Články za júl 2016

Kecy, bludy a nezmysly

Teraz si môžete prečítať najabsurdnejšie výňatky o bludoch a nezmysloch z knihy odsúdeného doktora Murraya, ktorý bol odsúdený za neúmyselné ZABITIE Michaela Jacksona..., a ktorý teraz ako doktor porušil všetky možné etické a morálne pravidlá, vrátane vzťahu mlčanlivosti doktora o svojich pacientoch.

V knihe o bludoch, ktorú by si kúpil snáď iba šialenec, tento zabijak píše, že:

(aktualizácia)

1/ Michael nemal Vitiligo, ale bielil si pokožku bieliacimi krémami a chemickým pílingom, a občas mala aj Paris Jackson nanášať tieto krémy...

2/ Michael mal brať od detstva hormóny, ktorými sa mala oddialiť jeho puberta, aby mal čo najdlhšie najvyšší hlas a aby nemutoval. Tieto hormóny mal navrhnúť Berry Gordy, ako šéf Motownu, Josephovi Jacksonovi, otcovi Michaela, a to potom, ako to podobne urobili aj Steviemu Wonderovi, ktorý tiež ako mladý chlapec bol hviezdou Motownu.

3/ Michael mal byť v mladom veku opakovane zneužívaný doktormi, keď bol Michael pod sedatívami.

4/ Michael bol ešte nažive, keď dorazila sanitka do nemocnice po tom ako ho Murray našiel v posteli. Murray tvrdí, že Michaelovo srdce stále bilo, a že záchranári mohli urobiť viac.

5/ Záchranári mali vytlačiť z Michalovej ruky sedatíva, ktoré mal Michael napojené cez infúznu ihlu, a namiesto toho sa snažili vpichnúť do hlavne krčnej žily injekcie, a potom už len tak postávali

6/ Michael sa chcel oženiť s mladučkými dievčatami, svojou krsnou dcérou Harriet Lester a herečkou Emmou Watson, v tom čase, keď sa do nich mal Michael zamilovať mali mať okolo 12 rokov.

7/ Michael mal slabosť na ženy, ktoré mali anorexiu.

8/ Prokurátori počas vyšetrovania a procesu falšovali dôkazy v prospech Murraya, aby dosiahli jeho odsúdenie.

9/ Porota odsúdila Murraya preto, že boli zaujatí a že to boli fanúšikovia Michaela.

10/ Katherine Jackson zažalovala AEG, ktorú spolu-vinila za smrť Michaela iba preto, aby získala peniaze pre svoje deti a vnúčata.

11/ Katherine Jackson iba finančne vyciciavala Michaela, a Michael sa cítil týmto sklamaný, že mal takúto matku.

12/ Michaelova rodina bola zasadnutá na Muraya, a nenávideli ho.

13/ Michaelove žily boli ako tie, aké majú drogovo závislí.

14/ Murrayova partnerka nechcela, aby bol Michael sám s ich synom.

15/ Michael považoval svojich spolupracovníkov Kenny Ortegu a Franka DiLeoa za diablov.

16/ Michael sa obliekal ako klaun a išiel do barov, a trávil čas so striptérkami a prostitútkami.

17/ Michael sám bol anorektik.

18/ Michael bol anti-semita, protižidovský, a nechcel, aby ho ošetroval nejaký židovský doktor, a že Michael nechcel mal nič spoločné so židovskými deťmi.

19/ Murray bol "žiakom" Michaela, a Michael mu povedal svoje tajomstvá, lebo chcel, aby ich Murray odhalil svetu keby sa mu niečo stalo.

20/ Michael mal umelý nos, mal protézu

21/ Michael spal v kyslíkovej komore, aby sa dožil vysokého veku a zastavil starnutie.

22/ Murray ošetroval Matku Terezu, ale nevedel, kto to je, lebo si myslel, že je to nejaká chudobná žena.

23/ Murray nevedel, že by mal Michael byť závislý na Demerole, a že Michael mal byť závislý na opiátoch, hoci sa v jeho tele pri pitve nič nenašlo, okrem dávok Propofolu, ktoré mu Murray dal.

24/ Murray takmer zomrel pri oživovaní Michaela, pretože pri heroickom pokuse zachrániť Michaela pociťoval pálenie na hrudi a mal ťažké dýchania.

..... a stále pribúdajú nové halucinácie z knihy zabijaka...

Budeme sa im venovať aj ďalších vydaniach... v téme na fóre - LINK

V diskusii prispievajte aj svojimi príspevkami, a budeme priebežne odhaľovať totálne bludy Murraya faktami!

Na WNBA odmietli zahrať Michaela?

Stalo sa to v polčase prestížneho basketbalového zápasu žien medzi Connecticut Sun a New York Liberty, ktorý sa konal 17. júla v Madison Square Garden a vystúpilo na ňom 50 tanečníkov tanečného zoskupenia PMT Dance Studio pod vedením Pavana Thimmaiaha.

Ich vystúpenie začalo piesňou od Beyoncé “Run The World (Girls) a malo pokračovať piesňou Michaela “They Don’t Care About Us”. Po prvej piesni však hudbu zastavili. Zmätení tanečníci museli opustiť ihrisko.

Podľa stanoviska usporiadateľov malo vraj ísť najprv len o poruchu, potom o nevhodnosť textu piesne (čo samozrejme tanečníci obhajovali), no a neskôr prišli s verziou, že pieseň bola príliš dlhá a nemohli to celé nechať predvádzať. Tu ale oponoval vedúci tanečníkov, podľa ktorého o dĺžke vystúpenia informovali organizátorov už niekoľko týždňov vopred a teda to bolo schválené.

Sklamanie bolo o to väčšie, že na tejto prestížnej akcii už tretí rok vystupujú vybraní tanečníci s tou podmienkou, že ich rodiny a priatelia si kupujú lístky na túto akciu a tým ju vlastne aj propagujú a podporujú. Tento rok tak prispeli nemalou sumou 4 050$.

Obrázek

Zdroj: LINK

Vložila: Zuzcoj

Bude vystavená socha Michaela

V hotelovom komplexe Mandalay Bay v Las Vegas bude dnes odhalená socha Michaela v štýle HIStory.

Pôjde o akciu v rámci šou ONE, a pri tejto príležitosti bude súčasťou ceremoniálu aj vystúpenie tanečníkov z tejto šou na skladbu Scream.

Autorkou sochy je Diana Walczak, o ktorej sme vás informovali pred časom v správe špeciálne o jej tvorbe.

Táto socha bude už tretím lákadlom prte návštevníkov šou, predtým dalo MJ Estate k dispozícii aj zlato-červené sako z roku 1984, ktoré mal Michael na AMA, a sadu dvoch bielych ponožiek vykladaných kryštálmi.

Ďalší predmet, ktorý bude vystavený bude odhalený 27.8.

Akcia je súčasťou spomienkových akcií trojdňovej oslavy narodenín Michaela.

Hneď ako budú aktuálne dostupné fotky ich zverejníme.

Obrázek

Michaelovi synovci z 3T zažalovali RadarOnline

Synovia Michaelovho brata Tita - Taj, Taryll a TJ zažalovali bulvár RadarOnline za ohováranie. Ich právnici už podali žalobu a požadujú odškodné $100 miliónov dolárov.

Reagujú tak na bulvárne nezmysly, ktoré od júna zverejňuje RadarOnline. V nich okrem iného obvinil aj Michaelových synovcov z toho, že sa nechali Michaelom vraj tiež zneužívať a vraj sa mali dokonca nechať uplácať darmi, aby mlčali.

Chlapci samozrejme obvinenia odmietli a sú pohoršení tými nezmyslami a drzosťou. Povedali, že nie je možné akceptovať tieto bulvárne kydy bulváru, ktorý si postavil svoj biznis sa šírení ohavností a klamstiev.

Reagujú tak na všetky nezmysly a bludy, ktoré sa už viac ako mesiac šíria ako bulvárna rakovina po celom svete.

Vo svojej žalobe do detailov reagujú na všetky bludy a nezmysly Radaru a vedia to aj priamo dokladovať všetkými dostupnými dokumentami a dôkazmi...

Obrázek

Vložila: Zuzcoj/Braňo

Reakcia Marka a Harriet Lesterovcov

Odpoveď a reakcia Marka Lestera a jeho dcéry Harriet na obvinenia Murraya, že Michael sa s ňou chcel oženiť, keď mala mal 12 rokov.

Obrázek

V rozhovore pre britskú ITV

Mark Lester, ktorý je tiež známy svojimi bulvárnymi výpadkami, ktoré sa občas objavia, o Michaelovi tvrdí, že mal rád dotyky, ako keď sa s niekým stretnete a objímete, podáte ruky, či hladíte niekoho...

No podľa neho bol Michael asexuálny typ.

Podľa moderátorky mohli byť slová o tom, že si Michael chcel vziať Harriet za ženu vytrhnuté z kontextu, v zmysle, že Michael to myslel možno obrazne, ak sa s ňou rozprával...

Mark na to odpovedal, že áno, zrejme to tak bolo.

Harriet Lesterová ale vyjadrila sklamanie a šok z toho, čo sa dozvedela od Murraya.

Povedala, že ona nezmení svoje spomienky na Michaela, ktorého vníma ako fantastického, nádherného, podporujúceho a milujúceho človeka.

Okrem iného tvrdí, že je smutná z toho, že aktuálne stratila kontakt s Paris, Michaelovou dcérou od jeho smrti, a nevie prečo, ale že asi rodina ju nejako chránila..., ale že teraz, keď sú už dospelé, môžu sa rozhodovať samy.

Mark Lester dodal, že Michaela poznal od svojich 18 rokov, a musí ho obhajovať pred ľuďmi, ktorí o Michaelovi nič nevedia a šíria len klamstvá.

Avšak, na druhej strane, pre bulvár the Sun mal pred časom Mark Lester údajne tvrdiť, že mohlo byť pravdepodobné, že Michael niečo také, ako že by sa chcel oženiť s Harriet, lebo mohol byť pod vplyvom nejakých liekov alebo drog, ale teraz v rozhovore tvrdí, že nikdy nevidel nič, a nebol svedkom, že by Michael niečo bral, ani sa mu Michael nezdal, že by bol na drogách, keď bol nažive.

Jediné, čo si raz všimol bolo, že mal tabletky aspirínu, a že Michael bol skôr naklonený k homeopatikám a prírodnej liečbe.

Krátka história Conrada Murraya

... odhaľovanie pravdy o Murrayovi a jeho vlastných slovách si môžete prečítať denne niekoľko krát aktualizované reakcie tu, na TWITTERI - LINK

Obrázek

Jedinečné e-knihy ZDARMA

Fanúšikovský projekt pod vedením Andy Healy pripravil nedávno veľké projekty s e-knihami, v ktorých tématicky mapuje jednotlivé obdobia Michaelovej kariéry, ktoré môžete vidieť na obrázku.

Obrázek

Ide o mnohostranové edície, ktoré si môžete zdarma stiahnuť.

Najnovšou edíciou je “MJ101: The Performances”, ktorá mapuje vizuálno tanečné prezentácie Michaela na pódiu.

Jednotlivé texty sú v angličtine.

Autorka žiada fanúšikov, aby ste tieto edície zdieľali na všetkých svojich sociálnych sieťach, a dali tak všetkým vedieť o výnimočnosti Michaela Jacksona.

Všetky e-knihy sú vo formáte PDF a stiahnete ich priamo zo stránky kliknutím na obrázok.

OFICIÁLNA STRÁNKA NA STIAHNUTIE VŠETKÝCH EDÍCIÍ TU - LINK

Aktuálna e-kniha priamo na pozretie a stiahnutie:

Výberovka Number ONES je medzi najpredávanejšími

Napriek masívnemu útoku bulváru, stále Michael patrí medzi tých najúspešnejších.

Obrázek

Podľa výročnej hitparády najpredávanejších výberoviek, kompilácií najväčších hitov v Británii, je aktuálne v novom poradí TOP10 aj výberovka Number Ones.

Album bol vydaný v roku 2003, a iba v Británii sa ho podľa novej štatistiky predalo viac ako 2,3 miliónov kusov.

Celosvetový predaj presiahol 12 miliónov kusov.

Kompletný zoznam najpredávanejších albumov výberoviek v Británii:

TITLE ARTIST YEAR

1 GREATEST HITS QUEEN 1981

2 GOLD - GREATEST HITS ABBA 1992

3 GREATEST HITS II QUEEN 1991

4 THE IMMACULATE COLLECTION MADONNA 1990

5 LEGEND BOB MARLEY & THE WAILERS 1984

6 1 BEATLES 2000

7 GREATEST HITS ABBA 1976

8 LADIES & GENTLEMEN - THE BEST OF GEORGE MICHAEL 1998

9 NEVER FORGET - THE ULTIMATE COLLECTION TAKE THAT 2005

10 NUMBER ONES MICHAEL JACKSON 2003

©2016 Official Charts Company. All rights reserved.

Komplet info na oficiálnej stránke - LINK

List od MJ Estate

List od právnika MJ Estate, Howarda Weitzmana pre Conrada Murraya, ktorým ho varujú pred právnymi následkami svojho konania vydaním knihy plných žvástov, ktoré hrubo porušujú etické, morálne, aj odborné súkromné vzťahy medzi pacientom a lekárom, podľa mlčanlivosti.

Murray pokračuje cez bulvár v šialenostiach

... až je to neuveriteľné, čo všetko dokáže zúfalý človek tak všetko zdegenerovať, aj sám seba, a to vrátane postavenia akéhosi doktora, ktorý by mal mať nielen morálne, etické, ale aj právne hranice svojho vzťahu medzi "pacientom" a lekárom.

V téme sú pridané ďalšie perverznosti z "pera" Murraya o hormónoch a hnise...

TU - LINK

Pokračovanie šialeností Murraya

Už iba na diskusnom fóre v téme správy o šialenostiach dr. Conrada Murdera, teda Murraya, bude "bulvárne pokračovanie" jeho nezmyslov a neobyčajných šialeností, ktoré zverejnil vo svojej knihe, ktorú propaguje cez špinavý britský bulvár.

Téma tu - LINK

V diskusii prispievajte aj svojimi príspevkami, a budeme priebežne odhaľovať totálne bludy Murraya faktami!

Obrázek

Aktualizácia - obvinenia a kniha dr. Murraya

Akoby toho nebolo málo, tak mediálne konšpirácie a útoky voči Michaelovi Jacksonovi v ostatných týždňoch sa až podozrivo navzájom prepájajú a majú rovnakých menovateľov a zdroje.

Aktuálne okrem Robsona je tu odsúdený doktor Conrad Murray, ktorý bol uznaný vinným za neúmyselné zabitie Michaela Jacksona jeho predávkovaním, hoci on tvrdí opak, dôkazy nepochybne dokázali, že je vinný!

Teraz prichádza priamo za pomoci špinavého bulváru s promo kampaňou na svoju knihu, v ktorej predstavuje už na prvé počutie bludy a nezmysly, ktoré súdny človek nemôže brať ani vážne, napriek tomu si bulvár na tomto robí svoju anti-Jackson agendu.

“Toto je príbeh o tom, kto bol v skutočnosti Michael Jackson. On sám chcel, aby som tento príbeh vyrozprával, a tak plním jeho želanie“, tvrdí Murray, ktorý sa s Michaelom spoznal v roku 2006 potom, ako mala ochorieť Paris, a on sa pritrafil do cesty ako doktor, ktorého si potom Michael „najal“ ako svojho osobného doktora-hrobára.

Podľa popisu médií, ide o šokujúce informácie, ktoré zasiahnu milióny fanúšikov.

Knihu, ktoré Murray napísal, pomenoval cynicky – THIS IS IT, presne podľa názvu turné, ktoré mal Michael absolvovať v roku 2009.

V tejto knihe, ktorá bude mať svoje pokračovania, a zajtra, v nedeľu bude prvé vydanie v špinavom bulváre Sunday People (čo je nedeľné vydanie the Mirror), ktorý mimochodom v roku 2013 zverejnil aj fiktívne a neexistujúce FBI spisy, budú šialené príbehy o tom, ako mal Michael Murrayovi povedať svoje tajomstvá a chcel od Murraya, aby ich po jeho smrti, ak by nastala, a údajne to aj Michael očakával, vypovedal svetu.

Jedným z týchto šialených tvrdení je aj to, že Michael mal údajne chcieť vziať si za ženu 12 ročné dievča, jednu známu detskú herečku.

Táto možnosť vraj bola až druhá, pretože, vraj Michael sa zamiloval do iného 11 ročného dievčaťa, ktoré spoznal už ako 5 ročné, a je dcérou jedného z jeho britských priateľov.

Murray tvrdí. o.i., že Michael mu tvrdil, aby ho chránil pred jedným z členov jeho rodiny, ktorého považoval za zradcu, a nechcel mať s ním už nič spoločné.

Napriek tomu, bulvár tvrdí, že Murray vo svojich výpovediach odmieta povedať, či Michael bol diabol, pedofil a nebezpečný človek pre deti.

“Musíte si prečítať knihu, aby ste dostali odpovede na všetky otázky, a urobili si sami obraz o Michaelovi.“

Murray bol Michaelov „doktor“ iba 3 roky, napriek tomu tvrdí, že Michael ho označil okrem svojich detí, za jediného člena rodiny, ktorému dôveruje, a ktorému sa zdôveril so všetkými svojimi tajomstvami, ktoré chcel, aby neskôr odhalil.

Údajne s ním hovoril každý deň, a teraz chce, aby sa objasnili mnohé veci, ktoré boli o Michaelovi napísané, a že mnohé veci ľudia nechápu, lebo Michaela nepoznali.

Nuž, Murray ho poznal „až“ 3 roky....

Murray ale tvrdí, že mu nejde o žiadne zisky a profit, avšak... aj ako uvádza bulvár, je zaujímavé, z čoho žije Murray, ak žije v luxusnej časti na Floride, a má aj dom v Kalifornii.

Podľa jeho slov, podporujú ho priatelia a rodina, a od prepustenia z väzenia nezarobil ešte nič.

Avšak, podľa platných rozhodnutí, Murray stratil nielen v Kalifornii, ale aj ďalších dvoch štátoch licenciu na výkon povolania doktora, jeho klinky boli zatvorené, a dlhuje desaťtisíce dolárov na alimentoch na svoje deti.

Avšak teraz tvrdí, že jeho kniha je posledná pravdivá kniha, ktorá hovorí o skutočnom Michaeovi, všetky tie veci, ktoré boli napísané sú len špekulácie, ale jeho kniha je jediná pravdivá.

A to ho mal Michael osobne riadiť, ako má postupovať pri odhaľovaní jeho tajomstiev.

Podľa Murraya, Michael sa sám považoval za niekoho ako jasnovidec, a že vedel predpovedať budúcnosť.

Muray ale nepredpokladal, že Michael vie o svojej smrti....

O svojej knihe Murray tvrdí: “Táto kniha bude ako dar pre fanúšikov Michaela a jeho rodinu.“

Tvrdí, že si veľa vytrpel tým, čím prešiel, najmä dva roky v base, kde bol predčasne pre preplnené väznice prepustený, a práve vo väzení prišiel na nápad napísať knihu o Michaelovi pre Michaela.

Predtým ako bol prepustený, napísal údajne 40 tisíc slov a pred 5 mesiacmi sa rozhodol dokončiť túto knihu, aby sa svet dozvedel, čo chcel Michael povedať svetu presne podľa jeho inštrukcií.

Podľa Murraya, Michael ho mal akosi považovať za otcovskú postavu v jeho živote, hoci vekový rozdiel medzi nimi je iba 6 rokov.

Murray sa však videl ako nejaký rodič, ktorý chráni svoje dieťa pred mnohými ľuďmi, mnohými aj priamo z rodiny, ktorí boli ako paraziti...

Sunday People bude niekoľko týždňov na pokračovanie zverejňovať „chuťovky“ z knihy vo svojom nedeľnom vydaní.

Svet sa má určite na čo tešiť....

Obrázek

Aktualizácia - útoky právnikov Wade Robsona

Ako sme vás už informovali, Wade Robson pokračuje v mediálnom ťažení vo svojom prípade obvinení proti Michaelovi Jacksonovi.

Aktuálne sa mediálne prezentuje tlačová správa, ktorá uvádza vyhlásenie, že Robson zmenil právnikov a právnickú firmu, ktorá ho zastupuje.

Ide o právnikov Manly, Stewart & Finaldi, ktorí patria k silnej lobistickej skupine právnikov zastupujúcich obete sexuálneho zneužívania katolíckymi kňazmi, a ktorí sú "špecialisti" na urovnávanie finančných odškodnení pre obete sexuálneho zneužívania kňazmi v USA, kde sa im podarilo "odškodniť" obete kňazov za viac ako 1 miliardu dolárov od jednotlivých kongregácií.

V Robsonovom prípade vydal jeho právnik mediálne prehlásenie, ktoré samo o sebe vzbudzuje veľké pochybnosti a dôvody o čo Robsonovi ide.

V tomto prípade ide o žalobu voči spoločnostiam Michaela Jacksona, ktoré podľa amerických zákonov môžu byť zažalované v zastúpení ich majiteľa, ktorými chce údajná obeť dosiahnuť právnu zodpovednosť za konanie majiteľa.

V tomto prípade Michaela Jacksona, keďže nie je možné žalovať a súdiť nežijúcu osobu, podľa amerických zákonov je možné žalovať nástupnicku spoločnosť, v tomto prípade Robson žaluje MJJ Productions a MJJ Ventures.

Podľa jeho tvrdení, tieto spoločnosti organizovali všetky právne a organizačné postupy, ktorými chceli chrániť Michaela Jacksona a utajovať jeho zneužívania, a teda aj to, ktoré sa mal podľa Robsona dopustiť Michael Jackson voči nemu v rokoch 1988 až 1997!!!!

Robson vymenoval všetky možné obvinenia zo sexuálneho zneužívania (akoby recyklácia obvinení z rokov 2003-2005, pričom počas procesu v roku 2005 a následných rokoch až do roku 2013 neústupne obhajoval Michaela Jacsona, a vždy tvrdil, že ho Michael Jackson nikdy nezneužil).

V aktuálnom dianí je proces v štádiu rozhodovania na základe predložených "dôkazov", pritom sudca ešte nijako zásadne nerozhodol, či prípad bude možné pripustiť k procesu, ktorého začiatok by bol nielen začiatkom roka 2017.

Právnická firma, ktorá včera vydala tlačovú správu v nej uvádza, že chce, aby sa verejne hlásili všetky "obete" Michaela Jacksona.

Zároveň právnici Robsona chcú, aby pozostalosť Michaela Jacksona MJ Estate zverejnila všetky tajné dohody a urovnania s "obeťami" Michaela Jacksona, a tým zverejnila aj počet obetí, ktoré boli odškodnené, a aby rodiny "obetí" mohli verejne prehovoriť (v tomto prípade ide o službu "zdarma", pritom odmena pre právnikov podľa zaužívaných pravidiel je až po dosiahnutí finančného odškodnenia vo výške asi 30% z vysúdenej sumy).

Ukážka listu pre MJ Estate:

Obrázek

Obrázek

Nelogickosť tvrdení týchto právnikov je aj v samotnej vete: “If Michael Jackson truly had nothing to hide, then the Jackson Estate should have nothing to fear from allowing the families they paid off to speak out freely,” ktorá v preklade znamená, že ak Michael Jackson nemal čo skrývať, potom by sa MJ Estate nemali čoho obávať, aby odškodnené rodiny verejne prehovorili.

Zároveň tvrdia, že budú cestovať po svete, aby našli všetky "obete" Michaela Jascksona a pridali sa na stranu Robsona,

Zásadné omyly týchto obvinení sú:

1/ V rokoch 2003-2005 prokurátor Thomas Sneddon zriadil hotline, horúcu linku, na ktorú sa mali hlásiť údajné obete - nikto sa nikdy neprihlásil.

2/ Sneddon sa od roku 1993 do roku 2005 pravidelne snažil cestovať spolu s jeho vyšetrovateľmi po svete, aby rovnako "hľadali" obete, nikdy nič a nikoho nenašli, teda postup Robsonových právnikov je cielene rovnaký, doslova opakujú všetko to, čo bolo už predtým zisťované v rokoch 2003-2005.

3/ v danej citovanej vete je hlavný rozpor, že aké rodiny by sa prečo mali ohlásiť, ak by mali mať nejaké dohody s Michalom Jacksonom, ak by v prvej časti uvedené, Michael Jackson nemal čo skrývať. na čo by potom Michael s rodinami podpisoval nejaké tajné dohody? Koho by mal za čo odškodniť, ak nemal čo skrývať? (Rozdával peniaze preventívne zadarmo, len tak?)

4/ stratégia Robsonových právnikov je tvz. lovenie obetí, teda takých, ktorí nájdu príležitosť si "privyrobiť" a obviniť Michaela Jacksona

5/ pôvodne chcel Robson všetky citlivé údaje utajovať, najmä o svojej osobe, teraz chce, aby MJ Estate odhalili všetko čo sa týka Michaela a jeho všetkých "obetí".

K tomu napísala právnická firma Robsona list pre MJ Estate, v ktorých ich žiadajú o zverejnenie všetkých "obetí" Michaela Jacksona. Nestačil im proces a všetky dostupné oficiálne a súdne dokumenty z rokov 1993-2005, ktoré žiadne iné mená ako Jordan Chandler/Jason Francia neobsahujú?

Chandler a Francia sú dvaja chlapci, ktorých rodiny uzatvorili mimosúdne dohody, v ktorých uzavreli "dohodu", v ktorých síce neobvinili Michaela Jacksona zo sexuálneho zneužitia, ale dostali vyrovnanie v záujme vtedy detí a ich budúcnosti....

Všetky tieto dohody boli zverejnené, a Francia prišiel vypovedať v súdnom procese v roku 2005, kedy sudca Rodney Melville dovolil predložiť predchádzajúce prípady ako "ukážkový" príklad predošlého konania obvineného Michaela, pritom porota sa neskôr vyjadrila, že napriek tomu, že Francia vypovedal, že ho mal Michael Jackson zneužiť, a že trpel týmto psychickými problémami, porota jeho výpoveď označila za nedôveryhodnú!

6/ právnici Robsona sa snažia mediáne manipulovať nielen verejnosť tým, že sa odvolávajú na akési obete, pritom ich zdroje sú len z bulváru, ktorý v roku 2013 zverejnil údajné údaje z FBI spisov, ktoré hovorili o viac ako 20 obetiach a viac ako 200 dolárov ako odškodnom.

Nikdy sa tieto bulvárne bludy nepotvrdili, a naopak, boli vyvrátené aj tým, že v samotných spisoch sa tieto informácie ani neobjavili, a FBI obvinenia označila ako neopodstatnené

7/ Robsonoví právnici sa snažia mediálnym vyhlásením manipulovať aj tým, že používajú množné čísla akýchsi „obetí“ že išlo o „malé deti“ a že malo ísť „malých chlapcov.“

Robsovoní právnici ale doteraz nikdy vo svojich súdnych spisoch neodkazovali na nejaké „obete“ ani nespomenuli žiadne tajné vyrovnania s rodina, a teda ich stratégia je čisto mediálna, kde operujú iba bulvárnymi informáciami, ktoré už boli vyvrátené

Robsonoví právnici doteraz nikdy nezverejnili v akom stave je ich prípad, ani nepodávajú žiadne informácie o tom, ako súd postupuje v ich prípade, teda hrajú iba mediálnu hru s fikciami s cieľom manipulovať nielen verejnosť, ale aj vyvolávať zdanie o opodstatnení ich tvrdení, kde akoby využívali to, že Michael Jackson sa nemôže už nijako brániť.

8/ napriek tomu, že Robsonoví právnici tvrdia, že sú desiatky obetí, ktoré majú mať akési dohody o mlčaní, podľa amerických zákonov, na ktoré sa rovnako odvolávajú, žiadne z údajných obetí nemajú zakázané nielen vypovedať pred súdom ako svedkovia – čo zákon doslova prikazuje, ale ani „mlčať“ pred verejnosťou. Nikoho ani nemožno donútiť podpísať akékoľvek zmluvy bez súhlasu s obsahom. Teda ten, kto niečo podpíše, súhlasí s obsahom zmluvy.

To sa udialo v roku 2005, kedy sa prokurátor Sneddon snažil dostať na lavicu svedkom Jordana Chandlera, ten so svojim otcom v danom čase odišli z USA, aby boli nezastihnuteľní, lebo odmietli vypovedať. Jediní, ktorí prišli bol matka a syn Francioví, ktorí boli podľa výpovedí poroty nedôveryhodní.

Navyše, ako sa potvrdilo, obe rodiny Chandlera a Franciu prišli s návrhom na dohodu, a nemali záujem o súdny proces – čo mohli kedykoľvek urobiť na civilnom súde, aj keď mali podpísané dohody u urovnaní „sporu“!!!

9/ podľa znenia zákona (zmeneného na základe aj procesu Michaela Jackson) žiadne zmluvy a dohody týkajúce sa sexuálneho zneužívania detí nesmú byť tajné.

Robsonoví predošlí právnici v roku 2014 žiadali rovnako odtajniť dokumenty a zistiť či ide o nejaké iné obete, a dostali všetky relevantné informácie o predošlých dvoch menách Chandler/Francia, aj zo súdu si ich mali vyžiadať, pritom všetky detaily boli diskutované aj počas procesu v roku 2005

10/ pre prípad na proces je nutné, aby Robsonoví právnici dokázali, že spoločnosti, ktoré žalujú mali kontrolu nad tým, že vedeli a teda sa aj spolupodieľali na urovnávaní nejakých zločinov Michaela Jacksona a tým kryli jeho činy=konkrétne osoby z vedenia týchto spoločností by museli dokázateľne vedieť o zneužívaniach a následne ich kryť poskytnutím napr. právneho krytia a vyrovnania z peňazí spoločností MJJP a MJJV, a prípadne poskytovať alibi pre Michaela Jacksona.

K ďalším problémom je aj účasť matky Wadea Robsona, ktorá síce teraz vystupuje v záujme Wadea, a nepriamo ho podporuje, avšak, ona sama bola zodpovedná za neplnoletého syna a konala v záujme jeho aj v čase, kedy malo dôjsť k presťahovaniu rodina z Austrálie do USA, čo mal vybaviť Michael Jackson cez jeho spoločnosti, a dať im aj prácu na Neverlande, a Wade neskôr podpísal aj zmluvu so spoločnosťou Michaela Jacksona na nahrávanie albumu a pre zastupovanie v médiách, kde Wade vystupoval.

Otázne je, či vedela a či mala Wadeova matka vedomosť, či mal byť syn zneužitý, a či a ako dovolila svojmu synovi aké aktivity, a ako ho ako právne zodpovedná osoba zastupovala.

11/ bingo na záver – podľa niektorých médií, ktoré o tom informujú, Wade v zastúpení svojich právnikov žiada odškodné najmenej 90 miliónov dolárov, informácia ale úradne nie je potvrdená, hoci o nejaké odškodné ide.

Dr. Murray šokuje novými obvineniami proti Michaelovi

Upozornenie

Obrázek

Súdom odsúdený pseudo doktor Conrad Murray za neúmyselné zabitie Michaela Jacksona, zverejnil rozhovor pre špinavý britský bulvár, v ktorom predstavuje svoju novú knihu o Michaelovi Jacksonovi, ktorú cynicky nazval THIS IS IT.

Svoju knihu propaguje cez najšpinavší britský bulvár Sunday People (nedeľné vydanie the Mirror) a Daily Mail, v ktorých bude údajne niekoľko pokračovaní vydania propagácie knihy, v ktorých sa budú "odhaľovať" šokujúce informácie.

O to šialenejšie vyznieva tvrdenie Murraya, že samotný Michael Jackson mu mal údajne povedať svoje tajomstvá, a údajne mu nariadil, aby po jeho smrti, ktorú Michael očakával, zverejnil tieto tajomstvá svetu.

Jedným z nich je aj tvrdenie, podľa ktorého mal Michael Jackson plánovať svadbu s 12 ročným dievčaťom, do ktorého sa údajne zaľúbil, keď malo 11 rokov...

SPRÁVU SPRACÚVAME.... na víkend.

Wade Robson útočí právnickou firmou

... aktuálne Wade Robson útočí vytváraním mediálnych atakov s cieľom manipulácie verejnosti.

Detaily spracujeme, a pripravíme aktuálne vydanie tlačovej správy.

Ďalšie dôkazy proti RadarOnline

VAROVANIE: zverejnené obrázky sú len pre osoby staršie ako 18 rokov, avšak ich umelecké stvárnenie a medializácia musí byť vyvrátená, pretože ide o mediálny mega podvod.

KOMPLETNÉ INFORMÁCIE, DETAILY, DÔKAZY, SÚDNE SPISY A VŠETKY MATERIÁLY O PRÍPADE OBVINENÍ - LINK

VŠETKY ODPOVEDE NA DÔLEŽITÉ OTÁZKY TU - LINK

... napriek tomu, že ide o erotické fotografie, prípadne explicitné, zobrazíme niekoľko príkladov pre všetkých, aby videli všetci, ako nehanebne a odporne RadarOnline KLAME a zavádza, a celý mediány svet zatiahol do špinavých obvinení voči Michaelovi Jacksonovi z držania detskej pornografie, ktorá NIKDY nebola nájdená, žiadne policajné vyšetrovanie nikdy nič nenašlo, a ani FBI nikdy nepotvrdili žiadne pochybné obvinenia.

Dokonca v článku Radar kompletne zavádza a manipuluje nehanebnými klamstvami, ktoré odporujú aj prepisom výpovedí priamo zo súdu.

Napr., že Tom Sneddon, ako hlavný vyšetrovateľ mal nájsť knihy priamo v spálni Michaela, pritom sa našli v knižnici, čím chceli nielen Radar umocniť predstavu čitateľov, o použití kníh.

Rovnako bludy o tom, že knihy mali vyšetrovatelia nájsť po celom dome... akoby len tak kdesi pohodené, pritom v tom čase s Michaelom žili jeho dve deti, a mnoho návštev Neverlandu.

Dokonca ani rodina Arvizových NIKDY nevypovedala, že by len tak kdekade po dome našli nejaké knihy a časopisy, Michael ich mal uskladnené v knižnici a súkromnom archíve, samozrejme, aby to nemohol kde kto vidieť a čítať, najmä deti nie.

Radar napísal svoje články v štýle, že Michael Jackson mal vlastniť tieto fotky, akoby ich sám robil, alebo, že ich zadovážil od kdejakých zdrojov.

Pritom, všetky knihy mali a majú svojich autorov, sú dostupné napr. na Amazone, teda sú chránené autorskými právami.

V drvivej väčšine ide o heterosexuálne erotické a porno materiály, žiadne detské porno ani nič ilegálne.

Niekoľko ukážok ako bulvár manipuluje verejnosť a čitateľov, ktorým chce vsugerovať, že ide o nejaké detské porno:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Niektoré fotky boli v roku 2003 vystavené aj na výstave

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Aby sa nezabudlo...

.... dva skvelé video komentáre šialených a totálne vykonštruovaných obvinení s neexistujúcimi "faktami" a "dôkazmi".

Šírte tieto dve videá, aby bulvárna rakovina bola porazená:

Jason Derulo ‘Human Nature’

Americká televízia ABC uviedla novú šou, v ktorej známi speváci spievajú najväčšie hity - Greatest hits.

V každej šou sa prezentuje určitá časť nejakého obdobia, a v prvej čssti je to obdobie rokov 1980-1985.

Jason si vybral Michaela Jacksona a hit Human Nature