Články za júl 2009

Omer Bhatti

Na diskusii som pridal článok o Omerovi, a niekoľko detailov o ňom.

LINK

Obrázek

Doktor Murray čelí možnému väzeniu

Podľa príkazu na prehliadku, v ňom stojí, že Murray sa mohol dopustiť prečinu predpisovania liekov pre - závislú osobu, ktorou mal byť Michael.

Okrem možného obvinenia zo zabitia, môže byť obvinený aj z neprofesionálneho podávania narkotík.

Murray ale mal v minulosti problémy so zákonmi, ako som vás informoval v správe zo dňa 29.7., teraz k tomu prišli informácie o domácom násilí, ktorého sa mal dopustiť na svojej bývalej priateľke.

Tu je policajný záznam o zatknutí! Bol vyšetrovaný, ale oslobodený!

Image Hosted by FileHive.com

Dostane Debbie ďalšie milióny?

Podľa správ, že sa Debbie a Katherine Jackson dohodli na opatrovníctve, sú správy, že Debbie dostala ponuku na 4 milióny dolárov, aby sa vzdala nároku na deti.

Debbie údajne dostáva 1 mil. dolárov ročne, ako dohodu mezdzi Michaelom a ňou.

Rodina to chce zastaviť.

Tu je video s právnikom Katherine Jackson, Londellom McMillanom k zmluve o opatrovníctvo!

Vo videu tiež hovorí, že Michaelov majetok má hodnotu niekoľkých miliárd dolárov, a preto chcú s Katherine dosiahnúť, aby Katherine mohla spoluspravovať jeho majetok, keďže doteraz nemá túto možnosť!!!

Prepis pozdravov od Paris...

... pre ich kuchárku Kai Chase.

Dear Kai,

Thank you for those beautiful gifts you gave us. Oh, and I'm writing this letter with the Magic Wand pen you gave me. I hope you like the presents & pictures. And thank you for the presents for P, B, & Daddy. They like them!

Lots of love,

Paris Jackson

P.S. The theme of P of the C is called "He's a Pirate" from the 1st movie.

---

---

Hey, Kai!

Thanks for getting the aprocots.

Daddy loves em'

Dve nové postavy si protirečia!

Dve ženy, ktoré mal dr. Murray ako svoje zamestnankyne-sestry (LaQuisha a Laquadna), požiadať, aby premiestnili niektoré jeho veci z jeho kancelárie, si podľa správ protirečia vo svojich vyjadreniach, čo robili v doktorovej kancelárii a kde premiestnili jeho veci a záznamy, či do jeho domu, ale do inej kancelárie v Houstone.

Murray si prenajal jeden sklad, do ktorémho mal niekoľko dní pred Michaelovou smrťou premiestniť niektoré svoje veci a záznamy, a polícia prešetruje, kto vstupoval a kedy to tohto skladu, a čo tam Murray ukladal.

AEG Live chce prispieť na náklady

... ktoré súvisia s bezpečnostnými opatreniami počas poslednej verejnej rozlúčky s Michaelom v Stample Center v LA.

Prispejú sumou 90 tisíc dolárov, avšak LAPD, teda losangeleská polícia, žiada preplatenie v celej sume, čo predstavuje viac ako 2 mil. dolárov.

Omer Bhatti

Pripravujem veľký článok o Omarivi Bhattim, aby som priblížil, kto to vlastne je!

Napriek tomu, že Joe Jackson pre NewsONE povedal, že si myslí, že Omer je Michaelov syn, zatiaľ dostupnú informácie hovoria o opaku, prinajmenšom to, že Michael ani vo svojom závete nemenoval Omera ako svojho syna, teda ho neuznal...

Tu je video Omera, v ktorom nájdete jeho zábery z minulosti, a tu je aj fotka z videa, na koho sa asi tak podobá?

Ale vyčkajte na článok..., ktorý vám mnoho vecí objasní!!!

Image Hosted by FileHive.com

Michael v záznamoch tajnej služby Stasi

Michael Jackson sa nachádza v záznamoch tajnej východonemeckej polície Stasi. Príčinou je koncert, ktorý mal v roku 1988 v blízkosti Berlínskeho múra, informoval dnes denník Bild.

Stasi sa obávala, že mladí ľudia sa pokúsia dostať cez zakázanú zónu blízko Brandenburskej brány v centre Berlína a budú sa snažiť dostať čo najbližšie múru, aby mohli počúvať koncert.

"Niektorí mladí ľudia (v určitých prípadoch presne menovaní) pripravujú konfrontáciu s políciou," citoval Bild záznam tajnej služby zo 4. mája 1988.

Aby predišla konfliktu, Stasi naplánovala "koncert na odpútanie pozornosti". Na štadióne vo východnom Berlíne mali koncert premietať na veľkú obrazovku s dvojminútovým oneskorením. Ak by úrady zaznamenali náznak "politickej provokácie" zo Západu, priamy prenos mal byť nahradený záznamom starého koncertu.

Plán sa však nikdy neuskutočnil a polícia násilne rozohnala všetkých, ktorí sa pokúsili dostať k Berlínskemu múru počas koncertu 19. júna.

Žiadna Nobelová cena nebude

Napriek nezmyselným snahám niektorých fanúšikov o to, aby Michaelovi bola udelená Nobelová cena mieru, jej pravidlá to neumožňujú posmrtne.

"Nobelovu cenu nie je možné udeliť posmrtne (in memoriam), s výnimkou situácie, keď držiteľ zomrie medzi zverejnením svojho mena a slávnostným odovzdávaním. (Toto pravidlo bolo zavedené v roku 1974, dovtedy mohla byť cena udelená aj vtedy, ak už nominovaný človek zomrel po 1. februári príslušného roku.)"

LINK

Navyše, Michael bol už 3x nominovaný, ale jeho šance boli v skutočnosti veľmi malé, napriek jeho humanitárnym snahám, nebola tu možnosť, aby takúto cenu získal, keďže tu boli iní, oveľa viac aktívnejší humanisti!

----

Prosím pochopte konečne nezmyselnosť takýchto petícií!!!

Výsledky toxikológie opäť nezverejnené

Tento týždeň sme už mali poznať výsledky Michaelovej pitvy... ako však uviedol ústav súdneho lekárstva v Los Angeles výsledky opäť preložili na budúci týždeň!!!

Ed Winter/asistent šefa súdneho lekárstva v LA ako dôvod uviedol, že toxikologicke výsledky stále nie su kompletné!!!!

Čas výsledkov pitvy sa posunul, pretože vypočuvaju Michaelovho plastického chirurga Lawrenca Koplina.

Rozhovor s Michaelovou kuchárkou!

V rozhovore s KAI CHASE sa tiež ropravajú o tom, čo sa dialo v Michaelovom dome v deň jeho smrti.

Podľa nej sa Murray snažil zavolať Princea Michaela I, aby videl, ako pomáha otcovi, a potom sa v kuchyni mali spolu modliť s deťmi, aby bol Michael-otec v poriadku.

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

Katherine-Debbie a ich mimo-súdna dohoda

Michaelova matka Katherine a jeho ex-manželka Debbie Rowe sa dohodli mimo-súdne o výchove Michaelových detí.

Dohoda je, že Katherine bude mať plnú starostlivosť o deti a Debbie ich bude môcť naštevovať! Zdroje blízke Debbie hovoria, že ich stretnutie bolo veľmi priateľské, a že Debbie nemá v umysle deti rozdeliť - matka Princea II je neznáma. Debbie chce s deťmi nadviazať postupne vzťah..., kedže deti nevidela niekoľko rokov.

Image Hosted by FileHive.com

Michael nespával s bábikou

Dnes sa všetky správy koncentrovali na to, že údajný nemenovaný zdroj-záchranár, mal povedať pre novinárov, že Michael "spal s porcelánovou" bábikou, a že poznámky na stenách, ktoré mal urobiť Michael svedčia o je úchylosti k deťom!

Michael mal v dome bábiky, ktoré ale patrili dcére Paris a boli to malé, klasické bábiky, ktoré sa ukladajú na postele detí!

Správa agentúry AP nie je verifikovaná políciou, keďže neposkytujú oficiálne vyhlásenia, takže tieto informácie nie sú hodnoverné!

Uri Geller - My Friend Michael Jackson

Zmazal som download, a nahradil ho YouTube videami!

Na diskusii LINK

Obrázek

Špeciál, ktorý zverejnil Uri Geller, ako spomienku na svojho "priateľa", obsahuje rartitné zábery z jeho archívu...

Dick Gregory prehovoril o Michaelovi

Dick Gregory, ktorý sa označil za Michaelovho blízkeho priateľa, povedal v relácii Nancy Grace, že Michael počas procesu v 2005 trpel takou dehydratáciou, že bol na pokraji kolapsu, a keby nedostal správnu liečbu, mohol už vtedy zomrieť.

Podľa neho, Jacksonovci mu volali, že Michael neustále kričí a plače, že ho chcú zabiť a otráviť.

Keď ho navštívil, bol michael vystrašený, že ho otrávia a nechcel nič piť, lebo si myslel, že mu niekto otrávi vodu a jedlo.

Michael stále dominuje v USA

Predaj Michaelových albumov, aj napriek poklesu, je stále silný na to, aby prekonal v predaji aj nové albumy!!!

Aktuálne, v polovici týždňa, predaj albumu No.1s dosiahol zatiaľ 150 tisíc kusov, pričom nový album novej hviezdičky Demi Lovato sa predal v počte asi 107 tisíc kusov.

Minulý týždeň spevák Daughtry predal 269 tisíc kusov, ale teraz dosiahol len okolo 100 tisíc.

Tu je vidno, ako si Michael udržuje svoju pozíciu KINGa, pretože všetky nové albumy sa predávajú z týždňa na týždeň v menšom počte ako Michaelove staré albumy, ktoré vedú predajnosť!

(aké by to bolo s novým Michaelovým albumom???)

Michaelov v UK charte

Tento rok je Michael jediným umelcom, ktorého album (The Essential) je 5 týždňov na vrchole britského rebríčka, čo je zatiaľ najviac...

Obrázek

Právna bitka o majetok?

Katherine Jackson, včera podala prostredníctvom svojho právnika sťažnosť, a žiada obmedzenie spravovania Michaelovho majetku určenými vykonávateľmi jeho závetu!

Žiada, aby jej boli predložené všetky dokumenty, ktorými bol Michael zapojený do všetkých svojich obchodných a hudobných aktivít!

Jej právnik Londell McMillan žiada súd, aby sa stala spolu-správkyňou Michaelovho majetku, ktorými sú teraz John Branca a John McClain, ktorí jej odmietajú ukázať zmluvu s AEG Live, ktorá predpokladá veľké zisky pre Michaela.

Branca a McClain tvrdia, že oni sú vykonávatelia závetu a robia všetko v záujme Michaela.

Vydali vyhlásenie, v ktorom odmietajú zverejniť Katherine zmluvy, lebo ide o dôverné informácie s AEG Live, zároveň odmietajú návrhy jej právnika, pretože majú podozrenie, že chce dosiahnúť, aby sa aj napriek Michaelovému závetu stala jedinou správkyňou majetku.

Právnici z AEG Live označili tieto snahy, ako veľmi nevhodné a obávajú sa, že dôverné informácie by mohli byť zneužité, a ohroziť ich obchodné aktivity.

Dom dr. Murraya prehľadali vyšetrovatelia!

Príslušníci DEA prehľadali doktorov dom v Las Vegas, aby zaistili možné dôkazy, ako tvrdili, nehľadali lieky, ale záznamy o Michaelovi.

Conrad Murray bol ten, kto "neodporúčil" odviesť Michaela do nemocnice, a chcel, aby záchranka oživovala Michaela v dome, až po 42 minútach, keď sa im to nedarilo, sa snažili o prevoz, Michael bol v tom čase už mŕtvy!

Obrázek

V čase razie bol doktor doma, a agenti prehľadali aj jeho kanceláriu, a zhabali jeho dokumenty.

Obrázek

Podľa správ, Michael na predpisovanie liekov používal až 19 rôznych mien (napr. Michael Armstrong, Jack London, Peter Midani, Omar Arnold, Josephine Baker, Paul Farance, Bryan Singleton, Jimmy Nicholas, Blanca Nicholas, Roselyn Muhammad, Faheem Muhammad, Frank Tyson, Fernand Diaz, Peter Madonie and Kai Chase), a preto sa vyšetrujú doktori, ktorí ich na tie mená predpisovali.

Video razie

Obrázek

K správam sú aj informácie, že Murrray dlhoval na daniach a pôžičkách za dva roky viac ako 450 tis. dolárov, pričom ako Michaelom doktor od mája 2009 poberal príjem až 150 tis. dolárov mesačne!!!!!!

V 90 rokoch vyhlásil 3x bankrot, a mal pôžičky, ktoré nevedel splácať, ako aj neuhradené účty za vybavenie v kanceláriách a tiež aj neplatenie výživného!

V januári prestal splácať pôžičku na 1,6 mil. dolárov.

Podľa zistení, doktor sa dostal k Michaelovi potom, ako jeden z jeho bodyguardov mu "poradil", aby ho najal, a to už v roku 2006, keď mal ošetriť Michaelove deti (keď mali chrípku), pričom nie je pediater!

Profil doktora

Update: Murray podal Michaelovi propofol

Osobný lekár podával Michaelovi silné anestetiká, aby mu pomohol zaspať. Podľa úradov sú však tieto lieky zodpovedné za smrť Michaela, povedal v pondelok pre spravodajskú agentúru The Associated Press zdroj z právneho prostredia, ktorý nechcel byť menovaný.

Michael dostával silné anestetikum pravidelne a spoliehal sa naň ako na hodinky, tvrdí zdroj. Lekár mu mal začať liek podávať, keď chcel ísť spať a zastavil infúziu, keď sa mal zobudiť. V deň spevákovej smrti 25. júna mu lekár Conrad Murray podal liek niekedy po polnoci.

Napriek tomu, že na výsledky toxikologických testov sa stále čaká, vyšetrovatelia pracujú s teóriou, že anestetikum spôsobilo zástavu srdca, uviedol zdroj. Michael mal liek užívať približne dva roky a polícia sa snaží zistiť, koľko ďalších lekárov ho Michaelovi predpisovalo.

Anestetiká sa používajú v nemocniciach pred operáciami a ich predpisovanie ako liekov na spanie nie je bežné. Okrem anestetického účinku propofol, ktorý mal Michael užívať, tlmí dýchanie a znižuje tep a krvný tlak. Pre vysoké riziká pri užívaní sa môže podávať len zaškolenou osobou.

Príbalový leták lieku varuje, že pacient musí byť neustále monitorovaný a k dispozícii musia byť dýchacie prístroje a kyslík.

Propofol je známy ako krátkodobo pôsobiace anestetikum s rýchlym účinkom aj odznením účinkov.

Právny zástupca Conrada Murraya Edward Chernoff uviedol, že jeho klient "nepredpísal ani nepodal nič, čo by mohlo zabiť Michaela Jacksona". "Nebudeme komentovať klebety, narážky alebo nemenované zdroje," uviedol. Päťdesiatjedenročný lekár sa v súdnych spisoch uvádza ako podozrivý zo zabitia a minulý týždeň polícia prehľadala jeho kliniku v Houstone.

Murray sa stal Michaelovým lekárom v máji a mal ho sprevádzať počas série comebackových koncertov v Londýne. Býval s Michaelom v Los Angeles a podľa Chernoffa ho "pomohol nájsť" v bezvedomí ráno 25. júna. Kým prišla záchranka, pokúšal sa ho oživovať. Nie je isté, ako dlho trvalo, kým niekto privolal prvú pomoc, ale podľa Murrayových právnikov to bolo do pol hodiny. Záchranári prišli asi do troch minút od zavolania a pokúšali sa oživovať speváka ďalších 42 minút.

Michaelovu smrť konštatovali v zdravotnom stredisku Kalifornskej univerzity v Los Angeles (UCLA). Záchranári, ktorí prišli do spevákovho domu po jeho smrti, videli veľmi zvláštnu scénu. Horné poschodie bolo zatarasené a dostať sa tam mohol len Michael, jeho deti a Murray, uviedol nemenovaný zdroj.

V spálni bol neporiadok, veci sa zdali porozhadzované a na stene bolo nalepených asi 20 lístkov s ručne napísanými poznámkami pripevnené na stenách. Na jednom bolo napísané: "deti sú milé a nevinné".

Na Michaelovej posteľnej prikrývke boli porcelánové bábiky v šatách. Teplota na hornom poschodí bola vysoká, pretože spevák sa vždy sťažoval na chlad. Polícia v dome našla anestetikum a iné lieky, v spálni boli tri nádoby s kyslíkom a infúzny prístroj. Ďalších 15 nádob s kyslíkom bolo v miestnosti pre ochranku.

Šéf anestéziologického oddelenia zdravotného strediska Kalifornskej univerzity Zeev Kain uviedol, že sa nikdy nestretol s prípadom, keď by bolo toto anestetikum podávané doma ako liek na spanie. Takúto situáciu nazval zneužitím.

Jeho používanie v domácom prostredí ako uspávací prostriedok môže byť kvalifikované ako profesionálna chyba lekára.

Zdravotná sestra Cherilyn Lee, ktorá na začiatku roka podávala Michaelovi vitamíny a výživové doplnky, uviedla, že sa sťažoval na nespavosť a opakovane od nej žiadal iné anestetikum. Lee ho mala odmietnuť a varovať Michaela pred nebezpečenstvom užívania tohto lieku.

Michaelove deti bude asi vychovávať Rebbie

(jehovistka) Rebbie bude s najväčšou pravdepodobnosťou vychovávať Michaelove deti.

Bude "spoluvypomáhať" Katherine Jackson.

Debbie Rowe na to povedala, že je to "prijateľné"..., keď odpovedala na otázku reportéra, ke´d navštívila kanceláriu Dr. Kleina.

Predaj plagátov

Stránka LINK ponúka oficiálne plagáty (61x91 cm) s Michaelom, za prijateľné ceny - €7 za kus, teraz akcia 3+1 zadarmo (+ odznaky za €1 za kus).

(info poskytla Emma1990)

Obrázek

Neoficiálne veci

Na diskusii som vytvoril tému s predajom neoficálnych vecí, jej cieľom je, aby ste predstavovali veci, ktoré ste si "eventuálne" kúpili, aby ste ich ohodnotili - aktuálne - Parfumy!!!

Opakujem, na diskusii je pozícia iná, je otvorená na diskutovanie o predaji neoficiálnych vecí, na hlavnej stránke ich podporovať nebudem!

Oficiálnym predajom podporujete Michaela a jeho deti!!!

(mimochodom, dlhy Michaela sa už dosť radikálne splatili, minulý rok to malo byť len okolo 100 mil. dolárov - informoval som o tom v správach, a k tomu správcovia majetku, nepriamo potvrdili, že Michaelove deti budú mať čoskoro čistý štít, bez dlhov)

LINK

Barry Gibb

Na svojej stránke vzdal poctu Michaelovi, zverejnil aj fotky z jeho archívu!

Michael bol krsným otcom Barryho syna Michaela!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Michaelove nákresy

Dr. Hoeffin, Michaelov bývalý plastický chirurg zverejnil Michaelove skice, ako si Michael predstavoval sám seba.

Viac na diskusii - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Všetky správy o Michaelovi a jeho smrti - sú nepravdivé (?)

Aposň to tvrdí Roger Friedman, ktorý vo svojom článku píše, že zatiaľ sú všetky správy o Michaelovi a jeho smrti nepravdivé.

Tvrdí to zdroj od vyšetrovateľa v LAPD.

Takmer všetko čo sme čítali a počuli, je fikcia, pretože nebolo zo strany vyšetrovateľa doteraz žiadne oficiálne vyhlásenie ani potvrdenie!

Akon - MP3

Na diskusii je linka na download MP3 skladby - AKON: New Tribute Song for Michael 'Cry out of Joy'

LINK

Ďalšie objasnenia o Michaelovom stave (?)

V relácii Geraldo at Large, redaktora Geralda Riveru, prehovoril doktor (bývalý Michaelov plastický chirurg) Steven Hoefflin v mene Katherine Jackson, že dr. Klein, Michaelov dlhoročný osobný lekár, podával Michaelovi nielen krém, ale aj invazívne látku - Benoquin!

Tá spôsobovala Michaelovi porcelánove blednutie pokožky.

Táto látka sa používa na redukovanie pigmentu v pokožke.

To malo mať priame následky na Michaelov vzhľad!!!

Zároveň mal Klein podávať Michaelovi látku-kontizón, ktorá spôsobuje zmenčovanie svalstva a práve to bol výsledok malého a tenkého nosa Michaela!

Dr. Hoefflin mal mať údajne prístup k niektorým záznamom dr. Kleina o Michaelovom zdravotnom stave, a podľa nich, mal Klein dávkovať Michaelovi v istom období - každých 5 hodín anestetikum - Demerol, ktorý neskôr vyvolal u Michaela závislosť, keďže ho Michael používal na za-spanie.

Začiatkom 90 rokov, keď ešte pracovala Debbie Rowe ako zdravotná asistentka, podávala Michaelovi aj ona tieto látky.

Do ordinácie Dr. Kleina, chodil Michael pre látku Diprivan.

Dr. Conrad Murray tieto látky Michael predpisoval vo veľkých dávkach, čo nakoniec viedlo k smrti Michaela.

Klein na jeho vyjadrenia vydal prehlásenie, že to, čo hovorí, sú klamstvá!

----------

Takže navzájom sa každý obviňuje, a niet zrazu vinníka.

Hrdina E'CASANOVA

Tu je video najlepšieho dvojníka Michaela Jacksona, myslím, že aj keď so svojou kariérou skončil pred 1,5 rokom, možno sa dočkáme návratu, aspoň na nejakých špeciálnych vystúpeniach k pocte Michaelovi.

Téma na diskusii - LINK

E'CASANOVA

Flash Game

Zahrajte si túto flashovú hru skladaním oblečenia na Michaela pomocou myši, milé...

Keďže sa nezobrazí celé okno (pravá časť, kde sú klobúky a okuliare), kliknite tu na linku - LINK


For More Games, Visit LINK Up Doll Games

Muzikál - Thank You Michael Jackson

Má novú stránku, a nové možnosti, vrátane fora!

Na premiére, ktorá bude 15.Novembra 2009 v Bratislave, by sa mala zúčastniť aj Michaleova sestra Janet Jackson. Predstavenia sa budú niesť vo veľmi mimoriadnej nálade, s obrovskou úctou k životu a umeniu a hlavne v rámci myšlienky dobročinnosti.

Predpredaj prvých 1000 vstupeniek na premiéru bude spustený exkluzívne v sieti Ticketportal 1.augusta 2009 o 08:00 ráno.

Viac informácií už čoskoro a na LINK

Adrain Grant vydáva novú verziu knihy Visual Documentary

(doplnenie o objednávku na Slovensku)

A to ilustrovanú edíciu - Michael Jackson: The Visual Documentary [Illustrated] (Paperback)

Ide o kompletnú a absolútnu biografiu - doporučujem (napr. aj vydanie z roku 2008)!!!

Objednávka - LINK

Pre *** Slovensko *** - LINK

Počet strán: 196

Vydavateľ: Omnibus Press; 5th edition (31 Júl 2009)

Image Hosted by FileHive.com

Sťahovanie videí z YouTube do PC

Na diskusii som pridal program, ktorým môžete sťahovať videá z YouTube, DailyMotion... a iných serverov, PLUS konverzia videa=skladieb z YouTube do MP3 formátu...

LINK

Michael v Disneylande 1 decembra 2002

Fórum

Teraz si môžete nastaviť vlastné pozadie, pre tých, ktorým nevyhovovalo čierne s bannerom.

Video z tlačovej konferencie Save The World

Televízia JOJ bola ako jediná slovenská televízia pri tom, keď do hlavného mesta Rakúska zavítal Jermaine Jackson.

Jermaine prišiel vraj najmä preto, aby prezentoval Michaelov odkaz svetu: "Vyliečte svet a urobte ho lepším miestom".

"Byť na odovzdávaní ceny Save the world je pre mňa veľmi dôležité. Som veľmi poctený, že ste ma pozvali," vyznal sa Jackov brat.

Počas tlačovej konferencie všetky otázky smerujúce na Michaelove súkromie, či fakty spojené s jeho smrťou boli zamietnuté Jermainovou hovorkyňou.

Televízii JOJ sa podarilo zistiť aspoň niečo o Michaelových deťoch. Redaktorka Nora sa ho opýtala, či by sa mohli Michaelove deti vydať v jeho šľapajách a či budú pomáhať druhým ako ich otec.

"Jeho deti chcú pokračovať aj v hudbe, aj vo filme, jednoducho vo všetkom - chcú byť taktiež osobnosťou ako ich otec," odpovedal Michaelov brat Jermaine a dodal: "A práve preto sme aj založili nadáciu."

VIDEO 1:

LINK

VIDEO 2: LINK

Pred Notre Damom ožíva tvár Michaela Jacksona

Podobizeň Michaela Jacksona z čias, kedy sa dostal na vrchol slávy albumom Triller sa rozhodol pretvoriť do večnej podobizne sochár Jean-Baptiste Seckler. Svoje najnovšie dielo sa rozhodol vytvoriť priamo na verejnosti – pred parížskou katedrálou Notre Dame.

„Veľa času som strávil nad modelovaním očí, keďže som sa snažil čo najvýstižnejšie zachytiť vyžarovanie jeho osobnosti,“ opísal sochár prácu na svojom najnovšom výtvore. Aby bola jeho práca dokonalá, pri modelovaní Michaelovej tváre si pripravil sériu až 51 fotografií.

Umelec si nevybral náhodou jeden z najnavštevovanejších cieľov mnohých turistov v Paríži. „Notre Dame som si vybral, pretože som sem prišiel deň po jeho smrti. Práve na tomto mieste vzdávali poctu Michaelovi fanúšikovia a môj dobrý priateľ mi toto miesto ukázal. Je tu naozaj nádherne a toto miesto ponúka pre moju prácu čosi veľmi dôležité – tieň,“ uviedol Seckler.

Image Hosted by FileHive.com

Michael zomrel pretým, ako prišla záchranka

... aspoň takto tvrdia zdroje od polície a vyšetrovateľa.

Keď dorazili ošetrovatelia, bol už vraj bez známok života a srdce mu nebilo.

Vraj chceli vyhlásiť Michaela za mŕtveho na mieste, ale dr. Murray naliehal, aby ho oživovali a premiestnili do nemocnice, a ako vyššia nadriadená zdravotnícka osoba, mal právo to požadovať.

Doktor Murray skrýval lieky

Podľa správ, vyšetrovatelia v deň Michaelovho úmrtia, prehľadali jeho dom, ale nenašli žiadne lieky a anestetiká typu Propofol.

Až po vypočutí Murraya o pár dní neskôr, polícia na základe jeho výpovede našla ukryté lieky v šatníku v izbe pre hostí, kde práve Murray prebýval, a ktoré tam skryl.

-------

Prečo do pekla ukrýval tieto "lieky"?

Dúfam, že čoskoro polícia vyrukuje so zatykačom na týchto pičusov, ktorí namiesto pomoci postupne a pomaly zabíjali Michaela!

Download

Na diskusii som pridal dva rozhovory s Michaelom:

- k filmu: "Miss Castaway and the Island Girls" (2003)

Obrázek

- Michael Jackson Interviews Jennings Michael Burch (Unseen Excerpts) - 2003

Obrázek

Koroner nariadil vyšetrovanie

... v prípade úniku akýchkoľvek informácií o Michaelovej smrti, vrátane údajného úniku prvej správy o pitve, ktorú zverejnil bulvárny denník the SUN pred 2 týždňami.

Ako som vás informoval, boli potvrdené správy, že niekto zo zamestnancov úradu vyšetrovateľa mal prístup k Michaelovým záznamom, na ktoré nmal oprávnenie, a tie mohol nelegálne skopírovať, a následne "predať" bulváru, ako aj to, že dva počítače s informáciami, neboli dostatočne zabezpečené.

Vyšetrovateľ túto bulvárnu správu odmietol s tým, že je nepresná, a "niečo z toho je vymyslené"!

Omezení funkcí fóra

Fórum bylo omezeno, protože je přetěžováno. Je Vás moc a prostě nestíhám opravovat chyby, tak se pokouším snížit zátěž vypnutím funkcí.

Smajty

Odhalené, odkiaľ je 5,5 mil. dolárov

Pokiaľ ide o správu, že nejaký špeciálny poradcovia dostali 5,5 mil. dolárov, tak tým poradcom je dr. Tohme Tohme, ktorý získal v hovotosti 5,5 mil. dolárov, ALE pre Michaela - na výdavky!

Podľa neho, bolo to "tajomstvo" medzi ním a Michaelom.

Peniaze pochádzali zo zostatku akýchsi nahrávok - niečo na spôsob zisku z predaja alebo rozpočtu na nahrávanie (nie je to jasne preložiteľné).

Tieto peniaze mali byť použité na nákup domu v Las Vegas (video nižšie v správe, dom s názvom Wonderland).

Michael od neho chcel, aby to nikomu nehovoril, že má nazbierané peniaze. Po jeho smrti teraz prezradil, že Michael mal peniaze v hovotosti, ale kde sú?

FORUM !!!

Ospravedlnite náhle výpadky, nie je to naša chyba.

Výpadky trvajú krátko, takže po chvíľke sa opäť načíta forum aj stránka.

Save the World Awards

Tí, ktorí ste to už videli, možete zhodnotiť, ja ešte nie, keďže som bol v práci, ale... tu je aspoň súhrn:

Jermain Jackson prevzal za Michaela cenu za jeho humanitárne a filantropické aktivity.

Ak môžete, uploadujte to na diskusiu.

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Kto dostal 5,5 mil. dolárov?

... podľa nových dokumentov zo súdu, nejakí špeciálny poradcovia dostali z peňazí (účtov) Michaela 5,5 mil. dolárov v hotovosti.

Dokumenty nehovoria kto sú zač, tí poradcovia, ale jedinými príjemcami Michaelových peňazí sú len jeho deti!

Aj preto žiada Katherine súd o pridelenie spravovania majetku, aby mohla získať peniaze pre starostlivosť o deti, ke´dže ona nemá žiaden príjem, pretože celý život sa o ňu staral Michael, vrátane platenia hypoték.

Desiatky miliónov dolárov budú plynúť z Michaelových obchodných a umeleckých aktivít - nie len predaj albumov.

Ale... kto dostal z Michaelových peňazí 5,5 mil. dolárov, a na čo?

Jacksonovci na Jamajke

Zajtra (25.7.) sa na Jamajke uskutoční 17 ročník festivalu Reggae Sumfest, na ktorom sa zúčastnia aj bratia Jacksonovci, ktorí zaspievajú prvý krát bez Michaela.

Michael dostane cenu festivalu za celoživotné dielo, a celý festival bude venovaný Michaelovi.

LINK

Stripped Mixes

Pred niekoľkými dňami som vás informoval o novom remixovom albume, ktorý výjde ako CD 29.7., pričom ako digitálny album je dostupný od 7.7.

Michael Jackson, The Stripped Mixes - tento album dostal nový zvuk, a znie veľmi oživujúco.

Podpora albumu je cez LINK

TRACKLIST :

1. I'll Be There Jackson 5 3:55

2. Ben Michael Jackson 2:42

3. Who's Lovin' You Jackson 5 4:24

4. Ain't No Sunshine Michael Jackson 4:09

5. I Want You Back Jackson 5 3:48

6. ABC Jackson 5 3:11

7. We've Got A Good Thing Going Michael Jackson 3:15

8. With A Child's Heart Michael Jackson 4:07

9. Darling Dear Jackson 5 2:33

10. Got To Be There Michael Jackson 3:15

11. Never Can Say Goodbye Jackson 5 3:12

Tu je ukážka

ČT24 LIVE

Sledujte záznam odovzdávania cien Save The World Awards 2009 - od 00,00 do 2,05 hod.

LINK

Kto môže, nech to nahraje na DVD! a potom uploaduje na diskusiu!!!

Na diskusii som pridal aj veľkoplošný obrázok:

Obrázek

Jermaine na tlačovke

Obrázek

Obrázek

Nové figúrky Thriller

Na diskusii som pridal detailné fotky nových figúriek Michaela s témou Thriller.

V česku sa predávajú staršie verzie za 9 tisíc Kč.

Téma - LINK

Predávať sa budú od septembra 2009

Obrázek

Obrázek

Obrázek

V Las Vegas bude veľká narodeninová párty...

... no, povedzme pocta Michaelovi, v deň jeho narodenín, 28.8.

V Las Vegaskom hotely Palms Casino Resorts, kde budú vystupovať umelci vystupujúcu v rôznych predstaveniach ako the Lion King a iní, a budú spievať a tancovať na skladby Michaela a Jackson5

Viac info na LINK

Tlačové vyhlásenie - LINK

Zoznam zhabaných vecí u doktora....

Podľa správ, okrem anestetík a iných látok, sa našli v kancelárii dr. Murreya aj lieky na redukciu hmotnosti...!!!

To len zvyšuje bulvárne špekulácie, že Michael bol anorektik..., čo samozrejme môžu vysvetliť len závery vyšetrovania!

Michael nemal nosovú protézu

Ohradil sa voči tomu Dr. Steven Hoefflin, bývalý Michaelov plastický chirurg.

Podľa neho boli správy o odpadnutom nose len zavádzajúce informácie, podľa ktorých mal Michael namiesto nosa protézu, ktorá mu mala po úmrtí "odpadnúť" a namiesto nosa mali ostať len diery!

Tieto správy priniesol denník the Sun, ako - vymyslený výsledok pitvy, pred 2 týždňami.

"Verím, že úrad koronera je skutočne kompetentný a urobili si svoju prácu klalifikovane počas posmrtného vyšetrovania Michaela Jacksona.

Keďže všetko závisí od okolností, nemohli mať dostatočné informácie, aby urobili presné opisy a interpretáciu anatomických nálezov"., a dodal, že toto jeho vyhlásenie sa udialo na základe "...písomnej žiadosti Katherine Jackson, aby podal pravdivé svedectvo o Michaelovi."

Dodal, že zárez na Michaeloveom nose na pravej strane nebol z plastických operácií, ale od dôkladnej biopsie, kvôli podozreniam na rakovinu kože.

Bude Michaelova smrť klasifikovaná ako - zabitie?

Aj keď stále nie je nič jasné, a musíme počkať na výsledky vyšetrovania a pitvy (ktorá rozhodne nebude zverejnená v plnom znení), stále viac sa objavujú správy, že - takmer určite - bude Michaelova smrť klasifikovaná ako zabitie (za ktoré je zodpovedný niekto, kto sa o Michaela staral=doktor).

Vyšetrovatelia zatiaľ postupujú ako v prípade zabitia, preto budúci týždeň by mohli byť známe prvý výsledky!

Rodina zároveň chce Michaela definitívne pochovať po určení výsledkov, čo alebo kto zabil Michaela!

Dostanú sa záznamy Michaela na verejnosť?

Podľa správ, lekárske záznamy Michaela niekto z úradu vyšetrovateľa a hlavného súdneho lekára-koronera skopíroval a podľa zistení, až 300x prezeral!

Zamestnanci polície, ktorí pracujú na prípade objasnenia Michaelovej smrti, boli varovaní, že bude každý disciplinárne potrestaný, ak sa záznamy dostanú na verejnosť!

Zároveň sa zistilo, že dva počítače, na ktorých sú informácie o Michaelovom vyšetrovaní, neboli dostatočne zabezpečené!!!!

Tieto informácie potvrdil hovorca polície!

Podľa správ, sa Michaelov úmrtný list už predáva za 12 dolárov, a to z verejenej siete the Los Angeles County Department of Public Health

Katherine žiada súd o finančnú pomoc!

Podľa dnešného podania na súde, Katherine Jackson žiada o financie, na ktorých bola závislá od Michaela!

Zároveň sú potrebné peniaze aj pre deti a ich výchovu!

Kathrine Jackson nemá žiaden príjem!

Zároveň sa v žiadosti uvádza, že od Michaelovej smrti nedostali deti žiadne peniaze potrebné na špeciálnu starostlivosť (štúdium, ochranka, cestovanie...)

Mike Salisbury - tvorca Michaelovho imidžu?

... práve on ako slávny hollywoodsky fotograf, urobil obal albumu Off the Wall, keď Michaela naštilizoval do slávnej podoby s bielymi ponožkami, trblietajúcou rukavicou, čiernymi kratšími nohavicami...

Obrázek

Pozrite si toto video, komentár je v nemčine, ale sú tam zaujímavé obrázky..., na diskusii je v angličtine prepis rozhovoru!

LINK

Obrázek

Kniha Moonwalker - bude reedícia!

Podľa správ zo súdu, vykonávatelia závetu budú mať aj autorské práva na znovuvydanie biografie Moonwalker.

Zároveň sa pripravujú aj iné oficálne knihy o Michaelovi, ktoré povolia John Branca a John McClain - ako správcovia vydavateľských práv.

Vykonávatelia závetu rokujú zo SONY

... o možnosti vydania nového albumu nevydaných skladieb.

Sony zatiaľ spracuváva možnosti, a podľa finančného riaditeľa americkej pobočky Sony Music Roba Wiesenthala, všetko musí mať svoj čas.

Rob Wiesenthal sa už stretol s Brancaom (Michaelov právnik od roku 1985) a McClainom (bývalý riaditeľ spol. DreamWorks).

Sony kontroluje všetky nevydané nahrávky a demá, ale ich jediným vlastníkom je Michael, teraz the Michael Jackson Family Trust - pod správou Branca a McClaina (ide o nahrávky už z obdobia nahrávania skladieb na albumy ako Off The Wall alebo Thriller a novšie napr. Invincible).

Zároveň je treba riešiť aj spoluautorstvo skladieb rôznych producentov a iných umelcov.

Wiesenthal rázne odmietol ponuky na predaj Michaelovho podielu od rôznych hudobných vydavateľstiev, ktoré okamžite po Michaelovej smrti, ponúkali Sony odkúpenie Michaelovho podielu!

Rovnako ponuky na odkúpenie odmietol aj John Branca, ktorý pomohol Michaelovi získať katalóg ATV v roku 1985.

Omer Bhatti nie je Michaelov syn!

Pôvod jeho otca je tuniský, pracoval ako Michaelov šofér, no on žije v Nórsku, s matkou nórkou, ktorá mala pracovať ako prvá pestúnka Princa I.

Žiadne špekulácie nemenia fakt, že s Michaelom si "boli veľmi blízky" (napr. počas turné HIStory doprevádzal Michaela), no žiaden rodinný vzťah medzi nimi nie je.

Obrázek

Michael by ho tak nevynechal zo svojho závetu!

Obrázek

Michael Jackson - Unmasked

Na diskusii nájdete tento dokument, ktorý pripravila spoločnosť MidoFilm LINK a distribuovala ho v českých novinových stánkoch.

LINK

Image Hosted by FileHive.com

(priblblý) Komentár Rolling Stone

... ak viete po anglicky, tak ... sa to dozviete, ale normálne som šokovaný, že Rolling Stone ako hudobný časopis píše o tom, ako Michaelov nos odpadol pri oživovaní, že tam ostala len diera, samozrejme, to čo už bulvár písal o šrámoch a stopách po injekciách... a bludy..., zároveň hovorí táto osoba, ako sa Michael svedomito pripravoval na koncerty, že chcel zarobiť peniaze, aby mohol kúpiť vilu od brunejského sultána vo Vegas, a urobiť z toho nový Neverland, ale aj že Michael chcel prekonať Princa (speváka) s koncertami v O2 Aréne, a žiadal, aby bol zapísaný do Guinnessovej knihy rekordov...

Video dávam, len aby ste videli a počuli, že Rolling Stone klesol na bulvárne bahno!

Leto s Michael Jacksonom na rádiu EXPRES

K správe zo dňa 20.7. + novinky na diskusii:

Prosím, ak budete mať čas, napíšte do rádia Expres k ich špeciálu leta s Michaelom, aby - keď už tak často hrajú Michaela - aby vysielali aj staršie skladby zo 70 rokov z Michaelovej tvorby, aby vynikol Michaelov čistý a výrazný hlas zo skladieb ako - Never Can Cay GoodBye, Got To Be There, Whos Loving You a iné skvelé skladby!

Mail do rádia - expres@expres.sk

V správe napíšte - Leto s Michaelom Jackonom - a žiadajte hranie starších skladieb, nie len obohrané a známe skladby!

Ide o to, aby aj poslúcháči - nefanúšikovia - spoznali nádherný hlas (mladého) Michaela!!!

Téma na diskusii - LINK

Obrázek

Vyšetrovací doktor zhabal ďalšie záznamy

... Ed Winter, ako hlavný vyšetrovací doktor-koroner, zhabal ďalšie záznamy a to z kliniky the Spalding Pain Medical Clinic, kde má kanceláriu anesteziológ Dr. Randy Rosen, čo vyplynulo zo záznamov Dr. Kleina, ktorý bol osobný lekár Michaela viac ako 20 rokov (a ktorého Michael často v ostatných mesiacoch navštevoval)

Na rovnakej klinike porodila Debbie aj Paris Jackson.

Kto vychováva deti, Rebbie?

Aj keď stále prebiehajú pojednávania ohľadom opatrovníctva Michaelových detí, podľa správ, Michaelova sestra Rebbie sa ujala hlavnej výchovy detí, vzhľadom na vek Katherine Jackson. (po Katherine je najsilnejšia veriaca jehovistka)

Michael so šéfom SONY v 1988 !!!!!!!!!

... počas jeho turné BAD, a poslal mu aj kazetu..., skvelé..., keby niekto urobil práve takéto DVD dokumnety..., to by bola vec, nie... nezmyselné reedície...

AEG Live podala na súd žiadosť

... aby mohla byť prítomná na vypočúvaní pri určovaní podmienok závetu 3 augusta.

Žiadajú aj vydanie všetkých dostupných právnych dokumentov.

Prečo, nie jasné, ale pravdepodobne to má niečo spoločné s Michaelovou vôľou rozdeliť majetok a zisk pre charitu!

Image Hosted by FileHive.com

Bývalá ošetrovateľka poskytla záznamy

Hlavný vyšetrovací doktor Ed Winter prišiel pre záznamy, ktoré robila Cherilyn Lee, ako bývalá ošetrovateľka Michaela, priamo do jej kancelárie.

Povedal, že spolupracovala, a nie je (zatiaľ) vyšetrovaná!

Rolling Stone - nová titulka

POZOR!!!

Podľa správ fanúšikov, toto číslo (a ako sme zvyknutý, Rolling Stone je už viac bulvár ako časopis o hudbe), obsahuje plno nezmyslov, ktoré sa prezentukú ako fakt.

- Michael bol vraj závislý na nakupovaní vecí cez eBay, amazon... pod mnohými cudzími menami.

- Michael mal byť posadnutý spevákom Princom

- Michael mal paranoiu, že ho chcú otráviť., preto nejedol a dostal anorexiu

- ... a rovnako o ňom píšu, že bol pripravený na turné... ):D

VIDEO - LINK

Obrázky som vám priniesol pred pár dňami!

Image Hosted by FileHive.com

Michael najpredávanejší

Celkovo sa za 1 mesiac od Michaelovej smrti predalo viac ako 8,5 mil. albumov, 12 mil. singlov a viac ako 1 mil. DVDčok!

Prehľad celosvetového predaja za ostatný týždeň v TOP10! viac ako 2,5 mil. kusov albumov.

Michael Jackson - Thriller (25th Anniversary Reissue) Epic - 531.000 (3 týždne na prvom mieste)

Michael Jackson - Number Ones Epic - 513.000

Michael Jackson - The Essential Epic - 400.000

Maxwell - Blacksummers'night Columbia - 321.000

Michael Jackson - King Of Pop Epic - 253.000

Michael Jackson - Bad Epic - 221.000

Perfume - TriangleTokuma Japan Communications Japan - 211.000

Michael Jackson - Off The Wall Epic - 185.000

Michael Jackson - Dangerous Epic - 165.000

Soundtrack - Hannah Montana Walt Disney - 157.000

Mimo TOP10

16 - Michael Jackson - HIStory Epic - 74.000

25 - Michael Jackson & The Jackson Five - The Motown Years Motown - 57.000

29 - Michael Jackson - Invincible Epic - 43.000

33 - The Jackson Five - The Ultimate Collection Motown - 36.000

Spomienkový koncert pre Michaela asi nebudú vysielať

Zo spomienkového koncertu pre Michaela Jacksona, ktorý sa bude konať 29. augusta v Londýne, pravdepodobne nevznikne televízny špeciál.

Podľa správ, rokovania o televíznych právach medzi spoločnosťou AEG Live a televíznymi sieťami stroskotali. Spoločnosť AEG Live, ktorá pripravovala sériu 50 comebackových koncertov This Is It v Londýne, už niekoľko dní rokuje s televíziami i filmovými štúdiami. Napriek tomu, že ešte v pondelok mala o televízny špeciál záujem NBC, a minulý týždeň svoj záujem prejavili i ďalšie televízne siete, všetkých zarazila požiadavka AEG na 20 miliónov dolárov (asi 14,06 milióna eur) za vysielanie šou, ktorá neprinesie žiadne nové či exkluzívne zábery.

AEG sa pôvodne pokúsila predať práva na vysielanie koncertu 29. augusta, teda na narodeniny Michaela Jacksona, čo je v sobotu. Logistické problémy, vrátane faktu, že sobota je dňom s najnižšími televíznymi ratingmi v týždni, ich prinútili stanoviť si, že siete budú koncert vysielať v septembri, keď sa diváci a diváčky vrátia k televíznym obrazovkám. Niektoré siete sa údajne obávali i toho, že koncert bude obsahom príliš podobný dokumentárnemu filmu, ktorý má vzniknúť s použitím záznamov zo skúšok na sériu londýnskych koncertov.

Ako hlavný kandidát na filmové práva sa cez víkend ukázali filmové štúdiá Sony Pictures, ktoré by mali za celosvetové filmové práva na nahrávky AEG zaplatiť sumu vyššiu ako 50 miliónov dolárov (asi 35,15 milióna eur). Podľa magazínu Hollywood Reporter by mali film uviesť v piatok 30. októbra. O réžiu snímky by sa mal postarať Kenny Ortega, ktorý záznam skúšok nakrúcal a postaral sa aj o réžiu Michaelovej koncertnej šnúry This Is It. Ak by AEG naplnilo svoje predstavy, Ortega by režíroval i televízny špeciál.

Piesne, ktoré mali odznieť na Michaelových koncertoch, mali podľa pôvodných informácií zaspievať hviezdy ako Justin Timberlake, will.i.am, či zostávajúci členovia Jackson Five: Jackie Jackson, Tito Jackson, Jermaine Jackson a Marlon Jackson, ich sestra Janet Jackson a ďalší, spolu so skupinou, ktorá s Michaelom skúšala. Na koncerte by mali využiť kostýmy, choreografie i efekty pripravené na Michaelovu comebackovú šnúru. Janet Jackson však svoju účasť na plánovanom koncerte poprela.

Zneužili rozlúčku s Michaelom?

Mestské úrady v Los Angeles možno zneužili verejnú rozlúčku s Michaelom Jacksonom.

Vyšetrovatelia preskúmajú, čo viedlo radnicu, aby minula 1,4 milióna dolárov (približne milión eur) na policajnú ochranu a ďalšie služby - napríklad sendviče, ktoré niesli policajným zložkám 110 kilometrov a stáli viac ako 48-tisíc dolárov (takmer 34-tisíc eur). Polícia rozostavila v meste 3 200 svojich ľudí, pretože očakávala 250-tisíc fanúšikov a fanúšičiek v okolí Staples Center. Okrem tých, ktorí mali lístky, sa však ukázalo len tisíc ľudí.

Právny zástupca Carmen Trutanich chce nájsť spôsob ako získať späť aspoň časť peňazí pre platiteľov daní.

"Naše vyšetrovanie nabralo neočakávaný smer, ktorý vyzdvihuje občiansky aj kriminálny aspekt," uviedol právnik mestskej rade. Ďalšie informácie nemohol prezradiť, pretože vyšetrovanie stále pokračuje.

Konanie mesta, ktoré sa týkalo rozlúčky s Michaelom, vzbudilo rozpaky. Snahu vyzbierať od ľudí peniaze na uhradenie mestských výdavkov spojených s touto udalosťou neskôr zastavil starosta mesta Antonio Villaraigosa.

Razia u doktora Murraya

... podľa správ, takmer 20 ozbrojených agentov DEA (protidrogové) urobilo raziu v kanceláriách Conrada Murraya, aby zaistili možné dôkazy o nelegálnom materiály, ktorý mohol doktor rozširovať, a podávať Michaelovi, pričom mohol spôsobiť smrť, čo sa klasifikuje ako zabitie.

Je zarážujúce, že takmer mesiac po Michaelovej smrti sa niečo také udialo, ale podľa polície dôvody na tákúto akciu boli kvôli zisteniu, že Murrayovi odobrali v roku 2005 licenciu, za porušenie pravidiel pri nadmernom predpisovaní liekov.

Súvisí to aj s prognózami pitvy, podľa ktorej bol Michael predávkovaný silným anestetikom Propofolom, ktoré sa používa len pri operáciách.

Murray odmietol odpovedať pri vypočúvaní, či podal Michaelovi túto látku!

Podľa jeho právnika, podľa výpovede Murraya a vyšetrovacích záverov, neočakáva, že by ho polícia obvinila!

Obrázek

Obrázek

Joe Jackson u Larryho Kinga

Kompletný rozhovor, osobne sem nechcem dávať Joa, lebo nie je až tak dôležitý a osobne nepreferujem jeho komentáre ako relevantné, tu je aj so svojim "parťákom", Leonardom Roweom, ktorí sa snažia manipulovať so záujmami v Michaelovom mene, pre ich vlastný prospech.

Katherine stále trvá na spolupráci

... s vykonávateľmi Michaelovho závetu, aby mala aspoň možnosť byť pri rozhodnutiach, ktoré sa budú realizovať v rámci zveľaďovania majetku.

Jej právnik, Londell McMillan, ktorý pracoval aj pre Michaela za ostatného 3,5 roka potvrdil, že nikto okrem Katherine nebude žiadať spoluspravovanie majetku, narážal na správy, že Joe Jackson by chcel mať podiel na správe.

Domáce video Jacksonovcov

Doteraz nezverejenné nahrávky rodiny, viac ako 40 hodín záznamu, zachytávajúci niekoľko mesiacov života rodiny pred smrťou Michaela..., aj toto budú môcť diváci vidieť v pripravovanej mini reality show, ktorá bude zachytávať "život" v rodine Jacksonovcov v rodinnom dome Hayvenhurst, ktorú pripravuje televízia ABC.

Image Hosted by FileHive.com

SONY plánuje investovať do projektu This Is It

... asi 60 mil. dolárov, a z tohto projektu by potom mal vzniknúť film, ktorý bude premietaný po celom svete a vydaný na DVDčkach.

Rokuje sa aj o televíznom vysielaní, ibaže televízie váhajú, pretože Joe Jackson mieša katry s tým, že chce ponúknuť vlastný projekt, a dokonca má sabotovať niektoré aktivity súrodencov s koncertami v Londýne naplánované na 29 augusta, spolu s Leonardom Roweom.

Výťažok z projektu, bude podľa zmluvy rozdelený v pomere 90% pre Michaela (Michael Jackson estate = 40% matka Katherine, 40% deti a 20% charita) a 10 pre AEG Live, SONY dostane výnos z vydavateľských práv.

Predaj albumov pokračuje, ale...

.. je už citeľné oslabenie predaja v USA, až o 45%, napriek tomu Michael v strede tohto týždňa predal cca. 700 tisíc albumov, a to ešte nie je koniec týždňa..., v súčte je napriek tomu Michael stále najpredávanejším umelcom.

Konečné výsledky budú v sobotu.

Tribute magazín

V Holandsku tiež výšiel špeciál o Michaelovi.

Obsahuje 237 fotografií!

Cena €5.95

LINK

Obrázek

Diskusia!

Na novej diskusii si môžete pridať obrázky do profilu, zväčšil som ich kapacitu, v prípade potreby ešte zväčším, ale myslím, že to stačí!

Debbie podala žalobu za ohováranie!

Debbie Rowe podala žalobu na Rebeccu White, ktorá tvrdí, že jej mala Debbie poslať mail, v ktorom mala tvrdiť, že nechce deti do opatrovníctva!

Po prvý krát je zverejnený spis, v ktorom sa objasňuje aj rodičovstvo Michaelových detí.

V spise sa priamo uvádza - “Ms. Rowe is the mother of two children born during her marriage (dissolved 2000) to the internationally renowned performer Michael Joseph Jackson.”

Teda, že Debbie je biologická matka Michaelových detí!

Naopak, je zaujímavé, že v spise nie je zmienka, že Michael je "otcom detí", slovo otec sa neobjavuje v celom 15 stranovom spise!

Čo je čudné, vzhľadom na okolnosti prípadu, v ktorom by mali byť uvedený obaja rodičia!

V žalobe sa uvádza, že Rebecca mala od Debbie žiadať peniaze, a predávať svoje príbehy. Rovnaké problémy mala aj s inými celebritami, ktorí ju zažalovali za podobne klamstvá.

Spis nájdete na diskusii - LINK

Petícia proti Neverlandu

Susedia a miestní, ktorý majú pozemky s rančom Neverland organizujú podpisovú akciu, vďaka ktorej chcú doshiahnúť, aby sa z ranča nestalo pútnické miesto pre fanúšikov - teda aby sa neprestaval na niečo ako Graceland.

Založila sa skupina ľudí, ktorí sa nazývajú - NEVER.

Nechcú, aby sa toto "kľudné" miesto stalo atrakciou, pretože ako hlavný dôvod uvádzajú, že priľahlé pozemky nemajú infraštruktúru, cesty, políciu..., teda sa obávajú o bezpečnosť a ochranu svojich majektov.

Thomas Barrak, spoluvlastník ranča, pred časom povedal, že neplánujú žiadne takéto zmeny. Napriek tomu sa na ranči konali obchodné stretnutia, aj raňajky s miestnymi politikmi.

Neverland počas vlastníctva Michaela bol oslobodený od istých daní, a preto sa táto skupina obáva, že ranč bude komerčne využívaný!

Michael bude pochovaný ako Kráľ

... a to v Africkom meste Oboisso, ktorého zástupca korunoval Michaela za kráľa kmeňa Krindjabo.

Michael prijal ich zástupcu na Neverlande.

Podľa správ, by sa na tradičnom pohrebe uskutočnenom od 31.7. do 2.8., ktoré sa vykonáva len kráľovi, malo zúčastniť až 1 milión ľudí.

Thriller opäť najpredávanejší album?

Podľa Billboardu, Michaelov album sa pravdepodobne opäť stane najpredávanejším albumom v USA!

RIIA by ho mala znovu oceniť ďalšou platinovou platňou, ktorou presiahne 29 mil. kusov predaných len v USA, pričom by sa mohol stať prvým albumom v predajom viac ako 30 miliónov kusov. (to sa ale musí aj predávať...)

Celosvetový oficiálny predaj presiahol 65 mil. kusov, pričom stále sa prezentuje číslo okolo 110 miliónov.

Len tento rok sa v USA predalo viac ako 608 tisíc kusov, z toho za ostatné 3 týždne 552 tisíc.

POZOR! POZOR! POZOR!

Spustuli sme nové forum, ktoré bude fungovať ako náhrada starého.

Oznamujem všetkým našim členom info stránky – LINK – že od dnes bude k dispozícii celkom nové diskusné fórum!

Prosím všetkých, aby sa tak prihlásili na toto nové diskusné fórum!

Zmena sa týka len novej registrácie! Všetky informácie a príspevky na starom diskusnom fóre ostávajú bezo zmeny, takže všetky príspevky ako registrovaní členovia môžete čítať, ale nie upravovať a pridávať nové témy!

Ďakujeme za pochopenie!

Nové fórum vám poskytne nové možnosti (napr. upload priamo z vášho počítača!) a lepšiu orientáciu!

Takže sa čím skôr registrujte!

Prihlásenie na nové forum LINK

Image Hosted by FileHive.com

LaToya stále tvrdí, že to bola vražda

Aj napriek stále nevydanej pitevnej správe, LaToya "verí", že Michaelovu smrť má niekto na svedomí, teda, že to bola vražda. Povedala to včera pre novinárov.

Zaujímavé, na šiltovke má nápis - Time Is Money.

Obrázek

UK Chart

Aj tento týždeň bude Michael dominovať britským hitparádam v predajnosti albumov.

V TOP10 má Michael 5 albumov:

1 Michael Jackson [The Essential] 92,368

3 Michael Jackson [Thriller] 23,590

4 Michael Jackson & The Jackson 5 [The Motown Years] 22,239

7 Michael Jackson [Off The Wall] 19,677

10 Michael Jackson [#1's] 14,575

Michael predal v UK od svojej smrti už viac ako 1,75 mil. albumov!

Update fotiek!

K už aktuálnym fotkám, ktoré som pred týždňom pridal na diskusiu, som doplnil dnes ráno ďalšie nové (strana 2 a 3) - LINK

+

Nové fotky z Vianoc 2008

LINK

Obrázek

Thomas Mesereau odpovedal na otázky...

O Debbie, o doktoroch a liekoch..., ako povedal, počas procesu nikdy nevidel, že by bol Michael na "závislý" liekoch a to s ním bol 5 dní v týždni.

Upozornenie!

Objavila sa chyba na diskusnom fore!

Občas, pri odosielaní správy alebo reakcie do tém, sa objaví toto:

-------------

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234

File : emailer.php

-------------

Chcem vás upozorniť, že vaše reakcie a poštu odošle riadne, iba to nezobrazí hneď, znova kliknite na - Obsah fora MJJsource.eu - a overte si, či to poslalo.

Opakujem, niekedy to odošle so správou o úspešnom odoslaní! Takže reagovať sa dá!

Výberovka v Japonsku

V Japonsku výjde výberovka remixov Jackson5 + 7 reedície albumov skupiny.

Obrázek

(celé) Leto s Michaelom Jacksonom

Na najpočívanejšom rádiu EXPRES!

Nahrajte vlastnú verziu hitu Michaela Jacksona!

Cover verzie známych piesní sa veľa ráz stali veľkými hitmi. Trúfnete si však nahrať cover verziu hitu Michaela Jacksona?

Nemusíte mať štúdio, ani veľké vydavateľstvo za chrbtom. Stačí obyčajná nahrávka doma v obývačke, prípadne video z realizácie nahrávky hitu Michaela Jacksona.

Nechajte sa inšpirovať zvukmi a videami, ktoré nájdete nižšie, ktoré nahrali amatéri, aj profesionáli.

Urobte vlastnú nahrávku ktoréhokoľvek hitu Michaela Jacksona a pošlite nám ju mailom na expres@expres.sk s predmetom: Michael Jackson. Neváhajte, uvidíte, čo sa bude diať...

Vyberte si svoj najobľúbenejší hit od Michaela Jacksona

Ktorý hit kráľa popu je pre Vás ten naj?

Dajte nám vedieť, ktorá pesnička sa vám vybaví ako prvá, keď sa povie Michael Jackson.

Ktorý z množstva jeho hitov chceš dnes počuť z tvojho letného rádia?

Prihláška a ukážky videí a prespievaných skladieb: LINK

Katherine Jackson žiada súd o preskúmanie závetu

Podľa návrhu, ktorý podala prostredníctvom svojho právnika v piatok, chce dať overiť súdu, či sa nedá zmeniť alebo spochybniť Michaelov závet!

V podstate ide o to, aby mala Katherine Jackson rovnaký podiel na kontrole Michaelovho majetku, ako majú aktuálne John Branca a John McClain.

Údajne to spoluorganizuje aj Joe Jackson a Leonard Rowe (o ktorého aktivitách a "podovodch" som vás informoval v starších správach), čo nie samozrejme oficiálne potvrdené, no mnohé tomu nasvedčuje=Katherine je niekým manipulovaná, pretože evidentne sa nevyzná v daných záležitostiach (o tom neskôr)

29 júna podala Katherine návrh na súd, aby mohla spravovať Michaelov majetok, pričom rodina nemala tušenie v tom čase, že existuje nejaký závet, a v to pobedie jej Branca predložil závet, ktorý mal u seba, teraz podľa týchto dokumentov, Kathrine považuje tento závet za - údajný - pričom stále vrí, že existuje nejaký iný, novší.

Začal sa predaj práv na video zo skúšok

AEG Live začala ponúkať na predj vysielacie práva na záznam zo skúšok na koncerty This Is It.

Záuem prejavili Viacom's Paramount/MTV, NBC Universal, Sony Music a Sony Pictures, a News Corp's 20th Century Fox/Fox Broadcasting Co, pričom ponuka pre filmové práva sa začína na 50 miliónoch dolárov a televízne vysielanie od 10 miliónov.

Sony Music má distribučné práva na Michaelovu hudbu, pričom sa predpokladá, že projekt by mohol byť hotový a realizovaný septembri.

Určite tento projekt bude vydaný na DVDčku, a možno aj vo formáte Blue-Ray.

Staro-nové fotky

Prinášam vám 2+ fotky, ktoré boli urobené krátko po oslobodzujúcom verdikte v 2005!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

ITV1

Táto britská tv odvysiela niektoré neznáme zábery z archívu Uriho Gellera, ktorého Michael navštívil v rokoch od 1999-2002!

Ian Halperin

Musím vám prezentovať aj tento jeho rozhovor.

Fakt je ten, že on ako prvý upozorňoval na Michaelovo podlomené zdravie už pred polrokom, tiež, že Michael nemal vlasy..., že nebude schopný odohrať 50 koncertov kvôli jeho závislosti..., tu hovorí, že jeho zdroje sú priamo od Michaelových ľudí, ktorí mali obavy, ale nemohli hovoriť verejne. Vraj všetky svoje tvrdenia dokáže v knihe, pretože tu bude akási dokumentácia Michaelovho života a okolostí ako Michael v posledných rokoch žil.

Súhlasím s jeho postojm, že Michaeloví ľudia videli a vedeli, že Michael je na tom zle, a nič nerobili, a mali mu zabezpečiť zodpovednú lekársku starostlivosť, pretože je teraz jasné, že Michael mal problémy zo závislosťou na liekoch s nespavosťou a bolesťami, teda zdravý rozhodne nebol ako sa to snažili AEG Live prezentovať!!!

Aktuálne, som proti jeho spôsobu prezetovania svojej knihy, navyše, sú tu dva protichodné momenty, jeden je tvrdenie Iana Halperina, a na druhej Rogera Friedmana, dlhoročného reportéra, ktorý prinášal exkluzívne a nové zistenia v Michaelovom živote, často pravdivé.

Obaja navzájom tvrdia, že jeden klame a zavádza, a naopak.

Preto je dôležité si "zachovať" odstup a nechať veciam čas, aby sa ujasnilo a ukázalo, kto z nich klame a zavádza. (rovnako je ťažké sledovať všetky správy, lebo je až príliš tvz. reportérov typu Diane Dimond, Halperin, Friedman...)

Ako vraví Halperin, treba si prečítať jeho knihu (ako inak), aby sme potom posudzovali a súdili...

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

"A Place with No Name"

To je názov nevydanej skladby Michaela, ktorá sa podobá na skladbu - "A Horse with No Name" - skupiny America z roku 1971, ktorá ale dala povolenie na nahranie skladby Michaelovi.

Jej manažér bol svojho času spolumanažérom Michaela!

Dr. Murray opustil Kaliforniu

Aspoň zatiaľ. Je v Texase, kde údajne vykonáva svoju ďalšiu "lekársku činnosť".

Podľa správ, práve on mal podať smrtiacu dávku Propofolu, následne vďaka tomu zlyhalo Michaelovo srdce.

Je vraj iba otázka času, kedy polícia niekoho obviní z neúmyselného zabitia.

Debbie Rowe podá žalobu

Proti žene, ktorá tvrdila, že je jej priateľka, a mala dostať od Debbie mail, v ktorom mala odmietnúť, že chce deti do svojej opatery.

Rebecca White, bola tiež osobná asistentka Naomi Campbell, ktorú obvinila, že ju nútila pašovať lieky! Rovnaké problémy mala aj s Kate Moss.

Debbie bude žiadať nešpecifikované odškodné a všetky "zisky", ktoré Rebecca dostáva z týchto klamstiev, predávajúca svoje "príbehy" bulvárnym médiám.

Rozhovor hasiča pri reklame na PEPSI

Práve on mal byť bezpečnostný technik, ktorý si spomínal na udalosť, keď Michaelovi spôsobili pyrotechnické efekty popáleniny hlavy!

Tu si vypočujte záznam rozhovoru s kapitánom Donom Donesterom, ktorý tvrdí, že režisér porušil pravidlá bezpečnosti aj tým, že chcel od Michaela, aby ostal dlhšie nad javiskom ako bolo potrebné, preto prskavky zasiahly Michaela priamo po výbuchu - LINK

Obrázek

Tesco akcia

Podľa letákov, je v Tescu 20% zľava na všetky CDčka Michaela!

Save The World Awards 2009

24.7.2009 sa budú v Rakúsku udeľovať ceny SaveTheWorld, ktorej nositeľom je aj Michael, ktorému cenu predal Michail Gorbačov v roku 2002!

Obrázek

Celá šou bude venovaná enviromentálnej téme s jadrovou energiou s mottom - Heal The World! Zúčastniť by sa jej mal aj Jermaine Jackson.

Bude to pocta Michaelovi za jeho prínos nielen umeniu a kultúre, ale aj životnému prostrediu a humatitárnej činnosti!

Viac tu:

LINK

No super... ďalší magor na obzore!

Paul Gohranson, bývalý masér a milenec Michaelovho dermatologa Arnolda Kleina si užíva svojich 5 minút slávy a pre bulvárne médiá vypustil, že dr. Klein je otcom Michaelových detí.

Ďalej tieto a podobné bulvárne sračky nebudem zverejňovať na hlavnej stránke, ale na diskusii, v sekcii bulvár!

LINK

Hovorca poprel správy o vražde!

Napriek tomu, že sa v médiách objavila správa, že Michaelovo úmrtie bude vyšetrované ako zabitie, hovorca polície v LA odmietol tieto správy, pretože vyšetrovanie neskončilo, a (bulvárne) média nemajú ako získať informácie o jeho priebehu.

V (bulvárnych) médiách sa hovorí, že príčinou bolo predávkovanie anestetikom Propofolom.

Dr. Conrad Murrey (zatiaľ) údajne nie je obvinený zo zabitia, napriek tomu, že bol posledný, kto bol pri Michaelovi v posledné dni jeho života.

Výsledky pitvy sa očakávajú budúci týždeň. Či budú aj zverejnené, nie je jasné, ale pravdepodobne nie všetko.

Michaelove albumy v USA idú na dračku

Napriek odhadom, že sa malo predať nejakých 800 tisíc albumov tento týždeň, podľa najnovších čísel, Michael "predal" viac ako 1,1 milióna albumov, čím sa stal absolútnym Kráľom všetkých umelcov! (tu je tá irónia osudu, alebo zámer - že SONY - nazvala Michaela samozvaným Kráľom, a pritom na ňom zarábajú milióny dolárov)

Od 25.6. sa predalo viac ako 2,3 mil. kusov albumov, a takmer 5 mil. singlov len v USA!!!

Kliknite na obrázok pre zväčšenie

Obrázek

Michaelove albumy obsadili TOP12 v TOP POP CATALOG Albums Chart (pre týždeň do 7/12/2009)

1) Michael Jackson "Number Ones"

2) Michael Jackson "The Essential Michael Jackson"

3) Michael Jackson "Thriller"

4) Michael Jackson "Off The Wall"

5) Michael Jackson "Bad"

6) Michael Jackson "Dangerous"

7) Jackson 5 "The Ultimate Collection"

8) Jackson 5 "The Best of Jackson 5: 20th Century Masters: The Millennium Collection"

9) Michael Jackson "Greatest Hits: HIStory -- Volume 1"

10) Michael Jackson "HIStory: Past, Present and Future Book 1"

11) Michael Jackson "Invincible"

12) Michael Jackson "The Ultimate Collection"

Obrázek

Obrázek

Všetko sa to rúti "do záhuby"?

"Obchodný partner" Joa Jacksona, ktorý sa objavil po jeho poku po pvrý krát pár dní po Michaelovej smrti na tlačovke, na ktorej Joe viac promoval svoju "nahrávaciu" spoločnosť, ako spomienku na Michaela, bol odsúdený na 366 dní väzenia, keď ako bývalý policajt mal "predávať" oprávnenia na držanie zbrane rôznym individuám....

------

Najpv Katherine a jej sekta, potom Sony, teraz Joe, ... čo bude nasledovať (okrem výsledkov pitvy, rozhodnutie súdu o opatrovníctve....)

Aký bude osud Michaelových detí!

Bez Michaela sa to všetko rúti kdesi do záhuby, Janet by mala rázne zasiahnúť! osobne ju považujem za najschopnejšiu a absolútne zodpovednú zo všetkých v rodine!

Napíšte SONY!!!

Aby zmazala na všetkých stránkach tieto nezmysly a dehonestáciu Michaela po smrti!!!

LINK

Ďalšia rana pod pás od SONY

Počas Michaelovho života, ho SONY ospevovala a doneba vychvaľovala všemožným spôsobom, len aby z toho bol pozitívny, im prospešný efekt.

Tentoraz, po Michaelovej smrti, sa na všetkých oficiálnych stránkach MichaelJackson.com objavuje:

Welcome to MichaelJackson.com. MichaelJackson.com is the official music site for Michael Jackson, the SELF-PROCLAIMED King of Pop. This site will continue to serve as a forum for fans and the community to congregate, explore, discover and pay tribute to Michael's artistry and musical legacy.

Ako samozvaného Kráľa Popu ho označila samotná SONY po prvý krát oficiálne!

Je to nezmysel (pretože Michael sa nikdy verejne ani oficiálne nenazval Kráľom popu), ktorým uštedrila SONY verejnú potupu Michaelovi a dehonestáciu symbolu, ktorý im prinášal desiatky až stovky miliónov dolárov!

Kurva, čo sa to deje...? Kam to všetko speje po odchode Michaela z tohto pozemského sveta???

Budú deti Michaela jehovisti??? Len to nie!!!!

Podľa fotiek by mali navštevovať prípravy...

(ďalej to komentovať nebudem, ale som sklamaný, ak matka Katherine núti - Michaelove - deti k tejto sekte, nikdy sa mi to nepáčilo, a ani páčiť nebude, a myslím, že týmto spôsobom ich ani Michael nevychovával, a môj osobný postoj si neodpustím - je to totálna manipulácia s deťmi a - ich - životmi a majetkom v prospech tejto sekty, Katherine sa mi znechutila..., demagógia celkom oslepí tieto deti...)

Image Hosted by FileHive.com

+

Image Hosted by FileHive.com

PEPSI nehoda v roku 1984

US Weekly zverejnil smutný a šokujúci pohľad na nehodu pri natáčaní reklamy, pri ktorej Michaelovi po pyrotechnickom efekte začali horieť vlasy, až doteraz neboli známe tieto zábery v tak detailnom pohľade, na ktorom môžete vidieť akú lisinku spôsobila iskra a horiace vlasy, Michael utrpel popáleniny hlavy a časti tváre 2 a 3 stupňa.

Tu je zároveň smutný príklad pre všetky bulvárne médiá, ktoré celé roky píšu nezmysly o jeho vlasoch a parochni. Tu môžu vidieť dôvody...

Súd zamietol návrh Katherine

Aby sa stala tretím členom spravovania Michaelovho majetku!

Podľa závetu je jeho vykonávateľom John Branca a John McClain.

Právny dokument - 13.7.!

Download:

LINK

Ich právnik Paul Gordon Hoffman povedal, že majú oprávnenie jednať s AEG Live o ďalšom postupe v súvislosti s koncertami v Londýne, podľa odhadov, asi 40% fanúšikov si chce ponechať lístky s hologramom ako pamiatku na Michaela a koncerty.

Tiež sú správacmi podielu v Sony/ATV.

Sudca zároveň zrušil svoje nariadenie, keď dal Katherine čiastočnú správu nad Michaelovým majetkom.

Katherine evidentne nedôveruje týmto ľuďom, no v každom prípade musia konať v záujme Michaela a detí.

Ďalšie pojednávanie bude 3 augusta a Katherine verí, že sa nájde nejaký novší závet, v ktorom by Michael upravil svoju vôľu zo závetu, ktorý aktuálne platí.

Image Hosted by FileHive.com

Včera sa asi 600 fanúšikov zúčastnilo spomienky na Michaela, ktorý mal všera začať svoje londýnske turné!

Obrázek

Obrázek

Nové skladby s novou videohrou?

Ako som pred časom informoval, na Vianoce by sa mala dostať na trh nová video hra s témou Michaela, a podľa správ, by mala obsahovať nové skladby, prípadne nový album bude súčasťou vydania videohry.

ABC News využitá Leonardom Roweom a Joeom Jacksonom?

Leanard Rowe je postava, ktorá sa objavila koncom minulého roka, a najmä začiatkom roka, kedy sa začali spolu s Joeom Jacksonom prezentovať ako zástupcovia Michaela, a že Rowe je finančný poradca a manažér Michaela.

Práve on mal stáť za manipuláciami s médiami o tom, kto zastupuje Michaela v súvislosti s koncertami v Londýne.

Niekoľko krát sa s Michaelom stretli, pričom Michael nikdy nesúhlasil a ani nemal dôvod, aby bol jeho manažérom, keďže v tom čase mal Michael Dr. Tohme Tohme ako svojho manažéra.

Joe a Rowe sa potom "spojili" s AGE, kde mali vyrokovať nejaký rodinný koncert Jacksonovcov v mene Michaela, ale nakoniec koncerty v Londýne sa stali dôvodom, že AGE žalovala Michaela za údajné porušenie zmluvy, ktorú ale nikto zaňho oficiálne nepodpísal, lebo ho nikto v tejto veci nezastupoval, napriek tomu, že Leonard Rowe sa vyhlasoval za Michaelovho manažéra (pravidelne som o tomto informoval na tejto stránke).

ABC zverejnila správu, že Rowe mal zaplatiť R.Kellymu 3,4 mil. dolárov a Ne-Yovi 700 tisíc za porušenie zmluvy a "spreneveru".

Tu je list, ktorý Michael poslal 20.5.2009, pre Leonarda Rowa. V ňom si neželá žiadny kontakt s ním, a ani to, aby sa prezentoval v jeho mene!

Obrázek

Sony/ATV

Michaelov 50% podiel v Sony/ATV a ani jeho vlastný hudobný katalog MiJac sa nebudú predávať, aspoň také sú snahy správcov Michaelovho majetku.

Nemienia nič predávať, lebo na to nie je dôvod, a refinancovanie Michaelových dlhov bude teraz o čosi ťažšie a jednoduchšie zároveň.

Jednoduchšie v tom, že Michael už nebude míňať peniaze na svoje "osobné výdavky" v takom množstve ako doteraz, teda sa znížia výdavky ako také, a na druhej strane, Sony/ATV sa bude snažil naďalej rozvíjať svoje obchodé aktivity ako to robili doteraz.

Bol údajne jeden svedok (ktorého by som považoval za dôveryhodného), ktorý mal počul v máji pri jednom stretnuté, ako Joe Jackson na Michaela kričal, že nemá peniaze, že všetko premárnil.

Aktuálne bude mať Michael, resp. jeho deti značné zisky z predaja albumov a singlov, ktorých sa za ostatné 2 týždne predávali milióny kusov + predaj oficiálnych vecí (linky na diksusii)

1993 - už vtedy mal Michael problémy?

Podľa správ z vyšetrovacích spisov, Michael mal mať silnú závislosť na liekoch a utišujúcich liekoch už v roku 1993 (počas vyšetrovania obvinení).

Vtedy to tvrdila bývalá chyžná Kristine Foumier, ktorá síce nikdy nevidela, že by si Michael pichal injekcie alebo bral lieky, ale mal aj také zlé dni, že pod ich vplyvom nevedel čo hovorí, a mal oči akoby sa prepadali do hlavy.

Vtedy vypovedala, že doktori sa na Neverlande striadali, a všetci zamestnanci vraj vedeli, ako na tom Michael je, ale že bol pod dohľadom lekárom.

ŠOK! Ian Halperin sa vyfotil s Michaelovými podporovateľmi!

A to s Al Sharptonom, Jesee Jacksonom a Frankom Dileom pre Staples Center!

Som zmätený!

Ian Halperin, je tá osoba, ktorá vo svojej knihe píše, že Michael bol Gay, mal dvoch milencov, zomieral na 10 druhov chorôb, písal, že Michael nemá vlasy, na jedno oko je slepý, a že už mal umrieť niekedy pre pol rokom na zlyhanie plúc, že trpel anorexiou, že chcel využiť prasaciu chrípku na to, aby nemusel kocertovať... a iné... bludy, ktoré preberá bulvár po celom svete. (ukážka - LINK

Jeho knihu som vám tu neodporučil kupovať, je ale na každom z vás ako sa rozhodnete!

Tu je jeho oficálna stránka - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jeho šokujúca kniha o Michaelovi -

Obrázek

Michael Jackson - CD+DVD edícia

... no, neviem o čom to je, ide o rozhovor na CD a dokument na DVD!

Akékoľvek objednávky len na vlastnú zodpovednoť!

V prípade, ak si niekto objednáva knihy, CD a DVD - napíšte potom na diskusiu ako ste spokojný s danými vecami, a ohodnoťte ich, či "stoja za to"!

Objednávka - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Michael Jackson: Life of a Legend

Ako som vás informoval v správe z 12.7. k predaju noviniek, tu je oficiálna stránka k vydaniu tejto knihy!

LINK

Amazon ju ponúja za £8.09 !!!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

----------------

Zároveň vychádza nová kniha v slovenčine o Michaelovi... (info bolo na diskusii už 11.7.) ale pozor ... už podľa názvu a blábolov na stránke, kde sa dá objednať to bude jedná z ďalších snáh ako sa nabaliť!

Je to neoficiálna kniha, preto, ak chcete, je to len na vás, či si ju kúpite!

LINK

CENA: 5,95 € ( 179 Sk)

Poštovné: 2,50 € (75,- Sk)

Platba dobierkou, pri preberaní knihy!

Obrázek

(info priniesla Zuzcoj)

----------------------------

Znova upozorňujem, tieto knihy kupujte na vlastnú zodpovednosť!, o všetkých som vás o nich už informoval!!!

Obrázek

Michael Jackson (1958 - 2009) by David l'Hermitte

Akcia - LINK

Hotel v Las Vegas organizuje špeciálny koncert

Las Vegas Review-Journal zverejnil správu, že sa v Las Vegas bude konať - A Michael Jackson benefit concert - v hotely the Palms Hotel and Casino, vo vnútri The Pearl, možno sa objavia aj Michaeloví bratia, aby spolu vystúpili!

UK Chart

Aktuálne, včera večer zverejnené výsledky ukazujú dominanciu Michaela v albumovej hitparáde TOP20

Je to deviaty Michaelov album na prvom mieste v UK, viac má len Madonna (10), Elvis (11) a The Beatles (15).

1. 'The Essential...'

3. 'Off The Wall'

4. 'Thriller'

5. 'The Motown Years' (with The Jackson 5)

7. 'Number Ones'

9. 'Thriller 25'

14. 'King Of Pop'

15. 'The Very Best Of' (with The Jackson 5)

17. 'HIStory'

--------

Singlová hitparáda:

3. 'Man In The Mirror'

20. 'Smooth Criminal'

21. 'Billie Jean'

25. 'Thriller'

28. 'They Don't Care About Us'

29. 'Black And White'

31. 'Dirty Diana'

32. 'Beat It'

36. 'Who's Lovin' You' (with The Jackson 5)

39. 'Earth Song'

40. 'You Are Not Alone'

42. 'The Way You Make Me Feel'

44. 'Heal The World'

45. 'Bad'

48. 'Don't Stop Til You Get Enough'

49. 'I'll Be There' (with The Jackson 5)

51. 'Will You Be There'

57. 'I Want You Back' (with The Jackson 5)

59. 'ABC' (with The Jackson 5)

62. 'Human Nature'

69. 'Ben'

74. 'Smile'

Skrýva doktor Michaelove záznamy?

Podľa správ, Dr. Kein skrýva pred vyšetrovateľmi niektoré Michaelove záznamy, podľa vyšetrovateľov mal už v roku 1993 ukryť niektoré záznamy do svojho auta a do kancelárie svojho právnika.

Vtedy ho podozrievali, že mal Michaelovi predpísať nejaké zosvetľujúce krémy.

Podľa vyšetrovaích spisov z roku 2005, mala Michaelovi začiatkom 90 rokov dávkovať nejaké lieky aj Debbie Rowe (v čase, keď ešte pracovala pre Dr. Kleina)

Kto zaplatí za rozlúčku?

Rozladení Kalifornčania sa pýtajú, prečo by mali utorňajšiu poslednú rozlúčku s Michaelom platiť daňovníci.

Bezpečnostné opatrenia, riadenie dopravy a ďalšie služby súvisiace s poslednou rozlúčkou totiž stáli mesto Los Angeles 1,4 milióna dolárov (asi 1,007 milióna eur).

Na zabezpečení Staples Centra, cintorína Forest Lawn a ďalších oblastí kam smerovali fanúšikovia a zástupcovia médií, pracovalo vyše štyritisíc policajtov. Len preplatenie ich nadčasov pritom stálo 1,1 milióna dolárov (asi 791-tisíc eur). Ďalšie náklady podľa zástupcov mesta pokryli riadenie dopravy, upratovanie a ďalšie služby súvisiace s rozlúčkou.

Finálny rozpočet je však podľa nich napriek tomu úspechom, pretože očakávali náklady vo výške takmer štyroch miliónov (asi 2,876 milióna eur. Člen losangeleskej mestskej rady Dennis Zine požiadal o preverenie, ako boli mestské peniaze použité.

Náklady mesta na zabezpečenie podujatia, by mali podľa neho znášať organizátori AEG Live alebo Michaelova rodina. Denník Los Angeles Times vo svojom editoriále tiež uviedol, že "dáva zmysel požiadať AEG, ktoré šou organizovalo, aby vyrovnali účet vo výške 1,4 milióna dolárov".

Prezident AEG Tim Leiweke však tvrdí, že ich spoločnosť zaplatila rozlúčku samotnú. Nie všetci miestni politici však zdieľajú Zineove názory.

Členka rady Janice Hahn napríklad požiadala o preskúmanie, koľko mesto zarobilo na Michaelových fanúšikoch, ktorí sem prichádzajú od jeho smrti 25. júna.

Los Angeles na nich podľa nej pravdepodobne zarobí omnoho viac, ako minulo.

"Turistický ruch vzrastie. Ľudia chcú ísť na Hollywood Boulevard, vidieť hviezdu Michaela Jacksona, chcú kúpiť kvety, ktoré na ňu položia, chcú turistické autobusy, ktoré ich zavezú k jeho domu v Holmby Hills," vysvetlila Hahn prínos pre mesto.

... sa ospravedlňujem...!

... za chybné dátumy v správe o - detailoch skúšok ku koncertom v správe nižšie! (v rýchlosti písania som si to akosi neskontroloval)

Ebony/JET 1987

Stiahnite si tento skvelý rozhovor, s ešte krajším Michaelom.

LINK

Image Hosted by FileHive.com

LaToya tvrdí, že Michaela zabili

Podľa nej, Michaela zabili kvôli peniazom!

"Myslíme si, že do vraždy nebola zapletená len jedna osoba. Bolo to spiknutie, aby sa niekto dostal k Michaelovým peniazom."

"Michael mal vďaka svojim právam k hudbe hodnotu viac ako miliardu a niekto ho kvôli tomu zabil. Ako mŕtvy má väčšiu cenu než ako živý," uviedla La Toya.

Podľa nej pred Michaelovou smrťou z domu zmizli aj šperky a hotovosť v miliónovej hodnote. "Michael mal doma vždy hotové peniaze, obyčajne tak okolo dvoch miliónov dolárov."

La Toya povedala, že určitá skupina ľudí jej brata údajne nútila k tomu, aby v Londýne podpísal zmluvu na 50 koncertov. Michael bol vraj závislý na liekoch a zaobchádzalo sa s ním ako s "oslíčkom, zatras sa".

Bol tiež "najosamelejším človekom na svete". Podľa La Toye rodina podá žalobu na zodpovedných za Jacksonovu smrť.

"Chcem pre Michaela spravodlivosť. Nebudem mať pokoj, pokiaľ nezistím, čo a kto môjho brata zabil," povedala La Toya.

Grace Rwaramba - bola Michaelom posadnutá?

Podľa jej fotiek z minulosti, zo strednej školy, už vtedy sa snažila "namýšľať si", že sa raz vydá za Michaela!

V jej ročenke sa už v roku 1985 uvádzalo, že sa vydala za Michaela!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Michaelove kostýmy...

Podľa designerov, ktorí pre Michaela pripravovali jednotlivé návrhy, bol Michael veľmi kreatívny, a na koncerty, ktoré by sa boli začali už zajtra, sa veľmi tešil.

Dennis Tompkins a Michael Bush precovali pre Michaela 25 rokov, a pre časopis People prezentovali svoje návrhy, ktoré sa snažili "oživiť" a dostať do "ďalšiej úrovne".

Týka sa to známych kostýmov, ktoré Michael používal na koncertoch, ktoré chceli vylepšiť.

Image Hosted by FileHive.com

Detaily skúšok na koncerty This Is It

(Dátumy opravené!!!, sorry)

Michael začal skúšať na koncerty v Center Staging v Burbank 7.5. 2009 až do 1.6. Raz sa objavil v Stimulted Inc.'s Studio v Burbanku a to 29.5., potom od 1.6. do 10.6. cvičil v Culver Studios v Culver City.

Do 21.6 potom v hale the Forum v Inglewood, a od 22.6. do 24.6 v Staples Center v LA.

Celé skúšky zdokumentovali Tim Patterson a Sandrine Orabona, ktorých najala AEG Live.

Do Michaelovho tímu patrili:

Michael Bearden (hudobný režisér), Alfred Dunbar (bassy), Roger Bashiri Johnson (perkusie), Jonathan Moffett (bicie), Thomas Organ (gitara), Orianthi Panagaris (hlavná gitara), and Morris Pleasure (klávesy); speváci - Judith Hill, Dorian Holley, Darryl Phinnesse a Kenneth Stacey;

režisér Kenny Ortega; choreografia Travis Payne, Anthony Testa, a Stacey Walker; Karen Faye Heinze (vlasová štylistka a make-up); Michael Bush (kostými).

Vybraní tanečníci: Nicholas Bass, Daniel Celebre, Mekia Cox, Christopher Grant, Misha Hamilton, Shannon Holtzapffel, Devin Jamieson, Charles Klapow, Ricardo Reid, Danielle Rueda Watts, Tyne Stecklein, a Timor Steffens.

Michael bol raz na skúškach pre 2D a 3D projekt s názvom Dome Project v Stimulated Inc.'s Studio.

Projekt Dome mal obsahovať tieto sekvencie:

Smooth Criminal (Michael bol vložený do 2D sekvencie z klipu SC); Thriller (3D film, začínajúci sa v strašidelnom dome s vyobrazením Vincenta Pricea ako ducha, a potom na cintoríne, kde sa prebúdzajú mŕtvi); Earth Song (3D krátky film, kde je malé dievčatko prechádzajúce dažďovým pralesom, snívajúce o prírode, pričom keď sa zobudí, zistí, že príroda je zničená); They Don't Care About Us (2D film v ktorom pochodujú vojaci; 10 tanečníkov sú rozmnožení stovky krát); MJ Air (3-D film, v ktorom narazí do obrazu lietadlo typu 707; vytvorí sa diera na vstup pre Michaela; následne lietadlo odlieta); The Final Message (3D film a malým dievčatkom objímajúcim Zem); a The Way You Make Me Feel (2D divadelné pozadie tanečníkov zobrazených ako historický konštruktéri).

AEG Live má údajne menej záznamu vhodného na vydanie ako tvrdili, a najlepšie sú z 23-24 júna, teda pár dní pred Michaelovou smrťou!

Zoznam skladieb:

Wanne Be Startin' Somethin', Jam, They Don't Care About Us/Drill medley, Human Nature, Smooth Criminal, The Way You Make Me Feel, Black or White, Jackson 5 Medley, Off the Wall, I Just Can't Stop Loving You, Dangerous, Thriller/Threatened medley, Beat It, We are the World a Earth Song.

K ďalším záberom, ktoré boli využívané pre obrazovku a skladby boli:

Zábery a ukážky historickej časovej osi; Startin' Somethin' (animácia s písmenami Mj a slovom This Is It); Jackson 5 Medley (grafická animácia aj s logom J5); I Just Can't Stop Loving You (animácia s barokovou halou so zrkadlami); Dangerous (grafická animácia zdvojovaním náhlej inšpirácie); Dirty Diana (grafická animácia zdvojenia ohňa); We are the World (grafická animácia zobrazujúca náboženské ikony); a Heal the World (zábery detí).

AEG Live má k tomu aj viac ako 100 fotiek urobených od 6 mája do 23 júna.

Eternal Moonwalk

Ako dlho sa dokážete pozerať na cúvajúcich ľudí? Ak nemáte čo na práci a pohľad von oknom je až príliš nudný na vaše dnešné plány, možno vám pomôže krátiť čas stránka LINK Tisícky segmentov, tisícky metrov. Lepšie ako monoskop.

Upravená verzia?

Televízia ITV chce odvysielať údajne nejakú upravenú verziu zmanipulovaného dokumentu - Living with Michael Jackson!

---

Neviem čo také by mali upravovať, keď celý dokument je jedna manipulácia!

Obrázek

Doktor nespolupracuje!!!

Podľa správ vyšetrovateľov, Dr. Conrad Murray nespolupracuje s vyšetrovateľmi napriek tomu, že ich vyšetrovanie smeruje práve k nemu.

Práve on mal byť nielen ten, kto bol v dome Michaela a včase jeho smrti, a on bol ten, kto sa neúspešne snažil Michaela oživiť!

Objavili sa špekulácie, že k Michaelovi sa dostala pomoc neskoro, aj kvôli tomu, že doktor nevolal pomoc včas. Vraj preto, že nevedel presne aká je adresa domu, pričom Michaelov dom je na jednej z najznámejších ulíc!

Podľa správ, sú vraj dôkazy, že on mal podať Michaelovi silnú dávku Propofolu, silného anestetika.

Jeho právnik to odmietol komentovať.

K tomu sa prešetruje aj jeho minulosť, a zistilo sa, že aj v minulosti mal problémy s pacientami a dokonca so smrťou pacienta. (informoval som o tom v starších správach)

Oficiálne sa prezentuje ako kardiológ, ale pred asi 2 rokmi mal vyšetrovať aj Michaelove deti, na čo nemal oprávenenie, keďže nie je pediater!

Vyšetrovatelia teraz skladajú mozaiku všetkých záznamov lekárov o Michaelovi, už od začiatku 90 rokov. Niektoré záznamy im lekári zatiaľ nedodali.

Michaelovo telo ostáva stále vo Forest Lawn

... a podľa informácií, v krypte Barry Gordyho, zakladateľa Motown Records.

Michaelovo telo je na tamojšom cintoríne len dočasne, a kde bude definitívne uložené, nie je jasné!

Detaily pripravovaného klasického albumu

Ako som vás pred asi 2 týždňami informoval, Michael chcel skomponovať nejaký klasický album, teda album s klasickou hudbou.

Pomôcť mu v tom mal David Michael Frank, hudobný skladateľ a dirigent. LINK

Detaily z jeho skúsenosti na príprave tohto projektu, ktorého sa Michael žiaľ nedožil, sú na linke dole, ale aj na diskusii, kde by ste niekto mohli preložiť celý článok, bohužiaľ nemám na to čas..., ale neskôr možno.

Podľa Davida Franka by mohol byť projekt dokončený. Opisuje aj svoju skúsenosť v dome Michaela, kde bol pozvaný o tom, ako sa deti Michaela správali normálne a ako všade počul ako ho milujú a ako ich miluje on....

Je to veľmi zaujímavé a detailné!!!

LINK

Michaelova najobľúbenejšia skladba bola od Debussyho - 'Arabesque', Michael veľmi často počúval klasickú hudbu, práve Debussyho, v ktorého tvorbe Michael čerpal inšpirácie.

Zapálte sviecu

... na tejto špeciálnej stránke, zadajte svoje meno a krátky text.

LINK

Obrázek

ŠOK: Otvorený list rodiny Gavina Arviza!!!

Pred pár dňami vydala otvorený list bývalá priateľka Chrisa Tickera pre rodinu Arvizovcov!!!

Celý originálny prepis tu - LINK

V krátkosti, Azja Pryor chce, aby sa priznali, že klamali, najmä Gavin, ktorý má teraz 19 rokov.

Michael láme ďalšie rekordy!

Aj tento týždeň je Michael najpredávanejším umelcom nielen v USA!!!

Albumu Number Ones sa predalo 339,000 kusov (v tomto roku celkovo už 564 tisíc; najpredávanejí album roka je od Taylor Swift, s 1,352 mil. kusmi), z albumu Thriller 187,000 a z The Essential Michael Jackson 125,000 kusov (okrem ďalších albumov)!

Celkovo sa tak predalo viac ako 800,000 kusov Michaelových albumov len tento týždeň v USA, čo je oproti minulému týždňu je to nárast o 90%. Singlov sa predalo 2,2 milióna!!!

Pojednávanie o opatrovníctvo bolo preložené o týždeň!

Na žiadosť Katherine Jackson, ktorá sa chce "dohodnúť" s Debbie Rowe.

Katherine má dočasnú starostlivosť o deti, a sudca jej vyhovel, a preložil pojednávanie na 20.7. na 8:30.

Napriek tomu, že Debbie Rowe doteraz priamo nežiadala o zverenie starostlivosti, právnik Katherine sa vyjadril, že sa chcú dohodnút v priateľskej zhode tak, aby to bolo čo najlepšie pre deti.

Zároveň Michaelovým prianím v závete je, aby sa o deti starala matka Katherine alebo Diana Ross.

Michael nemal rakovinu kože!

Aspoň to tvrdí Dr. Arnold Klein, ku ktorému Michael pravidelne chodil (a ktorý je teraz na zozname doktorov, ktorých vyšetrujú).

Podľa neho nezistil žiadne známky na Michaelovej pokožke, napriek mediálnych správam.

Podľa správ, mal Michael chodiť na iné procedúry, a správy o "rakovine" boli účelovo prezentované.

Ako je to s Grace Rwaramba???

Pred časom odmietla, že by dala rozhovor, v ktorom by očiernila Michaela!

Na druhej strane je tu jej rozhovor s Daphne Barak, ktorý má síce vo videu len 1 minútu, v ňom totiž Rwaramba hovorí ako mala dostať výpoveď (pravdepodobne od Dr. Tohme Tohme) spôsobom, že jej mal dať smiešny (nízky) plat, teda, aby sama odišla.

(za tento rozhovor mala dostať Rwaramba zaplatené)

Povedala, že ju to neprekvapilo, lebo sa to stalo už predtým. Teda aspoň z tohto videa sa ukazuje, že ju prepustili, lebo odmietla ponúkanú mzdu.

V pondelok bude pojednávanie na opatrovníctvo deti, a Grace Rwaramba je jedna z dôležitých postáv, keďže sa o deti starala od narodenia.

Daphne Barak urobila rozhovor aj s Katherine a Joeom Jacksonom v roku 2004 na obhajobu Michaela počas procesu!

Spomienka v GARY

Včera sa konala spomienka v rodnom meste Michaela v Gary.

Viac ako 6000 ľudí prišlo na miestny štadión the Steel Yard, aby si pripomenuli pamiatku Michaela.

Jednými z hlavných pozvaných boli aj Joe Jackson a Jesse Jackson.

Michael žil v Gary do svojich 11 rokov, keď sa v roku 1969 definitívne odsťahovala celá rodina do Chicaga a potom do LA, v roku 2003 získal Michael čestné občianstvo mesta a zlatý kúč od starostu.

Jesse Jackson na štadióne mal krátku modlidbu a zúčastnených vyzval, aby nielen napodobňovali Michaelov tanec, ale aby študovali ako Michael, mali disciplínu a dokázali tak zo seba dostať len to najlepšie ako Michael.

Joe spolu so starostom odhalili žulový pamätník Michaelovi!

Spomienkové časopisy!!!

Chcem vyzvať všetkých vás, ktorí žijete vo veľkých mestách ako BA, KE a podobne, aby ste na diskusiu dali oznámenia, kde ste našli a kde sa dajú zakúpiť zahraničné špeciály o Michaelovi (ako Tesco a iné markety) ako People, TIME, HELLO, Rolling Stone.... a mnoho ďalších, ktoré nájdete !!!!

Hlasujte za Michaela!

Časopis TIME na svojej stránke dal hlasovať, či by mal Kongres prijať rezolúciu o Michaelovi ako hudobnej ikone a svetovom humanistovi!

Samozrejme že áno!

LINK

Pripravuje sa nová video hra

Oficiálne to potvrdil aj hovorca MJJ Productions, a podľa neho by mala výjsť okolo Vianoc, detaily zatiaľ nie sú známe.

Pichal si Michael injekcie sám?

Podľa správ, ktoré majú policajti z vyšetrovania, údajne si mal Michael vpichovať dávky utišujúcich prostriedkov sám.

Naproti tomu Dr. Klein, ku ktorému Michael pravidelne chodil tvrdí, že "nezistil" nejaké vpichy na Michaelovom tele, ani na krku ako sú niektoré informácie.

Ten sa stále obhajuje, že Michaelovi nepodával nič, čo by ho malo ohroziť na zdravý.

Neposkytol im však kompletné zdravotné záznamy, rovnako ako doktor, ktorý Michaela oživoval - Dr. Murrey!!!

Predaj albumov stále pokračuje

Nielen v USA ale aj UK.

Najsledovanejšie sú USA, kde sa predáva album Number Ones stále najlešpie, ale konečné výsledky budú až v nedeľu.

Očakáva sa, že sa predá ďalších asi 400 tisíc kusov albumov.

Dnes bude odhalený pamätník Michaelovi v Gary

Ako som vás informoval včera, dnes by mala byť spomienková slávnosť na Michaela v Gary, jeho rodnom meste, a starosta chcel, aby sa zúčastnil tejto akcie aspoň Joe Jackson.

Isté je ale to, že bude odhalený pamätník Michaelovi, ktorý vytvoril Senthil Muruganantham, a bude vysoký 2,4 m, za cenu 26 tisíc dolárov a vyzerať takto + video:

LINK

LINK

Free File Hosting at FileHive.com

AKTUALNE!!!

Oficiálne potvrené!!!

Michaelové nové skladby budú čoskoro vydané cez SONY/EPIC!!!

"Chuť tu určite je po novej hudbe. Ak vydáme čokoľvek z nevydaného materiálu, určite to bude fantastické, a určite to nepoškodí jeho odkaz a legendu, to určite v EPIC nedopustím". povedala šéfka Epic Amanda Ghost.

Podľa správ, by sa mal konať špeciálny koncert aj v O2 Aréne v deň Michaelových nedožitých narodenín - 29.8.2009

LINK

Nancy Malnik chce žalovať bulvár

... za to, že zverejnil súkromné fotky Michaela a detí z ich albumu na Facebooku!

Všetky peniaze, ktoré vysúdia, chcú venovať nadácii - "Make A Wish".

Priame vysvetlenie okolností ukradnutia fotiek - LINK

------

Osobne si myslím, že je zbytočne zvaľovať vinu na bulvár, osobné fotky nemajú byť čo na internete, o to viac, ak išlo o Michaela!!!

Rovnaký škandál má aj šéf britskej tajnej služby!

Raymone Bain sa vyjadrila k doktorom!

Tu je video, v ktorom hovorí, že bolo veľmi nesprávne, že doktori vediac, že Michael je závislý, predpisovali mu stále silnejšie lieky, a preto by mali byť vyšetrovaní, ona sama tvrdí, že nikdy nevidela počas jej práce s Michaelom nič čudné, a preto sa pýta, kto boli títo doktori, pričom nebola nadšená z toho, ako sa predvčerom Dr. Klein "obhajoval", že Michaelovi nepodával žiadne "svinstvá",... a k tomu, že objavujú v TV ľudia tvrdiac, že poznali Michaela, že sa s ním dlho alebo vôbec osobne poznali, aby vedeli povedať, ako to bolo s Michaelom, pričom v nich vidí oportunistov, a ich 15 min. slávy!!!

Celkom fajn video, dúfam, že ich bude ešte viac a najmä od ľudí ako je Raymome!!!!

Práve sa dostávajú na povrch aj "špekulácie" o tom, či existuje aj druhý aktuálnejší závet! Dokonca niektorí fanúšikovia hovoria, že john Branca by mohol byť jedným z tých, ktorí sú súčasťou sprisahania proti Michaelovi (tu už zachýdzame do inej témy, ale pozorne to sledujem)

VIDEO

LINK

Téma oficiálneho ONLINE obchodu

Je tu, a pridávajte do nej aj ďalšie len oficiálne linky a obrázky, ktoré najdete v najbližšom čase!!!!

Opakujem - len oficiálny obchod!

LINK

Kto bude platiť výdavky za rozlúčku?

Stále viac sa dostáva do popredia "spor" o to, kto by mal zaplatiť výdavky za poslednú rozlúčku s Michaelom v LA!

Hovorca radnice v LA tvrdí, že by to mali urobiť AEG Live, žiadali aj verejnosť a fanúšikov, ale podarilo sa im získať čosi viac ako 50.000 dolárov vo verejnej zbierke z viac ako 2,5 mil dolárov, ktoré stáli políciu na zabezpečenie bezpečnosti.

Novinky vo vyšetrovaní!

Podľa správ vyšetrovateľov, podľa ich zistení mohlo dôjsť (zatiaľ) k neúmyselnému zabitiu zo strany lekárov, ktorí Michaelovi predpisovali nepovolené látky, ktoré nie sú na domáce použitie.

Zatiaľ vyšetrovatelia čakajú aj na toxikologické výsledky pitvy, a na základe nich budú ďalej postupovať, je veľká prevdepodobnosť, že budú kriminálne vyšetrovať Michaelovu smrť ako zabitie.

Jeden z doktorov poslal Michaelovi sprievodný list, v ktorom mu predpísal silnejšiu látku ako Demerol, ktorú opísal ako "lepšiu" v tom, že chcel znížil Michaelovu závislosť na narkotikách.

Policajní vyšetrovatelia našli u Michaela už počas razie v 2003, mnoho striekačiek, silných narkotík a utišujúcich prostiedkov, steroidov, antidepresív...

Na predpísanie týchto prostriedkov používali doktori mená Michaelových zamestnancov!

"Lieky" v tomto čase cca. od 2002-2005 mu predpisovali prinajmenšom 5 "doktori".

Viac fotiek - LINK

Obrázek

Obrázek

???

Podľa správ, Michaelovo telo by malo byť prevezené na Neverland, rodina vraj stále čaká na povolenie na pochovanie Michaela tam (a prípadne čaká aj na výsledky pitvy), alebo spopolnia telo a popol by bol rozsypaný po ranči.

(aj keď nerád špekulujem, a nechcem bulvarizovať, dávalo to zmysel..., inak by ho už dávno pochovali na Forest Lawn, kde podľa oficiálnych dokladov je len prechodne!)

ONLINE obchod !!!!

Už to prišlo, už je to tu...

Online obchody s oficiálnymi predmetmi s témou King of Pop!

Uvedomte si, že kúpou oficiálnych vecí podporujete Michaela a jeho deti!

----------------

LINK

----------------

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Rozlúčka v Gary

V rodnom meste Michaela, v Gary, bude zajtra verejná rozlúčka v US Steel Park, o 18 hodine večer.

Aj keď bez členov rodiny, starosta by chcel, aby tam prišiel aspoň Joe Jackson, Michaelov otec.

Ďalšie momenty...

Ďalšie momenty z rozlúčky - už sa ani nemôžem pozerať na tie obrázky, je to naozaj dojemné, keď si predstavíme ako to s nimi bude, ako budú teraz bojovať s médiami...

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Aspoň niekto...

Prečítajte si tento blog, ktorý napísal 70r. pán Mikloško!

Pridajte mu karmu aj komentár!

Konečne niekto, kto otvára oči všetkým generáciám!

LINK

Pozor, pricházda odporná kniha

Chcem vyzvať všetkých vás, ktorí ste nielen Michaeloví fanúšikovia, ale aj naši členovia diskusie, aby ste v žiadnom prípade nepodporovali, nekupovali a bojkotovali knihu Iana Halperina, ktorá v najbližších dňoch uzrie svetlo sveta (15.7.) - Unmasked: The Final Years of Michael Jackson

Ďalej vás chcem požiadať, aby ste svoj bojkot neprejavovali podporou na iných diskusiách na nete v článkoch, ktoré sa objavia, nereagujte, nepíšte zbytočné a prehnané reakcie, a najmä, odovodnite to (ak už niečo budete písať), že celá jeho kniha je obrovské klamstvo, na ktorom sa chce tento pseudo spisovateľ priživiť, a že žiadne z jeho tvrdení nedokázal nikdy obhájiť a preukázať na základe nejakých faktov a relevantných dôkazov!

O ďalšom priebehu vydania budem písať neskôr na diskusii, vrátane všetkých obludných klamstiev! (verím, že rodina Jacksonovcov ho bude žalovať!)

Image Hosted by FileHive.com

Paris a jej príhovor

Od utorkovej rozlúčky, si len na internetovom portály YouTube pozrelo jej príhovor o ockovi Michaelovi zatiaľ takmer 3,2 mil. ľudí a zatiaľ má viac ako 21 500 komentárov!!!

Michaelova smrť - 2 najväčší príbeh storočia!

Podľa ďalších výsledkov prieskumov sa ukázalo, že Michaelova smrť bola druhým najväčším príbehom tohto storočia, pokiaľ ide o mediálne pokrytie:

Top internet, blogs and social media stories (prehľad internetového a blogového sveta):

1 President Obama 2008

2 Michael Jackson's death 2009

3 Iraq invasion 2003

4 Beijing Olymipcs 2008

5 Global financial meltdown 2008

6 Hurricane Katrina 2005

7 Pope John Paul II death 2005

8 9/11 Terrorist Attacks 2001

9 Asian Tsunami 2005

Top mainstream media stories (pokrytie v hlavných médiách - tv a denníky):

1 President Obama 2008

2 Hurricane Katrina 2005

3 Global financial meltdown 2008

4 Iraq war 2003

5 9/11 Terrorist Attacks 2001

6 Beijing Olympics 2008

7 Pope John Paul II 2005

8 Asian Tsunami 2005

9 Michael Jackson's death 2009

Source: Global Language Monitor (GLM)

LINK

Kde zmizla Michaelova rakva po rozlúčke?

Podľa správ, médiá nezachytili odchod Michaelovej rakvy zo Staples Center, a nevedeli, ako sa rodine podarilo ju odtiaľ dostať.

Teraz sa zistilo, že rakvu premiestnili tunelom pod Staples Centrom do vedľajšej budovy Nokia Theater, tu je fotka ako sa presunuli aj Janet, LaToya a Rebbie. tam poďakovali fanúšikom, ktorí poslednú rozlúčku videli na premietacom plátne!

Image Hosted by FileHive.com

Sledovanosť rozlúčky s Michaelom

Podľa odhadov, v USA sledovalo 31,1 milióna televíznych divákov, pričom ďalšie milióny cez internet!

Štatistika vychádza z výsledkov Nielsen Media Research.

Pohreb Ronalda Reagana v 2004 si pozrelo 35,1 miliónov divákov a pohreb princeznej Diany v 1997 33,3 miliónov divákov v USA.

Celosvetovo videlo rozlúčku s Michaelom údajne až 1,5-2 miliardy ľudí.

Doktor Klein podával Michaelovi iba Demerol

Aspoň to tvrdí v rozhovore pre ABC.

Podľa neho mu ho dávkoval iba príležitostne, aby Michaela "ukľudnil", pretože ten chcel od neho Diprivan, silné sedatívum, pričom ho mal Klein neustále vyrovať, že tieto silné sedatíva sú nebezpečné.

Tiež prezradil, že raz sa stal darcom do spermobanky, ale nikdy to nebolo pre darcovstvo pre Michaela.

Tu je rozhovor pre Larryho Kinga

Príchod pozvaných ľudí na kar!

Do hotela the Beverly Wilshire Hotel!

Michael stále dominuje v predajnosti!

Nielen v USA ale po celom svete. Ale asi najvýraznejšie je to v Amerike, kde sa tento týždeň predalo takmer 800 tisíc albumov a 2,2 miliónov singlov z jeho tvorby a Jackson5 a The Jacksons! (za necelé dva týždne je to len v USA 4,8 mil. singlov, a 1,3 mil. albumov)

Oproti minulému týždňu je to pre albumy nárast o 90%, keď sa ich predalo 422 tisíc!!!

Ako fyzické albumy sa takmer všetky vypredali z púlt obchodov, a Sony a Universal Music plánuje ešte nejaké doplniť.

Michael Jackson je tak už druhý týždeň najpredávanejším umelcom (nielen) v USA.

Tento týždeň má zároveň Michael v TOP10 všetky nmiesta obsadené s jeho albumami + The Jacksons.

V charte sťahovaných digitálnych singlov, je na prvom mieste so skladbou Man In the Mirror + ďalších 5 v TOP10.

Hostia na rozlúčke...

Okrem mediáne prezentovaných hostí, boli tam aj takí, o ktorých by nikto nepredpokladal, že budú pozvaní.

Jedným z nich bol aj Tommy Mottola. Ten Mottola, ktorého Michael nazval rasistom počas kampane na album Invincible.

Neverland ako posledný odpočinok?

Podľa správ, by Michaelovo telo mohlo byť pochované na Neverlande, údajne rodina požiadala o povolenie, najnovšie správy by mali byť dnes alebo zajtra.

Exclusive! This is NOT it!

Podľa exkluzívnych správ, by sa mal konať 29.8.2009, teda na Michaelove nedožité 51 narodeniny, špeciálny koncert v O2 Aréne v Londýne!!!

Detaily čoskoro...!!!

Sheila Jackson Lee!!!

Detaily o rezolúcii k Michaelovi neskôr!

Tu je video o tom, ako by chcela, aby Kongres ocenil Michaela ako skutočnú legendu a americkú Ikonu! (ak to schváli)

Michaelov úmrtný list

Je uvedené, že Forest Lawn je len dočasné miesto pre uloženie tela, nie je jasné, kde teda bude posledné miesto odpočinku!

Michael je uvedený ako - hudobník, pôsobiaci v - zábavnom priemysle, viac ako - 45 rokov.

Bydlisko má uvedené v Encine

Pokiaľ ide o rasu - černoch.

Informácie vyplnila LaToya.

Poďakovanie!!!

Prosím, napíšte maily dvoch slovenským (STV. TA3, JOJ) a ostatným českým televíziám, ktoré odvysielali priamy prenos z poslednej rozlúčky s Michaelom za ich podporu!!!

Hlasujte za ospravednenie!

Aby sa ten newyorkský bastard ospravedlnil za urážlivé slová voči Michaelovi!

Tu (prvá možnosť - YES) - LINK

Quincy Jones dnes v Česku

Legendární hudební producent Quincy Jones převezme v Karlových Varech od Nadačního fondu Slunečnice cenu za filantropii.

Více se dočtete zde: LINK

LIVE stream

Tu je priamy prenos!!!

Od domu v Encine po cintorín až po Staples Center!

LINK

Encino

Práve sa pripravuje eskorta Michaela z domu v Encine!!!

Sledujte LIVE BBC alebo CNN!

Potvrdené!

Michaelovo telo bude v Staples Center!!!!

Michaelovo telo bude prevezené tesne pred začiatkom rozlúčky!

Aktuálne!

CNN Live (linka nižšie), vysiela prenos záberov z cintorína!

STV Live

Dnešný večer bude na Dvojke patriť verejnej rozlúčke s kráľom popu.

Diváci Slovenskej televízie si budú môcť pozrieť pietny program v niekoľkohodinovom prenose.

Vďaka spolupráci s EBU sa STV pripojila k médiám po celom svete, ktoré sa rozhodli túto udalosť sprostredkovať. Samotný prenos zo Staples Center v Los Angeles sa začne dnes:

7. júna o 17.45 h na Dvojke a trvať by mal do polnoci.

Konkrétny program celej akcie je utajený do poslednej minúty.

Pre slovenských fanúšikov budú rozlúčku s Michalelom Jacksonom komentovať Roman Bomboš a Martin Kontúr.

Rozlúčku bude STV vysielať online aj na webe STV.

LIVE vysielanie - LINK

Čo ďalej s Neverlandom?

Majoritný vlastník Nevelandu poprel, že by sa z ranča stalo Michaelovo múzeum!

Colony Capital zatiaľ odmietli ponuku na 100 mil. dolárov od niektorých miliardárov-spoločností.

Jeden z manažérov mal nepriamo potvrdiť, že ranč sa nebude predávať žiadnej spoločnosti, aby sa stala ich vidieckým sídlom!

Colony Capital ale plánuje predať ranč, pričom ako mal povedať Tom Barrack, ktorého osobne Michael mal požiadať o odkúpenie dlhu ranča, Michaeloví dediči nebudú mať právo namietať! Rovnako, aj keby chceli urobiť z Neverlandu múzeum, museli by povedať - áno.

Podľa zmluvy, všetky peniaze, ktoré sa získajú predajom alebo akýmkoľvek zveľadením Neverlandu, budú použité na splatenie dlhu + provízie pre Colony, a všetky ostatné zisky budú rozdelené podľa percentuálneho podielu zmluvy!

Colony najprv diskutovali s Michaelom, aby sa predávali jednotlivé časti pozemkov, prípadne samostatne domy/budovy, Michael bol ale proti tomu.

Na otázky, či by sa nemohol Neverland stať podobným miestom ako Graceland, mazažéri oponujú, že ranč je príliš odľahlý a ďaleko od hlavných ciest a mesta, k tomu v susedstve sú iné slávne osobnosti (napr. pozemok bývalého prezidenta Regana), a tí by zrejme nesúhlasili s touto možnosťou!

Pravdepodobne bude ranč predaný nejakému milionárovi ako celok.

----------------------

No a tu sme pri bode, ktorý som opisoval už celé roky, sprisahanci dosiahli všetko čo chceli - odstránili definitívne Michaela a pozemok ranča tak môže by premenený na vinnú oblasť, ktorá je všade na okolo v danej oblasti!

O týchto skutočnostiach sa dočítate v tejto veľkej téme, ktorú som spracoval 22.2.2007!!!!

LINK

Jacksonovci pozvali hostí

Do the Beverly Wilshire Hotel ballroom, kde príde niekoľko sto ľudí, ktorí boli najbližší Michaelovi.

Bude to akýsi súkromný kar, kde budú všetci známy, vrátane Liz Taylor, Lizi Minelli a ďalších.

Včera večer mala rodina súkromnú rozlúčku (povedzme zádušnú omšu) vo Forest Lawn.

Paris so slzami v očiach!

Potom ako odchádza z rodinnej rozlúčky z cintorína!

Image Hosted by FileHive.com

Michaelova betonova rakva (skôr pomník) na cintoríne Forest Lawn Cemetery v Burbank, California v the San Fernando Valley of Los Angeles, bude uložená na tomto mieste!

Image Hosted by FileHive.com

Pohrebná miesnosť pre rodinnú rozlúčku!

Image Hosted by FileHive.com

------ EXCLUSIVE -------

Michaelova rakva na cintoríne, preložená do pohrebnej miestnosti!

Svetlá boli zhasnuté, ale...

Príchod rodiny a rakvy na cintorín (včera)

Hlasujte!

Či si Michael zaslúži byť - glorifikovaný, teda oslavonaný... ako Ikona... - v súvislosti s vyjadreniami Kongresmana!

ANO, pretože jeho slová nič nedokazujú, nie sú názor, ale nenávisť!

LINK

Michaelovo telo predsa len v Staples Center (?)

Podľa správ by jeho telo malo byť vystavené!

Ráno (miestneho času), bude mať rodina súkromnú rozlúčku, a potom bude rakva transportovaná ho haly!

Okamžite ako bude Michaelovo telo premiestňované, vám sprostredkujem priamy prenos!

Kongresman King

... neustále a najmä s veľkou "radosťou" pre médiá očiernuje a hrubo uráža Michaela neustálym opakovaním, že Michael znásilnil chlapov... a podobné špinavosti..., a obhajuje svoje tvrdenia.

Som zvedavý ako na to rodina a aj ostatní členovia Kongresu zareagujú...!!!

Jedna z najväčších životných chýb Michaela bolo to, že proti tomu nebojoval..., a nechal si myslieť ľudí to, čo teraz nahlas hovoria.

Premietanie v 88 kinách...

Aspoň to plánuje Cinedigm Digital Cinema Corp. s AEG Live, v ich sieťach kín, teda premietanie naživo verejnej rozlúčky s Michaelom.

Náramok a lístok

Takto vyzerajú lístky a náramok na zajtrajšiu verejnú rozlúčku - nie pohreb!!!

Ako vidíte, žiadne kamery, žiadne nahrávanie, bez náramku nikoho nepustia!

Image Hosted by FileHive.com

BH Magazino

Možno ich niektorí nepoznáte, ale... sú zaujímavé, v gréckom časopise.

LINK

Obrázek

"Gone Too Soon"

Toto video sa malo objaviť na BET Awards ako spomienka, ale neodvysielali ho!!!

Podľa správ pohreb sa vraj už koná!

Nie je to ešte potvrdené, ale... údajne už rodina v tajnosti pochováva Michaela!

Sú aj informácie, že na cintoríne sú tajne paparazzi, ktorí striehnu na fotky Michaela v rakve, ktoré potom predajú bulváru (takže čakajme "prekvapenie")

Či sa to potvrdí, uvidíme čoskoro!

Michael Bush a Dennis Thompkins mali pripraviť Michaelovo oblečenie (ako jeho dvorní návrhári) do rakvy a Karren Faye mala Michaela nalíčiť (tieto správy sa možno potvrdia neskôr)!

Média sú v pozore...

... a pripravujú sa nielen na zajtrajšiu verejnú spomienku, ale najmä na pohreb.

Žiadne detaily nie sú známe, a tak média sú v pozore na cintoríne v Forest Lawn!

Okamžite ako budú vysielať zábery z pohrebu, nie verejnej spomienky, budem pripravený aj ja zverejniť všetky novinky.

Buďte s nami, každú chvíľu budú nové správy!

Tu sú zábery z príprav na cintoríne, kde sa bude konať rodinný pohreb! (nehovoriac o prípravách v LA, každú hodinu narastá počet ľudí, médií a ... celé je to tam veľmi "rušné")

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

Rodina práve oznámila, kto bude na spomienke v LA!

Títo umelci budú spievať na verejnej spomienke v Staples Center v Los Angeles!

Ron Boyd (rodinný priateľ), Kobe Bryant, Mariah Carey, Andrae Crouch Choir, Berry Gordy, Jennifer Hudson, Shaheen Jafargholi (finalista Britain's Got Talent), Magic Johnson, Martin Luther King III, Bernice A. King, John Mayer, Lionel Richie, Smokey Robinson, Rev. Al Sharpton, Brooke Shields, Pastor Lucious Smith (rodinný priateľ), Usher a Stevie Wonder.

Hlasujte aj tu!!!

Proti psychopatickým vyhláseniam kongresmana Kinga:

Hlasujte za - No. His artistry outshone any allegations of impropriety.

LINK

Hlasujte !!!

... na FOX News, že vyhlásenia kongresmana Kinga boli odveci! (správa nižšie)

Hlasujte za - Peter King is wrong.

LINK

JOJ

Zajtra odvysiela tv JOJ špeciálne Promi Noviny o 21:55, moderátorom bude aj známy Bruno!!! (ako Michaelov fanúšik)

Teda nebudú vysielať poslednú verejnú rozlúčku, ktorá bude trvať 90 min., ale špeciálny zostrih!

AKTUALNE: Sudce rozhodol!

John Branca (dlhoročný právnik Michaela, ktorý pomohol Michaelovi pri kúpe a spravovaní ATV katalogu) a John McClain (hudobný expert a manažér, a dlhoročný Michaelov priateľ) sa stali administrátormi, teda správcami Michaelovho majetku!

Právnik matky Katherine (pre mňa nepochopiteľne) namietal, že ak by dostal Branca majetok pod kontrolu, mohli by spôsobiť "nenapraviteľné škody", keďže, ako tvrdili, Michael Brancu v minulosti viac krát "prepustil".

Brancov právnik oponoval, že o Michaela sa staral ako právnik, už keď mal 21 rokov, a teda veľmi dobre pozná dôležitosť a zodpovednosť voči Michaelovi, a bol aj jeho právnikom v čase uzatvorenia závetu, a znova ho Michael najal v polovici Júna.

Právnik Johna Brancu predložil aj list, ktorý poslal Michael Brancovi 17 júna, 2009, teda len 8 dní pred smrťou, v ktorom uvádza, že chce, aby jeho majetok spravoval John Branca!

Sudca prehlásil, že Michael mal dostatočne silný pocit, že títo ľudia sú najvhodnejší pre správu jeho majetku, a že nie sú neznámy ani Katherine.

Michaelova matka nebude mať možnosť spravovať ho, ale jej právnik bude mať právo námietky v prípade ich rozhodnutí!

Zároveň budú mať možnosť riadiť jeho obchodné záležitosti, ale niektoré obchodné rozhodnutia musí odobriť súd, v prípade, že by nedošlo k vzájomnej dohode.

Bol uložený úpis/cenný papier na 1 mil. dolárov na ochranu majetku.

Závet z roku 2002 nadobudol právoplatnosť.

Sudca dodal, že možno vymenuje zvláštneho právneho zástupcu, ktorý bude zastupovať deti!

V prípade, že by sa obe strany nevedeli dohodnúť, určí sudca nových správcov!

3 augusta bude ďalšie pojednávanie vo veci dohody a dojednania detailov, na ktorých sa musia obe strany dohodnúť!

Celkovo mali zastúpenie 8 právnici, 4 za vykonávateľov závetu, 3 za matku Katherine, a 1 právnik za štát zastupujúci charitatívne organizácie, ktorým Michael tiež odkázal časť majetku (cca 20%).

Ďalší 14 právnici sedeli v laviciach, zastupujúci AEG Live.

Podľa správ, Michael už v roku 1997 vymenoval Brancu a McClaina za správcov majetku v predošlom závete!

Vykonávatelia závetu tak budú spravovať a riešiť aj splatenie dlhov a žalob!

Čína považuje Michaela za Kráľa Popu

Podľa ankety, až 90% číňanov, ktorí majú k dispozícii internet a čítajú magazíny o hudbe a showbiznise, veria, že Michael je nevinný v prípadoch obvinení z 2003;1993.

Michaelova hudba ide v Číne na dračku...

Životopis za 48 hodín?

Dvojica Číňanov napísala za rekordných 48 hodín životopis Michaela Jacksona. Ani jeden z autorov ho nikdy osobne nestretol.

Kniha z názvom "Moonwalk in Paradise" sa dostala na pulty čínskych kníhkupectiev počas víkendu. "Autori" pracovali na Michaelovej biografii bez prestávky dňom i nocou, spoločnosť im robila len káva a cigarety.

"Pracoval som o dušu, pretože fanúšikovia nemôžu čakať mesiace," vysvetlil jeden z autorov Ťiang Siao-jü, ktorý je nielen hudobným kritikom, ale aj obdivovateľom Michaela.

Podobné instantné životopisy plánuje vydať minimálne desať ďalších čínskych vydavateľov.

TA3 bude vysielať rozlúčku naživo!!!

Posledná rozlúčka sa začne v utorok o 19.00 h SELČ. Z amerických televíznych staníc zabezpečí živé vysielanie z arény CNN, ABC, MSNBC a E! Entertainment. Rakúska stanica ORF bude mať od 18.05 h priamy prenos z rozlúčky. Diváci budú môcť priamy prenos sledovať aj na MTV, VH1 a VH1 Classic. Obrad odvysielajú aj nemecké stanice ARD, RTL, N24.

Na internete servery tmz.com, eonline.com, mashable.com, justin.tv, hulu.com, webtvhub.com, newteevee.com alebo livestation.com.

Zo slovenských televízii podľa informácií TASR odvysiela TA3 LINK celý priamy prenos od 19.00 h a televízia JOJ časti priameho prenosu.

Doposiaľ bolo len niekoľko televíznych udalostí, ktoré na krátky moment zastavili dych celému svetu. Patrilo k nim zavraždenie Johna F. Kennedyho v toku 1963, prvé pristátie človeka na Mesiaci v roku 1969 a smútočná rozlúčka s princeznou Dianou. BBC vtedy odhadovala sledovanosť na 2,5 miliardy divákov. Aj pohreb pápeža Jána Pavla II. pred štyrmi rokmi videli miliardy ľudí na celom svete.

Obrázek

"Don't f**king touch me!"

Aj takto sa Debbie ohradila nato, ako ju paparazzi otravovali v jednej reštaurácii, kde sa k nej priblížil jeden a ... pozrite video.

Podľa správ by mala byť nielen na pohrebe, ale aj na verejnej rozlúčke.

Rodina podá dnes oficiálnu žiadosť o preloženie pojednávania

... vo veci určenia správcov Michaelovho majetku a vykonávateľov záveru!

Rodina tiež uvádza, že chce mať viac času, aby zistili, či Michael nezanechal nejaký iný, novší závet!

Vykonávatelia závetu na Michaelov majetok bude John Branca a John McClain, najbližší spolupracovníci Michaela!

Michaelova matka má zatiaľ len dočasné a obmedzené právomoci, o tom ale musí rozhodnúť súd, ktorý rozhodne na základe závetu!

Matka Katherine chce vraj pred tým, ako niekomu zverí majetok, ktorý má hodnotu viac ako 1 miliardy dolárov, vedieť čo sa stalo jej synovi.

Dnes vyprší jej dočasná správa nad Neverlandom.

John Branca má tiež správu nad Michaelovými nahrávkami, ktoré neboli vydané!

Branca tvrdí, že je dôležité mať pod kontrolou licenčné spravovanie majetku a práv na hudbu čím skôr, aby sa minimalizovali aj straty nad ich "nekontrolou"!, vrátame vysporiadania sa s aktuálnymi žalobami, ktorých potencionálna hodnota prevyšuje 50 mil. dolárov.

Hodnota majetku osobných vecí Michaela, ktoré boli odvezené/vysťahované z Neverlandu, vrátane oblečenia, cien, nábytku, starožitností a vlastne všetkého... je asi 12 mil. dolárov.

Zároveň sa rodina chce venovať len pohrebu Michaela, preto žiada o preloženie!

----

K rozlúčke:

Ako som informoval, Michaelovo telo by malo byť pochované pred verejnou rozlúčkou, podľa informácií, by sa nemala rozlúčka v Staples Center premietať ani na veľkoplošných obrazovkách pred halou! Jediné vysielanie bude v TV!

Conrad Murray odmieta predpisovanie anestetík

... ktoré sa našli v Michaelovom dome, a ktoré sú veľmi silné a účinné!

Podľa jeho právnika, "doktor" nikdy nepredpísal ani nepodal Michaelovi nič, čo by ho malo zabiť!

Polícia dostala povolenia na prehľadávanie nielen Michaelovho domu, ale vyšetruje aj doktorov, a ich záznamy!!!

Detaily nie sú známe... zatiaľ!

Kongresman nechutne útočí

Napriek americkému právnemu systému, ktorý väčšina američanov považuje za sprvodlivý, napriek nulovým dôkazom, napriek súdným rozhodnutiam o nevine vo všetkých bodoch obžaloby..., kongresman, politik, ktorý má zastupovať právo a spravodlivosť dostal zo seba tie najnechutnejšie vyjardenia!

Pete King verejne prejavil svoju nenávisť voči Michaelovi, a nazval ho - pedofilom a zvrhlíkom.

Dúfam, že toto bude mať priame následky pre jeho politické kariéru a dúfam, že aj reakcie nenechajú na seba dlho čakať!

Zvažoval som, či toto video poslať, ale... pozrite sa na ten jeho ksicht - toto sú americkí politici, reprezentácia, ktorá nevidí do vlastných radov a na vlastných, skutočných zvrhlíkov!

---- EXCLUSIVE -------

Panoramatický pohľad na vystavené veci počas príprav na zrušenú aukciu spoločnosti Julien Auction House!

Stojí to za to!!!

Len na diskusii - LINK

Novinky o pohrebe!

Podľa správ Michaelovo telo nebude v Staples Center vystavené (neželá si to matka Katherine), pretože ho rodina chystá pochovať 2 hodiny pred verejnou spomienkou v už spomínanom Forest Lawn, v Hollywoode! (obrázky nižšie)

Na verejnej spomienke budú rečniť okrem Ala Sharptona a Jesse Jacksona aj iní, zatiaľ nepotvrdení (slávny) ľudia!

STOP....!

Opäť vás chcem vyzvať!

Nekupujte neoficiálne CD, DVD, knihy...; nesťahujte nelegálne skladby, albumy, a videá z internetu!

Všetko, čo nemáte si prosím zabezpečte cez oficiálnych predajcov (čo je, alebo nie je oficiálne si nechajte poradiť od iných fans, aj tu na diskusii)

Mali by ste chápať zmysel predaja a kúpy oficiálnou cestou!!!!!

(žiaľ) Prichádza invázia špinavého bulváru...

V Británii to začína a do USA to preniká...

Špinavosti a nechutnosti o (mierne povedané) "sexuálnych škandáloch"... výpoveďami ľudí, ktorí v minulosti boli súdom preukázaní ako klamári a podvodníci, napriek tomu poskytujú bulvárnym médiám špinu na Michaela v čase, keď sa už nemôže osobne brániť...

(nový) Dokument z čias the Jackson Five

V Harlem's National Black Theater, bude 14.7. premietaný dokument z roku 1974, počas vystúpenia the Jackson Five v Senegale!

Pôjde o 50 minútové video, ktoré doteraz nebolo zverejnené.

Michaelov posledný odpočinok, ale...

Stále silnejú správy, že Michaelovo telo bude dnes pochované, teda miestneho času v LA! (je to mínus 9 hodín z nášho času)

Tu sú obrázky, kde by mal byť Michael pochovaný, a kde je jeho telo podľa správ z médií!

Médiá to pozorne s paparazzmi sledujú, a v prípade akýchkoľvek nových skutočností, že sa deje pohreb, "sú okamžite pripravení"!

Ostaňte s nami..., dianie pozorne sledujem!

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

Potvrdený rekord!

Michael vytvoril aj po smrti nový rekord v britskej hitparáde!

Má najviac singlov v TOP40! (Detaily neskôr!)

Michaelovo telo nebude vystavené?

Podľa správ by vraj nemalo byť vystavené - buď s otvorenou rakvou alebo aspoň rakva - pri verejnej rozlúčke!

V podstate sa hovorí, že to možno budú len nejaké verejné prejavy známych ľudí, a niektorých priateľov Michaela.

Správy tiež hovoria, že by sa mala konať dnes súkromná rozlúčka-pohreb, a Michaelovo telo by malo byť následne pochované!

Nikto nevie priame informácie, aká bude verejná rozlúčka, ale podľa správ sa chystajú desaťtisíce ľudí do LA, hovorí sa napr. o britskej invázii fanúšikov, ktorí vypredali všetky lety do LA.

Investigatívny reportéri hovoria, že v Michaelovom dome sa našli silné anestetiká, ktoré sa používajú len pre operácie na uspanie, a vyšetrovatelia hľadajú dôkazy v predpisovaní týchto prípravkov lekármi, ktorí Michaelovi predpisovali recepty.

No dúfam, že toto neurobia... celému svetu, že nevystavia Michaelovo telo svetu, obávam sa, že potom to bude riadna bublina a sklamanie!

Michael prekonal Elvisa v britskej hitparáde

Podľa výsledkov, ktoré by mali byť známe dnes večer pre aktuálne výsledky predajnosti, Michaelove albumy a single ovládli britské hitparády!

Michael prekonal aj Elvisa v počte singlov v TOP40, Elvis ich mal 6 v jednom týždni, Michael ich má teraz 13!!!

VPokiaľ ide o albumy, vyzerá to tak, že Michael bude mať v TOP10 až 5 albumov!!!

Rovnako aj v DVD predajnosti, v TOP 50 má Michael 10 DVD titulov.

Presné čísla budú dnes večer alebo zajtra!

Zajtrajšie pojednávanie presunuté

V stredu sudca rozhodol, že Michaelova matka Katherine bude mať oprávnenie nad 2000 vecami patriacimi Michaelovi z ranča Neverland, ktoré mali byť vydražené!

Sudca Mitchell Beckloff tak dosiahol kompromis medzi jej právnikom a vykonávateľmi závetu.

Michaelova matka ale nemá oprávnenie nad finančnými záležitosaťmi Michaela.

Katherine chcela prevziať kontrolu nad všetkými záležitosťami Michaela, pretože mala obavy, že by niekto mohol Michaelov majetok rozkradnúť, na základe mylného predpokladu, že Michael nezanechal závet.

John Branca ale predložil závet z roku 2002, a tým sa niektoré veci vyjasnili. (kompletný závet je na diskusii)

Zajtra malo byť pojednávanie v súvislosti vykonaním závetu a opatrovníctva detí, do ktorého sa zapojila aj Debbie, to však bolo preložené na 13.7., aj vzhľadom na pohreb.

Jesse Jackson o deťoch

Pre agentúru AFP sa vyjadril, že deti chcú žiť s rodinou Michaela, pretože Debbie, ich matku nepoznajú!

"V tomto štádiu pani Rowe nie je v ich životoch, oni ju nepoznajú, ona nepozná ich.

Som si istý, že deťom bude najlepšie so starými rodičmi a pri ostatnej rodine, ktorú skutočne poznajú".

Súdne pojednávanie, ktoré malo byť 6.7, je preložené na 13.7., ohľadom opatrovníckych práv, ktoré žiada(la) Debbie, aj keď podľa jej právnika nie je ešte rozhodnutá. Podanie na súd dala pred odhalením závetu, aby zabezpečila deťom bezpečnosť výchovy v prípade, ak by závet toto neupravoval.

V závete sa nakoniec stala opatrovníčka-poručníčka matka Katherine alebo Diana Ross.

NatMag special

Britský magazín NatMag vydal 132 stranový špeciál, iba 200,000 kusov bude vydaných, cena £2.99

Objednávka - LINK

LINK

(Kto ho objedná pre mňa???)

Image Hosted by FileHive.com

Al Sharpton chce, aby sa vydali poštové známky

... preto chce požiadať americký poštový úrad, aby vydal známky s podobyzňou Michaela.

Tento proces ale trvá dosť dlho, keďže až 5 rokov po smrti sa môžu vydávať pamätné poštové známky.

Poštový úrad ich však plánuje.

Dr. Tohme Tohme prehovoril (?)

Pre agentúru AP poskytol rozhovor, v ktorom si spomínal na stretnutie s Michaelom.

"Videl som, ako láskavý a nádherný človek to bol. Videl som ho s deťmi, no nikdy som nevidel lepšieho otca, tak som sa rozhodol mu čo najviac pomôcť."

Tohmeho minulosť nie je jasná, ale k Michaelovi ho dostal brat Jermaine, aby pomohol "zachrániť" ranč Neverland.

"Za posledný rok a pol som bol Michaelovým najbližším človekom. Skontaktoval som sa s Tomom Barrakom, a chcel som ho zapojiť do tejto záchrany ranča. Najprv váhal, ale potom povedal - Tak, poďme sa pozrieť na Michaela."

Potom ako sa Tom Barrak, majiteľ Colony Capital, stretol s Michaelom, bol vraj ohromený ako bol Michael inteligentný a sústredený v tejto veci. Barrak následne odkúpil dlh voči banke, a vytvorili spoločný "podnik".

To bol podľa Tohmeho začiatok jeho spolupráce s Michaelom, ktorá viedla až ku koncertom v Londýne.

Tohme k tomu, že je neznámym človekom v brandži povedal:

"Neznášam to slovo - tajomný muž. Ja som v tomto samotár, rešpektujem súkromie iných, no moje súkromie v ostatnom čase nerešpektuje nikto."

Počas rozhovoru mu neustále vyzváňal telefón, nezvíhal, ale na pár z nich sa ozval, jedným z nich bol aj Jesse Jackson.

Cíti sa byť dotknutý nad tým, ako ho niektoré médiá obviňujú, že je zapojený k skupine Nation of Islam.

"Nemám nič proti nikomu, ale neviem kto sú to Nation of Islam. Keď som prevzal kontrolu nad Michaelovými záležitosťami, vyhodil som niektorých, ktorí patria k tejto skupine."

Tohme má libanonský pôvod, ale vyrastal v LA, odmietol sa rozprávať o jeho súkromnom živote.

"Ja nie som nikto, nie som dôležitý, chcem hovoriť iba o Michaelovi Jacksonovi."

O Michaelovej smrti sa vyjadril, že je z toho zničení, že je to neuveriteľné.

"Vždy mi hovorieval: Chcem, aby si ma ľudia pamätali, ak tu už nebudem."

O finančných záležitostia hovoriť nechcel, ale dodal, že bol schopný zariaďovať mnohé lukratívne zmluvy, ktoré by zabezpečili deti do budúcnosti.

Vymenoval niekoľko mien ľudí, ktorí boli Michaelovými hovorcami, manažérmi, ktorí prichádzali a odchádzali..., ale on mal byť tou ústrednou postavou, zahrňovalo to aj možnú show na Broadwayi s témou Thriller, obchodnú značku na predaj oblečenia... a tiež bol vo vyjednávaniach v hlavnej Michaelovej obchodnej činnosti v Sony/ATV.

Podľa neho sa snažil udržiavať istých ľudí od Michaela, ktori mali záujem prevziať kontrolu nad Michaelom.

"Ja nepatrím do hudobného biznisu, ale vybudoval som okolo Michael ohradu, aby som Michaela pred týmito ľuďmi ochránil."

Ako povedal, znížil Michaelove výdavky aj tým, že prepustil niekoľko ochrankárov, a 2x aj pestúnku Grace Rwaramba, na Michaelov príkaz.

"Chcel som urobiť všetko preto, aby som minimalizoval výdavky a zvíšil tak peniaze, ktorými by sa ušetrilo pri splátkach za pôžičky.

Mali sme dohodu, že ja sa nebudem starať do jeho creatívnej činnosti a on mne do obchodných rozhodnutí."

Povedal, že keď pracoval s Michaelom, venoval sa iba jeho aktivitám, a svoje odsunul. Najviac si tak cení úspech so zmluvou s AEG Live na koncerty v Londýne.

Tohme bol ohromený Michaelovým svetom, cestovali spolu po svete, a videl aj to, ako sa k nemu nielen fanúšikovia správajú.

"Nikdy som nevidel to, ako veľmi ho jeho fanúšikovia milujú, a ako im on ich lásku opätuje."

Aj napriek tomu, že má pred menom titul DR, v záznamoch nemá, že by vykonával prax v USA.

Podľa neho, bol Michael vo výbornom stave, s deťmi mali výživový program a Michael navyše aj zdravú diétu, nikdy nejedol červené mäso, nepil alkohol, a nemal podľa neho ani užívať lieky.

Je vraj smutný z toho, že Michael nebude pochovaný na Neverlande, pretože je to svet, ktorý si Michael vytvoril.

Michaelova matka a sestry boli proti.

Povedal aj zaujímavú vetu, že s Michaelom hovorili o možnosti vytvoril niečo ako Graceland, ale 10x väčší!!, kde by fanúšikovia mohli prísť pozrieť jeho vystavené veci a pamiatky na kariéru vrátane cien.

V deň Michaelovej smrti bol v nemocnici.

Spomenul si na dve chvíle: ako Michael prišiel k nemu domov na večeru Vďakyvzdania, a keď mu s deťmi cez telefón blahoželali k narodeninám, a naposledy, keď videl Michaela v Staples Center na skúškach. Poslednými slovami od Michaela boli, "I Love You".

Obrázek

Michael Jackson: The Untold Story of Neverland DVD

Televízia CBS zverejnila niekoľko ukážok z tohto pripravovaného DVDčka, ktoré pripravil Larry Nimmer, dvorný Michaelov fotograf a kameraman, ktorá zaznamenával Michaela najmä počas procesu na Nevernalde!

Je to krásne...

Viac o tomto DVD na jeho stránke s objednávkou LINK

Šokujúce video... 1996

V tomto videu uvidíte Michaela, ako sa "obhajuje" pred špekuláciami, nezmyslami bulváru a odpovedá na otázky počas vypočúvania v roku 1996, v žalobe, ktorú proti nemu podal jeden zamestnanec!

Odpovedá na otázky ohľadom Jordyho Chandlera, či vedel, že naňho podali žalobu... pričom cituje Ježišovo učenie o vzťahu k deťom, že nie je gay, že si nebiely pokožku, či nevie, čo robili jeho zamestnanci..., tých, ktorí ho obviňujú nazýva klamármi...

Anglický prepis a VIDEO tu (celkový výsluch má 3 hodiny, tu iba 3 minúty) - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Historický hrad ožije tanečnou párty

Historický hrad ožije tanečnou párty venovanou pamiatke Michaela Jacksona

Historický hrad Beckov sa v piatok 24. júla premení na dejisko veľkej tanečnej párty venovanej pamiatke kráľa popu Michaela Jacksona. Festival V.I.P. hrad Beckov '09 venuje ikone hudobného priemyslu špeciálny set, ktorý pre túto príležitosť namixoval dídžej JT BIG.

Set bude venovaný najznámejším hitom Michaela Jacksona. Nevynechá ani notoricky známe skladby z albumu Thriller, ktorý spôsobil skutočné šialenstvo a lásku miliónových más," priblížila PR manažérka festivalu Zuzana Kizáková. Ako uviedla, naaranžovaný bude v hudobnom štýle house a vyzývavému tancu sa nebudú klásť medze.

"Jackson nebude v zrúcaninách beckovského hradu prítomný len hlasom, ktorý si získal fanúšikov po celom svete, ale aj celou svojou osobnosťou. Do veľkolepej projekcie bude vyobrazený motív Jacksona a aj časti jeho nezabudnuteľných klipov. A namiesto sviečok sa zapáli na Beckove ohňová šou."

Pod holým nebom uprostred historickej pamiatky vyrastú dve hudobné pódiá. Podľa organizátorov sa bude hrať elektronická hudba všetkých druhov.

„Michael Jackson je človek, ktorého talent a húževnatosť posunuli za hranice možností. Jeho gestá, hudba, tanec, klipy boli novátorské. Je pre nás veľkou inšpiráciou, pretože aj my ako organizačný tím chceme posunúť hranice nášho festivalu. A chceme zanechať odkaz,“ vyjadril sa usporiadateľ akcie V.I.P. hrad Beckov Jozef Petráš, ktorý sa s projektom „hradnej“ párty vracia po dvoch rokoch.

Kde bude pohreb a aký?

Fotka prevozu údajne Michaelovho tela!

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

Stále sa špekuluje, kde by mal mať Michael pohreb, a kde bude jeho telo na poslednom odpočinku.

Pre rodinu je dôležité aj to, v akom náboženskom obrade bude.

Michael bol svojho času (do nejakých 28 rokov) Jehovista, potom jeho vierovyznanie bolo len v odkaze k bohu, no nič určité.

Jermaine konvertoval na islám, a média od istého času písali, že aj Michael praktizuje islám.

Michaelove deti sú poloviční judaisti, keďže Debbie je tiež podľa dostupných správ židovka, a aj Michael sa snažil v ostatných rokoch udržiavať isté (bohužiaľ nevhodné a nebezpečné) kontakty so židovskou obcou (zrejme kvôli deťom, ktorým chcel priblížiť túto vieru)

Včera som vás informoval, že rodina sa stretla v dome Janet Jackson, aby asi rozhodovali o tom, kde bude Michael pochovaný.

Obrázek

Joe Jackson sa v tom čase stretol aj s Al Shaprtonom, ktorý, ako sa predpokladá, bude mať ako reverend prejav na Michaelovej verejnej rozlúčke, spolu s Jesse Jacksonom, tiež reverendom.

Obrázek

Obrázek

Bravo Special

Oskenované vydanie... LINK

(mimochodom, to akože bez toho, aby som niečo nenapísal na hlavnú stránku, a nezvýraznil, že je to EXCLUSIVE a dal linku, vás akože nezaujímajú iné nové témy na diskusii, ako tá s Bravom?)

Obrázek

Niekoľko ďalších nových fotiek

... z Neverlandu, zo dňa 2.7.

LINK

Na moje prekvapenie, je vo vynikajúcom stave, zámoček je prázdny, zábavný park už nie je (fotka), ale... krajina je nádherná!

Image Hosted by FileHive.com

Rukavica v aukcii

Podľa predpokladu sa uskutoční 2.10. aukcia, kde by sa mala predávať rukavica, ktorú Michael používal na turné Victory a ktorá sa stala ikonou!

Navrhol ju Ted Shell z Ted Shell Designs v 1984 a celá svetielkuje vďaka 9v baterke!

Odhadovaná cena - 60 tisíc až 1 milión dolárov

Image Hosted by FileHive.com

John Branca a Michael

V roku 1987 bol Michael svedkom na jeho svatbe!

John Branca je vykonávateľom aj Michaelovho závetu, bol jedným z mála ľudí, ktorým Michael výhradne dôveroval!

Image Hosted by FileHive.com

MTV Víkend

Práve prebieha na MTV Víkend, kde budú aj dva špeciály - MTV NEWS MICHAEL JACKSON A TRIBUTE + MICHAEL JACKSON GREATEST TV MOMENTS

LINK

Aktuálne je Michael v rebričku najobľúbenejších umelcov na stránke MTV na prvom mieste!

Socha vo Švajčiarsku

Vo Švajčiarsku bola vystavená 12 metrov vysoká socha použitá v kampani počas HIStory Tour!

Existuje 19 takýchto sôch, a iba 2 sú v Európe.

Vo Švajčiarsku sa plánujú spomienkové stretnutia, no aj v Irsku!

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

New Musical Express

Michael Jackson - Special Tribute

Ďalší významný časopis so špeciálom o Michaelovi!

Objednávka - LINK

Cena - €3,60 + poštovné asi €2,30!

(Prosím, ak bude niekto objednávať špeciály, nech dá vedieť na diskusiu, aby hromadnejšie objednávali!!!

Ja osobne mám záujem o kompletné špeciály, je potrebné vedieť cenu!!!)

Image Hosted by FileHive.com

Michaelove albumy idú na dračku

Nielen v USA ale aj UK, ibaže... samozrejme, nikto nebol na túto situáciu pripravený, a tak nebolo dostatok albumov fyzicky v obchodoch.

V USA chce Sony vydať asi 3 mil. kusov rôznych albumov, rovnako aj Universal Music, ktorá vydáva albumy Jackson5 a The Jacksons.

Pre celý svet tak bude pripravených asi 8 mil. albumov.

Rovnako zaznamenal aj YouTube masívny nárast sledovania vídeí, a na druhej strane sa zaznamenal aj vysoký počet nelegálne sťahovaných skladieb cez tvz. P2P siete.

Streamovacia služba Pandora zaznamenala 500,000 novo založených vysielacích účtov, ktoré vysielajú Michaelove skladby!

Podľa niektorých hudobných pozorovateľov, by mohli byť tieto Vianoce o Michaelovi Jacksonovi! Ošiaľ od smrti Michaela bude trvať ešte možno 3 týždne, ale... poväčšine Vianoce sú obdobím nových vecí, určených presne na toto obdobie do predaja.

Jeden predajca hudobného obchodu povedal, že Michaelova smrť spôsobila ošiaľ, aký tu nebol, pretože sa predávajú aj také veci, ktoré sa nepredávali celé roky, a nevie o nikom, kto by v prípade smrti niečo také opäť spôsobil. Možno iba Paul MacCartney...

Madonna

Vydala vyhlásenie, v ktorom uvádza, že jej koncerty v O2 aréne venuje Michaelovi!

Obrovská požiadavka na lístky - 500.000.000 kliknutí!!!

Viac ako 500 miliónov, takéto množstvo kliknutí ľudí žiada o lístky na poslednú rozlúčku s Michaelom z celého sveta! (lepšie povedané, stránka Staples Center zaznamenala takéto číslo kliknutí ľuďmi, ktorí žiadajú o lístky)

K dispozícii je len 17,500 lístkov.

LINK

Podľa pôvodných informácií, mali mať možnosť prístupu len americkí občania, ale organizátori povolili aj britským záujemcom prísť do Stample Center, ak získajú lístky!

Niektoré stanice v LA uvádzajú, že asi 1400 policajtov by malo byť prítomných, aby zabezpečili bezpečnosť.

Image Hosted by FileHive.com

Detaily samotného pohrebu rodina nezverejňuje, a bude to striktne súkromný pohreb.

Ten by sa mal konať v - 6300 Forest Lawn Drive

Los Angeles, CA 90068 - je to krásne miesto na posledný odpočinok Kráľa Popu.

Tu je ukážka: LINK

Obrázek

Obrázek

Pozor na vírusy a spamy!

Opakujem, neotvárajte neznáme pošty v mailboxe!

Internetom sa šíria vírusy a spamy pod Michaelovým menom!!!

Michael dominuje hitparádam!

V Billboarde láme všetky rekordy!

V Top Digital Albums chart má v TOP10 6 albumov! (z toho prvé 3 miesta)

V Billboard Comprehensive Albums chart má v TOP10 3 albumy, všetky na prvých 3 miestach!

V Top Pop Catalog chart má v TOP10 až 8 albumov + Jackson5 výberovka

V Hot Digital Songs chart má v TOP10 6 singlov!

V Hot Digital Tracks chart má v TOP10 4 skladby!

V Hot Ringtones chart má v TOP10 2 skladby!

-------

Keby pravidlá Billboardu neurčovali, že albumy staršie ako 18 mesiacov nemôžu byť v oficiálnej hitparáde najnovších albumov, Michaelove albumy by boli v top10 na najvyšších miestach, lebo za ostatný týždeň sa predalo viac jeho albumov ako aktuálnych, nových albumov skupín ako napr. Black Eyed Peas...

Ako to bude s poistkou?

Lloyd's of London, poisťovňa, ktorá mala uzatvorenú poistku s AEG Live na Michaelove koncerty, sa prostredníctvom hovorkyňe vyjadrila, že nie je žiadna poistka vzťahujúca sa na smrť spôsobenú predávkovaním sa, pretože žiadna poisťovňa by niečo také neuzatvorila.

Je to v protiklade s tým, čo predstavitelia AEG Live tvrdili včera, že majú poistku aj na takýto prípad!

Poisťovňa si zároveň vyžaduje pri podpise lukratávych zmlúv ako bola tá s Michaelom, aby boli predložené aj zdravotné posudky.

Hovorkyňa sa priamo nevyhadrila k zmmluve AEG, ale vystáva tu problém, ako potom dopadne výsledok pitvy, podľa ktorého potom bude určujúcim faktorom stav v akom Michael bol.

V akom stave bol pred podpisom zmluvy Michael?

Podľa ostatných správ, ktoré som vam priniesol včera, v Michaelovom dome sa našli nejaké silné sedatíva, ktoré mohol Michael používať ako uspávacie prostriedky, keďže trpel nespavosťou!

V médiách sú zatiaľ len špekulácie, pretože nie je žiadna oficiána pitva, ale niektoré médiá prinášajú správy, že Michael si mal na kozmetické zákroky nechávať pichať celkovú anestézu, aby spal, a to aj v prípadoch, ktoré si vyžadovali len lokálne umrtvenie.

Madonna

Pridala na svojej včerajšej šou imitátora Michaela, aby mu aj takto vzdala hold!

Obrázek

INSIDE Neverland

... pozrite si aktuálne fotky z vnútra zámočku a okolia Neverlandu urobené včera!

LINK

Obrázek

Tlačovka!

Na tejto oficiálnej stránke sa budú môcť registrovať tí, ktorí majú záujem o lístky!

Jedna osoba bude mať možnosť získať 2 lístky, potom, ako dostanú email o tom, že boli vybraní! V pondelok si musia vybrať lístky s miestami!

Celkovo je k dispozíci 17,500 lístkov!

Do haly sa dostanú len tí, ktorí budú mať lístky, ostatní budú môcť sledovať prenos buď pred halou, alebo doma, cez živé vysielanie! Robia to z bezpečnostných dôvodov!

Lístky sa nepredávajú, ale žrebujú, teda nikto nemôže získať žiaden profit, a kto by chcel na tomto kšeftovať - shame on them!

Žiadne detaily o priebehu neboli zverejnené!

*

LINK

*

Image Hosted by FileHive.com

Billboard Tribute časopis

Billboard pripravil špeciál o Michaelovi, s kompletnými informáciami jeho úspechov v hitparádach!!!

*

Objednávka - LINK

*

Dátum vydania 11.7., cena 6,99 dolárov

(ak niekto bude objednávať, dajte mi vedieť do pošty, určite chcem jedno číslo!)

Image Hosted by FileHive.com

Ďalší doktor na scéne...?

Zatiaľ ho nikto priamo a oficiálne nekontaktoval, ale Neil Ratner bol Michaelov doktor počas turné HIStory, odmieta sa k čomukoľvek vyjadrovať, v roku 2003 bol odsúdený za krátenie povinného poistenia!

Je vraj zdrvený touto správou, lebo ho považoval za blízkeho priateľa, a poznal Michaela ako človeka! Podľa správ mal tiež Michaelovi predpisovať nejaké "utišujúce" prášky proti bolesti a nespavosti.

Michael otlačaný na masle

V Iowe, na každoročnom veľtrhu mliečných výrobkov, je predstavené maslo s potlačou Michaela, ako spomienka!

Obrázek

CNN hlasovanie!

Podľa výsledkov, až 51% američanov sa považuje za fanúšika Michaela Jacksona!

LINK

Ďalšie titulky časopisov

Ak máte časopisy, špeciály, oskenujte ich, môžete aj zaujímavé obsahy a dajte to na diskusiu do tejto témy - LINK

Sú tam aj tieto obrázky - Michael s celou rodinou!

Image Hosted by FileHive.com

Prokuratúra chce prešetriť lekárov!!!

Prokuratúra v LA začala vyšetrovania jednotlivých doktorov, ktorí mali predpisovať Michaelovi "lieky", a utišujúce prípravky...

Zároveň sa spoja vyšetrovania protigrogového úradu, a budú postupovať podobným spôsobom ako v prípade Annie Nicol Smith.

Vyšlo najavo, že AEG Live sa poistila proti možnosti predávkovania!!!

Ako uviedol Randy Phillips, poistenie nezahrňuje poistku v prípade prirodzenej smrti!!!

Poistná suma bola na 17,5 mil. dolárov!!!

----------

Debbie na svojom ranči, kde chová kone!

Image Hosted by FileHive.com

Nové rodinné foto

EXCLUSIVE!!! EXCLUSIVE!!! EXCLUSIVE!!!

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Len na diskusii

LINK

POZOR

Hľadám niekoho na spoluprácu, kto vie pracovať spracovať video!

Kto vie ako stiahnúť videá, nielen z YouTube, ale aj zo CNN, FOX news, ABC a iných staníc, ktoré majú na nete dostupné videá, a vedel by ich spracovať do niekoľkých DVD formátov, mohli by sme to vydať ako MJJsource DVD projekt pre fanúšikov!

Zároveň aj s poslednou rozlúčkou s Michaelom, ktorá bude vysielaná naživo, ak máte niekto DVD rekordér, nahrávajte to prosím, a ponúknite to na diskusii každému, kto bude mať záujem a nemá možnosti si zaobstarať tieto videa inak!!!

Ak niekto vie, ako na to, a je ochotný stiahnuť ich a spracovať - napáliť, nech mi napíše poštu, a dohodneme detaily!!!

Bruce Swedien pripravuje knihu

Rovnako ako J. Randy Taraborreli (správa nižšie), aj Bruce Swedien chce vydať knihu - In The Studio With Michael Jackson - skôr ako plánovali!

Aj napriek tomu, že mu Michael údajne dlhuje asi 500 tisíc dolárov, v knihe nepíše nič negatívne, len pozitívne spomienky na spoluprácu s Michaelom! Určite stojí za to kúpiť ju!

Vájde 27.7.2009

Objednávka - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Dnes sa očakáva tlačová konferencia!

Dnes sa očákáva tlačové vyhlásenie rodiny Jacksonovcov k rozlúčke s Michaelom!

Podľa správ, 11.000 lístkov bude zadarmo poskytnutých pre záujemcov, ktorí chcú prísť do the Staples Center v utorok 7.7., o 10,00 ráno (u nás 19,00), na poslednú verejnú rozlúčku!

Buďte s nami..., aktuálne zverejním priamu linku na sledovanie živého prenosu!!!!

J. Randy Taraborreli

J. Randy Taraborreli vydáva o 2 týždne aktualizovanú edíciu: The magic anf the madness, The Whole Story

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Michaelovo video

Tak dojemné a ... krásne, až je to neuveriteľne smutné vidieť a vedieť, že Michael je ... nie je medzi nami..., linka na stiahnutie videa je na diskusii! (správa nižšie)

Kto dostane čo!

Podľa správ, Michaelova matka dostane podľa závetu 40%, 3 deti 40% a charitatívne organizácie (ktoré nie sú konkréte) po 20% z Michaelovho majetku!!!

Aktuálne sa spracuvávajú podklady!

Údajne sa objednala pre Michaela táto pozlátená truhla za $25,000! V rovnakej bol pochovaný aj James Brown...

Image Hosted by FileHive.com

Sudca nerozhzodol...

Debbie na súde žiada opatrovníctvo detí, sudca odročil pojednávanie v jej žiadosti na 13.7.

Rolling Stone

Medzi ďalšie významné časopisy, aj Rolling Stone vydá špeciál!

96 strán a plno textu a slávnych ľudí komentujúcich Michaela!

Image Hosted by FileHive.com

Michael pracoval na 2 nových albumoch

Aspoň to tvrdí Billboard.

Michael mal pracovať na dvoch albumoch!

Jeden album mal byť v klasickom popovom štýle, na aký sme u Michaela zvyknutí!

Druhý album mal byť inštrumentálny, v klasickom štýle!

Oba albumy boli išpirované deťmi.

Mnohé skladby ale neboli dokončené, a niektoré Michael mal len rozplánované!

Michael pozval slávneho hudobníka Davida Michaela Franka, ktorý mu mal pomôcť s hudobnou produkciou pri klasickej hudbe.

Povedal, že Michaelov hlas bol, aj napriek rečiam v médiách, skvelý, rovnako ako vyzeral zdravo!!!

Michael sa pripravoval ako profesionál na svoj comeback, ktorý Frank popísal ako - väčší než comeback Elvisa!

Aj Greg Phillinganes, klávesista z turné BAD, ktorý tiež pracoval s Michaelom, potvrdil, že Michael mal silný hlas!

- ukážka audio záznamu zo skúšok - LINK

+

Zaujímavý článok o nových skladbách:

LINK

Posledná rozlúčka!

Ako som informoval už včera, Michaelova posldná verejná rozlúčka bude podľa inrofmácií v utorok, o 10,00 (19,00 nášho času) miestneho času v Forest Lawn v Los Angeles pre rodinnú súkromnú rozlúčku!

Obrázek

Po nej bude následovať verejná v the Staples Center, alebo v Nokia Theatre (správa nižšie)

Obama o Michaelovi!

Pre agentúru AP:

"Som potešený, keď vidím, že ľudia si naňho spomínajú predovšetkým pre tú radosť, ktorú priniesol ľuďom cez svoj úžasný talent ako umelec!"

Povedal, že nevidí na tom žiadnu kontraverziu, že nevydal nejaké vyhlásenie k smrti Michaela, a nevedel o žiadnej nespokojnosti či proteste zo strany komunity černochov.

Prezident Obama povedal, že vyrastal na jeho hudbe a že "Stále mám všetky jeho nahrávky vo svojom iPode".

Myslím, že Michael Jackson vojde do historie ako jeden z našich najväčších umelcov.

Jeho geniálnosť ako tanečníka bola tiež spájaná s tragédiou jeho smutného života".

Debbie Rowe chce bojovať o opatrovníctvo detí???

Podľa NBC4, chce podať na súd žiadosť o opatrovníctvo!

Podľa nich chcel dokázať, že je ich biologická matka!

Bude žiadať, aby sa k nim nedostal Joe Jackson.

Vzhľadom na závet by to bolo dosť trúfalé, ak do toho pôjde...

Po Katherine Jackson, Michael chcel, aby sa o deti starala Diana Ross.

Prípad sledujem ďalej, či to potvrdí oficiálne... (ako vždy)

Sledujte pravidelne!!!

Prosím sledujte pravidelne správy, ktoré zverejňujem, pretože je ich veľa a rýchlo zaplňajú stránku!

Dole je archív, pod číslami strán za ostatné dni, alebo najdôležitejšie správy v sekcii Novinky na diskusii!

LINK

Deti videli Michaelovo telo!

Jermain Jackson na Neverlande povedal, že bolo ťažké pre matku Katherine hovoriť o tom, že Michael je mrtvy a o to ťažšie, že to musela zdieľať s deťmi.

Hovoril, ako silné to bolo vidieť Michaela, bezhládne ležať na posteli, bez duše...

Hovoril, že Michael vedel, že je zlé, keby bral drogy, a že nechce špekulovať o tom, či Michael nebol psychicky a fyzicky pripravený pre koncerty v Londýne!

K obvineniam sa vyjadril, že Michael to považoval za napadnutie jeho súkromia, a Neverlandu, ktorý mal byť stvorený pre lásku, nie na zvádzanie, a tí, ktorí tvrdia opak, nechcú vidieť pravdu.

Potvrdil, že deti Prince I, Paris a Prince II, boli hneď po hospitalizácii pri otcovi Michaelovi, a videli jeho už mŕtve telo!

Najprv rodina nechcela, aby ho videli, ale potom zvolili, že asi to bude lepšie, aby poznali pravdu!

Dojemné video s ukážkami ranča a fotiek!

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

Michael vs. Debbie

Napriek tomu, že Michael v závete spomenul, že vynecháva Debbie zo svojej poslednej vôle, skutočnosť je, že v danom čase, teda roku 2002, sa prejednávalo na súde ich vyrovnanie ohľadom rodičovských práv, a "vyplatenia" Debbie v rámci ich rozvodu! (čo je interpretované ako že Michael jej mal zaplatiť za deti)

Michael v tom čase (rok + 3) pred procesom, bol v zvláštnej finančnej situácii, a prestal platiť Debbie.

V tom čase, sa okolo Michaela objavila skupina islamistov - Nation of Islam, ktorá mu odvtedy poskytovala ochranku. (až mám podozrenie, že išlo o mafiu islamistov, ktorým Michael platiť za "orchanu")

Debbie nechcela, aby to nejako ovplyvnilo deti.

Od roku 2003 až po proces, keď bola predvolaná, nič o Michaelovi nevedela!

Keď v lete 2004 verejne hovorila pre médiá, Michael jej mal prestať platiť, a bolo to odvôvodnené, že porušila dohodu, keď poskytla rozhovor zo svojej farmy, kde chová kone.

Napriek tomu, vždy Michaela obhajovala a NIKDY nehovorila to, čo sa teraz v bulvári píše, všetky nezmysly o deťoch sú vymyslené a nepravdivé!

V roku 2004 jej súd pridelil čiastočné rodičovké práva!

V roku 2006 sa Debbie stretla s deťmi, a odvtedy bol vzťah s Michael "usporiadaný"!

Napriek závetu, Michael odkázal všetko deťom cez the Michael Jackson Family Trust - teda správcovský fond, z ktorého budú deti žiť = mať príjem z celého Michaelovho majetku, o ktorom rozhodne súd!

Tento fond je striktne privátny a môže obsahovať mnohé prekvapenia, o to viac, že sa stále hovorí, o tom, že by mohol existovať aj iný, aktuálnejší závet, ktorý Michael mohol urobiť v neistých časoch procesu 2004-2005!

CNN Live

Ak chcete vidieť, čo sa deje pred rančom Neverland - LINK

WallPaper

Náš člen Butterfly, ktorý nám vytvoril aj banner, a ktorý sa venuje grafike, vytvoril aj tento wallpaper, ktorý si môžete dať na plochu počítača! (Nádhera)

Celková veľkosť tu (1280x800) - LINK

Obrázek

Oficiálny predaj...

Znova opakujem, dávajte si pozor na to, čo kupujete, a od koho.

Práve teraz sa objavujú noví "kšeftári", ktorí ponúkajú neoficiálne veci.

Je pravda, že veľa oficiálnych veci niet, ale mali by čoskoro prísť na trh!

Apelujem, nekupujte nejaké hlúposti od kdekoho alebo neoficiálnych predajcov!

Objednávky niektorých vecí - LINK

Tu je napr. oficiálny predajca LINK

Ponúka napr. aj takýto 3D plagát

Image Hosted by FileHive.com

You Are Not Alone

na eBay sa ponúka na predaj tento obraz:

(nie som veriaci, ale toto je pekné symbolické)

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Verejná rozlúčka

Aktuálne sa nevie kedy bude pohreb, ale...

Bude sa konať podľa informácií rozlúčková spomienka v the Staples Center v Los Angeles, ale nie je určený presný termín, predpokladá sa na 7.7.!

Image Hosted by FileHive.com

Podľa správ, by sa mali na veľkoplošných obrazovkách premietať zábery pre tých, ktorí sa nedostanú dovnútra.

Staples Center je miesto, kde Michael nacvičoval svoju show!

Na fotke je Michaelov otec s vankúšom s potlačou Michaela

Obrázek

Bude spomienka ohrozená šialencami??

Podľa správ z LA, sa na Michaelovu spomienku chystajú radikálny kresťania z baptistických združení, ktorí chcú pred the Staples Centre v LA vyjadriť svoj postoj.

Vraj chcú vyjadriť nesúhlasný postoj s tým, akým spôsobom Michael žil (akokeby vedeli ako žil...), a tiež svoj nesúhlas proti homosexualite s tým, že poukazujú na to, že homosexuálov takto boh trestá za ich nemravný a hriešný život!

----

Moja osobná poznámka - všetkých náboženských magorov treba zavrieť, sú nebezpečnejší ako teroristi, oni sú tým najväčším zlom sveta!

Larry King LIVE z Neverlandu!!!

Zajtra priamy preson z Neverlandu v relácii Larry King LIVE na CNN o 9,00 PM, teda u nás sobota ráno - o 6,00 hod!

Rodinu Jacksonovcov zastupuje Sunshine,Sachs, and Associates, ako PR firma.

LINK

Image Hosted by FileHive.com

----- EXCLUSIVE ---- 2 minúty z KONKURZU!!! -----

Postupne chce AEG Live zverejniť aj ďalšie zábery!

POZOR - očakáva sa, že by mohli vydať dnes nejaké video zo skúšok, aby tak ukázali, ako Michael zvládal skúšky a prípravy na koncerty!!!!

------- Nové stretnutie fanúšikov v BA ----

Sviečka za Michaela Jacksona

Príďte si zaspomínať na kráľa popu

V Bratislave budú fanúšikovia Michaela Jacksona spomínať na svoj idol, na kráľa popu.

Šokujúcu smrť a hlavné veľké umenie, ktoré tu po Jacksonovi zostalo si fanúšikovia pripomenú 3. júla 2009, v piatok, od 20. hodiny na Hodžovom námestí.

Ak ste boli fanúšikom, alebo chcete zapáliť za neho sviečku, určite sa zastavte.

Stretnutie, ktoré sa malo konať v stredu, bolo neuspešné, keďže prišlo málo ľudí, a celková organizácia nebola žiadna!!!

Michael používal krycie mená?

Bolo známe, že Michael často pri navštevách, kde nechcel byť spoznaný, používal rôzne krycie mená!

Podľa vyšetrovateľov, lieky a utišujúce prostriedky, ktoré boli nájdené v dome, boli vystavované na iné ako Michaelovo meno.

Polícia a vyšetrovatelia teraz sledujú postupy tých doktorov, ktorí mali tie predpisi predpisovať!

This Is It obchod

Na oficiálnej stránke LINK je otvorený obchod so súvenírmi s témou This Is It!

Aktuálne je dostupné len tričko v rôznych variáciách!!

Image Hosted by FileHive.com

Obaly časopisov

Na diskusii som pridal tému množstva tituliek časopisov, priebežne ich budem doplňať (môžete aj vy, ak nájdete)!!!

Téma - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Vrátenie lístkov!

Podrobné detaily, ako vrátiť lístky, alebo si ponechať ako suvenír na oficálnej stránke - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Kde bude Michael pochovaný?

Podľa najnovších správ, by mal byť v Los Angeles na cintoríne/hřbitově - Forest Lawn Cemetery, v Hollywoode, kde sú pochované aj iné hviezdy showbiznisu!

Predaj časopisov

Ak máte záujem o kúpi časopisov online, ti je linka na objednávky!

Vždy si ale musíte byť istý, že daný časopsi majú!

Číslo 27 týždenníka TIME je venované legende Michael Jackson. V predaji od 1.7.

(na diskusii môžete vytvoriť aj tému, aké časopisy ste si už kúpili a kde je spomienka na Michaela)

Obrázek

Linku poskytla Petronela

LINK

Obrázek

Dôvody zrušenia

Hlavným dôvodom je, že Neverland nie je vhodné miesto z organizačných a bezpečnostných možností!

Bolo by potrebné zabezpečiť stovky policajtov pre tisíce ľudí, ale vzhľadom na odľahlosť ranča, to nie je možné!

Thomas Barrak, spoluvlastník ranča tvrdí, že nedostali všetky povolenia od úradov, a tak to nie je možné!

Zároveň by trvalo asi 30 dní, kým by možno dostali povolenie na pochovanie Michaela na ranči!

Kto zabil Michaela?

Objavili sa správy, že David Guest, bývalý manžel Lizy Minelli, vraj tvrdí, že Michaela zabil Dr. Tohme Tohme!

POZOR - Prehlásenie!!!

Rodina Jacksonovcov vydala prehlásenie, v ktorom oznámila, že verejná rozlúčka s Michaelom sa konať nebude!!!

Navzdory správam z médií, na Neverlande sa nebude konať žiadna verejná ani súkromná spomienka!!!

Pripravuje sa verejná spomienka, ale nie na ranči a detaily budú čoskoro oznámené!

Príprava na Neverlande

Mnoho štábov televízií a aj fanúšikov sa začínajú koncentrovať pre Neverlandom.

Momentálne je Michaelovo telo v the Forest Lawn Memorial Park and Mortuaries v the Hollywood Hills (je to pod známym nápisom HollyWood)

Všetky hotely a hostely sú v okolí obsadené!

POZOR! Nejde o pohreb, ale o verejnú rozlúčku, pohreb bude niekedy budúci týždeň!!!

Kde, nie je určené!

UPDATE - Kto bude riadiť Michaelov majetok?

Michael vo svojom závete uviedol, že správcami jeho majetku budú John Branca - právnik, John McClain - hudobný producent, a Barry Siegel - účtovník!

V súčasnosti je odhadovaný na 1 miliardu dolárov!

Podľa tohto závetu bude mať výchovné práva Katherine, Michaelova matka.

Matka ale v pondelok podala na súd žiadosť o prevzatie kontroly nad majetkom s tým, že uviedla, že nevie o závete, ktorý by Michael zanechal.

Súd rozhodol, že Michaelova matka bude mať do konca týždňa dočasnú kontrolu nad jeho majetkom, v pondelok bude pojednávanie ohľadom určenia vykonávateľov závetu!!!

Michaelov pohreb nie je ešte naplánovaný, pretože podľa kalifornských zákonov, nemôže byť osoba pochovaná na súkromnom pozemku, ale na verejnom cintoríne!!!

Preto Michael nebude pochovaný na Neverlande, miesto jeho posledného odpočinku nie je jasné!

Michaelov závet!!!

Kompletný Michaelov závet!

Vykonávatelia závetu sú: John Branca - právnik, John McClain - hudobný producent, a Barry Siegel - účtovník!

Michael zanechal svoj majetok v správcovskom účte the Michael Jackson Family Trust, ktorý bude asi spravovať Katherine, keď získa opartovnícke práva na deti.

V závete je spomenutá aj Diana Ross ako nasledujúca opatrovníčka detí, v prípade, ak by sa o deti nemohla starať matka Katherine, vynechal Debbie Rowe!!!

Závet je zo 7. Júla 2002! A Michael v ňom odhadol svoj majetok na 500 miliónov dolárov, v skutočnosti je v súčasnosti okolo 1 miliardy!

Na celostranové čítanie kliknite na linku tu nižšie!!!

Použite aj možnosti ako je lupa, a myš!!!

Michaelov závet!

Udajne Michael odkázal svoj majetok do/cez správcovský účet the Michael Jackson Family Trust.

Janet Jackson

Zmenila pozadie svojej stránky LINK - ktorý venovala Michaelovi!

Titulky s Michaelom

Titulné strany s Michaelom prichádzajú tento týždeň (a v ďalších) so špeciálnymi vydaniami rôznych časopisov....

LINK

Obrázek

LINK

Obrázek

Image Hosted by FileHive.com

Aktuálne

CNN Live pred rančom Neverland!

Sledujte

LINK

Prípravy na Neverlande

Pripravujú sa všetky veci, potrebné na verejnú spomienku na Michaela!

Ľudia na ranči upravujú miesto, čistia dom, poliavajú záhrady... podľa pozorovateľov, celý ranč ožíva!

Ďalšie NOVE obrázky tu - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

Diana Ross - jedna z opatrovateliek?

Podľa informácií, Michael v závete chcel, aby jedna z opatrovateliek jeho detí bola aj Diana Ross, ak by to nemohla vykonávať jeho matka Katherine!

Je známe, že Michael videl v Diane Ross svoju druhú mamu, ktorá ich sprevádzala na začiatku Michaelovej kariéry so skupinou Jackson5.

Ona sama vychovala 5 detí, ktoré nie sú poznačené škandálmi a bulvárom, takže Michael možno vedel, že ona bude tá správna voľba!

Závet z roku 2002, ktorý sa dostane na súd v pondelok, vypracoval John Branca ako právnik, a Michaelov blízky priateľ John McClain, až tam sa uvidí, ako si v skutočnosti Michael prial rozdeliť svoje dedičstvo!

Bol Michael v dobrom zdravotnom stave?

Joanne Horowitz, ktorá sa s Michaelom spoznala ešte v 70 rokoch, a robila manažérku mnohým hiezdam, prehovorila o svojom zážitku, keď 5 mája prišla za svojim dermatológom Arnoldom Kleinom, a v tom čase tam prišiel aj Michael, ktorý bol tiež jeho doktorom! (bulvár špekuluje, že Michaelove deti sú jeho)

Stretli sa po takmer 25 rokoch, a Michael sa jej pochválil, že chystá turné, a pripravuje skvelú show, dokonca jej mal ukázať nejaké tanečné prvky!

Podľa nej, Michael bol v skvelej forme, a nemal na seba žiaden make-up, a bez ochranky sa správal prirodzene ako Michael Jackson!

Pochválil sa jej aj s deťmi a pozval ju na koncerty do Londýna!

Odmietla všetky tie bulvárne reči, ktoré sa po jeho smrti šíria, že chcel spáchať samovraždu...

Roger Friedman o Michaelovi

Podľa Rogera Friedmana, by sa mal konať 6.7. v the Staples Center v Los Angeles!

Nie je to potvrdené, ale podľa neho Neverland nie je na niečo také pripravené, aj vzhľadom na vzdialenosť ranča od mesta!

Udajne nie sú vybavené povolenia miestných úradov.

VIDEO - LINK

----- Stretnutie ----- Rádio Express -----

Sviečka za Michaela Jacksona

Príďte si zaspomínať na kráľa popu

Aj v Bratislave budú fanúšikovia Michaela Jacksona spomínať na svoj idol, na kráľa popu. Šokujúcu smrť a hlavné veľké umenie, ktoré tu po Jacksonovi zostalo si fanúšikovia pripomenú dnes 1. júla 2009 od 20. hodiny na Hodžovom námestí. Ak ste boli spevákovým fanúšikom, alebo chcete zapáliť za neho sviečku, určite sa zastavte.

LINK

Rekordná predajnosť

Za ostatný týždeň za len v USA predalo viac ako 415.000 Michaelových albumov!

Zároveň sa Michael stal prvým umelcom, ktorého skladby a albumy (vrátane nahrávok s Jackson5 a The Jacksons) sa digitálne sťahovali v objeme 2,7 mil. kusov, a prekonal tak všetky rekordy predajnosti!!!

LINK

Osobne ma ale mrzí, že sa divne nepredáva (resp. slabo) album HIStory s novými skladbami!!!!

Upozornenie!

Sledujte všetky správy pozorne, príchádza ich mnoho, a zaplňajú celú stranu!

Určite viete, že celkom dole na strane sú potom staršie informácie, podľa čísla stránky v postupnosti!

Preto, ak si chcete čítať staršie správy, sú dole, v archíve!!!

Michaelov závet + nájdené lieky

... podľa správ, by mal byť predložený súdu už zajtra.

----------

K správe o liekoch, ktorých sa Michael dožadoval od svojej poraknyňe na výživu:

Podľa správ, sa našli v Michaleovom dome veľmi silné anestetiká!

V správe nižšie uvádzam, že Michael žiadal v poslednom telefonickom rozhovore, aby mu Dr. Cherilyn Leeová zabezpečila Diprivam, ktorým Michael chcel zaspať, keďže evidentne trpel nespavosťou!

Propofol bol nájdený v Michaelej izbe, ide o silnú látku, ktorá sa používa pri operáciách na zbavenie bolesti.

Propofol ale spôsobuje isté bolesti, a na ich ultmenie sa používa iný prípravok.

Avšak v kombinácii s inými liekmi proti bolesti, môže spôsobovať zástavu srdca, aj keď aj samotný Propofol v zvýšenej dávke môže spôsobovať zástavu.

V prípade, ak budú vyšetrovať "doktorov", ktorí predpisovali Michaelovi lieky - aj keď stále musia byť jasné výsledky pitvy - môžu byť obvinení aj z neúmyselného zabitia z predávkovania pacienta.

----- Rodné listy detí -----

Na verejnosť sa dostali rodné listy Michaelových detí, v ktorých je uvedený ako otec Michael, ak matka je uvedená Debbie!

Miesto narodenia Princea I je v Cedars-Sinai Medical Center v L.A. Paris sa narodinla Spaulding Pain Medical Center v Beverly Hills.

Myšou pohybujte po liste, pre zväčšenie buď lupu, alebo kliknite na linku nižšie

Na Neverland prišli stavbári...

... a to aj s domiešavačom betonu..., pravdepodobne, aby sa upravili niektoré miesta pre piatkovú verejnú spomienku!

Obrázek

----- Hlasujte za Michaela -----

Kto je väščí - michael, Elvis, alebo The Beatles?

LINK

Zatiaľ výsledky sú:

Elvis Presley 37% 505

The Beatles 11% 150

Michael Jackson 51% 695

-----------------------

Total Votes: 1350

BREAKING NEWS

Agentúra AP vydala správu, podľa ktorej Michael znepokojene volal 4 dni pred smrťou svojej poradkyne na výživu Dr. Cherilyn Lee, ohľadom liečiva s názvom - Diprivan, ktoré Michael žiadal.

Toto liečivo sa berie intravenozne, teda injekciami.

Poradca jej povedal, že ho nemá, a tak si Michael asi zaobstaral u niekoho iného.

Michael mal trpieť nespavosťou, a údajne užíval sedatíva vo väčších množstvách, aj napriek tomu, že bol varovaný, že sú škodlivé!

Poradkyňa Lee, ktorej Michael volal, tiež bola vystrašená, že Michael si zaobstarával tieto sedatíva z iného zdroja.

Jeden z členov ochranky jej volal 21 júna, kde do telefonu bolo počuť aj Michaela:

"Michael vás potrebuje ihneď vidieť."

Na to mal Michael z pozadia hovotiť:

"Jedna polovica mojho tela je horúca,... je horúca, druhá strana je chladná, je veľmi chladná".

Na to sestrička hovorila do telefonu, že nevie o čo ide, a že Michael musí ísť okamžite do nemocnice!

Mala pocit, že mu niekto niečo dal, čo napadlo jeho nervový systém, a od nedele mal zdravotné problémy.

Nevie čo sa stalo, že Michael o 4 dni zomrel, ale vie, že Michael sa zháňal po sedatívach.

Michael podľa nej zúfalo potreboval pokoj a oddych, ale nemohol spať!

Povedala, že Michael jej často hovoril o tom, že potrebuje spať, ale odhovárala ho od toho, aby bral tie lieky!

Naopak, Michael jej často hovoril že nemá rád branie "liekov", a že to, čo mu predpisujú je "bezpečné", a že to rýchlo účinkuje, a pritom ho vždy niekto sleduje, a zobudí ho.

Ona mala niekoľko krát dať Michaelovi nejaké liečivé bylinné zmesy a nechala ho zaspať, pričom ona sedela v kresle vedľa neho.

Ale o nejaké 3 hodiny sa zobudil, a sťažoval sa, že porebuje spať aspoň 8 hodín!

Michaelove problémy s nespavosťou sa začali niekedy v čase procesu, keby Michael vychudol, príjimal málo potravy a pitia. Následne bol aj hospitalizovaný!

Sestrička Cherilyn Lee miešala Michaelovi aj proteínové kokteily, aby nabral silu, a niekoľko krát bola v dome, a ošetrila aj deti, keď mali slabú chrípku, s vitamínmi.

Napriek tomu sa Michael s láskou staral o svoje deti, a mrzí ju, že média vykresľujú Michaela inak!

Celý článok tu - LINK

O diplomovanej sestričke tu - LINK

Obrázek

Potvrdené: Grace Rwaramba a jej vyhlásenie!

Vo svojom vyhlásení, hovorí, ako úžasný Michael bol, a ako miloval svoje deti a rodinu.

O jej práci pre Michaela povedala, že Michael bol jej drahý priateľ, a napriek tomu, že ich priateľstvo prešlo zmenamy, tak ako každé, ostal loyálny až do konca, a bude si ctiť jeho pamiatku a spomienky naňho.

Je šokovaná, a hlboko zarmútená najmä článkami, ktoré o nej médiá píšu, najmä to, ako mala pumpovať Michaelovi žalúdok, čo označila za čisté klamstvo!, pretože ani nevie, ako sa pumpuje!

Nikdy nehovorila s TimeOnline, ktorý uverejnil nepravdivý článok, ktorý chcel senzacializovať tragédiu a pošpiniť jej a Michaelovu reputáciu s cieľom zisku!

Chcela by vyjadriť svoju najhlbšiu kondolenciu deťom a celej rodine.

Pôvodné vyhlásenie!

LINK

"Varovanie" pre Santa Barbaru

Spolumajiteľ ranča Neverland Thomas Barrak (spoločnosť Colony Capital, LLC) vydal vyhlásenie - list, v ktorom upozorňuje, aby sa ľudia správali "slušne" a nešaleli, ak si prídu uctiť Michaela na ranč Neverland, pri piatkovej verejnej rozlúčke!

Ďalší doktor vo vyšetrovaní

Polícia vyšetruje aj to, či Michaelovi nepredpisoval lieky vo veľkých množstvách aj leho dermatológ Dr. Arnold Klein.

Image Hosted by FileHive.com

Ukážka niektorých tituliek časopisov

Tento a budúci týždeň sa očakávajú časopisy plné článkov a titulných strán s Michaelom!

Image Hosted by FileHive.com

Debbie odmieta bulvár

Jej právnička odmieta bulvárne správy, že by nebola biologickou matkou detí!

Debbie je biologickou matkou Princea I a Paris Katherine!