Články za november 2011

Dnes má Thriller narozeniny!

30.listopadu 1982 - vyšel album Thriller. Zůstává nejprodávanějším a nejúspěšnějším albem v historii hudby, byl certifikován 29 x multi-platinum a prodalo se přes 110 milionů kopií

Rozsudok: Conrad Murray - 4 roky väzenia!!!

muray

LIVE VERDIKT:

Téma rozsudku na fóre - LINK

* sudca vyniesol rozsudok - 4 ROKY väzenia v okresnej väznici!

- ako dlho, ešte nie je jasné, vzhľadom na zákon, ktorý skracuje pre preplnenosť väzníc obdobie trvania väzenia pre menej závažné činy!!!! Predpoklad je, že polovicu trestu si Murray odpyká v domácom väzení, väčší vplyv na trvanie trestu má šerif ako sudca a on nemá možno zmeniť ovplyvniť trvanie trestu.

- Murray zaplatí súdne poplatky!

- pred nástupom do väzenia odovzdá odtlačky prstov, DNA vzorky.

- Murray zaplatí náležité odškodné pre pozostalých (žiadosť o 100 mil. nie je podľa neho zatiaľ nie je vyčíslená), vrátane MJ Estate - a to podľa presných záznamov, ktoré musia predložiť žiadatelia, okrem MJ Estate aj AEG Live.

- obe strany a sudca rozhodujú o termíne dodania presných záznamov o finančných stratách., pravdepodobne o 2 týždne.

muray

* sudca odmietol prepustenie na podmienku, ale podľa zákona nebude Murray väznený v štátnej väznici, a odobral mu licenciu

* sudca v prejave hovorí o konaní Murraya, že aj keď ho nechcel zabiť úmyselne, musí prijať zodpovednosť za kriminálny čin podľa práva, a komentuje prejavy oboch strán.

- sudca hovorí o zabití, a vykladá znenie podľa zákona, obrazne pre prípad konania Murraya, v ktorom popisuje aj jeho klamanie a podvody v riešení prípadu (pokiaľ ide o jeho výpovede, alebo ukrývanie dôkazov, a jeho hrozné konanie v záchrane života, a napr. v účele prečo si nahrával Michaela na telefón, ktorý mohol slúžiť na jeho ziskuchtivé účely, o čom ale sudca špekuluje, ale podľa neho Murray prekročil hranice a pokračoval, namiesto toho, aby ustúpil, ak videl nejaké problémy, a namiesto toho začal viniť Michaela, že ho oklamal, že mu nepovedal o jeho závislosti, napriek tomu, že osobne získaval propofol v lekárňach, kde dokonca nedostával ani záznamy o predaji a pod falošnými menami)

* obhajca Murraya číta prejav, v ktorom poukazuje, resp. zľahčuje dopad konania Murraya, najmä žiadnymi predošlými záznamami, rodinnými a spoločenskými aktivitami (napr. pomoc chudobným), a Michaela popísal ako toho, kto si lieky žiadal=nepriamo, že bol závislý na liekoch, teda, že viny je hlavne na Michaelovi;

- popisuje dopad prípadu a rozsudku na jeho kariéru, že ako doktor skončil.

- na otázku sudcu, čo hovorí na výšku odškodného, povedal, že Murray nie je schopný odškodniť žiadateľov v takej výške, podľa neho musia vidieť všetky záznamy, ktoré vykazujú odškodné.

* právnik Murraya, Ed Chernoff číta vyhlásenie, sudca dáva možnosť vypovedať aj Murrayovi, ten odmieta.

* sudca sa pýta, prečo by mal Murraya poslať do väzenia, podľa zákona môže určiť aj iný rozsudok. Prokurátor na základe jeho prejavu uviedol dôvody prečo si zaslúži väzenie, a tiež na otázku sudcu, či škody spôsobené smrťou by mali byť žiadané, odpovedal, áno.

* prokurátor číta vyhlásenie Katherine Jackson, v ktorom popisuje jej pocity zo straty Michaela, a predovšetkým stratu otca jeho detí.

* prokurátor vzniesol pripomienku na straty, ktoré Michaelový pozostalí utrpeli pre neuskutočnené koncerty a následné zisky z predaja sprievodných prostriedkov, ako aj náklady na pohreb... ako odôvodnenie požiadaviek voči finančnej zodpovednosti ako následku smrti Michaela (=prokurátor uviedol min. 100 mil. dolárov, o toľko pripravil Murray Michaela a rodinu).

* prokurátor David Walgren číta záverečné vyhlásenie, sumár procesu a zdôvodnenie viny Murraya.

* právnik rodiny Michaela, Brian Panish, číta vyhlásenie v mene Michaelových pozostalých - detí a matky Katherine - žiadajú najvyšší trest.

* sudca aktuálne prehodnocuje žiadosti oboch strán na konečný výsledok, či sú nové skutočnosti, alebo dôvody, prečo by dnes nemal rozhodnúť o výške trestu!

* Michaelova rodina (väčšina) a Murray osobne čakajú na konečný rozsudok, za Murraya prišla jeho matka a priateľka.

Obrázek

Album Immortal: predajnosť v USA

Podľa najnovších odhadov predajnosti albumu Immortal v USA, by sa mohlo za prvý týždeň predať asi 40-45 tisíc kusov.

Presné údaje by mali byť zajtra, avšak s určitosťou album nebude vyššie ako na 15 mieste, podľa odhadov je zatiaľ na 18 mieste.

Faktom je, že ani v USA, ani v EU alebo Británii nie je takmer žiadne promo alebo reklama na album IMMORTAL.

Predpoklad je, že album sa bude priebežne predávať počas vystúpení po jednotlivých mestách nielen po severnej Amerike, ale v roku 2012 aj v EU a Ázii.

Sudca dnes vynesie výšku trestu

Sudca Michael Pastor dnes vynesie výšku tresku pre dr. Conrada Murraya, ktorý bol uznaný vinným z neúmyselného zabitia.

Predpokladá sa, že dostane celú výšku trestu, čo sú 4 roky, avšak s najväčšou pravdepodobnosťou s podmienkou prepustenia do domáceho väzenia.

Aktualizujeme hneď ako budú dostupné informácie.

Americký X-Factor - skladby Michaela Jacksona

Finalisti americkej súťaže X-Factor budú už túto stredu spievať skladby Michaela.

Obrázek

Na Slovensku môžete prenos sledovať na tv JOJ Plus v piatok od 20,15, alebo v sobotu na tv JOJ od 17,00 hod.

DANGEROUS MEGAMIX

Vypočujte si špeciálny 20 minútový megamix albumu Dangerous, ktorý bol oficiálne vydaný 26.11.1991 a teda pred pár dňami oslávil okrúhle 20 ročné výročie.

petrohrad

Album je považovaný za jeden z najlepších Michaelových albumov, a to aj pre jeho komerčné úspechy, ktoré v mnohých aspektoch prekonali aj legendárny BAD.

Z albumu sa dodnes predalo viac ako 35 mil. kusov, a len v USA sa ho predalo 8 mil. kusov.

Album sprevádzalo niekoľko projektov, okrem úspešného turné, aj vydanie všetkých videoklipov na VHS pod názvom Dangerous: The Short FilmS.

Album, koncertné turné, aj reedícia videoklipov na DVD, boli znovu vydané v roku 2001, a neskôr v roku 2009.

(mimoriadne) Úspechy nielen albumu, ale celej Dangerous éry..., je asi zbytočné zdôrazňovať.

Earth Song v podaní Nema Shawa

Nemo Shaw je škótsky spevák, skladateľ a hudobník.

Vypočujte si túto anjelskú verziu Michaelovej skladby...

Záznam z koncertu sa nepredal.

Aukčnej spoločnosti The Fame Bureau sa v sobotu nepodarilo v online dražbe predať doteraz nezverejnený záznam koncertu Michaela Jacksona z roku 1993 v Argentíne.

Organizátori aukcie pritom očakávali, že takmer dvojhodinový záznam sa predá za štyri až päť miliónov libier (približne 4,67 až 5,84 milióna eur).

"Zatiaľ sa nám tento záznam nepodarilo predať. Mysleli sme si, že sa kupec nájde, ale nepodarilo sa to. Naďalej však rokujeme s viacerými záujemcami," vyhlásil hovorca spoločnosti The Fame Bureau.

Tá musela pred začiatkom aukcie stiahnuť zo svojej webstránky krátku ukážku zo záznamu.

Stalo sa tak na žiadosť vydavateľstva Epic, ktoré tvrdí, že má na záznam autorské právo. Práve táto skutočnosť mohla mať za následok, že ponúkaný záznam nikto nekúpil. Jeho nový majiteľ by ho totiž pravdepodobne nemohol použiť na komerčné účely.

Záznam vznikol počas zastávky Michaelovho turné Dangerous v Argentíne, avšak Michael nebol spokojný s jeho kvalitou a záznam preto oficiálne nikdy nevyšiel. Vznikla iba jedna kópia, ktorú Michael daroval svojmu šoférovi. Práve ten sa ju teraz snaží speňažiť.

Album IMMORTAL je v Británii prepadák (?)

Podľa aktuálnych výsledkov predajnosti albumov v Británii ukázala, že album IMMORTAL debutoval ako novinka iba na 65 mieste!!!!!

Obrázek

Prehľad albumového rebríčka, a kto predaj najviac za ostatný týždeň, tu v oficiálnej hitparáde - LINK

Obrázek

Reportáž TV Markíza Reflex

vyk C5 99i C4 8Dn C3 ADk

Prosíme, kdo má zájem a výřečnost, stejně jako znalosti o Michaelovi, o rozhovor s redaktorem požadu Reflex TV Markíza. Je to reakce na vaše připomínky pořadu o Michaelovi.

Zde je citace odpovědi, kterou dostala Lucka! Nepropásněte příležitost!!!

Dakujem za Vas email do relacie Reflex. Ja som bol redaktorom reportaze o Michaelovi Jacksonovi. Paci sa mi Vase odhodlanie a zanietenie k tejto teme, je ocividne, ze Michael Jackson pre Vas vela znamenal. Rad sa s Vami stretnem a nakrutim reportaz do Reflexu, aby sme vsetko uviedli na pravu mieru. Mohli by sme sa spojit telefonicky?

Vopred vdaka, Radek Blažo

Mgr. Radek Blažo

redaktor relácie Reflex

TV Markíza

Za Lucku vložila Helčus

více informací na fóru

LINK

Global Events v bankrote

Podľa aktuálnych správ, spoločnosť, ktorá organizovala spomienkový koncert pre Michaela v britskom Cardiffe, vyhlási bankrot potom, čo nie je schopná vyplatiť finančné záväzky nielen účinkujúcim, ale aj firmám, ktoré sa podieľali na organizácii koncertu.

Global Events bola pritom založená iba v marci, a to za účelom organizovania koncertu.

Proti koncertu sa postavili Jermaine a Randy Jacksonovci, a mnoho fanúšikov bojkotovali koncert z dôvodu podivných okolností organizácie, a účelu koncertu, vrátane časti výnosu pre charitu.

Michael Jackson's Children's Hospital

Michael Jackson's Children's Hospital - Slovakia & Czech Republic

Z facebooku nás kontaktovala táto skupina..., takže, ak by ste niekto mali záujem sa zapojiť..., na fóre sú nejaké info od nich + linky, kde sa dozviete viac.

Téma na fóre - LINK

Do témy pridávajte aj svoje komentáre a skúsenosti s týmto projektom (či je dôveryhodný a pritom buďte opatrní...)

petrohrad

Kniha: Nejsi sám, Michael očima svého bratra

TOHLE JE MICHAEL JACKSON - ČLOVĚK, NE LEGENDA

TOHLE JE MICHAEL JACKSON - OČIMA SVÉHO BRATRA

petrohrad

Michael Jackson, král popu, legenda... Neexistuje snad člověk na této planetě, který by neznal jeho jméno a nikdy neslyšel žádnou jeho píseň. Bohem nadané dítě, neuvěřitelný dříč, perfekcionista, vizionář, snílek – to vše byl a v našich srdcích stále je Michael Jackson.

V této knize se jeho bratr Jermaine vyznává z upřímného vztahu k Michaelovi a jeho křehké duši, i k celé rodině, jejíž členové vystupovali jako skupina nejdříve pod jménem Jacksons 5 a posléze jako Jacksons. Přináší jiný úhel pohledu na Michaela: pohled z pozice staršího bratra-ochránce. Pevné rodinné zázemí a společný cíl dětí jdoucích za svým snem byly základním pilířem pro vybudování úspěšné kariéry.

Raketový start katapultoval Michaela Jacksona do sféry, s níž neměl zkušenosti; orientovat se ve světě smluv, agentů, právníků, finančních machinací, ale také vyděračů a podvodníků nebylo jednoduché. Michael byl několikrát nespravedlivě nařčen z nevhodného chování vůči dětem, které se však nikdy nepotvrdilo. Soudní popotahování a těžký úraz vedly k nadměrnému užívání anestetik, která na něm zanechala následky a nakonec vedla i k jeho úmrtí. Podíl Michaelova osobního lékaře na jeho úmrtí je stále předmětem soudního projednávání.

Jermaine Jackson líčí svůj vztah k bratrovi od útlého dětství a hudebních začátků přes Michaelovu sólovou dráhu, vybudování ranče Neverland a vytvoření vlastní rodiny až po jeho poslední dny.

Michael byl však především člověk, který si jen plnil své sny a pomáhal je plnit i spoustě dalších lidí.

Fenomenální zpěvák, hudebník a tanečník s duší dítěte, jenž si získal srdce milionů fanoušků po celém světě, nebude zapomenutý díky své nadčasové hudbě bořící národnostní a rasové předsudky. Jeho citlivé písně zasáhly každého a další zpěváci budou ještě dlouho jen ti, kteří přišli po Michaelu Jacksonovi.

Jermaine Jackson byl jedním ze zakládajících členů skupiny Jackson 5. Zpěvák, hudební producent a skladatel, otec sedmi dětí. Žije v Los Angeles se svou ženou Halimou.

OBJEDNÁVKY: 14,99 EUR/399,- CZK

LINK LINK

Kniha vychádza 29.11.

Frank Cascio v rozhovore pre ABC

... o finančných problémoch Michaela, sobáši s Debbie Rowe, a jeho odkaz fanúšikom, prečo napísal svoju knihu:

* pokiaľ ide o financie Michaela, Frank bol v istom období zodpovedný za riadenie jeho účtov, a podľa neho, Michael platil mnohé veci za ľudí, ktorých ani nepoznal, napr. účty asi za 500 telefónov, pričom Michael nemal ani poňatie, kto sú tí ľudia, prečo platil za prenájom áut ... nejakej sestre jeho asistenta, alebo ako Frank odhaľuje, väčšina Michaela len finančne zneužívala na svoje výdavky, a spochybňuje mnohých ľudí, ktorí sa okolo Michaela v čase, keď bol s Michaelom, vyskytovali.

* Michael natoľko dôveroval Debbie, že ona mu, podľa jeho slov, dala najväčší dar, deti, kvôli ich blízkosti, ako priateľov, ktorí sa navzájom milovali, a jedným z dôvodov ich sobáša bol aj ten, že v tom čase mal Michael obchodné zmluvy so Saudskoarabským princom, a podľa ich tradícii, moslimovia považujú za nedôveryhodných partnerov nezosobášených mužov.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Ako sa fanúšikovia dočkali

... jedno z mnohých videí fanúšikov, ako vybaľovali svoje predobjednávky album, trička a šou programu Immortal.

Ukážka stojana s CDčkami Michaela, ak môžete a chcete, skúste odfotiť podobné stojany vo vašom obchode..., a pridajte fotky do témy na fóre v sekcii Immortal.

Obrázek

Prokuratúra žiada max. trest a 100 miliónov!

Prokuratúra požiadala sudcu Michaela Pastora, aby vymeral dr. Conradovi Murraymu najvyšší možný trest - 4 roky - ako vinnému z neúmyselného zabitia Michaela, a to z dôvodu, že je takmer isté, že po niekoľkých mesiacoch, prípadne max. 2 rokoch v štátnom väzení bude prepustený do domáceho väzenia pre preplnenosť väzníc.

Žalobcovia zároveň podali súdu návrh, aby Murray zaplatil ako odškodné 100 miliónov dolárov pozostalým, teda Michaelovým deťom, ako obetiam jeho činu (v tom sú zarhnuté náklady na pohreb, ušlé zisky a príjmy do rodiny, ktoré mali byť predovšetkým z koncertov This is It, čo vyčíslili správcovia Michaelovej pozostalosti).

Dokument žaloby - LINK

Obrázek

Paris dostala školní trofej

Paris dostala školní trofej za nejinspirativnějšího hráče/hráčku !!

Pokud by to někdo nepřečetl, je tam napsáno:

the buckley school

7th/8th grade variety flag football

most inspirational player

paris jackson

Obrázek

(Ollynka88)

Sudca zamietol ďalšie testy na fľaštičke propofolu

conrad murray guilty1  z

Sudca Michael Pastor zamietol opätovnú žiadosť advokátov osobného lekára Michaela na vykonanie ďalších testov na fľaštičke propofolu – anestetika, ktoré je zodpovedné za jeho smrť.

Conrada Murraya uznali vinným z neúmyselného zabitia Michaela. Svoj trest sa dozvie 29. novembra. Podľa sudcu mali Murrayho právnici na hľadanie dôkazov o nevine lekára celé mesiace.

...stále sa snažia ho oslobodiť od trestu...

Vložila: Zuzcoj

Výstava v Moskve

Od stredy budú v Moskve vystavené niektoré fotky Michaela, osobné predmety a predmety z Neverlandu.

Výstava sa uskutoční v the Pobeda art gallery, bude to vôbec prvý krát, čo budú predmety patriace Michaelovi vystavené v Rusku.

Update: Interaktívna videohra - CityVille

Spol. Zynga v rámci svojej interaktívnej videohry CityVille pripravuje aj svet vystúpení Immortal Tour.

Obrázek

Cieľom hry je zbierať jednotlivé kúsky zbierky Michaela, a pripraviť sa na koncert, kde ste umiestnení v hale na koncert Immortal Concert Arena , a vytvoriť pódium, neskôr zbierať obrázky Michaela a odohrať 3 šou Immortal, na čo máme len 8 dní.

Obrázek

Zároveň do hry pripojiť aj ostatných vrámci MJ fanklubu, aby ste spoločne tancovali, a pritom plnili zadané úlohy jednotlivými kolami.

petrohrad

Paris a Prince pozývajú na koncert do Japonska

Ako sme oznámili, rodina Jacksonovcov chystá ďalší tribute koncert pre Michaela v Japonsku, ktorý sa uskutoční 13 a 14 decembra.

Obrázek

9.10 to oznámila Katherine Jackson v londýnskom hotely Claridge.

Cieľom koncertu je vyzbierať peniaze pre charitatívnu organizáciu ASHINAGA, ktorá ich odovzdá na pomoc pre deti postihnuté marcovým ničivým zemetrasením.

Podľa informácií, zatiaľ Jermaine sa koncertu nezúčastnia.

Avizovaný koncert pre Michaela v Japonsku už dostáva podporu v podobe skladby, ktorú naspievali traja bratia Michaela s japonskou speváčkou AI s názvom "Letter in The Sky".

Zároveň je vytvorená stránka na podporu koncertu, ktorý sa uskutoční 13-14 decembra, 2011: LINK

ZÁKAZ!!!

Zákaz pridávania liniek, ktoré odkazujú na stiahnutia oficiálne dostupných nahrávok Michaela, od singlov, CDčok, a DVDčok cez nelegálne linky typu rapid, mega, upnito, mediafire, fileserve... a iné servery!

Obrázek

Ktokoľvek poruší toto nariadenie, bude okamžite po zistení na fóre zmazaný a zablokovaný!

Táto stránka bude podporovať iba oficiálny predaj, a všetko čo sa dá kúpiť, a bude cez tieto nelegálne linky bude zmazané, rovnako ako ten, kto pošle tieto linky!!!!

PODPORUJTE MICHAELA, NESŤAHUJTE TO, ČO SA DÁ LEGÁLNE KÚPIŤ!

Bez podpory fanúšikov ťažko bude Michael úspešný, ak sa bude niekto spoliehať iba na legálne sťahovania, napriek tomu, že sa fanúšikovia neustále odvolávajú a žiadajú, aby bolo niečo nové vydané!!!

Vydané bude, ale nie na to, aby samotní fanúšikovia nelegálne sťahovali to, čím by mali podporiť Michaela, a dostať ho na prvé priečky oficiálnej predajnosti!!!

Inak je to pokrytectvo!

Nezverejnené záznamy idú do dražby

Dokument o Michaelovi Jacksonovi, ktorý doteraz nebol uverejnený, sa bude dražiť v Londýne ešte tento mesiac.

Snímka obsahuje zábery z Michaelovho svetového turné Dangerous v roku 1993 natočené v Argentíne.

Obrázek

Dražiteľom Fame Bureau film dal Michaelovi šofér a jeho cena sa odhaduje na 4 milióny libier (okolo 3,4 miliónov eur), i keď sa očakáva, že sa predá za oveľa vyššiu sumu.

Podľa novín The Independent, Michael dal kópiu VHS kazety vyradeného filmu svojmu šoférovi, ktorý si želá zostať v anonymite. Michael sa vtedy vyjadril, že bol nespokojný s dokončeným dokumentom, čo je tiež dôvod, prečo film nikdy nevyšiel a prečo Michael prepustil všetkých, ktorí na ňom pracovali.

Šofér uviedol, že kazetu dostal ako „odmenu alebo bonus“ za jeho „dopravné služby“. Šofér tiež uverejnil krátky klip o filme na internet v roku 2009 po Michaelovej smrti, ale zastavilo ho Michaelovo nahrávacie štúdio a právnici, ktorí si nárokovali výhradné práva na film.

Aj keď má šofér podľa amerického práva zakázané distribuovať kópie, má právo

predať alebo preniesť vlastníctvo VHS-ky na tretiu stranu.

„Som nadšený, že sa kazeta bude konečne pozerať kvôli jej kvalite, množstvu použitých kamier a tesnej blízkosti k vystúpeniu, ktoré sledujete,“ povedal generálny riaditeľ Fame Bureau Ted Owen.

Michael Jackson Fan Fest sa blíži

... a pri tejto príležitosti môžete vyhrať dva VIP lístky a cestu do Vegas na túto udalosť.

Viac na oficiálnej stránke (ide o to, aby ste poslali svoje fotky alebo krátke videá vášho tanca na videohru MJ Experience):

Michael Jackson Fan Fest sa uskutoční od 3.12.2011 v Mandalay Bay Resort:

LINK

Predaj vstupeniek: LINK

Obrázek

Příští rok by měly vyjít skladby Michaela a Freddieho

Nahrávky legend Freddie Mercuryho a Michaela by mohly být vydány již příští rok, potvrdil to rocker Brian May.

Michael pracoval s Mercurym v roce 1980 na řadě nezveřejněných písní, které poprvé odhalili jejich existenci po smrti MJJ v roce 2009.

Zpěvák skupiny Queen řekl: "Michael Jackson se chodíval na nás dívat, když jsme byli na turné v USA. On a Freddie se stali blízkými přáteli, hodně blízkými, aby nahráli několik skladeb společně v domě Michaela, , které nikdy neviděli světlo světa. "

Dvě z těchto písní později unikly na YouTube.com, a to dokazovalo, že bychom mohli udělat oficiální vydání.

Oznámil to pro londýnské noviny Evening Standard " Skladby budou připraveny, v příštím roce. Mluvili jsme majetkem MJ Estate a oni souhlasili.

MichaelWithQueenCover

LINK

Helčus

Sony/ATV a Universal ponúkli za EMI 4,1 miliardy dolárov

UPDATE: podľa najnovších správ, konzorcium, do ktorého patrí Sony/ATV, ktoré odkúpilo časť EMI Publishing, bude mať podiel 38% v spoločnom podniku zatiaľ neoficiálne nazvanom Sony/ATV/EMI Publishing, teda MJ Estate bude mať 19% podiel.

*******

Britské hudobné vydavateľstvo a správcu nahrávok, spoločnosť EMI, bude predaná za 4,1 miliardy dolárov dvom iným veľkým vydavateľom, a to rozdelene na dve divízie.

Obrázek

Universal Music Group odkúpi za 1,9 mld. dolárov hudobné nahrávky EMI.

Sony Music-Sony/ATV odkúpi vydavateľské práva na nahrávky EMI za 2,2 mld. dolárov.

Dnes, v piatok boli uzavreté všetky ponuky, a Universala a Sony Music ponúkli najviac.

Podľa dohody, ktorú má Sony/ATV so Sony Music, kde 50% vlastní Michael/MJ Estate, nemôže Sony Music kupovať a investovať bez povolenia MJ Estate ako spoluvlastníka.

EMI Publishing obsahuje viac ako 1,3 mil. skladieb.

Sony/ATV si kvôli kúpe tohto lukratívneho katalógu zabezpečila pôžičku od dubajskej finančnej spoločnosti Mubdala, banky USB a finančnej skupiny Blackstone Group.

Ak bude dnes obchod podpísaný, Sony/ATV by sa mohla stať najväčším správcom hudobných nahrávok na svete, čím by konkuroval samotnému vydavateľstvu - Universal Music Publishing.

EMI spravuje aj nahrávky spoločnosti Motown, teda aj skladby Michaela a kupiny Jackson5!

(Michael sa koncom 80 rokov pokúšal odkúpiť Motown, ale jeho cena v tom čase bola podľa neho príliž vysoká - okolo 120 mil. dolárov, nakoniec sa predal asi za 80 mil.).

Tak, ak by Michael žil, a mal by rovnako úspešný manažment ako teraz, cez Sony/ATV, vlastnil by kompletne celú svoju diskografiu nahrávok!!!

Výkonným riaditeľom Sony/ATV je od roku 2007 Martin Bandier, ktorý predtým bol tiež výkonným riaditeľom EMI!

O Jacksonovej závislosti som nevedel, tvrdí Conrad Murray

Conrad Murray, ktorého porota v pondelok uznala vinným z neúmyselného zabitia Michaela Jacksona, tvrdí, že v čase, keď ho začal liečiť, o jeho závislosti nevedel. Murray to uviedol v rozhovore, ktorého prvú časť odvysielali dnes v relácii Today televízie NBC.

Rozhovor, ktorý nakrútili ešte pred vynesením verdiktu poroty, bude súčasťou dokumentu s názvom Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship.

Murray počas rozhovoru naznačil, že on nebol príčinou Michaelovej smrti.

Podľa jeho slov mu Michael nepovedal o svojej závislosti a o tom, že anestetikum s účinnou látkou propofol užíval už dlho pred tým, než ho začal liečiť. Lekár tiež uviedol, že dôvod, prečo paramedikom nepovedal, že Michaelovi pred smrťou toto anestetikum podal, bol ten, že šlo o malú dávku.

"Dvadsaťpäť miligramov nemalo žiaden efekt. To nebol problém," vyhlásil Murray, ktorý priznal, že Michaelovu izbu krátko pred jeho smrťou opustil, aby si zatelefonoval. Spravil tak údajne pre to, aby nechal Michaela odpočívať.

"Celú noc nemohol zaspať. Keď sa mu to konečne podarilo, tak som ho nechcel zobudiť. Neexistoval jediný dôvod na obavy, že by prestal dýchať. Nemusel som ho monitorovať, pretože k tomu nebol dôvod," dodal Murray.

Rozhodnutie televízie NBC odvysielať rozhovor s Murrayom skritizovali členovia Michaelovej rodiny, podľa ktorých tak NBC "dala Murrayovi možnosť zbaviť sa viny".

Murray sa svoj trest dozvie v utorok 29. novembra.

Dovtedy bude vo väzení v Los Angeles v samostatnej cele, kde ho budú dozorcovia špeciálne strážiť. Sudca Michael Pastor totiž neumožnil jeho prepustenie na kauciu. Za to, že Michaelovi podal príliš veľké množstvo anestetika s účinnou látkou propofol, ktoré ho v kombinácii s ďalšími liekmi zabilo, lekárovi hrozí až štvorročný trest odňatia slobody.

Informácie pochádzajú z webstránky bbc/Reuters.

Limitovaná edice bundy "Thriller" a "Beat It"

Včera, ve spolupráci s návrhářem Marcem Laurente, byla zahájena limitovaná edice repliky dvou nejslavnějších bund Michaela . Zúčastnili se Prince, Tito, Jackie a Marlon Jacksonovi a podepisovali 1000 kusů památných replik.

IMG 8065 wm 590x393

IMG 8107 wm 590x393

více informací a fotografií na foru

Helčus

LINK

Deti hrajú futbal

... ako inak..., aj Paris v školskom klube, zatiaľ čo Prince I a Prince II, len tak... "rekreačne"...

Viac v téme - LINK

Obrázek

Socha Michaela umiestnená aj v USA

Minulý rok čínski fanúšikovia vystavili bronzovú sochu Michaela v jednej záhrade v meste Guangzhou, kde sa stretávajú študenti.

Tvorcovia sochy ju nateraz premiestnili dočasne aj do USA, do Overland Park Arboretum Botanical Garden; 8909 W 179th St, Overland Park, KS,USA

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

V decembri NEBUDÚ dražiť posteľ, v ktorej zomrel Michael

Update

Darren Julien (prezident/CEO v Julien's aukce) potvrdil redakci MJJMAGAZINE následující: Z respektu k Michaelovi vyjmeme postel, na níž zemřel Michael, z aukce. My nechceme ztratit důvěru fanoušku a tímto se omlouváme a uděláme veřejné prohlášení. Máte mé slovo, že nesmí být prodána. Je jedno, kolik to stojí. Znovu vám děkujeme za důvěru Je to správná věc.

Helčus

Posteľ, v ktorej 25. júna 2009 naposledy vydýchol Michael, pôjde do dražby.

Kráľovská posteľ z domu v Holmby Hills v Los Angeles bude jedným z predmetov dražby aukčnej siene Julien's Auctions naplánovanej na 17. decembra.

Záujemcovia si budú môcť kúpiť aj zrkadlo z Michaelovej súkromnej kúpeľne, do ktorej nemal prístup nikto okrem neho. Jeho súčasťou je aj odkaz, ktorý Michael napísal pred svojim plánovaným, no nikdy neuskutočneným turné This Is It. Spoločnosť Julien's Auctions ponúkne i tabuľu s odkazom pre otca od jedného z detí Michaela či nábytok a sošky z jeho domu.

V promo materiáloch k dražbe sa však paradoxne neuvádza Michaelovo meno. Veci sú označené ako "tie z 100 North Carolwood Drive".

Predmety pred dražbou vystavia pre verejnosť, ktorá sa na ne bude môcť pozrieť od 12. do 17. decembra.

V súčasnosti je na predaj aj Michaelom dom v Holmby Hills, avšak ten nebude súčasťou decembrovej dražby.

Za nehnuteľnosť v Los Angeles záujemca podľa odhadov zaplatí minimálne 18 miliónov amerických dolárov (v prepočte približne 13,2 milióna eur).

Viac podrobností na oficiálnej stránke:

LINK

Obrázek

Porotkyňa prehovorila: Prečo sme uznali lekára vinným

Porotkyňa v procese s bývalým lekárom Michaela, Conradom Murrayom ako prvá prerušila mlčanie a povedala, čo ich presvedčilo o jeho vine.

Obrázek

Jedna z 12-tich porotcov Debbie Franklin porozprávala v relácii televízie ABC Good Mornig America, ako porota dospela k svojmu verdiktu.

Conrada Murraya (55) uznali vinným z troch dôvodov – v kritickej chvíli nezavolal záchranku, nemal potrebné lekárske vybavenie a nechal Michaela Jacksona osamote. Porota dospela k záveru, že ak by lekár splnil tieto podmienky, Michael by mohol žiť.

Tento verdikt sa porote nedal ľahko.

Pred vyhlásením rozsudku všetci dvanásti dostali voľný víkend na rozmyslenie. Keď sa znova v pondelok stretli, podľa Debbie to bolo veľmi emotívne. „Bolo to veľmi stresujúce. Kričali sme po sebe,“ spomína porotkyňa. Po deviatich hodinách hlasovanie zdvihnutím rúk rozhodlo o verdikte pre lekára. Podľa poroty spevák bol stále nažive, keď Murray odbehol zavolať svojej priateľke. „Keď sa vrátil, Jackson ešte žil. Nedýchal, ale mal pulz. Všetko by mohlo byť inak, ak by mal potrebné lekárske vybavenie. Ale on nemal nič,“ hovorí Debbie Franklin.

Podľa nej Murray nemal dôvod zabíjať Michaela a k jeho smrti došlo naozaj len nedopatrením lekára. „Jackson mal svoje problémy. Potreboval človeka, ktorý by mu na všetko hovoril „áno“ a doktor Murray bo, taký človek.“

Debbie neprekvapilo, keď Murrayovi nasadili púta priamo v súdnej sieni. „Nikdy som o svojom rozhodnutí nezapochybovala. Nevadilo mi to. Je mi jedno aký dostane trest, svoju prácu sme urobili.“

Čas.sk

ŠOKUJÚCE - Gavin a jeho brat na svadbe prokurátora procesu

Gavin ARVIZO (chlapec, ktorý obvinil Michaela v roku 2003 zo sexuálneho zneužitia, a ktorý bol nakoniec v roku 2005 dokázateľné odhalený spolu s jeho matkou a bratom z podvodu a iného falošného obvinenia zo sexuálneho obťažovania) a jeho brat David "Star" Arvizo, sa zúčastnili svadby jedného z prokurátorov - Rona Zonena, ktorý od roku 1993, spolu s Thomason Sneddonom prenasledovali Michaela Jacksona s údajnými obvineniami zo zneužívania detí.

Obaja bratia tak otvorene potvrdili, prepojenosť a teraz už priateľstvo, neskrývane, priamo s vyšetrovateľmi a prokurátormi, ktorí chceli dostať Michaela Jacksona za mreže s obvineniami proti nemu, celkovo 3x.

Ron Zonen, dnes už manžel, si vzal za ženu Louise Palanker, ktorá, logicky, tiež vypovedala proti Michaelovi, ako ich svedok, ako rodinná známa.

Obrázek

Na diskusii je téma s ukážkami fotiek všetkých "priateľov" - LINK

Tu je dokonalá ukážka, ako fungovala stratégia, ako umelo vytvoriť obvinenia, kto, s kým a aké mal prepojenie, a práve toto odhalenie ukazuje dokonalé sprisahanie, hádam niekto chce stále veriť, že údajná obeť Gavin Arvizo bol náhodná osoba, ktorá potom obvinila Michaela Jacksona, a následne obvinenia viedol okrem Sneddona, aj Zonen (od roku 1993-2005), vypovedala Louise Palanker ako svedkyňa žalobcov, a ... potom tie isté osoby sa stretnú na jednej svadbe ako priatelia...???

Tomuto chce niekto veriť ako náhode???

Nový dokument dr. Murraya

Ako sme informovali, dr. Murray si počas procesu a pred jeho prípravami filmoval seba a dianie okolo neho, čím chcel dokumentovať, čo sa deje a ako to prebieha.

Teraz boli prezentované zábery z dokumentu s pracovným názvom - "Michael Jackson and The Doctor: A Fatal Friendship" (Michael Jackson a doktor: Osudové priateľstvo)

Podľa informácií, vysielacie práva získala spol. Zodiac Rights, ktorá ich plánuje predávať televíziám po celom svete ako dokument.

Pod možný dokument sa Murray podpísal už v roku 2009, krátko po smrti Michaela, nie je zatiaľ jasné, koľko za svoju zmluvu na dokument dostal.

V tejto ukážke Murray odhaľuje napr. to, že Michael potreboval asistenciu v manikúre, alebo pedikúre, ktorú nemal, alebo osobnej hygiene..., takže... odhaľovanie "intímností Michaela" pokračuje aj po procese.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Dostane sa Murray predčasne na slobodu?

Aj napriek tomu, že porota v pondelok uznala Conrada Murrayho vinným z neúmyselného zabitia Michaela, jeho osobný lekár by mohol stráviť za mrežami len niekoľko mesiacov.

Právni experti uviedli, že lekár Conrad Murray by mohol ťažiť z nového kalifornského zákona, ktorý má riešiť chronické preplnenie väzníc v tomto americkom štáte, informovala tlačová agentúra Reuters.

Sudca vynesie výšku trestu 29. novembra. Murrayho by mohol odsúdiť na podmienečný trest, domácu väzbu alebo odňatie slobody v dĺžke do štyroch rokov v štátnej väznici.

V Kalifornii však v októbri prijali nový zákon, na základe ktorého málo nebezpečných odsúdencov posielajú do okresných väzníc. Predstavitelia okresných väzení v Los Angeles pritom prepúšťajú odsúdených predčasne vzhľadom na nedostatok miesta.

"Bude veľmi ťažké dosiahnuť primeraný trest uväznenia pre doktora Conrada Murrayho," povedal novinárom v pondelok okresný prokurátor Steve Cooley, ktorého úrad mal na starosti proces.

"Prekvapilo by ma, keby bol Conrad Murray o rok ešte za mrežami," povedal pre agentúru Reuters profesor práva Stan Goldman.

Obhajca z Beverly Hills Mark McBride sa domnieva, že Murray by si mohol odsedieť ešte menej - sčasti preto, že kalifornská legislatíva nepovažuje neúmyselné zabitie za závažný trestný čin. Ak sa k tomu pridá nadmerné zaplnenie väzníc, Murrayho by mohli prepustiť po troch až štyroch mesiacoch, povedal McBride pre Reuters.

Príkladom "zvláštností" súvisiacich s preplnením väzníc v Los Angeles je problémami prenasledovaná herečka Lindsay Lohan. Minulý víkend strávila za mrežami necelých šesť hodín z 30-dňového trestu, ktorý jej udelili za porušenie podmienok po odsúdení za krádež šperkov a jazdu pod vplyvom alkoholu.

Rozhodujúce slová verdiktu

Sudca niekoľko minút po vynesení verdiktu navrhol vziať dr. Murraya do väzby, pretože pre závažnosť zločinu, z ktorého bol odsúdený, je hrozbou pre spoločnosť.

"Toto je zločin, ktorého konečným výsledkom bola smrť ľudskej bytosti.

Tento faktor demonštruje značne dramaticky, že verejnosť by mala byť chránená." - povedal sudca pri komentovaní rozhodnutia poroty.

Krátko na to, súdny vykonávateľ nasadil Murrayovi putá, a bol deportovaný zo súdu.

VERDIKT - CONRAD MURRAY JE VINNÝ - 4 roky väzenia

Image and video hosting by TinyPic

Obrázek


Live video by Ustream

PRIAMY PRENOS z vynesenia verditku priamo zo súdu - LINK

verdikt

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Aktualizácie prinášame okamžite!

VERDIKT - CONRAD MURRAY JE VINNÝ z neúmyselného zabitia.

* MURRAY putuje priamo do väzenia!

Súd pošle Murraya do väzenia zrejme na 4 roky.

Na definitívnu výšku trestu si počká do 29. NOVEMBRA 2011.

verdikt

* Sudca komentue závažnosť jeho viny, a určí výšku jeho trestu.

* Obhajcovia rokujú nad tým, koľko času bude mať Murray na nástup výkonu trestu - 29. NOVEMBERA, 2011, sudca vynesie konečný dátum.

* Všichni jsou v soudní síni kromě Murray, soudce Pastora a poroty

* Zatiaľ nie je jasné, čo sa bude diať po vynesení verdiktu, že je vinný, keďže môže ostať ešte na slobode a počkať na nástup výkonu trestu, alebo priamo byť vzatý do väzenia, aj keď podľa niektorých komentátorov, možno to nebude priamo väzenie, keďže tie sú v LA preplnené.

* S Murrayom je podľa informácií aj jeho matka.

** Murray je už v budove, už niekoľko minút, bol tam tajne prevezený údajne helikoptérou, najprevdepodobnejšie zadným vchodom.

* Fanúšikov za cca. dve hodiny pribudlo, je ich tam asi 500, na rozdiel od médií z celého sveta, ktorých je viac ako fans, ktorí zrejme sledujú prenos online...

* Rodina už prišla na súd! Joe a Katherine Jackson, Randy, Jermaine, Rebbie, LaToya už prišla, aj Kathy a Rick Hilton-ovci, rovnko ako aj ďalší členovia...

* Včera bol Murray na modlidbe v miestnom kostole a reštaurácii, možno naposledy..., napriek tomu, Murray od začiatku filmoval seba a celý proces, čo média vysvetľujú, že tak chystá dokument, ktorý môže a pravdepodobne predá médiám, ktoré potom budú prezentovať jeho videnie procesu, či ho uznajú vinným, alebo nie.

* pravdepodobne po vynesení verdiktu bude následne tlačová konferencia, na ktorej budú členovia poroty odpovedať na otázky novinárov!

* KOMENTÁRE k téme verdiktu na diskusii - LINK

* Porota rozhodovala už viac ako 10 hodín (celkovo)

* Jinak momentálně byly dvě zvonění...tzn. přestávka!!!

* Pro zajímavost.. soudce Pastor ponechá 2 hodiny mezičas mezi oznamením, že je verdikt a skutečným čtením.

+ prehľad inštrukcií pre porotu a jej rozhodovanie - LINK

Obrázek

------------------

** Pokud byste chtěli poděkovat Davidovi Walgrenovi a Deborah Brazil, e-maily jsou: dwalgren@da.lacounty.gov a dbrazil@swlaw.edu

Obaja prokurátori obhajovali Michaela proti Murrayovi!!!

Obrázek

Porota, ktorá rozhoduje o vine alebo nevine lekára Conrada Murrayho obvineného z neúmyselného zabitia Michaela, sa v piatok nedokázala zhodnúť na verdikte.

Sedem mužov a päť žien sa tak bude musieť opäť zísť v pondelok, prípadne i v nasledujúce dni.

"Porota pre dnešok uzavrela svoje rozhodovanie a pokračovať bude v pondelok siedmeho novembra," uviedli v stanovisku.

Začiatok ďalšieho spoločného rozhodovania stanovili na 17:30 SEČ.

Porota sa v prípade, ktorý sa na súd dostal 27. septembra, začala rozhodovať po štvrtkových záverečných rečiach žalobcov a obhajcov. Predtým si vypočula svedectvá 49 ľudí, z ktorých 33 predvolala prokuratúra a 16 obhajcovia Conrada Murrayho.

Ak 58-ročnému kardiológovi dokážu, Michaela 25. júna 2009 predávkoval anestetikom propofol, môže ísť do väzenia až na štyri roky.

Obrázek

Na fóre je téma VERDIKT, kde pridávajte nové videá, fotky a články, ktoré zaplavia internet po vynesení verdiktu.

LINK

Update:

Porota je po obědě a zasedla k dalšímu jednání. Katherine byla povolána do soudní budovy...zatím nevíme proč...

katherine jackson exd

vyjasnění - Katherine nebyla volána k soudu, ale bude tam pro případ, že rozsudek bude dnes vynesen.

Fanoušků přibývá

305781 1603258737987 1731678178 828116 336148712 n

Helčus

23. deň súdu - záverečná reč - obhajoba

Začala sa záverečná reč obhajoby. Hovorí Chernoff.

Snímka

- ako sa dalo predpokladať, zasa obhajuje tú ich verziu o tom, ako MJ zomrel

- dokonca sa pokúša o poukázanie na nejakú konšpiráciu bodyguardov, napáda Alvareza.

- Chernoff je sarkastický a smerom k porote rozhorčene gestikuluje...

- opäť začal s teóriou o dôkazoch s ktorými vraj bolo manipulované, porovnáva infúzie

- teraz sa pustil do Dr. Shafera, zhadzuje jeho grafy...

- vyzýva porotu, aby si vypočula celý rozhovor Murraya, nie len útržky...akoby to pomohlo...

- teraz to prehnal, vraj ak by sa nejednalo o MJ, či by Murray stál tiež pred súdom??? Žiada porotu, aby si predstavila, aké je to byť v Murrayových topánkach.

- obviňuje Kai Chase za to, že ona nezavolala 911 po tom, čo Murray pribehol dole a povedal, že s MJ niečo je

- naznačuje, že zo strany svedkov je to len sprisahanie proti Murrayovi, len aby ho odsúdili

- Chernoff si zle vysvetlil svedectvo Dr. Steinberga a teraz povedal, že MJ bol ako dieťa, ktoré iní ovládajú??

- koniec záverečnej reči obhajoby

--------------------------------------------------------------------

Práve začala reakcia Walgrena na reč obhajoby. Potom by mal mať preslov sudca a potom snáď porota.

- v postate hovorí, že obhajoba hádže vinu na všetkých, len nie na Murraya. A práve len on je vinný.

- znova poukazuje na chyby, ktorých sa Murray dopustil, odmieta to, že by sa MJ predávkoval sám

- hovorí o tom, že ani MJ odtlačky a ani odtlačky Alvareza sa na fľaštičkách a na infúzii nenašli

Koniec jeho reakcie.

--------------------------------------------------------------------

V tejto chvíli dáva sudca posledné pokyny porote. ROKOVANIE POROTY ZAČNE ZAJTRA RÁNO. (amerického času)

Zuzcoj

23. deň súdu - záverečná reč - obžaloba

Možno posledný deň súdu sa pred chvíľou začal. Dnes zaznejú záverečné reči oboch strán. Prítomná je i Katherine. V tejto chvíli dáva sudca posledné pokyny porote a obom stranám. Ešte nie je jasné, ako dlho sa porota bude radiť na verdikte. Predpokladá sa, že so záverečnými rečami sa začne o 17:30 nášho času. Každá strana dostane 90 minút na reč. Potom sa porota rozhodne na verdikte.

Snímka

- Walgren vraj plánuje aj prezentáciu...

Po krátkej prestávke začnú záverečné reči...PRIPRAVTE SA!!! Verme, že pravda "zvíťazí"...

-----------------------------------------------------------------------

Lži bežia šprintom, ale pravda beží maratón - MICHAEL JACKSON.

-----------------------------------------------------------------------

Walgren práve začal.

Snímka

- povedal: Dôkazy v tomto prípade sú ohromujúce...pre Michaelove deti Princa, Paris a Blanketa však toto všetko bude pokračovať donekonečna, pretože prišli o otca a to pre chyby Dr. Murraya.

- hovorí aká dôležitá je dôvera medzi doktorom a pacientom a ako MJ bolo ublížené, lebo dôveroval...

- MJ veľmi túžil opäť robiť to, čo miluje. Hudbu, tanec...stretať sa s fanúšikmi, ktorí ho milujú a on ich tiež z celého srdca miloval. Chcel, aby ho videli vystupovať aj jeho vlastné deti, ktoré už boli dostatočne veľké, aby videli, čo celý život robil a miloval ich otecko.

- hovorí o tom, ako veľmi jeho deti zasiahla strata otecka, ako plakali...ako im stále chýba a navždy bude...

- Walgren hovorí o tom, čo je to kriminálna nedbalosť..."Nikto netvrdí, že Murray sa snažil zabiť MJ, ale správal sa veľmi nezodpovedne!"

- opäť pripomína, čo všetko Murray zanedbal, kde pochybil a to viacnásobne a ešte sa aj pokúšal zakrývať a utajovať svoje pochybenia.

- za svoju "prácu" si vyžiadal 150 000$ mesačne!!!

- ukazuje, aké neuvážené množstvá liekov dal MJ

- pripomína MJ nahrávku hlasu z 10.5. 2009...o tom, aké veľké plány MJ mal, ako i naďalej chcel pomáhať deťom...pripomína, že to vychádzalo úprimne z jeho duše, lebo nahrávka bola nahratá bez jeho vedomia a v súkromí...dokazuje to, aký veľký človek to bol.

- povedal porote: "Prosím, popremýšľajte o tom, ako Murray povedal, že sa snažil odstaviť MJ od Propofolu, ale prosím zapamätajte si KOĽKO Propofolu Murray objednal, len on sám...pamätajte si tie množstvá...

- spomína stretnutie u MJ 20. Júna 2009...že na druhý deň sa MJ necítil dobre, ale 23. Júna 2009 bol opäť plný síl a predviedol svoje posledné vystúpenie v živote...

- všetci čo s ním pracovali ho opísali ako plného nadšenia a radosti z vystúpení.

- vysvetľuje, aká je verzia Murraya ohľadne toho, čo sa stalo. Upozorňuje na všetky jeho klamstvá.

- MJ potreboval pomôcť s liečením nespavosti a veril doktorovi...no doktorovi boli prednejšie súkromné veci, podal mu neoprávnené liečivá a nechal ho samotného, vybavoval si súkromné hovory, emaily...a Michael zatiaľ osamelý bojoval o život a prehral...

- opisuje čo sa potom dialo. Plačúce deti Michaela, Murraya skrývajúceho lieky.

- pripomína, ako sa Murray snažil dostať do MJ domu potom, ako bol MJ vyhlásený za mŕtveho. Klamal, že chce ísť schovať nejaký krém, lebo by si to MJ želal, ale pravda bola, že chcel poskrývať zvyšný Propofol a lieky, lebo sa na nich nachádzali len a len jeho odtlačky.

- upozorňuje, kde sa môže Propofol používať LEN V NEMOCNICIACH!!!

- Nebol ešte čas MJ odísť. MJ deti sú bez otca. Dôvod prečo tu MJ dnes nie je - je z dôvodu nepozornosti, nedbalosti a neschopnosti Murraya. Michaelova smrť spočíva v rukách Dr. Murraya.

- Walgren spochybnil výpoveď Dr. White, nazval ju "Junk science, garbage science". (niečo ako nepotrebná, nezmyselná, odpadová veda?).

Koniec záverečnej reči obžaloby. Po prestávke bude na rade obhajoba a jej záverečná reč okolo 21:40 nášho času.

Zuzcoj

Aké boli plány Michaela?

Choreograf Lavelle Smith a hudobný editor pre "This Is It" Michael Prince boli hosťami v "Piers Morgan Tonight". Prezradili čo mal Michael v pláne predtým, než zomrel. "Chcel robiť moderný hudobný muzikál o Legs Diamond," povedal Prince. Mal tiež inú predstavu o spôsobe vydania nového albumu: "Počas turné vydať jeden singel každých osem týždňov a potom, akonáhle by ich bolo desať, mal by ďalšie dve nové skladby - a bol by rekord." Ďalej uvažoval spraviť: kovbojský film, album pre deti a album s klasickou hudbou.

Zuzcoj

Nové fotky

V téme fotiek detí je nová časť fotiek...

Viac v téme - LINK

Obrázek

Kniha My Friend Michael

Kniha Franka Casia "My Friend Michael"

vychází 15. listopadu/15.November/2011

V knize Můj přítel Michael, Cascio vyvrací fámy, lži a obvinění, které se nahromadily v průběhu let, poskytující upřímný pohled na Michaela Jacksona, věděl o něm více než dvě desetiletí. Nabízí povznášející a definitivní popis legendy, jak Cascio detaily vyrůstal po boku Jackson, cestuje po světě s ním na koncertní turné a nakonec pro něj pracuje. Prostřednictvím tohoto objektivu, Cascio zachycuje Jacksona v soukromí i bouřlivé okamžiky, a zároveň popisuje jaký byl bavič, což je o něm notoricky známé A také nepochopený životní styl od jeho Pan Peter reality a jeho sexuální falešné obvinění proti němu.

318816 174526115957865 155225791221231 355202 1697822580 n

LINK

Helčus

fórum LINK

Kathrine Jackson do Londýna nepríde

Podľa jej tlačového vyhlásenia, na premiéru dokumentu Life of an Icon, ktorá bude zajtra v Londýne, sa jej nezúčastní z dôvodu verdiktu, ktorý sa očakáva tento týždeň v procese s dr. Murrayaom.

Oficiálny The Immortal Megamix

Ide o prvý promo singel, ktorý je vydaný k príležitosti vydania albumu IMMORTAL.

V tomto remixe boli použité tieto skladby: Can You Feel It, Don't Stop 'Til You Get Enough, Billie Jean a Black and White.

Je koniec, už len záverečné reči a verdikt!!!!

Posledný svedok procesu Dr. Steven Shafer konečne do-vypovedal, a sudca si zavolal zástupcov oboch strán, ktorí nemajú ďalších svedkov, všetko je v rukách poroty.

Keďže samotný Murray už nebude vypovedať, sa obe strany dohodli, že prípad proces uzavrú svojimi záverečnými rečami.

Sudca určil posledné pojednávanie na 3.11. o 9,00 ráno.

Porotu poučil, ako majú postupovať, a správať sa do svojho rozhodovania, žiadne televízne a internetové správy, nič, čo by ich malo ovplyvniť, nehovoriť o prípade s nikým a ničom, nepoužívať sociálne siete...

22. deň súdu

Dnes by súd mal začať o 17:30 nášho času. Podľa doterajších správ by dnes okrem Dr. White mala vypovedať aj Dr. Gabrielle Ornalis - autorka grafov, ktoré White používal pri výpovediach a ktoré obsahovali veľa chýb a nepresností. Grafy robila na požiadanie Flanagana, nie je doktorkou medicíny. S Dr. White sa stretla minulý týždeň.

Podľa nepotvrdených správ sa obhajoba nevie dohodnúť na tom, či by mal Murray vypovedať, alebo nie...Chernoff chce jeho vsvedčenie no Flanagan nie...Ed Chernoff je skalopevne presvedčený - že nechce aby Murray vypovedal, pretože by bol ukrižovaný pri krížovom výsluchu. Michael Flanagan cíti opak - že Murray sa musí pred porotu postaviť, pretože bez jeho svedectva ho porota hneď odsúdi. Chernoff má hlavné slovo na čele obrany, preto sa predpokladá, že Murray sa rozhodne podľa neho...

- Súd začal. Obhajoba má neporiadok v dôkazoch, hľadá a usporiadava si dokumenty a preto sa súd začal o niekoľko minút neskôr. Sudcu to hneď na začiatku rozčúlilo, lebo si nepraje, aby porota len tak čakala.

- pokračuje výpoveď Dr. White, opäť sa komentujú a vysvetľujú grafy.

- Flanagan a White polemizujú, čo je to štandardná starostlivosť, snažia sa naznačiť, že Murray vlastne nepochybil...pohybujú sa však na tenkom ľade, pretože všetky ich slová môžu byť pochopené dvojzmyselne, sami tak vlastne poukazujú na chyby Murraya. White sám seba diskredituje ako doktora, pretože pripúšťa ako normálne veci, ktoré by dobrý lekár nemal v žiadnom prípade urobiť.

Snímka

- Walgren nemá záujem o krížový výsluch, Dr. White končí u výpovede, nasleduje prestávka, sudca sa zatiaľ potrebuje poradiť.

------------------------------------------------------------------------

Je to potvrdené !!! MURRAY NEBUDE VYPOVEDAŤ !!!

- obhajoba práve vyhlásila, že už nemá ďalších svedkov, obžaloba si vzala 30 minút na premyslenie, budú sa rozhodovať, či znova predvolajú Dr. Stevena Shafera, alebo nie...

- obžaloba znova predvolala Dr. Shafera!!!. Walgren vedie výsluch.

Snímka

- Walgren kladie otázky práve na tie veci, ktoré sa pokúšal Dr. White vyvrátiť. Dr. Shafer ich uvádza na pravú mieru a potvrdzuje, že si stojí za svojimi výrokmi, znova ich objasňuje.

- Shafer hovorí, že lieky prijaté vnútrožilovo idú do všetkých tkanív...čiže do mozgu, svalov, kostí, čriev, žalúdka. To nemá nič spoločného s post-mortem prerozdeľovaním. Tým naráža na omyly vo výpovedi Dr. White. Komentujú snímky.

Snímka

- výsluchu sa ujal Flanagan, opäť tam pobehuje s infúziami

Snímka

- Shafer hovorí, že Flanagan si zle prečítal jeho správu. Flanagan ho požiadal, aby mu prečítal poslednú vetu správy. Flanagan poukazuje na článok o anestézii. Shafer si nie je si istý, prečo to Flanagan prináša , pretože sa to javí ako zbytočné.

- Shafer končí výpoveď.

Zuzcoj

TOP 10 Halloweenských songov, podľa magazínu Billboard

Tu je rebríček podľa Billboardu:

10. Eagles - Witchy Woman ( 1972 )

9. Van Halen - Runnin' With The Devil

8. Rockwell - Somebody's Watching Me (s vokálmi Michaela)

7. Don't Fear the Reaper - Blue Oyster Cult

6. DJ Jazzy Jeff & the Fresh Prince - Nightmare On My Street

5. AC/DC - Highway To Hell

4. Warren Zevon - Werewolves of London

3. Ray Parker Jr - Ghostbusters

2. Bobby 'Boris' Pickett And the Crypt Kickers - Monster Mash

1. Michael Jackson - Thriller - Je to najsťahovanejší halloweenský song. Thriller strávil 37 týždňov na prvom mieste v americkej hitparáde albumov a celých 80 týždňov zotrval v prvej dvojstovke. Za predajnosť získal 26-krát platinu, prvú už mesiac po vydaní.