Články za február 2011

Nové single z albumu Michael a video k Behind The Mask

New York, NY

V nadchádzajúcich týždňoch Estate a Sony Music uvoľní ďalšie single z albumu Michael a to Hollywood Tonight a Behind The Mask. Behind The Mask bude vydaná ako singel v Spojených štátoch, Kanade, Japonsku a Francúzsku. "Hollywood Tonight" bude singlom vo zvyšku sveta a videa pre obe piesne budú uvoľnené pre celý svet.

Oba single boli vybrané podľa obľúbenosti u fanúšikov.

Albumu Michael sa od jeho vydania v decembri 2010 predalo viac ako 3 milióny kusov po celom svete, čo ho radí medzi jeden z najpredávanejších albumov roku 2010. Platinovú platňu získal album MICHAEL zatiaľ v 17 krajinách a to vo Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku (2x), Taliansku (2x), Španielsku, Dánsku, Poľsku, Rusku (2x), Rakúsku, Belgicku, Českej republike (5x), Kanade , Indii (2x), Číne, Taiwane, Južnej Kórey a na Strednom východe. Zlatým je v 18 krajinách a to v Austrálii, Novom Zélande, Brazílii, Japonsku, Hong Kongu, Indonézii, Malajzii, Filipínach, Singapure, Fínsku, Grécku, Maďarsku, Írsku, Portugalsku, Holandsku, Nórsku, Portugalsku a Švédsku.

A takto budú vyzerať single:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Na tvorbe videa k Behind The Mask sa budú môcť podieľať aj fanúšikovia a to tým, že budú mať možnosť na stránke LINK (od 07.3.2011) prispieť svojimi videami na ktorých budú predvádzať moonwalk, či iné Michaelove prvky. Tieto svoje momentky budú potom môcť nahrať priamo do určených častí oficiálneho videa. Video režíruje Dennis Liu, ktorý už získal viacero ocenení.

Viac info na fóre:

LINK

LINK

Napísala: Zuzcoj

Michael na Facebook.u poklesol

Dlhodobo Michael viedol rebríček na Facebook.u s najväčším počtom fanúšikov ako umelec.

Podľa najnovších výsledkov, Michaela prekonala nielen Lady GaGa, ale už aj Eminem.

Eminem je aktuálne najpopulárnejším umelcom na tejto sociálnej sieti.

V priebehu niekoľkých dní porazil nielen Lady Gaga, z trónu zosadil aj Kráľa popu Michaela Jacksona.

Extravagantná speváčka i detroitský rapper sa blížia k číslu 29 miliónov fanúšikov, v súčasnosti ich má Eminem o vyše 40-tisíc viac. Podľa britskej spoločnosti Famecount.com, ktorá sleduje popularitu na webe, hip-hopovému umelcovi pribudne denne priemerne pol milióna nových "likes". V najbližších dňoch sa zrejme budú na prvej priečke striedať Gaga aj Eminem, Michaela už vytlačili na tretie miesto.

tasr.sk

John Landis rozprával o Michaelovi

V rozhovore pre Davida Guzmana z AllMediaNY John Landis prezradil niekoľko vecí týkajúcich sa Michaela. Rozhovor sa týkal natáčania a práce na videoklipe Thriller. Preklad článku v téme na fóre:

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Napísala: Zuzcoj

Michael je druhým najvplyvnejším černošským umelcom

Michael je druhým najvplyvnejším černošským umelcom podľa Frederica Germaya z MediaBlvd Magazine. LINK

"Michael Jackson mohol byť silne kritizovaný za osobný život, ale to nie je to, čo ho robilo hviezdu. Namiesto toho, aby sa diskutovalo o falošných obvineniach a súdnych konaniach, ja som sa zameral na jeho ohromujúcu kariéru, ako na jedného z najslávnejších hudobníkov v minulom storočí, na Kráľa Popu. Je veľmi smutné, že, aj keď Michael dosiahol tak veľa - zbožňovali ho fans z celého sveta, zomrel v tak mladom veku 50 rokov."

Napísala: Zuzcoj

Nová nevydaná pieseň - All In Your Name

Barry Gibb zverejnil na svojej stránke úryvok zatiaľ nevydanej piesne, ktorú spoločne s Michaelom nahrali. Na stránke je tiež uvedené, že nový materiál bude k dispozícii čoskoro...tak uvidíme. Vypočuť si ju môžete tu:

All In Your Name - Barry Gibb featuring Michael Jackson

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Viac info a diskusia na fóre LINK

Napísala: Zuzcoj

Katherine a deti v Good Morning America - celý rozhovor

Katherine a deti poskytli interview pre Good Morning America. Tu sú ukážky, zajtra odvysielajú celý rozhovor. Katherine v ňom rozpráva, ako sa deti majú od Michaelovej smrti, ako sa s tým vyrovnávajú. Deti zasa prezradili, že "chcú kráčať v otcových šľapajách". Viac foto a info v téme na fóre LINK

Celé interview:

Upload obrazkov zadarmo - uploader.sk

LINK

LINK

Napísala: Zuzcoj

VIDEO: HollyWood Tonight

Pozrite si ukážku nového videa, resp. jeho natáčania, pre skladbu Hollywood Tonight.

60 tanečníkov tancovalo pred the Pantages Theatre.

Podľa správy, budú dve verzie klipu.

VIDEO: LINK

Obrázek

Prehlásenie Johna Brancu k Sony/ATV vs MiJac

John Branca, správca pozostalosti Michaela vydal prehlásenie k správe katalógu Sony/ATV a potenciálneho vlastníctva Michaelovho vlastného katalógu MiJac.

Originálny prepis mailu:

I understand that you are being asked a lot of questions about Mijac.

Yes, there is a matching right that Michael granted to Sony/ATV but they only get to administer the catalog for a limited term AND only if they agree to unprecedented favorable terms. We will not relinquish ultimate control and ownership to anyone. We have favorably refinanced the loans on Mijac which will be paid off and the catalog WILL absolutely be passed to Michael's children as long as we have anything to say about it.

Sony/ATV is a great company and the Estate owns half of it but no one, not even Sony/ATV, will ever own Mijac while John McClain and I remain in charge.

The current Sony team is the one Michael chose to work with on the Thriller 25 release and they are good partners. As stated in the recent court filings, they worked with us to refinance the burdensome debt that had been placed on Michael's interest in Sony/ATV to very favorable terms, an important achievement which insures that Mijac and Michael’s masters remain secure for the benefit of Michael's children for years to come.

I would appreciate your sharing this with the fans that are asking questions.

Thanks – John

John Branca

Co-Executor

The Estate Of Michael Jackson

Los Angeles, CA

---------

V stručnosti:

Branca potvrdil, že Michael prenechal správu katalógu MiJac pre Sony/ATV na určité obdobie a za určitých výhodných podmienok, počas ktorého sa prefinancujú všetky finančné pohľadávky.

Nikto neprevezme kontrolu ani vlastníctvo katalógu, a jediní, ktorí sú jeho vlastníci sú Michaelove deti!

John Branca sa zarušil, že nikto, pokiaľ bude on a John McClain správcovia MJ Estate, nezíska MiJac, ani Sony/ATV.

Michael sám určil, kto bude spravovať jeho záležitosti v Sony/ATV ako tím, a robia všetko preto, aby jediní, kto z toho bude profitovať, budú jeho deti.

Behind the Mask

Takto by mal vyzerať cover singla Behind The Mask, ktorú bude vydaný pre Francúzsko a zrejme aj USA.

Obrázek

YouTube - Top10 najsledovanejších

Podľa zoznamu, ide o počet kliknutí na videá, a teda celkový počet klikov, ktoré sa v prípade Michaela niekde zabrzdili.... a stagnujú (podľa inforácií, Eminem má za týždeň viac ako 20 mil. klikov...)

Obrázek

Naopak, mnohí iní umelci majú podstatne viac klikov a tu je prehľad (čísla sú v mil. a mld.):

10. SouljaBoy - 537,019,965

9. Jonas Brothers - 561,359,679

8. Michael Jackson - 631,567,909

7. Black Eyed Peas - 640,560,329

6. Britney Spears - 669,341,427

5. Shakira - 680,449,192

4. Rihanna - 978,517,053

3. Eminem - 999,137,750

2. Lady Gaga - 1,189,896,437

1. Justin Bieber - 1,329,100,033

Happy Birthday Blanket

Blanket sa narodil 21. Februára 2002 neznámej matke a Michaelovi Jacksonovi, ako jeho tretie a posledné dieťa. Dnes oslavuje 9. narodeniny. Všetko najlepšie ti prajeme...

Image and video hosting by TinyPic

Napísala: Zuzcoj

Zara dostala licenciu na predaj

Španielský odevný gigant ZARA dostal licenciu na predaj vecí s logom a obchodnou značkou Michael Jackson.

Licenciu udelila spol. Triumph International Inc., ktorá patrí do správy MJ Estate, prostredníctvom spol. Bravado, ktorá spravuje oficiálne produkty značky Michael Jackson.

Obrázek

Obrázek

MJJProductions podporuje mladých umelcov

MJJ Productions Inc., spoločnosť, ktorú Michael založil začiatkom 80 rokov, a ktorá je výhradným vlastníkom jeho autorských práv (ako aj iných umelcov), je jedným zo zakladateľov združenie MusicCare, ktoré podporuje mladých umelcov, a je zastrešené pod organizáciu Grammy.

V roku 2009 venovala MJJP 50 tisíc dolárov.

Upozornenie!

Na základe veľkého množstva spammu na fóre musíme urobiť rázny koniec automatickému prihlasovaniu sa cez vybrané emailové adresy!

Obrázek

Znamená to, že členovia, ktorí majú vo svojom profile uvedený mail cez GMAIL, musia si zmeniť mail cez iného poskytovateľa - českého a slovenského!

Počas budúceho týždňa budú mať členovia fóra MJJsource možnosť zmeniť sú svoju emailovú adresu v profile, pretože GMAIL bude potom zablokovaný, a nebudete môcť príjimať maily, odkazy a prihlásenie sa cez gmail.

MJ Estate zarobil viac ako 300 mil.

Podľa súdnych dokumentov, ktoré predložili súdu, od Michaelovej smrti, zarobil Michael viac ako 310 mil. dolárov, pričom bolo splatených 159 mil. dolárov zo záväzkov, ktoré Michael mal v celkovej výške asi 400 mil. dolárov.

MJ Estate eviduje niekoľko pohľadávok, ktoré majú "vysokú prijoritu", rovnako ako podporu rodiny a detí - platenie výdavkov + dane, odvody, poplatky za pohreb (takmer 1 mil. dolárov), ako aj zaplatenie pohľadávok za prenájmy a splátky hypotéky rodinného domu v Encine.

Medzi položkami, ktoré sa evidujú ako pohľadávka, sú napr. "žaloba" od istého muža, ktorý tvrdí, že mu Michael ukradol patent na liečbu herpesov...

Obrázek

Ako stiahnuť YouTube videa do MP3

Tu je program, kde si môžete stiahnuť video z YOUTUBE do PC a priamo do MP3 skladby, teda napr. live videá z koncertov, alebo nejaké remixi, raritné videá, live vystúpenia (napr. pri preberaní cien)... skrátka akékoľvek YT video.

LINK

VIDEO - Michael (Making of)

Ako sa produkoval album MICHAEL!

Teddy Riley, Nefu-Feemster, 50 Cents, Akon, Frank Casico, Lenny Kravitz hovoria o albume MICHAEL a ich práci na ňom.

EXLUZÍVNE VIDEO - v téme - LINK

Obrázek

Janet pre CNN

Rozhovor, v ktorom Janet prezradila aj to, že s Michaelom kedysi roznášali bezdomovcom jedlo v uliciach.

LINK

Obrázek

Katalóg MiJac získa Sony/ATV

Katalóg MiJac Publishing, ktorý vlastní Michael, a obsahuje jeho vlastné skladby, doteraz spravovala spol. Warner Chappell, ktorá bola súčasou spol. Warner Music Group.

Obrázek

MiJac okrem Michaelových skladieb obsahuje aj skladby od umelcov ako Ray Charles, Curtis Mayfield, či Sly and the Family Stone.

Warner Chappell nevlastnila tieto nahrávky, ale iba spravovala ich administrátorské práva, za čo dostávala značné podiely.

Podľa aktuálnych informácií, MiJac bude odkúpený spol. Sony/ATV Music Publishing, ktorá sa tak stane 100% správcom Michaelových nahrávok a všetkých autorských práv - čo zároveň znamená, že Sony/ATV, ktorého spoluvlastníkom je aj Michael, bude mať Michaelove nahrávky pod absolútnou kontrolou, čo ak by Michael žil, by ho určite viac než potešilo.

Pre Sony/Music je to veľká zmluva, ktorá ale podľa správ, bola dohodnutá už pred pár rokmi, a to aj samotným Michaelom.

Podľa správ, album "Michael" bol prvým projektom, ktorý mal spustiť túto akciu.

Zároveň ale Warner Chappell by nemusel byť v konečnom dôsledku zaujímavý pre kupcov, keďže je napredaj, a o Warner má záujem aj Sony/ATV záujem.

Dr. Murray si najal nového právníka

Dr. Conrad Murray, jehož soudní přelíčení začíná příští měsíc, si najal nového advokáta a jeho právní tým. Los Angeleský právník Nareg Gourjian pomůže právníkům Edu Chernoffovi a J. Michaelu Flanaganovi v obhajobě Murraye, který je obviněn ze smrti Michaela . Dokument o této změně podal v Los Angeles u zemského vrchní soudu v pondělí 14.2.2011. Gourjian je bývalý spolupracovník Marka Geragose, právníka, který pracoval v týmu Michaela v letech 2003-2005 a byl Michaelem vyměněn!!!a také obhájce známého v trestních případech/např. domácí násilí Chrise Brauna atd.. Advokáti se sejdou na jednání v úterý a začnou připravovat obhajobu pro porotu na 24. března. Soudce Michael Pastor rozhodl minulý týden, že soud bude živě vysílán.

zdroj: CNN

LINK

forum LINK

Helcus

Hollywood Tonight v UK

Už v pondelok bude mať v rádiách v Británii premiéru skladba Hollywood Tonight.

Happy Birthday Prince

Prince sa narodil 13. Februára 1997 v Beverly Hills v Californii, ako prvé dieťa Michaela Jacksona a Debbie Rowe. Dnes oslavuje 14 narodeniny. Všetko najlepšie ti prajeme...

Image and video hosting by TinyPic

Napísala: Zuzcoj

Liz Taylor prevezená do nemocnice

Podľa aktuálnych správ, jej hovorkyňa pre média potvrdila, že Liz je v nemocnici na pozorovanie, keďže Liz dlhodobo trpí poruchami srdca, ale má sa dobre.

Reagovala na tvrdenia niektorých médií, že bola prevezená vo vážnom stave potom, čo sa mala zúčastniť odovzdávanie cien AmFAR.

Obrázek

Ďalší singel aj v Číne

MJ Estate potvrdil, že ďalším singlom z albumu Michael bude pre Čínu skladba Hollywood Tonight, táto skladba bude singlom aj v UK, Taliansku a Austrálii, vo Francúzsku to bude skladba Behind The Mask.

Francúzsky špeciál

Francúzsky časopis S.F.X Hors Série vydáva špeciálne vydanie, v ktorom publikuje údajne 100 exkluzívnych fotografií Michaela.

Jeho cena je 7,99€

Objednávka - LINK

Obrázek

EXKLUZÍVNE

Stiahnite si celé vydania časopisu Black And White Magazine.

Ide o francúzsky fanúšikovsky časopis plný fotiek, rozhovorov a rarit, + niekoľko špeciálov, pre ktoré poskytol rozhovor samotný Michael!

Viac v téme na fóre - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Michael je nominovaný na ECHO Awards

Michael je nominovaný v kategórii - Medzinárodný spevák Pop/Rock.

Ceny sa budú udeľovať 24.3.2011

Michael získal túto cenu v roku 1993, a do siene slávy bol uvedený v roku 2011.

LINK

Obrázek

Julien's Auctions nově v Beverly Hills

Julien's Auctions otevřenla své nové galerie a aukční síně v srdci Beverly Hills.

První V.I.P aukce byla ze sbírek Michaela, Cher, U2, Barbara Streisand, Debbie Reynolds, Marilyn Monroe a mnoho dalších.

VIDEO na fóru LINK

Helcus

Janet v exlusivním rozhovoru pro NBC

Janet Jackson s Meredith Vieira v exkluzivní rozhovoru o svém nadcházejícím turné a životě bez jejího bratra Michaela. Tento exkluzivní rozhovor je součástí speciálního vysílání Dateline v neděli 13. únor

Janet hovoří o Michaelovi, o své rodině a o své právě vycházející knize "True You: A Journey to Finding and Loving Yourself" která vyjde 15.února ve spolupráci s Karen Hunter.

více na fóru LINK

napsala: Helcus

Visit msnbc.com for breaking news, world news, and news about the economy

Přímý přenos ze soudní síně s Dr. Murray!!!!

Včera, dne 7. 2. 2011, v odpoledních hodinách v Los Angeles překvapivě vynesl vrchní soudce Michael E. Pastor své rozhodnutí, že přelíčení s Dr. Murray v březnu 2011, se bude živě vysílat! Kromě prvního dne přelíčení, a to je stanovené na 24. března 2011.

Obrázek

Murray se včerejšího jednání nezúčastnil, pouze jeho právní zástupce Ed Chernoff.

Soudce nařídil lékaři okamžitě přestat provádět praxi v Kalifornii po dobu trestního řízení.

Obrázek

Více na fóru LINK

Zpracovala Helcus

Ďalší podvodníci na obchodné značky?

Ako sme už informovali, japonská spol. - the Michael Jackson Asian Rights Co. (MJAR), ktorá už niekoľko rokov ryžuje na údajnej spolupráci s Michaelom (podobne ako Howard Mann (+ Katherine Jackson) a jeho spol. Vintage Pop Media LLC ), tvrdí, že pre japonský trh vlastní autorské práva na obchodné značky s logami s Michaelovým menom: "Michael Jackson", "Michael J. Jackson", "Michael Joseph Jackson", "MJ", "MJJ".

MJAR pred časom priniesla na trh mobilné telefóny s menom Michaela a jeho podobyzňou.

Tentoraz začína predávať figuríny.

Vytvorili/používajú aj logo, ktoré vytvoril Michael už v roku 1994 pre komerčné účely albumu HIStory, tvrdiac, že ich licencoval samotný Michael, oficiálne potvrdenie ale nemajú:

Obrázek

Avšak podľa japonského úradu pre obchodné značky, registrujú iba jednu obchodnú značku, ktorú (zatiaľ) registrovala MJ Estate (niektoré žiadosti ešte neboli akceptované).

Usher vystoupil 3. 2. 2011 v O2 Aréně v Londýně

Usher vystoupil 3. února v O2 Aréně v Londýně a vzdal hold svému idolu Michaelovi.. Usher, připomněl, že Michael měl odehrát 50 koncertů v r. 2009 právě zde, v O2 Aréně, ale překazila to jeho předčasná smrt.

Obrázek

více na fóru včetně videa LINK

napsala: Helcus

Nový video materiál?

MJ Estate zaregistrovala nový materiál pod názvom - "If You’ve Got It, Bring It" - pod spol. Optimum Productions Inc., ktorá je Michaelovou spoločnosťou pre video záznamy.

Dočkáme sa nových videomateriálov nezverejnených nahrávok?

One More Chance: One Week in Vegas [Paperback]

K správe z 3.2.:

Táto kniha, ktorá bude novým oficiálnym produktom od spol. ML Publishing bude na 136 stranách mapovať 14 dní pobytu Michaela v Las Legas v roku 2003 počas natáčania klipu One More Chance (krátko na to bol zatknutý), ktoré zachytil fotograf Ian Barkley ako osobný Michaelov fotograf.

V publikácii bude 150 doteraz nezverejnených fotiek!

Kniha výjde 14.2.

Najúspešnejšie účty na FB

Prvá päťka s najväčším počtom fanúšikov (v mil.):

1. Zynga/Texas Hold’em Poker – 34,881,303

2. Facebook – 32,990,850

3. Michael Jackson – 27,854,985

4. Lady Gaga – 27,247,541

5. Eminem – 26,737,337

Obrázek

Nová kniha

One More Chance: One Week in Vegas [Paperback]

Toto je názov novej knihy, ktorá výjde 14.2.2011

Bude mať 136 strán za cenu cca. 20 dolárov

update - Žaloba Katherine

Katherine Jackson môže podľa sudkyne Yvette M. Palazuelos žalovať AEG Live v zmysle obvinení za zodpovednosť za Michaelovu smrť a najatie Cobrada Murraya ako jeho osobného lekára.

Sudkyňa dnes zamietla odvolanie AEG Live, aby bola táto žaloba zamietnutá.

Právnici Katherine ale majú 20 dní na to, aby predložili všetky relevantné dôkazy, inak bude žaloba zrušená.

Čo robil Murray počas telefónovania

Podľa Sade Anding (čašníčky z Houstonu, s ktorou sa Murray stretával v čase, keď bol Murray ženatý a ona mala priateľa, o.i. jej dával aj drahé dary, pričom jej nepovedal, že už má 7 detí), ktorá poskytla rozhovor pre ABC, v deň, a možno v čase Michaelovej smrti, jej zavolal dr. Murray, pričom, ako uvádza, sa rozhovor neuskutočnil, keďže Murray povedal iba niekoľko slov, a podľa toho, ako to vycítila, bol nervózny, nebol schopný hovoriť súvisle, pokašliaval a mumlal.

Image and video hosting by TinyPic

Podľa nej, Murray bol vydesený z toho, keď povedala polícii, potom ako si uvedomila súvislosti po správe o Michaelovej smrti, že s ním v tom čase hovorila.

Po telefonáte, na ktorý Murray viac nereagoval, aj keď mu volala späť a napísala správu, si tiež myslela, že rozhovor mohol byť nahraný ako alibi.

Podľa nej, v určitom čase si myslela, že je spoluvinná z toho, že Michael umrel, lebo možno v tom čase Michael umieral, a mala z toho zlý pocit.

Murray sa jej krátko po zoznámení začal prezentovať ako Michaelov doktor, s ktorým sú dobrí priatelia, a lieči jeho syna, čomu nasvedčovali jeho dary a veľké sprepitné, akoby sa chválil, že je tak dôležitý.

Prisľúbil je aj to, že ju zoberie do Londýna, a zoznámi ju s Michaelom.

O Michaelovi sa ale vyjadroval, podľa nej, čudne - v čase keď boli spolu, zvykol tvrdiť, že Michaalovi asi teraz chýba.

Po Michaelovej smrti s ním volala niekoľko krát, ale Murray podľa nej si myslel, že rozhovor je nahrávaný, a netrval viac ako 2 minúty, a opakoval, že všetko, čo o ňom bude počuť, nie je pravda, a on sám jej to vysvetlí.

VIDEO - LINK

Útok Jacksonovcov na Ortegu

Potom, ako pred pár dňami bol Kenny Ortega, režisér koncertov This Is It, vyňatý ako jeden zo zodpovedných za smrť Michaela v žalobe Katherine Jackson voči AEG Live, ktorú Katherine viní za jeho smrť, sa po "zistení", že s touto udalosťou nemá nič spoločné (na žiadosť Ortegu, aby bol vyňatý zo žaloby), sa mu v oficiálnom vyhlásení - ospravedlnila.

Obrázek

Avšak - nie všetci členovia rodiny to tak vidia.

Randy Jackson na svojom Twitteri tvrdí, že on sa nepridáva k tomuto ospravedlneniu a naďalej si myslí, že aj Ortega je spoluvinný za Michaelovu smrť, keďže podľa neho, nútil Michaela k ťažkým výkonom, ktoré ho mali občas dohnať s slzám.

Tvrdá na tom, že AEG aj Ortega vedeli o zlom stave Michaela, a neurobil nič, aby zabránili jeho smrti.

Obrázek

Kto vlastní predmety Jacksonovcov?

Podľa aktuálnych zistení, Henry Vaccarro, ktorý sa "preslávil" súdnym získaním predmetov rodiny Jacksonovcov v 90 rokoch pre neschopnosť naplniť a splatiť obchodné záväzky Jacksonovcov, je podľa informácií stále vlastníkom väčšiny predmetov, ktoré sa už niekoľko krát dostali do dražieb.

Napriek tomu, že údajne boli predané Howardovi Mannovi, s ktorým má teraz Katherine Jackson obchodný vzťah, pravdepodobne sa opäť dostanú predmety do aukcie a otvoria sa súdne spory o určenie "skutočného" vlastníctva.

Súdne dokumenty totiž hovoria, že Vaccarro dlhuje 550 tisíc. dolárov na nezaplatených daniach za predmety, ktoré kedysi "vlastnil", avšak úrady ho evidujú ako vlastníka, a mohli by ho donútiť predať predmety v sume, ktorá by vykryla zaplatenie daní a poplatkov.

Do akej miery sa do procesu zapojí MJ Estate nie je známe, jedna z možností by mohla byť odkúpenie všetkých predmetov, ale až po súdom určení skutočného vlastníka, a to môže trvať celé roky.

(objavené) Nové skladby

"For The World" je názov novej skladby, ktorú nahral Michael v roku 2009 s Theron Feemster-om.

Druhou novom skladbou je "All In Your Name" , ktorú nahral Michael a Barry Gibb v roku 2003 v Miami.

Dve ďalšie skladby "Beatbox 2010" - "Shut Up And Dance" boli nahrané s Ericom Kirklandom and Prince Michael Durhamom niekedy v roku 2009.

Všetky skladby sú už registrované!

Obrázek

Thriller LIVE v Paríži

Rozhovor s Adrianom Grantom (o.i. autor najpredávanejšej obrazovej biografie o Michaelovi), producentom muzikálu Thriller Live, ktorý cestuje po celom svete s vystúpeniami na Michaelove skladby.

Ostatné vystúpenie z Paríža z víkendu:

Ako Michaela objavila Severná Kórea

Záber je z roku 1999 z charitatívneho koncertu v Soule v Južnej Kórei pre obete hladomoru v Severnej Kórei, Michael na fotke s malým fanúšikom Lim Jae-Heon.

Image and video hosting by TinyPic

Článok hovorí o tom, ako sa Michael dostával do poznania prísne kontrolovaného režimu cez pašované kazety.

LINK

Premiérové ukážky z GLEE

Ako sme už informovali, muzikálový seriál Glee venuje jednu svoju časť aj téme na skladbu Thriller, a tu sú ukážky prvých záberov, diel bude odvysielaný 6.2.:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek