Články za december 2016

Šťastný nový rok 2017

Celej MJ rodinke prajeme ten najkrajší a najlepší nový rok 2017.;-)

Obrázek

Zuzcoj, Braňo, Smajty

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

America’s Pop Music Hall of Fame

Organizácia America’s Pop Music Hall of Fame zverejnila niekoľko mien osobností, ktoré budú po online hlasovaní uvedení do siene slávy najväčších osobností populárnej hudby.

Pre rok 2017 bude okrem iných uvedený aj Michael Jackson, ktorý získal najviac hlasov zo všetkých nominantov, ktorí museli hudobne pôsobiť a výrazne ovplyvniť hudobný svet pred rokom 1980.

Uvedenie do Siene slávy bude v septembri/záři 2017.

Stránka organizácie: LINK

Obrázek

Barbara Walters Presents

UPOZORNENIE: stiahnite si dokument, ak si chcete uložiť tento špeciálny dokument, je pravdepodobné, že to YouTube zmaže.

Barbara Walters Presents: Michael Jackson: The Man in the Mirror

Obrázek

Moderátorka a reportérka Barbara Walters pripravila ďalší diel zo svojho programu, v ktorom urobila rozhovory s niektorými členmi rodiny Jacksonovcov o aktuálnych dianiach okolo Michaela, predovšetkým však v súvislosti s bulvárnymi škandálmi, ktoré skončili s prípravami na turné This Is It, ako aj celkový pohľad na život a tvorbu Michaela Jacksona.

V roku 1997 urobila priamo rozhovor s Michaelom.

Obrázek

Jej hosťami boli Tito Jackson (Michaelov starší brat) a TJ Jackson (Michaelov synovec a poručník detí).

Program mal premiéru 20.12.2016, a nájdete v ňom skutočne zaujímavé zábery a rozhovory.

Podľa reakcií fanúšikov, ide o pomerne solídny dokument.

Michael Jackson: The Last Photo Shoot

Už v roku 2014 sme vás informovali o nezverejnených záberoch, ktoré boli natočené počas fotenia Michaela pre americký časopis Ebony ako aj talianske vydanie pánskeho časopisu Vogue.

Zo záberov, ktoré vznikli, urobila skupina dokumentaristov a producentov koláž, ktorú chceli vydať ako televízny dokument.

MJ Estate ale zakročila a požiadala súd, aby zábery neboli vydané, a súdne ťahanice nakoniec dokument zastavili, hoci boli v roku 2014 urobené prvé promo zábery.

Obrázek

Zábery z posledného fotenia Michaela pre akýkoľvek magazín možno čoskoro uzrú svetlo sveta, tu je aktualizované video:

Nové zábery z natáčania

Umelecký dizajnér Tom Woodruff, ktorý pracoval na klipe You Are Not Alone zverejnil niekoľko záberov z natáčania:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ja, Zloduch, a BAD

Nové pokračovanie animáku Ja Zloduch (Despicable Me 3) vo svojom novom trailery k filmu prezentuje aj skladbu BAD...

MJ online rádio

Pre tých, ktorí ho ešte neobjavili dávam do pozornosti!!!

Už niekoľko rokov funguje toto skvelé online rádio, ktoré hrá len hudbu Michaela, J5, MJ rodiny...Vypočujete si tu skvelé remixy, mixy, rozhovory, prejavy...naozaj odporúčam.

LINK

Obrázek

Vložila: Zuzcoj

You Are Not Alone proti samovraždám

Írska skupina umelcov v rámci organizácie Pieta House, ktorá sa venuje prevencii samovraždám, zorganizovala projekt ku skladbe You are not alone, ako výzvu nielen mladým, ktorí sa pokúsili alebo majú pokusy o samovraždu v časoch depresií, alebo krízových situáciách, či ako teraz v období sviatkov, kedy je mnoho ľudí samých a opustených.

Obrázek

Cieľom tohto projektu je podporiť aj charitu pre projekt, a k skladbe natočili aj video v spolupráci s the Dublin Gospel Choir.

Skladba je dostupná na väčšine portáloch na stiahnutie (iTunes, Google Play, Amazon a Spotify), čím jej kúpou podporíte tejto projekt.

Oficiálna FB stránka Pieta House - LINK

Thriller 33

... dnes je to presne 33 rokov, keď bola na hudobnej televízii MTV premiéra dnes už ikonickej skladby a ešte ikonickejšieho videa THRILLER.

Obrázek

V roku 1984 sa skladba dostala najvyššie iba na 4. miesto v singlovej hitparáde v USA, no krátko na to sa stala ikonickou, a dnes je už súčasťou hudobnej histórie, ktorú profilovalo práve video k skladbe Thriller.

V roku 2009, po smrti Michaela sa skladba dostala na 2. miesto v Hot Digital Songs, a dodnes je skladba najsťahovanejšou halloweenskou skladbou.

Práve v roku 2009, the National Film Registry of the Library of Congress, teda akási národná knižnica filmových záznamov Kongresu, zaradila video ako prvé v histórii do svojho zoznamu výnimočných diel, ktoré sú národným pokladom, ktoré najvýraznejšie vplývali na spoločnosť.

Režisérom je John Landis, ktorý, ako sme vás informovali, pripravuje na budúci rok špeciálny projekt s podporou MJ Estate.