Články za jún 2014

Smutné 5. "výročie"...

Dnes je to už dlhých päť rokov, čo nás Michael opustil. Odišiel na lepšie miesto. Na miesto, kde mu už nik nebude ubližovať a kde sa snáď raz stretneme. Jeho rodičia v tento smutný deň stratili syna, jeho deti ocka...no a my fanúšikovia človeka, ktorého sme si nesmierne vážili - nielen pre jeho hudbu a tanec, ale aj pre to, že nás naučil niečo, čo sa v dnešnom svete len tak často nevidí. Naučil nás vážiť si prírodu, zvieratká, správať sa k sebe lepšie a pomáhať tým, ktorí nemali také šťastie a sužujú ich choroby, chudoba... vojny.

Mnohých z nás sa dotkol spôsobom, ktorý vie slovami opísať asi len každý z nás sám. Vo svojom živote prežil mnoho úspechov, ale zaplatil za ne tým najbolestnejším spôsobom...ubližovali mu práve tí, ktorých mal najradšej a ktorým najviac pomáhal. Počas života bol nepochopený a jeho snaha urobiť svet lepším bola často zhadzovaná a zosmiešňovaná. Možno veľa hovoril, snáď aj veľa konal pre lepší svet a preto sa ho snažili zastaviť, ublížiť mu, zlomiť ho spôsobom, ktorý bol pre neho najbolestnejší a ktorý bol začiatkom jeho konca. No nech sa snažili ako chceli, jeho odkaz pretrváva a pravdu začali objavovať stále viacerí a viacerí...

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Nová kniha od Lily Wonderland

Rhythm of Love: The Golden Edition napísaná Lily Wonderland obsahujúca nádherné fotografie MJ fanúšikov - Azeez. C.O.B. Edo - Omozuwa, Hana Lencová, Isabelle Parker, Katka Horníková, LaFemme Jackson, Lydia Decourcy, Marta Seeháková, Miridiel, Nello Ceccarreli, Pett Gry, Serena Bin Hussain a Silvia Veszprémiová je už v PREDAJI!

Knižka obshuje 100 básní o Michaelovi Jacksonovi, jeho učení, slovách, ktoré povedal, skutky, ktoré učinil, ale i o nespravodlivosti, ktorého bol svedkom. Tisíce pocitov zviazaných v 100 básniach nádeje v smútku, keď odišiel do neba. Akoby k vám sám Michael prehovoril, a/alebo akoby v knižke boli opísané vaše vlstné pocity.

Keď si objednáte knižku v Júni 2014, dostanete "Rhythm of Love" naušnice GRATIS!

Objednávky tu: LINK

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Opatovský a Cmorik vzdali hold Michaelovi Jacksonovi

Už o niekoľko dni uplynie presne päť rokov od okamihu, keď sa svet dozvedel šokujúcu správu o smrti kráľa popu Michaela Jacksona. Jeho hudba zasiahla milióny ľudí na celom svete a výnimkou nie je ani Robo Opatovský, ktorý sa na jeho počesť rozhodol naspievať špeciálny duet s Petrom Cmorikom.

Michael Jackson sa v živote Roba Opatovského objavil ešte v čase, keď bol školopovinné dieťa.

"Všetci sme ho vtedy obdivovali, inak to ani nešlo. Rovnako sme všetci skúšali jeho moonwalk. Dokonca som mal peračník s Michaelovým portrétom a dodnes si pamätám, ako som na kolotočoch nevedel odtrhnúť zrak od jeho papierovej makety v nadživotnej veľkosti," uviedol spevák, ktorý pootom sledoval Jacksonovu kariéru aj v dospelosti. Dokonca do svojho repertoáru prevzal aj jeho baladu You Are Not Alone.

Obrázek

Spevákova nečakaná smrť ho šokovala.

"Vôbec som tomu nemohol uveriť. Veď mal len päťdesiat rokov, toľko skvelej hudby ešte mohol zložiť. Jeho skladby zostanú naozaj večne živé, nepochybujem o tom, že si ich budú spievať aj naše vnúčatá," dodal.

Hold svojmu veľkému vzoru vyjadril v novej pesničke Niečo je tu zlé. K jej nahrávaniu si pozval aj Petra Cmorika, ktorý s nápadom bez výhrad súhlasil:

"Ak viem, že dokážem nahrávke dodať iný feeling ako Robo, rád idem do toho. Som presvedčený, že naše hlasy spolu môžu fungovať. V tomto smere nemám žiadne predsudky," uviedol o spolupráci.

Netradičný duet spoločne zaspievajú už túto sobotu 7. júna na podujatí Paráda v areáli Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom.

LINK