Články za jún 2013

Niečo na odľahčenie..., video z premiéry ONE

... fotky z premiéry šou Michael Jackson ONE..., ktorá sa konala v sobotu, 29.6.2013...(mali to pekne načasované... tí z Mirroru...)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Roberto Cavalli

Obrázek

Párty na pláži..., samozrejme v rámci hotela Mandalay Bay

Obrázek

AEG a the Mirror?

... postupne sa ukazuje, že sú tu ďalšie prepojenia, aj keď ...

Nedeľné vydanie Sunday People, ktoré zverejnilo údajné/neexistujúce spisy FBI, nemá vlastný web, a tak články na web preberá portál The Mirror.

Následne prebrali tieto obludnosti médiá vo svete a stále sa to šíri ako niečo dôveryhodné...

Šokujúce na celej veci je, že AEG Live, ktorá je v spore s rodinou Jacksonovcov, kde sú v hre miliardy dolárov, je najväčším platiacim reklamným objednávateľom The Mirror!

Teda platia the Mirror za svoju reklamu, a Mirror profituje zo ziskov aj od AEG Live!

Ten istý Mirror na dnes zverejnil šokujúce obvinenia proti Michaelovi Jacksonovi s neexistujúcimi dôkazmi!

Právnici AEG Live, 29.5.2013, v úvodnom prejave na začiatku procesu uviedli, že voči Michaelovi sa počas procesu predložia špinavosti, ktoré doteraz svet nepoznal, a bude to mať negatívne dôsledky..., a budú vidieť obraz Michaela Jacksona akého ho ľudia nepoznajú...

Mali na mysli TOTO?

Keď 4.6.2013 sa oficiálne dostalo na verejnosť, že Wade Robson, ktorý 20+ rokov vehementne obhajoval Michaela, obvinil Michaela zo zneužitia, britský bulvár priniesol informácie, že okrem neho prídu aj ďalšie údajné obete...

Mali na mysli TOTO? Tie údajné obete z neexistujúcich FBI spisov?

Celá agenda ohavností očierňovania Michaela Jacksona začína zapadať do konkrétneho obrazu!

Obrázek

Ďalšie info o pozadí neexistujpcich FBI spisoch

Známy bloger Roger Friedman, ktorý by si mohol, urobiť doktorát zo znalostí prípadov Michaela Jacksona, napísal ako reakciu na britský bulvár dva články, ktorými oprášil svoje informácie z minulosti, keďže aj on mal mnoho zdrojov zo zákulisia...

Tiež potvrdil, že údajné FBI spisy, nie sú FBI spismi, tak ako ich bulvár rozniesol do sveta.

Prepisy patria asistentovi Anthonyho Pellicana, (súkromného detektíva, ktorý pracoval pre Michaela), Paulovi Barresiovi .

V apríli 2005 napísal Friedman článok, že manželský pár, Philip a Stella LeMarque, ktorí pracovali pre Michaela niečo viac ako 9 mesiacov (v roku 1991), mali údajne vidieť, ako Michael mal zneužiť nejakého chlapca, mal nim byť vtedy nemenovaný Macaulay Culkin. Svoj príbeh predali bulváru v roku 1993 pre National Enquirer, no už v roku 1991 sa pokúšali predať príbeh tomu istému bulváru.

V októbri 1991 dostali ponuku, aby špehovali na svadbe Liz Taylor, ktorá sa konala na Neverlande.

Žiadne informácie ale nepriniesli.

V roku 1993 ale manželia požadovali 500 tisíc dolárov za príbeh o Michaelovi a Culkinovi, kde mali tvrdiť, že Michael zneužil Culkina, a oni mali byť toho svedkom.

Keď toľko nedostali, príbeh nepredali, ale podpísali dohodu, že ak sa článok objaví, dostanú zaplatené.

Na súde počas výpovedí, Philip LeMarque a jeho právnik tvrdili, že predtým požadovali, aby ich bulvárny týždenník National Enquirer ochránil v budúcich žalobách proti Michaelovi Jacksonovi ako zdroje, pretože manželia porušili ako zamestnanci zmluvu o mlčanlivosti, ktorú každý zamestnanec podpísal v rámci súkromných informácií.

NE odmietol, a tak padli všetky ich dohody.

Celý príbeh ich jednania je zaznamenaný na nahrávkach, ktoré sa prezentujú ako údajné, ale neexistujúce FBI spisy.

Ako sa ukázalo, National Enquirer praktizoval nechutné taktiky, aby sa sami chránili, a poznámky, ktoré získali poskytli polícii, vyhli sa tak možným žalobám voči nim.

Nahrávky tak neslúžia len ako zdroje, ale aj ako dôkazy o podvodoch v snahe falošne obviniť Michaela Jacksona.

Ani nahrávky, ani NE nikdy nič zásadné pre verejnosť neposkytli ako dôkaz hocičoho.

Ako sa ukázalo, Paul Barresi, ten istý, ktorý získal nahrávky manželov, a bol súkromným detektívom, ktorý pracoval na nahrávkach o údajných obetiach zneužívania, ten istý Barresi chodil so Stellou LeMarque, predtým ako si vzala Philipa LeMarquea, teda už ako manželia pracovali na Neverlande, a potom predávali svoj príbeh bulváru....

Aké to prepojenia...., však?

Stella vedela, že Barresi pracoval pre bulvár a poskytoval im informácie, a práve Stella požiadala Barresiho, či by vedel predať ich príbeh bulváru.

Viac v téme - LINK

update - Staro-nové pozadie obvinení...

V samostatnej téme sme pridali preklady článkov, ktoré šokujú, ale dotvárajú obraz sprisahania proti Michaelovi Jacksonovi.

Prečítajte si článok o podplácaní budúcich obetí, ktoré odmietli tieto špinavosti...

Zároveň je tam zaujímavé poznanie, že údajný obeť, Ronald Newton spolupracoval aj s Wadeom Robsonom.

Téma bulvárnych článkov - LINK

Obrázek

1/ údajné FBI spisy NIE SÚ FBI spisy - ide len o prepisy nahrávok, ktoré urobil súkromný detektív, ktorý sa podieľal na predaji príbehov pre bulvár, ide len o výpovede údajných svedkov, ktorí boli v minulosti dokázateľne usvedčení z klamstva, tieto výpovede sú 20+ rokov staré, a nikto ich doteraz nikdy nepredložil ako relevantné, ani ako stopu...

2/ celý popis údajných FBI spisov je postavný len na výpovedi dvoch bývalých zamestnancoch, manželskom páre, ktorý pracoval pre Michaela Jacksona iba 9 mesiacov (čítaj článok v téme)

Denník Sunday People a Mirror tieto ich výpovede doslova prevzali ako dôkazové FBI záznamy, čo NIE SÚ!

Obaja manželia NIKDY nekontaktovali políciu, neoznámili údajne zneužívanie!

Vyšetrovatelia v 90 rokoch uzavreli ich výpovede ako nedôveryhodné a bezdôkazové...

3/ popis údajnej obete z roku 1992 sa ukázal ako fikcia, pretože žiadna obeť neexistovala, bola iba výpoveďou jednej údajnej zamestnankyne právneho zástupcu, ktorý zastupoval Jordana Chandlera v roku 1993.

Táto žena nikdy nepracovala pre právnika Chandlera, nikdy nepreukázala, odkiaľ má takéto informácie, a vyšetrovatelia uzavreli jej "iba" telefonický rozhovor ako blud, rovnako sa nezistilo, že by existovala akákoľvek dohoda o vyrovnaní v roku 1992 v nejakým iným chlapcom.

Celý príbeh britského bulváru, ktorý preberajú svetové média bez toho, aby sa snažili čokoľvek zistiť, a s určitosťou píšu, že k zneužívaniam došlo, stojí len na jednej strane - údajného detektíva, kde nie sú žiadne dôkazy, a čitatelia sú doslova hrubo manipulovaní.

Žiadne vyšetrovanie ani polície ani FBI v rokoch 2003-2005 nikdy nedokázalo, že by došlo k iným vyrovnaniam a zneužívaniu iných detí, okrem medializovaných mimosúdnych dohodách a to v prípade Jordana Chandlera a Jasona Francia.

Nová sekcia Wade Robson a jeho prípad

Vo fóre je už vytvorená nová sekcia, ktorá sa bude venovať obvineniam Wadea Robsona proti Michaelovi.

Nová SEKCIA - LINK

(postupne pridáme všetky témy a informície)

Už včera vyšli špinavé články v USA a Británii, ktoré PRESNE na premiéru šou MJ ONE v Las Vegas informujú a recyklujú 20 rokov staré informácie o prípadoch v roku 1993 a údajných obetiach Michaela, ktorých mal zneužívať, napriek tomu, že nikdy žiadne iné "obete" neboli, údajní svedkovia boli dokázateľne uznaní ako klamári a podvodníci.

Dnes zverejnili britské média informácie o údajnom súkromnom detektívovi, ktorý tvrdí, že Michael Jackson mal údajne vyplatiť asi 30 mil. dolárov viac ako 23 obetiam... ako odškodné, aby nepodali obvinenia.

Opierajú sa aj o údajne spisy z FBI, kde mali byť zložky, ktoré majú potvrdzovať ďalšie obete.

Obrázek

Je podivuhodné, aké "náhodné" informácie sa objavujú v konkrétnych časoch, obvinenia Robsona prejednával súd najprv 13.6.2013, v deň, keď v roku 2005 súd oslobodil Michael spod obvinení rodiny Arvizo v 2 roky trvajúcom procese, a potom súd prejednával aj žalobu Robsona ešte aj 25.6.2013, teda v deň výročia smrti Michaela Jscksona.

Včera, 29.6.2013, v deň premiéry šou MJ ONE, na bulvárnu podporu obvinení Robsona, napísal americký a britský bulvár špinavosti, ktoré nikdy počas dvoch vyšetrovaní v rokoch 1993 a 2005 neboli nijako prejednávané a brané ako dôkaz hocičoho....

Teda... ďalšie náhody v anti-jackson propagande...

 photo blue-matrix-animated.gif

Premiéra Michael Jackson ONE

Rodina Jacksonovcov sa zúčastnila premiéry šou ONE v Las Vegas v hotely Mandalay Bay.

Po skončení šou sa konala veľkolepá párty...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Okrem Jacksnovcov prišli aj americké hviezdy ako Neil Patrick Harris, Spike Lee, Barry Gordy...

Obrázek

Obrázek

Téma vo fóre - LINK

Nová sekcia

... už čoskoro (v priebehu nedele) založíme novú sekciu v diskusnom fóre, ktorá sa bude týkať obvinení Wadea Robsona proti Michaelovi Jacksonovi s údajným zneužívaním.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Táto absurdná kauza otvorila pandorinu skrinku s doslova mediálnymi psychopatickými následkami o šialených príbehoch z Michaelovej minulosti.

Je potrebné venovať tomuto prípadu a všetkým závažným informáciám pozornosť, pretože mnohí, ak nie väčšina mladších fanúšikov nemá ani poňatie o akej psychopatii je tento prípad.

Je dôležité objasniť mnohé skutočnosti tak, aby neboli fanúšikovia manipulovaní, a vedeli rozlišovať informácie, ktoré sa prezentujú.

Tento prípad nových obvinení je o to závažnejší, že mení podstatu samotných obvinení zo strany človeka, ktorý 20 rokov obhajoval Michaela Jacksona, a ktorý bol kľúčovým svedkom v procese v roku 2005.

Premiéra: Michael Jackson ONE

Od dnes sa oficiálne začne v Las Vegas spektakulárna šou Michael Jackson ONE.

Na premiéru by mala prísť aj rodina Jacksonovcov.

Obrázek

update: Desivé popisy Robsona

... preklad čoskoro..., aj keď... MJJsource.eu sa nestotožňuje s popisným informovaním o vulgárnych detailoch, v rámci objektívneho informovania sme nútení písať verzie oboch strán...

---------------------------------------

Obrázek

Robson v tvrdeniach v spise uvádza detailne, že sexuálne zneužívanie sa malo udiať hneď na druhý deň, ako prišiel s rodinou na Neverland vo veku 7 rokov, keď mal hneď prespať v spálni Michaela, pričom Robsonova sestra spala spolu s nimi v jednej posteli a matka spala oddelene v inej izbe...

Na druhý deň mala Robsonova sestra údajne vyjadriť nejaké znepokojenie so spaním v spoločnej posteli, a chcela potom spať sama.

Malo to podľa Robsona trvať prvých 14 dní, každý deň, a Michael mu mal tvrdiť, že nikomu nepovedia, čo spolu robia, že si iba takto vyjadrujú lásku!

Prvý krát sa s Michaelom stretol v USA v nahrávacom štúdiu, a hneď na to ho Michael pozval s rodinou na víkend na Neverland, pritom následujúci týždeň ho nechala rodina samého na ranči.

Podľa jeho popisu, zneužívanie sa malo konať aj v čase, keď bola rodina prítomná na ranči.

Po dvoch týždňoch sa vrátila rodina do Austrálie, odkiaľ Robson pochádza, a Michael mu mal telefonovať a faxovať niekoľko hodín denne.

Robson tvrdí, že k zneužívaniu malo dôjsť zakaždým, keď boli spolu, vrátane hotelov, v ktorých prespávali, zatiaľ čo jeho matka spala v inej, hosťovskej izbe.

Michael chcel, aby ho Robson oslovoval „otec“ a on by ho nazýval „synom“.

Spolu mali potom sledovať o.i. aj pornografické filmy, časopisy a knihy, a to až do Robsonových 14tich rokoch...

Vtedy mal dospievať, a údajne Michael strácal o neho záujem.

Podľa Robsona, Michael ho mal denne poúčať, ako má vypovedať pri vyšetrovaní v roku 1993, čo má hovoriť.

Podľa záznamov, Michael vybral, najal a platil právnika, ktorý zastupoval Robsona v súvislosti s výpoveďou pred veľkou porotou.

Podobne mal Michael poúčať Robsona aj v rokoch 2003-2005 počas procesu, čo má hovoriť pred súdom.

Podľa Robsona, nevedel, resp. neuvedomoval si, že bol do výpovedí donútený, neuvedomoval si, že bol zneužívaný, a že sa podieľal na sexuálnych činoch proti nemu, a že si myslel, že je to v poriadku, čo sa dialo medzi nimi, teda nepokladal to za niečo protizákonné.

Až do mája/května 2012 si neuvedomoval, že bol systematicky zneužívaný, až kým nemal prvé nervové zrútenie, z čoho dostal extrémny stres, strach a úzkosti.

Jeho myseľ bola predtým rovnaká ako keď mal 11 rokov v čase vyšetrovania v 1993, nemal pocit niečoho zlého...

Jeho právnik tvrdí, že až do minulého roka, spôsobené zrútenia a následná terapia odhalili, že Robsonovo priateľstvo so svojim idolom bolo založené na sexuálnom zneužívaní, a Robson je tak obeťou rozsiahlej psychologickej traumy.

Spisy Wadea Robsona čiastočne zverejnené

25.6. sudca rozhodoval o žalobe Wadea Robsona, ktorý obvinil Michaela zo zneužívania.

Sudca povedal, že povolí iba niektoré časti zverejniť, a určil ktoré.

Viac menej nič nové sa verejnosť a média nedozvedeli, pretože ďaleko viac ako v samotných zverejnených spisoch povedal Robson v dnes už známom šokujúcom televíznom rozhovore pre stanicu CBS, kde detailne popisoval, čo mu mal Michael urobiť, a priamo ho nazval pedofilom.

V spise je uvedené, že údajné zneužívanie sa malo odohrávať od 4.2 1990 a potom počas 7 rokov!!!!!, teda do roku 1997....

Podľa popisu v spise, mal Michael po obvineniach Jordana Chandlera Robsonovi tvrdiť, že všetko sú výmysly, a že niekto ho chce zničiť, vziať mu peniaze a moc, ale že oni spolu nič tak odporné nikdy nerobili, a údajne uisťoval Robsona, že oni musia držať spolu, že Robson je dobrým vojakom..., čím ho mal údajne ovplyvňovať....

V tomto prípade tak sám Robson ešte pred rozhodovaním sudcu, ktorý nemal ani čas poriadne spis a žalobui preštudovať, účelovo prezentoval obraz Michaela Jacksona, aby rozpútal mediálny záujem, a škandál.

Jeho ciele tak ostávajú nateraz jasné - iba tvrdenia, ktoré nikto okrem neho nemôže kontrovať...

Naproti tomu počas procesu, azda napomáhal Robson pedofilovi dostať sa na slobodu?

Potom je spolupáchateľ..., alebo klamár a podvodník, ktorý sa dopustil krivej výpovede, čo je federálny zločin..., inými slovami, nemá veľa možností...

update: Prince Michael vypovedal

Price Michael svedčil dnes pred súdom v kauze žaloby rodinyJ acksonovcov na koncertnú spoločnosť AEG Live, ktorú vinia z nedbalosti. Išlo o prvú priamu výpoveď niektorého z členov rodiny pred súdom.

Obrázek

Prince vo výpovedi uviedol, že jeho otec Michael Jackson mal viacero búrlivých telefonátov z promotérskej spoločnosti AEG, ktorej požiadavky ho privádzali k slzám.

Prince uviedol, že otec viackrát povedal, že "sa ho chystajú zabiť". Michael bol počas telefonátov veľmi často rozčúlený, viackrát telefón zložil.

Prince bol aj svedkom scény, keď sa deň pred spevákovou smrťou jeden z manažérov AEG Live, Randy Phillips, veľmi agresívne rozprával s Jacksonovým osobným lekárom Conradom Murrayom a takmer ho fyzicky napadol.

Prince spomenul, ako im Jacksonov lekár Conrad Murray v osudný deň po ich príchode do nemocnice oznámil, že ich otec je mŕtvy. "Je mi ľúto, deti. Ocko zomrel," povedal im podľa Princea Murray.

Princeova svedecká výpoveď sa uskutočnila štyri roky a jeden deň po šokujúcej smrti Michaela Jacksona.

Šestnásťročný chlapec bol počas výpovede pokojný a vecný, emócie prejavil len v okamihu, keď hovoril o otcovej smrti. Išlo o prvý prípad, keď na túto tému verejne hovorilo niektoré z troch Michaelových detí.

Povedal aj to, že od smrti otca má problémy so spaním, že často nemôže zaspať, a krátko po smrti otca sa izoloval od ostatných..., utiahol sa do ústrania.

Podľa neho, najviac trpela Paris, a musela sa vysporiadať so smrťou otca po svojom, pretože ona bola otecková princeznička...

Prince popisoval aj udalosti, ktoré sa udiali v deň smrti otca Michaela.

Keď počul krik na poschodí, kde bola spálňa, vošiel do izby, a uvidel Michaelov telo na poly ležiace na posteli smerom k zemi, oči mal prevrátené a videl, ako sa dr. Murray pokúša otca oživovať.

Potom prišla Paris a začala kričať a plakať, nakoniec plakal aj Prince.

Na ceste do nemocnice mal Prince upokojovať Paris a Princea II tým, že im hovoril, že nad otcom strážia anjeli, a všetko bude dobré...

V nemocnici, keď vyšiel Murray z izby, Prince už vedel, že otec zomrel, nakoniec im to Murray sám povedal.

Prince povedal, že žiadny zo zamestnancov nemal prístup na poschodie, a počas ošetrovania bola Michaelova/otcova izba zamknutá.

Popísal aj skúsenosť, že otec Michael mal jemu a niekedy aj Paris dať rolky 100 dolárových bankoviek, aby ich predal Murrayovi, pretože ten by si ich od Michaela nevzal.

Malo ísť podľa neho o peniaze, ktoré mali byť poplatkom za starostlivosť, dokým mu (Murrayovi) nedajú ďalšie peniaze AEG.

Nikdy ale nevedel ani nevidel, ako lekár ošetroval otca Michaela.

Neskôr popisoval ich život na Strednom Východe, v Írsku, či Las Vegas.

Prince Michael vo svojej 90 minútovej výpovedi popisoval svoje zážitky s otcom Michaelom ako aj jeho výchove.

Prince mal 6 dní školy, a Michael sa ho vždy pýtal čo bolo v škole, zaujímal sa o kultúru a náboženstvá.

Odpovedal aj na otázku nosenia masiek, že nosili ich preto, aby boli chránení pred médiami, a kedykoľvek išlo vonku bez otca masky nemali, lebo ich nikto nespoznal.

Teraz ich média všade prenasledujú, a preto vie, prečo ich otec chcel, any nosili masky.

Pri prezentovaní obrázkov a záberov z Neverlandu, Prince povedal, že je to skutočne prívetivé/domácke miesto, na ktoré má pekné spomienky.

Otec ich púšťal do ZOO a do zábavného parku iba príležitostne, chcel, aby deti neboli rozmaznané, a aby boli skromné.

V škole, ktorú navštevuje a ukončil druhý ročník, je členom the National Honor Society, venuje sa tvorbe šperkov, navštevuje krúžky karate, a je súčasťou školského robotického tímu.

Po strednej škole by chcel študovať filmovú tvorbku, obchod alebo mechanické inžinierstvo.

Avšak, podľa jeho slov, nikdy nebude vedieť hrať na nejaký hudobný nástroj, a už vôbec nie spievať....

Advokát rodiny Brian Panish dnes na tlačovej konferencii po Princeovej výpovedi povedal, že Michaelov syn vypovedal konzistentne a dôveryhodne.

"Je to úžasný a bystrý mladý muž, ktorý má pred sebou skvelú budúcnosť. Myslím, že aj vďaka otcovi, s ktorým vyrastal," uviedol. Dodal, že Michaelovho najmladšieho syna Blanketa súd ako svedka nepredvolá. O tom, či pred súd predstúpi aj dcéra Paris, sa zatiaľ nerozhodlo.

Vypovedal aj TJ Jackson, jeden z poručníkov detí.

Obrázek

Mierne popisoval udalosť, ktorá sa odohrala s Paris a jej pokusm o samovraždu.

Viac menej popísal, aké ťažké bolo pre Paris sa vysporiadať so smrťou otca Michaela.

Odpovedal aj na to, ako sa stará o deti, že má na starosti ich školu, ako aj ich aktivity..., napr. uviedol, že Prince už riadi veľké truckové auto Ford, pričom neustále číta, pretože ho knihy bavia.

Podľa TJa, najmladí syn Prince Michael II bol naviac naviazaný na otca, a stále bol pri ňom, často mu stál pri nohe, alebo sa skrýval na Michaela, pretože bol tak nesmelý a plachý.

Obrázek

TJ tiež povedal, že Michael mal vo zvyku utrácať aj veľké sumy peňazí tým, že dával 100 dolárové bankovky hocikomu, komu chcel, aj úplne cudzím ľudom... či personálu...

Ukážka z procesu s AEG - Michael a deti

... toto je videoukážka, ktorá bola prezentovaná ako jeden z dôkazov o vzťahoch Michaela ako otca k svojim deťom.

Ide o záznam z 25.12.2006.

Prince mal 9, Paris 8 a Prince II 4 roky, a oslavovali Vianoce.

... rozbaľovanie darčekov, deti dostali šteňa....

Michael v TV 25.6.2013

Zajtra 25.6.2013 na smutné výročie sa v TV objaví viac relácii spomínajúcich si na Michaela. O 17:25 v reáacii Reflex na Markíze bude dlhoročný fanúšik Mário hovoriť o Michaelovi (požiadali ho o to priamo z Markízy na základe už aj predchádzajúcej spolupráce)...len dúfame, že to dobre zostrihajú. Snažil sa tam rozprávať hlavne o Michaelovi ako o človeku, o faktoch a vyjadril sa aj k novovzniknutým procesom.

Ďalšie programy:

20:30 - TV Doma - Michael Jackson: This Is It

(repríza 26.6.2013 o 13:05 TV Doma)

21:00 - Óčko - BEST OF… Michael Jackson

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Kniha o Michaelovi vyhrala cenu

Kniha "The King of Style: Dressing Michael Jackson," ktorú napísal Michael Bush, dvorný dizajnér Michaelových kostýmov, oblekov a doplnkov, vyhrala zlatú medailu v kategórii the Pop Culture/Lifestyle zo združenia nezávislých vydavateľov the Independent Publisher Book Awards.

Kniha získala uznanie za spracovanie témy módneho a fashion vplyvu Michaela Jacksona prostredníctvom jeho umelecky spracovaných oblečení, z ktorých sa mnohé stali ikonami módy.

Ruže pre Michaela

Stalo sa to už tradíciou, že v deň výročia smrti Michaela Jacksona, 25.6.2009 sa organizuje aj deň Ruža pre Michaela - One rose for Michael J. Jackson.

Zbierkou z celého sveta sa fanúšilovia zložili na 13 tisíc ruží, ktoré sú a budú uložené pred kryptou na cintoríne vo Forest Lawn, kde odpočíva Michaela.

Prvé fotky sú už dostupné, postupne pridáme ďalšie podľa aktualizícií:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nové, nikdy nevidené video zábery

Michael takto zatancoval v roku 1988 pre slávne múzeum Madame Tussauds v rámci návrhu jeho novej sochy.

Video je v slabej kvalite a v spomalenom zábere, ale ukazuje Michaela v pózach.

Zombíci útočia...

Brad Pitt natočil nový apokaliptický film World War Z o útokoch zombíkov, avšak počas natáčania samotného filmu, natočil aj niečo iné..., použil scenériu filmu na natočenie svojho videa na adaptáciu videa Thriller.

Podľa jeho slov, jedného dňa to vydá, možno ako bonus k DVD filmu.

Máme sa na čo tešiť...

Michael ako otec, ktorého svet nepoznal

Na súde v civilnom procese s AEG Live sa prejednávajú tie najdetailnejšie príbehy o okolnostiach smrti Michaela Jackson.

Až doteraz sa ale neprezentoval obraz Michaela ako otca svojich troch detí.

Pred pár dňami vypovedala bývala kuchárka a odborníčka na výživu Kai Chase, ktorá sa starala o prípravu jedál pre Michaela a deti.

Jej popisy Michaela ako otca vyrazili všetkým dych, pretože spoznali iného Michaela, ako doteraz, Michaela Jacksona ako milujúceho, starostlivého otca.

Michael sa snažil deti chrániť pred vonkajším svetom, chcel, aby boli sa deti vzdelávali doma pod dozorom súkromného učiteľa, venoval sa im aj on sám, spolu študovali knihy o prírode, histórii..., organizovali tajné výlety, organizovali okázalé narodeninové oslavy...

Porota videla napr. nikdy predtým nezverejnené zábery z Vianoc, keď Michael spolu s deťmi otvárali darčeky.

Jeden z darov bolo aj šteňa malého hnedého labradora, ktorému dali meno Kenya.

Deti okrem neho mali aj dve mačky, Katie and Thriller, a hovoriaceho vtáka Siberia.

Kai Chase popisovala aj príbeh o narodeninovej oslave Paris k jej 11-tim narodeninám, ktorú organizovala Paris v téme Michaela Jacksona.

Po celej jedálni boli fotky a obrázky otca Michaela, hrali sa jeho skladby, a celá rodina jedla pizzu, pečené krídielka a banánové plátky.

Narodeninová torta bola ozdobená s postavami Lilo & Stitch, obľúbených kreslených postáv Paris.

Potom Michael zaviedol deti do záhrady, kde bola pripravená súkromná šou Slnečného cirkusu so skutočnými artistami na choduľách, a vo veľkom balóne.

Chase, ktorá to sledovala z oknaa kuchyne opísala tento zážitok, ako najkrajší prejav lásky k deťom.

Pre Michaela bolo dôležité, aby deti mali stabilný domov, pretože od roku 2005, po procese, celá rodina neustále cestovala po svete.

Počas jedného halloweenu prespávali v dome Elizabeth Taylor, a deti spolu s Michaelom v maskách išli zbierať skladkosti.

Spolu chodili aj do kina, napr.. na animovaný film UP, pričom v kine El Capitan Theatre na turistami vyhľadávanom Hollywood Boulevard, nikto ani nevedel, že je tam aj Michael Jackson s deťmi, pretože boli v súkromnom apartmáne, spolu s Karen Faye a Kenny Ortegom.

Počas skúšok na This Is It, chodil do domu, kde Michael býval aj Travis Payne, hlavný choreograf, ktorý s Michaelom pracoval viac ako 20 rokov.

V suteréne domu bola skúšobná miestnosť, kde okrem Michaela a Travisa bol často prítomný aj Blanket, ktorý sledoval otca ako skúša tanečné choreografie.

Blanket sa dokonca snažil otca napodobňovať.

Michaela vždy po príchode domov deti privítali objatím, nech robili hocičo, okamžite prišli za otcom privítať ho.

SONY/ATV má záujem o značku Elvisa Presleyho

Spoločnosť Apollo Global Management, ktorá vlastní marketingové práva Elvisa Presleyho, predáva svoje obchodné značky, spolu so značkou boxera Muhammada Aliho, v celkovej sume 200 mil. dolárov.

Medzi tromi potencionálnymi kupcami je aj Sony/ATV, ktorú z 50% vlastní MJ Estate.

Už teraz vlastní Sony/ATV vydavateľské práva na desiatky skladieb Elvisa, ak by sa im podarilo kúpiť marketingové značky, rozšírili by tak svoje portfólio, dokonca by mali priamy vplyv na predaj vecí v súvislosti so známym Gracelandom.

Obrázek

AEG: Michael by zomrel tak či tak...

... podľa novej výpovede dr. Charlesa Czeislera, uznávaného experta z Harvard Medical School, problémy, ktoré Michael mal zo spaním, by podľa jeho hodnotenia spôsobili priamu smrť skôr či neskôr, keďže Michael by pre extrémnu nespavosť, ktorá trvala aj 60 dní bez skutočného spánku neprežil, aj kedy nepoužíval propofol.

Podľa jeho výskumov na potkanoch, tie zomreli po 5 týždňoch bez spánku, pričom nikdy nepoužili techniku propofolu na ľuďoch, až dokým to neurobil dr. Murray na Michaelovi.

Popísal proces, v ktorom išlo o len o navodenie stavu kómy, nie reálneho spánku, ktorý je potrebný na správne fungovanie a regeneráciu mozgu počas spánku a jeho správnu funkciu, vrátane odpočinku tela.

Takýto nedostatok spánku spôsobuje paranoju, depresie, nevyrovnanosť, nechutenstvo, neschopnosť učiť sa, a znižuje reflexy.

Paris vypovedala na súde s AEG

Vo videu, ktoré bolo nahrané 21.3. (vypovedala počas dvoch dní), teda niekoľko mesiacov pred jej pokusom o samovraždu, odpovedala na niekoľko otázok týkajúcich sa okolností smrti jej otca Michaela.

Obrázek

Odpovedala napr. o vzťahu ich bývalej opatrovateľky Grace Rwaramba k ním a Michaelovi.

Podľa predošlej výpovede kuchárky Kai Chase, Rwaramba bola pre nich ako matka, o.i. tvrdila, že Michael bol zdravý, plný sily niekedy v Apríli 2009..., ale v Júni 2009 bol už tak slabý, že mu údajne musel Prince (v tom čase mal 12) pomáhať ísť hore schodmi.

Podľa Paris, nebola to celkom pravda!!!

V určitom čase ju otec Michael nemal rád, a snažil sa, aby nebola s nimi v kontakte.

často ju posielal niekde vonku, len aby nebola s nimi.

Podľa Paris, Michael sa cítil previnilo, pretože keď raz odišla, potom sa občas vrátla, lebo nemala paniaze.

Podľa Paris, ale otec Michael jej povedal, že bola lstivá, a často klamala, nebola to čestná osoba.

Opísala aj udalosť, kedy ešte boli Paris a Prince malí, a Blanket nebola na svete, v jednom hotely sa označila za manželku Michaela Jacksona, podľa Paris, bola Michaelom posadnutá.

Michael jej povedal aj to, že keď ju pustili do hotela, keď sa Michael zobudil, bola pri jeho posteli.

Vo video výpovedi odpovedal aj Prince Jackson, kde poprel, že by pomáhal otcovi Michaelovi, keď sa mal občas vrátiť zo skúšok vyčerpaný.

Kai Chase povedala vo výpovedi šokujúce veci o tom, ako sa počas starostlivosti o neho a deti snažila variť a pripravovať zdravé jedlá, no raz odišla, dostala výpoveď, potom sa vrátila, a keď ju Michael uvidel, spýtal sa jej, kde bola, vôbec nevedel, že odišla, tvrdil jej, že pracuje tak tvrdo, ale oni ho chcú zabiť, od nej chcel, aby mu opäť pripravovala zdravé jedlá, no podľa Kai Chase, bol to iný Michael Jackson, za pár mesiacov sa výrazne zmenil, pochudol.

Bol rád, že sa vrátila, ale... podľa zistení... platili je AEG, pretože Michael podľa nej nemal ani na kreditnej karte dostatok peňazí na nákup potravín, napr. keď sa vrátila do domu, otvorila chladničku, a nenašla tam nič, len kolu, energydrinky a ľadovú kávu, pričom Michael nič z toho nepil.

Kai Chase popisovala aj spoločné stravovanie, a zážitky s deťmi a Michaelom, ktorého opísala ako zodpovedného a prísneho rodiča.

Uviedla aj jednu udalosť, v ktorej bola svedkom ako na seba kričali Michael. Dr. Murray a predstavitelia AEG Phillips a Gongaware.

Bolo počuť, ako spadla drahá váza z chodby, ktorá sa rozbila.

Podľa nej, Paris od smrti Michaela neoslavuje ani svoje narodeniny ani deň otcov, čo predtým nadšene robila.

Duch Michaela Jacksona zasahuje do soudu s AEG

Na světě se může přihodit spousta věcí, ale některé jsou souzeny jen a pouze USA.

Těmi nyní hýbe soudní spor mezi rodinou Michaela Jacksona a promotérskou společností AEG Live, která zaštiťovala chystané comebackové turné.

Jde v něm o čtyřicet miliard dolarů a žalující rodina viní společnost, že lékař Conrad Murray, který podal Michaelovi osudný propofol, byl najat právě touto společností. Ta se samozřejmě brání.

A někdy dost kuriózními a bizarními kroky.

Jejich zástupce Randy Phillips totiž dle listu The New York Post přišel s obhajobou, podle níž se jeho přítelkyně a bývalá manželka Lionela Richieho Brenda Richie díky médiu dostala do kontaktu s duchem Michaela Jacksona.

Ten jí prý sdělil, že jeho smrt byla nešťastná náhoda a že to byla svým způsobem hodně nechtěná sebevražda.

Což by samozřejmě znamenalo, že Murray je v tom nevinně.

Reakcí soudní síně byl prý bujarý smích. A pak že neexistuje posmrtný život...

musicserver.cz

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

AEG: S doktorom to bolo pochybné

David Berman, expert v oblasti hudobného priemyslu a bývalý prezident Capitol records, bol predvolaný v rámci výpovedí v procese s AEG Live.

Pred súdom tak vypovedal, že vzťah AEG s doktorom Michaela Jacksona, dr. Murrayom, bol vysoko nepatričný.

Podľa neho, bolo nesprávne, aby v mene Michaela najali doktora, resp. oni boli tí, ktorí by najali doktora.

Najlepšie by bolo, keby si Michael najal doktora sám, bez vzťahu s AEG.

Berman vypovedal ako nestranný svedok z pohľadu vhodnosti vzťahov medzi promotérom koncertov a osobným doktorom speváka. Za výpoveď dostal 500 dolárov na hodinu, a od roku 2001 je predvolávaný ako svedok-expert v procesoch v obchodných záležitostiach v hudobnom priemysle.

Podľa neho, ako videl a čítal maili, zdá sa mu, že AEG kontrolovala dr. Murrya, a mala naňho vplyv.

Rovnako, podľa neho, AEG nemala jednať s doktorom bez vedomia zástupcov Michaela.

Právnici AEG namietali na jeho odpovede, že nikdy nebol promotérom ani producentom koncertov.

Ukázali mu mail, v ktorom Frank DiLeo, bývalý manažér Michael, mal vedomosť o tom, že AEG namietala/odmietala, aby Murray bol doktorom Michaela.

AEG odmieta, že by vyplácali Murraya cez peniaze určené Michaela, ani ho nenajali, a neexistuje podľa nich ani žiadna zmluva s Murrayom a AEG.

Súhlasili iba pod nátlakom Michaela, ktorý Murraya chcel na turné.

Michael Henry & Justin Robinett

Vypočujte si dvoch austrálskych hudobníkov, ktorý urobili fantastické coververzie skladieb Billie Jean a Man In The Mirror

Skladby, ktoré Michael zanechal?

Podľa nových fotiek, ktoré boli prezentované na súde s AEG Live, ktoré vyšetrovatelia po prvý krát zverejnili, boli aj zábery na popisy na hárkoch papierov, na ktoré si Michael písal poznámky, a podľa ktorých by sa zdalo, že pracoval na nových skladbách, ktorým dal pracovné názvy, aj keď niektoré sú známe..., pretože boli už medzičasom vydané.

Podarilo sa rozlúštiť tieto:

Ways You Love Me

The Loser

Best Of Joy

Beautiful Girl

D.I.E.

Dark Lady H20

Hold My Hand

Cant Stop Loving You

Silent Spring

You Where There

Hollywood Tonight

Shut Up And Dance

Rock Tonight

To Late To Turn Back

Adore You

Breath

I Am The One

Everybody Wants To Be A Movie Star

Scared Of The Moon

Lady Of Summer

Thank Heaven

Ghost Of Another Lover

Is She Coming Back

Remember What I Told You

Všetky fotky, ktoré boli doteraz zverejnené z vyšetrovania smrti Michaela tu - LINK

Telefonický hovor ohľadne Paris na tiesňovú linku

V téme vo fóre si môžete vypočuť telefonický hovor ohľadne Paris na tiesňovú linku aj s titulkami.

911: Tu je LA County Fire 86

Šerifka: Dobrý. Tu je šerifka Los Angeles.

911: Ako vám pomôžem?

Šerifka: Potrebujem sanitku do Prado De La Felicidad

911: Aké mesto?

Šerifka: Cabalas. Mám tu predávkovanú ženu Motrinom a porezané zápästie kuchynským nožom.

911: Dýcha a je pri vedomí, však?

Šerifka: Áno.

911: V poriadku , madam. Už sme na ceste.

LINK

Vložila: Zuzcoj

Ebook: Exploring Michael Jackson's Greatest Songs

Takto znie názov novej elektronickej knihy, ktorá je dostupná zdarma pre fanúšikov.

Ide o umeleckú analýzu 101 legendárnych hitov a skladieb, ktoré Michael nahral a boli vydané v priebehu 4 dekád.

Knihu skompletizoval Andy Healy, povoľuje fanúšikom, aby túto knihu zdieľali s ostatnými, a šírili tak pozitívny odkaz Michaela Jacksona. Obsahuje aj množstvo zaujímavých fotiek Michaela.

Knihu si môžete stiahnúť v téme vo fóre/DOWNLOAD - LINK

Obrázek

10000 ruží pre Michaela

Už každoročnou udalosťou sa stáva zbierka na ruže pre Michaela, ktoré mu fanúšikovia z celého sveta môžu zakúpiť prostredníctvom združenia @OneRose4MJJ.

Do nedele, 9.5. sa zakúpilo/objednalo už viac ako 9000 ruží, cieľ je 10 tisíc, ktoré bude položené pred hrobku, kde je Michael uložený vo Forest Lawn.

Viac o možnosti zakúpenia ruže cez PayPal na tomto blogu - LINK

Obrázek

AEG: Randy Phillips udrel Michaela po zadku ako chlapca

To povedal pred súdom vo štvrtý deň vypočúvania.

Phillips, ktorý bol a je prezidentom AEG Live povedal, že pred verejným ohlásením koncertov v Londýne bol opitý, skľúčený a vydesený.

Obrázek

Musel naňho kričať, pretože Michael odmietal zo strachu vôbec odísť z izby, pričom ho čakali fanúšikovia a média v O2 aréne.

Podľa Phillipsa, Michaela videl asi 5 dní pred smrťou, a vyzeral ako troska.

Členovia AEG odmietajú, že by mali vedomosť o tom,,že Michael berie nejaké lieky a užíva anestetiká na spanie. Rovnako odmietajú, že by platili dr. Conrada Murraya, pretože aj keď vyčlenili peniaze na jeho plat, nikdy nepodpísali zmluvu, pretože nebola naplnená podpisom, keď Michael ani AEG zmluvu osobne nepodpísali.

Phillips pripustil, že vedel o problémoch so spaním, ktoré Michael mal, ale na stretnutí s Michaelom, doktorom Murrayom, a režisérom Ortegom, sa dohodli, že to vyriešia; to bolo následkom obáv Kennyho Ortegu, režiséra turné, ktorý posielal maily, v ktorých vyjadril vážne obavy nad zdravým Michaela.

Po stretnutí Phillips odoslal maily spolupracovníkom, v ktorých ich upozornil, že s Michaelom sú problémy, ale nevedel čo presne, aj keď dr. Murray tvrdil, že Michael je v poriadku, a postará sa oňho, a aby sa o Michaela nestarali tí, čo nie sú doktori, narážal na Ortegu a Phillipsa, ktorí videli zmeny na Michaelovi, a chceli to riešiť.

V jednom maily písal Phillips, že verí doktorovi, a že si ho overili.

Phillips povedal pred súdom, že o dr. Murrayaovi vedel iba to, že je Michaelov doktor.

Pred súdom ale priznal, že si nikto z AEG neoveril Murraya, lebo, ako ho konfrontoval právnik rodiny, vedeli by, že doktor Murray mal dlhy, a bol zúfalý, aby získal prácu snov, od ktorej bol závislý.

V mailovej komunikácii sa uvádza, že obavy nad schopnosťami Michaela skúšať a odohrať koncerty sú slabé.

Až keď sa vyhrotila situácia, chceli predstavitelia AEG konať v zmysle, aby upokojili situáciu.

Sudca nepovolil porote, aby si vypočula prepis mailu, ktorý poslal Phillips predstaviteľom Sony Music po smrti Michaela, že dr. Murray navštívil striptízový klub len niekoľko dní pred jeho smrťou.

Právnik rodiny, Brian Panish ale porote naznačil, čo sa udialo, a nazval to – sociálny podnik – čo porota so smiechom pochopila.

Počas výpovede na otázku, čo vedel o predošlých liečeniach Michaela zo závislosti odpovedal, že počuje prvý krát, že sa Michael liečil a kvôli tomu zrušil turné Dangerous, ale mal nejaké informácie z tlače už v roku 2008, ako naznačili maily, no nespomína si na ne.

Už po podpise zmluvy s AEG a pred oznámením v Londýne, mal Phillips podľa jeho slov, obavy z mnohých vecí, ktoré sa mu na Michaelovi nezdali, pretože sa snažil oddialiť určité postupy v prípravách.

Vrcholilo to oznámením turné v Londýne. Celá situácia nakoniec skončila hádkou a konfliktom v hotelovej izbe, kde ako povedal Phillips, mu praskli nervy z toho, čo Michael vyvádzal, pretože nechcel ísť na tlačovku do O2 arény, preto naňho musel kričať, aby sa spamätal, prítomný bol aj záhadný manažér dr. Tohme Tohme.

Phillips šialene kričal na Michaela, aby sa spamätal, že ohrozuje svoju kariéru...., až nakoniec povolil, spolu s Tohme ho obliekli, upravili ho, a hneď viezli do O2 arény, kde čakali média a fanúšikovia.

Phillips to označil za najdesivejšiu udalosť, akú kedy videl. Michael bol podľa neho totálne na dne, vydesený na smrť.

Podľa jeho popisu, Michaelovi dal jednu po zadku, niečo na spôsob ako sa „povzbudzujú“ športovci, keď oznámil šoférom, že už idú dole z izby, nakoniec dorazili do O2 o dve hodiny neskôr ako bol plán.

Phillips neskôr napísal v maily, že bude strašné ho dostať na javisko.

Od samotného začiatku príprav turné si producenti turné posielali maily, v ktorých vyjadrovali obavy nad jeho stavom, no chceli, aby sa pokračovalo v prípravách.

Svedkovia, ktorí doteraz vypovedali, tiež potvrdili obavy nad Michaelovým zdravým a životom, že bol v žalostnom stave.

Phillips uviedol, že odmietol preplatenie platov Michaelových ľudí tesne pred jeho smrťou, pretože mal porušiť kontrakt tým, že sa nezúčastnil povinných skúšok.

Phillips priznal, že sa 4.5.2013 v the Polo Lounge v the Beverly Hills Hotel stretol spolu so svojim právnikom s doktorom Tohme Tohme, v čase príprav turné, údajných manažérom Michaela.

Údajne si nepamätal o čom sa bavili, ale prejednali nejaké témy, že Tohme žiada od MJ Estate peniaze ako nevyplatené provízie za manažovanie Michaela.

Celkovo sa Phillips vyhýbal odpovediam na otázky.

Sudkyňa upozornila Phillipsa, že vyhýbaním sa odpovedať na otázky vzbudí v porote nedôveru, on si to vraj uvedomuje.....

Povedal aj to, že AEG dostali šokujúci účet od dermatológa dr. Arnolda Kleina, niekedy v máji/květnu 2009 v sume $48,000 (£31,000).

Podľa neho ich to vydesilo, lebo to upozornilo na to, že Michael sa niečím dopuje, ale nevedeli čím.

Kleinov právnik obhajoval tieto sumy, že išlo o procedúry na liečenie Michaelovej pokožky.

Šokujúce fotky z vyšetrovania

Polícia vydala nové zábery počas vyšetrovania okolností smrti Michaela, a to v súvislosti s procesom AEG Live, ako dôkazový materiál.

V dome a izbe kde zomrel Michael urobili vyšetrovatelia množstvo fotiek, a radaronline zverejnil niektoré z nich;

viac tu - LINK

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Paris premiestnili do nemocnice kde zomrel Michael

Samozrejme, TMZ boli pri tom, ako previezli Paris do tej istej nemocnice (UCLA Medical Center), kde bol prevezený Michael, a kde ho nakoniec vyhlásili za mŕtveho...

O.i. Debbie priniesla paris do nemocnice aj kvety:

Obrázek

Paris Jackson Transferred to the Same Hospital Where MJ Died

- Watch More

Celebrity Videos

or

Subscribe

Paris ostane v nemocnici asi dlhšie, nepríde na svadbu

Podľa informácií, Paris by mala ostať v nemocnici dlhšie ako len 72 hodín pod odborným dohľadom.

Nie je ani šialená, ani nemá sklony k samovražde.

Ale 15.6. sa bude konať svadobný obrat v rodinnom dome Havenhurst v Encine.

Bude sa ženiť Taj Jackson, a ponuku na exkluzívne zábery mal dostať jeden americký promi portál.

Paris sa tak možno svadby nezúčastní.

Podľa ďalších informácií, Paris by mala zmeniť školu, do ktorej doteraz chodila.

Sudca nariadil vyšetrovanie okolností pokusu samovraždy

Sudca Mitchell Beckloff nariadil vyšetrovanie okolností príčin pokusu o samovraždu Paris Jackson.

Sudca dohliada nad správou pozostalosti Michaela Jackson - MJ Estate, na dedičstvo a samozrejme dohľad nad výchovou deti poručníkmi, ktorých určil Michael.

Sudca požiadal, aby probačný súd a sociálni pracovníci vypracovali správu, v ktorej sa udevú okolnosti, ako aj predošlé správy o výchove, zdravotnom stave a vzdelaní detí.

Sudca povedal, že o situácii s Paris sa dozvedel z médií, čo je neprijateľné, a zdá sa, že nie je spokojný nad spôsobmi výchovy a zodpovednosti poručníkov detí, ktorými sú: Katherine Jackson a TJ Jackson - ten nežije s deťmi, ale v susednom meste, vzdialenom 2 hodiny, pričom dozerá nad deťmi iba niekoľko hodín denne.

Sociálni pracovníci údajne o tom ani nevedelil a boli prekvapení, napriek tomu, že vždy v súdnych dokumentoch bolo uvedené jeho miesto bydliska...

Paris mala problémy už rok?

Podľa TMZ, ktorým mysteriózne určité zdroje vždy dajú nejaké informácie tvrdia, že Paris mala určité problémy už asi rok, čo si mali údajne všimnúť na jej škole Buckley School v the San Fernando Valley.

Údajne kvôli určitej traume v rodine, a podľa niektorých ich zdrojov by podľa času mohlo ísť o ten údajný únos Katherine Jackson niektorými jej deťmi (Janet, jermaine, Rebbie), keď išlo o spochybňovanie závetu Michaela, kedy sa tiež odohral incident s vytrhnutým mobilom, ktorý chcela Janet Jackson vziať Paris, aby asi nepísala správy na Twitter o danej udalosti.

Po návrate do školy v septembri, sa údajne Paris veľmi o učenie nestarala, pretože mala dostať nejakú ponuku na film, ale niekto z rodiny to zakázal.

Podľa predstaviteľov školy, Paris nebola šikanovaná, to odmietajú, pretože ide o výberovú školu, a Paris zrejme chcela iba zaujať pozornosť.

Skutoční profesionáli, ktorí predávajú súkromné informácie bulváru (ak je to pravda), už len počkať na správy od nejakej sestričky z nemocnice... a detaily z izby Paris.

Prince Michael zrušil účasť na Mallorke

Prince Michael sa mal zúčastniť natáčania nemeckej zábavnej relácii Stavme sa že... pre televíziu ZDF, ktoré sa malo konať na španielskej Mallorke.

Dôvod zrušenia je situácia s Paris.

Sudca rozhoduje v prípade obvinení Robsona

Podľa aktuálnych informácií, sudca Mitchell Beckloff dnes oznámil, že bude rozhodovať o tom, čo presne predložil Wade Robson v rámci jeho tvrdení, že mal byť sexuálne zneužitý Michaelom Jacksonon v rokoch 1987-1994, celkovo mal byť na ranči Neverland viac ako 20 krát, počas ktorých mal spať v Michaelovej izbe väčšinu nocí.

Podľa neho určí, čo bude zverejnené, a čo ostane utajené, resp. čo umožní do obsahu žaloby.

Osobné detaily a psychiatrické záznamy budú nateraz utajené.

Obrázek

1.5. požiadal Wade Robson súd, aby prejednal jeho tvrdenia o zneužití, pričom sa odvoláva na nervové zrútenie, ktoré malo byť výsledkom rokmi potlačovanej traumy,... a to takmer presne 8 rokov od oslobodzujúceho verdiktu z roku 2005, v ktorom bol Michael Jackson zbavený všetkých bodov obžaloby, a rovnako takmer presne 8 rokov od Robsonovej výpovede v prospech Michaela, v ktorej odmietol akékoľvek sexuálne zneužitie, v tom čase mal 22 rokov.

Sudca dal právnikom oboch strán postupy, ktorými by sa mali riadiť v prípade, čo by mohlo alebo malo byť zverejnené, aj keď právnici by chceli aby bolo všetko nezverejnené pred verejnosťou.

Obrázek

Podľa sudcu, psychiatrické záznamy, ako aj detaily, ktoré popisuje Robson zo zneužitia budú zrejme nezverejnené..

Z dokumentov zatiaľ vyplýva, že MJ Estate a ich právnici, voči ktorým podal Robson žalobu, namietali, že Robson nemôže žiadať odškodné od pozostalosti, pretože vypršala doba nárokovania si z pozostalosti po podozrivom.

Ten čas bol 120 dní, max. 1 rok od smrti.

Právnik Robsona, Henry Gradstein namietal, že Robson si nebol vedomý, že bola zriadená pozostalosť MJ Estaste, až do marca/března 2013.

MJ Estate odmieta akékoľvek obvinenia, a nevedia na ne adekvátne reagovať, pretože nemajú žiadne informácie od žalobcu, a Michael je mŕtvy už príliš dlho na to, aby vznikal nárok na odškodné voči akýmkoľvek obvineniam.

Právnici MJ Estate rovnako odmietajú odvolávanie sa Robsonovho právnika na akési predošlé prípady, ktoré nijako nesúvisia v jeho obvineniami.

Robsonom právnik v dokumentoch žiadal, aby všetky informácie boli neverejné.

Sudca prejednáva aj druhé obvinenie zo strany Robsona voči Michaelovi, a ďalším dvom nezverejnených podozrivých pod všeobecných označením Doe2 a Doe3.

Právnici oboch strán dostali materiály na preštudovanie, a ďalšie vypočúvanie bude presne 25.6. 2013, v deň 4-tého výročia Michaelovej smrti!!!

Obrázek

Návštevy Paris v nemocnici

Samozrejme, takmer celá rodina po tomto incidente chcela navštíviť Paris, ktorá je pod dozorom na 72 hodín, a preto má obmedzené návštevy.

Do nemocnice okrem Katherine Jackson prišla aj Latoya a Debbie Rowe.

Obrázek

Obrázek

Podľa informácií, aj keď pokus Paris o samovraždu zrejme nebola pre koncert Marilyna Mansona, Manson jej ponúkol VIP vstupenku na akýkoľvek jeho koncert...

Ozval sa aj dr. Conrad Murray, ktorý jej odkázal, že v tomto boji nie je sama, a aj keď nevie, čo by mohol urobiť, aby vyriešil jej bolesť, ale je tu pre ňu...

Paris sa nechcela zabiť

Aspoň to vyplýva z informácií z policajných zdrojov, ktoré tvrdia, že pokus o samovraždu nebol mienený na zabitie sa.

Údajne chcela iba zaujať pozornosť tým, že zavolala na linku pre samovrahov, aby bola zachránená.

Počas záchrany bola pri vedomí, a z celéj situácie robila iba drámu...

Thomas Mesereau k incidentu Paris

K situácii s Paris Jackson sa vyjadril aj Thomas Mesereau, ktorý v krátkom prehlásení uviedol, že je z toho zronený, pretože Paris pozná ako ako nádhernú mladú bystrú dámu.

Podľa neho má prečo žiť, a čím prispieť tomuto svetu. Dúfa, že sa zotaví, fyzicky a emocionálne.

Ako tvrdí, Michael by bol totálne zničený, ak by vedel o pokuse o samovraždu jeho dcéry.

Oni boli preňho celý život, a oni mali iba jeho, snažil sa ich chrániť pre verejnosťou a oportunistami, žiaľ, oni deti využili.

V tejto súvislosti sa vynorili obavy, aký môže mať dopad jej pokus o samovraždu na proces s AEG Live, v ktorom mala byť jedna z možných svedkov (Prince už predtým vypovedal v kancelárii právnikov, Paris mala vypovedať na súde), pretože týmto pokusom o samovraždu sa z nej stáva nedôveryhodná osoba, ktorej výpovede budú takmer vždy chápané ako nedôveryhodné pre psychické problémy, a to aj do budúcnosti, napr. v procese s Wadeom Robsonom, v ktorom mohla výrazne prispieť k obhajobe otca Michaela, keď aj ona bola súčasťou priateľstva s Robsonom.

K tomu mala údajne prispieť aj šikana v škole.

Možno išlo o skrat, avšak jej konanie natrvalo poškodilo nielen jej život a budúcnosť a povesť, ale aj možnosť obhajovať svojho otca Michaela.

Úvod: Žaloba Wadea Robsona - dnes bude prejednaná

Dnes bude na súde po predložení žiadosti prejednané prvé rozhodovanie, či jeho tvrdenia o údajnom sexuálnom zneužívaní sú relevantné.

V prípade, že by sudca uznal, že sú resp. že Wade má presvedčivé dôkazy, a prípad môže smerovať k procesu.

Obrázek

V tomto prípade by sa javilo, že prípad bude zamietnutý.

Nanešťastie, dôkaznosť, teda množstvo a najmä sila dôkazov je v civilných prípadoch ako je tento značne menšia ako v kriminálnych procesoch, a je tu veľká možnosť, že Wade napriek nedostatočných dôkazom, môže presvedčiť niektorých členov poroty, z ktorej stačí viac ako polovica na usvedčenie (je to obdoba typických amerických žalôb, v ktorých niektorí ľudia žalujú hocikoho za hocičo, a potom získajú veľké odškodné).

V tomto prípade budú dnes odhalené konkrétnosti, detaily a – požiadavky.

Nezáleží tak na tom, čo bude Wade chcieť, čo bude možná porota počuť, pričom budú určite predložené všetky obvinenia proti Michaelovi za celý jeho život, a na základe toho potom bude porota rozhodovať len na základe dojmu a dôveryhodnosti.

V prípade, že by sa našlo viac porotcov, ktorí by uverili Wadeovi, znamenalo by to celosvetový megaškandál, pretože Michael by bol uznaný posmrtne za pedofila (kedy nemôže vôvec brániť a obhajovať), síce iba na civilnom súde, ktorý je menej významný čo do viny, ale navždy by to znamenalo koniec akýchkoľvek „pochybností“ pre ľudí, že ten Jackson to predsa urobil..., bez ohľadu na to, že dôkazy by v podstate nemuseli byť žiadne, len tvrdenia, ktorým by niekto uveril.

V tomto prípade by všetci fanúšikovia stratili akékoľvek možnosti obhajovať Michaela pred verejnosťou, pretože by ich ostatní považovali za šialencov, ktorí obhajujú pedofila, bez ohľadu na dôkazy, ktoré reálne existujú!

Väčšina ľudí sa o dôkazy nezaujíma, stačí im čítať články, ktoré v jednoduchosti popíšu situáciu, bez toho, aby predložili fakty zo súdu.

Na základe toho sa potom formuje aj verejná mienka, a mnohým je jedno, či sa oni mýlia, či veria bulváru, obhajoba Michaela by pre nich bola bezvýznamná.

Preto je dôležité, aby sa fanúšikovia správali zodpovedne, boli síce aktívni na internetových diskusiách, a prispievali, avšak s faktami, bez hystérie a zbytočných prehnaných reakcií.

V postupe prípade budeme zverejňovať čo najpodrobnejšie informácie a detaily priamo zo súdu, aby ste ich mohli ďalej rozširovať, najmä k diskusiám na internete.

Všetko je postavené na argumentoch, a každému fanúšikovi by malo záležať na tom, aby bol informovaný a poznal skutočnosti, ktoré sú reálne, nespochybniteľné.

Doteraz tu bolo niekoľko prípadov, v ktorých sa údajne obete snažili tvrdiť, hlúposti a nezmysly, ktoré sudcovia zamietli okamžite (prípady osôb ako Kapon a Bartucci,).

V prípade Wade Robsona ide o dlhoročného obhajcu Michaela, viac ako 20 rokov, dobrovoľne, opakovane, pri každej príležitosti..., až do momentu údajného psychického zrútenia.

Niektorí si nájdu porovnania s iným, aktuálnym prípadom britského moderátora Savilea, toho posmrtne obvinili niektoré ženy, že ich ako dievčatá zneužíval. Savile stratil všetku podporu verejnosti v Británii, odňali mu všetky významné ceny a vyznamenania, pričom ale.... všetky obete vykazujú všetky charaktery obetí sex. zneužitia, na rozdiel od Wadea, ktorý pod prísahou amerického súdu vypovedal v prospech Michaela, a bol jedným z najsilnejších obhajcov.

On nemôže tvrdiť to, čo obete Savila, že nikomu o tom nepovedali, lebo by im nikto neveril.

Savile zomrel ako rešpektovaný a populárny moderátor, na rozdiel od Michaela, ktorý mal nad sebou doživotne čierny mrak, a hocikedy mohol Wade urobil čokoľvek, to isté, čo urobil v roku 2012 – nájsť si psychológa a vyspovedať sa mu...

Väčšina verejnosti má iba základné informácie, a nikdy nejdú po faktoch a detailoch, vidia iba výsledok.

Nehovoriac o médiách, ktoré samy vytvárajú obludné obrazy, ktoré nie sú, a mnohé zámerne informujú v neprospech, v akejsi zaujatosti – skôr ide o konkrétneho redaktora, ktorý píše daný článok, a jeho postoj k faktom.

Aj preto bol celý svet akoby prekvapený, že Michaela v roku 2005 zbavili viny vo všetkých bodoch obžaloby, pretože neexistoval žiaden dôkaz, ktorý by tvrdenia žalobcov dokázali, napriek tomu ľudia mali pocit, že Michael bol vinný, a aj po oslobodzujúcom verdikte ho stále považovali za vinného (napr. opakovaním/tvrdením, že Michael podával alkohol deťom, čo nikdy nebolo dokázané, lebo nikdy takáto situácia nenastala, alebo že sa Michael sprchoval s deťmi nahý... a teda musel niečo urobiť, a bol vinný, hoci takéto udalosti sa nikdy neudiali, na súde boli odmietnuté od samotných údajných svedkov, ktorí to popreli, nehovoriac o údajnom detskom porne, čo nikto nikdy nepotvrdil, nedokázal a nenašiel, lebo aj bez obvinení zo zneužitia, ak by niečo také niekto dokázal, Michaela by obvinili a odsúdili za porno samotné), a niektoré média ich v tom podporovali neustálym spochybňovaním.

Preto je dôležité vedieť, aj keď trpkú pravdu, ale vedieť, a vedieť ju spracovať, a predložiť ako fakt, nie ako zaujatosť fanúšikov, ktorí chcú obhajovať Michaela Jacksona za každú cenu.

AEG: Katherine Jackson ide len o peniaze

Aj toto tvrdil Randy Phillips,, prezident AEG Live, na súde počas jeho výpovede na súde v utorok.

Podľa neho ide z jej strany iba o vydieranie v snahe získať peniaze, ktoré si nezaslúži, a na ktoré nemá právo.

Obrázek

Právnik Katherine, Brian Panish sa ho pýtal najmä na mail z roku 2008, v ktorom Phillips upozorňoval na to, že „Jackson potrebuje byť kontrolovaný tak často ako to len bude možné“.

Podľa jeho vysvetlenia, odvolával sa na Michaelovo míňanie peňazí!

Predtým sa Panish pýtal aj vice-prezidenta AEG, Gongawareho, či platili fitness a kondičného trénera Lou Ferrignoa, s ktorým sa Michael niekoľko krát stretol. Ferrigno bol známy ako filmový HULK zo 70 rokov.

Gongaware potvrdil, že bola taká zmluva, ale nebol si istý, či Ferringo dostal aj skutočne zaplatené, ale Panish pred súdom novinárom povedal, že má dôkazy, že áno.

Ako sa ukázalo, aj právnik AEG potvrdil, že je taký kontrakt, ale dátumy a podpisy sa musia overiť.

Bolo by to kľúčové v tvrdení, že Michael mal kondičného trénera, s ktorým mal program na správnu životosprávu a posilňovanie tela pre náročné skúšky.

Podľa Gongawareho, odmieta, že by AEG priamo platila Ferringa, a že on bol pod riadením Michaela.

Paris zanechala list na rozlúčku

Podľa nových správ, od TMZ, Paris zanechala list na rozlúčku, a podrezala sa sekáčikom na mäso!

Podľa ICH zdroja, porezala si pravé zápästie, a zapila mnoho tabletiek Motrin.

Je pod dohľadom podľa kalifornskej normy pre psychiatrických pacientov.

Polícia už vypočúvala aj Debbie Rowe na jej ranči ohľadom času, ktorý spolu strávili, a teda Debbie by mohla vedieť viac o jej mentálnom stave....

Obrázek

UPDATE: Paris se údajně pokusila o sebevraždu.

Paris Jackson byla převezena do nemocnice v časných ranních hodinách ve středu ráno, údajně jde o pokus o sebevraždu. Že byla Paris hospitalizována potvrdila i její matka Debbie Rowe.

Právník Katherine Jackson zvažuje prohlášení pro tisk.

+

Podľa správ, Paris mala písať pred pár dňami divné odkazy na twitteri, že nemôže spať a nie je schopná učiť sa.

Podľa možných špekulácií, mohlo ísť o nešťastnú lásku, keď na twitter 28.5. napísala: “don’t kiss someone one day if you plan on seeing someone else the next day”.

29.5. napísala: “Love is dumb and so are you

3.6. už napísala: “Don’t listen to a word I say. The screams all sound the same” - tu ide o citát zo skladby "Of Monsters and Men".

V ten istí deň, 3.6. sa objavilo video, v ktorom Paris ukazuje ako sa líčiť.

Zrejme je hospitalizovaná v nemocnici West Hills Hospital v Calabasas.

Podľa zistení, údajne to nie je prvý krát, čo sa pokúsila podrezať si žily, čomu majú nasvedčovať aj niektoré fotky, ktoré, samozrejme, priniesol portál TMZ (poznámka: Ako sa k nim dostali? Kto im ich dal?)

Sú rôzne informácie, ktoré môžu byť zavádzajúce a nepravdivé, napr. že chcela ísť na koncert Marilyna Mansona, ale zakázali jej to..., alebo nešťastná láska.

Údajne tvrdí depresiami a cíti sa byť sama, mysliac si, že ju nikto nemá rád...., a rodina údajne nevedela čo s ňou robiť tak, aby nevyvolali škandál. Údajne nechce byť kontrolovaná a aby jej niekto hovoril, čo má robiť, cíti sa byť emancipovaná.

Za jej depresiami môže byť aj jej novovzniknutý vzťah s matkou Debbie Rowe, ktorú úprimne má rada, na čo podľa zdrojov by si mohla Debbie nárokovať na práva o jej starostlivosť.

Zatiaľ je jasné len to, že Paris previezli do nemocnice, detaily sú NEZNÁME!

+

K možným dôvodom vyhrotenej situácie prispeli aj obvinenia Wadea Robsona, ktoré mohli zneužívať spolužiaci na útoky proti nej=šikana, posmech, nenávisť...

Další zprávy doplníme později

FREE photo hosting by Image Hosting CZ , Upload obrázků , Obrázky na profil

Helčus

LINK

MJ ONE

Niekoľko nových záberov z vystúpení šou Michael Jackson ONE v Las Vegas.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

E.T. the Extra-Terrestrial

Dnes odvysielala tv Nova známy film o malom mimozemšťanovi ET.

Michael v roku 19982 nahral/nahovoril audio album ako sprievodný soundtrack k filmu. Producentom bol Quincy Jones.

Obrázek

Album bol vydaný v novembri 1982, v rovnaký mesiac ako album Thriller.

Nahrávacia spoločnosť Epic ale súdnou žiadosťou zasiahla, že album ET bol rýchlo stiahnutý z predaja pre právne nezrovnalosti v súvislosti s dohodou, že najprv bude vydaný album Thriller.

Album aj film bol prijatý kritikmi, a nakoniec Michael zaň získal cenu Grammy v kategórii Best Recording for Children, teda cenu za najlepšiu nahrávku pre deti.

Viac informácií:

- LINK

- LINK

Vypočuť si ho môžete tu v 5 častiach:

1/ LINK

2/ LINK

3/ LINK

4/ LINK

5/ LINK

Obrázek

Úvodnou skladbou albumu je song - SOMEONE IN THE DARK, z ktorej existujú dve verzie, nebola nikdy vydaná, iba ako promo singel:

1 - LINK

2 - LINK

Obrázek

Fanúšikovské video, prečo Wade Robson klame

Robyn Baylor, fanúšička Michaela, vytvorila video odkaz, v ktorom popisuje udalosti ohľadom obvinení Wadea Robsona, a prečo je v nich a jeho tvrdeniach toľko nezrovnalostí.

(pokiaľ môžete, zdieľajte toto video na sociálnych sieťach)

Ten sa medzičasom nenápadne snaží zapájať do kampane v boji proti pedofilom a na podporu obetí zneužívania prostredníctvom facebooku.

AEG: Michael bol v strate počas turné HIStory

V pokračujúcej výpovedi to tvrdí Paul Gongaware, teraz vice-prezident AEG Live (v roku 2000, AEG odkúpili jeho spol. Live Nation), počas turné HIStory bol najatý ako výkonný riaditeľ turné v jeho druhej polovici potom, ako prvá časť so 40timi koncertami bola v strate 26 mil. dolárov.

Náklady na turné boli obrovské, najmä na rôzne výdavky, ktoré mal Paul Gongaware znížiť.

Počas vtedajšieho turné boli Michaelove výkony senzačné, ako tvrdí, nevšimol si, že by Michael mal nejaké problémy s liekmi.

Tiež vypovedal, že sa s Michaelom stretol v roku 2008 a Colony Capital pri riešení refinancoviania dlhu voči Neverlandu, keď sa na poslednú chvíľu, podľa neho, poradilo Neverland zachrániť.

Podľa jeho tvrdení sa Colony Capital snažili nájsť spôsob, ako by vytvorili múzeum Michael v n

niektorom z hotelov, ktoré vlastní Colony Capital v Las Vegas, avšak k nijakým výsledkom nedospeli.

Ako sme informovali, Paul Gongaware tiež odpovedal na súvislosti so smrťou Elvisa Presleyho, ktorý zomrel na zástavu srdca, ktorú spôsobilo nadmerné užívanie liekov a utišujúcich látok (v kúpeľni, 16.8.1977)

Právnici rodiny považujú za dôležité tieto súvislosti, pretože Gongaware bol práve v čase posledného turné Elvisa jeho promotér, no on sám tvrdí, že sa osobne s Elvisom nikdy nestretol.

Informácie mal iba od Elvisovho manažéra, ktorý mu tvrdil, že nemôže Elvis pracovať/vystupovať kvôli liekom.

Právnici AEG ako aj Gongaware odmietajú, že by si boli vedomí počas práce na turné This Is It, že Michael užíva nejaké lieky.

Právnik rodiny, Brian Parish ale predložil dva maily, v ktorých 2 týždne po smrti Michaela, Gongaware píše, že pracoval na turné Elvisa, a vedel o podobnej situácii a vedel, čo čakať, aj keď to bol preňho šok, náhla smrť Michaela.

Ale pri otázkach právnika AEG, upravil svoju odpoveď, že tým nemyslel, že vedel, ako zomrie Michael podobne ako Elvis, ale že myslel na traumu ľudí, ktorí sa o smrti dozvedeli, teda tých, ktorí stratili prácu pre zrušené turné.

Týmto sa snažil zbaviť podozrenia na jeho predošlé tvrdenia, pričom sa niekoľko krát počas výpovede zasmial nad odpoveďou – Nespomínam si - na čo reagovala aj sudkyňa, že takýchto odpovedí už bolo dosť.

Gongaware odpovedal, že maily čítal iba raz, a nevidel ich niekoľko rokov, niektoré dokonca ani nečítal, podľa neho, lebo bol zaneprázdnený.

Právnik rodiny ale pred súdom novinárom povedal, že právnici AEG mali pripraviť ich svedka na výpoveď a predložiť mu aj tieto maily.

Tak to mali urobiť aj pred procesom, keď na video bola zaznamenaná časť výpovede, v ktorej Gongaware odpovedá na maily, v ktorých mali manažéri AEG využiť Murrayaovu obavu nad stratou vysokého príjmu, aby urobil všetko preto, aby Michaela dostal na pódium, a to iba 11 dní pred jeho smrťou – v týchto mailoch sa spomína tvrdenie, že je to ARG kto platí Murraya, nie Michael, a mal by vedieť čo sa od neho očakáva, vo videu ale odpovedal, že si nespomína, že to písal.

V týchto mailoch reaguje na obavy Kennyho Ortegu, ktorý mu poslal maily, že Michael vyzerá zle, a nie je schopný ísť naplno.

Okrem toho popísal stretnutie s Michaelom v aréne O2 pred ohlásením turné This Is It v Londýne.

Podľa neho toto malo byť Michaelovo posledné turné, pôvodne išlo o 10 vystúpení, potom sa zvýšilo na 31 a neskôr na 50 pre obrovský záujem fanúšikov.

Keď čakali na Michaela takmer dve hodiny, nezdalo sa to Gongawaremu zvláštne, pretože Michael mal vo zvyku vždy meškať.

Pre Londýn sa rozhodli kvôli dobrej lokalite aj pre fanúšikov z Európy, kde mal Michael vždy najväčšiu podporu.

Keď Michael prišiel, objali sa na privítanie, a nezdalo sa mu, že by Michael bol pod vplyvom alkoholu, údajne nepáchol po alkohole.

Michael ho požiadal, aby čítačka textu mala veľké písmena, lebo nemá zo sebou okuliare.

V tom čase ale napísal Randy Phillips mail, v ktorom zhrozene píše, že Michael sa zavrel do kúpeľne a nechce vyjsť, je opitý alkoholom, a celý bez seba, strachom z vlastného podceňovania sa odmieta prísť do arény.

Phillips mal na Michaela tak kričať, až ho bolo počuť mimo izby.

Ako sme už informovali, v mailoch, ktoré si písali manažéri turné, sa informovali o zdravotnom stave Michaela, raz že nevie tancovať, raz že je chudý ako kostra, inokedy si posmešne písali, že by mu mali dať najesť burgerov a basu piva, aby pribral.

Gongaware bude vypovedať aj v pondelok.