Články za júl 2014

Téma k predaju Neverlandu

... k tejto šokujúcej správe môžete prispieť aj svojim názorom tu v téme vo fóre - LINK

Tu nájdete aj viac detailov a informácií.

ŠOK: Tlačová správa: Neverland na predaj

Image and video hosting by TinyPic

MJ Estate vydali včera tlačovú správu, v ktorej informovali, že druhý z majiteľov Neverlandu, Colony Capital, sa chystá predať svoj podiel.

Ako majitelia na to majú právo, MJ Estate vydali toto vyhlásenie pre MJ komunitu:

Čoskoro budete počuť správy a informácie, že zástupcovia Colony Capital sa rozhodli predať Neverland. Ako jeho správcovia na to majú právo.

MJ Estate si naďalej ponechá správu rodinného domu v Encino, vrátane legendárneho nahrávacieho štúdia, ktoré k nemu prináleží.

Naďalej pracujeme na budovaní hudobného odkazu Michaela Jacksona cez jeho hudbu, a projekty ako je šou ONE.

Veríme, že budúci majitelia zachovajú toto historické miesto a jeho dôležitosť, ako aj jedinečnú atmosféru celej usadlosti.

V srdciach všetkých fanúšikov na celom svete však ostanú všetky spomienky na toto miesto.

Je dôležité povedať, že MJ Estate nemá žiadne právo zastaviť alebo zmeniť rozhodnutie predaja, a preto to budú musieť aj fanúšikovia akceptovať.

MJ Estate urobili všetky možné snahy o dohodu s Colony Capital udržať Neverland v ich správe, ale podmienky nakoniec viedli k rozhodnutiu predaja.

MJOnline

The Official Online Team of The Michael Jackson Estate™

AKTUALIZÁCIA a reakcia MJ Estate pre fanúšikov na prvé vyhlásenie:

Včera sme poslali vyhlásenie, v ktorom sme informovali o predaji Neverlandu.

Mnohí z vás naliehali, aby MJ Estate odkúpili Neverland.

Ako mnohí iste viete, MJ Estate nedisponuje detailami finančných a obchodných záležitostí, ktoré viedli k rozdohnutiu predaja, avšak včera sme v našom vyhlásení uvideli, že MJ Estate urobili všetky možné kroky, aby sme sa s Colony Capital dohodli, ale žiadne naše možnosti neboli realizovateľné.

Toto vyhlásenie bolo pre vás kľúčové, aby ste pochopili, že sme sa snažili urobiť všetko preto, aby k predaju nedošlo.

Zack O’Malley Greenburg z portálu Forbes.com o tom bližšie informoval, kde uviedol aj niektoré detaily - LINK

Tak ako vy, aj my sme sklamaní z rozhodnutia Colony Capital.

Michaelov odkaz je v jeho hudbe, jeho humanitárnych snahách, a v jeho duši.

My dúfame, že ktokoľvek bude novým majiteľom, ponechá čaro tejto nehnuteľnosti, a udrží nielen historický, ale aj kultúrny odkaz, ktorý sa viaže k Michaelovi Jacksonovi.

MJOnline

The Official Online Team of The Michael Jackson Estate™

Archív fotiek Neverlandu na fóre: LINK

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

MJ pocta - klip zo Slovenska v rámci DanceOn

Michael Jackson ožil v Nitre: Tanečné skupiny sa spojili v parádnom videu!

Nitrianske profesionálne tanečné skupiny sa spojili a vytvorili zaujímavé video. To vzniklo k aktuálnej piesni od Michaela Jacksona a Justina Timberlakea.

Hudba kráľa popu Michaela Jacskona opäť ožila. Tanečné skupiny z Nitry sa spojili a spravili profesionálny tanečný videoklip na aktuálnu pieseň Love Never Felt So Good od Michaela Jacksona a Justina Timberlake-a. „Choreografom je Norbert Grofčík z tanečnej skupiny PHANTOMS CREW a spolu s ním v klipe tancuje Natália Vavríková z MADHOUSE a Erika Sýkorová z EIJA DANCE GROUP,“ informuje Radovan Kováč.

Všetci spomínaní tanečníci pôsobia v nitrianskych tanečných zoskupeniach. Videoklip vznikol na počesť výročia úmrtia Michaela Jacksona a tak si tanečníci uctili túto hudobnú legendu. „Klip je zastrešený celosvetovou tanečnou organizáciou DanceOn , takže o šikovných tanečníkoch z Nitry budú vedieť ľudia pomocou tohto videoklipu,“ informuje Kováč.

Vo videu nie je núdza o poriadne prepracované choreografie a dobré nasvietenie scény. „Natáčalo sa jeden deň približne 8 hodín a klip vznikal v priestoroch ARS STUDIA a Divadelnej sály na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. O kameru sa postaral talentovaný Juraj Danko,“ informuje Radovan Kováč.

LINK

Vložila: Zuzcoj

...sme aj na facebooku...:-)

Milá MJ rodinka...ako už iste dlhšie viete, náš web má svoju stránku aj na facebooku. Novinky a hlavne aj rôzne diskusie nájdete i tam. Pridajte sa. :-)

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Oficiálny remix

DJ Audien dostal povolenie urobiť remix skladby - SLAVE TO THE RHYTHM, oficiálne bude prezentovaný 28.7., a znie takto:

Paris Jackson je späť v LA pri rodine... a...

... a ako sa zdá, nie je sama, ale má nápadníka?

Samozrejme, paparazzi z TMZ sledovali dianie v okolí ich rodinného domu v Calabasas, kde Paris odfotili.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Podľa ich správ, návrat domov odporučil doktor, aby sa príliš nevzdialila rodine v prostredí liečebne (skôr súkromnej školy).

Viac fotiek tu - LINK

CHAT Room pre fanúšikov

Nezabúdajte, že MJJsource.eu má aj svoj CHAT Room (hore na lište vedľa Diskusné fórum a Pôvodné fórum), zapnite si chat, a diskutujte priamo medzi sebou

Priama linka:

Chat Room: LINK

Obrázek

Odporúčam vám ho zapnúť hneď ako ste na MJJsource, aspoň budete vidieť kto je práve online a pokecať navzájom!

Pri položke výberu jazyka pre prihlasovacie meno - nepoužívajte diakritiku našich jazykov ako š, č....

Ako ste si mohli všimnúť, zmenil sa nám rámec stránky, kde boli odstránené niekto položky, aby sme mali dostatok priestoru iba na informácie/aktuálne novinky, o umiestnení pôvodných liniek vás budeme neskôr informovať.

Interview s Katherine Jackson

Nové interview s Katherine Jackson. V prvej časti hovorí o tom, ako objavila Michaelov talent...druhá časť je odpustení C. Murrayovi a o tom, ako sa snažila byť Michaelovi oporou počas ťažkých období jeho života.

Videa si prekliknite na stránke: LINK

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Odhalenie MJ busty - Slovensko

Milá MJ rodinka!:-D

Píšem v mene fanúšikov zo Slovenska a susedných štátov, ktorí 28.júna 2014 v KOŠICIACH v jednej súkromnej krásnej záhrade odhalili bustu Michaela. Autorkou busty je sochárka D.KARTÁKOVÁ! Ponúkam vám video, fotky sú na fóre v téme: LINK

Vložila: Zuzcoj

The 5th, Annual "King of Pop" Tribute Festival of the Arts

Už po 5-ty krát sa uskutoční v rodnom meste Michaela, v Gary, Indiana špeciálny tribute festival, ktorý bude oslavou Michaela a jeho umenia.

The 5th, Annual "King of Pop" Tribute Festival of the Arts organizujú usporiadatelia pod záštitou Katherine Jackson, a konať sa bude v meste Gary od 28-30.8.

Na veľkom pódiu tak dostanú možnosť predstaviť sa rôzni umelci, ktorí budú interpretovať umenie Michaela Jacksona, nielen tanečné, ale aj formou hovoreného slova, prednášok, výstavou umeleckých diel a pod.

Súčasťou festivalu bude aj tanečná súťaž, a víťaz získa až 5000 dolárov ako výhru.

Odhaduje sa, že počas 3 dní navštívi festival až 5000 návštevníkov.

Medzi sprievodné akcie bude patriť aj prehliadka historických vozidiel.

Oficiálna stránka festivalu s informáciami - LINK

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Nový singel čoskoro

LA Reid, producent albumu Xscape potvrdil, že ďalším singlom z albumu Xscape bude skladba - A Place With No Name.

Nový singel vyjde 11.8.2014.

Ako sa vyrábala socha albumu HIStory

Umelkyňa Diana Walczak dostala za úlohu v roku 1994 pripraviť koncept podľa fotiek Michaela na sochu Michaela ako titulu obalu albumu HIStory.

Obrázek

Ako sa jej to podarilo všetci vieme, a tak si pozrite unikátne video o prípravách a prácach na soche.

Obrázek

Obrázek

Nominácie na MTV Video Music Awards

Michael sa ocitol medzi nomináciami na tohtoročné MTV Video Music Awards s videoklipom k piesni Love Never Felt So Good a to v kategórii "Najlepšia choreografia".

Naposledy získal Michael takúto cenu v roku 1995 za videoklip ku skladbe SCREAM.

Obrázek

Mimochodom cena "Za celoživotný prínos-The Video Vanguard Award/The Lifetime Achievement Award" sa od 1991 dodnes s prestávkami volá The Michael Jackson Video Vanguard Award (počas MJ obvinení a roky potom ju volali opäť Lifetime Achievement Award).

Vložila: Zuzcoj

R&B Hall Of Fame 2014

Spolu s ďalšími legendami R&B, bude Michael Jackson uvedený do siene slávy R&B Hall Of Fame 2014.

Ceremoniál sa uskutoční 24.8.2014

Cenu The Living Legend Award získa aj Joe Jackson - otec Michaela Jacksona, za ocenenie prínosu skupiny Jackson5 a the Jacksons.

Detaily na stránke - LINK

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Čo sa chystá?

... odpočítavanie sa začalo, ešte 119 dní, ak chcete, pridajte sa... tu - LINK a facebook, na ktorom je aj toto VIDEO - LINK

ARE MJ FANS READY FOR - B? NOVEMBER 2014, PARIS

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Nový video dokument

Správcovia MJ Estate odložili zverejnenie nového dokumentu o nahrávaní albumu Xscape, ktorý plánovali vydať tento týždeň (správa z 2.7.) až na pondelok 7.7., a preto zvererjnili jeho ukážku:

Chystá sa nejaká akcia?

Na sociálnych sieťach sa šíri zdanlivo seriózna informácia, ktorá napovedá, že v novembri/listopadu 2014 sa uskutoční v Paríži nejaká akcia pre fanúšikov Michaela Jacksona(?)

Hneď ako budú nejaké informácie dostupné, a overené, budeme vás informovať.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Rio nežije iba futbalom

... ale aj spomienkou na návštevu Michaela pred 18timi rokmi... a natáčaniu klipu ku skladbe "They Don't Care About Us".

Adam Lee a jeho pocta Michaelovi

... hudobník Adam Lee predstavil svoje nové video ku skladbe Earth Song ako jeho gitarové spracovanie skladby ako poctu Michaelovi...

Beyoncé napísala otvorený list fanúšikom Michaela

Tu je plná verzia otvoreného listu pre fanúšikov Michaela Jacksona od Beyoncé (samozrejme, vyznáva v ňom svoj obdiv a uznanie Michaelovi)!:

When I was just starting out, my first producer used to make me listen to Michael Jackson’s live performance of Who’s Loving You. He would have me watch that for hours back to back to back.

What he wanted me to learn was his soul. You could hear his soul. And he was this little kid who hadn’t experienced love but he was a vessel. For whatever reason he could evoke more emotion than an adult. It was so raw and so pure. It was these little things that he did that were just swag. It’s something that’s God given.

Michael taught me that sometimes you have to forget technique, forget what you have on. If you feel silly, you have to go from the gut just let it go.

Michael Jackson changed me, and helped me to become the artist I am, thank you Michael.

Love always,

B

Obrázek

Nové video o produkcii albumu Xscape

Dnes bude zverejnené nové video o produkcii albumu Xscape, pričom to video bude akýmsi dokumentom výroby samotného albumu Xscape vrátane niekoľkých rozhovorov.

Správu oznámil online tím MJ Estate.

Obrázek