Články za február 2015

Happy Birthday

Pred 13 rokmi 21.2.2002 sa Michaelovi a neznámej matke narodil syn - celým menom Prince Michael Jackson II, známy ako Blanket.

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Aktuálne fotky NEVERLANDU

Fanúšikovia, vrátane MJJsource, sa nevedia nabažiť nových, aktuálnych fotiek priamo z Neverlandu, ktorý je pod správou Colony Capital, a ktorý čaká na svojho nového majiteľa.

Tomu zodpovedá aj jeho údržba, a návrat k aspoň pôvodnej nádhere, ktorú Michael chcel vybudovať, FOTKY sú z 25.10.2014.

Podľa aktuálnych informácií, Michael a Colony Capital vytvorili spoločnú firmu Sycamore Valley Ranch LLC, ktorej cieľom bolo od samotného začiatku spojenia a odkúpenia dlhu predaj Neverlandu, s čím samotný Michael súhlasil! Podľa dokumentov, do 12 mesiacov od rozhodnutia Colony Capital, ktorí mali plné splnomocnenie na predaj.

Michael mal ale právo prednostného odkúpenia, ak by sa rozhodol kúpiť ranč späť.

Detaily zmluvy ale boli veľmi nevýhodné z hľadiska obchodných podmienok a financií.

Kompletný dokument, ktorý jasne deklaruje záujem Michaela predať Neverland si môžete stiahnuť tu - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Spike Lee a nový dokument OFF THE WALL

S blížiacim sa termínom vydania nového a retrospektívneho dokumentu o nahrávaní a produkcii albumu OFF THE WALL (1979), ktorý bude pokračovaním série výročných osláv vydania najslávnejších albumov Michaela tak, ako to Spike Lee urobil s albumom BAD a jeho dokumentom BAD25, zverejnil Spike novú fotku so Steviem Wonderom na svojom Istagrame - LINK , ktorého vyspovedal práve pre tento nový dokument.

Obrázek

Kniha + RARITNÉ VIDEO: Dieter Wiesner odhaľuje tajomstvá

(UPOZORNENIE: mnoho negatívnych súvislostí a záležitostí, najmä právnych, v priebehu posledných rokov Michaelovho života, boli v súvislostí s Dieterom Wiesnerom, ktorého obchodné aktivity s Michaelom mali podvodné pozadie.

Jeho osobné aktivity boli často dokázané ako podvodné, prinajmenšom bol Michael vtiahnutý do záležitostí, ktoré potom sám Michael odvolával a na súdoch žiadal zrušenie podpisov, ktoré dal v určitom čase za určitých okolností, čo neskôr viedlo k neúspechom a nikdy nerealizovaným projektov, na ktoré Michael len doplácal, a bol súdne žalovaný=podpisoval nevýhodné zmluvy.

Preto pokiaľ ide o Wiesnera, je potrebné brať jeho aktivity s rezervou! Otázne je, ako akej miery a ako sa dostal k mnohým veciam patriacim Michaelovi, hoci ako sám tvrdí, mnohé mu údajne daroval sám Michael.)

Bývalý manažér Michaela Jacksona najmä z obdobia HIStory éry (1996-2003), Dieter Wiesner, ktorý v priebehu rokov neúspešne organizoval niekoľko projektov, ktoré zlyhali (od predaja energy drinku cez pozlátené sošky až po neuskutočnené koncerty), sa po smrti Michaela Jacksona snažil vydať knihu, proti ktorej na súde bojovali aj zástupcovia MJ Estate.

Najvyšší súd v Nemecku, kde sa celé konania proti Wiesnerovi konali, dal Wiesnerovi za pravdu, že môžu vrámci slobody slova a prejavu napísať knihu, v ktorej bude odhaľovať niektoré súkromné záležitosti, ktoré Wiesner s Michaelom zažil.

Obrázek

Celú agendu, obchodné a komerčné záležitosti prebrala švajčiarská spol. Artlima AG, ktorej Wiesner zveril niektoré nezverejené a exkluzívne materiály, ktoré môže publikovať v akomkoľvek jazyku.

INFO o knihe a ukážky - LINK

Obrázek

Obrázek

Na svojej web stránke zverejnil niekoľko fotiek/momentiek s Michaelom v jeho galérii: LINK

Obrázek

Wiesner založil aj YouTube kanál - LINK , na ktorom zverejnil aj úvodné video, a na ktorom chce zverejňovať údajne doteraz nevydané videozáznami:

V tomto videu prezentuje Wiesner ratitný dar pre Michaela priamo od britskej kráľovny (od 3:00 min.):

Deň sv. Valentína

... nielen vo Forest Lawn, ale po celom svete, vrátane Neverlandu prejavili fanúšikovia ich fanúšikovskú lásku Michaelovi...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Happy Birthday

Presne pred 18 rokmi 13.2.1997 sa Michaelovi a Debbie Rowe narodil syn - celým menom Michael Joseph Jackson II/Jr., známy ako Prince.

Image and video hosting by TinyPic

Včera napísal aj poďakovanie otcovi. <3

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj