Články za apríl 2015

Po stopách kráľa, alebo... cestovanie s kráľom...

Aj takto znie názov novej knihy, ktorej autori niekoľko rokov zbierali potrebný materiál, ktorý pokryl všetky dôležité destinácie, ktoré by mal každý fanúšik absolvovať, alebo si ich aspoň vybrať pri cestovaní po miestach, ktoré obýval, alebo navštívil Michael, alebo majú nejaký súvis s Michaelom.

Obrázek

Je to akýsi 120 stranový bedeker pre fanúšikov.

Kniha s názvom Travelling With A King – Book 1, zahrňuje miesta ako: – USA: (New York, Los Angeles, Santa Ynez, Las Vegas + ďalšie) – South & Central America (Brazília, Argentína, Mexico, Dominikánska Republika, Bahami) – BONUS: vybrané miesta v Európe a Ázii (na fotke nižšie je priamo vyobrazené info o Prahe!)

Pôvodne táto kniha vyšla v marci/březnu 2014 iba vo francúzskej verzii.

Teraz prichádza na trh po veľkom úspechu aj v angličtine.

Anglická verzia bude až v dvoch častiach, teda dve knihy, rozdelené do formátov.

Jedna už zmienená a tá druhá bude vo formáte A5.

Cena kníh je teraz v zľave 14€, inak 17€!

Oficiálne objednávky tu - LINK

Obrázek

Autormi sú dvaja oddaní fanúšikovia, jeden z Belgicka a druhý z Francúzska.

Obrázek

Obrázek

#Baltimoreriots 2CELLOS - They Don´t Care About Us

V súvislosti s najnovšími nepokojmi v americkom Baltimore sa stále do popredia dostáva protestná skladba - They Don´t Care About Us, ktorá sa takmer stáva hymnou protestov proti násilu voči černochom.

Tu je oficiálny klip skupiny 2CELLOS

Unity: The Latin Tribute To Michael Jackson

Nový album latinskoamerickej skupiny umelcov UNITY, ktorý vzdal poctu Michaelovi Jacksonovi, sa dostal na čelo americkej hitparády pre latinskoamerickú hudbu Billboard’s Top Tropical Albums chart.

Obrázek

Ide o kombináciu tanečných rytmov salsy na skladby Michaela Jacksona ako je napr. “Thriller,” “Billie Jean” and “I Want You Back” či “Smooth Criminal”.

Na samotnom projekte sa zúčastnilo viac ako 100 hudobníkov a nahrávalo sa v mestách ako New York, Puerto Rico, Texas, Peru, Miami, Orlando, vrátane takých známych mien ako je Jon Secada!

Niektorí umelci a hudobníci cestovali na nahrávanie len kvôli tomuto projektu zo svojich krajín.

Vo videu môžete vidieť teaser na album, ako aj hudobníkov pri nahrávaní, a ako prvú skladbu, na ktorej začali pracovať bola skladba “Smooth Criminal”.

Kompletný článok v angličtine o projekte - LINK

Zoznam skladieb + info o albume na amazon.com - LINK

Unity: The Latin Tribute To Michael Jackson

1. I Want You Back

2. Billie Jean

3. Man in the Mirror

4. Sera Que No me Amas

5. Earth Song

6. Human Nature

7. Todo Mi Amor Eres Tu

8. Black or White

9. Smooth Criminal

10. They Don´t Care About Us

11. Thriller

12. You Are Not Alone

Krádež objasnená!

Vo štvrtok sme vás informovali o krádeži okuliarov na soche Michaela v brazílskom Riu, a teraz je už záhada krádeži vyriešená!

Podľa informácií údajne nešlo o krádež, ale o opravu poškodených pôvodných okuliarov, ktoré sa časom a pod vplyvom manipulácie fanúšíkov zlomili.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Festival tanečních filmů: The Man Behind the Throne

V správe zo dňa 4.4.2015 sme vás informovali o dokumente, ktorý mapuje pozadie umeleckej činnosti choreografa Vincenta Patersona, ktorý stojí za jednou z najslávnejších choreografií Michaela Jacksona.

V Čechách dnes uvedú v kine Lucerna daný dokument.

Za linku na český web kina a videolinku vďaka fanúšičke menom Jita.

------------

Festival tanečních filmů: The Man Behind the Throne (The Man Behind the Throne) - LINK

Kino Lucerna promítá, sobota, 25.4.2015

20:00

90,00 Kč

HD ČT

Režie: Kersti Grunditz

Hollywoodský choreograf Vincent Paterson je pravým autorem ikonických pohybů a gest, které proslavily hvězdy, jako byl Michael Jackson či Madonna. Vědomě se vyhýbal slávě, ale jeho choreografie byly napodobovány před miliony zrcadel. S lehkostí a s hlubokou láskou k tvorbě jako takové, pracoval na vrcholu, aniž by jakkoli ztratil sám sebe. Ve filmu je zachycena zkouška Cirque du Soliel Viva Elvis! , záznamy z Vincentových soukromých zkoušek i průlomové videoklipy z jeho kariéry. Film, který je držitelem hlavní ceny za nejlepší dokumentární snímek na Dance Camera West 2013, je intimním portrétem o té straně popkultury, do níž můžeme nahlédnout velmi vzácně.

+

Kompletná časť dokumentu priamo o Michaelovi:

Ukradli okuliare zo sochy

V brazílskom Rio de Janeire, na mieste, kde Michael natáčal svoj klip They Don´t Care About Us, bola v roku 2010, rok po smrti Michaela Jacksona, vystavená socha Michaela ako spomienka nielen na Michaela, ale aj na celonárodnú udalosť, ktorú Michael svojim príchodom spôsobil v roku 1996.

Od vystavenia sochy sa stalo toto síce nebezpečné, ale predsa miesto atrakciou.

Obrázek

Niekto však bol tak nadšený, že nedávno ukradol okulirae, ktoré boli súčasťou sochy, a tak teraz môžu mať nielen fanúšikovia ďalší dôvod na návštevu a do času, kedy budú nahradené odfotiť sa exkluzávne so sochou bez okuliarov.

Polícia zatiaľ nenašla páchateľa

Obrázek

Zaujímavosťou je, že tieto okuliare neboli prvé, ktoré zmizli soche nejakej osobnosti, pred týždňom zmizli podobné z inej sochy brazílskeho básnika Carlosa Drummond de Andrade.

Sudca znova nerozhodol o obvineniach Robsona

breaking news Pictures, Images and Photos

Sudca znova nerozhodol priamo, ale nechá si niekoľko dní na rozhodnutie po vypočutí a predložení "dôkazov" a spisov oboch strán.

Robsonovi právnici tvrdia, že všetko čo predložili jasne ukazuje na to, že ich klient musí dostať prípad pred súd.

Právnici MJ Estate nielen oponovali všetkými dostupnými informáciami o Robsonovi a jeho predošlých výpovediach a súvislostiach minulosti, ale aj faktom, že Robson podal žalobu dávno potom, ako mal legálne právo, teda max. 1 rok od smrti danej osoby, a to až 4 roky po smrti.

Navyše jasne sudcovi povedali, že nemôže takýto príklad slúžiť do budúcnosti ako precedens pre ostatných, aby si kedykoľvek ignorovali zákon a mohli hocikedy kohokoľvek len tak obviňovať.

Robson sa vo svojich argumentoch opiera o nervové zrútenia, ktoré mal prvý krát prekonať 8.4.2011, ale ešte ani vtedy si neuvedomoval počas terapie, že je to výsledok sexuálneho zneužitia Michaelom Jacksonon.

Druhé nervové zrútenie podľa neho bolo až v marci 2012.

Až vtedy si začal uvedomovať pri hľadaní čo to spôsobilo, že to bolo sex. zneužitie.

Robsonovi právnici tvrdia, že ak sudca zamietne ich prípad proti Michaelovi Jacksonovi ako osobe, svoje obvinenia namieria voči právnickej osobe, teda spoločnostiam, ktoré patria Michaelovi Jacksonovi.

Právnik MJ Estate sa vyjadril, že ak by sudca povolil Robsonovi súd, okamžite by požiadali vyšší súd o zrušenie prípadu.

Michael ako vzor...

Dr. Nick Neave a Kristofor McCarty z Northumbria University vo Veľkej Británii spravili prieskum, aký tanec-tanečník zaujme ženy, resp. je pre ne príťažlivý.

Na 3D kameru natočili 19 mužov vo veku 18-35 rokov ako tancujú na hudbu a videa ukázali ženám. Tie potom hlasovali a bodovali v škále od 0-10. Najväčší počet žien zaujali muži pohybujúci hlavou, krkom, trupom a tiež aj tí, ktorí hýbali ľavou rukou a pravou nohou v oblasti kolena.

Na záver výskumu sa Dr. Nick Neave a Kristofor McCarty vyjadrili, že príkladom takéhoto príťažlivého tanečníka je Michael Jackson, napr. vo videoklipe Rock With You. :-)

Zlý tanečník...

Dobrý tanečník...

...a najlepší tanečník...Michael :-)

Vložila: Zuzcoj

Dobrodružstvo do Vegas

Ako jeden reportér, ktorý je fanúšikom Michaela Jacksona pri návšteve Las Vegas nemohol vynechať potulky po atrakciách s Michaelom Jacksonom.

One Rose for Michael J. Jackson

Aj tento rok sa uskutoční po 6x výročná zbierka ruží pre Michaela.

Oficiálne zbierku organizuje blog One Rose for Michael J. Jackson - LINK

Obrázek

Stránka na FB: LINK

Ak sa chcete pridať, a poslať peniaze - 3 doláre na ružu pre Michael, čítajte viac na blogu.

Obrázek

Prelet nad Neverlandom

Už sa stalo tradíciou, keď sa každým rokom na smutné výročie úmrtia Michaela Jacksona organizuje spomienkový prelet helikoptérou nad Nevelandom.

Aj tento rok po 5x spol. Channel Islands Heli Neverland Flyover ponúkne výnimočné lety organizované IBA počas 23-24.6.2015.

Na jeden let je možné objednať iba 3 miesta, cena jedného letu spolu je $175.

FB stránka - LINK

Obrázek

Pozvánka do Las Vegas

Ako sme vás už informovali v správe zo dňa 9.4., v Las Vegas sa uskutoční výročná oslava Michaelových narodenín prostredníctvom šou ONE.

Celá akcia sa uskutoční 29.8. v hoteli Mandalay Bay Resort and Casino, kde sa šou One predvádza.

Priama linka na akciu TU - LINK

Na akcii sa však zúčastnia tí najpovolanejší:

Obrázek

Jamie King - tvorca a choreograf celej šou ONE.

Obrázek

Rodney Jerkins - spoluproducent albumu Xscape.

Obrázek

Spike Lee - autor projektu dokumentu BAD25 a OffTheWall.

Obrázek

Zack O’Malley Greenburg - autor skvelej aktuálnej knihy “Michael Jackson, Inc.”

Obrázek

Michael Bush - autor jedinečnej knihy “The King of Style: Dressing Michael Jackson”, a dlhoročný dvorný autor kostýmov a oblečenia Michaela.

Obrázek

Joe Vogel - autor fanúšikmi podporovanej knihy “Man In The Music”.

Obrázek

Samozrejmosťou bude možnosť získať ich podpisy a (selfie)fotky, a diskutovať s nimi o všetkom možnom, a teda o Michaelovi a ich projektoch, ktorými mu vzdali hold, a zakúpiť si všemožné suveníry a knihy.

Obrázek

Flashback: Invincible photo session

Možno si mnohí spomeniete na časy vzrušenia z vydania nového albumu Michaela Jacksona v roku 2000, kedy nie a nie prísť... a čakanie sa vyplatilo po lete 2001 a dočkali sme sa albumu Invincible.

K promo fotkám k albumu sa urobila séria fotiek, ktoré neboli dlho zverejené, a mnohí ste ich možno ešte ani nevideli, ale napriek tomu, mnohých ďalších potešíme spomienkou na tieto zábery:

Kompletná séria - ak kliknete na fotku!

 photo invinc37.jpg

 photo invinc39.jpg

 photo invinc34.jpg

 photo invinc40.jpg

Fórum a témy pre MJ vs. Robson

Ako mnohí viete, na našom diskusnom fóre je vytvorená sekcia pre aktuálne informácie obvinení Robsona.

Témy, a jednotlivé správy nájdete a pridávajte aj vy sami, a samozrejme komentujte TU - LINK

Nájdete tu aj na stiahnutie všetky online dostupné FBI spisy.

Obrázek

Právnici Robsona a Safechucka využijú dokumenty

Právnici (v podstate ide o toho istého) Wadea Robsona a Jamesa Safechucka, ktorí vzniesli obvinenia proti Michaelovi Jacksonovi, budú mať možnosť disponovať dokumentami z procesu z roku 2005!

Využijú tak dokumenty, ktoré boli, ale najmä neboli použité a predložené pred súdom a porotou.

Sudca z procesu v roku 2005 niektoré dokumenty, ktoré chcel prokurátor Tom Sneddon predložiť zamietol, a neumožnil ich ako dôkaz. V odôvodnení o.i. uviedol aj to, že by mohli zaujať porotu s tým, že nesúviseli priamo s prípadom obvinení Gavina Arviza.

Išlo o dokumenty finančného vyrovnania, teda koľko v skutočnosti mal Michael(=poisťovňa) zaplatiť v mimosúdnom vyrovnaní Jordana Chadlera z roku 1993.

Právnici Robsona sa obrátili o pomoc na prokurátora Rona Zonena, ktorý priamo pracoval s Tomom Snedonnom, a bol spolužalobcom ako štátny zástupca.

Obrázek

Mimochodom, dnes je nielen fotkami, ale aj videami dokázané, že po procese sa rodina Arvizových a Rona Zonena "zblížili" a Zonen bol pozvaný ako rodinný priateľ na svadbu Gavina Arviza, spolu s Diane Dimond, ktorá mala "exkluzívne" informácie priamo od Toma Sneddona od roku 1993, teda ide o nespochybiteľné prepojenia hráčov v tejto špinavej hre sprisahania, áno, dnes jasne dokázaného prepojenia medzi tými istými ľuďmi a osobami z prípadov v roku 1993-2003-2005, ktorí sa verejne netaja, že sú "priatelia".

Obrázok: Star Arvizo (Gavinov brat v dome Zonena - btw, je aj fotka Gavina medzi ľuďmi na nejakom stretnutí v dome Zonena, ale toto je dôkaz ich rodinnej blízkosti) a Ron Zonen - 2011

Obrázek

Obrázok: Ron Zonen a Stacy Brown a Diane Dimond

Obrázek

Obrázok: Diane Dimond a Ron Zenon

Obrázek

Medzi dokumentami sú aj výpovede chyžnej Blanci Francia z roku 1993-2005.

Rozdiel v tomto prípade je, že teraz ide o možný civilný proces, ktorý je ďaleko menej náročný na dokazovanie viny ako kriminálny proces.

V kriminálnom procese musí porota zaujať jednohlasné stanovisko, teda verdikt, bez pochýb - vinný/nevinný.

V civilnom procese ide o väčšinové hlasovanie, v ktorom sa porotcovia rozhodujú jednotlivo na základe ich osobného presvedčenia a váhy dôkazov, ktoré sú aj menej závažné, a skôr ide o akési dojmy a vplyv okolností. (a v tomto majú USA veľmi povážlivé skúsenosti v súdnictve, keď vieme aké prípady sa riešia, napr. odškodné za vyliatu horúcu kávu vo fastfoode, odškodné za to, ak na obale nie je upozornenie, že sa mačky nemôžu sušiť v mikrovlnke, či známe prípady odškodnenia za rakovinu pre fajčiarov, lebo to nepísali na krabičke, a podobné bludy).

Bývalý prokurátor Ron Zenon odišiel do dôchodku spolu s Tomom Sneddonon v roku 2011, a teda všetky oficiálne dokumenty sú majetkom štátu, nie jeho osobné, aj keď on sám mal určite svoje vlastné poznámky.

A tie môžu svojim spôsobom využiť aj právnici Robsona, ak sa spoja.

Blanca Francia vo svojej výpovedi pod prísahou v roku 2005 povedala, že dostala zaplatené 20-tisíc dolárov od bulvárneho denníka Hard Copy, ktorého článok spracovala práve spomínaná Diane Dimond. (mnohí MJ fans vedia kto je to tá Diane Dimond).

Jej syn Jason Francia, mal údajne dostať 2 mil. dolárov ešte v roku 1990/1991 za údajné sex. zneužitie, ktoré malo byť tajne vyplatené mimosúdne.

On ale pre políciu v roku 1993 vypovedal, že sa ho Michael nikdy sexuálne nedotýkal, ani s ním nikdy nespal v posteli.

Keď Tom Sneddon predvolal v roku 2005 Jordana Chandlera, ten na "radu" otca Evana Chandlera, ktorý vydieral Michaela v roku 1993, odišiel z USA.

Obrázek

Manželka Evana Chandlera, a Jordanová matka June vypovedala pod prísahou v roku 2005, že Even bol v čase vydierania Michaela v miliónových dlhoch, a v obvineniach proti Michaelovi videl možnosť ako sa ich zbaviť, čo Michael odmietol, a následne ho Evan obvinil, že sexuálne zneužil Jordana, čo viedlo k tej démonickej mimosúdnej dohode vo výške 15 mil. dolárov.

Obrázok: prepis hovoru Evana Chandlera S Davidom Schwartzom (nevlastný otec Jordana, keď sa jeho rodičia rozviedli)

Obrázek

Obrázek

Toto finančné vyrovnanie bolo zverejnené už v roku 2005, a ako inak, zverejnila ho zo svojich "tajných zdrojov" Diane Dimond.

Obrázok: priamo vyčíslená suma - $15,331,250

Obrázek

Teda v konečnom dôsledku, je to verejne známa vec, navyše, obhajca Michaela Jacksona, Thomas Mesereau predložil súdu v roku 2005 dokument, v ktorom bolo deklarované, že odškodné bolo vyplatené poisťovňou a nie Michaelom samotným. Voči poisťovni a vyplateniu namietal aj Michael, ale okolnosti a poisťovňa ho donútili súhlasiť.

Obrázek

Jordan Chandler v roku 2006 požiadal súd o ochranu pred otcom, ktorého obvinil z ublíženia na zdraví.

Pokiaľ ide o možné iné "obete", počas mega vyšetrovania v rokoch 1993-2003-2005 sa NIKDY nenašla žiadna iná "obeť" a neboli žiadne dokumenty, ktoré by čokoľvek také spisovali, vrátane kdejakých fiktívnych odškodneniach, ktoré nikdy nepotvrdila ani FBI.

Jediný, kto prišiel s fiktívnymi obeťami bol britský bulvár najhrubšieho kalibru - Sunday People v roku 2013 - bolo to nedeľné vydanie denníka The Mirror, a podklad z článkov News Of The World, ktorý zanikol po mega škandále pre podplácanie, špehovanie a nezákonné vydieranie ľudí roku 2013, na ktorý nadviazal aj Stacy Brown (viď nižšie správy)

Obrázek

Zaujímavosťou prípadu je niekoľko pikošiek:

- v Októbri 2013 na svojom twitteri napísal Tony Safechuck - bratranec Jamesa Safechucka, že on a James mali s Michaelom dobrý vzťah, nazval ho - skvelým človekom, a k tomu napísal, že žiadna dohoda medzi nimi nebola, pritom v tom čase ešte len podal Robson svoju žalobu, a James možno že ani nebol kontaktovaný Robsonom, viď obrázok a prepis:

* “my cuz/I were 2 of the kids that used 2 hang out with him! Great person, it’s all bullshit, no settlement happened”

** “My cousin and I were two of the kids that used to hang out with him! Great person, it’s all bullshit, no settlement happened.”

Obrázek

- pokiaľ ide o peniaze, je zaujímavé, že obaja, Robson aj Safechuck sú Austrálčania.

Robson vo svojej počiatočnej žalobe požadoval odškodné od MJ Estate vo výške 1,6 MILIARDY amerických dolárov.

V austrálskych dolároch je to presne 2 miliardy, podľa počtov by pre každého pripadla 1 miliarda austrálskych dolárov, a to je značne motivujúce.

Preto v Máji 2014, presne tom istom mesiaci, kedy vyšiel album Xscape, pridal sa Safechuck k žalobe Wadea Robsona.

Michael Jackson Birthday Celebration at MJ ONE

Stránka MichaelJackson.com pre svojich členov vydala mailom správu, v ktorej pozýva všetkých na 3. ročník narodeninovej oslavy šou ONE do hotela Mandalay Bay Resort and Casino v Las Vegas, kde má šou stále vypredané svoje predstavenia.

V priatok, 10.4. zverejní stránka špeciálnu ponuku pre svojich členov, ak máte záujem, zaregistrujte sa tam.

Obrázek

Album Xscape nominovaný na Billboard Awards

Je to možno až neuveriteľné, ale aj v roku 2015 Michael Jackson dokazuje, že sila jeho umeleckej osobnosti dominuje vo svete šoubiznisu.

Včera boli zverejnené nominácie na Billboard Music Awards, ktoré sa budú konať 17.5, v Las Vegas, a jednu z nominácií má aj album XSCAPE v kategórii Najlepší/Top R&B Album (spolu s Michaelom v tejto kategórii sú aj Beyoncé, Chris Brown, John Legend a Pharrell Williams).

Obrázek

Diana Walczak pozýva na Kingvention

Autorka a sochárka Diana Walczak, ktorá vytrovila sochu k obalu a predlohe HIStory albumu vo video upútavke potvrdila, že sa zúčastní európskeho stretnutia fanúšikov pod názvom Kingvention (info z 4.4.)

Ako hovorí, na stretnutí pre fanúšikov prinesie aj pôvodnú maketu sochy Michaela.

Kingvention sa uskutoční v Londýne 12.9.2015 a bude hosťovať 3 špeciálnych hostí, ktorí s Michaelom priamo spolupracovali, a budú rozprávať o práci s ním.

Súčasťou bude aj veľká výstava a mnoho doteraz nevidených artefaktov a zaujímavostí.

A samozrejme omnoho viac, info bude postupne odhaľované...

Špeciálna správa

Pre členov mailinglistu na stránke MichaelJackson.com, bude dnes zverejnená špeciálna správa od the MJ Estate a Cirque du Soleil.

Pôjde o správu týkajúcu projektu Slnečného cirkusu/Cirque du Soleil.

Obrázek

Paris Jackson randí s futbalistom

Podľa jej vlastných fotiek, ktoré zverejila na sociálnej sieti, Paris (17) randí s 18 ročným Chester Castellawom.

Údajne dostala aj povolenie od rodiny.

Zvyšok už nie je naša záležitosť, a je skvelé vidieť, že po dlhšom rušnom a náročnom čase našla Paris niekoho, kto je jej oporou...

Obrázek

Sudca posunul rozhodnutie

Sudca, ktorý dohliada aj na správu pozostalosti MJ Estate v dnešnom svojom "nerozhodnutí", posunul termín výroku, či môžu dvaja žalobcovia, Wade Robson a James Safechuck dostať svoj prípad obvinení voči Michaelovi Jacksonovi z údajného sex. zneužitia spred 20+ rokov pred súd a porotu do civilného procesu.

Sudca Mitchell Beckloff posunul termín na Máj/Květen.

Obrázek

Žaloba tak dostala ďalší priestor na nielen údajné dokazovanie svojho prípadu, ale zároveň aj mediálny priestor, ktorým - ako sa ukazuje, šíria klamstvá a zavádzajú nielen verejnosť (medzi ktorými by teoreticky mohli byť potencionálni členovia poroty) fiktívnymi obvineniami.

Právnici MJ Estate toto rozhodnutie sudcu považujú za absurdné a poburujúce.

Obrázek

Obaja žalobcovia však prekročili možný termín podania obvinení voči zosnulej osobe, ktorá je podľa kalifornských zákonov jeden rok.

Obvinenia prišli so strany Wadea Robsona až v roku 2013 po údajnom nervovom zrútení (v tom čase nezamestnaný), a v roku 2014 od Safechucka, ktorý sa ale spojil s Robsonom do jedného prípade a obvinení, ktoré sú takmer totožné, a mali sa odohrávať od roku 1988-1995.

Obrázek

Šialené tvrdenia a obvinenia právnikov

Poznámka: v mene MJJSource vás chceme požiadať, aby ste aktívne prispievali do diskusií k článkom, najmä po výroku sudcu, či povolí proces na základe pokusov s obvineniami proti Michaelovi Jacksonovi, vrátane týchto nových šialených obvinení.

Na komentovanie používajte nielen svoje informácie, ale aj info z tejto stránky, a archívu správ, ktorý si kľúčovými slovami nájdete cez google, napr. vo formáte: mjjsource.eu wade robson - alebo iné slovo spojené s touto stránkou.

Môžete ich kopírovať a šíriť na české a slovenské diskusie k článkom. Nezabudnite uviesť pre istotu zdroj mjjsource.eu, aby vás nemohli zmazať.

***** ***** ***** ***** ***** *****

Už zajtra bude súd v LA rozhodovať o tom, či budú prípady obvinení Wadea Robsona a Jamesa Safechucka predložené pred súd a porotu ako proces ich obvinení zo sexuálneho zneužitia Michaelom Jacksonom.

Ich právnici, v podstate ich spoloční, údajne tvrdia, podľa článku bulvárneho až podozrivo divného blogera Stacy Browna, ktorý sa kedysi "hrdil" tým, že sa priatelil s niektorými členmi Michaelovej rodiny (Rebbie, Jermaine), ... že Michael Jackson v minulosti mal údajne vyplatiť šokujúcich 200 mil. dolárov viac ako 20 obetiam jeho sexuálneho zneužívania.

Údajne, podľa neho, mal už sudca v procese v roku 2005 údajne rozhodovať o predložení nejakých finančných záznamov, ktoré mali údajne dokazovať nielen množstvo vyplatených peňazí, ale aj počet obetí.

Vraj to neurobil kvôli možnej zaujatosti poroty voči obvinenému Michaelovi Jacksonovi (pozn.: to azda sudca nechcel odhaliť obete a páchateľa a zatajovať fakty pred porotou, ak by boli reálne?)

Je preto šokujúce, že DOTERAZ nikto nikdy ani len nespomenul nijaké "iné" obete, a žiadne iné mimosúdne vyplatenie nikomu inému, okrem Jordana Chandlera, ktorého otec dnes už dokázateľne vydieral Michaela Jacksona, že ho obviní so sex. zneužitia syna a sám požadoval 20 mil. dolárov (čo najprv Michael Jackson odmietol, následne Evan Chandler obvinil Michaela Jacksona), ktoré nakoniec vyplatila poisťovňa (po dohode a podpísanom dokumente, že Michael Jackson vlastne nič nespáchal), čo bolo pred súdom v roku 2005 predložené ako FAKT.

Dnes sa však znova rozbehla mašinéria a mediálna mánia údajných obetí, a údajných mimosúdnych odškodnení.

Je však zaujímavé, že si azda nikto nikdy nevšimol, že by sa len tak kdesi podelo 200 mil. dolárov niekomu, kto doteraz nikdy nevypovedal, neexistoval a nie sú o nikom žiadne záznamy.

Právnici Robsona a Safechucka však až teraz tvrdia opak.

A odkiaľ majú tieto informácie?

Priamo od Stacy Browna, ktorý im sám dal tieto indície.

Dokazujú to aj jeho odkazy na twitteri a facebooku.

Ukážka:

V Septemrbi 2014 napísal Brown pre nick Wade Robson Ally:

- tu píše, že je pripravený "poskytnúť" pomoc, ak bude Wade potrebovať, len nech sa ozve.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Už v Novembri 2013! napísal toto:

- tu "odpovedá" na otázku, či existujú nejakí iní chlapci, ktorí by mohli, alebo obvinili Michaela.

Jeho odpoveď v tom čase presne zapadá do časovej línie, kedy sa dozvedeli o Safechuckovi, Brown tu prvý krát píše, že Michael mal vyplatiť 200 mil. dolárov, na čo sa Wade Robson Ally pýta, či je to iba bulvár, alebo fakt, a na to Brown odpovedá, že sudca v 2005 to chcel údajne zverejniť.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

FAKTOM ALE JE, že jediná oficiálne potvrdená dohoda o vyrovnaní bola z roku 1993 v prípade Jordana Chandlera vo výške 15 mil. dolárov.

Stacy Brown vo svojom aktuálnom článku píše - a odvoláva sa na "svoje zdroje", že išlo o 40 mil. dolárov, aj keď toto nebolo nikdy ani počas procesu dokázané, naopak, oficiálne súdne dokumenty jasne deklarujú, že išlo o 15 mil. dolárov, a suma bola vyplatená cez poisťovňu, nie z peňazí Michaela Jacksona.

Nič viac. Nikto iný.

Dokonca ani zverejnené spisy FBI z roku 2013, ktoré chcel bulvár využiť pre údajne "odhaľujúce" informácie, spľasli ako bublina, keď médiá zistili, že neobsahujú žiadne informácie o ničom podstatnom, naopak, tvrdia, že žiadne "obete" zneužívanie nie sú, a sledovanie FBI nezistilo žiadne podozrenia ani dôkazy proti Michaelovi Jacksonovi.

Dokonca, v oficiálnych a online dostupných dokumentoch z procesu z 2005 sa nikde ani len nepíše a nie je zmienka o nijaký možných dokumentoch, ktoré by mali dokazovať nejaké účty na 200 mil. dolárov, ani mená údajných obetí.

Brown tvrdí, že je to dokumentované, ale že zatiaľ nemá priamy dôkaz, na to by vraj musel byť súdny príkaz otvorenia dokumentov z procesu, ale akých, keď nič také nie je, radšej nehovorí.

Preto sa právnici žalujúcej strany teraz odvolávajú práve na tieto tvrdenia, a veria, že práve toto umožní cestu k procesu, a dokázaní viny Michaela Jacksona.

Rovnako je šokujúco zaujímavé, že si azda doteraz a najmä počas mega vyšetrovania nikto z prokurátorov a detektívov nevšimol a nezistil a ani z účtovníkov, ani žiadne účty z banky neboli podozrivé, že by sa len tak kdesi podelo 200 mil. dolárov... pre 20 ľudí... a aspoň jeden z nich sa doteraz neozval alebo nedal vedieť, že to tak bolo.

Nové, raritné video z roku 1979, Michael v tanečnom klube

Niekto len pred pár dňami zverejnil nové, raritné video Michaela a jeho vystúpenie v miestnom tanečnom klube pre mladých v roku 1979 v Oaklande.

V ten istý deň poskytol Michael rozhovor pre hudobný magazín Soulbeat.

Krátko pred vystúpením a rozhovorom, bol Michael v miestnej predajni v hudobninami, kde sa stretol vtedy ešte len začínajúcou mladučkou hudobníčkou Sheilou E, ktorá dlhé desaťročia spolupracuje s Princom v jeho kapele.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Dnes v roku 1997...

Dnes je to práve 18 rokov, teda vek plnoletosti, aj Princea Michaela, ktorého po prvý krát spoznal celý svet.

Britský magazín OK zverejnil exkluzívne zábery novonarodeného syna Michaela Jacksona, Princea Michaela, ktorý je priamo na titulke magazínu v objatí svojich rodičov.

V rozhovore s Michaelom a Debbie Rowe sme sa dozvedeli, odkiaľ pochádza meno Prince, Michaelov starý a prastarý otec mali tiež meno Prince, preto si ho vybral aj Michael pre svojho syna.

Obrázek

Obrázek

PREPIS ROZHOVORU:

Interviewer: Michael, how does it feel to be a father?

Michael: It was an incredibly joyful experience. I’m in bliss 24 hours a day.

Interviewer: Can you talk us through the birth of your son?

Michael: It’s hard to take it step by step, but the snapshots in my mind from the birth show our excitement and nervousness. Debbie was so strong throughout the delivery. There were shouts of joy when the baby was born. I couldn’t believe the miracle I had witnessed. It was unbelievable!

Interviewer: Michael, describe the relationship between yourself and Debbie?

Michael: Debbie and I love each other for all the reasons you will never see on stage or in pictures. I fell for the beautiful, unpretentious, giving person that she is, and she fell for me, just being me.

Interviewer: Debbie, what are you current feelings for Michael?

Debbie: I love him even more now than before our son was born. Fatherhood has brought out a very protective streak in him. He is so loving and strong.

Interviewer: What is the boy’s name? Why is he so named and which of you does he look like the most?

Michael: His name is Prince Michael Junior. My grandfather and great-grandfather were both named Prince, so we have carried on that tradition and now we have a third Prince in the family.

Debbie: He’s so beautiful! I think he has my eyes.

Interviewer: Michael, among all your life’s glittering achievements, how does fatherhood rate?

Michael: Words can’t describe it. There is no miracle in life that compares with watching your son come into the world.

Interviewer: Has the baby smiled or responded in any way to the two of you yet?

Michael: He smiles all the time and his eyes twinkle when I sing to him. He definitely knows my voice. Debbie tickles his chin and he giggles.

Interviewer: Debbie, does Michael change the baby’s nappies, get up in the middle of the night to feed him and do his share of the chores?

Debbie: Yes, Michael does everything. He loves being involved in every aspect of caring for the baby. He is such a wonderful father, feeding him, holding him and of course, singing to him.

Interviewer: Debbie, you have married and had a baby with the most famous man on earth. What effect has that had on you?

Debbie: I have married and had a baby with the man I will always love and I am on top of the world. The only time I feel sad is when I see quotes attributed to me that I never said. Or when I hear late night comedians taking cheap shots at my husband when they are not true. Don’t believe 99% of the garbage you read or hear. I know that we will be under increasing public scrutiny and I don’t look forward to that, but I know that will always be a part of being married to Michael.

Interviewer: Michael, you so rarely give interviews. What is the one thing you would like to say to your fans at this time?

Michael: Thank you to all of my fans for understanding how important it is to me to protect my family from the public eye. I have lived in a “fishbowl” all my life and I want my son to live a normal life. You’ve stood by me throughout my career and now you share my greatest joy. I love you.

Interviewer: Michael, what are your hopes for Prince Michael Junior’s future?

Michael: I want him to grow up surrounded by love and family, to receive the best education I can provide him with, to discover and develop his talents, and to use his resources to make life better for those less fortunate than he.

Interviewer: Are you preventing Debbie from seeing the child?

Michael: No, that is completely false. We have been together as a family since the birth of our son, and we’ve cherished every moment as a family.

Interviewer: Michael, what has been your family’s reaction to the birth?

Michael: They are all very excited. I’m already getting lots of tips and advice about schools and such.

Interviewer: What sort of dad will you try to be?

Michael: The best! My father was always there for us through the stardom of the Jackson Five and through many of the ups and downs that followed. I too will always be there for my son. It’s the most important thing in the world to me.

Interviewer: Debbie, what are your family’s feelings about Michael?

Debbie: They’re crazy about him. They were delighted to discover how warm and genuine he is.

Interviewer: And how would you describe Michael’s strengths as a father?

Debbie: He’s very patient and protective. He never rushes what he’s doing with the baby. I was very proud of how tough he was about our privacy. He’s incredibly strong.

Interviewer: Michael, are you still close to your family? How often do you see your parents, brothers and sisters? Have they met your baby yet?

Michael: We talk and see each other all the time. We recently had a big ‘get-together’ where all the cousins met one another for the first time.

Interviewer: We believe the child’s godmother may be Elizabeth Taylor. What is it that draws you to Elizabeth? Many would call it an unlikely friendship. What do you have in common?

Michael: Elizabeth knew many of the things I went through growing up in the spotlight. I can say a few words or just sigh sometimes, and she knows what I’m feeling. It was wonderful to find someone who understood me so well. I pray for her, and I want her to share the joy of my son’s birth for many years to come.

Interviewer: What sort of gifts have you received for Prince Michael Junior?

Michael: We’ve received some fantastic gifts; wonderful treasures, stuffed animals, toys and baby clothes from around the world. We would like to take this opportunity to thank all my wonderful fans for helping to welcome our baby into the world!

Interviewer: Michael, what are Debbie’s strengths as a mother?

Michael: Debbie is a very strong and caring woman. She’s a wonderful mother!

Interviewer: Can we expect a song about your son on your new album?

Michael: The birth of my son has been very inspirational to me artistically, and there will definitely be a song in the future.

Interviewer: And one about Debbie, too?

Michael: Any song about my son has to be about Debbie as well.

Nový dokument ‘The Man Behind the Throne’

‘The Man Behind the Throne’, teda v preklade, muž za trónom, alebo ten, kto stojí za tým, kto sedí na tróne, alebo ten, kto posadil niekoho na trón, alebo... muž stojaci za trónom..., teda za choreografiou Michaela Jacksona!

VINCENT PATERSON

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tento muž stojí za veľkou časťou úspechu Michaela Jacksona, ako osobný choreograf väčšiny "krátkych filmov", teda klipov, ktoré Michael od albumu BAD vytvoril, vrátane dnes ikonickej choreografie ku skladbe "Smooth Criminal".

Paterson stál aj za legendárnou choreografiou pre Madonnu a jej prvé veľké svetové Blond Ambition Tour, či pred pár rokmi choreografiou pre šou Cirque du Soleil’ a ich ‘Viva Elvis!’

Aktuálne sa k dokumentu, ktorého autorkou je Kersti Grunditz, robí zbierka, aby bolo možné tento dokument zabezpečiť licenciami a vydavateľskými právami na domovskej stránke - LINK

Honoka Moriyama a jej pocta Michaelovi

Japonská choreografka Honoka Moriyama spolu s 8 tanečnicami pripravila choreografiu na niektoré skladby Michaela.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Tu je výsledok, a dôkaz, že Michaelov odkaz stále pretrváva na celom svete:

A trocha konšpriácie nezaškodí...

Viete kto je toto? Je to Michael, alebo...?

Video nahrané cca. 2013/2014.

A aby toho nebolo málo, tu je video, ktoré popisuje, či skôr pýta sa, z akého obdobia je toto video, ktoré sme zverejnili aj na MJJsource, v ktorom Michael nahrával v štúdiu nejaké skladby, a v ktorom sa mala údaje objaviť postava, ktorá by mohla byť Price Michael, teda Michaelov syn, ktorý mal niekedy v roku 2013 dlhšie vlasy, a podobná osoba sa objavila v tomto videu zo štúdia, pred vydaním albumu Xscape.

Ale ako by potom do tohto vida zapadol Michael, ktorý by mal byť min.3 roky po smrti?

Pharrell Williams o telefonáte od Michaela

Pharrell Williams v šou zabávača Jimmiho Kimmela hovoril o zábavnom rozhovore s Michaelom, ktorý mu niekedy v roku 2001 zavolal počas nahrávania albumu pre Justina Timberlakea.

Pharrell svojho času zložil asi 8 skladieb pre Michaela na jeho nový album Invincible (2001), ale žiadna skladba nebola vybraná, údajne sa Michaelovi nepáčili, alebo nehodili do repertoáru, paradoxne, niektoré z nich naspieval Justin Timberlake na svoj debutový album, a dostal zaň Grammy za album roka.

Tu je ale video, ako rozhovor popisuje Pharrell:

Paris dnes oslávila 17. narodeniny

Presne pred 17 rokmi 3.4.1998 sa Michaelovi a Debbie Rowe narodila dcéra - celým menom Paris Michael Katherine Jackson.

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj