Články za január 2013

Zanechal Michael novú autobiografiu?

Image and video hosting by TinyPic

Vynorili sa špekulácie, že Michael tajne začal písať autobiografiu o svojom živote od obdobia 80-tých rokov do roku 2007. Údajne zanechal asi 600 strán poznámok v snahe uviesť na pravú mieru nepravdy, ktoré o ňom boli vymyslené.

Poznámky mal začať písať na Blízkom východe, kde sa uchýlil po súdnom procese v 2005. Dokumenty má mať vo svojich rukách neznámy bohatý kontakt, ktorý zvažuje, či by sa mali zverejniť, keďže nie sú dokončené.

Michael napísal len jednu biografiu a to v 1987 Moonwalk. Túto novú začaj vraj písať preto, lebo nikdy nedostal šancu povedať svoj ​​príbeh a v určitej fáze svojho života pocítil potrebu vyjadriť svoje pocity.

"Kniha sa zaoberá súdmi o zneužívaní detí v Neverlande a vypovedá o tom, ako sa cítil znechutený, že bol obvinený z takej ohavnej veci." uviedol zdroj.

Vložila: Zuzcoj

Vyhlásenie MJ Estate (k článku) - 100 000 000 pre Thriller

4.1. 2013 zverejnil bloger magazínu the New Yorker článok, v ktorom spochybnil predajnosť albumu Thriller a snažil sa vyvrátiť, že z albumu sa nepredalo 100 miliónov kusov (a viac), k čomu špekuloval s inými príkladmi a jeho dôkazmi.

Obrázek

MJ Estate aj na žiadosť fanúšikov vydali prehlásenie, v ktorom potvrdili, že z albumu sa predalo viac ako 100 miliónov kusov:

We understand that loyal MJ fans are reacting to the article that appeared in the New Yorker questioning the sales of Michael’s “Thriller” album. Let’s state this for the record: “Thriller” has sold MORE THAN 100,000,000 ALBUMS WORLDWIDE. In addition, the number of singles sold cannot even be tallied. It is far and away the largest selling album in record industry history which, ironically, the same reporter noted in the December issue of the same magazine. Quite frankly, we are unaware of the credentials of the blogger in the New Yorker, and point out that it is his opinion only, and not based on the facts of the extraordinary 30-year sales history of Michael’s masterpiece.

- John Branca and John McClain, Co-Executors, The Estate Of Michael Jackson

Pôvodný článok, na ktorý reagovali stovky fanúšikov si prečítajte tu:

LINK

Odsúdili hackerov, ktorí ukradli skladby Michaela

Dvoch hackerov odsúdili v Británii na 100 hodín verejnoprospešných prác za krádež ešte nevydaných pesničiek Michaela z amerických serverov Sony Music Entertainment. Presný obsah stiahnutých súborov spoločnosť Sony nechcela prezradiť.

Sony Music má sedemročnú zmluvu v hodnote 250 miliónov dolárov na predaj ešte nevydaných Michaelových nahrávok. Dvojica skončila v putách ešte v máji 2011 po tom, čo spoločnosť upovedomila britské orgány o vniknutí do jej serverov. Z histórie chatov policajti zistili, že hackeri chceli s niektorými zo súborov obchodovať.

Vložila: Zuzcoj

Prince na charitatívnom večierku

Prince (Michael Joseph Jackson II.) a La Toya Jackson sa objavili na charitatívnom večierku Jummimueues Charity Gala v Kolíne nad Rýnom v Nemecku, kde darovali 5.000 dolárov na charitu.

Obklopená mužmi v divných oblekoch vyzerala La Toya trochu zmätene a pritískala sa k elegantnému Princovi. La Toya mala oblečený biely oblek, zatiaľ čo Prince prišiel v koženom obleku.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Viac fotiek na fóre: LINK

Vložila: Zuzcoj

Princ M. Jackson v Německu

V pátek navštívil Prince Dětské oddělení nemocnice v Kolíně nad Rýnem spolu se svou tetou la Toyou. Nemocným dětem daroval hračky , LEGO a další dárky . Později toho dne se zúčastnili charitativního gala představení .

Obrázek

Helcus

LINK

Skladba Billie Jean oslavuje 30 rokov

Tak ako album Thriller oslávil v decembri 30 rokov od svojho vydania, rovnako 30 rokov oslavuje od svojho vydania singel Billie Jean, jeden z najikonickejších singlov v histórii hudby napriek tomu, že Quincy Jonec nechcel singel ani na album, lebo sa mu nezdal dosť dobrý, a nepáčila sa mu aj pôvodná basová linka singla. Michael ale neústupne trval na tom, že singel na album chce, a nakoniec ho aj vydal, dnes celý svet pozná kto je Michael Jackson najmä vďaka tomuto nadčasovému singlu.

Obrázek

Skladba sa stala charakteristickým prvkom tanečnej choreografie, ktorú pozná celý svet ako MOONWALK, v siluete čierného klobúka, bielej trblietavej rukavice, trblietavého saka a vyčnievajúcich trblietajúcich ponožiek.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Kompletné popisy úspechov a histórie singla si prezrite tu - LINK

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Nová socha Michaela

V ruskom Volgograde chce vytvoriť ruský umelec Maxim Popov 2,2 metra vysokú sochu Michaela, ktorú podporujú a financujú fanúšikovia z Ruska.

Zatiaľ je vytvorená jej hlinená predloha, ktorá by mala byť súčasťou projektu «It's all for LOVE!» (ako citát Michaela).

Obrázek

Organizátorkou a koordinátorkou je herečka a moderátorka Svetlana Larina, ktorá na podporu tohto projektu organizuje aj tanečné vystúpenia, na ktorých sa tiež zbierajú peniaze na projekt.

Výsledkom by mala byť veľká bronzová socha, ktorú plánujú vystaviť v Moskve koncom roka, pravdepodobne v nejakom kultúrnom centre (podľa potrebných peňazí).

Ukážky z vytvárania sochy:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek