Články za marec 2009

Falošné správy???

Podľa FoxNews, nedávne správy o tom, že Michael najal Leonadra Rowa ako svojho nového managera (informovali sme o tom 28.3.) vraj nie sú pravdivé!!!

Podľa týchto správ, ide o jednanie Josepha Jacksona, teda Michaelovho otca, ktorý mal bez Michaelovho vedomia spolupracovať s Leonardom, a vraj sa sami vyhlásili za jeho managerov, a práve oni mali vraj poslať do médií a na fanúšikovské weby falošné tlačové vyhlásenie!

Súčasní Michaeloví manageri a promotér londýnskch koncertov zatiaľ tvrdia, že Rowe a Joseph nemajú zatiaľ nič spoločné s manažovaním Michaela!

Uvidíme, ako to nakoniec dopadne!

DVD Number Ones - ako príloha k denníku

V slovenskom bulvárnom denníku Nový Čas bude vo štvrtok, 2 apríla ako príloha DVD Number Ones!!!

Cena cca. €1,70

(za informáciu poďakujte - Amarett)

Obrázek

Nový dokument o Michaelovi!

Fotograf Larry Nimmer, ktorý bol najatý právnym tímom Thomasa Mesereaua počas procesu, pripravuje dokument, v ktorom odhalí pozadie Neverlandu v najhorších časoch Michaelovho života, keď aj on sám musel vypovedať ako svedok!

Michael Jackson: The Untold Story of Neverland!" - takto sa bude volať obrazový dokument, bude v jednoduchosti o tom, čo zachytila jeho kamera, vrátane razie policajtov na ranč, dokonca boli zábery ranča použité pred súdom, keďže porota nebola ako svedkovia na ranči, aby videli aké pomery tam vládli, vrátane záberov rodiny Arvizových.

Originálne anglické spracovanie článku si pozrite tu: LINK

Obrázek

Michael najal nového PR managera

Do Michelovho tímu managerov, ktorí budú mať na starosti promo jeho comebacku, pribudol dlhoročný priateľ rodiny Jacksonovcov Leonard Rowe, ktorý pracoval niekoľko desatročí ako promotér slávnych umelcov.

Obrázek

Michael k tomu vydal prehlásenie: "Som rád, že Leonard prijal moju ponuku riadiť moje obchodné záležitosti počas dôležitej etapy mojej kariéry"

Rowe pracoval s Michaelom a bratmi už od roku 1979 na organizovaní ich spoločného turné Off the Wall.

Rowe vyjadril potešenie, že mu Michael dal takúto historickú možnosť.

Rowe pracoval aj pre takých umelcov ako Prince, R. Kelly a Marvin Gaye.

Je považovaný za jedného z najvýznamnejších obhajcov ľudských práv a práv černochov.

Útok na Michaela cez MySpace

Útokmi cez MySpace sa pokúša jeden registrovaný člen, ktorý si vytvoril profil v zastúpení Michaela a jeho fotky, pričom jeho správanie smeruje k trestnému činu, keď sa pod daným nickom pokúša o protiprávne snahy diskreditovať osobu Michaela Jacksona prostredníctvom jeho fanúšikov, tribute umelcov a ďalších členov MySpace.

Vzhľadom na to, že jeho meno už prešetrujú, nie je vhodné zverejnňovať jeho meno/nick, v prípade, že by vás niekto taký kontaktoval (ak máte svoj účet na MS), nahláste to správcovi MySpace.

Obrázek

Neverland Valley Ranch

Pozrite si toto raritné súkromné video, na ktorom je vidieť nielen Michaela, ale aj mnoho vecí ponúkaných na predaj v aukcii!

Osobne som toto video ešte nevidel!

Ďalšia jednotka v hitparáde

Album najväčších hitov - "The Essential Michael Jackson," sa dostal tento týždeň na vrchol albumovej hitparády the Billboard Top Pop Catalog albums chart, práve po týždni s hitmi Michaela v pesničkovej súťaži American Idol.

Táto súťaž podporila nielen predaj tohto albumu, ale aj Number Ones, ktorý sa dostal na 6 miesto!

V predajnosti singlov sa výrazne predávali aj skladby Billie Jean, Thriller a P.Y.T. cez the iTunes Store.

Thriller má 28 platín

Podľa nových výsledkov predajnosti albumu Thriller v USA, the Recording Industry Association of America (RIAA) vydala certifikát o dosiahnutí 28 mil. predaných kusov albumu len v USA, teda je 28x platinový!

O čosi viac (necelý milión) predala skupina The Eagles.

Thriller je však stále najpredávanejším albumom na svete s viac ako 65 mil. predanými kusmi!

Historický kalendár

Práve dnes, ale v roku 1983, predstavil Michael po prvý krát svoj Moonwalk v televíznom špeciáli venovanom 25 výročiu spoločnosti Motown - "Motown 25: Yesterday, Today and Forever".

Image Hosted by FileHive.com

Video o aukcii + rozhovor!

Výstava v New Yorku

Tak ako v Írsku, tak sa teraz v New Yorku usporiada výstava od 23-28. Marca, na ktorej budú vystavené niektoré zaujímavé kusy Michaelovej zbierky osobných vecí, ktoré pôjdu začiatkom Apríľa na aukciu!

Žiadne vystupovanie v Rusku

Hovorca ruského miliardára Olega Deripasku potvrdil, že žiadne súkromné vystupovanie Michaela sa nebude konať, a všetky informácie z médií sú ďaleko od pravdy.

