Články za november 2014

Novinky od webmastera

V souvislosti s jednou mou seminární prací jsem se rozhodl pro práci na vylepšení webu MJJSource.eu a jeho hlavní stránky.

Na začátku tohoto měsíce jsem nasadil analytický systém od Google. Zjištěná návštěvnost je cca. 100 lidí denně. Zajímavostí je stejný poměr českých a slovenských čtenářů.

Mírné úpravy dále dělám na ovládacích prvcích tak, aby bylo v blízké době možné provést přechod na programovací jazyky HTML5 a CSS3, který spojím se změnou designu.

Cílem je vylepšení uživatelského prostředí pro zjednodušení přístupu k článkům v databázi, kde už jich je přes šest tisíc.

Pokud v blízkých dnech a týdnech zaznamenáte, že se hlavní stránka chová neobvykle, bude to z důvodu práce na zlepšení. Kdyby vznikl přetrvávající problém, napište mi o něm prosím do diskuzního fóra: LINK

S přáním krásných Vánoc 2014

Smajty, webmaster MJJSource.eu

Soul Train Awards 2014

Dnes v noci prebehne udeľovanie hudobných cien - Soul Train Awards. Michael je nominovaný v troch kategóriach:

Album Of The Year - Xscape

Song Of The Year - Love Never Felt So Good feat. Justin Timberlake

Best Collaboration (:-D) - Love Never Felt So Good feat. Justin Timberlake

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Thomas Sneddon zomrel

Vo veku 74 rokov na rakovinu zomrel Thomas W. Sneddon, Jr. - okresný prokurátor v Santa Barbare, ktorý viedol vyšetrovanie Michaela zo zneužívania detí a to v oboch prípadoch (1993, 2003). Voči Michaelovi vždy vystupoval zaujato a s opovrhnutím, i keď sám tvrdil, že nejde o nejakú osobnú satisfakciu. Nechcem byť zlá a znižovať sa k nejakým nahnevaným rečiam...Božia spravodlivosť si ho teraz nájde.

Obrázek

+

Michael v roku 1995 vydal na svojom albume HIStory skladbu D.S., ktorá bola priamo o Tomovi Sneddonovi, ktorého Michael nazval - a cold man, ktorý ho prenasledoval od roku 1993 za každú cenu po zvyšok Michaelovho života.

Mnohé jeho snahy dostať Michaela za každú cenu presahovali hranicu takmer zákona, a krajín, kde mohol nájsť nejaké obete údajných zneužívaní, ktoé ale nikdy nikde nenašiel.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Známa bola jeho špeciálna linka, na ktorú mali volať iba obete Michaela Jacksona, či razie a prehľadávania domov, ktoré boli na úrovni vyšetrovania masových vrahov, extrémna vyšetrovacia technológia, na ktorú použil najmodernejšie postupy a techniku, ktorá nikdy nepriniesla jediný relevantný dôkaz, a množstvo iných neštandartných postupov, ktoré udivovali právnych expertov, ako mohol byť tak horlivo zaujatý Michaeloom Jacksonom bez jediného reálneho výsledku..., pritom aj niektoré média boli v údive, ako sa dokázal radovať na tlačovej konferencii v roku 2003, keď bol vydaný zatykač na Michaela, že "ho konečne dostali" a majú údajne dôkazy..., a kvôli prípadu/obvineniam z roku 2003 sám odložil svoj odchod do dôchodku, len aby "vyšetroval" Michaela Jacksona, nakoniec svoju kariéru zavŕšil potupou, keď zlyhal vo všetkom čo chcel dosiahnuť a odišil ako lúzer...

V každom prípade, Sneddon patril medzi silne konzervatívnych občanov, ktorých viera ovplyvňovala aj ich profesiu.

V krátkom videu je možné vidieť kto bol TS, ktorý dokonca vyšetroval svojich oponentov z činov, ktoré nikdy nespáchali, ale chcel ich iba odstaviť...:

Vložila: Zuzcoj/Braňo