Články za október 2016

O čom vypovedajú dátumy šekov?

Nuž, fanúšikovia sú často viac ako vyšetrovatelia, lebo vedia pri extrémne detailnom sledovaní aktivít Michaela Jacksona ako mediálne najznámejšej osobe v celku jednoducho zistiť a nájsť aj jeho pohyby alebo aktivity, ktoré v súvislosti s údajnými šekmi našli niektorí fanúšikovia, a ktoré popisujú nejaké finančné transakcie, ktoré majú byť údajne akýmsi dôkazom uplácania za údajné zneužívanie nejakého dievčaťa koncom 80. rokov.

Ako sme vás informovali o nových obvineniach, akási žena tvrdí, že bola sexuálne zneužitá Michaelom Jacksonom.

Predložila šeky, ktoré vraj boli "odškodné"..., v celkovej hodnote 900 tisíc dolárov.

A čo našli fanúšikovia?

23. decembra/prosinca 1993 bol vystavený šek na 600 tisíc dolárov.

Bol to deň potom, ako sa Michael objavil v priamom prenose v celonárodných televíziách CBS, NBC, CNN a ABC s prehlásením k obvineniam, ktoré vzniesol otec Jordana Chandlera.

Teda v danom čase už išlo o oficiálne obvinenia voči Michaelovi Jacksonovi, a napriek tomu boli vyplatené nejaké peniaze, o ktorých sa čoskoro dozvieme, k čomu boli, podľa odhadov, išlo o pomoc rodine, prípadne vyplatenie dlžoby alebo kúpa domu.

V tomto čase nikto nikdy nijako nevyšetroval tieto transakcie, rovnako ani v rokoch 2003-2005.

Niektoré šeky sú k dátumu konca roka 1993, a to v čase, kedy mala LaToya Jackson, sestra Michaela, na nátlak jej vtedajšieho násilníckeho manžela Jacka Gordona, ktorý sa mediálne priživoval na rodine Jacksonovcov vyhlásiť na tlačovke, že mala údajne vidieť nejaké šeky a vyplatené sumy nejakým rodinám...

Nikdy ale prokuratúra v tejto súvislosti nevyšetrovala transakcie z 80. rokov, a ani počas procesu v roku 2003-2005 nenechala kameň na kameni, a všetky finančné a akékoľvek bankové transakcie a účty prekopala do najmenších detailov, a nikdy nič nenašli ako relevantné a ako dôkazy niečoho.

Zatiaľ sme videli a sú verejne známe:

Listy a korešpondencia s podpisom Michaela, v ktorých ide o formálne pozdravy:

1986 x1

1987 x4

1988 x1

1989 x1

1990 x2

Šeky:

Mar 1990 x 1 -2500

Dec 1991 x 1 -10k

Jan 1992 x1 - 150k

Jan 1993 x1 130k, Dec 93 x1 600k, Oct 93 x 1 10k

Ďalšou absurditou týchto obvinení je aj fakt, že v tomto obvinení ide o akési zneužívanie už v roku 1986, teda dva roky pred údajným zneužívaním Jamesa Selfchucka... z roku 1988 a Wadea Robsona v roku 1991...

Nie je rovnako náhoda, že práve RadarOnline je znova tým bulvárom, ktorý prišiel s objavením a zdrojmi o obvineniach, a nečudujme sa, že po manipuláciách a podvodoch v prezentovaní dôkazov - ktoré naopak boli dokázané, že RadarOnline totálne prekrútil a zdeformoval dôkazy, aj tu sa zdá, že ide o cielenú bulvárnu kampaň, nie je náhoda, že sa objavili podobné meganezmysly ako nedávno zverejnil doktor Murray, usvedčený zo zabitia Michaela, vo svojej zvrátenej knihe, kde mal tvrdiť, že Michael sa zaľúbil do 12 ročných dievčat, do herečky Emmy Thompson a svojej netere Harriet Lester.

A zrazu, máme tu nejaké pračudesné obvinenia nejakej neznámej ženy až z roku 1986.

Nehovoriac o načasovaní, kedy ide znova o plánované, a ani právnik týchto fiktívnych obetí sa tým netajím, že chcú zničiť mediálny profil Michaela Jacksona a práve na Halloween, kedy sú najvyššie rotácie skladby Thriller a zombie témy, ako aj predaj albumu Thriller.

Toto presne naznačil aj právnik týchto fiktívnych obetí v rozhlasovej relácii pred pár týždňami, ako sme vás o tom informovali....

Nezmysly sú doslova základom všetkých obvinení, ktoré ani nedávajú logický zmysel, o to viac, že ak právnici Robsona a Safechucka tvrdia a opierajú sa o bulvárne nezmysly typu, že "veria" na bulvárne správy, že Michael Jackson údajne vyplatil 200 miliónov dolárov "obetiam", hoci sa nikdy žiadne takéto peniaze nenašli a neboli nikdy vyplatené, a rovnako veria na nejaké tajné dohody, o ktorých nikto nič nevie, ako by malo byť logicky možné, aby Michael Jackson oficiálne, cez bankové prevody bez akejkoľvek zmluvy mal takto vyplácať nejaké peniaze nejakej fiktívnej obeti bez toho, aby si to niekto všimol ako konanie trestného činu, či dokonca ako dôkaz, že vôbec k niečomu takému došlo..., lebo niekomu niečo vyplatil, napriek tomu, že sa verejne vedelo, že Michael bežne platil za dary a služby rôznym ľudom a ich rodinám a návštevníkom Neverlandu.

Ďalšie informácie budeme aktualizovať....

Novo obnovené FÓRUM

S radosťou oznamujeme, že fórum - LINK s nutnými obmenami zasa funguje.

Veľká vďaka Smajty.

Obrázek

Nové obvinenia so sexuálneho zneužitia

(neustále aktualizujeme)

... v aktuálnych bizarných žalobách, sa na svetlo sveta dostala ďalšia úchylná žaloba, podľa ktorej, Michael Jackson mal pred približne 30 rokmi sex. zneužiť 12 ročné dievča.

Údajná fotka obete:

Obrázek

Vôbec NIE NÁHODNE je táto neznáma žena zastupovaná tými istými právnikmi, ktorí zastupujú Wadea Robsona a Jamesa Selfchucka.

Podľa obvinení, zneužívanie sa malo stať niekedy v roku 1986 do 1989, a neznáma žena po 30 rokoch tvrdí, že má "dôkazy", ktorými údajne dokáže, že jej rodine mal Michael Jackson zaplatiť za mlčanie nejakých "900 tisíc dolárov."

K údajnému zneužitiu malo dôjsť v rodinnom dome Jacksonovcov v Hayvenhurst, kde mal skupinku fanúšikov Michael pozvať, aby si pozreli jeho miestnosť plnú cukríkov.

Neskôr mal Michael získať telefónne číslo na rodinu a pozýval ich do domu, dával nejaké darčeky a ... zneužil to nejaké dievča...

Samozrejme, v žalobe sú popisy údajného "činu"... čo mal Michael robil s 12 ročným dievčaťom....

Podľa nejakých tvrdení tejto ženy, zneužívanie malo pokračovať až do jej puberty, do nejakých 16 rokov.

Podľa jej žaloby, ktorú, samozrejme, vypracovali právnici, mala byť kontaktovaná v roku 1994 políciou počas vyšetrovania obvinení Jordana Chandlera.

V tom čase mala mať 20 rokov, a zatiaľ nie je známe, čo vypovedala, avšak, nikto, žiadne z asi 70 detí, ktoré vtedy boli vypočúvané nikdy nepotvrdili žiadne zneužite ani neobvinili Michaela.

Ani počas procesu v roku 2005 si nespomenula na to, že by mala byť zneužívaná, a ani nebola súčasťou vyšetrovania.

Zatiaľ nie je rovnako známe, za čo mala dostať jej rodina údajných 900 tisíc dolárov, o ktorých tvrdí, že boli peniaze za mlčania...

Samozrejme, až teraz sa žalobou dožaduje spravodlivosti a... nešpecifikované odškodné....

Samotná žaloba bola podaná v septembri/září 2016, a dovtedy si pre psychické problémy a následky zneužitia neuvedomovala, že bola zneužitá.

V odôvodnení tvrdí, že práve kvôli tomu mala problémy nájsť si prácu a zarábať, a aj teraz má problémy nájsť si prácu, a teda celé tie roky "utrpenia"! jej spôsobili finančné straty....

Ide o rovnaký scenár tvrdení, že celé desaťročia si údajné obete neuvedomovali, že boli zneužité, a mali problémy, aj finančné, a zrazu si po psychiatrickom vyšetrení spomenuli, a objavili v sebe potláčané pocity a spomienky na zneužitie.

V PR vyhláseniach právnika, ktorý je známy svojimi prípadmi voči cirkvám a kňazom, a že sa špecializuje na mimosúdne vyrovnania, sa uvádza o.i. absurdít aj to, že keď Michael prvý krát stretol toto dievča, myslel si, že je to chlapec...

K ďalším zaujímavostiam patrí aj to, že verejne sa pretriasajú nejaké šeky, ktoré vyplatila Michaelova spoločnosť, ale nikto akosi zatiaľ nepovedal za čo, a pritom ide o vystopovateľné položky, lebo ide o oficiálne šeky, a navyše, mnohé z nich sú ako účtenky... za niečo.

Nikdy vo vyšetrovaní predošlých obvinení nebola ani táto osoba ani žiadne iné súvislosti predložené ako relevantné, a nikto sa o ne nezaujímal.

Ostáva veriť, že všetky dokumenty má MJ Estate zdokumentované, výdavky a bankové prevody, ktoré poslúžia ako proti-dôkazy.

Medzi jej "dôkazy" o tom, ako mal byť k nej Michael "blízky" sú aj tieto jeho poznámky listu/pozdravu, ktorý poslal jej a jej rodine, keď boli u nich na návšteve a hrali Monopoly, ako sa aj Michael nazval Monopoly King, ako aj nejaké kópie nejakých šekov datovaných na začiatok 90. rokov.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ron Wood navštívil šou ONE

Ron Wood zo slávnej skupiny The Rolling Stones navštívil so svojou rodinou šou Cirque du Soleil’s “Michael Jackson One” v Las Vegas.

Počas vystúpenia si šou užíval nielen on, a neskôr využil aj možnosť stretnúť sa v zákulisí s tanečníkmi, ktorým poznamenal, že sa mu najviac páčili momenty zo skladieb Billie Jean a Man In the Mirror.

Obrázek

Nový kalendár pre USA

Spoločnosť BrownTrout vydá pre USA nový kalendár na rok 2017.

Pred časom sme vás informovali, že aj spol. Danilo vydala kalendár na rok 2017.

Tento je rovnako oficiálny, ktorý licencuje Triumph International Inc.

Objednávky: $14.99 tu - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zomrel Michaelov fotograf

Zomrel jeden z fotografov, ktorý sa podieľal na sériách snímkov Michaela, Eddie Wölfl.

Obrázek

Obrázek

Podieľal na sa mnohých projektoch s Michaelom, predovšetkým k videoklipu Scream, na ktorých zachytával všetky dôležité momenty, a nedávno bol aj na európskom stretnutí fanúšikov v Londýne Kingvention, kde vystavoval niekoľko svojich záberov.

Obrázek

Obrázek

Michael opäť v Tvoja tvár znie povedome

V televíznej relácii Tvoja tvár znie povedome opäť "vystúpil" aj Michael. Do jeho detských čias v skupine Jackson 5 nás vniesla Mária Čírová. Myslím, že sa jej to celkom podarilo...každopádne to nebolo zlé. Komentáre pred a po jej vystúpení na Michaelovu adresu boli kladné a to ma potešilo...i tak sa dá šíriť veľkosť Michaelovho talentu a odkazu. :-)

Link na video jej vystúpenia:

LINK

Link na celú šou - POZOR online je to len dočasne - Michael je od 15:50 aj s komentármi:

LINK

Vložila: Zuzcoj

Nový PROJEKT: Thriller 2017

John Landis, režisér a spoluautor videoklipu Thriller vo svojom video odkaze pre britský denník the Star vyhlásil, že fanúšikovia sa môžu v roku 2017 tešiť na nový projekt práve k videoklipu Thriller.

Obrázek

Podľa jeho tvrdení, je to niečo, čo práve dokončil, a je to úchvatné.

Dodal, že by povedal aj viac..., ale s úsmevom... že správcovia MJ Estate by ho za to asi zabili...

V rozhovore s redaktorom tiež povedal, že v čase, kedy sa začalo točiť video, bol album Thriller už najpredávanejším albumom na svete, a nahrávacia spoločnosť nechcela toto video natočiť.

Michael sa ale rozhodol, že to video urobí sám, a na to si zavolal práve Landisa, ktorého vtedajší úspešný horor Americký vlkodlak v Londýne videl, a páčila sa mu téma k videu.

Po tejto spolupráci sa nielen album, ale aj video stalo najúspešnejším hudobným projektom v histórii...

Vo videu Landis hovorí do 1:40 min. o Michaelovi, potom o svojom filme.

... koľko Michael zarobil?

Podľa magazínu Forbes, aktuálny rebríček najlepšie zarábajúcich osobností jednoznačne, a znova, vedie Michael Jackson.

K novými informáciami k ziskom a zárobkom pridal Forbes v jednom zo svojich článkov aj informáciu, že Michael Jackson celkovo zarobil od začiatku svojej kariéry do roku 2016 už viac ako 3 MILIARDY dolárov (pred zdanením), čo vychádza takmer 4 miliardy s infláciou...

Michael Jackson je najlepšie zarábajúca osobnosť

Podľa aktuálneho rebríčka najlepšie zarábajúcich zosnulých umelcov, kraľuje Michael nielen tomuto, ale aj celkovému rebríčku, vďaka 825 MILIÓNOM dolárov, ktoré za ostatný rok Michael ako osoba zarobil.

Michael Jackson sa tak stal najlepšie zarábajúcou osobnosťou na svete.

Podľa rebríčka časopisu Forbes, najlepšie zarábajúcou živou celebritou bola pre rok 2016 Taylor Swift so ziskom 170 mil. dolárov (čo je iba 20% z príjmu pre Michaela Jacksona).

Samozrejme, značná časť príjmu je z predaja 50% podielu v Sony/ATV, ktorý v marci/březnu tohto roka odpredali správcovia pozostalosti za 750 mil. dolárov.

Znamená to, že za ostatný rok Michael zarobil 75 miliónov dolárov.

Kompletný rebríček najlepšie zarábajúcich zosnulých umelcov pre rok 2016:

Obrázek

Paris s mamou...

Paris naďalej navštevuje svoju mamu Debbie Rowe. V poslednej dobe je jej oporou počas ťažkej choroby. Na svoj instagram Paris pridala nové foto s mamou a napísala: „Som bojovníčka, pretože aj ona je bojovníčka“.

My len veríme, že chorobu porazí a prajeme jej veľa zdravia.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Vložila: Zuzcoj

Sudca "neprekvapil", dal ďalšiu šancu Robsonovi

Sudca Mitchell L. Beckloff včera rozhodoval, ako ďalej postúpi prípad obvinení Wadea Robsona.

Vzhľadom na už 3 roky prebiehajúce žalobné pojednávanie, nielen fanúšikovia, ktorí analyzujú právne dokumenty, ale aj právni pozorovatelia očakávali, že sudca ešte ponechá žalobe čas na predloženie ešte nejakých možných dôkazov, o čo ho žiadal právnik Robsona, a aj ďalší čas na preštudovanie si spisov a dôkazov.

A sudca tak aj urobil.

Podstatou takýchto predĺžení pre žalobu je ich neustále sa odvolávanie na akési dôkazy a snahu čo najviac akýmkoľvek spôsobom presvedčiť sudcu, že majú prípad, na ktorom môžu postaviť proces.

Preto je stále konečné jednanie oboch strán pred sudcom v tvz. záverečnom pojednávaní v nedohľadne, resp. sa predĺži o ďalších 6 mesiacov, počas ktorých chce žaloba = Wade Robson a jeho právnik predložiť ešte niečo....

Treba ale dodať, že fáza dokazovania sa začala iba v marci/březnu 2016, kedy už prípad postúpil do fázy predkladania dôkazov, pretože v samotnej žalobe a skúmaniu informácií nie je potrebné predložiť samotné dôkazy, čo trvalo do marca/března 2016.

Ako sme si už zvykli, v spolupráci s bulvárom sa asi môžeme "tešiť" na nejaké mediálne bomby.

Nie je to ďaleko od pravdy, keďže pred pár dňami Robsonov právnik vystúpil v rozhovore pre jedno lokálne losangelské rádio, ktoré sa venuje právnym prípadom, a v ktorom hovoril o prípade Robsona, síce zdržanlivo, keďže nemôže o prípade verejne hovoriť nad rámec zákonných možností, o.i. naznačil, že majú nejakú "bombu", ktorú čoskoro "odhalia".

Okrem toho, vyzval takto cez éter Thomasa Mesereaua, obhajcu Michaela počas procesu v 2005, aby s ním prišiel debatovať do diskusie.

Táto výzva bola ako hodená rukavica, avšak dúfame, že T-Mez, ako Thomasa fanúšikovia nazvali, neskočí na tento lacný pokus, ako sa dozvedieť nejaké informácie najmä z procesu z roku 2005.

V každom prípade, rozhodnutie sudcu treba rešpektovať, stále to nič neznamená, len viac predĺženie času pre žalobu.

Vzhľadom na to, ako šialený je americký právny systém, v ktorom môže hocikto zažalovať hocikoho za hocičo a hocikedy, snahy Robsona budú zjavne až na hranicu ich možností, napriek tomu, že už niekoľko krát zmenili svoje obvinenia, pritom použili rovnaké "dôkazy", kde pôvodne spoločnosti Michaela, ktoré vlastnil neboli v prípade nijako obviňované, len mali vedieť o nejakom zneužívaní, a teraz sú len oni obvinené a brané za celkovú zodpovednosť = že vďaka nim a cez ne došlo k zneužívaniu.

Absurdita týchto obvinení spočíva v tom, že aj v médiách, najmä bulvárnych sa pretriasa Michaelovo meno, akoby to on bol tým, ktorý je obvinený, ale Michael Jackson v tomto prípade NIE JE obvinený a ani sa na jeho meno nevzťahuje žaloba.

De facto, celá žaloba ide mimo Michaela, a aj keby v temných predstavách hypotetický súd Robson vyhral, jediné, ktoré by boli v žalobe brané na zodpovednosť, by boli iba spoločnosti, a to iba za údajné možné vedomosti a organizovanie zneužívania, že by bolo došlo k zneužívaniu, nie za samotné zneužívanie, ale to sa ani nedá dokázať, keďže Michael Jackson je už 7 rokov mŕtvy.

Predkladanie a uznávanie dôkazov podlieha aj súdnemu zákazu či nemožnosti ich verejne prezentovať až do samotného procesu, prípadne rozhodnutia, ktoré povolí alebo zamietne proces.

Teda, aj verejnosť and MJ fans zatiaľ vedia len verejne dostupné informácie.

Robsonov pôvodný právnik ani Robson sám zrejme nepočítali v začiatku, že by to zašlo tak ďaleko, pretože ich pôvodné snahy sa točili okolo možnej mimosúdnej dohody, že MJ Estate namiesto právnych ťahaníc dajú prednosť nejakému finančnému vyrovnaniu, aby sa obvinenia čím skôr stratili z mediálneho priestoru.

Aj preto si len pred pár mesiacmi Robson "najal" právnika, ktorý sa "špecializuje" na prípady sexuálnych zneužívaní najmä kňazmi, kde diecézy prednostne vyplácajú milióny dolárov za zneužívania.

Aj súčasný právnik Robsona má v tomto prax, a dokonca mu ponúkol, že nechce od neho žiadne peniaze, ale podiel z vysúdenej sumy.

Teda ich zámer je jasný - vytrieskať od MJ Estate PENIAZE.

Do nejakého konečného rozhodnutia sa tak Robson a jeho právnik budú snažiť o všetko možné i nemožné, najmä bulvárne "šokujúce" príbehy.

V tomto kontexte sa Robsonov právnik v rozhovore pre právnu rádio šou vyjadril, že veria, že zneužívania detí bola dlhodobá záležitosť Michaela, a že zneužil mnoho detí, ale že dnes ako dospelí sa boja priznať, a že tak sa báli aj počas toho, keď Michael žil, ale iba Wade Robson a James Safechuck boli tak odvážni, že obvinili Michaela, hoci po smrti, ALE ich odôvodnenie stojí len na zhodnom tvrdení, že si do určitého času, po smrti Michaela, neuvedomovali, že boli zneužití…, a dokonca právnik Robsona tvrdí, že Robson mal samovražedné myšlienky pred pár mesiacmi…., lebo je z toho taký otrasený, aj 3 roky odkedy si uvedomil, že bol zneužitý…

Americký právny systém totiž podľa ústavy dáva šancu každému, a teda môže aj roky trvať, kým sudca rozhodne, že žaloba nedokázala nahromadiť dostatok dôkazov a informácií, aby sa proces začal, hoci po celý čas predkladanie nejakých obvinení a informácií ich súd podľa zákona berie ako pravdivé, až do záverečného pojednávania, kedy protistrana predloží aj svoje dôkazy, na ktorých žaloba môže pohorieť.

Takže dokedy bude sudca chcieť stále viac informácií, dovtedy sa bude prípad posúvať, až kým sudca nevysloví – „Nie, niet takých dôkazov, ktoré by podporovali vaše (žaloba) tvrdenia. Prípad zamietam.“

Je preto zaujímavé sledovať ako kľučkujú právnici Robsona od samotného začiatku, keďže využívajú všetky informácie z rokov 1993 až 2005, kedy sa odvolávaniami konfrontujú s už existujúcimi správami vyšetrovateľov a súdnych dokumentov.

Ak by boli mali údajne dostatok silných dôkazov, nežiadali by neustále o predlžovania.

Právnik Robsona však už vopred komentuje, že majú nejaké „šokujúce“ dôkazy, len doteraz o nich nebolo známe, možno sa to dozvieme z bulváru, najlepšie z RadarOnline.

Stalo sa to už praktikou, že médiá, najmä bulvárne, a daní vyšetrovatelia stáli na strane predošlých údajných obetí Jordana Chandlera a Gavina Arviza, aj teraz sú médiá na strane Robsona, preto je priam do očí bijúce, že obviniť Michaela Jacksona je bezpečné a beztrestné….

Takto sa snaží právnik Robsona teraz odsúvať rozhodovanie sudcu čo najviac ako sa len dá… možno aj do mája/května 2018…, to je totiž max. čas, dokedy môže byť žaloba prejednávaná v prípade civilných procesov, aby sa samotný proces začal, t.j. max. 5 rokov od podania žaloby na súd, a Robson svoje obvinenia podal v máji/květnu 2013, keď si spomenul, a rozpamätal sa..., že bol zneužitý....

Najbližšie pojednávanie bude 12.3.2017…, potom je možné iba posledné jedno predlženie.

Obrázek

Paris na Neverlande

Paris Jackson prispela na svoj Instagram fotkami, ktoré prekvapili.

Ide totiž o ukážky z jej návštevy ranča Neverland, ku ktorým veľavravne napísala ´felt so good to be home even for a little bit´, teda že: aké fajn je byť doma, aspoň na chvíľu..., a tieto smutno krásne chvíle si užívala so svojim priateľom Michaelom Snoddym.

Zároveň si môžete na prvej fotke všimnúť najaktuálnejší záber z vlakovej stanice na ranči

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

VAROVANIE!!!!!

Na upozornenie niektorých fanúšikov, MJJ Source chce nielen svojich čitateľov a podporovateľov UPOZORNIŤ a VAROVAŤ pred stránkou, ktorá totálne deformuje fakty a realitu, a naopak, šíri hnusné bludy a nezmysly, ktorými vykresľuje Michaela Jacksona ako pedofila.

Podstatou nášho varovania spočíva v tom, aby ste sa nenechali oklamať a manipulovať názvom stránky a najmä jej článkami.

Ide o stránku MJFACTS.com (neuvádzame na ňu linku z jasných dôvodov).

Táto stránka, napriek tomu, že má vo svojom názve slovo fakty, ide o totálne Anti-Michael Jackson stránku, ktorú vytvorila malá skupina hejterov po smrti Michaela, ktorí hneď po žalobe Wadea Robsona začali spamovať diskusie k článkom na internete svojimi bludmi, ktorými chcú manipulovať reálnymi faktami.

Ich stránka sa priamo venuje analýzam samozvaných expertov, ktorí spájajú nezmysly s bludmi.

Celá táto stránka deformuje ešte aj súdne dokumenty, a jej autori nemajú relevantné podklady, ale účelové a extrémne tendenčné samo-analýzy, na ktorých si vykladajú informácie len podľa toho, ako sa im hodí tak, aby z Michaela Jacksona vytvorili PEDOFILA, lebo im to pasuje práve do žaloby Robsona a Safechucka, a odkazujú práve za proces z roku 2005 a obvinení z rokov 1993 (aj vyrovnanie z roku 1991).

V prípade, ak ste sa s touto stránkou stretli, a čítali ich absurdné články (hoci sú veľmi sugestívne a navodzujú dojem faktov a dôkazov proti Michaelovi), musíte len vy sami zhodnotiť, či to, čo viete nielen z MJJSource, ale aj reálnych faktov dostupných kdekade na internete a MJ stránkach, budete považovať za hodnoverné a reálne.

Ak by ktokoľvek uvažoval nad Michaelom a jeho súdnymi ťahanicami tak ako tvorcovia tejto stránky, Michael Jackson by bol už dávno za mrežami, a všetky dôkazy by boli reálne a relevantné.

Michael Jackson NEBOL NIKDY odsúdený za žiaden zločin, z ktorého ho mnohí obviňovali, ani v jednom prípade, a súdny proces v roku 2005 ho dokázal absolútne očistiť a zbaviť všetkých obvinení.

Ak by existoval jeden jediný dôkaz, dnes by stránka MJJ Source neexistovala...

***

Doplnenie: správa zo dňa 17.9.2016:

Pre vaše denné sledovanie správ na MJJSource ako zárukou aktuálnych noviniek, vám prinášame niekoľko webov, ktoré sa priamo a výhradne venujú iba kauze o obvineniach proti Michaelovi, nielen zo strany Wadea Robsona.

Ide o stránky s faktografickými údajmi, súdnymi dokumentami zo všetkých období, videami a zvukovými záznamami.

Z nich čerpáme aj pri prekladoch pre vás, a takto si môžete sami prečítať nielen aktuality, ale akékoľvek informácie, ktoré ste doteraz nevedeli.

Prezrite si ich všetky, aby ste boli v obraze a na fóre môžete diskutovať v témach.

V prípade, ak vás zaujímajú detaily, urobte si kópie všetkých dokumentov, obrázkov a záznamov, ako aj samostatné linky, ktoré si ukladajte do nejakých samostatných, vami vytvorených zložiek vo vašom PC, pretože v uvedených linkách ide o mimoriadne dôležité informácie, najmä prvých 5 liniek - prvé tri sa venujú takmer denným aktualizáciám!:

DAILY Michael - LINK

Michael Jackson Vindication 2.0 | Defenders of Michael Jackson - LINK

Vindicating Michael | People Defend The Truth About Michael Jackson - LINK

MJ Truth Now - LINK

Michael Jackson Allegations - LINK

The Michael Jackson Case - LINK

The Veritas Project - LINK

FBI spisy - LINK

Obrázek

Zomrel Rod Temperton

Vo veku 66 rokov zomrel skladateľ Rod Temperton, ktorý pre Michaela skomponoval jedni z jeho najslávnejších skladieb: THRILLER a ROCK WITH YOU, OFF THE WALL, BABY BE MINE, BURN THIS DOSCO OUT a THE LADY IN MY LIFE.

Obrázek

Súhrn informácií o stave žaloby Wadea Robsona

POZNÁMKA: ide o dlhý text 8-o , preto pokračujte v diskusii v odkaze na tému vo fóre: LINK

Poznámka 2: bola urobená oprava slov a gramatiky, robí sa priebežne.

Nové postupy a pokračovanie v prípade obvinení Wadea Robsona.

Najprv krátky súhrn histórie žaloby:

V máji/květnu 2013 ako žalujúci podal žalobu, v ktorej vzniesol obvinenia zo sexuálneho zneužívania Michalom Jacksonom.

Vo februári/únoru 2014 doplnil svoju žalobu o obvinenia zo zodpovednosti za zneužívanie spoločností, ktoré patrili a ktorým vlastníkom bol Michael Jackson: MJJ Productions a MJJ Ventures.

V Júni/červnu 2014 podali právnici pozostalosti MJ Estate odvolanie, v ktorom žiadali, aby boli obvinenia voči spoločnostiam zrušené, pretože tie nemôžu byť stíhané za zodpovednosť zosnulej osoby, voči ktorej bola žaloba zamietnutá.

Sudca súhlasil, ale dal Robsonovým právnikom možnosť predložiť akékoľvek dôkazy, ktoré by mohli nejako súvisieť s jeho obvineniami.

V decembri/prosinci 2014, podali Robsonoví právnici už tretie dovolanie, v ktorom znova po-zmenili a rozšírili svoje obvinenia voči týmto spoločnostiam.

V marci/březnu2015, MJ Estate podali ďalšie odvolanie, ale počas vypočúvania sudca ich odvolanie zamietol, a ponechal Robsonovým právnikom ich status dokazovania.

Sudca počas týchto jednaní a času dokazovania neberie do úvahy či ide o fakty a skutočnosti, ale silu a hodnovernosť dôkazov, a teda aj ich právny základ a výklad, na základe ktorého by mohol to, čo by uznal na základe zákona za vhodné a faktické povoliť ako dôkaz.

Obhajoba MJ Estate v danom čase nemôže predložiť protidôkazy, môže iba argumentovať zákonmi, či akékoľvek predložené dôkazy žaloby majú právnu silu a či ich zákony umožňujú použiť.

Sudca sa doteraz stále rozhodoval len na základe informácií, a žiadal stále viac informácií=čo je čo, kto je kto, o nielen udalostiach, ale aj súsledných dôkazoch, ktoré sa viažu na obdobie rokov 1990-1997.

Na základe toho sa potom rozhoduje.

Konečné rozhodnutie si sudca nechá na presne určený termín pojednávania kedy zhodnotí, že má dostatok informácií, a rozhodne, či prípad zruší, alebo posunie na civilný proces.

Sudca predbežne určil dátum pojednávania procesu v marci/březnu 2016 na marec/březen 2017.

Wade Robson v júly/červenci 2016 vymenil svojich právnikov a právnu firmu, ktorá ho zastupuje, a boli zverejnené niektoré informácie o dianí medzi obomi stranami.

Začiatkom septembra/záři 2016 Robsonoví právnici požiadali znova súd, aby obvinenia boli zmenené a doplnené, kde pridali k už existujúcim tvrdeniam-obvineniam aj emocionálne a psychické následky zo zneužitia, a priamu zodpovednosť spoločností za úplne riadenie sexuálneho zneužívania, ktorých aktivity mali byť účelovo inscenované s cieľom sexuálne zneužívať deti.

MJ Estate podali okamžité odvolanie, v ktorom žiadali súd o zamietnutie týchto obvinení, keďže nie je možné akokoľvek overiť a dokázať aktivity a konania spoločností, v mene ktorých ich riadili konkrétne osoby, ktoré v žalobe sú tiež uvedení ako spoluzodpovední.

Ak sudca rozhodne, a uzná tieto nové zmeny, vyžiada si to ďalší čas a peniaze na skúmanie týchto okolností a ďalšie dovolania k sudcovi.

Jedna výhoda, ktorá je na strane MJ Estate je fakt, že právne nie je možné meniť žaloby, ak žalujúca strana vedela už na začiatku, koho a čo chce žalovať a z čoho obviniť, a teda neuviedli vo svojich prvých žalobách faktické znalosti a vedomosti o okolnostiach, na ktorých je založený prípad = že museli vedieť, kto riadi spoločnosti, čo robila spoločnosť, kedy a v akom rozsahu….

Tieto skutočnosti boli uvádzané v odvolaniach zo strany MJ Estate už v roku 2014 a 2015, pri oboch odvolaniach, čo potvrdil aj sudca.

Právnici Robsona však na tieto skutočnosti vôbec nereagovali, a nezahrnuli ich vtedy a odvtedy do svojich žalôb, až v poslednej zmene v septembri/záři 2016.

Navyše, v tomto novom odvolaní a pozmenenej žalobe nepriniesli žiadne nové zistenia a sú v podstate tie isté, ako predtým, a teda neslúžia pre sudcu ako nové informácie, ktoré by menili doterajšie známe fakty.

V odvolaniach MJ Estate sa uvádza, že Robsonoví právnici doteraz nedokázali ako sa mali spoločnosti podieľať a zodpovedať za riadenie sexuálneho zneužívania, akým spôsobom, kým, a v koho zastúpení.

Podľa zákona, Robsoboví právnici musia dokázať, že spoločnosti, ktoré vlastnil Michael, ho priamo dostali do starostlivosti a priameho riadenia alebo kontroly pod Michaelom Jacksonom = Michael Jackson osobne riadil súkromný život mladého Robsona.

Znamená to, že Robson musel mať nejakú zmluvu na ovládanie jeho života Michaelom, ktorý potom spravovala spoločnosť a organizovala jeho život, kde teda musí byť nejaké spojenie na akýsi zamestnávateľský vzťah.

Robsonové osobné obvinenia sa však vzťahujú na vzťah medzi ním a Michaelom ako osobou.

Podľa jeho obvinení, on a jeho rodina mali prísť do USA na nesúvisiacu návštevu v rámci speváckej a tanečnej súťaži, a nevedel o nej ani Michael ani jeho spoločnosti, pričom sa s Michaelom predtým stretli v jeho rodnej Austrálii.

Bola to však Robsonová matka, ktorá kontaktovala asistentku Michaela a požiadala ju, či sa môžu stretnúť s Michaelom.

Od určitého času sa tak rodina Robsonových dostala do osobného vzťahu s Michaelom, občas ho stretli a boli aj návštevníkmi ranča Neverland.

Podľa jeho tvrdení, zneužívanie malo začať asi 1,5 roka predtým ako mali Robsonovci nejaké obchodné spojenie na Michaela = Robsonova nahrávacia zmluva a pracovná zmluva pre Robsonovú matku.

Preto podľa takejto časovej línii nemohli spoločnosti nielen vytvoriť nejaké prostredie na zneužívanie, keďže nemali žiaden vzťah k Robsonovi, ale ani by nemohli zabrániť v priateľstve medzi Robsonom a Michaelom.

Podľa Robsonových nových odvolávacích tvrdení, spoločnosti Michaela ho neochránili a nevarovali pred možným ohrozením a zneužitím….

Podľa obvinení, malo dôjsť k zneužívaniu v nejakej rezidencii, kde rodina bola hosťami Michaela.

To znamená, že k zneužívaniu nedošlo v nejakej kancelárii, alebo v rámci nejakého programu pre mládež alebo detské aktivity, ktoré by riadila spoločnosť, ale ako čisto súkromná záležitosť prenocovania u rodinného priateľa v dome.

Podľa zákona, na ktorý sa odvoláva MJ Estate, spoločnosti tak nemali žiadnu právnu zodpovednosť za dianie mimo ich aktivít a priestorov.

Medzi právnymi konfrontáciami ide o takmer jednoznačné výhody pre MJ Estate a zákony sú na strane MJ Estate.

Robsosoví právnici nevedia doteraz špecifikovať o aký druh spoločností išlo, hoci sa snažia vykresliť MJJP a MJJV ako spoločnosti, ktoré mali byť niečo ako školy, kempy alebo denné centrá, ktoré deťom ponúkali nejaké programy na ich realizáciu v zábavnom priemysle, a organizovanie ich voľného a profesionálneho času.

Rovnako nevedeli/nevedia identifikovať, ktoré konkrétne osoby mali byť zodpovedné za riadenie takýchto aktivít, a komu sa mali zodpovedať za riadenie a rozhodovanie.

MJ Estate vo svojom ostatnom odvolaní poukazuje na to, že Robsonoví právnici spomenuli vo svojich žalobách aj vyšetrovanie z roku 1993.

To znamená, že Robson aj jeho matka si boli vedomí od začiatku, spred 20. rokov, nielen vtedajších obvinení, ale sa zúčastnili vyšetrovania ako aktívni svedkovia a vždy odmietali akékoľvek obvinenia zo zneužívania Michaelom.

Aj po týchto obvineniach v roku 1993 a vyšetrovaní, naďalej boli v blízkom a osobnom kontakte s Michaelom.

Najmä v roku 2005 počas súdneho procesu, počas ktorého obaja, Robson aj jeho matka vypovedali pod prísahou a opakovane odmietli obvinenia zo zneužívania.

Jeho vlastnými vyjadreniami z minulosti tak terajšie tvrdenia o zneužívaní či zodpovednosti spoločností, že ho neochránili pred zneužitím, a ešte tomu aj pomáhali nedávajú akýkoľvek zmysel.

Sudca má v najbližších dňoch rozhodovať, či je dostatok informácií preňho na to, aby sa vedel z tejto mozaiky rozhodnúť ako ďalej postupovať, či prípad zrušiť, alebo postúpiť do procesu.

Dokumenty, ktoré sú dostupné, a ktoré sa relatívne ťažko zháňajú vzhľadom na to, že sudca bol preložený na iný úrad, ktorý neaktualizuje právne dokumenty ako ten, kde bol predtým, tak z nich vyplývajú niektoré zaujímavé a kľúčové fakty.

Jedným z nich je aj fakt, aké štruktúry boli v skutočnosti, podľa podkladov MJ Estate, jednotlivé spoločnosti.

MJJ Productions bola založená v roku 1979 a MJJ Ventures v roku 1991.

Michael Jackson bol jediným výkonným riaditeľom, a riadiacim členom, a mal 100% podiel a vlastníctvo po celý čas od založenia spoločností až do jeho smrti.

Od roku 1994 rozšíril Michael Jackson riadenie z jedného na štyroch riaditeľov, teda on a traja ďalší: John Branca, Sandy Gallin a Marshall Gelfand.

V takomto zložení boli až do konca roka 1997.

V časovej línii, Robson tvrdí, že bol zneužitý v rokoch 1990-1997 (vo veku 7-14 rokov), a v druhej žalobe, v ktorej zastupuje Jamesa Safechucka tá istá právna firma s tými istými obvineniami voči Michaelovi Jacksonovi, mal byť Safechuck zneužívaný v rokoch 1988-1992.

V právnej spleti sa komplikujú súvislosti pre Robsona a Safechucka, pretože ak tvrdia cez svojich právnikov, že spoločnosti majú zodpovednosť a vedeli o zneužívaní a neohlásili to, vedúci riaditelia nemohli a nemali ako ovplyvniť konanie Michaela, ak by bol zneužíval chlapcov, a keby Michael Jackson chcel, mohol ich v obave vymeniť kedykoľvek ako výhradný vlastník a majiteľ.

Spoločnosti a ich vedenie tak nemali žiadnu kontrolu ani nemohli nijako ovplyvňovať konanie ich vlastníka.

Táto informácia je kľúčová preto, že podľa zákona, len v určitom časovom období mohli údajné obete žalovať spoločnosti, a to do 26 roku života, v čase kedy Robson a Safechuck zažalovali spoločnosti a Michaela Jacksona mali o 10 rokov viac.

Avšak, existuje jedna výnimka, kedy je možné žalovať aj po takomto roku života, resp. časovom období, ktoré sa viaže k 26 roku ich života.

Tou výnimku je iba fakt, že by spoločnosti mali reálnu moc nad vlastníkom, a dokázali zabrániť konaniu ich vlastníka proti jeho vôli, teda napr. vedieť, že vlastník koná niečo protizákonné a trestnú činnosť, ktorú by následne ohlásili, v tomto prípade by boli vedeli, že Michael Jackson zneužíva deti, a ohlásili by ho.

Spoločnosti MJJP a MJJV nemali žiadnu kontrolu nad Michaelom Jacksonom, on bol jediným a výhradným vlastníkom a majiteľom, ako aj riadiacim členom.

Toto je informácia, ktorú potrebuje sudca k tomu, aby vedel podľa zákona zhodnotiť, či všetky ostatné tvrdenia majú právny základ na to, aby bolo možné spoločnosti zodpovedať za konanie ich majiteľa a vlastníka.

Rovnako platí, že podľa týchto informácií si tak nemôžu Robson a Safechuck uplatniť výnimku zo zákona, a sudca na základe toho bude rozhodovať.

Už len táto informácia dokazuje, že sudca by mal prípad odvolať a zrušiť. Samozrejme, ak aj právnici MJ Estate predložili všetky ďalšie relevantné informácie, ktoré by sa vzťahovali na premlčaciu dobu a podobne.

Sudca v tomto prípade musí zo strany žalujúceho prijať všetky tvrdenia a „dôkazy“, nech by zneli akokoľvek absurdne, a len na základe faktov a informácií súvisiacich s obvineniami, ktoré si môže vyžiadať kedykoľvek, bude rozhodovať, kam bude smerovať samotná žaloba.

Avšak, v záverečnej obhajobe môže MJ Estate predložiť svoje dôkazy, a tam sa môže úplne zmeniť postavenie Robsona a Safechucka.

Podľa právnej logiky, ich právnik si je tohto vedomý, a podľa ich konania, aj mediálnej hry, zdalo by sa, že sa snažia nejako tlačiť na MJ Estate, aby došlo k mimosúdnemu vyrovnaniu.

Podľa postupu, Robsonoví právnici sa, samozrejme, môžu odvolať, resp. reagovať na predložené dôkazy zo strany MJ Estate.

Môžeme sa tak „tešiť“ na nové tlačové správy a mediálne hry, ako to robili doteraz, najmä v spolupráci s portálom RadarOnline.

Najbližšie pojednávanie bude 7.10., kedy sudca sa bude rozhodovať, a študovať predložené informácie.

Je niekoľko možností, ktoré sa môžu udiať.

- sudca povolí znova doplniť žalobu, a bude to trvať ďalších 6 mesiacov na preštudovanie nových informácií, ktoré predloží žaloba

- sudca odmietne ďalšie doplnenie žaloby, a teda vyhlási, že má dostatok informácií, a stanový dátum, kedy dôjde k záverečnému konaniu s oboma stranami, kde MJ Estate bude môcť predložiť svoje dôkazy. Podľa času, sudca by musel nanajvýš do konca novembra/listopadu určiť dátum pojednávania, ktoré by muselo byť do 7.2.2017

Obrázek