Články za december 2013

Nový kalendár na rok 2014

Oficiálny kalendár na rok 2014 má takúto podobu:

- objednávka na Slovensku - LINK

+

- LINK

- objednávka pre Česko - LINK

- objednávky cez amazon - LINK

V rámci promo kampane sa predávajú aj kľúčenky spolu s kalendárom - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Šťastný Nový rok 2014

Za celé www.mjjsource.eu a fanúšikov Michaela Vám z celého srdca prajeme "Šťastný Nový rok 2014".

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

MJ 3D hologram (Bad éra)

Jeden Michaelov fanúšik - imitátor Carlo Riley vydražil (kúpil?) 3D hologram Michaela v životnej veľkosti pochádzajúci z Bad éry.

Michael sa dal nafotiť v roku 1989 technikou, ktorá sa vtedy ešte len skúšala. Fotili ho z viacerých uhlov technológiou state-of-the-art. Vznikli tak 3D zábery kde Michael sedí a usmieva sa. Pri pohľade na hologram z rôznych uhlov má človek pocit, že Michael sa usmieva a díva priamo na neho a tiež pohybuje telom. I tu sa potvrdilo, že Michael bol priekopníkom moderných technológii.

Image and video hosting by TinyPic

Viac obrázkov a video v téme vo fóre: LINK

Vložila: Zuzcoj

HIStory tour rehearsals

Na internete sa objavilo 20 minút záberov z nácvikov na History tour. Okrem iných tam uvidíte aj K. Ortegu, či Travisa Payna. Vychutnajte si túto krásu. <3

Image and video hosting by TinyPic

Link na video v téme na fóre: LINK

Vložila: Zuzcoj

mjjsource.eu

Za celé

LINK

a tiež

LINK

prajem:

Pod stromčekom darčeky čo srdce pohladia,

rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia.

Ku šťastiu krôčik, k bohatstvu krok,

mnoho zdravia, požehnané Vianoce a šťastný Nový rok.

Image and video hosting by TinyPic

LINK

Vložila: Zuzcoj

MICHAELFEST - nová obchodná značka

Už od roku 2010 zaregistrovali správcovia MJ Estate niekoľko obchodných značiek, ku ktorým sa začiatkom tohto mesiaca pridalo aj označenie - MICHAELFEST.

Obrázek

Označenie -Fest sa objavil práve v roku 2010, kedy MJ Estate ohlásilo, že čoskoro pripraví nový projekt s týmto označením.

Pôvodne sa konal prvý FanFest v decembri/prosinci 2011, pri zahájení šou Immortal v Las Vegas.

Značka MichaelFest bola zaregistrovaná 6.12.2013 spoločnosťou TRIUMPH INTERNATIONAL, INC., sídliacou v Los Angeles, CA 900676406 - je to oficiálna obchodná spoločnosť, ktorú založil samotný Michael už v prvej polovici 80 rokov, a spravuje všetky autorské a vydavateľské práva na obchodné značky Michaela do budúcich projektov.

MichaelFest je registrovaný v kategórii Education and Entertainment Services, teda služieb pre vzdelávanie a zábavu.

Týka sa to všetkých živých vystúpení, televíznych prenosov, práv na vysielanie cez televíziu, internet a satelit, a samozrejme všetky audiovizuálne nosiče a médiá, ako aj všetky komerčne využívané produkty a licencie (od odevov, dolnkov, po suveníry...)

Kompletný prepis registrácie - LINK

"Nový" dokument o Michaelovi?

Na internete sa objavili ukážky z nového dokumentu o Michaelovi - "Remembering Michael", ktorý natočili členovia Michaelovej rodiny, hlavne Michaelove deti.

Zatiaľ nie je jasné celé pozadie tohto dokumentu, lebo sa objavili pochybnosti o tom, prečo sa majú na jeho výrobe podieľať fanúšikovia, ktorí vraj môžu prispievať na istej web stránke. Ak prispejú čiastkou 10$, tak by mali mať možnosť si ho celý pozrieť. Informácie sú zatiaľ neisté a nepotvrdené.

Isté je len jedno a to ten fakt, že na internete už kolujú z dokumentu ukážky a vyzerá to tak, že bude zaujímavý. <3

Ukážky si môžete pozrieť v téme na fóre: LINK

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

Oficiálny list od MJ Estate pre Murraya

... aby konečne zavrel hubu, lebo inak mu MJ Estate v zastúpení právnika Howarda Weitzmana, hrozí žalobami, a urobia všetko preto, aby nikdy nedostal akékoľvek povolenie vykonávať profesiu doktora.

Ide o reakciu na škandalózne dva rozhovory Conrada Murraya v pokračujúcej antikampani proti Michaelovi Jacksonovi.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Bude Murray vypovedať v prípade Wadea Robsona?

Podľa správ, austrálčan Wade Robson, resp. jeho právnik zvažuje, že po dvoch rozhovoroch, ktoré poskytol bývalý doktor Conrad Murray pre austrálske médiá, predvolá Murraya ako svedka, ktorý by mohol "významne" pomôcť Robsonovi v jeho obvineniach, že bol zneužítý Michaelom Jacksonom v rokoch 1988-1994.

Obrázek

Právnik Robsona vidí príležitosť v "neodpovedi" Murraya na otázku redaktorky, ktorá sa ho v jednom rozhovore spýtala, či si myslí, že Michael bol pedofil.

Murray na 15 sekúnd stíchol, a vyhýbavo odpovedal, že nechce zbytočne šíriť nezmysly, ktoré by si niekto mohol vysvetliť inak, ale že teraz o tom nechce hovoriť, tak kedy? Nie je snáď jasná odpoveď - áno/nie?

Možno za údajných 40 tisíc dolárov za tento rozhovor asi ešte nie.

Obrázek

Teda nejednoznačná odpoveď Murraya je signálom pre Robsona, že by mal Murray vypovedať, a potvrdiť, že Michael bol pedofil, lebo...?

Znova aká náhoda, že Murray sa vyhol americkým médiám, a poskytol rozhovor austrálskym, presne tým, ktoré pravidelne informujú ako jediné o detailoch prípadu Robsona, ktoré sa do USA a Európy poväčšine ani nedostanú.

Tiež je zaujímavo "náhodné", že sa mozaika ľudí, ktorí sa spájajú proti Michaelovi znova prepojila, a z údajného, samozvaného blízkeho priateľa Murraya, ktorý okrem toho, že vyzradil lekárske tajomstvá o svojom už mŕtvom pacientovi, sa zrazu stal nepriateľ, ktorý ho chce čo? Spojiť sa s x-tým "chlapcom", ktorý tvrdí, že bol zneužítý Michaelom? Pred viac ako 20+ rokmi?

Kde bol vtedy Murray?

Ako by on mohol vedieť, či bol Michael pedofil, ak s ním v priamom kontakte bol iba v rokoch 2008/2009, a to po megaprocese, po ktorom Michael určite myslel na obvinenia, a znova by chcel páchať trestnú činnosť?

Je fascinujúce, ako sa znova vytvára dokonalý obraz sprisahania, žiadne náhody, ale presný plán, s tými istými ľuďmi, o tých istých veciach..., nonstop, aj po smrti.

Náhoda? No určite.

Mimochodom..., podľa bulváru New York Daily News, Robson údajne chce 30 mil. dolárov ako odškodné.

Milé...