Články za apríl 2009

Zbierka Jackson5 na predaj

Gordon Keith, bývalý producent skupiny the Jackson5 ponúka na predaj časť zbierky nahrávok Jackson5!

Ide o práva na nahrávky z druhej polovice 60 rokov, keď boli podpísaní pod značku Steeltown Records.

Podľa neho to robí preto, lebo chce takto získať peniaze, ktoré nikdy nedostal za prácu na týchto nahrávkach.

Medzi najzaujímavejšie nahrávky patrí skladba - Big Boy, ktorú Jackson5 nahrali začiatkom roka 1968!

V bankovom sejfe má uloženú aj nahrávku - "You've Changed", nahranú v roku 1967!

V zbierke sú aj demo nahrávky Michaela a bratov, nezremixované=neupravené skladby ešte predtým, ako Jackson5 vydali svoj prvý oficiálny singel pre Motown records v Decembri 1969 (I want you back - ktorý sa dostal na vrchol americkej hitparády, a zosadil z prvého miesta The Beatles!)

Podľa Keitha, Motown Records odmietali tieto skladby vydať, lebo chceli vlastnú tvorbu.

Keith sa označil za toho, kto objavil Jackson5, a pokúšal sa predať skladby už v 70 rokoch, no potom ako prešiel k Atlantic Records, práva na skladby Jackson5 zo 60 rokov distribuovala Atlantic Records.

Očakáva, že práva na tieto skladby môžu vyniesť niekoľko sto tisíc dolárov.

Pozrite si The Jackson 5 na MySpace - LINK

Kliknite pre zväčšenie

Free File Hosting at FileHive.comImage Hosted by FileHive.com

Sony ATV odstúpila od katalógu Hendrixa

Sony ATV Music Publishing, ktorá od roku 1998 spravovala hudobný katalóg Jimmyho Hendrixa, predala jeho správu hudobnému vydavateľstvu Universal Music Publishing, a to na územia mimo USA.

Príde Michael na Derby???

Podľa aktuálnych informácií by sa mohol objaviť tento rok na pretekoch koní ako hosť!

Na zozname hostí je celá rada celebrít a slávnych ľudí!

Pozrite si video, ktoré o tom hovorí! Preteky sa uskutočnia 1. Mája! teda zajtra v LA!

Reedície albumov + Blue-Ray formát

SONY Music Japan oznámila, že znovu vydá reedície všetkých veľkých Michaelových albumov na japonskom trhu a jeden album - The Essential Michael Jackson v Blue-Ray kvalite (cena - €30)!

Albumy budú vydané 8.7.2009!

This is It - T-shirt

Máte záujem ukazovať sa pred ostatnými v tričku s témou This is It a Vašim dátumom koncertu, ak sa naň chystáte???

Tu je ponuka na kúpu takéhoto trička, nie je to oficiálne, ale... kto má záujem ukázať sa takto v Londýne, prečo nie. (na linke nájdete aj iné veci na predaj s témou Michael Jackson)

Cena - £16.99

Objednávka - LINK

Obrázek

Michael Jackson Party

V dňoch 23 a 24 Mája sa uskutočnia dve fanúšikovské - THIS IS IT Warming Up Parties.

Jedna sa bude konať v Holandsku, v Club Monza, Utrecht, od 13:00 do 19:00.

Druhá akcia sa bude konať v Nemecku, v Kolíne (miesto bude čoskoro oznámené), od 14:00 do 19:00.

Na obe akcie sa budú predávať lístky aj v predpredaji za cenu €15, vrátane tomboly.

Keďže ide o fanúšikovské akcie, budú sa prezentovať nielen dvojníci, ale aj možnosť kúpy a predaja suvenírov, premietanie videí, tomboly a Mini Neverland výstava, organizovanie cesty do Londýna a možnosť kúpiť oficiálne Jackson časopisy.

Lístky si môžete objednať na tomto maily - starsevents@hotmail.com

Image Hosted by FileHive.com

Hot Track On The Radio

OPRAVA!!!

Fanúšikovské rádio MJTunes odvysiela podľa mailinglistu 1 Mája doteraz nezverejnenú skladbu!

Je treba iba počúvať - 1 Mája, o 20,00 londýnskeho času (= o 21,00 nášho času!)

Image Hosted by FileHive.com

Thriller Live až do roku 2010

Podľa ostatných informácií sa predĺži vystupovanie predstavenia Thriller Live a to až do roku 2010!

Od 4. Mája sa budú predávať ďalšie lístky (podľa informácií asi 100,000 lístkov), ktoré majú zabezpečiť týždenné vystupovanie v the Lyric Theatre, vo West Ende, v Londýne, ktoré už teraz patrí k najnavštevovanejším predstaveniam.

K posile vystupujúcich sa pridá aj finalistka súťaže - X Factor - Maria Lawsonová.

Obrázek

Záhada Michaela Jacksona!

Pozrite si tento obrázok, a skúste hádať, aká záhada sa to udiala!!! Najmä cez video a to v 1:55 - 2:02 minúte!!!

Na diskusii v galérii je viac týchto pozorovaní!

Obrázek

Michael Jackson BAD Figures (PVC)

Na medzinárodný trh sa dostanú tieto podoby postavičiek MJ s témou BAD od spoločnosti Canyon Crest, ktorú sme vám už predstavovali.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dokument o Michaelovi

Dnes bude na Channel Five (UK), odvysielaný dokument - "Michael Jackson For Sale", o 22,00 britského času.

Program bude o zrušenej aukcii a finančnej situácii Michaela po procese!

Roger Friedman je späť

Známy investigatívny reportér, ktorý sa extrémne koncentruje na Michaela, a ktorý pred pár týždňami bol "prepustený" z FOX News (za recenziu z nelegálnemu filmu), si založil svoj vlastný gossip blog, na ktorom samozrejme nezabudol ani na Michaela.

Jeho nové "správy" hovoria (či skôr jeho zdroje), že Michaelov manager Dr. Tohme Tohme je zodpovedný za neúspech a škandál s aukciou, a podľa neho mal práve Tohme zaplatiť 2 milióny dolárov aukčnej spoločnosti za to, aby došlo k zrušeniu aukcie, a teda vyplatenia ich nákladov, ktoré na to vynaložili.

Dôvodom majú byť jednania (o ktorých som vás informoval pred časom), že Neverland chce kúpiť nejaký bohatý záujemca, ale iba s pôvodným vybavením, teda aukcia by odradila tohto kupcu.

Navyše sa na Neverlande už konajú "rekonštrukčné práce", a podľa Friedmanových zdrojov, má o ranč záujem jeden arabský investor.

A nakoniec, podľa jeho správ, Michael znova prijal svoju bývalú maskérku Karen Faye! (ktorá sa s ním v dobrom rozišla v roku 2006)

Sony/ATV vyhrala cenu vydavateľov

Sony/ATV vyhrali spolu s EMI Music cenu za najlepšieho hudobného vydavateľa, na udeľovaní cien - the ASCAP Pop Music Awards, ktoré sa konalo minulý týždeň v Los Angeles!

Pošas udeľovania cien autorom skladieb, bolo ocenených až 20 skladieb, ktoré patria k týmto dvom vydavateľom.

SONY/ATV vlastní práva na viac ako 750,000 skladieb od umelcov ako - The Beatles, Beck, Brooks & Dunn, Leonard Cohen, Neil Diamond, Bob Dylan, Fall Out Boy, Jimi Hendrix, John Mayer, Sarah McLachlan, Joni Mitchell, Graham Nash, Willie Nelson, Roy Orbison, Linda Perry, Richie Sambora, Shakira, Diane Warren a Hank Williams, a desiatky ďalších.

K aktuálnym umelcom, ktorých skladby sú v katalógu Sony/ATV sú aj - Akon, Sara Bareilles, the Jonas Brothers, Kenny Chesney, Flo Rida, Lady GaGa, Rascal Flatts a Taylor Swift.

Obrázek

Fanúšička pred domom Michaela

Pred Michaelovým domov postávala fanúšička Carla, ktorá si chcela nechať podpísať LP Thriller samotným Michaelom potom, ako navštívila výstavu Michaelovej zbierky v Beverly Hills.

Po istom čase prišiel pred dom ochrankár a povedal jej, že to odovzdá Michaelovi. Nakoniec sa po pol dni strávenom pred domom rozhodla "odísť", ale "sprievodcovia hviezd", ktorí sa potulujú po uliciach slávnych hviezd jej povedali, že ak nechala na seba kontakt (adresu), tak jej Michael určite prepošle jej LP platňu.

Tu sú jej fotky. Aké jednoduché získať podpis od Michaela!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pozrite si 3D ulicu, na ktorej Michael býva:

Dom je hneď naproti. Myšou pohybujte, približujte a ohýbajte s obrázkom!


View Larger Map


View Larger Map

Lístky na koncerty sú ešte dostupné

Ale iba cez ViagoGo, za cenu od 109 libier.

Presný počet lístkov s cenami a dátumami, si prezrite tu - LINK

ViagoGo je oficiálnym partnerom michaeljacksonlive.com, avšak ceny ponúkajú samotní fanúšikovia, prípadne tí, ktorí tie lístky majú.

Dokonca sú dostupné aj VIP lístky s "úžasnými" možnosťami!

Image Hosted by FileHive.com

Nová kniha

MJ - CHOSEN TO ENTERTAIN Edizione Italiana BOOK + MEGA POSTER

Za cenu cca. 25 libier, si môžete objednať ďalšiu z edícii kníh talianského fanúšikovkého projektu.

Kniha, ktorá je ale písaná v taliančine, obsahuje desiatky nových nepublikovaných fotiek (Victory Tour, Bad Tour, Dangerous Tour, HIStory Tour, Backstage, Making Of, Awards, Charity Events, MJ s Celebritami a oveľa viac...), rozhovory a oficiálnu (zaplatenú) reklamu pre časopis Billboard k Michaelovým 50tym narodeninám... a je skutočnou raritou a zberateľským kusom pre fanúšikov!

Výťažok je venovaný na charitu!

Objednávky si môžete rezervovať na známej stránke - LINK

Obrázek

"Poškodený" Jamin Mauro hrozí žalobou!

Jamin Mauro pokračuje v poskytovaní rozhovorov, a jeden poskytol rozhovor pre KNBC, v ktorom opísal "nehodu", ku ktorej došlo pred klinikou Dr. Kleina!

Vyjadril sa, že so svojim právnikom plánuje žalobu proti Michaelovi a jeho šoférovi za škodu, ktorú polícia opísala ako - menší priestupok, pričom v spise je uvedené, že nedošlo k žiadnym zraneniam, iba k nárazu bočných zrkadiel!

Dopravní policajti teraz "hľadajú" aj vinníka a chcú vypočuť všetkých zúčasnených na "nehode". Podľa správ, vodič SUV už vypovedal, a povedal, že si nebol vedomý žiadnej nehody!

Ale čím viac sa o tom hovorí v médiách, tým viac si "príbehy z nehody" protirečia k videu, ktoré urobili mnohí ľudia snímajúci Michaela!

Mauro tvrdí, že ako sanitkár čakal na pacienta pred klinikou a pritom s kolegom jedli obed asi 10 min. predtým, ako Michaelovo auto prišlo "značnou rýchlosťou" pričom mal jeho šofér auto zachytiť bočné zrkadlo a poškriabať bočnú stranu sanitky!

Podľa neho, "náraz" bol taký silný, že si kolegom udreli hlavu o sklo (asi predné), a pritom si mali akože naraziť plecia, lakeť, a krk (napriek tomu, že v policajnom zápise žiadne zranenia nie sú nahlásené)

Mauro tvrdí, že si urobil fotky z nehody ešte počas toho, ako čakal vodič SUV na Michaela (pre poisťovňu pričom akosi zabudol urobiť fotky aj z druhého auta!)

Napriek tomu existuje video, ktoré dokazuje, že Mauro si chcel fotiť Michaela, nie auto alebo zaznamenať škody, a dokonca je video, ktoré zachytáva Maura ako si fotí Michaela, pričom zrkadlo na sanitke nie je poškodené! (a to malo byť predtým, ako Michael odišiel)

Video k tomu ani komentovať nebudem.

Fotky poukazujúce na jeho protitvrdenia. Dôležitý je však záver vyšetrovania, ktoré buď potvrdí, že šofér spôsobil škodu a nenahlásil to (teda ušiel z miesta nehody), alebo vyvráti.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

View more news videos at: http://www.nbclosangeles.com/video.

View more news videos at: http://www.nbclosangeles.com/video.

Rozhovor s Michaelom...

... ten sa ešte len chystá, ale Rio Ferdinand, obránca Manchster United prezradil, že sa dohodol s Michaelom na rozhovore s ním pre jeho lifestylový internetový magazín.

Michael súhlasil, a dokonca ho pozval do zákulisia na jeden z jeho koncertov v Londýne.

Update fotiek

...na diskusii sú doplnené nové fotky.

Obrázek

Dokumentácia k "nehode"

Tu sú zábery "nehody", ku ktorej malo dôjsť pred včerom pri návšteve Michaela na klinike! (správa nižšie)

Image Hosted by FileHive.com

"Nehoda áut"?

Nie, len... Michaelov vodič asi "ťukol" iné auto, a nenahlásil to, prípadne sa o škode nebavili na mieste.

Takto to opisuje jeden pohotovostný technik, ktorý tvrdí, že Michaelovo auto, teda vodič auta sa otrel o jeho auto-sanitku, a bočné spätné zrkadlo, počas návštevy Michaela na klinike.

Podľa neho, urobil si fotky z "nehody", a dokonca podal aj na políciu oznam o poškodení auta, pričom v správe sa Michaelovo meno neobjavuje. Vyšetruje sa to, páchateľ neznámy.

Michael v LA

22.4. takto nakupoval v inom obchode + na klinike!!!

Viac fotiek na diskusii!!! LINK

Obrázek

Obrázek

Video z nákupov 21.4. !!!!

Nové video: Michael v kníhkupectve

Tu je video k fotke, ktorú sme zverejnili včera!

Michael nakupoval v Book Soup na Sunset v Hollywoode asi okolo 22,00, kúpil si asi 15 kníh...

Video je zo 17.4.!!!

Upresnenie k "novej" fotke!

Keďže doteraz nie je "potvrdené", že je to aktuálna fotka, je tu podobnosť s návštevou Michaela u doktora!!!!

Pozrite si toto VIDEO - podľa dátumu z 19.4.!

Najnovša hviezda

V britskej súťaži Britains Got Talent 2009, sa objavil aj tento 12 ročný chlapec - Shaheen Jafargholi - ktorý spieval Michaelov superhit: Who Loving You!

Posúďte sami...

Jackson magazine 2008 collector's edition

Fanúšikovský projekt JXN Entertainment, ktorý založili fanúšikovia v Holandsku, pripravil kompletný plnofarebný časopis, akúši ročenku s najdôležitejšími udalosťami roka 2008 v rodine Jacksonovcov, vrátane rozhovorov, s nikdy predtým nepublikovanými fotkami a mnoho ďalšieho.

Samozrejme je potrebné si ho objednať!

Cena je od 12 EUR, cena záleží aj od poštovného, ale má byť vrátane (časopis sa posiela z Holandska)

Obrázek

Objednávka: LINK

Obrázek

The Jackson Family

Pozrite si rodinný album Jacksonovcov, zaujímavé ukážky z ich rodinného albumu!

Desiatky nových fotiek!

LINK

Obrázek

Obrázek

Ďalší zážitok z konkurzu!

Profesionálna tanečníčka Victoria Parsons sa tiež zúčastnila konkurzu na Michaelove vystúpenia v Londýna.

Obrázek

Najprv jej agent povedal, že nebola vybraná, ale potom ako sa o to znova pokúšal, sa mu podarilo dostať ju už na súkromný konkurz. Spočiatku váhala, lebo si nebola istá tým, keď ju na začiatku nevybrali.

Keď prišla na samotný konkurz, uvidela tam ďalších viac ako 250 tanečníc, ktoré sa prihlasovali a chystali na svoju životnú príležitosť.

Mali asi dve hodiny na prípravu, aby si pripravili oblečenie, vytvorili skupiny a prípadne si dali masáže, rozcvičili sa... alebo zaháňali nervozitu pitím (nealko) a jedlom.

Dali sa im naučiť choreografiu Smooth Criminal v miestnosti divadla, kde sa konal výber.

Nakoniec vybrali 50 dievčat, tie potom po 8 členných skupinách tancovali, a následne vybrali 16 postupujúcich.

Povedali im, že z nich potrebujú 2 dievčatá a jednu náhradníčku.

Victoria však nepostúpila, ale na svojom blogu sa podelila o zážitok, že mala možnosť aspoň sa predviesť pred samotým Michaelom. Niektoré z tanečníc pozná osobne.

Rozhodne to nevyzeralo takto:

Pete Carter

Fanúšik, ktorý si nechal podpísal Michaelom svoj chrbát, na svojom blogu popísal stretnutie s Michaelom:

Obrázek

"Stretol som sa s Michaelom včera v Beverly Hills, kde sa mi podpísal chrbát, aby som si mohol vytetovať jeho podpis. Povedal mi, že sa mu páči môj opasok (vyložený kryštálmi v tvare koruny), a tak som mu ho dal. Potom sme sa odfotili. Všetky tie príbehy o skúškach a výbere tanečníkov sú pravdivé. Michael vyzeral úžasne, lepšie ako kedykoľvek predtým. Bol to skvelý deň".

"To tetovanie ale riadne bolelo, varovali ma, že na chrbte to bude bolestivejšie.

Oh... a dnes som bol na tej výstave Michaelových vecí, vyzerá to perfektne, myslím, že žiadne videá ani obrázky sa nevyrovnajú osobnej prehliadke. Stretol som tam aj E-Cassa a chvíľu som sa s ním zhováral."

"Nebol som priamo na tom tanečnom konkurze, viete, som tanečník, ale nemám žiadného agenta alebo niekoho podobného, kto by vás tam dostal, je potrebné, aby ste boli vybraný a pozvaný. Jeden môj kamoš tam bol, a dvaja ďalší to vzdali. Travis Payne ukazoval ako tancovať choreografiu Dangerous s niektorými pridanými krokmi, a Michael sedel medzi ostatnými a sledoval to, a vyberal si takých, ktorí sa mu páčili! Vybral 7 chlapcov a 2 dievčatá. Sledoval som každého z nich, a videl som tie ich šialené reakcie, keď vedeli, že pôjdu na turné, alebo aspoň tých, ktorí mohli byť na konkurze pre Michaela! Videl som tam aj pár dievčat, ktoré padli na kolená a boli "nešťastné" z toho, že nepostúpili a boli tak blízko. Niektoré mu predviedli freestyle, a dokonca som tam videl aj tanečníkov Princa pre jeho turné 3121"

Obrázek

Umí Budař tančit jako Michael Jackson?

Od dětství Michaela Jacksona obdivoval, dnes mu profesní chameleon Jan Budař skládá poklonu vlastním videoklipem. Podívejte se na upoutávku, která předchází natáčení krátkého hudebního videa k písni Tanečník z alba Proměna a kterou 29. dubna uvede portál iDNES.cz v exkluzivní premiéře.

Pro Michaela Jacksona se rozhodl proto, že by mu rád poslal "poděkování a podporu pro jeho neobyčejné umění"

"Jako puberťák jsem byl velký fanoušek Michaela Jacksona. Jeho taneční umění jsem si nahrával na videokazety a pak si ho pouštěl pořád dokola. A když si potom tatínek pořídil video, na kterém šlo obraz zpomalit, seděl jsem celé hodiny a studoval krok za krokem Michaelovo taneční umění a pak ho před zrcadlem napodoboval. Ta jeho choreografie má v sobě něco lehce perverzního a zakázanýho a taky proto, si myslím, je pro lidi tak dráždivá a lákavá," řekl českým lvem oceněný herec.

Text písně Tanečník se ale na postavu jedné z nejpopulárnějších hudebních ikon 20. století neváže.

VIDEO - LINK

Obrázek

INFO - Koncerty O2

Podľa ďalšieho článku VegasDeluxe.com, prípravy na Michaelove vystúpenia sa vraj začali, a Michael spolu s Kennym Ortegom (choreografom a režisérom koncertov) už majú predstavu o tom, ako by mali vystúpenia vyzerať, a začali jednať aj o tom, akých tanečníkov chcú.

Michael vraj skúša doma nové tanečné choreografie, avšak samotné predstavenie je len v štádiu príprav, ktoré sa bude skúšať v LA!

Keď už bude všetko pripravené, vrátane návrhu pódia, presunie sa to do Londýna.

Je ale zaujímavé, že do začiatku koncertov chýba už len necelých 11 týždňov!!!

Kedy bude dostatok času na skúšanie s tanečníkmi, pripraviť špeciálne efekty... nie je jasné, ale Michael je aktuálne v Las Vegas

Obrázek

MJJsource Exclusive

MJJsource vám prináša exkluzívne 3CD najväčších hitov Michaela a the Jackson5.

Iba u nás v sekcii AUDIO na stiahnutie celý 3CD album!

Michael Jackson & The Jackson 5 - 50 Best Songs: The Motown years 2008

Obrázek

Súťaž - "The Michael Jackson Radio"

Oficiálne Michael Jackson Radio, pripravilo súťaž pre svojich poslucháčov o lístky na koncerty do Londýna.

Jediné čo musíte je počúvať rádio a tam sa dozviete všetky podstatné informácie.

Viac - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Žaloba proti Julien Auction House

Tu si môžete prezrieť alebo prečítať dôvody, prečo Michael "žaloval" Julien Auction House, a prečo chcel vrátiť veci späť, pričom pred rokom Michaelov podpis o účasti na aukcii, kde musel vedieť čo chce predať a prečo, hovoril o niečom inom.

Čítať to môžete priamo na stránke, myšou si listujte a rolujte!

MichaelJacksonVs.julien MichaelJacksonVs.julien arX MJJ Productions Vs. Julien's Auction House March 2009

Publish at Scribd or explore others: Uncategorizable-Unca Noël

Výzva

*** Hľadám spolupracovníkov *** na diskusiu, ktorí by boli schopní "kopírovať" anglické texty správ do anglickej sekcie NEWS!!!

Ide o to, že by som chcel vytvoriť "databázu" správ podľa dátumu a aktuálnosti (detaily neskôr na diskusii), témy, a pridružených obrázkov...

Cez víkend (ak výjde čas) urobím ukážky na diskusii, a potom už len niekoho, kto by to tiež doplňal ako NEWS Moderátor - teda len kopírovanie správ (napr. z Google, Yahoo - ale aj prípadne iné správy napr. zo slovenských a českých stránok s SK/*CZ News - okrem bulváru, ktorému sa venuje Joanam!)

Aukcia zrušená!

Aukčná spoločnosť Julien Auction House zrušila plánovanú aukciu, ktorá sa mala začať od 22 Apríla.

Podľa informácií sa obe strany, teda aukčná spoločnosť, a Michael v zastúpení jeho právnikov a predstaviteľa MJJ Productions Dr.Thohma R. Thohma, dohodli na vyrovnaní sa a vrátení všetkých vecí späť Michaelovi.

Darren Julien to okomentoval tak, že obe strany sa dohodli k spokojnosti.

Samozrejme, detaily sú dôverné a teda nebudú zverejnené!

Po 25 Apríli budú všetky veci patriace Michaelovi vrátené, dovtedy budú vystavené v pôvodnom hoteli, kde sa aukcia mala konať, a bude dostupná pre verejnosť.

MJJ Productions a Darren Julien sa tiež dohodli, že poskytnú istú náhradu nadácii MusiCares, ktorej časť výťažku mal byť venovaný!

Niektoré detailné ukážky vystavených kusov - LINK

Michael ako inšpirácia?

K ostatným fotkám Michaela, sa objavili aj ukážky prehliadky na jeseň 2009... a porovnajte...!!!!

Obrázek

Videos - Access Hollywood

Tu sú dve videá, ktoré prezentujú výstavu Michaelových vecí v New Yorku, ktoré pôjdu do dražby už o pár dní. Vo videu je Darren Julien popisujúci niektoré kusy zo zbierky!

Viac informácii až počas dní aukcií (od 22-25 Apríla) s hodinovými updatami! (pripravte sa!)

Peter Mešo - klavírne spracovanie skladieb!

Peter Mešo sa narodil na Slovensku a študoval v Prahe Státní Konzervatoř, hru na klavíri.

Ako fanúšik sa rozhodol prehrať všetky Michaelové skladby na klavíri a ponúka tak nové podoby Michaelových skladieb, ktoré tak dostávajú nový rozmer!

Spracoval viac ako 105 skladieb z albumov Off The Wall, Thriller, Bad, Dangerous a Invincible.

Viac na jeho stránke, vrátane MP3 skladieb, ako ukážky - LINK

Free File Hosting at FileHive.comImage Hosted by FileHive.com

Jordy Chandler vs. Gavin Arvizo

Na disksusii v sekcii - Facts about the cases in 1993 and 2003 - som pridal veľkú tému s raritnými fotkami Jordyho a Gavina!!! + informácie o niektorých detailoch prípadov!

The Jacksons LIVE 1976

Poznáte toto vystúpenie?

Sledujte Michaelov hlas! Znie tak mužne!

Keep on dancing!

Let´s Dance 3 - 2 Michaelové skladby

V tretej sérii tanečnej súťaži Let´s Dance budú hneď v prvom kole, a to dnes o 20,15 na Markíze tancovať dvaja súťažiaci na skladby Michaela - Billie Jean a Earth Song!

Obrázek

Michael v Bel Air!

Nové fotky Michaela v hoteli Bel Air

Viac fotiek na diskusii!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Priamy náhľad na nový zámok!

Mapa domu Michaela cez Google Earth!!!

(pohybujte myšou po obrázku, môžete si to aj priblížiť)

Ide o zámok, ktorý patrí rodine Tiarksových, a rozprestiera sa na ploche 57 akrov.

Bol postavený v roku 1875, a za svoju architektúru dostal aj niekoľko cien.

FOTKY - nižšie v správe!

LINK


View Larger Map

Qtrax - Free downloads

Spoločnosť Qtrax už naplno rozbehla svoju činnosť, ako sme vás pred mesiacmi informovali, a ponúka zadarmo a kontrolovateľne stiahnutie albumov a skladieb rôznych umelcov, podobne ako Michaela!

POZOR: služba je zatiaľ dostupná len pre užívateľov v USA! Na sťahovanie musíte mať nainštalovaný Qtrax, ale od verzie 1.1 bude dostupná aj v ďalších krajinách!

Michael Jackson - LINK

The Jacksons - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Michaelov nový zámok

Michaelov nový dom, v ktorom bude údajne pobývať počas jeho koncertovania v Londýne.

Nachádza sa iba asi hodinu od Londýna, v grófstve Chislehurst.

Ide o zámok, ktorý patrí rodine Tiarksových, a rozprestiera sa na ploche 57 akrov.

Bol postavený v roku 1875, a za svoju architektúru dostal aj niekoľko cien.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Kolotoče sú už rozpredané

Väčšina kolotočov z Neverlandu už sú rozpredané do niektorých zábavných parkov, a dokonca aj do súkromných domov.

Tu môžete vidieť predanú loď pre zábavný park the Bowling Green amusement park!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

The Beatles

12 albumov skupiny The Beatles bude digitálne remastrovaných a ponúknutých opätovne na predaj, a to aj cez iTunes!

CD albumy budú obsahovať nielen pôvodné obaly (digitálne upravené), ale aj pôvodné a nové texty a minidokumenty o nahrávaní jednotlivých albumov!

Predbežný predaj sa začne v Septembri!

Čo to znamená pre Michaela? Ako spoluvlastník práv na ich skladby v Sony/ATV... ďalšie zarobené milióny!

Thriller Live v Prahe

Makrorecenziu, a fotogalériu si môžete pozrieť na diskusii v sekcii Novinky!!!!

Michael Jackson: One Night in Japan

Ako sme vás pred časom informovali, k špeciálnej edícii DVDčka, vyšla aj edícia dvoj audioCD záznamu koncertu Michaela počas turné BAD v Japonsku, v Yokohame, 12.9.1987!

Celkovo CD obsahuje 17 skladieb LIVE!

Cena: € 13.74 (413.86 Sk)

(pre slovenských fans) Objednať si toto 2CDčko môžete tu: LINK

klikni na obrázok pre zväčšenie!

Obrázek

Obrázek

Raritné fotky Michaela z 1998

Na diskusii, v sekcii Obrázky, je v téme - Obrázky zo súkromného archívu Michaela!, niekoľko raritných záberov Michaela s neznámymi deťmi, ktoré boli ukradnuté, ale publikované najšpinavším bulvárom v USA, National Enquire v roku 1998!

Možné vystúpenia v Las Vegas?

Podľa správ z LV, Michaelov (staro)nový choreograf a režisér londýnskych vystúpení, Kenny Ortega a niekoľko ďalšich členov Michaelovho tímu, si boli pozrieť v jednom známom hoteli show Crissa Angela v Cirque du Soleil - 'Believe'.

Podľa informácií by sa mohli viesť rokovania o možnosti vystupovania Michaela v Las Vegas.

Zároveň sa očakáva, že Kenny Ortega sa bude inšpirovať technologickými možnosťami, ktoré uplatní na Michaelových vystúpeniach v Londýne.

Kenny Ortega pracoval ako choreograf pre muzikál High School Musical, alebo Dirty Dancing. Spolu s ním bol na predstavení aj známy Travis Payne, ktorý s Michaelom pracoval v minulosti na turné Dangerous a HIStory, ako aj na niektorých videoklipoch ako choreograf.

Konkurz tanečníkov?

Podľa správ z LA, Michael si v LA prenajal tanečnú sálu v tanečnom klube - Playback Studio, kde majú prebiehať výbery tanečníkov pre koncertné turnú v Londýne!

Práve odtiaľ pochádza fotka Michaela, ako v maske vychádza von!

LINK

Obrázek

Obrázek

Joe Jackson u Michaela

Joe Jackson bol na narodeninovej oslave Paris Jackson, v Michaelovom dome v Beverly Hills.

Podľa pozorovateľov, Joe musel pred domom stáť niekoľko minút, kým ho pustili dovnútra!

Niektorí fanúšikovia mu predali darčeky pre Michaela a Paris.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

FOX News prepustila Rogera Friedmana

Táto americká televízia prepustila zo svojich radov známeho celebritného reportéra, ktorý sa stal zmánym svojimi "aktuálnymi" a priamymi inforáciami najmä o Michaelovi, ktorými často šokujúco odhaľoval nové "skutočnosti" nielen zo súkromia Michaela, ale najmä počas procesu! V podstate to robí dodnes, no boli časy, keď písal aj dva články denne, 7 dní v týždni, najmä vďaka svojim "zdrojom z Michaelovho okolia".

"Žiaľ", výpoveď dostal nie za svoje články, ale za to, že si nelegálne stiahol pracovnú verziu nového filmu X-Men, ktorá ešte nie je oficiálne v kinách, a zverejnil z toho svoju recenziu!

Oficiálne to priznal, a tak dostal padáka.

Nové produkty k turné (?)

Na britský trh by sa mali dostať pred koncertami v Londýne niektoré predmety imitujúce Michaela, ako napr. parochne, oblečenie...

Spoločnosť, ktorá ich bude od 15 Mája predávať iba v UK tvrdí, že ide o licencované predmety, na oficiálnej stránke, kde sa ponúkajú tieto veci nie je uvedená priamo licencovaná spoločnosť!

Fotky vecí si môžete detailnejšie pozrieť na diskusii!!!

Fotky - LINK

PLUS dokonalé kópie Michaelovho oblečenia, ktoré ale nie je lacné, no detailné a kvalitné, šité na mieru!!!!

Obrázek

Obrázek

Aukcia pokračuje!

Podľa včerajšieho vynesenia rozhodnutia súdu, Darren Julien môže pokračovať v aukcii vecí, ktorá sa uskutoční od 22 do 25 Aprila, 2009 v LA!

Sudca tak zamietol návrh Michaelových právnikov, ktorí chceli na základe žaloby Michaelovho manažera Thoma Thoma, aby bola aukcia buď zrušená, alebo niektoré veci vrátené! Týmto rozhodnutím tak zatiaľ Michael nedostane veci späť, a aukcia pokračuje!

Sudca sa ale domnieva, že je možné dohodnúť sa tak, že Michael zaplatí Julien Auction House za tie veci, ktoré chce späť. Zatiaľ nepadla žiadna ponuka.

Michaelov právnik Alan Gutman ale toto rozhodnutie nepovažuje na konečné!

Ďalšie pojednávanie sa uskutoční 15 Apríla, kde opätovne budú žiadať, ale už na inom súde, zastavenie aukcie!

Na súde bol aj Michaelov otec Joe, ktorý sa tiež "mieša do biznisu"!

Podľa správ sa Joe rozprával s Michaelom v súdnej sieni cez iPhone!

Podľa doterajších informácii ide asi o to, že kupca, ktorý odkúpi od Colony Capital celý ranč Neverland, chce všetky veci, ktoré boli súčasťou ranča, to znamená, všetky veci, ktoré boli odvezené a teraz ponúknuté do aukcie, vrátane nábytku a vybavenia.

Preto došlo k chosu, že jedna strana chcela predať veci samostatne, ale druhá strana chce predať ranč so všetkými vecami!

Preto sa Michaeloví právnici teraz, po podpísaní zmluvy s aukčnou sieňou, snažia o zrušenie auckie, lebo inak by mohli prísť o predaj celého ranča od nejakého záujemcu.

Samozrejme, detaily nie sú známe, no jedno je jasné, je v tom chaos, ktorý spôsobili Michaeloví manažéri a poradcovia, ktorí konali unáhlene a rozdelení!

Obrázek

Kratšia recenzia "muzikálu"

Na diskusii je kratšia recenzia muzikálu Thriller, ktorý bol odohraný v Prahe pred pár dňami.

Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti a zážitky!

LINK

Obrázek

Paris slaví

Michaelova dcera Paris Michael Katherine Jackson, dnes slaví své jedenácté narozeniny.

Obrázek

Petícia austrálskych fanúšikov

Viac ako 50,000 fanúšikov v Austrálii už podpísalo petíciu, v ktorej by chceli, aby Michael odohral koncert aj v O2 v Austrálii!

Podľa organizátorov, každým dňom pribúdajú stovky až tisíce podpisov, a môže sa stať, že prekonajú "rekord" fanúšiukov The Beatles, ktorí v 60 rokoch priniesli pred organizátorov 60,000 podpisov!

Akciu organizuje 19 ročný fanúšik cez Facebook, Christos Winter.

Nová Kniha

Bruce Swedien vydá v září knihu nazvanou "In The Studio With Michael Jackson" (S Michaelem Jacksonem ve studiu), která bude mít 272 stran.

Obrázek

Objednávky:

LINK

Alebo

LINK

Obsahom knihy budú desiatky fotiek z nahrávania s Michaelom, počas ich 30 ročnej spolupráce na najslávnejších albumoch ako Off The Wall, Thriller, ... až k HIStory, v ktorých Bruce odhalí technické detaily nahrávania, vrátane komentárov Quincy Jonesa a Roda Tempertona!

Pozrite si video, ako prednáša Bruce o nahrávaní s Michaelom! (ktoré je aj na diskusii v sekcii - YouTube LINK )

Michael 1.4

Michael byl spatřen, jak 1.4 jde na schůzku do hotelu Bel Air v Los Angeles.

Více fotek na diskusi: LINK

Obrázek