Túto story priniesol pred pár týždňami Ian Halperin, ktorého tvrdenia o tom, že Michael žiada celý tím lekárov, a špeciálne minerálne vody počas vystúpenia, prebrali média vo svete! Takto sa už po niekoľký krát dokázali klastvá Iana Haperina!

Nová správa

MichaelJacksonLIVE.com oznámila, že koncerty Michaela v Londýne budú nahrávané pre vysielanie v budúcnosti pre televízie alebo vydanie na DVD!

Michael by chcel koncertovať aj v Azii

Podľa predstaviteľa AEG Live, Michael by najradšej vystupoval v Číne, pokiaľ by bolo turné rozšírené aj na EU a Aziu!

Podľa denníka Guang Ming Daily, Michaeloví fanúšikovia nemali možnosť vidieť ho od turné BAD, a teda milióny z ich by boli nadšení!

Usporiadatelia z AEG Live dostali množstvo ponúk od ázijskych promotérov najmä z Taiwanu, Hong Kongu, Japonska, Singaporu, and Malaysie.

Možné koncertovanie by mohlo byť naplánované na druhú polovicu roka 2010.

Na druhej strane sú tu obavy, že turné by bolo príliš drahé, najmä v Azii, kde sú náklady vyššie, podobne tomu bolo aj počas turné HIStory, kedy mnoho promotérov bolo v strate! A niektoré vystupovania na poslednú chvíľu rušia aj konzervatívne vlády niektorých krajín!

Rolling Stones

2.4.2009 vyjde v uznávaném časopise Rolling Stones, článek o MJ.

Obrázek

Obrázek

ONE NIGHT IN JAPAN

Aj u nás sa už začne predávať DVD - BAD Tour: ONE NIGHT IN JAPAN!

Cena: €16,93

K dispozícii bude aj 2CD!

Objednávky - LINK

Komplet ponuka: LINK

Odporúčam aj - LINK

Alebo toto - LINK

Pro CZ:

CD: LINK

DVD: LINK

Obrázek

Aké skladby chcete na koncertoch?

Teda, aspoň tí v vás, ktorí máte lístky.

Na ofiaciálnej stránke môžete vybrať vaše obľúbené skladby, a možno z nich potom urobí Michael a produkcia tvz. playlist skladieb, ktoré budú odohrané!

Usporiadajte si ich podľa poradia a toho, ako by mali nasledovať počas koncertovania! (osobne som začal s - Another Part of Me)

LINK

Obrázek

Neverland 1988

Práve dnes je dátum, kedy pred 21 rokmi, v roku 1988 Michael definitívne zaplatil za svoj ranč the Sycamore Ranch in Santa Ynez Valley, CA, viac ako 28 mill. dolárov.

+

V dnešný dátum, ale v roku 1996, založil Michael a saudsko-arabský princ Alwaleed bin Talal bin Abdulaziz - the Kingdom Entertainment group.

+

V 2001 bol Michael uvedený do siene slávy ako solo umelec v the Rock & Roll Hall of Fame

Ďalšie neoficiálne správy

Las vegaský reportér, ktorý mal často trefné správy, keďže sa pohybuje v kruhoch, ktoré sú dôveryhodné, napísal, že Michael a AEG LIVE by chceli na budúci rok usporiadať americké turné, bolo by to tiež hosťovanie v niektorých z hál, ktoré patria AEG, v LA a New Yorku.

Podľa jeho zistení, ak by sa odohrali všetky koncerty, mohli by usporiadať aj vystúpenia v USA, na to ale potrebujú nejaké "záruky", čo majú byť koncerty v Londýne.

Podľa správ, zatiaľ má AEG Live poistených len pôvodných prvých 10 koncertov, tie ostatné sa snažia "dopoistiť", to znamená, že poisťovňa poistí koncerty pre prípadné zrušenie, alebo zlyhanie Michaela, ak by neodohral všetkých 50 koncertov, to si vyžaduje lekárske prehliadky!

Čo sa zatiaľ podarilo tomuto reportérovi zistiť je:

* Michael je teraz v LA a pripravuje novú choreografiu so známym choreografom Kennym Ortegom.

* Ne-Yo a Will I AM pracujú na Michaelovom novom albume, ktorý by mal výjsť v deň prvého vystupovania v Londýne! - 8.7.

* Prvý singel výjde určite pred začiatkom koncertvania v Londýne! Do tohto času by mal výjsť aj 3D videoklip THRILLER, a podľa správ od Randy Phillipsa, prezidenta AEG Live, by mal každý návštevník koncertov získať nový album zadarmo!!!!

* Podľa vyjadrení producenta show, by chcel Michael použiť nové javiskové efekty, ktoré doteraz neboli použité! (napr. prelet nad javiskom)

* Počas vystupovania majú byť použití aj dvojníci, ktorí budú ako súčasť zálohy choreografie!

Michael a Kenny Ortega

Obrázek

Neoficiálne správy!

Podľa zatiaľ nepotvrdených správ, AEG Live rokuje o možnosti budúcoročných koncertov aj v USA, v New Yorku a LA!

Nový album by mal výjsť pred vystupovaním v Londýne!

TicketMaster predáva ďalšie lístky!

Podľa správ zo stránky ticketmaster.com, spoločnosť chystá ešte dodatočné lístky!

Dôvodom je, že TM zrušila niektoré objednávky, keďže limit bol 4 lístky na jednu domácnosť, a pokiaľ niekto platil 2x tou istou kartou, evidovanú objednávku bude mať len na jednu kartu!

Preto dodatočné lístky, ktoré ostali sú ponúkané na predaj TU - LINK

Len si musíte zistiť, ktoré dátumy sú ešte voľné!

Michael bude bez dlhov!

Podľa najnovších správ, by Michaelov dlh, ktorý ešte v roku 2005 dosahoval 300 mil. dolárov, mal byť na úrovni okolo 100 mil. dolárov, a do roku 2011 by mal byť splatený, bez započítania ziskov z koncertovania v Londýne. V takomto prípade by splatenie bolo ešte rýchlejšie!

Obrázek

Výstava prilákala fanúšikov!

Výstava vecí, ktoré budú predávané na aukcii, ale ktoré mala možnosť vidieť verejnosť v Írskom Kildare, prilákala viac ako 25,000 návštevníkov!

Tí tak mali možnosť vidieť aspoň kúsok umeleckej aj súkromnej histórie Michaela!

Organizácia cesty na koncerty!

Ak máte záujem o spoločné cestovanie na koncerty, skúste sa dohodnúť na diskusii!!! Môžete si naplánovať spoločnú cestu busom, lietadlom, autami, ušetriť na nákladoch (relatívne), tu je nová téma, na ktorej sa môžete všetci, ktorí máte záujem dohodnúť!!! - LINK

Obrázek

Thriller Day

20 členov tanečnej skupiny MD Productions, včera v Liverpoole tancovalo v centre mesta na video Thriller, aby podporili nadáciu - Comic Relief. Celkom sa to hodilo aj do aktuálneho diania Michaelovho comebacku!

Pozrite si video!

Aukcia Update

Tu je zoznam vecí, ktoré budú predávané, ALE, možno tie zaškrtnuté sú tie veci, ktoré Michael nechce predať!

LINK

Dodatočné info k predaju

Vznikla stránka, ktorá zastupuje nespokojných fanúšikov, ktorí sa buď nedostali k lístkom, alebo kúpili nevýhodné sedadlá za vyššiu cenu, ako boli pôvodne ohlasované (za 45-60 libier) a podobné problémy, ktoré mali fanúšikovia!

Na tejto stránke môžete nechať svoj odkaz, na akúkoľvek sťažnosť, ktoré by sa mali poskytnúť AEG Live a Ticketmaste.com - ako oficiálne sťažnosti!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Update: Aukcia

Juliens Auction House, spoločnosť, ktorá pripravuje aukciu Michaelových vecí, požiadala súd, aby do 3.4. bola možnosť prípravy aukcie.

Ako sme informovali, MJJproductions podala žiadosť o zastavenie aukcie, až kým sa nevyriešia nezhody ohľadom vrátenia vecí, ktoré Michael požaduje späť, MJJP tvrdí, že na tieto veci Julien AH nemá právo.

Zatiaľ obe strany rokujú, a aukcia zatiaľ oficiálne nie je zastavená!

Obrázek

Predaj lístkov ide na súd!

Spoločnosť AEG Live zažalovala inú spoločnosť Viagogo, ktorá predávala lístky tretím stranám!

V skratke ide o to, že AEG ponúkla možnosť predaja stránkou Viagogo, ale ona podľa nich porušila zmluvy!

Preto žiada AEG Live o ochranu práv, keďže sa lístky na niektorých stránkach predávajú za prehnane vysoké ceny a týmto sa niekto nabalí=kšeftári! (o tom sme vám informovali pred pár dňami)

Obrázek

Randy Phillips o Michaelovi

Prezident spoločnosti AEG Live hovorí o Michaelovi a jeho vypredaných koncertoch.

Tu povedal, že Michael vyronil slzy, keď sa dozvedel, že koncerty sú vypredné!

Video:

+

Lístky vypredané!!!

Podľa správ organizátorov sa 860,000 lístkov vypredalo v priebehu pár hodín dnešného oficiálneho predaja!

500,000 lístkov sa vypredalo spolu s predpredajom, a 360,000 v priebehu 330 minút!

Na čiernom trhu sa predávali lístky aj za 16,000 libier!

Organizátori potvrdili, že by mohli vypredať aj 1 milión lístkov, ale záleží aj od rozhodnutia Michaela!

Pre istotu sa AEG Live poistila na 100 miliónov libier, v prípade, že by Michael nebol schopný odohrať zazmluvnené vystúpenia!

Image Hosted by FileHive.com

POZOR! Sú tu aj pochybnosti nad tým, prečo napr. oficiálny predajca Ticketmaster.com, neeviduje dostupnosť lístkov na budúci rok!

Naproti tomu sa objavili aj stránky, ktoré tiež oficiálne, no predražene ponúkajú lístky od 150 a viac libier!!!

Medzi fanúšikmi sa rozšírili informácie, že ide o istý druh "podvodu", alebo prinútenia kúpiť si extra drahé lístky!!!, napr na tejto oficiálnej adrese - LINK

+

VIP lístky od 1200 libier - LINK

Alebo - LINK

Obrázek

Nový Michael! + Predaj vstupeniek!

Takto bol Michael na nákupoch, video nižšie v správe!!!

Obrázek

A takto to vyzeralo dnes v oficiálny predaj lístkov, tisíce fanúšikov, a niektorí prenocovali aj v stanoch, len aby mohli byť medzi prvými v radoch na lístky.

Kliknite pre zväčšenie!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Menší nákup

Michael (pokud je pod vším tím krytím on) nakupoval v obchůdku "Wacko" v Los Feliz

Prekvapenie! Koncerty aj v 2010 !

Prvých 30 dní je už vypredaných!!! ALE

Michael bude koncertovať až do Februára 2010!!!

Image Hosted by FileHive.com

Celkovo tak pôjde podľa plánu už o 45 koncertov v O2 Arena!!!!!! (podľa neoficiálnych informácií by celkovo mohlo byť až 70 koncertov!!!!)

Detaily koncertov a dátumy tu - LINK

Obrázek

Výzva!!!

O všetkých aktualitách, vašich postojoch, kúpe lístkov, prípadne organizovanie cesty do Londýna, PROSÍM diskutujte na fóre, nie v odkazoch, bude/je to jasné, a prehľadné!: LINK

Prípadne CHAT Room - LINK

Pridané ďalšie koncerty + diskusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Každou chvílí přibývají další koncerty... už je jich v plánu nejméně 30!

Viac na - LINK

Viac na diskusii - LINK

Sledujte dianie len na tejto oficiálnej stránke, MJJsource nebude ďalej informovať o predaji lístkov, okrem potrebných zmien!!!

Všetky adresy potrebné na kúpu lístkov sú na tomto webe!!!

+

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Nárast predajnosti albumov

Po včerajšom vystúpení spevákov na American Idol, ktorý bol venovaný Michaelovým skladbám, sa predajnosť albumov zvýšila, ide o percentuálny nárast o stovky percent.

Nárast zaznamenali - "Thriller 25" o 411%, "Number Ones" 384%, a "Off the Wall" 260%.

Samozrejme ide o predajnosť v stovkách kusoch, ale nárast je to evidentný!

Videoklipy zo súťaže a skladby, ktoré boli odohrané na diskusii: LINK

Archív správ!!!

Ak potrebujete zistiť nejaké staršie informácie, overiť si ich, prípadne hľadať to, čo potrebujete doplniť, zrolujte si dole stránku, a tam sú číselne označené stránky s archívom!!!! (až po prvé správy na tejto stránke)

Obavy o Michaela !??

V piatok odvysielala FOX News reláciu Geralda Riveru, Michaelovho podporovateľa, ktorému poskytla rozhovor bývala Michaelová hovorkyňa Raymone Bain.

V ňom vyjadrila znepokojenie a veľké obavy nad novým Michaelovým managementom, ktorého, podľa nej, hlavný manager Dr. Thome Thome vymýva Michaelovi mozog!!! a má kontrolu nad Michaelom, a celé prípravy na koncertovanie je podvod!, a nič nie je pripravené pre koncerty, ani nie sú najatý tanečníci, a prípravy na koncertovanie musia trvať niekoľko mesiacov, ale Michael podľa nej nie je pripravený!

Povedala tiež, že Michael nemá kontakt ani so svojou matkou Katherine!

Samozrejme, berte so s rezervou, je to názor Raymone Bain!

Michael poskytol rozhovor pre NME

Jeden z najváženejších a mienkotvorných hudobných časopisov (nielen v UK) New Music Express, oznámil, že v ich najnovšom vydaní bude zverejnený článok a rozhovor s Michaelom, s ktorým strávili jeden deň!!

V predaji od stredy!

Obrázek

Obrázek

Predpredaj už zajtra!

Všetci zákazníci spoločnosti O2, budú mať od zajtra možnosť kúpiť si lístky v predpredaji!

Týka sa to len zákazníkov v UK!

Musia poslať sms, obratom dostanú heslo, a ten použijú na nákup.

Informácie - LINK

Tu bude dostupný predaj listkov pre celý svet - LINK

Oficiálny predaj začne 13.3. aj na známej stránke - LINK

Obrázek

Datumy koncertů

Zde jsou datumy 10 koncertů, které se budou konat v Londýnské O2 aréně:

8.7 - streda

10.7 - piatok

12.7 - nedeľa

14.7 - utorok

16.7 - štvrtok

18.7 - sobota

22.7 - streda

24.7 - piatok

26.7 - nedeľa

28.7 - utorok

LINK

Lístky budú v predaji cez LINK kam Vás bude navigovať stránka O2. Kancelárie O2 budú otvorené od 7,00 ráno a neplnoletí do 14 rokov musia byť v sprievode dospelého. Nákup je limitovaný na 4 lístky/osoba. Osobný predaj je možný iba po predložení občianskeho preukazu/pasu a dokladu s uvedenou adresou bydliska. Plán sedenia a státia v aréne bude zverejnený len čo sa začne oficiálny predaj. Informácia, či v aréne bude plocha na státie, zatial nebola potvrdená. S velkou pravdepodobnosťou VIP boxy nebudú dostupné. Nenakupujte lístky od neoficiálnych predajcov - choďte priamo na oficiálnu stránku O2 - LINK (preklad - Soniamaria)

Obrázek

Pozor na falošnú stránku!

Toto je stránka, kde sa "predávajú" lístky na koncerty do O2!

ALE POZOR, ich cena je absurdná, od 355 do 1575 libier!

Preto nepovažujte túto stránku za relevantnú, vyčkajte do piatku!

LINK

Obrázek

Michael podporil Jade Goody

Michael zatelefonoval britskej televíznej hviezde Jade Goody, ktorá verejne zvádza boj so smrťou (rakoviny krčka maternice) v reality show Big Brother, ktorej ostáva len pár týždňov života.

Keď sa ako fanynka dozvedela, že jej Michael volá, slzy sa jej vtlačili do očí a pozbierala všetky sily, aby sa s ním porozprávala!

Jade je matkou dvoch synov (4 a 5 roční), a Michael jej odkázal všetko "najlepšie", že ak by čokoľvek potrebovali, môžu sa naňho obrátiť.

Televízny rekord?

Podľa správ z Británie, reklama na Michaelov comeback trhla rekord v sledovanosti.

Reklamu v najsledovanejšom programe - Dancing On Ice, videlo podľa Britských médií viac ako 11 miliónov ľudí.

Viac ako 3 minútové video (ktoré sme pred pár dňami uviedli aj my - 7.3.!!!) bude slúžiť ako oficiálne promo video.

Podľa výsledkov je Michael prvým umelcom, ktorý dostal celý reklamný priestor t.j. 3 minútová reklama, ktorej cena bola viac ako 1 milión libier!

Image Hosted by FileHive.comImage Hosted by FileHive.com

Nový Michaelov komentár

Michaelov nový komentár pre zatiaľ jedinú oficiálnu stránku - LINK

"Prišiel ten čas,

práve teraz vidím a cítim, že ma to znovu volá, byť súčasťou hudby, ktorá nie je len spojenie, ale ktorá to všetko vytvára, v radosti i bolesti, v láske i službe, a vo vedomí."

Lístky sa budú predávať oficiálne od 13.3. od 7:00!

Ak sa zaregistrujete na michaeljacksonlive.com, musíte dostať email, ktorý potvrdí vašu registráciu s heslom, tým potom môžete žiadať o predpredaj lístkov - teda niečo ako záruka s heslom!, niektoré budú vyžrebované, ale nie je to záruka, že ich dostanete, ide len o predpredaj obmedzeného počtu!!!

Takže ak dostanete email s heslom, máte nárok na predpredajný lístok!

Zatiaľ sa registrovalo 500,000 ľudí!

Pre viac informácií si pozrite aj stránku O2 - LINK

Obrázek

Radio Capital

Britské rádio Capital, ktoré je asi najväčšie a najpočúvanejšie v Londýne, hraje každú hodinu Michaelové skladby a pripravuje súťaž o lístky na koncerty v O2 Arena!

Vyhrať lístky môžete tu na tejto linke!

Jediné čo musíte, je počúvať rádio!

LINK

Obrázek

Mark Lester o Michaelovi

Herec, ktorý hral v pôvodnom muzikáli Oliver - Mark Lester, v novom rozhovore povedal, že s Michaelom pred pár dňami strávil istý čas, a podľa toho, čo videl na Michaelovi, ten je pripravený na koncertovanie.

"Má sa absolútne skvelo, nikto nemusí mať obavy o jeho zdravie.

Počas jeho pobytu tu v Londýne, som s ním strávil veľa času, a nevie sa dočkať, kedy sa vráti do Los Angeles a začne skúšať.

Hovoril veľa o nových veciach, ktoré pripravuje, nie novú hudbu, ale nové tanečné vystúpenia, takže si myslím, že ľudia budú prekvapení. Chce zo seba vydať všetok talent, je z toho nadšený!"

Mark Lester bol s Michaelom aj s deťmi v piatok v divadle, zaujímavosťou pre fanúšikov je, že Michael je krsným otcom Lesterových 4 detí.

Naproti tomu Ian Haplerin nenechal na seba dlho čakať, a vydáva vyhlásenia, v ktorých upozorňuje na to, že Michael je slabý a krehký, a nebude schopný vystupovať tak ako sa očakáva!

On bol schopný sa dostať k Michaelovi tým, že predstieral, že je kaderník, a tvrdí, že Michael používa na verejnosti parochňu, pod ktorou má Michael vlasy ako mali kedysi muži v 50 rokoch - "skrátené a tupírované".

Opísal to takto: "Bolo to ako vidieť klauna bez makeupu"

Prezident AEG Live, Robert Hallett takéto tvrdenia odmieta a naopak, hovorí, že Michael je zdravší ako on, a prehliadkami si to potvrdili!

Image Hosted by FileHive.com

CHAT Room fanúšikov

Nezabúdajte, že MJJsource.eu má aj svoj CHAT Room (hore na lište vedľa Forum a Články), preto, aby ste nepísali do odkazov, zapnite si chat, a diskutujte priamo medzi sebou, napr. o lístkoch, možnom kontakte ku koncertom...

Chat Room: LINK

Odporúčam vám ho zapnúť hneď ako ste na MJJsource, aspoň budete vidieť kto je práve online a pokecať navzájom!

Obrázek

Michael odišiel!

Ráno o 10:30 vyniesla ochranka batožinu, a Michael spolu s deťmi ich neskôr následovali.

Odišli v bielom SUV, deti mali na sebe masky.

Michael zamával na fanúšikov, ktorí tam ešte postávali, dokonca, keď sa priblížili k autu, Michael otvoril okno a prijal od nich pozdravy, niektorí mali šťastie a videli aj deti sediace v aute, tí následne nasadli do svojich áut a taxíkov, a smerovali za autom, ktoré odviezlo Michaela s deťmi na to isté letisko, z ktorého prišli. Auto s Michaelom ešte zastalo na križovatke, Michael mal stiahnuté okno, a zamával na niektorých, potom sa stratilo v premávke.

Obrázek

Obrázek

Michael včera v divadle (foto od Kachnik), kde si Michael s deťmi pozrel muzikál Oliver, v ktorom hraje aj známy Mr. Bean - Rowan Atkinson

Obrázek

Prečo sa Michael asi hnevá?

Pozrite si pozorne tento katalóg vecí, ktoré idú do dražby, medzi nimi sú osobné veci, ktoré Michael nechce predať!!!

LINK

BAD koncert na DVD?

Podľa zatiaľ neoficiálnych informácií by malo byť v Apríli vydané 2DVD s koncertom z turné BAD - "One Night in Japan", zatiaľ iba vo Francúzsku, Holandsku, Nemecku a Belgicku!

Nie je to oficálne, preto berte túto linku s rezervou - LINK

Obrázek

Budú ďalšie vystúpenia???

Podľa AEG LIve sa už registrovalo viac ako 1 milión ľudí, ktorí by chceli lístky na koncertné vystupovanie Michaela v Londýne, preto spoločnosť uvažuje nad ďalšími prídavnými koncertami. Uvažuje sa aj nad Parížom, Mumbai, a New Yorku.

Michaelov hovorca uviedol, že práve toto Michaelovo rozhodnutie koncertovať je dôkazom toho, že všetky informácie o jeho zdraví sú nezmysly.

Podľa neho, je toto odpoveď na všetkých kritikov, Michael sa má dobre, a nemôže byť na tom lepšie ako je teraz.

Michael bol doteraz v ústraní kvôli deťom, ktorým chcel venovať svoju výchovu ako slobodného rodiča, preto si dal pauzu od nahrávania, ale jeho láska k hudbe a fanúšikom mu chýbala.

American Idol - Michael Jackson Week

Oficiálne bolo potvrdené, že prvý týždeň finálových kôl v speváckej súťaži American Idol bude venovaný Michaelovi, teda súťažiaci budú spievať Michaelové skladby!

Obrázek

Aktuálne - aukcia je pozastavená???

Pokiaľ ste si objednali katalog vecí online, a mali tak záujem o aukciu, možno ste dostali mail spoločnosti Julien’s Auctions, ktorá oznamuje, že odstupuje od dražby do odvolania!!!, a vyriešenia problémov, ktoré im vznikli Michaelovou žalobou, v ktorej žiada niektoré veci späť!

Tu je originálne znenie pozastavenia:

Dear Auction Network Member:

Thank you for your registration for The Collection of Michael Jackson auction, scheduled for April 22-25, 2009. Unfortunately, due to a legal controversy that has arisen between Julien’s Auctions (the auction house conducting the event) and Michael Jackson/MJJ Productions, Auction Network is withdrawing as the online bidding service provider unless and until the controversy is resolved between the parties. We apologize for any inconvenience, but this controversy is not a matter that is within our control. Please check back periodically for updates. If you have any questions, please contact Bonnie Childers at bonnie.childers@auctionnetwork.com.

Thanks for your support.

The Auction Network Team

Nové skladby???

Randy Phillips, PR manager AEG LIve v rozhovore pre CNN dnes povedal, že Michael na jeho veľkolepšej show s novou úžasnou produkciou, predvedie nové skladby a hudbu, a podľa toho, čo mal možnosť počuť, sú užasné!

Ian Halperin v TV rozhovore

Podľa rozhovoru, ktorý poskytol pre britskú TV, je Michael patologický klamár, ktorý zavádza svojich fanúšikov. (inak to je tá osoba, ktorá tvrdila, že Michael umiera, že potrebuje nové pľúca, že má infekciu... a bla bla...)

Nezabudol ale dostať!, že jeho nová biografia bude tým najlepším opisom Michaelovho života.

Bližšie detaily napíšem neskôr, po zvážení, či stoja za to.

MichaelJacksonLive.com

Táto oficiálna stánka je "zaplavená" stovkami tisíc žiadostí o predpredaj lístkov na aktuálne koncertné vystupovanie Michaela v Londýne.

Avšak oficálna žiadosť o predpredaj lístkov skolabovala.

Mnohí fanúšikovia sa sťažujú, že nedostali spätné maily potvrdzujúce ich žiadosti, napriek tomu, že sa "registrovali" už niekoľko krát. Avšak, niektorí fanúšikovia dostali potvrdzujúce maily alebo SMS správy.

Podľa hovorkyne AEG Live, stránka dostáva každú hodinu asi 16 tisíc žiadostí, preto systém kolabuje.

Oficiálne sa začnú lístky predávať 13.3.2009

VAROVÁNÍ: NA INTERNETU SE JIŽ OBJEVILI FALEŠNÉ LÍSTKY, ROZHODNĚ SI JE NEKUPUJTE !!

Stránka kde se falešné lístky dají koupit!

LINK

Image Hosted by FileHive.com

Fotky

Chcem vám dať len do pozornosti, že stále aktualizujeme fotoalbum na diskusii s množstvom nových fotiek:

LINK

Janet na tour s MJ ?

Podle některych informací by s Michaelem na turné měli vystupovat "speciální hosté", jedním z nich by měla být i jeho sestra JANET.

Obrázek

Špeciálne video

8.3.2009 (Nedeľa) bude na ATV o 20:30 odvysielané špeciálne video s elektrizujúcim a strhujúcim Michaelovým tanečným videom, ktoré bude súčasťou promo kampane !

Čo ďalej...

Aktuálne je známe, že Michael usporiada 10 koncertov v O2 Arena, v Londýne, ktoré sa začnú 8.7.2009

Plány sú však optimistickejšie.

Podľa PR managera AEG Live, Randy Phillipsa, Michael prinesie "veľkolepú, technicky náročnú a veľkorozpočtovú show.

Michael Jackson je perfekcionista, a bude to úžasné. Skúsi mnoho nových vecí."

Na otázku, či to budú posledné Michaelove vystúpenia, odpovedal Phillips, že posledné v Londýne, a dodal, že Michael je vo výbornom fyzickom stave.

"Ak pôjde na svetové turné odtiaľto, ... tak to bude jeho posledné! Zatiaľ súhlasil len s vystúpeniami v Londýne. Robí to však kvôli svojim deťom!"

Ako prekvapilo dodal: " Michael prešiel štvor-hodinovou lekárskou prehliadkou vybranými lekármi, ktorých zvolila tretia strana zabezpečujúca zdravotné poistenie. Je vo vynikajúcom zdravotnom stave."

