Články za júl 2011

Raritné video

Michael a Gavin Arvizo na NEVERLANDE, spoločné prechádzky... a....

Pozrite si toto raritné video tu - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Nejlepším tančícím zpěvákem je Michael Jackson

Nemohlo to skončit jinak. Vítězem divácké ankety o nejlepší taneční výkon v historii pop music se stal Michael Jackson za to, jak tančil ve videoklipu k písničce Thriller. Anketu uspořádala televizní stanice Disney Channel, která tak chtěla upozornit na to, že v hudebních pořadech a videoklipech zpěváci často podávají výtečné taneční výkony.

Image and video hosting by TinyPic

Jacksonův tanec ve videoklipu k písničce Thriller je z roku 1983. Režisérem je John Landis a diváci se shodli, že jde o nejúchvatnější výkon, jaký kdy měli možnost na filmovém pásu zaregistrovat.

Druhou pozici v anketě obsadili herci ze seriálu Glee za to, jak výtečně si v roli tanečníků vedli v písničce We’re All In This Together.

Jackson se v první pětce pak objevil ještě jednou, a to na čtvrtém místě za svůj výkon ve videoklipu k písničce Smooth Criminal.

Nejlepší taneční výkony

1.

Michael Jackson Thriller

2.

herci z Glee We’re All In This Together

3.

Tobias Mead tanec v soutěži Britain’s Got Talent

4.

Michael Jackson Smooth Criminal

5.

Beyoncé Single Ladies (Put A Ring On It)

LINK

vložila Helcus

Potvrdenie Paris - toto nie som ja

Paris Jackson zverejnila svoj odkaz formou fotky, na ktorej oznamuje všetkým, že nie je údajná pariisjaxnn, pod ktorým menom boli zverejnené niektoré fotky alebo videá na Twitteri alebo Facebook.u!

Image and video hosting by TinyPic

Deti na hodinách herectva

Počas ich hodín lekcií herectva v Santa Monice, deti prebývajú v hotely Double Tree.

Viac v téme - LINK

Obrázek

Joe Jackson prezentuje (svoje) produkty

Joe Jackson, Michaelov otec, podpísal obchodnú zmluvu so spol. UD Group International, ktorá začala v spolupráci s Joeom predávať sériu produktov od šampanského, zmrzliny, oblečenia pre deti a dospelých, módne doplnky... a to s využitím bývalej OFICIÁLNEJ obchodnej značky Michaela Jacksona, ktorý bol používaný najmä počas éry propagácie albumu HIStory, tvz. MJ logo.

Ukážka zlatej brašne s logom MJ:

Obrázek

Tu je ďalšia ukážka produktov, ktoré Joe Jackson prezentuje, ako aj jeho video prezentácia, a prehľad cien:

LINK

Obrázek

Obrázek

Hlasujte za Michaela

A to v ankete porovnávania Katy Perry a jej skladby LAST FRIDAY NIGHT (T.G.I.F.) a Michaela a jeho skladby DIRTY DIANA.

V článku ide o porovnávanie dvoch skladieb, v súvislosti s možným vyrovnaným rekordu, ktorý Michael dosiahol v roku 1987-88, keď sa 5 jeho skladieb z albumu BAD dostalo na prvé miesto v Billboarde.

Katy sa s jej skladbou možno dostane na vrchol, a vyrovnala by tak Michaelov rekord mať z jedného albumu 5 singlov na vrchole hitparády!

Tu je anketa, či si zaslúži Katy vyrovnať rekord v zmysle akéhosi historického úspechu!

ROZHODNE NIE!

LINK

Slnečný cirkus/Cirque du Soleil - predaj suvenírov

Postupne ako sa blíži otvorenie svetových vystúpení Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour, predstavil Slnečný cirkus niekoľko predmetov ako suvenírov na predaj.

Ide o tričká, kľúčenku a fľašu na vodu.

Image and video hosting by TinyPic

Ide o predpredaj, ako uvádza oficiálna stránka, tieto veci sa počas prezentovania šou nebudú predávať.

Na tejto stránke si môžete niektoré veci zakúpiť, aj keď... momentálne je predaj len pre USA a Kanadu do 2.10.2011.

Cena tričiek je $35, kľúčenka a fľaša na vodu stoja $12.

LINK

Obrázek

Obrázek

LINK

Koncert len pre bohatých????

Ešte sa ani nestačili rozšíriť informácie o spomienkovom koncerte v Cardiffe, a už sa šíria ďalšie, že ceny lístkov na tento 4-hodinový koncert budú v cene od £55 do £289 (libier) + pre zahraničných záujemcov poštovné!

Ide však o systém ponuky, niečo na spôsob, že vy ponúknete cenu za lístok + istú čiastku na charitu...

Detaily a oficiálne informácie budú známe až 4.8.

Fanúšikovia a niektorí komentátori už teraz spochybňujú transparentnosť predaja lístkov a ich účelu ....

Rodinu Michaela Jacksona rozdelil spomienkový koncert

Rodina Michaela Jacksona nie je jednotná v prípade zorganizovania veľkého spomienkového koncertu vo waleskom Cardiffe.

Na tlačovej konferencii v Beverly Hills o ňom informovala matka Katherine spolu s jeho súrodencami La Toyou, Jackiem, Titom a Marlonom.

S usporiadaním šou však nesúhlasia jeho bratia Jermaine a Randy.

"Nemôžeme podporovať podujatie, ktoré sa bude konať počas súdu v prípade Michaelovej smrti," uviedli Randy a Jermaine Jacksonovci v spoločnom stanovisku.

MJ Estate - nikto nás nekontaktoval

Správcovia pozostalosti Michaela, MJ Estate, vydali prehlásenie ku koncertu v Cardiffe, ktorý organizujú niektorí členovia rodiny Jacksonovcov.

V ich stanovisku sa uvádza, že nikto z rodiny ich nekontaktoval, a neoboznámil s podmienkami usporiadania koncertu so spoločnosťou Global Live Events.

Oficiálne teda koncert nie je povolený=nie je autorizovaný!

Velká rána pro obhajobu Dr. Murraye!!!!

Dr. Conrad Murray se tvrdě snaží dokázat, že nebyl na vině smrti Michaela Jacksona . Jeho obhajoba chtěla dokázat ze záběrů zkoušek This Is It, že je nemocný! Mají problém! Michael nebyl nemocný během zkoušek!

Soudce M.Pastor právě rozhodl, že šestnáct hodin záběrů, které ukazují jak Michael nacvičuje NEDOKAZUJÍ, že zpěvák byl ve špatném zdravotním stavu.!!!

Image and video hosting by TinyPic

Helcus

forum LINK

Rodinný koncert je naplánován na 8.10.2011: Update+video

LINK >' href='http://cdn.abclocal.go.com&webRoot=http://abclocal.go.com&configPath=/util/&site=">'>LINK

-----------------------------------------------

Image and video hosting by TinyPic

Millenium Stadium uskuteční koncert na počest zesnulého krále popu, Michaela Jacksona. Koncert se bude vysílat ve 3D do 30 zemí. Organizátoři prohlásili, že oznámí do 4. srpna, kteří umělci vystoupí. Tehdy už budou vstupenky v prodeji. Koncert bude trvat nejméně čtyři hodiny. Ceny vstupenek nebyly oznámeny.

Image and video hosting by TinyPic

Prohlášení vydala na dnešní tiskové konferenci v Cardiffu matka Katherine Jackson. Koncert je naplánován na 8. října a je podporován rodinnými příslušníky Michaela.

Image and video hosting by TinyPic

The Jackson family at today’s press conference. From left, Katherine, La Toya, Tito, Jackie, Marlon.

Katherine dále řekla "Byla jsem oslovena mnoha lidmi s různými podniky. Toto bude živé globální show LLP a bude první společností, která uctí památku mého syna autentickou a nezapomenutelnou poctou. Můj syn by byl rád."

záznam konference zde LINK

prodej lístků na koncert:

LINK

Millennium Stadium

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

napsala Helcus

Další informace budou vloženy průběžně...

fórum LINK

----------------------------------------------

Image and video hosting by TinyPic

Tlačovky sa zúčastnili Katherine Jackson, Tito, Jackie, Marlon a zástupcovia z Global Live. Táto akcia bola prezentovaná ľuďmi z GL ako "prvá z akcií schválených rodinou Jacksonovcov".

Koncert sa bude volať: Michael Forever, the tribute concert. Na štadión sa zmestí 75.000 ľudí. Koncert bude v prospech troch charít: Aids project LA, Prince's trust a jednej nezverejnenej. Peniaze budú pod dohľadom a všetci sa zaručili, že sa dostanú tam, kam boli sľúbené.

Vstupenky sa budú predávať iba online. Ďalšia tlačovka o podrobnostiach bude 3. októbra, taktiež zoznam vystupujúcich umelcov sa zverejní neskôr.

Po tlačovke sa rodina Jacksonovcov poďakovala GL. Nakoniec zástupcovia GL oznámili otvorenie zvereneckého fondu pre deti Michaela a vložili doň 100,000 dolárov priamo do rúk dojatej Katherine Jackson.

doplnila Zuzcoj

Katherine Jackson - neviem o žiadnom sprisahaní

Pre TMZ, Katherine Jackson povedala, že nevie o žiadnych dôkazoch a informáciách, ktorým mnohí ľudia veria, že správcovia MJ Estate sú za smrťou Michaela.

Podľa nej, keď bude vedieť čokoľvek o nejakom sprisahaní proti Michaelovi, bude prvá, ktorá predloží tieto dôkazy.

Nechce, aby boli niektorí krivo obviňovaní, len preto, že tomu chcú niektorí veriť.

Markever shop

Na fóre je sekcia s predajom predmetov s rôznym druhom od tričiek, cez hrnčeky a podobne.

Viac priamo tu, je to podsekcia časti Bazár - LINK

Obrázek

Nový rodinný koncert!

V pondelok bude na tlačovej konferencii prezentovaný nový projekt koncertu na počesť Michaela Jacksona!

Detaily budú známe až v pondelok, kedy rodina Jacksonovcov - Marlon, Tito, Jackie a LaToya - oficiálne oznámia svoj plán usporiadať koncert.

Obrázek

Koncert by sa mal konať v duchu Michaelovho albumu Thriller, a organizovať ho má promotérska spoločnosť Global Live Events.

Výťažok z koncertu by mal ísť na charitu!

Zástupcovia MJ Estate zatiaľ nereagovali, ale oficiálne povolenie zatiaľ od správcov pozostalosti Michaela rodina nedostala!

Thriller bunda ide na turné pre charitu

Podnikateľ Milton Verret, ktorý rekordne vydražil pred pár týždňami bundu za 1,8 mil. dolárov, ktorú mal Michael na sebe v klipe Thriller, ju chce využiť pre charitatívne účely, a včera mala svoju premiéru v Austine.

Cieľom je ju prezentovať na spoločenských akciách a zbierať pritom príspevky, ktoré budú určené na charitu a najmä pre deti trpiace rakovinou.

Obrázek

Nový oficiálny kalendár na rok 2012

Na amazone sa už predáva nový kalendár na rok 2012 so zaujímavými fotkami (ktoré inak nájdete aj na našom fóre v sekcii raritných obrázkov)

Cena je cca. €12,50

Deluxe verzia je v cene cca. €25 - LINK

Obrázek

Obrázek

Právnik dr. Murraya chce... čo?

Právnik dr. Murraya dnes pred súdom predniesol požiadavku, aby porota bola vyberaná počas celého dňa odlúčená od verejnosti, a to s poznámkou, že ak by ľudia videli na televíznych obrazovkách komentovanie prípadu pri výbere poroty, alebo priamo počas procesu napr. ľuďmi ako Nancy Grace (právna analytička, bývalá prokurátorka a horkokrvná až agresívna proti Michaelovi v procese 2003-2005), môžu byť ovplyvnení vo verdikte, a to by si podľa neho vyžadovalo, aby porota bola izolovaná od verejného života počas procesu...

Obrázek

Sudca však namietol, že obhajoba mohla toto navrhnúť už skôr, ale právny systém je v tomto prípade obmedzený, a finančne náročný, čo sudca nateraz nepovažuje za dôležité.

Sudca ale prijal stanovisko, že porota bude oddelená od verejnosti od 8:30 do 16:30 pojednávacieho dňa.

Vyšetrovatelia to odmietajú.

Sudca Michael Pastor povedal, že bol osobne v štúdiách Sony Pictures na priame požiadanie Sony, aby vyhodnotil 12-14 hodín záznamov z príprav na koncerty.

Záznamy začal pozerať dnes, a do konca týždňa by ich mal uzavrieť a rozhodnúť, čo z toho je relevantné pre pojednávania.

Vyšetrovatelia považujú práve cca. 12 hodín záznamov za dôkazové, obhajoba doktora vidí svoje dôkazy asi v štyroch hodinách a podľa zhodnotenia sudcu predložia porote časti týchto záznamov.

Podľa právnikov, žiadne relevantné dôkazy o chatrnom zdravý Michaela Jacksona v týchto záznamoch nie sú, a je to strata času sa zameriavať na ne ako na dôkazy.

Podľa právnika Michaela Flanagana, na záznamoch Michael neprejavuje žiadne mimoriadne stavy údajného zlého zdravotného stavu, čo ale mohol skrývať, a zotavovať sa počas neprítomnosti na skúškach....

Sudca aj teraz odmietol požiadavku vyšetrovateľov, aby proces bol posunutý na ďalšie preštudovanie dôkazov.

Sudca povolil kamery v súdnej miestnosti počas trvania procesu, čo môže byť viac ako 2 mesiace.

Vyšetrovatelia obviňujú dr. Murraya z predávkovania Michaela Jacksona, ktorý po príchode doktora do jeho spálne bol už mŕtvy.

To mal naznačiť aj jeho ochrankár Alberto Alvarez, ktorý našiel Michaela v izbe ako prvý, sa podľa výpovede zdesil pohľadu na Michaela na posteli s otvorenými očami a doširoka otvorenými ústami, pravdepodobne niekoľko minút mŕtvy.

Podľa Alvareza, Murray nepodal dostatočnú prvú pomoc, nevedel aplikovať dýchací prístroj a neposkytol odbornú masáž srdca, pričom mal tvrdiť ešte pred príchodom záchranky, že nikdy predtým takto neoživoval, navyše na posteli a iba jednou rukou.

Murray mal pred príchodom odpratať ampulky zo zeme a so stolíkov so sedatívami do tašky, načo záchranár Martin Blount vypovedal, že Murray tvrdil, že nepodával Michaelovi žiadne lieky, napriek ich množstvu v izbe, a žiadal od neho, aby podal Michaelovi injekčne oživovaciu dávku, čo Blount odmietol.

Obrázek

Dr. Richelle Cooper, ktorá prijala v nemocnici Michaela vypovedala, že Michael už bol mŕtvy dlho pred tým, ako ho priviezli do nemocnice.

Dr. Cooperová poverila záchranárov, aby spísali zápisnicu a vyhlásili Michaela Jacksona za mŕtveho o 12:57, čo mali na žiadosť Conrada Murraya odmietnuť a pokúšať sa ho opakovane oživovať, pre jeho spoločenský status.

Po vyše hodine oživovania, dr. Cooperová prehlásila Michaela Jacksona za mŕtveho o 14:26, 25 júna, 2009.

Téma na fóre - LINK

Prvé pojednávanie výberu poroty začne 8.9.2011, potom sa koncom mesiaca očakáva samotný proces.

Murrayovi hrozia max. štyri roky väzenia.

Susan Yu prehovorila o Michaelovi

Zrejme po prvý krát verejne pre médiá prehovorila Susan Yu, advokátska partnerka Thomasa Mesereaua, ktorý úspešne obhajoval Michaela v procese 2004-2005.

Obrázek

Za svoje pôsobenie v tíme obhajcov získala aj uznanie verejnosti či akademickej obce.

LINK

Obrázek

Stretnutie fans - Žilina a okolie (a každý kto môže ;-) )

29. 7. 2011

Smerr Pub Žilina

MICHAEL JACKSON NIGHT

..special guest IMITATOR MICHAELA JACKSONA!! ...kto sa k nám pridá a príde sa zabaviť? Minulý rok to tam bolo skvelé, tak sa teším aj tentokrát...bolo by vhodné sa tu dohodnúť a zariadiť si rezerváciu, lebo minulý rok to tam bolo plné;-)

Viac info v téme: LINK

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj

EXTRA - fotky z MJJBoard

Zajtra ukončí fanúšikovské fórum MJJ Board svoju činnosť, a na poslednú chvíľu sa mi podarilo skopírovať desiatky fotiek a raritných záberov.

Samozrejme, tisíce sa pravdepodobne navždy stratia...

Obrázek

Pozrite si na fóre v sekcii Obrázky a tu v téme - LINK

Obrázek

Obrázek

Kto ešte môže, nech urýchlene skopíruje najzaujímavejšie fotky a zábery z ich sekcie - LINK

Ďalší nový rekord potvrdený!

Podľa Guinnessovej knihy rekordov, bunda z klipu THRILLER, ktorú vydražil Milton Verret z Austinu, Texas, USA, za £1,1 mil. ($1,8m) na aukcii spol. Julien's Auction 26.6.2011, je najdrahšou vydraženou bundou.

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Potvrdenie rekordu

K správe o novom rekorde Michaela v počte-rozsahu strávených rokov v americkej TOP40 singlovej hitparády:

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Michael má nový rekord

Podľa stránky na facebook.u, Michael dosiahol nový rekord a to v najdlhšom rozsahu pôsobenia v americkej singlovej hitparáde Billboard TOP 40.

Obrázek

Jeho prvý hit sa dostal do top40 - 6.11.1971 so skladbou "Got To Be There" a naposledy so skladbou "Hold My Hand" 1.1.2011.

To vytvorilo najdlhší rozsah pôsobenia skladieb a to 39 rokov a 2 mesiace.

Obrázek

Ďalšia nevydaná skladba?

Pieseň Dream Tonight (no...som zistila...že pred časom bola na nete pod názvom All I need)...znie ako z dielne Cascio...aký je váš názor? Je to Michael?

Diskusia tu: LINK

Vložila: Zuzcoj

Policie zatkla dva paparazzi

Image and video hosting by TinyPic

Policei zatkla dva paparazzi, kteří bezohledným způsobem pronásledovali Paris. Podle informaci byli propuštění a bude poslána zpráva zástupci města o případné trestné stíhání.

Helčus

Update - VEVO - YouTube

Podľa informácií, ktoré získali fanúšikovia z Twitteru, podľa Sony Music došlo k nejakej systémovej a technickej chybe, a nebolo v úmysle zmazať akékoľvek videá Michaela Jacksona na portály YouTube, odstránená by mala byť dnes.

Update - Prelet nad Neverlandom

Pozrite si jedinečné videozábery z helikoptéry počas preletu nad Neverlandom, ktorý mali možnosť využiť fanúšikovia 24.6.

VIDEO v téme - LINK

Obrázek

Neverland Forever by Air - June 2011

mnoho fotek na foru z tohoto dne. Díky zúčastněným fanouškům máme možnost vidět současný stav Neverlandu

Image and video hosting by TinyPic

Helcus vice zde LINK

Update-VEVO maže všetky videa Michael Jacksona???

Zatiaľ to vyzerá, že YouTube vo svojej službe VEVO (ide o medzinárodný portál, na ktorom sa prehrajú videá, ktoré sa inak pre autorské práva danej krajiny nezobrazia), maže videá týkajúce sa Michaela Jacksona, resp. jeho hudby a obrazu.

Informácie nie sú dostupné, budem o tom priebežne informovať.

Update

-------Image and video hosting by TinyPic

VEVO maže všechna oficiální videa!!!!!!

fanoušci jsou pohoršení!

LINK

Thriller ful verze shlednutí 90.852.967

You are not alone shlednutí 33.457.574

Man in the mirror shlednutí 5.224.996

Image and video hosting by TinyPic

více na fóru LINK

doplnila Helcus

Socha v nadživotenj veľkosti?

Podľa nových správ, socha Michaela v nadživotnej veľkosti sa údajne dokončuje v ateliéri umelca, ktorý je aktuálne zapojený do odhalených umeleckých skíc Michaela.

Sochu pripravil Michaelov dlhoročný "umelecký priateľ" Brett-Livingstone Strong, ktorý namaľoval mnoho (často aj bizarných) obrazov Michaela v nad-životnej veľkosti.

Údajne on uschováva aj väčšiu časť skíc, ktoré načrtol a nakreslil Michaela, a ktoré sú aktuálne v centre pozornosti MJ Estate, ktoré ich chce späť.

Práve Strong stojí za údajnými pseudo obchodmi so skicami, ktoré mal dohodnúť tajomný dr. Tohme Tohme.

Joe Jackson, samozrejme, je tiež účastníkom a je akýmsi mentorom nad aktuálnymi prácami Stronga na soche Michaela.

Tu je ukážka, ako bude nová socha údajne vyzerať:

Image and video hosting by TinyPic

Brett-Livingstone Strong

Image and video hosting by TinyPic

World Cry Day 2011 Leipzig, Nemecko(video)

Akcia fanúšikov, ktorí si pripomenuli Michaelovo výročie, a z akcie/aukcie sa podarilo vyzbierať € 4319 ($ 6160), ktoré pôjdu na nadáciu chorých na Vitiligo - the Deutschen Vitiligo-Verein und Myelin Projekt.

Sbírka na růži pro Michaela k narozeninám

Donation for One Rose for Michael

Image and video hosting by TinyPic

Zároveň se jedná o užitočnú vec. Je to zbierka na vakcíny pre choré deti v rôznych krajinách, ktoré potrebujú našu pomoc. Ide o nevyhnutnú vakcínu (osýpky, tetanus, detská obrna).

1 vakcínou, ktorá stojí 2 USD/1,4 €/ ? CZK sa zaočkuje 1 dieťa proti všetkým týmto 3 chorobám. Celková suma daru na vakcíny bude zaslaná dňa 29.8. do UNICEFu v Michaelovom mene a súčasne sa pošle Katherine Jackson potvrdená objednávka spolu s menami prispievateľov.

Helcus: podrobnosti na foru LINK

Slyšení je opět odloženo!!!

Z původního termínu 12.7. na 20 7.2011

Po pohovoru s právníky ve středu vrchní soudce Michael Pastor přijal žádosti o odložení slyšení z 12.července na 20. července!!!Proces je nyní stanoven na 8 září 2011.

Image and video hosting by TinyPic

Helcus: vice na foru LINK

update - Zanechal Michael tajný majetok za miliardu?

UPDATE - v článku je chybný údaj, a hodnota umeleckých kresieb je 90 a nie 900 miliónov dolárov - podľa popisu predmetov a ich odhadovanej ceny.

******************

Podľa amerického časopisu STAR, Michael údajne zanechal a teda vlastnil aj umelecké diela za takmer 1 miliardu dolárov.

Avšak, údajne mal byť vy-predaný pod cenu...

Skeny z časopisu v téme na fóre - LINK

Obrázek

Časopis tvrdí, že právnici pozostalosti MJ Estate chcú zabrániť predaju ešte existujúcich predmetov za údaje 87 mil. dolárov jednému biznismenovi, a vrátiť majetok rodine - Michaelovým deťom a matke Katherine.

Celkovo má ísť o 182 kusov umeleckých diel, a údajne predaj týchto diel mal zabezpečiť bývalý manažér Michaela, tajomný dr. Tohme Tohme.

Star získal aj kópiu listu, ktorý mal Tohme Tohme poslať záujemcovi, resp. nejakému austrálskemu sprostredkovateľovi, Brett-Livingston Strongovi...

Právnici majú dokument preveriť, či nejde o podvrh, keďže Michael by zrejme nechcel predávať umelecké diela, a vôbec nie ich niekomu darovať, podľa právnikov by ani Michaelov podpis nemal byť jeho, ale podvrh.

Do tohto prípadu má byť zapojený aj Howard Mann, ktorý spolupracuje s Katherine Jackson ako jej obchodný partner.

Zbierka mala byť uskladnená v hangároch/skladoch letiska v Santa Monice.

Spojenie: Mann, Thomae Thome, a Livingstone vytvára podozrivé spojenie podvodníkov...

Ďalšie informácie prinesie časopis Star v ďalších vydaniach...

Kniha Joea Vogela - Man in the Music v predaji

Kniha o ktorej sme písali už dávnejšie je v predaji...môžete si ju objednať tu:

AVAILABLE FOR PRE-ORDER AT BARNES & NOBLE AND AMAZON.COM

International Readers:

AUSTRALIA (Book Depository)

AUSTRIA (Amazon.de; Book Depository)

BRAZIL (Book Depository)

CANADA (Amazon.ca)

FRANCE (Amazon.fr; Book Depository)

GERMANY (Amazon.de; Book Depository)

ITALY (Book Depository)

JAPAN (Amazon.jp; Book Depository)

PHILIPPINES (Book Depository)

SPAIN (Book Depository)

U.K. (Amazon.co.uk; Book Depository)

Tu je náhľad na celú obálku knihy (klikni pre zväčšenie):

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Bližšie info tu: LINK

Napísala: Zuzcoj

Andrew Lloyd Webber: Michael chcel hrať fantóma

Andrew Lloyd Webber povedal Piersovi Morganovi pre CNN, že Michael chcel hrať hlavnú úlohu vo filmovej verzii "The Phantom of the Opera". Podľa Webbera, kráľ popu si divadelnú verziu prišiel pozrieť na Broadway niekoľkokrát - pár rokov predtým, než film vyšiel - a hovoril o možnosti hrať filmovú úlohu "Fantóma" .

Obrázek

Avšak, Webber dopovedal: "Ľudia sa v tej dobe veľmi obávali, že film, ak by bol vyrobený, by zničil divadelné šou na Broadway či West Ende, pretože každý by si jednoducho chcel ísť radšej pozrieť film. V skutočnosti bolo preukázané, že je to úplne naopak. Ak urobíte film, je to len veľká pomoc pre divadlo. Ale boh vie, čo by to bolo. "

Napísala: Zuzcoj

Tom Mesereau o Michaelovi

Právnik Thomas Mesereau, ktorý obhajoval Michaela v roku 2005 počas súdneho procesu sa v poslednej dobe rozhovoril o tejto práci. Podľa neho o Michaelovi, ako človeku má verejnosť veľmi mylné názory.

Image and video hosting by TinyPic

Mesereau poznal Michaela dobre a nestal sa jedným z jeho "priateľov", ktorí po Michaelovej smrti využívali Michaelovo meno pre zárobok na rôznych interview a pod. Hovorí, že Michael bol láskavý a jemný človek, veľmi skreslene vnímaný verejnosťou v jeho samotárskom osobnom živote.

"Michael bol tým najlepším klientom, akého som kedy mal," povedal Mesereau bez váhania. "Najväčším prekvapením asi bolo, že Michael nebol vôbec namyslený, nenadradzoval sa a bol skromný."

Meseraua najviac šokovalo, ako po jeho smrti mnohí Michaelovi "priatelia" dávali rôzne interview, kde často hovorili nepravdivé veci.

Ak hovoríme o mnoho mylných predstavách ľudí o Michaelovi, povedal Mesereau: "Najväčšou mylnou predstavou je, že to bol zločinec a pedofil. Nič nemôže byť ďalej od pravdy. A bohužiaľ, pretože bol tak slávny, skvelý umelec s nadaním, ľudia si to, čo si mysleli, že je na ňom nezvyčajné snažili preniesť do trestnej činnosti. "

Mesereau dodal: "Nebol pedofil. Nebol zločinec. A to, ako bol mučený ľuďmi, ktorí chceli na ňom len zarobiť je jednou z najväčších tragédií našej doby. "

Diskusia tu: LINK

Napísala: Zuzcoj

Mj Estate chce žalovat Ralphige

Image and video hosting by TinyPic

AUDIO NAHRÁVKA - LINK

Mj Estate chce žalovat legendárního šprýmaře Ralphigeho - který oklamal např. Donalda Trumpa, Paris Hilton a Chrise Browna.... Během telef.hovoru v roce 2007 Ralphige předstíral, že je Akon ... a dobíral si Michaela o obtěžování dětí. Nyní chce nahrávku prodávat na svém webu za 99 centů..

Helcus

LINK

Nové fotky detí

Deti zachytené v jehovistickom "kostole", a pri odchode z telocvične...

Viac tu - LINK

Obrázek

Excluzívne - nové fotky Gavina Arviza

... ako vidno, pod novou identitou (ktorú dostali po skončení procesu) sa im nepodarilo utajovať, najmä ak využívajú sociálne siete, a majú pocit, že ich nikto nesleduje...

Gavin Arvizo - zázračne vyliečený z rakoviny, obvinil Michaela Jacksona zo sexuálneho zneužitia, pričom všetky tvrdenia rodiny, najmä jeho matky, boli dokázané ako vymyslené a účelové klamstvá, na súde a v procese boli dôkazmi dokázaní podvodníci...

Detaily ich pobytu sú známe, zatiaľ ich nezverejním.

Fotky ako ukážka - LINK

Aaron Carter - príbeh o kokaíne je vymyslený

Podľa hovorcu Aarona, príbeh, ktorý napísala austrálska pseudo reportérka Daphne Barak - je kompletne vymyslený, a Aaron nikdy tieto slová nepovedal!

Problém ale je, ako to chce Daphne obhajovať, a či má teda nejaké iné dôkazy, ktoré by dokázali, že to Aaron povedal....

Obrázek