Články za august 2009

Obrázkový komiks - Tribute: Michael Jackson, King of Pop

V októbri výjde obrázkový komiks Tribute: Michael Jackson, King of Pop, od spol. Bluewater Productions.

Tu si môžete prezrieť náhľad ako bude vyzerať, kliknite pre zväčšenie! Pôjde o akúsi chronolóiu Michaelovho života.

Na tvorbe sa podieľal aj oficiálny fanklub MJFC.

Cena bude $3.99

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Brooklyn Tribute

Video akcie, ktorú zorganizoval Spike Lee v Brooklyne...

VIDEO - LINK

Captain EO sa vráti do Disneylandu

Krátky 17 minútový film Captain EO sa na žiadosť mnohých fanúšikov dočká uvedenia do Disneylandu v Kalifornii, do sekcie Tomorrowland v januári 2010.

Pôvodná verzia bola uvedená iba v parížskom Disneylande v roku 1988, a neskôr aj v roku 1998

Obrázek

Frank Dileo odmietol falošný dokument

Včera som vás informoval o tom, ako mal údajne Frank Dileo jednať v mene Michaela prostredníctvom dokumentu, v ktorom bol označený za jediného Michaelovho manažéra.

Samotný Frank to dnes dementoval, a označil tento dokument ako falošný!

Podľa zistení, bola to spoločnosť AllGood Entertainment, ktorá sa snaží neustále podieľať na akomkoľvek zisku s údajného koncertu rodiny Jacksonovcov, ktorý sa ale nikdy oficiálne nepotvrdil, za čo AGE žaluje Michaela a žiada 40 mil. dolárov.

Zároveň je tu nezrovnalosť v tom, že v dokumente, ktorý sa dostal do médii, sa uvádza, že Frank Dileo je žalovaný na federálnom súde spoločnosťou AGE, čo nie je pravda.

Podľa aktuálnych smerovaní, sa niektoré skupiny, do ktorej patrí nielen AGE, ale aj Joe Jackson, Leonard Rowe, či dr. Tohme Tohme snažia očierniť Franka Dilea, a vyťažiť na Michaelovi a jeho smrti.

Michael The Kid

Pozrite si toto zaujímavé video piesne s textom - Michael the Kid

LINK

Obrázek

Detaily pohrebu

Podľa Marlona Jacksona, Michaelove deti napísali rozlúčkový list pre otca, ktorý mu bude vložený do truhly a na ktorom bude napísané - "Daddy we love you, we miss you", Michael bude mať na sebe smútočný oblek s bielou rukavicou, s upravenou parochňou a dokonalým make-upom, truhla bude hneď po 45 minútovom obrade zabezpečená betónom v hrobke v Holly Terrace Grand Mausoleum v Glendate Forest Lawn Memorial Park, v Hollywoode.

Na obrade sa zúčasnia aj Diana Ross a Aretha Franklin, ktorá zaspieva smútočnú pieseň.

Malá smútočný kar bude následne v rodinnom dome v Encine.

Podľa Marlona, bolo veľkou chybou, že Michael mal okolo seba príliš veľa tvz. YES Men - teda ľudí, ktorí na všetko prikyvovali, a urobili pre peniaze všetko, čo im Michael povedal. Za Michaelovu smrť môžu doktori, ktorí sa mali správať profesionálne. Marlon si však nemyslí, že Michael bol zabitý úmyselne.

V Maďarsku výšli špeciálne limitované známky

Známky sa predávajú od včera, a zachytávaju Michaela na koncerte v Budapešti z 10.9.1996

Bolo vydaných 5000 kusov, a sú aj limitované kusy špeciálnych obálok s už orlačenými známkami.

Vyzerajú asi takto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Michaelova hviezda v Las Vegas

V lasvegaskom hotely the Palms Casino včera odhalili pamätnú hviezdu, ktorú plánovali odhaliť po koncertoch v Londýne.

Obrázek

Na celom svete oslavovali nedožité narodeniny Kráľa popu

Videá z Brooklynu - LINK

Obrázek

BRATISLAVA 30. augusta (WEBNOVINY) - Fanúšikovia a fanúšičky na celom svete si v sobotu pripomenuli nedožité 51. narodeniny Michaela Jacksona. Párty v New Yorku zorganizoval režisér, scenárista a producent Spike Lee. Na podujatí v brooklynskom Prospect Parku prítomným hral DJ Spinna. Organizátori sa spočiatku obávali, že dážď ľudí odradí, no po tom, ako sa obloha vyjasnila, odhadovala polícia, že sa na akcii zúčastnilo sedem až desaťtisíc ľudí. Na veľkoplošných obrazovkách premietali videoklipy Jacksonových najväčších hitov, niektorí fanúšikovia a fanúšičky si na svoj idol spomínali pri tanci, iní svoje spomienky písali na špeciálnu pamätnú stenu.

Asi 700 fanúšikov sa stretlo v uliciach Jacksonovho rodného mesta Gary, v štáte Indiana. Život hudobnej ikony oslavovali počas celého dňa. "Táto ulica bude raz ako Graceland," skonštatoval umelec Steven "Bumpcasso" Hill s odkazom na svetoznáme sídlo Kráľa rock'n'rollu Elvisa Presleyho v Memphise. Popoludní sa na pódiu predstavili miestni interpreti a súmrak priniesol sviečkovú slávnosť.

O prekonanie svetového rekordu v hromadnom tanci Jacksonovej legendárnej choreografie k piesni Thriller sa v Mexico City pokúsilo takmer 13-tisíc ľudí. Okolo poludnia sa v srdci mexického hlavného mesta stretlo 12 937 tanečníkov prezlečených za monštrá. Ďalší pokus o rekord sa konal v španielskej Barcelone, kde v kostýmoch zombie tancovalo 697 fanúšikov a fanúšičiek. Aktuálnymi držiteľmi rekordu pritom boli Američania, ktorých v apríli tohto roku na Thriller tancovalo 242. Podujatie v Mexiku, podľa odhadov miestnej polície, pritiahlo do ulíc 40 až 50-tisíc zvedavcov. Nápad pokúsiť sa o prekonanie rekordu prišiel od skupiny kamarátov, ktorí akciu zorganizovali prostredníctvom internetovej sociálnej siete Facebook.

Obrázek

Český rekord v hromadnom tanci v sobotu pokorili fanúšikovia v uliciach Prahy, informoval spravodajský portál iDNES.cz. Organizátori podujatia s názvom King of Pop Forever, na ktorom choreografiu k Jacksonovej piesni Beat It spolu tancovalo vyše 700 ľudí, sa inšpirovali celosvetovým projektom Tribute Dance Beat It.

Bollywoodske hviezdy ako Shahrukh Khan, Hrithik Roshan, Katrina Kaif a Priyanka Chopra spolu s indickým hráčom kriketu Yuvrajom Singhom ako poctu hudobnej legende nakrútili video s názvom Make It Large - A Tribute to Michael Jackson. "Stratili sme časť našej histórie; niektorí z nás stratili časť nášho dospievania," hovorí v úvode videa Khan.

Deň pred oslavami losangeleský koroner oficiálne potvrdil, že smrť Michaela Jacksona vyšetrujú ako zabitie. Zosnulý Kráľ popu mal podľa neho v čase smrti v tele smrteľný koktail šiestich rôznych liekov. Úrad koronera v piatok vydal krátke vyhlásenie, ktorým ukončil týždne špekulácií o príčine Jacksonovej náhlej smrti. Prvotnou príčinou úmrtia 50-ročného hudobníka bola "akútna intoxikácia" silným anestetikom, no svoje urobili aj ďalšie silné lieky, ktoré mal v tele. Vyhlásenie koronera podporilo špekulácie médií, že zo zabitia už čoskoro obvinia Jacksonovho osobného lekára Conrada Murraya, ktorý ho ako posledný videl živého.

Jeden z najpopulárnejších umelcov na svete, legendárny Michael Jackson, zomrel 25. júna v Los Angeles vo veku 50 rokov po zlyhaní srdca. Ako minulý týždeň informovala jeho rodina, pochovajú ho 3. septembra na cintoríne v kalifornskom Glendale. Pôvodne ho chceli uložiť na posledný odpočinok v deň jeho nedožitých 51. narodenín. Miesto pohrebu však bola sobota na celom svete venovaná spomienke na Kráľa popu.

Narodeninové tričko

Spoločnosť Bravado (jediný oficiálny predajca) priniesla na trh limitovaný počet tričiek s témou narodenín Michaela.

Objednať sa dá tu - LINK

Obrázek

Štátny zástupca otvoril nezávislé vyšetrovanie

Štátny zástupca štátu Kalifornia Jerry Brown otvoril nezávislé vyšetrovanie doktorov, ktorí ošetrovali Michaela, na žiadosť losangeleskej polície.

Vyšetrovanie je na začiatku, preto nemožno robiť unáhlené závery, a musia preštudovať všetky relevantné záznamy a dokumenty.

Predaj knihy

Už si môžete objednať cez slovenský portál super.shop knihu Adriana Granta VISUAL DOCUMENTARY - LINK

Cena: € 21.99 (662.35 Sk)

Jazyk: Anglicky

Strán: 262

Väzba: 290 x 230, Paperback

(klik pre zväčšenie)

Obrázek

Alebo album The STRIPPED MIXES

Obrázek

Frank Dileo jedná v mene Michaela...

... a to bez vedomia rodiny...

Podľa aktuálneho dokumentu, seba vyhlásil za jediného Michaelovho manažéra ("the manager for Michael Jackson in life and in death"), ktorý má obrávnenia na oficiálne tribute shows "Canada, China & United Arab Emirates" naplánované na rok 2010, ktoré údajne chce organizovať so svojim spoločníkom Markom Lamickaom, ktorý bol v roku 2007 obvinený z podvodu, že nelegálne predával koncertné suveníry skupiny KISS!

V Praze tančilo 700 přiznivců Michaela Jacksona

VIDEO - LINK

Nedožité 51. narozeniny nedávno zesnulého "krále popu" Michaela Jacksona si v sobotu jeho čeští fanoušci připomněli v ulicích Prahy na akci nazvané King of Pop Forever. Stovky tanečníků si společně zatančily za doprovodu Jacksonovy skladby Beat It. "Celkem tančilo přes 700 lidí," řekla organizátorka Anastasija Frolová, což podle ní znamená rekord.

Obrázek

Jacksonovi mladí příznivci ze všech koutů Česka se sešli před hotelem Intercontinental, kde zpěvák pobýval před 13 lety, kdy v Česku vystoupil na jediném koncertě. Někteří účastníci happeningu se po vzoru své modly ozdobili černými klobouky nebo slunečními brýlemi. Pohled na stovky tanečníků si nenechala ujít řada zahraničních turistů, někteří z nich se dokonce pokoušeli "kočičí" pohyby tanečníků napodobovat. Se skandováním jména svého hrdiny "Michael!" poté lidé prošli centrem města.

Obrázek

Choreografii ke skladbě Beat It tak předvedli ještě na několika dalších místech metropole, například na náměstí Republiky a na Hradčanech před Pražským hradem. "Happy birthday to you," zazpívali zesnulému zpěvákovi jeho příznivci, některé z fanynek přitom nedokázaly zadržet slzy.

Obrázek

Hromadné taneční akce k písni Beat It se uskutečnily už v několika světových metropolích včetně Stockholmu, Paříže, Londýna, Hongkongu, Bukurešti a Petrohradu. Jednoho z nejpopulárnějších zpěváků všech dob si v sobotu lidé připomněli také ve Vídni a jeho taneční kreace z videoklipu Thriller hromadně napodobí i v Mexiku. Taneční kroky a otáčky tam podle pořadatelů nacvičovalo dokonce přes deset tisíc lidí.

Obrázek

Připomínkou nedožitých narozenin Michaela Jacksona v Praze má být i sobotní taneční party v O2 Žlutých lázních. Pořadatelé jako jeden z bodů programu naplánovali představení pamětní desky a pomníku zpěváka, které by v budoucnu měly zdobit některou z pražských ulic.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

novinky.cz

Propofol ho nemohol zabiť

Dávka 50 miligramov propofolu podľa lekárov nemohla spôsobiť u Michaela Jacksona zastavenie dýchania.

Také nízke množstvo je pre závislého pacienta prakticky neúčinné. Podľa názorov lekárov v reportáži amerického denníka Los Angeles ide buď o omyl alebo nesprávnu interpretáciu údajov.

"Nedáva to žiaden zmysel," cituje denník doktora Johna Dombrowskeho, člena Americkej spoločnosti anestéziológov. "Taká dávka by nezložila nikoho a nespôsobila zastavenie dýchania".

Podobný názor má aj Scott Engwall, viceprezident pre anestéziológiu na Kalifornskej univerzite v Irvine. Podľa neho 50 miligramov propofolu spôsobí u radového pacienta spánok v trvaní päť až desať minút. Pacienti závislí na propofole však potrebujú oveľa vyššie dávky.

Odborníci sa zhodujú v tom, že ak malo Michaela zabiť anestetikum, muselo byť podané v oveľa vyšších dávkach než priznal jeho osobný lekár Conrad Murray. Podľa nich mohli byť údaje od Murrayho aj nesprávne interpretované. Dávka 50 miligramov by dávala zmysel, ak by sa jednalo o pravidelný prísun po niekoľkých minútach. Druhou možnosťou je, že Michaela zabila práve kombinácia s inými liekmi.

Michaelov osobný lekár si podľa výpovede nie je vedomý žiadneho lekárskeho pochybenia. Nespavosť Michaela liečil počas šiestich týždňov, keď sa údajne snažil podávanie propofolu vylúčiť a nahradiť ho menej návykovými sedatívami. Murray po podaní zmesi Michaela na krátky čas opustil. Po jeho návrate Michael už nedýchal a nepodarilo sa ho oživiť ani jemu, ani lekárom v nemocnici.

Podľa včerajšej oficiálnej správy úradu koronera okresu Los Angeles bola Michaelova smrť zabitím. Oficiálnou príčinou jeho úmrtia bolo predávkovanie anestetikom propofol. Pomocným faktorom však bola kombinácia s benzodiazepamom. Michael užil okrem toho lorazepam, midazolam, diazepam, lidocain a efedrin, ktoré sa našli v jeho tele.

Ako vo svojej výpovedi uviedol Michaelov osobný lekár Conrad Murray, lorazepam a midazolam mu podával z obavy z návyku na nebezpečný propofol, ktorý by sa mal podávať výlučne v nemocničnom prostredí. Keďže v osudný večer nezaberali osvedčené lieky, Murray vyskúšal novú kombináciu bez veľkých dávok propofolu. Keď však ani tá nezabrala, lekár podal Michaelovi na vlastnú žiadosť ďalší propofol. Michael podľa lekára nazýval silné sedatívum "mliekom".

Najnovšie zverejnené súdne dokumenty o obhliadke miesta smrti Michaela potvrdili, že v jeho dome sa okrem množstva liekov našla aj marihuana, cigarety a cigaretové papiere. Podrobnosti správy policajného detektíva Orlanda Martineza priniesla spravodajská stanica CNN. Vedľa Michaelovej postele našla polícia mnoho liekov, medzi ktorými nechýbali chemické látky na podporu rastu vlasov, či lieky na zosvetlenie pokožky pre pacientov s kožnými problémami. Polícia prehľadala dom deň po Michaelovej smrti a zaistila všetky dôkazy, ktoré mohli viesť k odhaleniu príčiny smrti.

Hlavným podozrivým zostáva osobný lekár Conrad Murray, proti ktorému bude podľa komentátorov vznesené obvinenie z trestného činu zabitia. To, či bol za zabitím úmysel alebo nedbanlivosť, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Michaelove kresby

Michael nakreslil v roku 1971 (mal vtedy 13 rokov) obrázok, ktorý ukazuje jeho zmysel pre mier a o zastavení vietmanskej vojny, a druhý obrázo je z roku 1988, počas turné BAD, portrét chlapca - námorníka.

Ďalšie obrázky sa objavia aj v knihe Michael Jackson Opus.

(kliknite pre zväčšenie)

Obrázek

Obrázek

Niečo veľké sa chytá v súvislosti s vyšetrovaním???

Podľa správ, je nezvyčajné, že vyšetrovanie Michaelovej smrti trvá tak dlho bez vypočuvaní najbližších ľudí, ktorí boli s Michael pred smrťou!

Podľa jedného zdroja, ktorý spolupracuje s políciou, chystá sa niečo veľké a nebezpečné!

Boli v dome aj drogy?

V dome, kde žil Michael, objavili krátko po jeho smrti marihuanu, generickú formu vália a ďalšie sedatíva. Vyšetrovatelia a vyšetrovateľky, ktorí 26. júna prehľadávali jeho prenajatú losangeleskú rezidenciu, zadržali aj látku, ktorú Michaelova rodina označila za heroín. Testy však túto možnosť vylúčili, uviedol pre agentúru AP zdroj, ktorý poznal ich výsledky, s podmienkou zachovania anonymity.

Detektívi tiež naznačili, že na Michaelovom tele sú stopy po vpichovaní injekcií. Uvádza sa to v policajných dokumentoch, ktoré vznikli niekoľko dní po Michaelovom úmrtí.

Súd na žiadosť médií zverejnil dve správy, ďalšie dve sú stále tajné. Príkaz k domovej prehliadke deň po smrti je označený kódom PC 187 a nachádza sa v zložke s nápisom "pravdepodobný zločin".

Výsledky pitvy koroner ešte stále nezverejnil. Zdroj s prostredia polície, ktorý kvôli pokračujúcemu vyšetrovaniu o prípade informoval s podmienkou zachovania anonymity, uviedol, že smrť sa vyšetruje ako vražda.

Michaelov dlhoročný dermatológ Arnold Klein okrem toho vo štvrtok vyhlásil, že bude oficiálne žiadať, aby sa mohol zúčastniť na výchove troch detí Princea Michaela I., Paris a Princea Michaela II. Jeho právnik Mark Vincent dodal, že jeho klient je spokojný s tým, že súd vymenoval právneho zástupcu, ktorý dohliadne na jeho záujmy. Trvalé opatrovníctvo získala ich stará matka Katherine Jackson.

Kaplan, ktorý svojou žiadosťou prekvapil súd, sa obával o to, či deti dostanú normálnu výchovu bez vplyvu šoubiznisu. Michael mu údajne opakovane povedal, že svojim deťom chce dopriať formálnu výchovu a nechce, aby boli vystavené cestovaniu a vystupovaniu.

Najpredávanejší album roku 2009 v USA

Najpredávanejším albumom roku 2009 v Spojených štátoch amerických sa koncom augusta stala kompilácia Number Ones (2003) Michaela Jacksona.

Práve jeho nečakaná smrť odštartovala nákupný ošiaľ jeho nahrávok, z ktorých najpredávanejšia je práve spomenutá výberovka najväčších hitov.

Podľa údajov magazínu Billboard si ju zadovážilo 1 619 000 ľudí. Doterajšie prvé miesto za rok 2009 držala country hviezda Taylor Swift, ktorá predala zatiaľ 1 608 000 kópií albumu Fearless (2008).

Do konca roka sa však poradie ešte môže zmeniť a to najmä po tom, čo v jeseni vyjde niekoľko očakávaných albumov, ktoré by sa mali predávať po státisícoch.

V Hollywoode vystavená figurína

V Hollywoode majú novú voskovú figurínu Michaela za 300 tisíc amerických dolárov, ktorú vyrobili v Londýne.

Pri jej slávnostnom odhalení mohli prítomní obdivovať popového kráľa odetého do kostýmov, ktoré by mal Michael pravdepodobne na sebe počas série už neuskutočnených koncertov po Anglicku.

Obrázek

"Michael Jackson je zrejme druhou najčastejšou voskovou figurínou z osobností všetkých čias," tvrdí hovorca múzea Madam Tussauds Adrian Jones a dodal, že na prvom mieste je samozrejme kráľovná Anglicka.

Na slávnostnom odhalení vystúpil imitátor Michaela a zazneli aj mnohé Michaelove piesne. Akcia pripadla na termín iba dva dni pred Michaelovými nedožitými narodeninami, na ktorých by oslávil 51 rokov.

Michaela v múzeu prvýkrát zvečnili do voskovej podoby v roku 1985. "Mal skvelý vzťah s Madame Tussauds. Vždy ho veľmi potešilo, keď videl svoju figurínu. často nám pomáhal, keď sme potrebovali kostým pre voskovú napodobeninu alebo zobrať jeho aktuálne miery," zaspomínal si Jones.

Pamätná minca

Od dnes, teda od dňa Michaelových narodenín, sa predáva pamätná minca s niekoľkými variáciami.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

"We lived in his world"

Indické hviezdy (lídrom je "kráľ Bollywoodu - Shahrukh Khan) a Bollywood na Michaelove narodeniny odvysielajú špeciálny singel "We lived in his world", singel je nudný, hudba nevýrazná a text... údajne také klišé...

Premiéra na Slovensku aj v Čechách!!!

Spoločnosť LINK je členom združenia, ktoré zastrašuje aj Sony Pictures, a na svojej stránke už majú promo k dokumentu This Is It pre Slovensko, PREMIERA - 28.10.2009 - premiéra bude len vo vybraných kinách!!!

Image and video hosting by TinyPic

Premiéra v Česku: LINK

Michael Jackson´s This Is It 3D

Michael Jackson´s This Is It

Režie: Kenny Ortega

Hrají: Michael Jackson

Česká premiéra: 30. 10. 2009

Krátce o filmu

Film o legendárním zpěvákovi a hudebníkovi, sestávající ze záznamů posledních zkoušek a záběrů ze zákulisí, bude mít premiéru 30. října a bude uveden ve vysokém rozlišení a s digitálním zvukem. MICHAEL JACKSON'S THIS IS IT vzniká za plné podpory Estate of Michael Jackson ze záznamů stovek hodin zkoušek a záběrů ze zákulisí, které byly natočeny v průběhu příprav nedávno zesnulého zpěváka na chystanou sérii londýnských koncertů. Film, jehož některé scény budou zpracovány 3D technologiemi, poskytne jedinečný pohled na umělcovu kariéru a bude obsahovat rozhovory s některými z Jacksonových nejbližších přátel a tvůrčích partnerů.

Obrad pohrebu bude súkromný...

... a polícia tvrdí, že budú zabezpečené všetky zložky, dokonca aj vrtulník, aby nikto (ani média cez svoje helicopy) nemohol narušiť Michaelov pohreb, nikto okrem rodiny nebude vpustený na pozemok cintorína.

This Is It - oficiálna stránka

Na oficiálnej stránke LINK sa môžu zaregistrovať fanúšikovia z USA pre informácie o pripravovanom dokumente zo skúšok pre koncerty v Londýne a jeho uvedení do kín ...

Image and video hosting by TinyPic

Ďalšia šialená ženská tvrdí, že má s Michaelom syna

Zerline LaVette Dixon podala žiadosť na súd o podiel na Michaelovom majetku, pretože tvrdí, že 23.9.1984 porodila Michaelovi syna v Holy Cross Hospital v Mission Hills!

Meno syna, ktorého mala porodiť je Prince Michael Malachi Jet Jackson. ):D

Jediný dôvod, prečo sa objavujú takéto individuá je, že majú záujem o mediálny prospech, a prinajmenšom niečo zarobiť predávaným nezmyselných príbehov, prípadne cez súd sa dostať k nejakým informáciám o Michaelovi a jeho rodine pod takýmito zámienkami..., je to už 4 žena, ktorá tvrdí, že je matkou detí Michaela.

"Jackson Family Dynasty"

Toto je názov nového seriálneho dokumentu o Jacksonovcoch, ktorý pripravý spoločnosť A&E.

Pôjde o 1 hodinové dokumenty, v ktorých členovia rodiny budú hovoriť predovšetkým o Michaelovi, aj keď pôjde o rodinu ako takú..., mnohé nahrávky vznikli pred Michaelovou smrťou..., a predtým akosi nejavili média záujem o nahrávky, teraz... majú všetky vážny záujem o dokument..., najmä, ak by tam boli deti...

Tribute koncert v Las Vegas

Na Michaelove narodeniny sa v Las Vegas v the Palms Hotel and Casino, vo vnútri The Pearl venue, uskutoční spomienkový koncert...

Ian Haplerin... blázon a šialenec

... dnes som dostal knihu Unmasked, a už len pri prelistovaní ma šokovali fotky, ku ktorým boli nezmyselné údaje, Janet si Halperin zamenil s LaToyou, chybne uvádza dátumy a miesta, kde bol Michael - podľa fotiek, o ktorých vieme fakty, napr. k fotke Michaela z Mníchova, je napísane Los Angeles... atď...

Celá kniha je absurdná, cituje rôznych ľudí a venuje sa len a jedine prípadom sexuálneho zneužívania v 1993 a 2003, pričom podľa prvého dojmu, vytrháva veci a súvislosti z kontextu.

Nekupovať!!!

Predajnosť v USA

Od Michaelovej smrti sa predalo takmer 4,63 mil. albumov len v USA.

Tento týžde viav ako 190 tisíc, pričom album Number Ones bol drzhý najpredávanejší album.

Predpokladá sa, že počas tohto týždňa a budúceho = Michaelove narodeniny, budú média viac podporovať Michaela a tým aj predaj albumov.

Rádia a televízie pripravujú rôzne špeciály!

Provnajte tieto dva obrázky

Čo je na nich spoločné? To posledné video z parkoviska... a sanitka prevážajúca Michaela a číslo poznávacej značky..., tému diskutujte na fore LINK

Kliknite pre zväčšenie!

Obrázek

Kto podal propofol Michaelovi? Záhadný čas úmrtia

Podľa výpovede dr. Murraya, nielen on, ale aj jeho ošetrovateľka, ktorá sa oňho starala niekoľko mesiacov tohto roku, mala podľa Murraya tiež podávať Michaelovi propofol.

Ona však tvrí, že nikdy nepodávala Michaelovi propofol ani Diprivan, pretože sa starala o výživu pre Michaela, a miešala mu len nutričné kokteily, a vpichovala vitamíny.

Práve ona tvrdí, že keď navštívila Michaela v apríli tohto roku, nevidela na ňom žiadne známky vpichov po ihlách na jeho tele...

Podľa istých policajných zdrojov, mal Michael v čase smrti práve stopy po vpichoch...

K tomu sa neustále špekuluje o čase, kedy malo dôjsť k zástave srdca..

Záchranári tvrdia, že keď prišli, Michael sa im zdal mŕtvy prinajmenšom hodinu!!!

Murray mal podať Michaelovi injekciu s "kokteilom" liekov o 10:40, o 10:50 mal odísť do kúpelne, a o 10:52 sa vrátil do izby a zistil, že Michael nedýcha. Medzi tým, kým zavolal zýchranku, sa snažil Michaela oživovať on, tu je známy aj údaj, že sa snažil zavolať Princa Michaela, aby mal očitého svedka, že oživuje Michaela, ... na posteli....

Záchranku zavolal až 12:21, teda vyše o 1,5 hodiny neskôr!!!!

Vyšetrovatelia údajne pochybujú o hodnovernosti jeho výpovedí, ktoré si miestami odporujú, prinajmenšom vyvolávajú otázkniky, a isté zdroje z polície tvrdia, že Murray mal pripravenú výpoveď pod dohľadom právnikov.

Čas Michaelovho úmrtia je teda otázny, ale dá sa predpokladať napr. podľa teploty tela a tepla v miestnosti alebo prostredí, kde osoba zomrela.

Keď prišli záchranári, Michaelova izba bola vyhriata a bolo v nej dusno!

V tom čase ale neodmerali teplotu Michaelovho tela, lebo sa ho pokúšali oživovať, a pritom im Murray nariadil, aby ho oživovali na mieste, namiesto odvozu do nemocnice...!!!

Prečo bola teplota v izbe vysoká? Kvôli teplote tela, aby bol Michael ešte teplý a Murray tak chcel zmariť možnosť odhadu smrti?

Prečo Murray nechcel, aby Michaela odviezli do nemocnice a tam ho oživovali?

Žiaľ, neexistuje presné určenie smrti..., ale... kto je vinný..., asi vieme...

Paris je ostríhaná...

Tu je záber Paris z nákupov v Las Vegas v salone v the Palms Casino Resort, počas spoločného výletu s Katherine, Princeom Michaelom I a II

Image and video hosting by TinyPic

Je toto hlas Michaela?

Dátum nie je uvedený, ale je zrejmé, že telefonát bol nahraný po smrti Michaela, hlas osoby chcel pozdravit Peta...

Ola Ray bude žiadať peniaze od správcov

... starší prípad z Mája, kedy Ola žiadala na súde údajne nezaplatený honorár za video Thriller, v ktorom hrala Michaelovu partnerku..., peniaze žiadala priamo od Michaela, napriek tomu, že neskôr priznala, že Michael za to nemohol, že jej nezaplatili..., teraz sa obráti na Johna Brancu...

Doktorka Susan Essien Etok poslala list Obamovi

... a v ňom upozorňuje na problémy, že pacienti, ktorí sú celebrity, sa ľahko dostávajú k liekom, ktoré by nemali užívať, a ako príklad uviedla Michaela a jeho smrť, a apeluje, aby s tým "niečo urobil", najmä voči neetickým praktikám dokotorov, ktorí lieky predpisujú...

V liste uvádza, že Michael jej osobne ponúkal 500 tisíc libier, aby mu zohnala anestetiká...

List - LINK

Michael žije?

... no, trocha na odľahčenie..., video je z parkoviska koronera v LA...

Rodina Jacksonovcov vydala vyhlásenie

K správe súdneho vyšetrovateľa:

The family has full confidence in the legal process, and commends the ongoing efforts of the LA County coroner, the L.A. District Attorney, and the L.A. Police Department. The family looks forward to the day that Justice can be served.

Jacksons Family

Michael bol miliardár v roku 2007

Podľa aktuálnych súdnych dokumentov, Michaelov majetok 31.7.2007 mal hodnotu $1,360,839,979, z toho $1,150,000,000 bola hodnota the Sony-ATV Publishing Trust (Beatles Catalog).

Avšak, v deň smrti mal údajne ťažké finančné problémy v zmysle hotovosti.

V banke mal k dispozícii iba 670 tisíc dolárov. Znamená to to, že aj chcel mať hotovosť, musel by niečo predať, čo možno bol plá s aukciami, ktoré boli nakoniec zrušené, čo možno Michael chcel, lebo sa nechcel zbaviť svojich vecí a cenností, alebo, získať peniaze novými zmluvami = koncerty, čo sa nakoniec stalo, a Michael dostal hotovosť 15 mil. dolárov ako preddavok od AEG Live!!!

Od roku 2007 kúpila Sony/ATV dva veľké katalogy, takže hodnota majetku Michaela sa aj v tomto zväčšila!

Aktuálne sa hodnota majetku zvyšuje aj predajom albumov a singlov, a iných oficiálnych vecí, ktoré už dosiahly 100 mil. dolárov len za dva mesiace!

K ďalšiemu majetku patrili:

-- Nehnuteľnosti v hodnote $73,475,000 (Neverland pcenený na $66,875,000, rodičovský dom v Encino $6,600,000)

-- Obmedzená hotovosť na platenie pôžičiek $10,696,764

-- Mediálne archívne materiály $20,000,000

-- MJ Publishing Trust $85,000,000

-- Osobné vybavenie $1,000,000

-- Autá, cennosti, zbierky a iné osobné predmety $20,000,000

K tomu pôžičky a dlhy v hodnote 331 mil. dolárov!!!

Image and video hosting by TinyPic

Oficiálna stránka pre remixový album

Ako som vám dával do pozornosti, dnes vyšla prvá čas remixového albumu THE REMIX SUITES 1-4, a spoločnosť UniversalMotown spustila oficiálnu stránku, kde sú ukážky skladieb a aktuality!

LINK

Obrázek

Stanica metra zatiaľ bez plakety

Stanica metra v Downtown Brooklyn, New York, nebude zatiaľ mať plaketu s Michaelovým menom, kde Michael natáčal svoj klip ku skladbe BAD.

Oficiálne úrady to zamietli, ale členka miestného zastupiteľstva Letitia James sa bude snažiť petíciou dosiahnúť, aby tam plaketa bola, prípadne zastávka bola pomenovaná Michaelovým menom.

Smrtiaca dávka pre Michaela

Image and video hosting by TinyPic

Podľa súdnych správ, vyšetrovateľ a hlavný lekár, našiel v Michaelovom tele po pitve smrtiacu dávku propofolu!, ktorú mal podať dr. Murray!

Denne mu mal na začiatku pichať 50 mll dávky, neskôr znížil dávku na 25 mll, lebo sa údajne bál, že Michael by bol od tohto závislý, a tak dávky kombinoval s inými sedatívami + lorazepam aj midazolam.

Podľa jeho prísažného vyhlásenia, Murray v deň Michaelovej smrti nechcel použiť propofol, a tak mu podal válium!

Keď to nefungovalo, a Michael nezaspával, podal mu lorazepam a neskôr aj midazolam.

V priebehu ďalších hodín podal Michaelovi ďalšie lieky, a nakoniec propofol - to všetko v jeden deň, vraj na Michaelovu žiadosť!

Priznal, že v tento deň tieto lieky získal v jednej z lekární, ktoré boli prehľadané.

Podľa jeho výpovede, mal odísť z Michaelovej izby a nechať ho "spať" pod účinkom liekov, a zavolať do Houstonu!

Keď sa vrátil, Michael už nedýchal, a snažil sa mu údajne poskytnúť prvú pomoc...

Lieky Michaelovi predpisovali v ostatných rokoch Dr. Murray, Dr. Arnold Klein a Dr. Allan Metzger, medzi inými aj Valium, Tamsulosin, Lorazepam, Temazepam, Clonazepam, Trazodone a Tizanidine, spolu s Propofolom.

Michaelova smrť bude vyšetrovaná ako zabitie.

Dokument s detailami na stiahnutie!

LINK

Predajnosť

V britskom rebríčku spadol Michael po 8 týždňoch na vrchole so svojim albumom The Essential až na 5 miesto....

Novinky o muzikáli - Thank You Michael Jackson!!!

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Čo Vás na predstavení čaká?

Americko – slovensko – česká produkcia stvorila jedinečnú hudobno tanečnú show o živote a diele Michaela Jacksona. Dej sa sústreďuje okolo tém najznámejších hitov kráľa popu v modernom prevedení, ktorú spája dieťa s ovládačom a gigantická televízia postavená na scéne.

Neskutočné množstvo kostýmov a scén, ktoré sú doplnené americkou choreografiou a bravúrnymi režisérskymi kúskami nenechajú nikoho chladným. Každý z prítomných návštevníkov obrdží bielu rukavicu a diváci sa tiež viac krát stávajú živou súčasťou deja. Show je zaznamenávaná šiestimi kamerami a vysielaná na veľkoplošné obrazovky, aby zážitok bol pre všetkých rovnaký.

Spojenie špičkovej americkej kapely, najlepších domácich tanečníkov a hercov stvorila profesionálnu show, počas ktorej Vám celý čas behajú zimomriavky... Muzikálna show o živote a diele Michaela Jacksona, ktorý treba zažiť.

Dĺžka: 120 min.

Miesto konania premiéry: Bratislava ŠH Pasienky

Termín konania: 15.November 2009 (premiéra) – leto 2010

Cena vstupenky: 25 EUR, 35 EUR, 50 EUR (vip)

Predaj vstupeniek: Ticketportal

Dostupné: 6 +

Objednávka: na mail - ria@thriller.sk alebo klik na obrázok na linke LINK

Predaj lístkov - LINK

Predstavenie 17.11. v Bratislave ZRUŠENÉ!!! Na tento dátum sa plánuje predstavenie v Košiciach!!!

Image and video hosting by TinyPic

Tričká

Aj tu si môžete kúpiť oficiálne tričká, na diskusii sú aj ďalšie témy predaja vecí s Michaelonm.

LINK

Obrázek

---- Výstava začne v Londýne ----

Michaeloví zástupcovia (Branca a McClain) a Arts and Exhibitions International (AEI) dosiahli dohodu, a vystavia Michaelove veci v rámci putovnej výstavy v Londýne túto jeseň v O2 Arena, kde sa mali začať koncerty Michaela.

Detaily budú čoskoro zverejnené aj na oficiálnej stránke galérie - LINK

Žaloba proti Michaelovi a rodine bude pokračovať

AGE, ktorá žalovala Michaela a rodinu, že neodohrali spoločné rodinné koncerty, bude aj napriek Michaelovej smrti žiadať $40 miliónov ako odškodné!

Image and video hosting by TinyPic

Ide o prípad, kedy Joe Jackson a Leonard Lowe a Frank Dileo mali podpísať v mene rodiny nejaké zmluvy, o ktorých ale Michael v prvom štádiu nevedel, potom ale odmietol koncertovanie, keďže mal zmluvu na koncerty v Londýne.

Žiaden z členov rodiny nesúhlasil s koncertami, o ktorých nevedeli, a v ich mene konal niekto druhý!

Sudca Harold Baer v New Jersey začne pojednávanie v civilnom procese v októbri 2010 voči správcom Michaelovho majetku!

(Michael bol počas svojho života viac ako 1500 krát žalovaný za rôzne veci, vrátane najabsurdnejších výmyslov, a podal viac ako 500 výpovedí)

Tajomný Tohme Tohme

Frank DiLeo a June Gatlin (spirutuálna poradkyňa Michaela) pre MSNBC komentovali kto bol dr. Tohme Tohme.

Stručne:

- Tohme sa údajne snažil brániť Michaelovi v komunikácii s jeho právnikmi a účtovníkmi, a údajne mal emocionálne izolovať Michaela od rodiny (Jermaine mal Tohmeho zoznámiť Michaelovi po procese, keď bol Michael psychicky a fyzicky vyčerpaný)

- Tohme tvrdí, že zachránil Neverland, no dokumenty z roku 1990 hovoria, že sa mal dopustiť istého podvodu s nehnuteľnosťami

- DiLeo tvrdí, že Tohme prevzal celú kontrolu nad Michaelovými financiami a podpisoval všetky šeky

- Potom, ako sa mali údajne Tohmeoví ľudia vyhrážať aukčnej spoločnosti, ktorá chcela predať Michaelove veci, Michael mu mal poslať list 5.5.2008, v ktorom ho mal zbaviť jeho zastupovania, ale napriek tomu, sa Tohme údajne snaží stále jednať v obchodných záležitostiach v Michaelovom mene.

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

Právnická firma žiada zaplatiť za služby!

Spoločnosť Ayscough & Marar žiada od Michaelových zástupcov takmer 32 tisíc dolárov za právne služby počas procesu, ktoré stáli 200 tisíc.

Podali už návrh na probačný súd, že im neboli vyplatené nedoplatené pohľadávky.

Ojedinelý zážitok Slovákov z Michaelovho koncertu

Ojedinelý zážitok z koncertu Michaela Jacksona má rodina z východného Slovenska. Je o to vzácnejší, že bol v minulom režime s obmedzenou slobodou. Počas terajšej intenzívnej aj bulvárnej medializácií v súvislosti s úmrtím si na stretnutie s ním v roku 1988 otec s deťmi spomínajú, akoby to bolo včera.

"Na to sa nedá zabudnúť, to je vôbec môj najväčší zážitok," potvrdil pre TASR František. Keď k tomu dodá, že sedel s dvoma deťmi vo VIP priestore v spoločnosti spevákovej matky s dcérou a po koncerte im – Slovákom v tesnej blízkosti slávny Michael zamával z limuzíny, tak treba veriť, že to bolo ozaj niečo unikátne. Ako k tomu došlo?

"Bol som na dovolenke v Hamburgu a keďže v Hannoveri mal Jackson v tom čase, 2. septembra, koncert, išiel som naň s dcérou a synom. Tento spevák ma ako hudobníka veľmi zaujímal," spomína 80-ročný František, ktorý si aj teraz oveľa radšej vypočuje modernú hudbu ako dychovku. Náhodou bol v Hannoveri s deťmi ubytovaný v rovnakom hoteli ako Jacksonov štáb. S dcérou Evou si išiel zaplávať do bazéna, kde prišiel statný muž a začal sa s Evou rozprávať. Keď sa dozvedel, že sú tam kvôli koncertu, predstavil sa ako Jacksonov ochrankár a prisľúbil im, že keď sa pri vstupe na štadión naň odvolajú, zabezpečí im lepšie miesta v hľadisku.

"Keď som to vo vstupnej zóne spomenula, nechceli mi veriť, že vraj to by mohol povedať každý. Zhodou okolnosti on išiel okolo aj s Jacksonovými príbuznými, tak som naň zakričala. Prišiel k nám, prekvapení kontrolóri vstupeniek nám rozstupom urobili špalier a ochrankár nás zobral do VIP zóny," opísala začiatok veľkolepého zážitku Eva. Ten pokračoval perfektným výhľadom na javisko, keďže sedeli v druhom rade vyvýšenej tribúnky na ploche štadióna Niedersachsen Stadium a okolo nich bol nadšený dav vyše 40.000 divákov. Ochrankár sa slovenskej rodine venoval aj po koncerte a dohodol, že Michael Jackson ich pozdraví pri odchode so štadióna.

"Čakali sme ho a keď prišla limuzína, zastala, Michael stiahol okienko a zakýval nám – Slovákom. Vedel, odkiaľ sme," potvrdil jedinečnosť udalosti František. Potom ešte mali tú česť nastúpiť s hudobníkmi do autobusu na odvoz do hotela. Ochrankár Eve venoval press materiály o koncertnom turné Bad World Tour aj veľkú froté osušku s názvom turné. "Bála som sa, že pri návrate domov mi ju colníci zoberú," vyjadrila vtedajšiu obavu, no vzácny suvenír si doma starostlivo opatruje dodnes. Priateľstvo s ochrankárom vyústilo do pozvania na koncert o dva dni neskôr v Gelsenkirchene.

"Sľúbil nám, že ani nemusíme mať vstupenky na koncert a že sa aj osobne stretneme s Michaelom na rozhovor. No my sme tam už nemohli ísť," zdôvodnila Eva. Napriek tomu aj ona považuje účasť na koncerte za svoj maximálny zážitok. Vraj ktovie, či niečo podobné sa pošťastilo vôbec niekomu z bývalého Československa. Je hrdá na to, že bola účastníčkou koncertného turné, ktoré vošlo do hudobnej histórie. Bad World Tour trvalo 16 mesiacov a zahŕňalo 123 koncertov s účasťou okolo 4,4 milióna ľudí v 15 krajinách. Zarobilo 125 miliónov dolárov a dostalo sa do Guinnessovej knihy rekordov ako najviac zarábajúce a najnavštevovanejšie turné. Od 12. septembra 1987 do 27. januára 1989 absolvoval Jackson 123 koncertov. Z toho 23 v Japonsku, päť v Austrálii, 54 v USA a 41 v Európe. Na turné sa udiali aj jedinečné udalosti. Napríklad v Brisbane 25. novembra 1987 sa prekvapivo na koncerte objavil Stevie Wonder, kde zaspieval pieseň Just Good Friends. To bolo jediný raz, keď naživo odznela táto skladba vôbec na verejnosti. Na koncerty chodievali známe osobnosti a tie tiež sedávali vo VIP priestore ako slovenská rodina. Napríklad na úvodnom v Tokiu sa zúčastnila vnučka cisára Hirohita. Vo švajčiarskom Bazileji 16. júna 1988 tam sedela herečka Elizabeth Taylorová a hudobník Bob Dylan. Počas pobytu vo Švajčiarsku sa Jackson stretol s Oonou O'Neill, vdovou po Charlie Chaplinovi, ktorý bol jedným z Jacksonových hrdinov všetkých čias. Na londýnskom koncerte vo Wembley 14. júla 1988 boli okrem iných celebrít speváčka Shirley Bassey a herec Jack Nicholson. O dva dni neskôr koncert na rovnakom mieste navštívila princezná Diana s princom Charlesom, Jackson sa s nimi stretol a venoval 450.000 dolárov nadácii princa Charlesa a nemocnici Great Ormond Street Hospital.

"Málo sa písalo o jeho dobročinnosti. Počas pobytu v Ríme napríklad Jackson daroval 100.000 libier najvýznamnejšej detskej nemocnici v Taliansku - Bambino Gesu," pripomenula Eva a dodala, že o turné bol obrovský záujem a najmä koncerty v Londýne vyvolávali až masovú hystériu. "Sedem vypredaných koncertov vo Wembley navštívilo 504.000 ľudí a zaistilo Jacksonovi tretí zápis do Guinnessovej knihy rekordov. Tento rekord nebol prekonaný do roku 2003, kedy štadión zbúrali," dodala Eva.

TASR

Diskusia k článku - LINK

Hlasujte za Michaela!!!

Michael Jackson vs. Elvis Presley?

Kto je lepší Kráľ?

LINK

(z kolonky vyberte Michaela, a stlačte Vote)

Obrázek

‘Block Party’ v Gary

Michaelov bratranec David Fossett žijúci v Gary, organizuje oslavu Michaelových narodenín v dome, kde Michael vyrastal, keďže je jeho aktuálnym vlastníkom.

Bude to taká oslava nedožitýh narodenín, a všetky príspevky z akcie pôjdu pre organizáciu - Talents Performing Arts Foundation Inc. - ktorá bola založená na podporu Michaelovho múzea a obnovu 2300 Jackson Street.

Spike Lee chystá párty...

Na Michaelove narodeniny chce usporiadať v Brooklyn's Fort Greene Park (alebo Brooklyn's Prospect Park - podľa počtu ľudí), špeciálnu párty. Očakáva sa viac ako 10 tisíc ľudí, v prípade väčšieho počtu, sa zvolí iné miesto.

+

Do rodného mesta Michaela Gary, v Indiane, sa organizujú výlety fanúšikov a ľudí, ktorí chcú vidieť rodný dom Michaela, každý víkend.

V autobuse, ktorý je špeciáne určený na prehliadku, sa vysielajú Michaelove videoklipy a sprievodca komentuje život v Gary.

V Gary sa plánuje aj výstavba múzea na počesť Michaela.

Obrázek

Polícia prehľadávala ďalšiu lekáreň v LA

... a to lekáreň the Mickey Fine Pharmacy, ktorá susedí s ordináciou dr. Kleina, kde Michael tak často chodil na nejaké "kúry"...

Obrázek

Michael dlhodobo odberal z tejto lekárne lieky, a dokonca im dlhoval viac ako 100 tisíc za nezaplatené účty = kupoval na dlh, za čo ho potom zažalovali.

(verbálny) Útok Jermaina na Michaela

Ako som vás informoval nedávno o tom, ako mal údajne Jermaine písať knihu so Stacy Brownom o Michaelovi, kde mal údajne uvádzať rôzne urážlivé tvrdenia na Michaela, nebolo by to prvý krát.

Mnohí fanúšikovia vedia, že už roku 1991, oficiálne vydal Jermanine svoj singel "Word to the Badd!"

Obrázek

Išlo o jeho reakciu na Michaelov nový singel Black Or White, keď rádio KPWR hneď po odvysielaní singla BoW, pustilo Jermainovú skladbu.

O čo išlo?

O útok na Michaela v súvislosti s jeho zmenou pokožky, kde ho Jermaine verbálne osočil, že "sa nechal prerobiť na nesprávnu farbu pleti"...

To následne spôsobilo šok nielen v médiách, ale aj medzi fanúšikmi a samotnej rodine.

Jermaine to "vysvetľoval" asi takto:

"Snažil som sa mu zavolať, ale nikdy mi neodpovedal, išlo o kopu vecí, nič, čo by sme nemohli vyriešiť, ak by mi jeho ľudia dali možnosť s ním hovoriť, bolo by to len otom, ako chce starší brat vrátiť mladšieho do reality..."

Jeho bývalá žena v tom čase povedala, že dôvod prečo Jermaine napísal túto skladbu bolo aj to, že Michael bol absolútne nedotknuteľný, akoby žijúci v inom svete, a ani rodina s ním nemohla mať kontakt, a k tomu producenti Babyface a LA Raid odmietli pracovať s ním na jeho novom albume, lebo sa venovali len Michaelovi a jeho albumu Dangerous, čo ho rozzúrilo, a chcel takto svojou skladbou konfrontovať Michaela a celú histériu okolo neho, a pritiahnúť na seba pozornosť, keď sa s ním inak nevedel kontaktovať.

Hneď ráno, ako bol singel odvysielaný, Michael prišiel do domu v Encine, a chcel vysvetlenie.

Napriek bulvárnym správam, že Michael chcel nejako fyzicky útočiť na Jermaina (asi mu jednu dať do nosa, či čo ):D ), tak podľa knihy, ktorú napísala Katherine Jackson (o nej budem písať čoskoro), Michael a Jermaine boli v jeho izbe, a spolu s katherine si celú vec mali vydiskutovať, napriek tomu sa Jermaine odmietol ospravedlniť, pričom ho Michael prosil, aby Jermaine stiahol túto nahrávku, napriek tomu ju dal na svoj album, hoci s upraveným textom.

Jeho album a singel bol totálny prepadák aj vďaka fanúšikom Michaela, ktorí ignorovali Jermainove skladby, krátko na to, Arista Records s Jermainom zrušili nahrávaciu zmluvu! (kto sa o to postaral??? ):D )

Tu je spomínaná skladba s textom!

What up yo,

word to the badd

Reconstructed

Been abducted

Don’t know who you are

They may love you

they don’t know you

Lonely superstar

never think about who you love

only think about number one

You forget about where you started from

You only think about what you want

don’t care about how it’s done

you only think about you, your throne

Be it right or be it wrong

It ain’t about your world

It ain’t about the things that you do

If you don’t care, I don’t care

Cause you keep thinkin’ ’bout you

It ain’t about you takin’ my pie

You been takin’ for a long time

If you don’t care, I don’t care

If you keep

Well I ain’t thinkin’ ’bout you

What up yo, word to the badd

Once you were made

You changed your shade

Was your color wrong?

Could not turn back

It’s a known fact

You were too far gone

You know I tried to be there for you

Like a brother I care for you

It didn’t matter you always play me off

You only care about what you want

You don’t care about how it’s done

You only think about you, your throne

Be it right or wrong

It ain’t about your world

It ain’t about the things that you do

If you don’t care, I don’t care

Cause you keep thinkin’ ’bout you

It ain’t about you takin’ my pie

You been takin’ for a long time

If you don’t care, I don’t care

If you keep

Well I ain’t thinkin’ ’bout you

Oh no no, I ain’t thinkin’ ’bout you

Oh no

What up yo, word to the badd

Thinkin’ about that pie that you’ve been takin’ from me

From a brother to another brother hard to believe

Lost and don’t know it yet you still show it

Givin’ seems to be harder than it is to receive

The glass has gotten shady, time to make it clearer,

Clean it up and lets start with the Man in the mirror.

Theres sadness there brother, aint no mistaken it,

Get a grip cause youre not far from breakin it.

Thinkin about the time when we used to be close,

It shouldnt be past tense, cause nobody knows,

What the future may hold, what tomorrow might bring,

Its not guaranteed that youll be spreading your wings

But meanwhile, I continue to smile, cause in the back of my head,

I know you’re still a child

You say that your a man, but that will never be.

Michael na svatbe Johna Brancu v 1988

Pre zväčšenie kliknite na obrázok!

Tak sexi... ten Michael bol, škoda, že nastal taký obrat...

Viac na diskusii v téme Raritné obrázky MIX

Obrázek

Obrázek

Výsledky pojednávania

Zo včerajšieho rozhodovania nad zmluvami s AEG Live:

Sudca Mitchell Beckloff nepovolil verejné pojednávanie, a tak sa udialo asi to, že John Branca vypovedal cez telefón ako svedok, rovnako vypovedal aj Titov syn Taj, ktorý pred reportérmi povedal, že rodina chce ochraňovať odkaz a dedičstvo Michaela Jacksona, než na ňom len zarábať!

Povedal, že Michael plánoval po skončení turné natočil film.

Sudca zamietol vypovedať Randymu Jacksonovi, ktorého právnici nazvali skúseného manažéra, napriek tomu, že práve kvôli jeho rozhodnutiam mal Michael na krku samé žaloby a dlžoby!

Právnička detí súhlasí so zmluvou s AEG, pričom Katherinini právnici chcú väčšie záruky, že Michaelovo dedičstvo a majetok bude chránené priamo v zmluve.

(Právnici Katherine tak svojimi zmätenými snahami utrpeli ďalšiu "porážku"..., ktorú sa snaží Joe Jackson vždy "podporiť" svojou snahou manipulovať dianím, aj zapojením podvodníka Leonarda Rowa, ako samozvaného poradcu a manažéra Michaela)

Sudca vyhovel žiadosti, a uskutoční sa prezentovanie Michaelových vecí po svete v rámci výstavy v 3 mestách: New York, London, a Tokyo, ktorá by mala vyniesť približne 6 mil. dolárov.

Obrázek

Michaelove deti pôjdu do školy

Aspoň podľa správ, ktoré sú v súvislosti s presunutým dátumom pohrebu na 3 septembra.

V Amerike sa 31 augusta začína škola (tuším, že vtedy, alebo 1.9.), a preto aby deti nastúpili v tento deň do školy, bol pohreb Mivhaela presunutý.

Image and video hosting by TinyPic

Deti by mali študovať na jednej z najprestížnejších súkromných škôl v LA. - the Buckley School, ktorá je blízko rodinného domu v Encine.

Adresa školy - LINK

Mapa:


Zväčšiť mapu

Pojednávanie na súde...

Titov syn Taj je v súdnej sieni, kde sa prejednávajú zmluvy s AEG.

John Branca bude vypovedať cez telefon...

Randy Jackson mal byť predvolaný ako svedok, ale nebude nakoniec vypovedať.

Mal vypovedať ak Leonard Rowe, ako svedok pre Katherine Jackson, ani ten nebude vypovedať, čo rozčúlilo právnikov AEG, pretože mu boli ukázané niektoré dokumenty, ktoré nevrátil.

Zároveň je prítomná aj právnička detí...

Katherine nebude mať ďalšie právomoci

Podľa výsledkov zo súdu, Katherine Jackson nebude mať prístup k zmluvám medzi Michaelom a AEG Live. Jej právnici budú mať len redigované=upravené verzie zmlúv.

AEG tiež varuje, že má signály, že ľudia strácajú záujem o výstavu Michaelových vecí, a preto urguje, aby sa čím skôr začali jednania, ktoré brzdí Katherine a jej právnici, inak odstúpi od zmluvy!

Film o Michaelovi - iba na dva týždne!!!

Image and video hosting by TinyPic

Sony Pictures Entertainment a Sony Music Entertainment spustí predaj lístkov na dokument This is It 27 septembra, a budú predávané vo väčšine miest.

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Filmové prezentovanie dokumentu v kinách bude trvať 2 týždne, a to od 28.10 do 13.11.

Na vianočný trh bude prezentované DVD!

Všetky aktualizácie budú v priebehu týždňov na oficiálnej stránke - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Jacksonovci dostali ponuku na rozhovor, videá a ...

To všetko za cenu, ktorá sa len tak neodmieta... - 25 miliónov dolárov.

ABC údajne ponúkla rodine tieto peniaze, za všetky ich domáce videá, ktoré by boli spracované do dokumentu, rozhovor s rodinou a deťmi.

Samozrejme, ABC nič oficiálne nepotvrdila!

Tribute 2009 vo Viedni

Od včera sa predávajú lístky na koncerty vo Viedni.

Ich cena je od 63 Eur do 518 Eur, OBJEDNÁVKA - LINK

Tu je pozícia jednotlivých sekcií, detaily na linke!!!

Obrázek

Exclusive - zmluva s AEG Live

Stiahnite si ukážku dohody Michaela a AEG Live na koncerty v Londýne!

- najzaujímavejšia časť je, že doktor Tohme Tohme v zmluve uvádza, že Michael nemal žiadne zdravotné problémy..., "ktoré by bránili" v uskutočnení koncertov podpísaním zmluvy.

- podľa nej Michael mal odohrať nie menej ako 80 minútovú show, max. dlžka by bola 3,5 hodiny.

- podľa dohody mal Michael odohrať min. 31 koncertov, z toho 18 v prvej časti turné!

- číslo 50 koncertov je zatiaľ neznáme odkiaľ prišlo, ale je samozrejmé, že na to musela byť dodatočná zmluva po tom, ako sa rýchlo rozpredalo prvých 10 koncertov

Stiahnite si tu:

LINK

Ukážka:

FBI má viac ako 600 záznamov s menom Michael Jackson

Jeden novinár požiadal FBI v rámci slobodného prístupu k informáciám o spisy s menom Michael Jackson.

Ako odpoveď dostal mail, v ktorom bolo uvedené, že 600 strán je dostupných verejnosti, a to za poplatok 49 dolárov pri všetkých stranách, z toho 100 prvých strán je zadarmo, prípadne za poplatok podľa počtu strán, asi 10 centov za stranu

Tu je odpoveď z FBI..., musím doplniť, že meno Michael Jackson patrí rôznym ľuďom, nielen "nášmu Michaelovi".

Obrázek

Nová jednotka v albumovom rebríčku

... po 6 týždňoch sa v americkom rebríčku albumov dostal na vrchol country spevák George Strait, ktorého nový album sa predal v počte asi 155 tisíc kusov, z Michaelovho Number Ones čosi viac ako 80 tisíc kusov, napriek tomu obsadil 9 z 10 miest predajnosti v Top Pop Catalog Chart...

Návrh hotela pre Las Vegas?

Už v roku 2007 sa objavili právy o tom, že by sa v Las Vegas mohol postaviť hotel, pred ktorým by bola Michaelova socha v nadživotnej veľkosti zobrazujúca Michaela ako robota, prípadne pred letiskom, ale tieto plány boli "odložené" ...

Teraz tieto predstavy ožívajú, a spoluautor plánu a projektu bol návrhár André Van Pier, ktorý zomrel v roku 2008.

Michael nemal dostatok peňazí, a nepodarilo sa mu zohnať investora, napriek tomu že nebola jasná situácia so splateným dlhov, odpredaja Neverlandu, alebo možných vystúpení v Las vegas.

Všetky plány neskôr odložil Michael na neskôr, pre pripravenú zmluvu na koncerty v Londýne.

Tu je exkluzívny pohľad na návrh hotela:

Obrázek

Doktor Murray bude obvinený???

Podľa FOX News by mohol byť do 2 týždňov obvinený z (neúmyselného) zabitia.

Image and video hosting by TinyPic

Podľa správ by mohol byť zatknutý budúci týždeň, a následne obvinený!

Polícia chce prehľadať ešte jednu lekáreň v LA, aby zaistila ešte viac priamych dôkazov.

Aktuálne je Murray v Houstone, a teda by musel byť vydaný zatykač, preto je možné, že ho predvolajú, aby sa sám vzdal polícii v LA!

Vyšetrovatelia údajne zvažujú, či nebude obvinený aj zo zabitia druhého stupňa, avšak postačuje aj samotné obvinenie zo zabitia.

Tribute 2009

Už od zajtra sa budú dať kupovať lístky na tribute koncert vo Viedni, ktorý sa uskutoční 26 septembra!

Viac info - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Kolotoče z Neverlandu na veľtrhu

Podľa tlačového vyhlásenia ku kalifornskému veľtrhu, spol. Butler Amusements, ktorá odkúpila kolotoče z Michaelovho ranča minulý rok, budú predstavené niektoré atrakcie na veľtrhu v Sakramente, v Kalifornii, ktorý bude trvať do 7 septembra.

Prých 5000 návštevníkov bude mať niektoré jazdy zadarmo.

MTV Shows

Obraz predaný!

Newyorská Long Island's Vered Art Gallery v utorok predala portrét Michaela Jacksona, ktorý v roku 1984 namaľoval svetoznámy umelec so slovenskými koreňmi Andy Warhol. Obraz s rozmermi 76 x 66 centimetrov získal neznámy kupec za dosiaľ nezverejnenú sumu.

"Aukcia dopadla veľmi dobre, no cenu nemôžeme zverejniť. Ide ale o milióny dolárov," povedala majiteľka galérie Janet Lehr pre agentúru AFP.

Podľa nepotvrdených informácií sa dielo zobrazujúce usmiateho Michaela v červenej veste predalo za 10 miliónov amerických dolárov (približne 7,1 milióna eur). Vered Art Gallery kúpila obraz v máji za 278 500 dolárov na aukcii v Sotheby's. Po smrti Michaela, jeho cena niekoľkonásobne stúpla. Podľa najaktuálnejších správ, cena dosiahla iba 1 milión dolárov.

Obrázek

EXCLUSIVE ---- Michael Jackson The King of Pop

---- EXCLUSIVE ----

Na diskusii som pridal špeciálny download, resp. linku na sledovanie skvelého 90 min. programu o Michaelovi s mnohými raritnými zábermi!!!!

Stačí buď pozerať, alebo si to stiahúť!

LINK

Paráda...!!!

Kniha o smrti Michaela vyšla pred Michaelovou smrťou?

... osobne som videl túto ponuku na amazone krátko po smrti Michaela, ale nevenoval som tomu pozornosť, až ďalší fanúšikovia sa pridali k zisteniu, že táto kniha s názvom -

The Mysterious Death of Michael Jackson - The REAL Story - vyšla 24.6.2009, teda deň pred Michaelovou smrťou!!!

Na titulke je tiež uvedené, že kniha obsahuje aj závet, aký??? Ak závet z roku 2002 bol zverejnený pár týždňov po Michaelovej smrti???

LINK

Obrázek

Tu je náhľad na prvých 12 strán knihy, ktorá je dostupná cez amazon ako online kniha.

LINK

Obsahuje:

Neverland Page 7

Conversation with Dr. X Page 8

Antitrypsin deficiency Page 12

Michael’s Strange Doctor’s Visits Page 20

Michael Jackson Visits The Medical Center for the Third Time in One Week Page 23

Attacked by a Spider, Michael Jackson Skips Court Date Page 28

The Toy Store Page 37

The Abuse of a Child Page 49

Michael Jackson and the Occult Page 56

-----------

Pripravoval niekto Michaelovu smrť, alebo len nevhodný omyl?

Billboard Top catalog chart

Nielen v UK, ale aj v USA Michael valcuje hitparády predajnosťou, aktuálne má v TOP10 až 9 albumov.

1. 'Number Ones'

2. 'The Essential'

3. 'Thriller'

4. 'Bad'

5. 'Dangerous'

6. 'Off The Wall'

7. 'The Ultimate Collection' (Jackson 5)

9. 'The Best Of' (Jackson 5)

10. 'The Ultimate Collection' (Michael Jackson)

V Nemecku v TOP10 má 3 albumy, na 1 mieste je King Of Pop, 2 je the Collection, a na 4 mieste je Number Ones.

----------

Škoda, že Michaelové úspechy, ktoré nemajú obdobu v hudobnom priemysle, musia byť za takýchto okolností..., btw, prečo ľudia nekupujú HIStory album, presne vystihuje podstatu diania za ostatné roky..., akoby album bol predzvesť niečoho "strašného", čo sa stalo skutočnosťžou..., nechápem ignoráciu tohto albumu.

Geraldo Rivera

V nedeľu mal hosťa - prezidenta AGE, ktorý hovoril o zmluve s Michaelom a bratmi na rodinné koncerty, o.i. hovorí, že Michaeol nebol pripravený na koncerty, pretože by ich fyzicky ani psychicky nezvládol..., čo si myslí aj Geraldo Rivera, dlhoročný podporovateľ Michaela!

Ide o pointu, že niekto mal nútiť Michaela, aby zarobil veľa peňazí, nielen na splatenie dlhov, ale aby popri tom, zarobili iní... napriek jeho zdravotnému stavu, keďže evidentne bol chorobne závislý na liekoch..., pričom nikto mu neposkytol profesionálnu zdravotnícku pomoc a namiesto toho, ho dopovali silnými liekmi.

Musealia rokuje o možnosti putovnej výstavy

Španielská spol. Musealia rokuje o možnosti usporiadať putovnú výstavu vecí a predmetov patriacich Michaelovi po celom svete.

Podobnú skúsenosť majú s predmetmi z Titanicu a túto výstavu od roku 2000 videlo viac ako 29 mil. ľudí.

Ak by uspeli v rokovaniach, ktoré začali už 13 júla prostredníctvom Johna Brancu, názov výstavy by mal byť - "Michael Jackson: Black and White of a Life".

Rozhodujúci bude samozrejme nielen záver rokovaní, ale aj potvrdenie sudcu Mitchella Beckloffa, ktorý dohliada na správu majetku.

Obrázek

EXCLUSIVE

Conrad Murray - prvý rozhovor, "ďakuje" tým, ktorí ho podporujú, ale... akosi... v tom nie je rodina Jacksonovcov, napriek tomu, že mal byť posledný, kto videl Michaela živého.

Včera bolo pojednávanie v otázke oficiálneho predaja

V stručnosti:

- sudca navrhol skrátené konanie pojednávania, aby sa všetky strany mohli rýchlejšie dohodnúť.

- sudca rozhodol, že rozhodovanie o zmluve s AEG Live bude pokračovať až v piatok! Ale hlavná zmluva na predaj oficiálnych vecí s Bravado sa môže uskutočniť.

--------

Sudca v Los Angeles povolil predaj vecí pripomínajúcich Michaela Jacksona.

Mitchell Beckloff dal zelenú dohode, ktorá môže do obchodov priniesť oblečenie, zberateľské karty a ďalšie predmety. Právni zástupcovia, vrátane právnika novovymenovanej špeciálnej poručníčky zastupujúcej finančné záujmy Michaelových troch detí Margaret Lodise, sa však stále nevedia dohodnúť na výstave vecí z Michaelovej pozostalosti. Tú chce pripraviť spoločnosť AEG Live, ktorá mala organizovať comebackové koncerty v Londýne, v spolupráci s firmou Bravado International Group. V piatok Beckloff rozhodne o tom, či sa výstava uskutoční. Očakáva sa, že zmluva pridá k majetku, ktorý po Michaelovi zostal, päť až šesť miliónov dolárov (v prepočte asi 3,6 až 4,2 milióna eur), "možno viac", uviedla právna zástupkyňa AEG Live Kathie Jorrie. Ako dodala, výstava by sa mala konať v troch mestách, ktoré odmietla menovať. Podujatia by sa mali začať v rovnakom období, ako sa dostane do kín film This Is It, teda 30. októbra tohto roku. Snímka sleduje posledné skúšky Michaela pred plánovanými koncertmi v Londýne.

"Nemôžeme odkladať pojednávanie na ďalší týždeň," povedala Jorrie.

"Potrebujeme začať zostavovať výstavu už v pondelok," dodala. Právny zástupca Mivhaelovej matky Katherine však nabádal k väčšej trpezlivosti. AEG sa zasadzuje za rýchle rozhodnutie, aby sa mohlo chytiť dopytu, ktorý vznikol po Michaelovej smrti 25. júna.

"Už sú nejaké možnosti, o ktoré sme prišli, alebo prichádzame pre zdržanie," povedal právny zástupca správcov spevákovho majetku Howard Weitzman. Na pondelňajšom pojednávaní sa po prvý raz objavila aj Margaret Lodise, ktorú sudca minulý týždeň vymenoval za poručníčku finančných záujmov Michaelových troch detí.

Bude predsa len pohreb?

Podľa hovorcu rodiny Jacksonovov Kena Sunshinea, by mal byť Michael pochovaný 29.8. v Holly Terrace v oblasti the Great Mausoleum na Glendale Forest Lawn Memorial Park.

Pohreb bude striktne súkromný, a nebude pre verejnosť.

Obrázek

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Aphrodite Jones na Twitteri

Tu je linka na jej stránku - LINK

Aphrodite Jones napísala jedinečnú a unikátnu knihu o procese - Conspiracy!!!

Odporúčam kúpiť ako povinnú literátúru!!!

Článok o vplyve Michaela na módu

Kliknite na obrázok pre zväčšenie, fotka Michaela s Lisou Marie Presley bola vynechaná.

Názov článku:

The man in the Mirror

Obrázek

Michael je už 8 týždeň na vrchole predajnosti

Albumy 'The Essential' a 'No.1s', udržali MIchaela tento týždeň spolu už 8-mi týždeň na vrchole britksej hitparády!!!

Tento týždeň sa budú predávať dva albumy nových umelcov, ktoré pravdepodobne zosadia Michaela z pozície č.1.

Z albumu the Essential sa predalo za minulý týždeň len 26 tisíc kusov, aj tak to bolo najviac, takže nové albumy sa s ľahkosťou dostanú pred Michaela.

Celková odhadovaná predajnosť albumov dosiahla 10,5 mil. albumov len za rok 2009

Michael Jackson Thriller (25th Anniversary Reissue) vrátane reedícii predaja od júla 2009, dosiahol dodnes 4,719 mil. kusov od vydania v minulom roku!!!

Michael bude pochovaný na narodeniny?

Podľa Joea Jacksona, by Michael mohol byť definitívne pochovaný na svoje nedožité narodeniny, 29. augusta na cintoríne vo Forest Lawn v LA, o 10:00.

Sú to správy, ktoré nie sú zatiaľ oficiálne potvrdené, uvádza to len Joe Jackson, ktorého slová treba brať s rezervou=je nedôveryhodný!

Wikipedia zneužíva svoje údaje

Známa verejná "knižnica" Wikipedia sa dopúšťa základnách prešľapov, ktoré priamo znižujú (už aj tak dosť značne negatívne) úroveň svojimi údajmi, ktoré si môže meniť kto chce ako chce.

V aktuálnych zoznamoch najpredávanejších umelcov sveta je Michael uvedený v zozname s predajom od 300 do 500 mil. nahrávok, pričom Elvis a The Beatles, samozrejme, ako tí, ktorí predali od 500 do 1 miliardy nahrávok (čo je oboje nezmysel, ako aj predajnosť iných umelcov je podstatne nadhodnotená=ABBA!!!)

LINK

Pritom iné stránky na Wikipedii uvádzajú napr. na oficiálnej stránke Michaela údaj 750 mil. nahrávok - LINK

Nehovoriach o ďalších nezmyselných údajoch o Michaelovi, preto jednoznačne netreba brať Wikipediu ako hodnoverný zdroj! Údaje môže meniť ktokoľvek akokoľvek!!!! A pritom mnohí reportéri uvádzajú Wikipediu ako nejaký relevantný zdroj! (preto som vás vyzýval na spoluprácu na slovenskej verzii Wiki)

Ďalší príklad manipulácie s údajmi a umelo pretláčené "čísla" neexistujúcich predaných nahrávok... u "iných" umelcov, a degradovanie Michaela ako umelca aj po smrti, pričom je evidentný úspech Michaela...

Mark Geragos odmietol Murraya

... ako klienta na obhajobu v prípadnom súdnom procese, kde by mohol byť obvinený z nedbanlivého zabitia.

Odmietol totiž ako obhajca vystupovať akokoľvek negatívne proti Michaelovi.

Je pravdepodobné, že niekto bude za Michaelovu smrť zodpovedný, a na svoju obhajobu použije aj rôzne negatívne útoky proti Michaelovi, takže konflikt záujmov je jasný.

Michael ako kráľ....

... denne nové obrázky, na diskusii aktuálne v sekcii Raritné obrázy MIX

Obrázek

Michael stále dominuje hitparádam

Už 7 týždeň v rade je Michaelov album Number Ones na čele predajnosti v USA s 98 tisíc predanými kusmi. Dokonca 3 z 5 albumov sú Michaelove v Catalog chart.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa album stane najpredávanejším albumov roka v USA, a Michael vo výročnej hitparáde na konci roka bude s albumumom, ktorý je výberovka, len tretím v histórii, ktorý bude na prvom mieste (predtým dosiahla výberovka Eltona Johna 1974, a the Beatles N.1s 2000 bola na 6 mieste)

Naproti tomu, album The Essential je v Británii tak isto 6 týždeň najpredávanejším albumom, a zatiaľ jediným albumom tohto roka, ktorý je najdlhšie na čele hitparády, ak sa mu to podarí aj 7 týždeň, resp. 8, porazí Leonu Lewis, tá mala 7 týždňov.

V semtembri budú vydané reedície albumov the Beatles, takže sa určite dostanú do hitparád, a zamiešajú tak poradie predajnosti v koncoročných hitparádach, kto vie, či predajú viac ako Michael.

MJ Times

Svojho času (rok 2005) vyšiel online časopis MJ Times a stiahlo si ho až 1 mil. ľudí.

Bol to zaujímavý projekt, ale... akosi sa nepodarilo jeho tvorcom udržať jeho vydávanie, tu je ukážka druhého vydania.

Príkaz na prehliadku lekárne!

Tu si môžete pozrieť príkaz na prehliadku lekárne, v ktorej mal dr. Murray nakupovať a získavať rôzne lieky a prípravky!

Je tu priame prepojenie medzi doktorom a propofolom.

Vyzerá to tak, že vyšetrovatelia vedia presne kde a kto kupoval propofol.

Polícia zhabala všetky dokumenty súvisiace s predajom..., podľa správ, ak chcel Michael spať aspoň 8 hodín, museli mu byť podané 3 fľaštičky propofolu a 3 menšie ampulky anestetika... (už len predstava ako musel Michael trpieť nespavosťou je... šialená, denne toto znášať..., a namiesto liečby ho dopovali týmito svinstvami)

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Michael Jackson - Remix Suite 1-4 (Motown)

The Neptunes, Polow Da Don, Stargate, Q-Tip, Ryan Leslie, Tricky Stewart a Dallas Austin.

Toto sú mená producentov, ktorí zremixujú album s Michaelovými staršími hitmi!

Ako som nedávno informoval (mali ste možnosť počuť ukážky), kompilácia bude obsahovať 20 remixov, a bude dostupná od 1 semtembra na stiahnutie, a od 27.10. sa budú predávať jednotlivé časti remixov - ide o 4 časti.

Image and video hosting by TinyPic

Stratené Michaelove veci

Podľa aktuálnych správ, niektoré predmety patriace Michaelovi, ktoré mal v aktuálnom vlastníctve Henry Vaccaro (získal ich potom, ako rodina Jacksonovcov - bez účasti Michaela a Janet - nezaplatila svoj dlh z ich skrachovaného obchodu, pričom Vaccaro získal priamo aj osobné veci Michaela a Janet, ktorí podali protižalobu), sa "stratili" zo skladu, kde mali byť uskladnené!

Obrázek

Až 114 vecí patriacich Michaelovi a jeho rodine sa údajne stratilo, alebo ich niekto ukradol, a Henry Vaccaro podal 31.7. na políciu obvinenie z krádeže, v celkovej hodnote 1 mil. dolárov.

Obrázek

Medzi predmetmi, ktoré mal Vaccaro bolo aj 60 nevydaných skladieb, z ktorých bolo 26 skladieb Michaela.

Obrázek

19.7. Michaeloví právnici prišli do skladu po 8 vecí, ktoré chcel Michael naspäť, s čím Vaccaro súhlasil, ale keď tam prišli, už tam neboli. Vaccaro tvrdí, že nič nepremiestňoval, napriek tomu sa o týždeň neskôr objavil kupec Mario Trabado, ktorý vlastní aukčnú spoločnosť Clark County Public Auction, a mnohé veci skončili uňho.

Polícia v Las Vegas vyšetruje tento prípad.

Obrázek

Murray mal telefonovať pred Michaelovou smrťou

K ďalším správa o Murrayovi sa pridali tie, ako mal podľa istých zdrojov, telefonovať počas času, keby mal dávať pozor na Michaela!

Podľa správ, keď už prišiel do izby, Michael bol v kóme - údajne už mrtvy!

Písal Jermaine šokujúcu knihu?

Už pred pár rokmi som vám písal správu o tom, ako mal Jermaine Jackson, Michaelov brat, ktorý sa teraz tak "ochotne" snaží šíriť Michaelov odkaz a legendu, urobiť údajný návrh na knihu, ktorú mal napísať s bývalým "rodinným priateľom" Stacy Brownom (ktorý napísal tiež škandalóznu knihu s bývalým Michaelovým manažérom Bobom Jonesom).

Vznikli návrhy na knihu s určitými vyhláseniami, proti ktorým, sa ale Jermaine ohradil krátko potom, ako Michael bol zatknutý v 2003, a dané texty sa dostali na verejnosť cez Browna.

Odvtedy Jermaine neustále tvrdil, že nič také nepísal, ani nedal Brownovi žiadne autorstvo, preto je zatiaľ treba brať tieto informácie s rezervou...

Okolo roku 2003, Stacy Brown sa pokúšal "predať" svoj návrh niektorým knižným vydavateľom, ale nikto neprejavil záujem.

Teraz sa o to pokúša znova, a asi uspeje...

Jedna časť textu, ktorou mal Jermaine popísať Michaela hovorí:

"Môj brat je superstar, áno, môj brat je bohatý, vlastní podiely v Sony Music.

Píje, berie drogy, klame, podvádza, zmenil si farbu svojej pokožky.

Priťahuje homosexuálov, a odrádza ženy".

Zobral si ženu, lebo bola tehotná, obchodoval s Moslimami (a ja som Moslilom tiež), ale Moslimovia neobchodujú s niekým, kto má dieťa so ženou a nie je ženatý.

Zaplatil tejto žene, za ktorou by sa nikto dvakrát neobzrel, milióny dolárov. Môj brat si kúpil deti, je to ako čierny trh.

Je naozaj presvedčivý, vybral si darcu spermií podľa informácii zo spermobanky. Kto niečo také môže urobiť?

Michael Jackson, to je môj brat.

Udržoval som svoju prítomnosť po matkynej strane v rodinnom sídle v Encine, lebo som vedel, že som tam potrebný, a Michael so mnou počítal, tak ako zvyšok rodiny".

(išlo o súvislosť s rozvodom, ktorý chcela Katherine Jackson kvôli nevere a nemanželskej dcére Joa Jacksona, preto žili celé roky oddelene)

"Bol to môj malý brat, ktorý vymyslel logo, ktoré má DreamWorks. To logo je stále hrdým logom Neverlandu.

Nanešťastie, Steven Spielberg, Jeffrey Katzenberg a David Geffen mu ho jednoducho ukradli. Preto Michael tak nenávidí židov.

On s nimi hrá túto hru..., to je hra, ktorú hrajú všetci v Hollywoode.

Ale židia sú mocní, oni ho dosadili tam kde je, ale ... je len ďalším negrom. To isté mu povedal aj Don King na začiatku Victory Tour, že nezáleží na tom, čo dosiahne, ... je len ďalším negrom.

Môj brat sa nikdy nenaučí lekcie života.

Je tvrdohlavý, realistický, a občas aj drsný.

Je chladný, vypočítavý a dvojtvárny.

V žilách mu prúdi krv svojho otca, a my sme sa vždy báli, že to postihne celú rodinu.

Ale stále je to moja rodina, a milujem každého z nich, a nebudem len tak sedieť, a nenechám ho poslať do väzenia.

Väzenie by ho zabilo, premýšľal som nad tým, čo by tam robil, ak by ho uznali vinným. Neprežil by tam ani jeden deň. Spáchal by samovraždu.

Joseph urobil mnohé nechutné veci LaToyi a Rebbie, a keby nebolo ich lojality ku Katherine, určite by skončil vo väzení za to, čo im urobil".

O2 Tribute koncerty zrušené!

Podľa správ, organizárori AEG Live a O2 Arena v Londýne, zrušili 2 koncerty, ktoré mali byť poctou Michaelovi na mieste, kde mal Michael odohrať svoje comebackové koncerty!!!

Koncerty boli naplánované na 29 a 30 augusta, avšak organizátorom sa nepodarilo zabezpečiť plánovaných umelcov na tieto dátumy, preto boli nútení koncerty zrušiť!!!

K plánovaným umelcom patrili Justin Timberlake, Leona Lewis, Stevie Wonder, Lionel Richie a iní...

200 miliónov už tento rok?

Tak takéto sú odhady, že by mohol Michael zarobiť tento rok, alebo aj viac..., ak sa bude úspešne predávať všetko, čo sa oficiálne vydá....

Už teraz je isté, že min. 100 mil. zaručí doterajší predaj nahrávok (celkovo takmer 30 mil.), a samozrejme dok. film, soundtrack k nemu, + knihy, kalendáre, a iné spomienkové predmety..., možná muzikálová show a iné plánované projekty...

Obrázek

Dr. Murray má 7 dieťa...

... na okraj informácií, 2 mája, sa narodilo jeho priateľke už 7 Murrayovo dieťa...

--------

...kade chodí, detí robí, a zabíja ľudí....

Raritné fotky

V sekcii Obrázky, v téme Raritné obrázky MIX sme pridali nové fantastické fotky..., a stále sa pridávajú!!! Prispejte aj vy svojimi..., pozor, môže vám zamrznúť PC od toho návalu fotiek!!!!!!!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nisha Kataria - The Lost Girl of Neverland

Nisha Kataria bola posledným hosťom na Neverlande, a Michael ju údajne chcel mať na svojich koncertoch, o jej hlase mal povedať, že je ako anjel...

Nahrala album, ktorý vyšiel v Nemecku.

Tribute 2009 - určený dátum

Ako som informoval 8.8., vo Viedni by sa mal uskutočniť Tribute koncert, ktorý organizuje World Awards Media GmbH a Jermaine Jackson.

Dátum je stanovaný na 26.9.2009!

Miesto konania by malo byť na zámku Schönbrunn. Jermaine oznámi line-up šou v priebehu dvoch týždňov.

Trojhodinovú šou budú zrejme vysielať televízne stanice na celom svete. Spoločnosť World Awards Media v súčasnosti rokuje s niekoľkými televíznymi kanálmi.

Info o mieste - LINK

Kompletné informácie o koncerte: LINK

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Michael Jackson Life of a Legend

Na martinus.sk je už v predaji nová kniha - Michael Jackson Life of a Legend -, ktorú spolu-vytvoril tím fanúšikov.

Podľa rôznych reakcií, je vhodné ju odporúčať ku kúpeniu. Nie je oficiálna, ale... vraj stojí za to mať ju.

Cena v akcii - € 19,64 (591,67 Sk)

LINK

Obrázek

"Posmrtný" predaj albumov!

Podľa výsledov v strede týždňa, sa z albumu Number Ones predalo už takmer 100 tisíc kusov (v počte predaných kusov 1 je Invincible na 786 mieste ;-) )

LINK

Tu je celkový predaj albumov Michaela Jacksona v USA a celosvetovo!

Údaje zahrňujú len fyzický predaj albumov, nie downloady, nie DVD, nie zvonenia do mobilov ani žiadne nelegálne=pirátske nahrávky!

Predaj v období od 22.6.-5.8.!!! (detaily na diskusii):

USA - 4,19 mil. kusov

Celosvetový predaj - 10,29 mil. kusov.

Predaj albumu Thriller sa blíži v USA k 30 mil. kusom, a stane sa tak prvým albumom, ktorý prekročí túto hranicu!

Dr. Murray mal anestetiká v Las Vegas

Podľa včerajšej razie, agenti DEA (teda zložky boja proti nelegálnemu predaju liekov a drog - Drug Enforcement Administration) našli v lekárni v Las Vegas, ktorú prehľadali, záznamy o tom, že dr. Murray mal legálne z lekárne kúpiť propofol, teda silné anestetikum známe ako Diprivan, ktoré našli v Michaelovom dome, a čo je hlavným dôvodom vyšetrovania Michaelovej smrti.

Prebieha vyšetrovanie, takže nie sú ďalšie informácie, a vyšetrovatelia nepodávajú žiadne vyhlásenia!

'Official Michael Jackson Opus' + 3D obrázok

Toto je názov novej knihy, ktorá sa pripravuje ako spomienka na Michaela.

Jej vydanie sa chystá na 7.12.2009, a bude tak prvou oficiálnou knihou oprávnenou správcami majetku!

Pôjde o 400 stranovú knihu viazanú v koži, plnú obrázkov, poézií a esejí...

Podľa predbežných odhadov, by jej cena mala byť 165 dolárov.

Kniha by mala byť akýmsi pohľadom na Michaela ako umelca, ale tak, ako ho nepoznáme.

5 kópií kníh podpísalo niekoľko slávnych ľudí, a tie pôjdu do dražby, z ktorej výťažok pôjde na charitu.

Je tu aj oficiálna stránka na túto knihu cez spol. Kraken Opus + pred-objednávky - LINK

The exclusive 3D Michael Jackson LINK

Obrázek

Michael ešte nie je pochovaný!!!!

Joe Jackson to potvrdil pre americké médiá!

Odmietol špekulácie, či je Michael v krypte Barryho Gordyho, alebo vôbec na cintoríne vo Forest Lawn.

Sudca Mitchell Beckloff ustanovil zástupcu detí

Zastupovať na súde ich bude Margaret Lodise, ako právnička!

Katheriine opatrovnícke práva nie sú nijako obmedzené, ale v záujme zachovania právneho odstupu v zastupovaní, bude mať Margaret Lodise v ich mene a záujme rozhodovacie práva..., teda bude akousi sprostredkovateľkou medzi Katherine Jackson a správcami majetku (inak povedané, právnička dohliadne na to, ako budú všetky zisky spravované a rozdelené tým, komu sú určené, teda Katherine má svoj 40% podiel, deti 40% a charita 20% z Michaelovho majetku. Ako peniaze použijú je len na rodine=Katherine ako opatrovníčke, pričom právnička Lodise môže mať námietky voči napr. utrácaniu peňazí detí..., ostatní Jacksonovci nebudú mať nijaký vplyv na príjem detí a Katherine...)

Čo znamená byť poručníkov/zástupcom detí na súde tu - LINK

Celý profil právničky - LINK

Obrázek

Santa Ynez Valley News

Tieto noviny v meste, kde mal Michael prihlásený trvalý pobyt, teda jeho domovské mesto, napísali článok o tvorení a vystavaní Neverlandu.

Nemám čas ho teraz preložiť, ale na diskusiu by to mohol niekto, ak si ho prečítate, môžete nechať na ich stránke aj pozitívny komentár, lebo článok je skvelý...

LINK

Obrázek

MOBO Awards - bez Janet Jackson

MOBO Awards (teda Music of Black Origin) sa budú niesť v pocte Michaelovi Jacksonovi

Ceny sa budú udeľovať v Glasgowe 30.9.2009.

Organizátori v tlačovom vyhlásení uvádzajú, že nikdy nepotvrdili, že by pozvali Janet Jackson, alebo že by Janet prijala pozvanie!

LINK

Obrázek

Razia v lekárni!!!

Práve teraz 18:50, prebieha razia v lekárni, v súvislosti s liekmi v Las Vegas podávanými Michaelovi dokrotom Murrayom!

Agenti sú ozbrojení, a majú povolenia na prehliadky!

V podstate nič nové, zobrali nejaké dokumenty, PC a samozrejme, neposkytujú detaily..., vyšetrovanie pokračuje.

Spomienky stále pokračujú

Pri ranči Neverland sa stále zhromažďujú fanúšikovia, a spomínajú na Michaela, Aktuálne fotky môžete nájsť tu na tejto linke, ktorá je venovaná spomienke na Neverlande!

LINK

Obrázek

McCartney možno získa späť svoje piesne

Paul McCartney by podľa Sunday Times mohol v roku 2018 znovu nadobudnúť autorské práva na exkluzívnu zbierku piesní, ktorých je spoluautorom.

Piesne stali majetkom austrálskeho miliardára Roberta Holmesa a v roku 1985 ich za 47,5 milióna amerických dolárov kúpil Michael. V roku 1995 vytvoril Michael spolu so Sony novú hudobnú vydavateľskú spoločnosť s názvom Sony/ATV Music Publishing.

Podľa dohody zaplatila spoločnosť Sony Michaelovi 110 miliónov amerických dolárov a poskytovala mu 50-percentný zisk. Hodnotu spoločnosti v tom čase odhadovali na 500 miliónov amerických dolárov. V súčasnosti sa hodnota Sony/ATV podľa odhadov pohybuje okolo 1,7 miliardy amerických dolárov.

Celý článok s podrobnosťami - LINK

Aktuálne - pojednávanie skončené! 0:40

Ďalšie pojednávanie bude 24.8.

Pojednávanie skončené, sudca odklepol Columbia Pictures, práva na film zo skúšok This Is It. Bude určený tretí správca záujmov detí na súde v obchodných jednaniach.

Správy o šialených individuách nie sú zatiaľ známe, jedine to, že Billie Jean sa pokúšala zdvíhať ruku ako v škole, aby mohla mať pripomienky k priebehu pojednávania a chcela aj "vypovedať", sudca "vysvetlil", že to nie je možné, a ak niečo chce, má to urobiť legálnou cestou.

Právnici pred súdom tvrdia, že spol. Bravado (aktuálne vlastní práva na oficiálny predaj pod značkou Michael Jackson) má záujemcov o predaj Michaelových vecí, ale je potrebné jednať rýchlo, lebo ak do 1 týždňa nedostanú odpoveď, mohli by stratiť záujem...

Sudca ustanoví nezávislého poručníka detí, ktorý ich bude zastupovať na súde!!!

Znamená to, že Katherine ani jej právnici nebudú jednať v mene detí v napr. obchodných záležitostiach..., aby sa zabezpečila ochrana ich majetku, a nedošlo napr. k premárneniu ich peňazí!!!!

Nadácia The Heal the World Foundation, požiadala súd o použitie mena Michael Jackson ako obchodnej značky... na predaj produktov.

Sudca povolil správcom majetku predať práva na vydanie knihy o Michaelovi.

AEG navrhuje súdu schváliť výstavu Michaelových osbných vecí, ktoré by boli vystavené v 3 mestách ...

Obe šialené ženy sú prítomné, Billie Jean predloží pred súd ďalšie svoje dokumenty... o údajnom materstve detí ...

----------

Video Billie Jean, ktorá trvá na tom, že Blanket je jej syn - na diskusii.

-------

Claire Elisabeth Fields Cruise mala tlačový prejav, správala sa ako psychopatka, tvrdí, že deti sú jej, a boli jej bezpečne odobrané z tela...

Billie Jean zasa pred súdom tvrdila, že je matkou Princea II...., žiada zastavenie pojednávania... - všetky ďalšie informácie a VIDEO tu - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Právnici predložili návrhy na predaj oficiálnych vecí, aby sa zabránilo nelegálnemu predaju s menom Michael Jackson, King of Pop!

Sudce prejednáva možnosti predložené právnikmi.

Sudca prejednáva možnosť, že deti nebude na súde zastupovať Katherine a jej právnici - pokiaľ ide o záujmy v Michaelovom dedičstve, ale súdom určený samostatný zástupca!!!

Na súde je aj žena, ktorá tvrdí, že je matkou Princa Michaela II, Claire Elisabeth Fields Cruise Jackson podala žiadosť o jeho opatrovníctvo, lebo ako tvrdí, vydala sa za Michaela! Táto žena si namýšľa, že je matkou aj dcéry Toma Cruiza.

Takže jej hodnovernosť je na psychiatrii.

Rovnako je na súde aj šialená Billie Jean Jackson....

... práve prebieha pojednávanie, v ktorom sudca rozhoduje o predložených zmluvách AEG a využití nahrávok zo skúšok...

Sudca schválil vydanie nahrávok pre filmové spracovanie.

- podľa priebehu, právnik Katherine tvrdí, že policajné vyšetrovanie žiada od AEG Live podklady Michaelových zmlúv a poistenia!

- Howard Weitzman mal námietku, v ktorej tvrdí, že je tu rozpor v spravovaní majetku a jednotlivých zmlúv s AEG live zo strany Kahterine, ktorá by nemala mať možnosť vidieť niektoré zmluvy, ktoré obsahujú citlivé informácie!

Podľad na Fprest Lawn

Tu niekde by mal byť Michael podľa správ pochovaný, v neznámom hrobe...!!!

Kliknite pre zväčšenie:

Obrázek

Výsledky pitvy sú údajne hotové, ale...

Zatiaľ ostanú v tajnosti a neobmedzenom zabezpečení, na čo trvájú vyšetrovatelia, a to z dôvodu, že výsledky by mohli "vystrašiť svedkov" a ľudí zapojených do vyšetrovania a možných obvinení, lebo podľa správ, údajne Michael zomrel vplyvom niekoho viny...!!!

Image and video hosting by TinyPic

This is it

Sony Pictures a Sony Music bude co-produkovať s AEG Live, Michael Jackson Trust a Sony Pictures bude film distribuovať po celom svete. Randy Phillips a Paul Gongaware z AEG Live budú producenti filmu.

Komletné vyhlásenie v angličtine + info o SonyMusic a SonyPictures - LINK

Wahrolov obraz bude vystavený

Fotka Michaela, ktorú domaľoval Andy Warhol (so slovenskými koreňmi), bude vystavená 12.8. v hotely the Peninsula Beverly Hills (ktorý vlastní Vered Gallery of East Hampton v New Yorku), kde budú pozvané vybrané médiá a hostia.

13.8. bude obraz vystavený v The LAAA Gallery 825, a 18.8. sa bude konať aukcia, vyvolávacia cena je 800 tisíc dolárov.

Obraz je z roku 1984.

Obrázek

World Music Awards

Na svojej stránke uvádzajú prehľad najpredávanejších albumov na svete, nie je kompletný, ale... Michael dominuje takmer všade, až na totálnu chybu, že v Amerike je Michael na vrchole, ale nie v oficiálnej hitparáde, preto nie je uvedený ako najpredávanejší album USA.

K tomu majú na stránke hudobný podklad so skladbami Michaela, a sekciou RIP Michael Jackson

LINK

Obrázek

This Is It v Las Vegas?

Podľa správ, by sa mohla show This Is It dostať do Las Vegas ako celovečerné predstavenie v jednom z hotelov, na spôsob muzikálu podobnému LOVE využívaním skladieb The Beatles!

Celé pódiu a vybavenie je uložené v skladoch Stample Center v LA, preto sa uvažuje o využití tohto vybavenia pre vegasské vystúpenia.

Podľa správ, dokumentárny film zo skúšok na This Is It koncerty, ktorý pripravila Sony/Columbia Pictures za 60 mil. dolárov, je údajne hotový, ale čaká sa na pripravenú mediálizáciu a promo kampaň, a film bude uvedený na trh-do kín koncom októbra.

Okrem toho sa pripravuje aj soundtrack k filmu.

Stop Novému času a denníku the Mirror

Dnešný Nový čas... je to nechutné, ako kopírujú najšpinavší britský bulvár, nič také, čo sa píše v Novom Čase a britskom Mirror nie je pravda!!!

Michael nebol sexuálny delikvent, keďže nikdy nebol za takéto tresné činy odsúdený, ale naopak, zbavený všetkých obvinení, preto akékoľvek informácie o predpisovaní akýchkoľvek liekov na potláčanie sexuálnych potrieb sú nezmyslom a odsúdenia hodné špinavosti!!!

Akékoľvek informácie, ktoré sa týkajú týchto článkov sú vymyslené, nepravdivé, a trestuhodné - žalovateľné!

Zároveň, akýkoľvek doktor musí chrániť súkromné informácie o pacientoch, preto je nemožné, aby sa akékoľvek podobné správy dali považovať za hodnoverné!!!

Takéto články nemajú ani logický základ, pretože akákoľvek "kastrácia" je možná len na základe súdom vydaného nariadenia pre pravoplatne odsúdených zločincov!!!

Prosím, napíšte do diskusie svoje odmietavé komentáre k tomuto svinstvu!

LINK

Predaj tričiek

Aj cez nemeckú stránku kávy Tchibo, si môžete objednať oficiálne tričká k turné This Is It!

LINK

Obrázek

Bol Michael pochovaný?

Zatiaľ to nikto oficiálne nepotvrdil, ale Brian Oxman, bývalý právnik rodiny, tvrdí, že potom, čo boli rodine vrátené vzorky mozgového tkaniva, ktoré bolo odobrané Michaelovi kvôli toxikologickým testom, bol údajne Michael pochovaný v neznámom hrobe vo Forest Lawn.

Je ale otázke, ako relevantné sú Oxmanové tvrdenia, keďže nie je rodinný právnik.

Treba vyčkať na oficiálne potvrdenie!

Make-Up Artist

Tu je titulka a obsah nového vydania časopisu Make-Up Artist, ktorý približuje natáčanie filmu Ghosts

Viac - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Obrázek

Matt Fiddes o Lesterových vyjadreniach!

Matt Fiddes, blízky priateľ Michaela, a jeho bývalý bodyguard, pre SKy News povedal, že Mark Lester chcel už pred niekoľkými týždňami výjsť na verejnosť s informáciami, že on je otcom Paris Jackson.

Obrázek

Podľa Matta, chcel informovať aj rodinu o Lesterových snahách, ale nikto mu nezdvýhal telefon.

Dôvody prečo Lester chcel hovoriť o otcovstve sú údajne preto, že už aj pred Michaelovou smrťou nemal s Michaelom a deťmi žiaden kontakt.

Obrázek

Podľa Matta, Lester je krsným otcom aj jeho detí...

Pri niekoľkých príležitostiach mu mal Michael povedať, že ak by sa mu niečo stalo, Matt má zavolať Marka Lestera.

Lester údajne chce len to, aby mohol vidieť deti, Matt Fiddes ale tvrdí, že Lester je lojálny človek, iba chce, aby deti boli späť v jeho živote ako krsného otca...

Michael s deťmi Marka Lestera

Obrázek

Universal - Motown

Stránky LINK a LINK majú na svojich úvodných stránkach spomienkové prejavy k smrti Michaela. Na universalmotown.com sú aj video komentáre, veľmi výstižné so skvelými skladbami...

Obrázek

Právnik rodiny odmietol špekulácie o otcovstve

Londell McMillan, právnik rodiny Jacksonovcov, odmietol špekulácie, ktoré vyvolal Mark Lester svojim vyjadrením, že je otcom Paris Jackson.

Povedal, že táto lotéria, kto je otcom, aj s vyhláseniami dr. Arnolda Kleina, nemá žiadnu šancu na úspech, a ich 5 sekúnd slávy nebude ďalej komentovať.

UK chart

Ďalší týždeň na vrchole britskej hitparády... s albumom The Essensial, na 9 mieste je album BAD!

Michael Jackson - The Remix Suite

Stiahnite si tieto nové remixi (na diskusii):

Dancing Machine - Michael Jackson (Polow Da Don Remix)

Never Can Say Goodbye - Michael Jackson (Neptunes Remix)

I Wanna Be Where You Are - Michael Jackson (Dallas Austin Remix)

ABC - Michael Jackson (Salaam Remi Remix)

Skywriter - Michael Jackson (Stargate Remix)

Michael Jackson - The Remix Suite (5 skladieb v balíku)

Image and video hosting by TinyPic

Forbes: Michael prekonal Elvisa v "posmrtnom" predaji

Predajom oficiálnych vecí (tričká, knihy, spomienkové predmety...), a nahrávok, Michael od svojej smrti zarobil 60 mil. libire, čo je takmer 2x viac ako Elvis minulý rok s 32 mil. libier!!!

-----

Ešte stále niektorým nedochádza pointa kupovania oficiálnch vecí?

Iste, kupovať môžete čokoľvek, len aby vám peniaze ostali aj na tie oficiálne veci...!

Inak v Tescu je akcia, všetky MJ CDčka sa predávajú za €7-210sk

NOVINKA: Mark Lester je otec Paris

Sám to povedal vo videu!

Podľa neho on je darcom spermií, a Paris by mohla byť jeho dcéra - bude žiadať test otcovstva - DNA.

O darcovstvo ho mal požiadať samotný Michael!

Ako opisuje, aj jeho dcéry majú podobné črty ako Paris, a ako ďalej hovorí, má obavy nad opaterou detí, a chcel by s ňou byť viac..., lebo nebyť s deťmi je "srdcervúce"...

Obrázek

Lester je krsným otcom Michaelových detí, tu je so svojou dcérou!

Obrázek

Podľa jeho tvrdení, Michael údajne chcel, aby jeho deti vychovávala matka Katherine a pestúnka Grace Rwaramba. Obaja sa spoznali v roku 1982 a naposledy s Michaelom hovoril týždeň pred smrťou!

K tomu žiaden môj ďalší komentár...

Ukážky detí...

U Larryho Kinga v jednom rozhovore, keď o opatrovníctve hovoril právnik McLondell, aj v súvislosti o možnom otcovstve dr. Kleina, v krátkej ukážke ukázali deti počas (posledných) Vianoc 2008

Obrázek

Obrázek

EBONY 2007

Zo zákulisia, skvelé fotky a detaily...

Na diskusii...

Image and video hosting by TinyPic

Administrátori získali 3 milióny

... a to údajne z poistenia pre Michaela, pre prípadné neodohrané koncerty, nie je to ale suma 20 mil., ako boli správy v médiách, o ktoré mal Michaelov fond prísť, kvôli jeho závislosti, teda nie prirodzenou smrťou!

Poisťovňa sa musí riadiť len výsledkami pitvy, preto nie je verejne známe, čo je to za suma... a z akého poistenia.

Tribute 2009

Jermaine Jackson and World Awards Media

Image and video hosting by TinyPic

Jermanine Jackson pripravuje v Rakúsku - Viedeň, špeciálny koncert, a na ktorý sa lístky začnú predávať 19.8.2009, ktorý by mala vysielať televízia, k dispozícii bude podľa organizátorov 85 tisíc lístkov!

Kompletné informácie: LINK

Čoskoro bude k dispozícii aj internetová televízia!!! LINK

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Sony/ATV

Spoločnosť Sony/ATV napreduje a pomaly, ale isto, sa stáva lídrom v hudobnom priemysle.

Pod vedením Martina Bandiera, ktorý sa v apríli 2007 stal riaditeľom spoločnosti (predtým pracoval 20 rokov pre EMI ako riaditeľ), Sony/ATV získala 3 významné hudobné katalógy (v celkovej hodnote viac takmer 500 mil. dolárov), a pod ich správou sú vydavateľské práva na skladby pre súčasné najväčšie hviezdy ako Beyoncé, Lady GaGa, Enrique Iglesias, Leona Lewis, Flo Rida, Akon... a mnoho ďalších.

A práve títo umelci a ich skladby zohrávajú dôležitú úlohu pri ziskoch spoločnosti v predaji a vysielanosti skladieb.

Naproti tomu, Warner Music mal v tomto polroku stratu 37 mil. dolárov, kvôli neúspešnosti hitových skladieb, ktoré spravujú!

Od Sony Music má Sony/ATV vlastnú autonómnu správu a plnú podporu.

Rob Wiesenthal, viceprezident Sony Corp. of America na úspechy Sony/ATv povedal: "Sme nadšení ako sa spoločnosť za ostatné roky rozvíja a zlepšuje jej finančný výkon. My nie sme predajcovia, máme radi tento biznis a absolútne sa sústreďujeme na jeho rozvoj".

Debbie poskytla rozhovor pre ET

Video nie je ešte spracované na YouTube, ale pointa bola, že potvrdila, že dr. Klein jej zakázal vstup do jeho kancelárie, inak na ňu zavolá políciu.

A že... michael je otec detí, nie dr. Klein...

Hello magazín

Na diskusii som konečne pridal kompletné scanny z časopisu Hello (1989?)

Tak to je riadny "nářez"...

Jo, a extra špeciálne raritné fotky v téme Raritné obrázky MIX - strana 10

Obrázek

Stevie Wonder napísal skladbu pre Michaela!

Wonder, ktorý chce, aby sa namiesto špekulovania okolo jeho smrti, oslavovala Michaelova hudba a jeho hudobný odkaz, napísal skladbu pre Michaela s názvom - 'In the Arms of God'

Obrázek

Agentúra AP prišla s novou správou

... že dr. Murray podal Michaelovi tesne pred smrťou niekoľko druhov sedatív (medzi inými aj Xanax a Valium) a k tomu aj silné anestetikum Deprivan!

Tieto látky sa nemôžu podávať v domácom prostredí, iba pred operáciou v nemocnici, a pod prísnou kontrolou ošetrujúceho lekára, pretože spôsobujú yníženie dýchania!

Tieto správy sú údajne z vyšetrovacích zdrojov = nepotvrdené!

Update: Muzikál Thriller - Thank You Michael Jackson

K príspevkom na diskusii na stránke LINK k muzikálu o Michaelovi na Slovensku:

Ďakujeme za príspevky. Samozrejme táto show bude mať viacej repríz v Bratislave, Košiciach ale aj v Prahe a mnohých iných mestách na Slovensku a v Čechách. Takže sa možte tešiť. Pekný deň.

Igor (production@thriller.sk)

Termín: 15/16/17.11.2009 - 19:00 hod.

Kategória: koncerty

Mesto: Bratislava

Miesto: ŠH Pasienky

Vstupné: 25,-€ / 35,-€ / 50,- €

Image and video hosting by TinyPic

MJ Tunes Special - Off The Wall 30th anniversary

K 30-temu výročiu vydania albumu Off The Wall, pripravilo rádio MJTunes špeciál s týmto programom na 10.8., v deň, keď v roku 1979 bol album vydaný, a dodnes sa ho predalo viac ako 20 mil. kusov!

Toto je program - LINK

1./ Off The Wall - Celebrate The Legend

2./ Off The Wall Live - Triumph Tour

3./ Off The Wall In The mix

Image and video hosting by TinyPic

Špeciálna výstava fotiek Michaela so súrodencami

Výstava je umiestnená v David W. Streets Beverly Hills Fine Art, a zobrazuje raritné a nevydané fotky Michaela s bratmi, Janet najmä zo 70 rokov.

Oficiálna stránka výstavy - LINK

Video reportáž s ukážkami fotiek!

Druhá časť exkluzívneho videa Larryho Nimmera

'Michael Jackson: The Untold Story of Neverland'

To je názov špeciálneho DVDčka, ktoré pripravil Michaelov dvorný fotograf a kameraman, ktorý zaznamenával všetko, čo sa dialo na Neverlande od roku 2000, ale najmä v rokoch 2002-2005.

Uvidíte rodinu Arvizo... a "iné"...

Prvé video ukážky ste videli, teraz je tu druhá ukážka z pripraveného DVD!

Jednoznačne odporúčam kúpiť! Hneď ako bude dostupná upravená verzia vrátane Michaelovej smrti, dám linky na kúpenie!!!

Oficiálne stránka Nimmera - LINK

Prvé video - LINK

Reportáž o dokumente - LINK

Druhé video:

Správcovia požiadali súd o povolenie zmlúv!

(Dodatok k už známym informáciam, ktoré som priniesol)

John Branca a John McClain požaidali súd už 6.7., aby schválil spravovacie právomoci, ktoré im umožnia rozhodovať v nových zmluvách, ktoré sa týkajú predaja vecí s menom - Michael Jackson.

Základná zmluva je s AEG Live a aktuálne aj s Bravado International Group, divíziou spol. Universal Music Group, ktorú vlastní korporácia Vivendi SA. (Sony Pictures/Columbia pripravý dokumentárny film za 60 mil. dolárov použitím všetkých dostupných materiálov zo skúšok na koncerty v Londýne, kde 90% zisk podľa zmluvy dostane Michaelov fond=Katherine a deti)

Právnici Brancu a McClaina v 500 stranovom dokumente uviedli podrobné zmluvy, ktoré mal schváliť súd (pred vynesením rozhodnutia o konečnom spravovaní Michaelovho majteku v pondelok 3.8.), kde sa uvádza napr. predaj reliéfne fľaše vína s témou loga MJ alebo vyobrazením Michaela, virtuálne tetovačky, kolekcie oblečení so značkou Jackson, špeciálne knihy, pamätné karty, litografia, odznaky, Live nahrávky predávané cez USB kľúče, on-line hry, tapety pre PC, zvonenia do mobilov, školské potreby, kalendáre a mnoho ďalšieho. Celkovo pôjde asi o 300 produktov predávaných so značkou Jackson, z ktorých väčšinu navrhol Michael!!!

Uvažuje sa aj o výstavách vecí patriacich Michaelovi, ktoré môžu byť vystavené po celom svete (niečo podobné, ako bola výstava vecí pred zrušenou aukciou!)

Apple Inc., ktorá prevádzkuje iTunes, už predáva skladbu Smile, ktorú spieval Jermaine na rozlúčke s Michaelom!

Michael Jackson Tribute v Indii

29.8. sa uskutoční v Indii špciálny večer k pamiatke Michaela a k jeho nedožitým narodeninám.

V známom Wesley Grounds, Royappettah v meste Chennai vystúpia najznámejší indickí speváci.

Svoj pozdrav bude mať aj známy oskarový skladateľ A.R.Rahman, ktorý sa s Michaelom stretol.

Debbie navštívila dr. Kleina

Práve dnes, a to už 2x za ostatný týždeň.

Klein žiadal na súde úpravu opatrovníctva a chcel sa interesovať do rozhodnutia súdu, aby sa rešpektovala Michaelova "vôľa" o spôsobe výchovy! (viď správy o rozhodovaní súdu 3.8.)

O čom tak asi Debbie chce s ním diskutovať?

----- Exclusive -----

Tak to ste ešte nevideli!!!

Michael v roku 1997 kŕmil krokodíly, a k tomu hysterická fanúšička, ktorú Michael objal v ZOO, ale náramne sa rozosmial, z čoho, uvidíte...!!!

Hysterická fanúšička v ZOO!

Obrázek

Michael kŕmi krokodíla s mŕtvym kuraťom, a aký ma z toho pocit - "thats a sad chicken"

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Obrázek

Krvavá blúzka?

... je ťažké sledovať správy a informovať o niečom, čo nie je potvrdené políciou, ale tá neposkytuje žiadne oficiálne potvrdenia!

V bulvárnch médiách sa objavili fotografie údajnej zakrvavenej blúzky, ktorá bola nájdená v Michaelovom šatníku.

Má na sebe aj výsačku, teda nebola ani používaná!

Podľa správ, nebola ani zhabaná políciou...

Teda hodnovernosť takýchto fotiek je mizivá!

Obrázek

Tu je údajná! fotka Michaelovej postele z vily, kde zomrel. Na a pri posteli sa našli rôzne veci, vrátane respirátora, hadičiek, na posteli náhrdelník, CD/DVD, minerálka, džús...

POZOR - nie je to potvrdené, že je fotka skutočne pravá, je to len ukážka, o čom sa píše!!!

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Nová kniha o Michaelovi?

1,000 Wonderful Things About Michael Jackson That the Public Doesn’t Know About - toto je vraj názov knihy, ktorú píše "rodinný" priateľ a Michaelov osobný plastický chirurg Dr. Steven Hoefflin, spolu s matku Katherine!

Je tu ale problém!

Ide napr. o to, že Hoefflin bol v roku 2008 políciou "ukľudnený" potom, ako ho našli na strome so zbraňou, tvrdiac, že ho chcú zabiť...., a bola spochybnená jeho mentálna spôsobilosť!

No comment.

Michaelove nevydané skladby...

... a tie, ktoré nahrával s umelcami ako Akon, Will.I.Am... mal Michael údajne v počítači, ktorý zbahala rodina z vily v Beverly Hills, kde Michael zomrel.

Podľa Franka Dilea, si chce rodina všetky nahrávky ponechať a neskôr ich vydať.

Hovorcovia umelcov, s ktorými Michael pracoval na skladbách potvrdili, že nemajú žiadne duplikáty ich nahraných skladieb.

Celkovo ide o stovky skladieb, ktoré mal Michael nevydané, neupravené, alebo vyradené z výberu na albumy, od albumu Off The Wall.

Nekupujte/nesťahujte nelegálne nahrávky!!!

Výzva pre všetkých!!!

Už po niekoľký krát vás vyzývam, aby ste nekupovali a nesťahovali Michaelove nahrávky, videá a filmy z akýchkoľbek serverov - vrátane fanúšikovských blogov a MJ stránok!!!!!!

Kupujte si originály, aj keď zo zahraničných zdrojov, kúpou len originálnych a oficiálnych produktov podporujeme Michaela, nielen v predajnosti, ale aj jeho odkaz a dedičstvo!!! (tak ako to robia napr. fanúšikovia Elvisa, sú oddaní a verní!)

Dávajte si pozor najmä na tričká, čiapky, doplnky a knihy!!!

Image and video hosting by TinyPic

Number Ones album - druhý najpredávanejší

... zatiaľ v US, viac albumov, asi o 200 tisíc viac, predala Taylor Swift, ale očakáva sa, že sa Michaelovi podarí do konca roka dosiahnúť na najpredávanejší album.

Inak je Michael najpredávanejším umelcom na svete za rok 2009, predal najviac svojich nahrávok, takmer 30 miliónov.

Hlasujte za Michaela

Na CNN, za Najväčšieho popového umelca všetkých čias.

Zatiaľ vedie s 58%-ami...

LINK

World rebríček - Michaelove umiestnenia...

Global Albums Chart

August 01, 2009

P L W Title / Artist

1 1 22 "Thriller (25th Anniversary Reissue)" Michael Jackson

2 3 17 "Number Ones" Michael Jackson

3 2 15 "The Essential" Michael Jackson

4 5 11 "King Of Pop" Michael Jackson

5 6 5 "Bad" Michael Jackson

6 7 5 "Dangerous" Michael Jackson

7 9 8 "The E.n.d." Black Eyed Peas

8 8 5 "Off The Wall" Michael Jackson

9 4 2 "Leave This Town" Daughtry

10 - 1 "Here We Go Again" Demi Lovato

11 11 30 "The Fame" Lady Gaga

12 10 3 "Blacksummers'night" Maxwell

13 13 4 "History: Past, Present & Future Book 1" Michael Jackson

14 21 44 "Only By The Night" Kings Of Leon

15 20 4 "Invincible" Michael Jackson

16 12 3 "Hannah Montana 3" Soundtrack

17 - 1 "Battlefield" Jordin Sparks

18 - 1 "Houkago Tea Time" Houkago Tea Time

19 17 11 "21st Century Breakdown" Green Day

20 18 18 "Hannah Montana: The Movie" Soundtrack

Michael bude čoskoro definitívne pochovaný

Podľa správ EntertainmentTonight, sú už údajne spracované dokumenty, ktoré hovoria o tom, kde bude Michael pochovaný!

Ide o miesto vo Forest Lawn, v Hollywoode.

Žaloba na rodinu Jacksonovcov a platiť bude Michael...?

Podľa aktuálnych správ, juhokórejske noviny Segye Times vyhrali v roku 1994 súd proti Katherine, Joe a Jermainovi Jacksonovcom a the Jackson Record Company, že v roku 1989 zaplatili rodine 5,5 mil. dolárov za sériu koncertov, ktoré sa nikdy neudiali.

Doteraz nebola suma vyplatená, a denník teraz požaduje 7,9 mil. dolárov, vrátane úrokov, a to už z majetku Michaela, keďže Katherine zdedila Michaelov majetok! - tu treba dodať, že ide o správcovský fond, a na tieto peniaze nemôže nikto siahnúť a uplatniť si akýkoľvek nárok na peniaze!!!

Nie je zatiaľ jasné, či sa bude vzťahovať táto žaloba priamo na Michaelove peniaze.

Pôvodný článok z roku 1996 - LINK

V ňom sa hovorí, že rodinný dom v Encine, je plne na meno Michaela Jacksona, teda že ho vlastní, a noviny si nemôžu nárokovať na uplatnenie súdnej žaloby prostredníctom zhabania domu.

(V roku 1983 previedla matka 50% podielu na dome na Michaela, a 25% pre LaToyu v roku 1987, ale v roku 1990 podala Katherine protižalobu, aby jej LaToya - v neslávnych časoch LaToyi a jej katastrofálneho manželstva s Jackom Gordonom - vrátila tento podiel z obavy, že by mohlo dôjsť k nejakých finančným škodám. V 1993 bol prepísaný celý podiel na Michaela.)

Katherine, Joe a Jermaine mali zobrať peniaze vopred, a nakoniec nedošlo k žiadným koncertom.

Podľa žaloby, žiadali noviny 2 mil. ako odškodné za škody spôsobené ze neuskutočnené koncerty, a 2 mil. za výdavky na právnikov.

Noviny obvinili aj Michaela, že s rodinou konšpiroval, aby zabránili veriteľom domáhať sa vysúdených peňazí!

--------------

Výborne, a táto rodina má spravovcať Michaelom majetok, a Katherine má drzosť ešte aj žiadať plnú správu majetku, ... oni by boli schopní rozbiť Michaelove peniaze a majetok do niekoľkých rokov, celá rodina okrem Michaela a Janet bola ako "banda" príživníkov a skrachovancov...

POKEC

... prosím, vy, ktorí ste prihlásení na Pokeci, a máte chuť a záujem o takú malú službu pre mňa a MJJsource.eu, kontaktujte ma cez poštu na diskusii!!!

Detaily cez poštu!

YouTube videá na forume

Už môžete pridávať video okná z YouTube, použitím možnosti:

- medzi to vložíte štandartnú linku videa - LINK

Čo sa stalo s lekárskymi záznamami?

V rámci vyšetrovania, údajne zmizli, alebo sa niekde "stratili" niektoré lekárske záznami Michaela, ktoré mali byť súčasťou prehliadok pred koncertami v Londýne v rámci poistenia, ktoré aj samotní promotéri označovali ako výborné, a Michaela opísali ako schopného koncertovať, keďže mal byť podľa výsledkov týchto prehliadok vo vynikajúcom zdravotnom stave, čo si ale protirečí podľa aktuálnych informácii o jeho závislosti na silných liekoch a anestetikách.

Zatiaľ nie je jasné, kedy vôbec bude nejaká konečná správa vyšetrovania a pitvy.

Tajný telefonát????

Dlhšie som zvažoval, či to poslať, ale...

Tu je viac ako 40 min. záznam údajného telefonického rozhovoru medzi Michaelom a ženou, ktorá s Michaelom preberala mnohé veci, medzi inými aj také sexuálne témy...

Či je to Michael posúdte sami, podľa mnohých fans, je to on...

Rodina si najala súkromných detektívov

... aby vyšetrili Michaelovu smrť, pretože neveria, že išlo o "nehodu"...

Katherine a Joe Jacksonovci vraj neveria tomu, že Michael bol pripravený odohrať 50 koncertov v Londýne, a podozrievajú AEG Live a dohodu, ktorú s nimi Michael mal.

Joe Jackson mal Michaelovi údajne niečo dohovoriť, že to nie je dobrý nápad, ale Michael súhlasil len s 10 koncertami.

Columbia Pictures pripravý film

... použitím nahrávok zo skúšok pre koncerty This Is It, podľa dohody by mala investovať 60 mil. dolárov.

Zmluva medzi Michaelom a AEG Live hovorí, že Michael dostane 90% zo zisku, a AEG len 10%...

(dokumentárny) Film by mal byť pripravený na jeseň, niekedy od septembra...

Conspiracy

Objednajte si túto knihu, ktorá vám vnesie svetlo do obvinení proti Michaelovi.

Samotný Thomas Mesereau túto knihu ohodnotil ako skutočne objektívnu.

Autorka Aphrodite Jones mala problém s tým, aby našla vydavateľa, lebo ako povedala, nikto nechcel vydať pozitívnu a objektívnu knihu o Michaelovi Jacksonovi.

Objednávka - LINK

VIDEO ku knihe - LINK

+

Obrázky z knihy nájdete tu - LINK

Obrázek

Obrázek

Michael boduje stále v Billboarde

V predajnosti albumov v Pop Catalog Chart má takmer celú desiatku:

Number Ones – # 1

The Essential Michael Jackson – # 2

Thriller – # 3

Bad – # 4

Off the Wall – # 5

Dangerous – # 6

The Ultimate Collection (Jackson 5) – # 7

The Best of the Jackson 5 – # 8

Blood on the Dance Floor – # 10

Greatest Hits: HIStory – Volume II - # 11

Invincible – # 12

Live (Jacksons) – 17 (debut)

HIStory: Past, Present And Future – # 25

Vyhlásenie Dr. Kleina

Dnes vyšlo vyhlásenie Dr. Kleina k včerajšiemu pojednávaniu ohľadom opatrovníctva detí.

Jeho dvaja právnici Mark Vincent Kaplan a Bradley P. Boyer sa včera zúčastnili pojednávania, kde v mene dr. Kleina žiadali súd predložiť ich dôkazy o obavách, resp. snahe zachovať isté opatrenia, ktoré chcel Michael pri výchove detí - Michaela I a Paris.

Dr. Klein nenamietal nad opatrovníctvom Katherine Jackson, ale chce, aby sa zachoval prísľub Michaelovi pre výchovu detí, ich zdravotnú starostlivosť a vzdelanie, a ochranu pred médiami.

Vo vyhlásení sa tiež uvádza, že dr. Klein sa za ostatné roky podieľal pri príležitostiach ich osláv narodením, dovoleniek, a iných špeciálnych uidalostiach, a chce, aby tieto podmienky boli zachované, tak ako by si to Michael želal, a ponúka tak svoju pomoc pri ich ochrane.

Dr. Klein žiada média, aby rešpektovali súkromie detí.

------------

Podľa všetkého to vyzerá tak, že Michael mu niečo hovoril o tom, ako si predstavuje ich výchovu, napr. ak by boli jehovisti, nemohli by žiť životom ako doteraz s Michaelom, keďže by napr. neoslavovali narodeniny!

Dr. Klein sa asi snaží o to, aby deti neboli istým spôsobom manipulované rodinou, ktorú sa Michael snažil im nahradiť svojou výchovou - inou, ako dostal ON!

Čo sa mi veľmi pozdáva! ň

Je tu ale možnosť jeho osobného záujmu, aby niečo zakrýval, resp. chcel cez rodinu niečo osobné dosiahnúť, preto treba mať odstup.

Nové oficiálne veci na predaj!!!

Tieto oficiálne veci nepredáva AEG Live!

Na diskusii je celá ukážka vecí - tričká, tašky, peňaženky...

Všetky veci na predaj sú oficiálne, viac na diskusii - LINK

Obrázek

Obrázek

EBONY

- opäť sa vydáva špeciálne 20 stranové číslo venované Michaelovi!!!

MICHAEL OUR ICON

V predaji bude od 4.septembra

(Spracovala bublinka27)

Image Hosted by FileHive.com

Deti na nákupoch v LA!!! (a Omer Bhatti ako doprovod)

Princea Michael I a Michael II, zatiaľ čo bolo pojednávanie na súde, oni na nákupoch v kníhkupectve (Barnes and Nobel Bookstore)..., bez masiek, ako "normálne" deti..., Michael sa musí "rakve" obracať..., keď kdesi zhora vidí, čo sa deje jeho deťom, ktoré jeho rodina okamžite vystavuje verejnosti...., tentoraz aj s Omerom!

Kopa ďalších fotiek tu - LINK

Obrázek

Image Hosted by FileHive.com

Pojednávanie LIVE

Live prenos nefunguje, preto aktuálne len prepis diania čo sa deje v súdnej sieni!

Tu je postup udalostí (od aktuálnych)!

***

Sudca nariadil okamžité vyplatenie špeciálneho ochrankára - Michael Charles LaPerruque, ktorý pre Michaela pracoval v rokoch 2001-2004 a 2007-2008, a to vo výške 30 tisíc dolárov, ktorému Michael dlhoval.

-

Sudca bude v pondelok prejednávať aj dohodu Michaela s AEG, ktorá poskytne informácie polícii pri vyšetrovaní Michaelovej smrti.

-

Sudca nariadil 120 dňovú lehotu pre probačný súd, ktorý má zabezpečiť vydanie a prevod majetku, znamená to to, že zúčastnené strany majú 120 dní na to, aby predložili námietky, ak nesúhlasia so závetom a jeho rozdelením majetku.

+

Michaelova životná poistka bude vyplatená správcom fondu, z ktorého budú platené osobitné výdavky pre deti.

AEG nakoniec súhlasila s tým, aby aj Katherine mala prístup k zmluve, ktorú mali s Michaelom, dôvody prečo to najprv nechceli boli, aby Katherine nemôhla poskytnúť informácie tretím stranám, napr. polícii.

-

John Branca vyhlásil, že dosiahli dohodu s AEG Live o predaji vecí s Michaelom a nahrávok so skúšok! detaily neboli zverejnené.

Sudca im udelil spravovacie práva na Michaelov majetok do 2.10., potom sa opäť rozhodne ako ďalej.

Budúci pondelok by mal sudca rozhodnúť, či nie je konflikt záujmov u vykonávateľov závetu v správe majetku, a či môže Katherine vzniesť námietky vyči ich rozhodnutiam.

Branca a McClain musia doručiť všetky potrebné materiály na preštudovanie.

-

Katherine Jackson odstúpila od svojej požiadavky spravovať majetok Michaela!!!

Ako dôvod bolo uvedené, že túto požiadavku podala ešte predtým, ako vedela o Michaelovom závete.

-

Sudca zahrnie Michaelov závet do preskúmania možnosti pre Katherine Jackson byť spolusprávcom Michaelovho majetku. Zatiaľ sú ním Branca a McClain.

Aktuálne je prestávka na obed, asi 1,5 hod.

-

Sudca rozhodol, že AEG Live musí ukázať Katherine Jackson kópiu zmluvy s Michaelom na koncerty v Londýne!

-

Sudca a rodina sa vrátili do súdnej siene.

Začala sa druhá časť pojednávania!

Prítomní sú aj právnici AEG a právnik Dr. Kleina.

-

Sudca si vyžiadal 30 min. prestávku, ale predtým určil menšiu sumu peňazí ako bolo požadované, podľa neho, aby nedošlo k zdvojeniu výdavkov na mesačné náklady Katherine

-

Sudca predbežne určil výšku finančnej podpory - je to 83,5% z požadovanej sumy, ktorá nebola verejne diskutovaná!

-

Sudca vymenoval Katherine Jackson ako jedinú opatrovníčku všetkých 3 detí!

Debie Rowe bude mať možnosť navštevovať jej dve deti, a bude mať aj možnosť získať manželskú podporu, podľa zmluvy, ktorú mala s Michaelom.

Katherine dostane finančnú podporu na dobu 6 mesiacov od času, keby Michael zomrel! Sudca práve prejednáva výšku finančnej podpory!

-

Právnik Debbie sudcovi povedal, že nebude namietať, aby Katherine mala dočasné opatrovníctvo, ale trvalé opatrovníctvo by malo byť oddialené!

-

Sudca zasadol, a najprv bude rozhodovať o opatrovníctve mezdi Debbie a Katherine Jackson!

-

Katherine a právnici sú už vnútri súdu! Prišiel aj Randy, LaToya, a Rebbie predchvíľou!

Katherine má hnedý kostým, LaToya čierne sako a bielu blúzku.

Aktuality hneď updatujem... pozorne čakajte.

Vanity Fair special

Magazín Vanity Fair prináša špeciálny článok, v ktorom autorka spomína na reportáž a fotenie Michael v roku 1990 s titulom - "Fallen King - The Boy Who Would Be King"

VIDEO - LINK

Obrázek

Obrázek

Michaelov majetok má hodnotu len 100 mil. dolárov?

Aj takto sa to vraj bude prezentovať dnes na súde.

Sudca Mitchell Beckloff, ktorý odložil pojednávanie ohľadom spravovania Michaelovho majetku na dnes, bude prejednávať aj tieto záležitosti.

Obe strany, Katherine a jej právnik + Branca a McClain predkladajú svoje argumenty, kto má a prečo by mal spravovať Michaelov majetok, v súvislosti so závetom Michaela!

Ale, došlo k tomu, že podľa súdnych dokumentov, namiesto odhadovanej sumy 500 mil. dolárov, je aktuálna hodnota majetku Michaela údajne len 100 mil., pričom sa môže ešte zvýšiť na 200+ mil. dolárov, po refinancovaní niektorých finančných záležitostiach, informovala o tom osoba, nepoverená hovoriť pre verejnosť, a chcela ostať v anonymite.

(preto je nutné brať to s rezervou - túto informáciu dávam len na konfrontáciu s tým, aký bude dnešný výsledok jednania)

Sudca bude musieť dnes rozhodovať v týchto veciach:

* právoplatné určenie poručníctva nad Michaelovými deťmi, vrátane určenia výšky mesačných príspevkov na deti a výdavky spojené s ich výchovou.

* určenie, či bude môcť byť Katherine súčasťou spravovania Michaelovho majetku, prípadne jedinou správkyňou, keďže aktuálne nemá žiaden dosah na jeho správu, ale má podiel 40%, deti%, a 20% je určených pre neziskové organizácie.

* či budú mať väčšie právomoci Branca a McClain, aj pri ďalších obchodoch a zmluvách, a rozhodovacie práva.

* sudcovi budú predložené už niektoré zlmuvy, ktoré musí schváliť (kým nepoverí právami niekoho zo správcov, už schválil znovuvydanie knihy Moonwalker) + rozhodovanie, čo s nedokončenými projektami, na ktorých Michael pracoval + správa nevydaných skladieb

Omer a Michael na vodnom skútri

Tu je záznam z roku 1997, keď mal Omer 13 rokov, predvádzali sa na vodnom skútri a skúsili vodný parašutizmus.

V jednom momente Omer nazve Michaela - Dad - "Dad, are you coming with me?"

Fotky na diskusii!!!

Obrázek

Katherine po prvý krát od smrti Michaela prehovorila

V relácii Geralda Riveru ...

V podstate hovorí o tom, že deti sa majú fajn, a že napriek bulvárnym správam Joe nebil Michaela..., a nie je podľa nej pravda, že nemá prístup do domu v Encine, a k deťom sa správa ako starý otec, čo by dosvedčili aj deti.

Na otázku o Murrayovi odpovedala, že neverí, že Michael zomrel "prirodzene", lebo bol na to dosť mladý, ale že sa niečo stalo, jej syn je mrtvy a ona nevie prečo.

Nemôže uveriť, že je to už mesiac, lebo stále jej to príde akoby to bolo len včera.

Je pre ňu ťažké o tom hovoriť.

UK chart - po šiesty raz za sebou na čele

Aj v prvom augustovom vydaní britského rebríčka albumov je na prvom mieste Michael Jackson s kompiláciou The Essential.

Od začiatku roka z nej predal už takmer 350-tisíc kusov, čím sa toto CD dostalo na siedme miesto v rebríčku absolútne najpredávanejších albumov roka vo Veľkej Británii.

Na Michaela opäť nestačili Florence & The Machine, ktorí sa musia s čerstvým CD Lungs opäť uspokojiť "iba" s druhou priečkou.

Murray si prenajal ďalší sklad

Pred Michaelovou smrťou si Murray prenajal ďalší sklad (resp. úschovňu) v Las Vegas, keď 30 júna, niekto z jeho zamestnancov zaplatil jeho kreditkou za prenájom.

Nie je známe, či tam niečo bolo v súvislosti s Michaelom.

Podobné sklady mal prenajaté aj v Houstone a LA.

Predaj neoficiálnych tričiek!

Prakticky po celom svete sa rozbehol neoficiálny predaj vecí s michaelom, najmä tričiek.

Napr. v LA, na ulici Santee Alley je obchod, ktorý za prvý týždeň od Michaelovej smrti predal viac ako 2000 tričiek s pobobyzňou Michaela, avšak s rôznymi chybami, napr. na jednej "kolekcii" bol nesprávne vytlačený dátum Michaelovho úmrtia.

Podľa správ sa správcovia Michaelovho majetku už snažia zabrániť tomu, aby sa nepredávali nelicencované predmety, na ktorých tak prichádzajú držitelia správcovských práv milióny dolárov.

Existuje samozrejme oficiálny predaj, na ktorý linky sú na diskusii v príslušnej téme, a začal sa predaj aj v teleshopingovej televízii QVC.

Politika amazon.com je taká, že sa snaží nepredávať neoficiálne veci, no nemôžu zabrániť každému predaju takýchto vecí.

John Branca a John McClain pre agentúru AP potvrdili, že zakročia právnymi krokmi proti nelegálnemu predaju, vrátane predajú albumov a singlov.

Doslova vo vyhlásení hovoria - "The sale of unauthorized Michael Jackson merchandise is illegal and provides nothing for the beneficiaries of his estate, namely his mother, his children and charitable causes that were important to him,".

To je presne to, na čo sa aj ja od samotného začiatku vás snažím upozorňovať a varovať!!!

Podľa odhadov strata takto neoficiálne predávaných vecí už dosiahla 25 mil. dolárov.

Len v USA sa zatiaľ predalo viac ako 3 mil. albumov.

Podľa expertov bude potrebné urýchlene vytvoriť tím právnikov, ktorí sa o tieto veci budú samostatne starať.

Ako príklad je uvedená značka - King Of Pop, nemá v USA ani vo väčšine sveta svoju ochrannú známku, teda čokoľvek predávané pod touto značkou, nie je právne chárnené!

Na patentovom úrade je registrované len meno Michael Jackson, ale to sa vzťahuje len na zvukové nahrávky, videokazety a filmy.

Podľa expertov, práve ochanné známky na čokoľvek týkajúce sa Michaela zabráni (resp. by zabránilo už v minulosti) nelegálnemu predaju a stratám!

---------

Kadeakí šarlatáni nadrogovávali Michaela, právnici riešili všemožné žaloby, každý samozvaný poradca a "priateľ" len prikyvovali Michaelovi a nechávali ho žiť nereálny a abnormálny život, a najzákladnejšie veci unikali, mizli a stratili sa...

Vanity Fair Michael Jackson Style

Vznikol špeciálny webblog o oblečení, ktorý je ovplyvnené Michaelom prostredníctvom značky módneho časopisu Vanity Fair.

Stačí sa pozrieť, je to cool.

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pohreb princa Michaela v Afrike

Obyvatelia afrického kráľovstva Krindjabo, kde bol Michael "korunovaný" v roku 1992 za princa ľudu Anyiou ako Prince Michael Amalaman Anoh, usporiadali symbolický pohreb.

Obrázek

Obyvatelia chceli, aby Michaelovo telo bolo pochované podľa zvykov kráľovstva Sanwi, kde by bol na rieke spálený.

Na miestnom futbalovom ihrisku sa zišlo viac ako 1000 ľudí, a ihrisko premenili na zelené pole, aby sa symbolicky rozlúčili s - Prince Michael Amalaman Anoh.

Obyvatelia budú mať smútok až dovtedy, kým nebude nástupca na Michaelov trón, keďže bol tvz. čakateľom na trón ako princ po ešte žijucom miestnom kráľovi.

Fotky korunovácie - LINK

Obrázek

Joe Jackson je nadobro mimo rodiny

Joe Jackson, ktorý už celé roky nežije v rodinnom dome (the Hayvenhurst Avenue, Encino, kúpený v polovici 70 rokoch) a s Katherine Jackson, nebude mať žiaden vplyv na výchovu detí.

Debbie Rowe chcela, aby bolo zabezpečené, aby k nim nemal žiaden výchovný prístup, iba tak súhlasila s dohodou o predaní opatrovateľských práv pre Katherine.

Debbie ako vyštudovaná psychologička sama navrhla, aby pri spoznávaní detí, ku ktorým bude mať návštevy, bol prítomný psychológ.

Je zaujímavé, že Debbie, ktorá bola vydatá za Michael 3 roky, a žila s Michaelom a deťmi na Neverlande, sa nikdy nestretla s Katherine, až donedávna, a ani s väčšinou rodiny Jacksonovcov.

Debbie vždy podprovala Michaela, nikdy nepredala svoje príbehy bulváru, ani rozhovory, a aj deti sú teraz vo veku, kedy chápu mnoho vecí.

Zajtra bude súd prejednávať ich dohodu, a mal by vyniesť nejaký záver-rozhodnutie.

Nové rodinné video!!!

New Private Home Recordings

Na diskusii, ukazuje Princa I v hotelovej izbe v Disneylande.

Obrázek

Exkluzívne video

Na diskusii download, telefonát Michaela Liz Taylorovej, ktorej zaspieval dve skladby "Minute by Minute (I Keep Holding On)" a "What a Fool Believes" od skupiny Doobie Brothers v 2003, Michael poskytol aj vokály pre jednu ich skladbu, o čom sa doteraz nevedelo. Video nahral Bryan Michael Stoller.

Michael Jackson Singing Doobie Brother Classics to Elizabeth Taylor

Obrázek

Predtým ako sa stal Kráľom

1.11.2009 výjde ďalšia zaujímavá kniha - Michael Jackson - Before He Was King, popisujúca obdobie Michaelovho života predtým, ako sa stal superhviezhou, medzi rokmi 1979-84..., v ktorej, okrem príbehov z jeho života, budú aj fotky z rodičovského domu v Encine.

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Nechutný článok

... britský bulvár News of the World zverejnil údajnú fotku Michaelovej izby a postele deň po smrti, s nechutným článok, čo všetko malo údajne byť v izbe.

Zvažujem, či to poslať, ale... ako nechutný bulvár, ktorého hodnovernosť je nulová... zatiaľ počkám... ako sa to vyvinie.

Excluzívny rozhovor

Na fotke nižšie je Cory Rooney a Michael (a v linke Chris Apostle napravo)

Tu je exkluzívny rozhovor medzi Corym a Chrisom o Michaelovi 8.7.2009

Chris Apostle bol v roku 1993 videpezident oddelenia Special Recording Projects v Sony Music, a bol pravou rukou Tommyho Mottolu.

Cory Rooney je producent a skladateľ mnohých spevákov a skupín.

Rooney si spomína o.i. aj na to, ako mu mal Michael v roku 2001 povedať, že ak by niekedy koncertoval na turné, zabilo by ho to.

Na nahrávanie s Michaelom si spomína, že ak sa Michael oneskoril na nahrávanie, ako ospravedlnenie poslal balík so 100 dévedečkami a popisom - “I’m very sorry for not respecting your time.”

Na linke si môžete vypočuť celý ich rozhovor a prepis rozhovoru!!! Skvelý rozhovor!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Rebríček najpredávanejších hudobných titulov v ČR

1. 1. Michael Jackson Thriller / 25th Anniversary

2. 4. Karel Gott 70 hitů - Když jsem já byl tenkrát kluk

3. 3. Michael Jackson Bad

4. 9. Daniel Landa Nigredo

5. 2. Michael Jackson Dangerous

6. NEW Různí Taneční liga 114

7. 10. Waldemar Matuška Slavík z Madridu

8. 8. Jaromír Nohavica V Lucerně (CD + DVD)

9. 5. Michael Jackson Essential

10. 12. Lucie Vondráčková Fénix

11. 17. U2 No Line On The Horizon

12. 14. Různí Hot Summer Hits 2009

13. 11. Hannah Montana The Movie

14. 6. Michael Jackson Live in Bucharest: The Dangerous Tour

15. 16. Black Eyed Peas The E.N.D.

16. 15. Lady GaGa The Fame

17. 20. Různí Mamma Mia! O.S.T.

18. 25. Lucie Vondráčková Pelmel 1993 - 2007

19. 26. Depeche Mode Sounds Of The Universe

20. 23. Různí Taneční liga 113

Ďalšie doplnené fotky

Na diskusii v téme rodinné fotky, ale fuckt by som ocenil vaše snahu, a konečne niečím prispeli aj vy..., nie len čakali na to, že "samo" sa to tam pridá...

Image Hosted by FileHive.com

Michael chcel cestovať na mesiac?

Podľa odkazu, ktorý zanechal pre Uri Gellera, chcel byť prvým umelcom, ktorý by cestoval na mesiac.

Vypočujte si to..., tu je prepis:

"Uri Geller, it's Michael Jackson calling erm when you get this message, please know that I pray we do the moon trip.

"I want to be the first one to do it in the pop world. Now I hear that 'N Sync and all these people are trying to go. I want to be first¿please.

"And let's do hands across England and let's think of some other wonderful things. I love you. Goodbye."

Tento telefonát bol urobný niekedy v roku 2003, a plán bol, že by Michael mohol cestovať na vesmírnu stanicu za 12 mil. libier, a 120 mil. sa plánovalo dať na cestu okolo mesiaca, prípadne dosadnúť na mesiac, kde by Michael urobil svoj Moonwalk.

Michael predáva viac ako kedykoľvek predtým

Podľa rôznych, ale relevantných správ, Michael predal od svojej smrti, už takmer 25 mil. nahrávok - 10 mil. albumov a takmer 15 mil. singlov.

Mnohí hudobný experti tvrdia, že do konca roka, ak budú vydané Live album a DVD zo skúšok na koncerty v Londýne, sa môže predať až 50 mil. nahrávok (=albumy, single, DVD).

Tento rok Sony vyexpedovala viac ako 18 mil. kusov albumov.

Najväčší nápor na predaj sa očakáva na Vianoce.

Obrázek

Vydražia Warholov portrét Michaela Jacksona

V New Yorku vydražia portrét Michaela, ktorý v roku 1984 namaľoval Andy Warhol. Ešte predtým ho však vystavia v londýnskom British Music Experience v O2 Arene, kde mal Michael v júli odštartovať sériu 50 comebackových koncertov.

"Tento portrét Andyho Warhola spája nesporného Kráľa Pop Artu s nesporným Kráľom Popu," uviedla v mene predávajúceho Janet Lehr. Ako dodala, portrét vznikol "na vrchole ich kariér a je oslavou dvoch úžasných talentov v dejinách globálnej kultúry". Warholov portrét herečky Liz Taylor v roku 2007 vydražili za 23,7 milióna dolárov.

Obrázek

Exkluzívne - ukážky návrhov kostýmov

... pre Michaela a jeho comebackové koncerty, ktoré spolu-navrhol aj Christian Audigier!

Uvidíte nové podoby kostýmov pre jednotlivé pesničky!!!

K detailom koncertov je aj téma na diskusii - LINK

Michaelovými hlavnými designérmi boli Dennis Tompkins a Michael Bush!

LINK

Nové fotky Michaela a Omera!

Na Neverlande aj Princeom Michaelom I

V téme Rodinné fotky na 4 strane (priebežne sledujte strany (a pridávajte fotky aj vy), lebo vždy sa niečo dodáva nové, napr. aj na strane3) - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Moonwalker re-edícia

Spoločnosť Harmony Books, ktorá získala vydavateľká právo vydať oficiálnu biografiu Michaela - Moonwalker, vydala tlačovú správu.

V nej o.i. uvádza, že kniha výjde 13.10.2009 a bude sa predávať za $25, a k dispozícii bude len 100 tisíc kusov.

Originálnu správu nájdete na diskusii.

Obrázek

POZOR! POZOR! POZOR!

Upozornenie!!!

Ak máte akékoľvek problémy na novom fore, či posielanie správ, maily, registráciu... - čokoľvek - napíšte do témy, ktorá je určená na problémy, aby sme to so Smajtym všetko riešili podľa vašich oznámení o problémoch!!!

Tu je téma na probémy s diskusiou!!!

LINK

Dr. Allan Metzger varoval Michaela

... pred nebezpečenstvom používania anestetika Propofolu.

Jeho právnik potvrdil, že dr. Metzger bol predvolaný ako svedok vo vypočúvaní vyšetrovania Michaelovej smrti.

Ako povedal, doktor ho varoval pred týmto anestetikom v čase, keď k nemu prišiel niekedy v apríli po predpísanie tohto lieku, ktorý ale odmietol doktor predpísať.

Dr. Metzger je reumatológ, a Michaela ošetroval od roku 2003.

K otázke predpisovanie liekov pod falošnými menami odpovedal, že je to jeden zo spôsobou, ako doktor môže zabrániť odhaleniu známych ľudí pred médiami, ale doktorova povinnosť je chrániť osobné údaje pacientov bez rozdielu.

Dr. Metzger bol v roku 2000 pokarhaný lekárskou komorou za predpisovanie liekov Janet Jackson pod falošným menom.

Limitovaná edícia kalendára Michaela na rok 2010

MLP prezentuje svoje špeciálne vydanie, ktoré bolo vyrobené v limitovanej edícii.

Tu je osobitne vydanie Michaela Jacksona - Oficiálny kalendár 2010. Mal by byť vydaný v rovnakom čase ako je plánovaná nova výstava v Londýne "Live" s Michaelovými fotografiami.

Vzhľadom na tragické a predčastne úmrtíe najväčšiej hviezdy na svete, koncept tohto špeciálneho kalendára sa vyvinul a zmenil na poctu a oslavu života a kariéry kráľa Popu, Michaela Jacksona. Obsahuje 14 vzácnych fotografií v rôznych obdobiach v sólovej kariére Michaela - všetko digitálne upraveného.

Tento kalendár bude vydaný len vo veľmi obmedzenom počte. Jedná sa o zberateľský kúsok, pre fanúšikov a zberateľov.

Rozmery: 420 mm x 305 mm (17 "x 12"). Oficiálny produkt!!!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

Ako zmenila choroba človeka s Vitiligom

Na diskusiu som pridal v angličtine článok o Lukovi Davisovi, ktorý bol černoch a trpel Vitiligom, čo ho zmenilo na belocha.

Je tu vidieť priame súvislosti s Michaelovým životom, a takéto články by mali vidieť a čítať všetci tí, ktorí stále neveria Michaelovi a jeho utrpení, prečo "sa stal belochom"...

LINK

Obrázek