINK

Fake fotka s Paris rozvášnila fanúšikov

.... kiež by to bola pravda, ale ako je jasné, ide o výmysly bulváru a konšpirácie, pretože bulvárne médiá sa chytili fotky s Paris Jackson, ktorú urobila v aute, kde na zadnom sedadle sedela záhadná postava, a ktorá... podľa bulváru, bola Michael Jackson.

Napriek tomu, že je to fake, už len kvôli tomuto zaujímavo spracovanému videu to dáme na odľahčenie....

Hold Michaelovi a fotky z Vegas

Mladý americký herec a spevák Kieynan Lonsdale zverejnil vlastné video ako poctu Michaelovi k jeho narodeninám, a že sa mu to podarilo, si pozrite v tomto zaujímavom videu.

K tomuto videu prikladáme aj fotky z osláv narodenín Michaela, nielen vo Vegas, ale aj v rodnom dome Michaela v meste Gary, alebo z miesta jeho posledného odpočinku.

LINK

LINK

LINK

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nová kniha

Z času na čas sa objaví nejaká nová kniha, ktorá popisuje nejaké životné osudy Michaela Jacksona.

Tentoraz prichádza ďalšia kniha s názvom: Michael Jackson: Rewind: The Life and Legacy of Pop Music’s King

Ide o akýsi súhrn jeho života na 240 stranách, ale ako sa dá tušiť podľa názvu, v spätnom súhrne, teda kniha začína jeho smrťou...., a podľa popisu s množstvom fotografií, ktoré dopĺňajú kompletné časové body Michaelovho života a kompletnú diskografiu.

Cena knihy je v predobjednávkach $40.00, a objednať si ju môžete na amazone - LINK

Dátum vydania je 15.10.2016

Obrázek

Nová socha v Madame Tussauds Istanbul

V tureckom Istambule bola odhalená vosková figurína Michaela, práve 29.8. v deň Michaelových narodenín.

Doteraz v istambulskom múzeu voskových figurín nebola žiadna socha Michaela.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ďalšia verzia kalendára 2017

Do oficiálnej distribúcie bude vydaný aj ďalší nový kalendár na rok 2017.

Objednávky: LINK

Cena: $14.99

Takto bude vyzerať:

Obrázek

Obrázek

Obrázek