Randy Phillips v mene AEG Live povedal, že majú širšie zmluvy, ktoré obsahujú aj projekty na 3D film založenom na téme k videoklipu Thriller, ako aj možno ďalšie vystúpenia.

Podľa neho, ich spoločný trojročný plán, by mohol Michaelovi vyniesť až 400 miliónov dolárov zisku.

Fanúšikovia sa vyjadrili, že neveria, že by Michael odišiel na "dôchodok", a veria že - Never Say Never

Obrovská galéria fotiek - LINK

Image Hosted by FileHive.com

Image Hosted by FileHive.com

Michael končí!!!??? + oficiálne info o koncertoch

ITV v Británii bude prebiehať promo reklama, začne 8.3. o 20:30

FOTKY - LINK

Originálny prepis Michaelovho prejavu:

“Thank you all. This is it. This is it! This is it! I just want to say that these will be my final show performances in London. This will be it. This is it. When I say “this is it,” it really means this is it. I’ll be performing the songs my fans want to hear. This is it. I mean, this is really it. This is the finally curtain call. I’ll see you in July. I love you. I really do, you have to realize that, I love you so much. Really, from the bottom of my heart. This is it, see you in July! ”

Oficiálne informácie predstavila spoločnost Outside Organisation – PR Agency for AEG Live:

Lístky budú stáť - £75 / £65 / £50 + príplatok za predpredaj!

Kontakty -

Tel: 020 7436 3633

*

Celena Aponte

Celena.aponte@outside-org.co.uk

Natalie Whorms

Natalie.whorms@outside-org.co.uk

Adam Cotton

Adam.cotton@outside-org.co.uk

Priame a oficiálne informácie budú aktualizované len na - LINK

10 koncertov bude posledných, zrejme v jeho kariere, ale určite v Londýne, povedal to práve teraz na tlačovke. Odkázal fanúšikom, že odohrá skladby, ktoré chcú fanúšikovia počuť!

Koncertné vystupovanie bude niesť názov - “THIS IS IT”

Obrázky na diskusii!!!

VIDEO na stiahnutie zo CNN:

http://www.mediafire.com/?kvyongt2ndz

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Čo sa deje???

Aktuálne:

Už viac ako 1,5 hodiny Michael mešká, fanúšikovia skandujú jeho meno, napätia narastá, niektorí novinári sú vraj "naštvaní"...

MichaelJacksonLIVE.com zatiaľ odstránila oznam, že sa tlačovka "čoskoro uskutoční"....

16:50 - Michael odišiel z hotela, a smeruje k O2 Arena.

Mal na sebe čierne sako, s bielym vzorom...

Obrázek

Podľa správ, bude na CNN odvysielané aj 3 minútové video doteraz nezverejnených záberov Michaela!

Live Stream

Aktuálne - 16:00

Obrázek

Oficiálne ceny lístkov:

£75 na spodné a prvé poschodie

£45 pre vyššie poschodia

Pre zákazníkov O2, budú dostupné 48 hodín vopred, a to už od stredy, oficiálne dostupné budú od 7:00 - 13.3.09

Každú chvíľu sledujte online - LINK

Image Hosted by FileHive.com

10 Koncertov v O2

Online - LINK

Obrázek

(ne)Oficiálne potvrdené - prvý koncert bude 8.7.2009

Fanúškovia sú už vpúšťaní do haly, sú zaradení do kruhu, podium sa ešte dokončuje, ale je v podstate kompletné...

Aktuálne foto:

Obrázek

VAROVANIE - usporiadatelia oznámili, že sa na internete ponúkajú - falošné lístky na koncerty, preto nech nikto nič nekupuje, lebo ešte nie sú oficiálne v predaji v oficiálnej sieti!

Podľa správ, sa začali "oficiálne" kamerovať fanúšikovia pred a v O2 Aréne, robia sa skúšky svetla a zvuku na javisku. NAVI je prítomný v budove. Nehrá žiadna hudba, fanúšikovia budú oddelení od médií, ktoré vstúpia iným vchodom ako fanúšikovia, orchanka usmerňuje fanúšikov. Na javisku sú obrazovky premietajúce Michaela ako na oficiálnom plagáte!

Aj podľa tohto oficiálneho plagátu, bude len 10 koncertov zo štartom 7/2009!!!

Image Hosted by FileHive.com

Žaloba Michaela proti JAH

Michael tentoraz žaluje Julien's Auction House, teda aukčnú spoločnosť, ktorá pripravuje aukciu vecí na 22.4., ale... s tým, že sú v nej aj veci, ktoré Michael predať nechce.

Podľa žaloby, aukčná spoločnosť mala vytvoriť zoznam vecí, ktorý mal Michael schváliť, to sa však vraj nestalo, preto Michael požaduje vrátenie niektorých osobných vecí, ktoré Julien's Auction House zatiaľ odmieta vrátiť!

Darren Julien, prezident aukčnej spoločnosti, vyhlásil, že aktuálne je v Irsku, kde pripravuje promo výstavu vecí, a nielen Michael, ale aj jeho manažéri boli zainteresovaní do prípravy od prvého dňa, jeho manažér všetko schválil a boli diskutované všetky veci. Podľa neho to nedáva zmysel, prečo sa Michael teraz rozhodol pre takýto krok, keď spolu vyberali veci spoločne, a dodal, že oni sú aukčná spoločnosť, nie sťahováci!

Aktuálne je v kontakte s Michaelovým manažmentom, a diskutujú ďalší postup, pretože ich to prekvapilo.

Originálnu žalobu podanú MJJ Productions (PDF) si môžete stiahnúť tu:

LINK

Obrázek

Prohlášení Live

Podle některých informací, by se prohlášení mělo živě vysílat na webu - MichaelJacksonLIVE.com

LINK

a zřejmě také na oficiálních stránkách LINK

Obrázek

Před O2 arénou někteří fanoušci čekají od středy večer, a přespávají ve stanech.

Obrázek

Fotky

Další fotky Michaela z Londýnského letiště a fanoušků stojících před hotelem najdete na naší diskuzi.

LINK

Obrázek

SKY News

Zajtra o 16:00 (londýnskeho času = 17:00 u nás) bude vysielať priamy prenos z tlačovky tv SKY News!

Svetový čas si overte tu: LINK

Online vysílání SKY News: LINK

CNN Live - LINK

Video Michaela z nákupov

Detailnejšie video z minulého týždňa s Christianom u Dolce a Gabanu priamo v obchode - na diskusii: LINK

Cena lístkov

Podľa správ by mala byť cena lístkov od £75/€67 a viac.

Michael by mal podpísať dohodu na 50 koncertov počas leta a vyniesť by mu to mohlo takmer £100 miliónov...!!!

Zatiaľ to nie je oficiálne potvrdené, všetko bude jasné zajtra na tlačovej konferencii, pričom bude povolených "iba" 2000 fanúšikov, ktorí sa jej budú môcť zúčastniť! Snáď sa ich toľko nazbiera...

Pred hotelom sa stále pohybuje asi 20 fanúšikov, a sem tam okoloidúci, ktorí sú prekvapení, čo sa deje..., prítomní sú aj novinári, ale Michael sa zatiaľ neukázal!

Michael v Londýně

.

Obrázek

Více fotek zatím není. Sledujte s námi dění v Londýně.

Téma o Michaelově návštěve - LINK

Oficiálna správa

Zatiaľ je isté aj to, že by sa mala konať tlačová konfencia a to s príchodom o 13:00, a cca. o 16:00 (londýskeho času) priamo tlačovka, adresa tu LINK :

The O2

Grand Concourse

Peninsula Square

London SE10 0DX

Obrázek

Aktuálně - Potvrzeno: Michael v Londýně

Oficiálne potvrdené spoločnosťou AEG Live (UK), že sa uskutoční o 16:00 vo štvrtok, tlačové vyhlásenie o vystupovaní Michaela v The O2 Arena v Londýne!

Obrázek

Buďte s nami online, každú hodinu sledujeme dianie, aktuálne správy iba na MJJsource.eu!!!

Na diskusii v sekcii NEWS a Obrázky je založená oficiálna téma, tam môžete vkladať svoje aktuálne novinky, MICHAELMANIA začína!!!!!!

UPDATE:

Reportáž spred hotela + fanúšikovia

Ochranka z hotela prišla pred hotel, a oznámili, že Michael mal s deťmi večeru, a chce ich uložiť spať, dodali, že dnes sa Michael už neukáže!!!

Pred hotelom, kde je Michael ubytovaný je asi iba 10 fanúšikov!

Podľa správ z médií by mali byť koncerty jediné, ktoré Michael odohraje, neplánuje svetové turné, a podľa "aktuálnej" hovorkyne Celeni Aponte, sú zatiaľ v médiách špekulácie, ale nevyvrátila, že vo štvrtok bude tlačové prehlásenie.

Pred 20 minútami prišiel do hotela - the Lanesborough spolu s deťmi!!! Prišiel zadným vchodom! (cca.17:30 CET) (fotky čoskoro)

----------------------------------------

Podle informací, Michael přiletí do Londýna dnes ve 14.20 na privátní část Luton Airport. Bydlet má v hotelu Lanesborough v Park Lane.

Michael si prý přeje přítomnost fanoušků.

Informace o hotelu - LINK

Obrázek

Google EARTH

Aj keď to nie je priamo o Michaelovi, súvisí to s Neverlandom.

Dnes som si stiahol Google Earth, program, ktorý vám umožní neskutočné zábery Zeme, ale aj jednotlivých oblastí.

Samozrejme sústredil som sa na Neverland a nové sídlo Michaela.

Musím vám preto odporúčiť, aby ste si stiahli tento "prehliadač" Zeme a sami videli, že aplikácia Google Earth vám umožní prelietnuť kamkoľvek na Zemi a zobraziť satelitné snímky, mapy, terén, budovy 3D, od galaxií vo vesmíre až po kaňony v oceáne. Môžete v nej skúmať bohatý zemepisný obsah, uložiť miesta, ktoré ste navštívili, a zdieľať ich s ostatnými.

Musíte iba kliknúť sem - LINK

Obrázek

Obrázek

Aktualizovaná stránka

Oficiálna stránka MichaelJackson.com je aktualizovaná do pozadia albumu Off The Wall, ktorého 30 výročie bude sprevádzať vydanie špeciálnej edície albumu Off The Wall 30 Anniversary.

Pozrite si to tu - LINK

Ďalšie video + novinka o koncertoch

Pozrite si oveľa detailnejšie video a s otázkami na Michaela, v ktorom Michael tvrdí, že neustále pracuje na novej hudbe!!!:

----------------------------------

Naproti tomu, Christian Audigier prezradil, že chystá pre Michaela "oblečenie" na pripravované vystúpenie, ktoré by sa malo uskutočniť v Júly a malo by trvať asi 3 mesiace.

Čoskoro by mal, podľa Christiana, Michael vydať prehlásenie na tlačovej konferencii.

Video Michaela 27.2.

K aktuálnym fotkám + ďalšie fotky MJ priamo z obchodu na diskusii: