Články za september 2015

KINGVENTION 2015

Prvý európsky kongres fanúšikov Michaela Jacksona, Kingvention, mal svoju premiéru 12.9. priamo v Londýne.

Obrázek

Viac ako 250 fanúšikov, ktorí sa zišli na tejto výnimočnej akcii prvý krát, oslavovali predovšetkým 20. výročie vydania albumu HIStory.

Exkluzívnymi hosťami boli Diana Walczak, Jonathan Morrish a Rob Hoffman, ktorí pracovali na albume s Michaelom.

Fanúšilovia si tak mohli vypočuť príbehy tvorby a práce s Michaelom na albume, a pýtať sa na čokoľvek, čo ich zaujímalo.

Súčasťou akcie bol aj sprievodný program, a samozrejme, možnosť nákupu z ponuky viac ako 5 tisíc produktov s Michaelovým menom a témami.

Obrázek

Eddie Wolfl vystavoval sériu fotiek Michaela a Janet z natáčania klipu SCREAM.

Obrázek

Najväčším lákadlom bola účasť Diany Walczak, ktorá vytvorila sochu a predlohu k obalu albumu HIStory, ktorá priniesla množstvo materiálu o tom, ako pracovala na soche.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nová kniha

Redaktor hudobného časopisu Rolling Stone Steve Knopper, vydáva novú knihu o Michaelovi Jacksonovi, ktorá bude dostupná od 6.10.2015 - MJ: The Genius of Michael Jackson

Obrázek

Biografia na 440 stranách pokrýva celý životopis Michaela Jacksona, od jeho začiatkov kariéry až po súkromie a tragický koniec z pohľadu hudobného redaktora.

K celkovému pohľadu na Michaela ako umelca a človeka ponúka kniha viac ako 400 záznamov rozhovorov ľudí, ktorí Michaela priamo poznali a spolupracovali s ním.

Oficiálna stránka autora - LINK

Amazon v predpredaji - LINK

Cena v predpredaji: $14.85

Predajá cena: $27.00

Obrázek

Motown muzikál v Londýne

Už vo februári 2016 - Motown The Musical - v Shaftesbury Theatre London. Zatiaľ malá ukážka. Uvidíte samozrejme aj "Michaela" a "The Jackson 5". :-)

MJ Tribute video z Číny

Aj čínski fanúšikovia dokážu byť oddaní a vzdať hold k narodeninám Michaela.