Články za október 2009

The Michael Jackson OPUS

Image and video hosting by TinyPic

Obrázek

Na oficiálnej stránke sú už doplnené ukážkove náhľady do knihy - LINK

Na diskusii je k tomu aj téma, niektorí z vás si už knihu objednali - LINK

Obrázek

Obrázek

Vysvetlenie právnika Dr. Kleina

... prečo požaduje zaplatenie 48 tis. dolárov od Michaela (správa z 28.10.)

Podľa nich, dr. Klein bol Michaelom často požiadaný, aby prišiel za ním a urobil mu isté procedúry, na ktoré si musel prenajať helikoptéru, a jeho personálu musel zaplatiť za prevoz autom a náklady na prácu, nadčas najmä počas víkendov.

Podľa právnikov, práve tieto procedúry pomohli Michaelovi k lepšej vizáži, čo mohli vidieť ľudia počas filmu This Is It.

V žiadosti sa uvádza aj to, že zaplatená suma bude darovaná na konto organizácie na pomoc deťom s AIDS/HIV.

Michaelov fashion comeback

LA Times napísali článok, v ktorom opísali Michaelov comeback ako módny comeback.

Poukázali na materiály použité pre kostýmy a samotné návrhy (tí, ktorí ste boli na TII ste ich vidieť nemohli), napr. použitých až 4 mil. kryštálov Swarovsky alebo LED technológie pre kostýmy, a iné návrhy, ktoré poukazujú na Michaela ako módnu ikonu, ktorou sa stal už v 80 rokoch, pre svoju jedinečnosť štýlu

Článok v angličtine tu - LINK

Obrázek

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Joe Jackson v rozhovore s Geraldom Riverom

Geraldo bol dlhoročný podporovateľ Michaela, a svojimi reláciami sa snažil obhajovať Michaela.

Vo videu sa Joa pýtal aj na jeho vzťah s Michaelom, a údajné bitie, a Joe o.i. povedal, že sa pýtal Princa, či videl Michaela bez trička, a či si nevšimol nejaké škvrny alebo jazvy po vpichoch... 8-o

Piatkové tržby... + TII jednotka nebude v UK

Podľa údajov, Michaelov film TII zarobil v piatok 7,5 mil. dolárov, čím sa opäť stal dostal na 1 miesto, pred film Paranormal Activity, ten zarobil 6 mil.

Zatiaľ sa však nenaplňajú (veľké) očakávania pokiaľ ide o tržby, najmä pokiaľ ide o USA, kde film dosiahol iba 20+ mil. dolárov, očakávalo sa až 50 mil. dolárov.

Napriek tomu, v mnohých krajinách, kde mal Michael silnú podporu fanúšikov, sa filmu darí, ale v celkovom súčte vysielania, sa mu nepodarilo "uspokojiť" očakávania.

V Číne však film zaznamenal veľké ohlasy, a pravdepodobne sa bude vysielať dlhšie ako dva týždne!!!

ALBUM This Is It sa nedostane na prvé miesto v Británii, pretože sa mu nepodarilo predať viac ako 55 tisíc albumov a je tak (zatiaľ) na 3 mieste, čo nestačilo na druhé miesto pre album Michaela Bubbleho so 74 tis. albumami, a na prvé miesto pre novú speváčku Cheryl Cole, tá predala 92 tis. albumov!!!

Money, Money, Money

K ďalším, ktorí žiadajú zaplatenie za svoje služby pre Michaela patria aj producent videa Thriller (natočený v roku 1984!!!, asi na tých 25 rokov zabudol), ktorý požaduje 1 mil. dolárov.

K ďalším "veriteľom" sa pridal aj údajný Michaelov manažér, Leonard Rowe (ktorý sa zúfalo snažil dostať sa k Michaelovi cez Joa Jacksona a Franka DiLea koncom roka 2008, pričom sami podpísali v mene Michaela zmluvy bez jeho vedomia, za ktoré je teraz Michael žalovaný na 300 mil. dolárov), ten požaduje 300 tisíc..., údajne za jeho náklady na cestovanie, ubytovanie a iné výdavky spojené s cestovaním aj do Londýna, ktoré mal robiť ako údajný manažér, keď mal údajne vybavovať záležitosti s koncertami, podľa jeho zmluvy s Michaelom, ktorú predložil s Michaelovým podpisom, v ktorej mu mal údajne Michael dať poverenie - LINK

Ďalšia firma požaduje zaplatenie

Právnická Mundell, Odlum & Haws, požaduje 1,5 mil. dolárov za nezalatené služby, ktoré mali poskytovať od decembra 207 až do 24.júna 2009.

Podali teda žiadosť o zplatenie pre správcov majetku, pričom v žiadosť uvádzajú aj dôvody prečo im neboli peniaze vyplatené, ide však o akúsi dohodu, ktorú Michael podpísal, o zaplatení až bude mať peniaze, nie ale je jasné o čo ide.

Raritné fotky

Opäť pribudla do fóra parádna zbierka raritných fotiek.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Viac tu: LINK

Spracovala : Rebecita ;-)

Celosvetový zisk za prvý deň!

Podľa aktuálnych správ, Michaelov film This is It, už za prvý deň premietania zarobil viac ako 20 mil. dolárov!

Najviac z Británie, Francúzska, Japonska, Nemecka a Číny.

Ďalšie výsledky priebežne...

Niektoré články hovoria o sklamaní, lebo sa údajne (neviem akí experti, keďže toto nie je filmový trhák) očakávalo viac..., napriek obrovskej reklame.

FAKT je ale ten, že Miley Cyrus so svojim koncertným turné zarobila za 3 dni 30 mil. dolárov, v otvárací deň 8,6 mil., teda viac ako Michael..., dokonca viac mali aj U2!

Najsilnejšie dni sú ale pred nami..., a to víkend, ktorý patrí k najnavštevovanejším...

RIAA updatovala predajnosť..

Ale... nedostatočne a podozrivo.

(RIAA - asociácia, ktorá dohliada na predajnosť albumov a singlov, a oceňuje ich certifikátmi podľa predajnosti)

Podľa nového vydania predajnosti a certifikácie albumov z 28.10., je album Thriller ohodnotený iba 29 platinami = 29 mil. predanými kusmi v USA.

V roku 2000 bol Thriller ocenený 27 platinami (= 27 mil. predaných albumov), a odvetedy sa predalo prinajmenšom viac ako 3 mil. kusov, vrátane Thriller 25, čo sa akosi neukázalo v novej certifikácii.

Skupina The Eagles bola od roku 2006, "záhadne" certifikovaná s ich albumom Greatest Hits na 29 mil. kusov, pričom sa v hitparádach predajnosti takmer neobjavovali.

Stali sa tak skupinou s najpredávanejším albumov USA, čím porazili Michaelov rekord.

Detaily - LINK

Obrázek

iTunes Store Top 10 Albums

Tu je prehľad aktuálneho predaja albumu This is It cez iTunes!!!

Michael nie je všade na vrchole, ale je to len iTunes, týždeň sa neskončil, a film sa len začal premietať... :-p

LINK

Pred-objednávky na DVD This Is It

Za cenu 21 dolárov si môžete pred-objednať DVD a za 28 Blue-Ray dévedečko v akcii na amazon.com - presný dátum ešte nie je určený!

Viac tu

DVD: LINK

Blue-Ray: LINK

Obrázek

Prenikli zábery z pitvy na verejnosť?

Podľa aktuálnych informácií, údajne "niekto" ponúka niektorým médiám zábery Michaela počas pitvy, na ktorých má byť nahý...

Zábery má údajne k dispozícii istý chlapík, ktorému ich mal poskytnúť niekto z polície, a tento chlapík zavolal Geralda Posnera z the Daily Beast a dal mu ponuku na predaj fotiek.

Avšak, je málo pravdepodobné, že by boli skutočné!

K správe sa vyjadril aj Ed Winter, hlavný koroner v LA, ktorý tiež počul nejaké informácie, že údajne prenikli fotky Michaela k neautorizovaným ľuďom, ale... podľa neho neexistuje jediný dôkaz, že by boli skutočné.

Reportér Posner povedal, že mal niekoľko telefonátov, a takéto fotky by bulvár okamžite zverejnil za miliony dolárov, na druhej strane by bol ktokoľvek kto by ich zverejnil zažalovaný a vyšetrovaný, a musel by určite zaplatiť oveľa vyššie odškodné.

Rovnako by to platilo najmä o vyšetrovaní, kto z polície tieto fotky ukradol a predal médiám.

Posner poukazuje na morbídnosť mediálneho záujmu o všetko, čo sa týka Michaelovej smrti, tak ako tomu bola falošná pitevná správa, ktorú zverejnil News of The World.

Posner však hovoril s niekoľkými ľuďmi z médií, a tí údajne vedia, že minimálne jedna fotka z pitvy existuje a prenikla z tajných záznamov.

Prehľad aukcie

Tu je video prehľad aukcie, ktorá sa uskutoční 21.11. Info v starších správach, a neskôr novinky.

Pre This is it bude predĺžené vysielanie???

Podľa správ zo zákulisia, by malo byť predĺžené vysielanie This is It dokumentu, a podľa zdrojov, by sa malo dnes alebo zajtra oznámiť predĺženie.

Kto vie, uvidíme...

Zisky z prvého otváracieho dňa

UPDATE:

Podľa aktuálnych správ, dokument This is It zarobil za prvý otvárací deň 7,4 mil. dolárov v USA, čo je viac menej sklamanie, keďže sa očakávalo až 15 mil. dolárov (Matrix zarobil 24 mil. a Umučenie Krista 26 mil. dolárov).

Sú rôzne prognózy s ohľadom na víkendové vysielanie, ktoré sa Sony snaží spojiť s Halloweenom a skladbou Thriller.

Americké predajné výsledky nie sú nateraz podstatné, keďže ide o prvý deň, rovnako je film vysielaný v 95 krajinách sveta, odkiaľ ešte nie sú známe celkové výsledky prvého dňa premietania, plus víkendy boli vždy najsilnejšie dni návštevností.

BRAVO ŠPECIÁL: King Of Pop - Michael Jackson

Nové Bravo ti prináša špeciálnu prílohu o Kráľovi popu!

Čo v nej nájdeš?

*Super poster!

* Songbook

* This Is It - Nový film práve v kinách"

* Nauč sa tancovať Moonwalk!

* New Stars: Kdo ho imituje?

* Fun test: Si posadnutý fanúšik?

* Slávne výroky MJ & rekordy

* Michael & Bravo

Nakukni do špeciálu: Songbook

LINK

Obrázek

Obrázek

Vaše zážitky...

Už pridali niektorí z vás svoje úžasné zážitky, pridajte aj svoje - LINK

EXTRA - Mega galéria fotiek z premiéry v LA a Londýne

LINK

Obrázek

Dr. Arnold Klein požaduje zaplatenie

Klein požaduje zaplatenie za "procedúry", ktorým sa Michael podrobil v jeho ambulancii.

Celkovo žiada čosi viac ako 48,5 tisíc dolárov za 179 procedúr od 233. do 22.6.2009

Michael bol v posledných mesiacoch veľmi častým návštevníkom jeho ambulancie, a práve za tieto návštevy požaduje doktor zaplatiť "nedoplatok" od správcov majetku.

Klein bol "dlhoročným" priateľom Michaela (od roku 1988 ako jeho dermatolog, s ktorým pracovala aj Debbie Rowe, u ktorého sa s Michaelom spoznali), a objavoval sa aj vo vyšetrovaní v súvislosti s podávaním anestetík a iných utišujúcich látok Michaelovi na predpis...

Podľa jeho právnika boli všetky zákroky nutné, mali svoje lekárske opodstatnenie, podľa súdneho dokumentu napr. jedna injekcia bola účtovaná za 60 dolárov, za jeden týždeň si doktor účtoval 7500 dolárov.

Michael chcel kúpiť palác v Bel Air

Image and video hosting by TinyPic

Podľa správ, Michael plánoval kúpiť v najexkluzivnejšej štvrti v LA palác za 38 mil. dolárov.

Viac fotiek na diskusii - LINK

Prvý krát navštívil tento prepychový palác v roku 2001, a odvtedy ho plánoval odkúpiť, pričom reálne jednania prebiehali pred koncertami, ktoré Michaelovi mali zabezpečiť dostatočnú hotovosť zo ziskov.

Michael v roku 2008/09:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Michael údajne plánoval tento palác ako svoj nový Neverland.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nebuďte ľahostajní - pošlite komentáre

Na mnohých spravodajnských portáloch sa objavili články o premiére This Is It, no arogancia a debilita ľudí nepozná hranice, vy ako fanúšikovia napíšte týmto debilom, kto bol Michael Jackson, píšte pozitívne, faktograficky, fakty prečo bol Michael najúspešnejším umelcom všetkých čias, prečo je Michael globálna IKONA, prečo celý svet reaguje na Michaelovu smrť tak hystericky, zdôraznite, že Michaelov historický odkaz nijako neovplyvnia slovenskí magori, ktorí o ňom nič nevedia, ale píšu len samé halucinácie, ale tak, aby ste nevyzerali pateticky smiešne, reagujte najmú na tieto články:

LINK

LINK

LINK

Českí fanúšikovia pošlite buď mne, alebo na diskusiu podobné linky z českých stránok, aby sme ich zverenili a odpísali tým debilom.

Dôležité je to preto, že diskusie čítajú mnohí ľudia, a tvoria si názor, ak bude len negatívny od tých, ktorí prejavujú "nenávisť" voči Michaelovi, môžu "podľahnúť" takýmto bludom a uveriť im, pričom vôbec nepoznajú Michaela ako umelca, ale vidia len niektoré obrazy - negatívne - v Michaelovom živote, a podľa toho súdia.

Poloprázdne kino v BA

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

"Nemal som idol nikdy, ale Michael Jackson ovplyvnil môj názor na hudbu," uviedol pre Pravda.sk raper Rytmus. V noci z utorka na stredu sa objavil na svetovej premiére dokumentu This is it o pripravovanom turné Michaela.

Obrázek

"Na plátne bolo vidieť, že okolo neho bolo veľa dobrých hudobníkov a tanečníkov, ale on tam proste svietil. Neuveriteľná muzikálnosť, veľká osobnosť. Jednoducho to celé úplne zjedol," nadšene zhodnotil slovenský raper nový dokument.

"Myslím, že človek ako on sa ešte nenarodil a už ani nenarodí. Takto to už nikdy nikto nevychytá," doplnil.

Obrázek

Obrázek

Hudobný dokument sa páčil aj moderátorke Barbore Rakovskej a jej priateľovi, spevákovi Tomimu Popovičovi. Kvôli nočnej premiére, ktorá sa vysielala v rovnakom čase v sedemnástiach mestách po celom svete, nešli ani spať. "Nemohli sme si nechať ujsť túto premiéru. Len ma mrzí, že tu nikto nebol. Neviem, či Slovensko ešte spí, alebo čo robí. Ale som šokovaný, že prišlo 35 ľudí," rozhovoril sa Popovič.

"Ja by som chcela vedieť, kto osloví Slovákov. Lístky sa dali kúpiť a veľmi veľa ľudí bolo pozvaných. Videli sme poloprázdnu kinosálu, pričom Bratislava bola jedným z mála miest, kde sa svetová premiéra konala. Ani neviem, či to je hanba, alebo čo vlastne," zauvažovala Rakovská.

Kritický však bol aj Rytmus. "Keď zomrel Jackson, všetci dali veľkú pózu, ako im chýba a že všetci vyrastali na Jacksonovi. Ale to je podľa mňa veľká blbosť. Slovenský národ nepreciťuje černošskú muziku. Stačí mu, keď počuje pesničky ako Horela hora horela a Chyťme sa za ruky a takéto pi...," skonštatoval. "Ale je mi to jedno. Mám Michaela Jacksona rád, viem, že ma ovplyvnil a mne film dal úplne veľa. Tí, čo majú radi Michaela, nech si ho idú pozrieť," odkázal.

Hudobník Tomi Popovič tiež potvrdil, že Michael patril k jeho idolom. A chcel by sa mu priblížiť v obsahu skladieb. "Ja píšem veľa o láske, zaľúbení, o sexe. To je krásne, ale viac by som chcel písať o svete, o ľudských problémoch. Tak ako to robil Michael."

Medzi divákmi sa objavil aj moderátor Matej "Sajfa" Cifra či speváčka Tina. Tá opúšťala kinosálu nadránom dojatá a na našu prosbu o rozhovor uviedla: "Nehnevajte sa, teraz naozaj nie som schopná."

V noci z utorka na stredu sa premiéra konala napríklad aj v Los Angeles či v Londýne. Obe mestá privítali na červenom koberci známe tváre sveta hudby a filmu

Na Slovensku sa film dostane do distribúcie v šestnástich kópiách, do celého sveta sa rozbehlo asi 8 500 kópií snímky. Prví slovenskí diváci ju už videli v noci z utorka na stredu v bratislavskom Auparku, kde najskôr od polnoci mohli sledovať priamy prenos zo slávnostnej premiéry v Los Angeles a o štvrtej nadránom aj samotný film. Šancu vidieť This Is It dostanú diváci v šestnástich slovenských kinách v 13 mestách. V predpredaji si vstupenky kúpilo asi 10-tisíc Slovákov. Film v kinách pobudne len obmedzený čas - dva týždne. Posledné projekcie by mali byť 11. novembra. Hoci je možné, že ak divácky záujem vo svete presiahne možnosti kinosál, bude sa premietať o niekoľko dní dlhšie.

Na premiére filmu This Is It sa v Los Angeles zúčastnili okrem Michaelových bratov aj napríklad speváčka Jennnifer Lopez či herec a rapper Will Smith.

Na premiéru v Los Angeles a Londýne sa dostavilo niekoľko stoviek fanúšikov, ďalšie desiatky tisícok ju sledovali prostredníctvom internetu. Premiéry sa konali v 15 ďalších mestách, medzi nimi v Soule, Johannesburgu, Berlíne a v Bratislave. Nočná projekcia z Los Angeles s následným priemietnutím filmu síce nezplnila kinosálu v jednom z bratislavských nákupných centier do posledného miesta, ale tí najvernejší nechýbali.

"Bolo tu poloprázdne kino. Neviem, kto dokáže osloviť Slovákov," skonštatovala moderátorka Rakovská. "V prenose z červeného koberca dokonca režisér Kenny Ortega spomenul Slovensko a Bratislavu. O to smutnejšie pôsobí nezáujem ľudí," doplnil ju Popovič.

V sále v Los Angeles chýbala Michaelova matka, sestry aj všetky tri deti.

Jedným z producentov je hudobný riaditeľ Michael Bearden. Prácu na filme označil za horkosladký projekt, ktorý vraj svetu umožní uvidieť Jacksonov triumf. "Viem, že by sa mu to páčilo. Spolu s režisérom Kenny Ortegom sme na Michaela mysleli vo všetkých aspektoch toho filmu. V minulých troch či štyroch mesiacoch sme s ním boli každý deň. Vieme, že by sa mu to, čo sme urobili, páčilo," povedal Bearden.

Distribútor firma Sony dáva do obehu 15 000 kópií filmu, ktorý by sa mal do víkendu premietať v 110 krajinách.

Losangeleská premiéra sa konala v sále Nokia Theatre, ktorá je oproti aréne Staples Center, v ktorej sa Michael pripravoval na koncertnú šnúru a kde sa tiež konala slávnostná rozlúčka po jeho smrti.

Priestor pred Nokia Theatre pokryli červeným kobercom a ozdobili krišťáľovými lustrami. Diváci mohli vidieť tiež Jacksonove kostýmy a vo vnútri sály si mohli kúpiť spomienkové predmety.

***

Desiatky známych amerických celebrít, ale aj stovky fanúšikov si v utorok večer pozreli počas slávnostnej premiéry film Michael Jackson's This Is It.

"Ľúbime Ťa, Michael," tak znel nápis na tričku jednej obdivovateľky, ktorej sa pošťastilo vyhrať vstupenky na hviezdnu premiéru historicky najočakávanejšieho hudobného filmu. Ďalší mali na sebe tričká s logom filmu, ktoré si spoločnosť Sony Pictures starostlivo ochránila pred falšovateľmi. Typickou výbavou fanúšikov, ale aj niektorých celebrít bola flitrová rukavica. Tú ponúkali pouliční obchodníci iba za desať dolárov.

Nálada návštevníkov bola ponurejšia ako počas iných filmových premiér, keďže nejeden Michaelov fanúšik sa ešte pred piatimi mesiacmi tešil na živé vystúpenie kráľa popu. A namiesto toho sa teraz zúčastňoval premietania filmu o posledných koncertných skúškach v živote Michaela Jacksona. Každý pohľad na tancujúceho a spievajúceho Michaela fanúšikom pripomínal, že ich idol sa svojho comebacku nedožil. Bola to slávnostná premiéra s akousi trpkou príchuťou, keďže hlavný hrdina premiérového filmu sa po červenom koberci neprešiel.

Paula Abdul: Okolo je toľko emócií

"Sedím v Divadle Nokia užasnutá filmom This Is It! Okolo mňa je toľko emócií a nemôžem uveriť, že odišiel," tak znela správa speváčky Pauly Abdul, ktorú počas premietania zaslala svojim fanúšikom prostredníctvom svojej internetovej stránky. Paula Abdul mala s Michaelom úzky vzťah, keďže ešte v roku 1984 sa ako tínedžerka stala choreografkou rodinnej skupiny Jacksons. "Bol proste úžasný," skonštatovala Abdul o Michaelovi po príchode na premiéru v rozhovore pre hudobnú stanicu MTV.

Paula pritom nebola ani zďaleka jedinou hviezdou utorkového večera. Na premiére nechýbali ani štyria bratia Michaela Jacksona: Marlon, Randy, Jermaine a Jackie. Tí sa v jednom z rozhovorov priznali, že sú na film veľmi zvedaví, keďže si ho pred premiérou nepozreli.

Hoci veľkosť červeného koberca ani veľmi nezaostala za rozlohou červeného koberca pred oscarovými ceremóniami, fanúšikov bolo menej. Počas podobných udalostí v meste Los Angeles na uliciach nechýbajú tisíce mladých ľudí, vykrikujúcich mená hviezd. Vinníkom bolo aj počasie, ktoré mimoriadne silným vetrom zrejme nejedného fanúšika odradilo.

Fanúšikovia v Číne boli prví

Fanúšikovia v Číne ako prví na svete s nadšením sledovali premiéru dokumentu, ale niektorí mali v očiach slzy.

Film This Is It začali vysielať niekoľko minút po utorkovej polnoci miestneho času v kinách po celej rozľahlej krajine, teda o niekoľko hodín skôr než v ostatných štátoch sveta.

"Sme prví," uviedla hrdá čínska predavačka pri pokladni kina Megabox Cinema v Pekingu.

"On stále žije," vyhlásil 22-ročný čínsky fanúšik v Pekingu, kde diváci začali spontánne búrlivo tlieskať a kričali "bravo".

Niektorí fanúšikovia na konci takmer dvojhodinového filmu plakali, ale ďalší odchádzali z kina v radostnej nálade.

V meste Šen-jang v severovýchodnej čínskej provincii Liao-ning zorganizovali správcovia kina, kde dokument odvysielali, aj tanečnú súťaž pre fanúšikov v napodobňovaní Jacksonovho povestného tanca moonwalk.

Obrázek

LIVE Stream -

Presný odpočet - LINK ),

Od 3:00 bude prezentovaný prenos príchodu pozvaných hostí.

Image and video hosting by TinyPic

Online TV Shows by Ustream

Prehľad časov:

Los Angeles (U.S.A. - California) Tuesday, October 27, 2009 at 4:30:00 PM

New York (U.S.A. - New York) Tuesday, October 27, 2009 at 7:30:00 PM

Rio de Janeiro (Brazil - Rio de Janeiro) Tuesday, October 27, 2009 at 9:30:00 PM

London (U.K. - England) Tuesday, October 27, 2009 at 11:30:00 PM

Paris (France) Wednesday, October 28, 2009 at 12:30:00 AM

Johannesburg (South Africa) Wednesday, October 28, 2009 at 1:30:00 AM

Moscow (Russia) Wednesday, October 28, 2009 at 2:30:00 AM

New Delhi (India - Delhi) Wednesday, October 28, 2009 at 5:00:00 AM

Beijing (China) Wednesday, October 28, 2009 at 7:30:00 AM

Tokyo (Japan) Wednesday, October 28, 2009 at 8:30:00 AM

Sydney (Australia - New South Wales) Wednesday, October 28, 2009 at 10:30:00 AM

Image and video hosting by TinyPic

DVD TII výjde 25.1.2010

Sony Pictures Home Entertainment oznámila, že DVD dokumentu This Is It výjde koncom januára 2010.

K dispozícii bude nielen DVD formát, ale aj Blue-Ray

Detaily:

DVD

Anamorphic Widescreen

English DD5.1 Surround

Subtitles: Arabic, Bulgarian, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK), Estonian, Finnish, French (Parisian), German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Italian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovene, Spanish (Castilian), Swedish, Turkish, Ukrainian

Creating A Comeback - Two-part Making of Documentary

The Gloved One Featurette: Costumes

Memories of Michael Featurette

Auditions: Searching for the World's Best Dancers featurette

Blu-ray Disc

1080P 1.78:1 Widescreen

English 5.1

Subtitles: Arabic, Bulgarian, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK), Estonian, Finnish, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Italian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovene, Spanish (Castilian), Swedish, Turkish, Ukrainian

Meet the Dancers Featurette

Meet the Band Featurette

Meet the Vocalists Featurette

Dancing Machine - Choreography Featurette

This Is It: The Photo Collection

The Unfinished Rehearsals featurette

movieIQ(tm) featuring the "This Is It" Playlist and BD-Live connect you to real-time information on the cast, music, trivia and more while watching the movie!

Thriller Vignette

Smooth Criminal Vignette

Making Smooth Criminal Featurette

Creating A Comeback - Two-part Making of Documentary

The Gloved One Featurette: Costumes

Memories of Michael Featurette

Auditions: Searching for the World's Best Dancers featurette

This Is It oficiálne témy č. 1, 2, 3!

Keďže sa vyskytli isté "nevysvetliteľné problémy", všetky témy TII sú v Globálnom oznámení - LINK na známom mieste...., teda čokoľvek nové pridávajte tam...

This is It forum je zrušené

Akékoľvek problémy mi hneď píšte na mail - michaelfansk@gmail.com

Update - Dnešná premiéra This Is It - o 2 hod.

Prípravy sú už v plnom prúde na privítanie nielen fanúšikov, ale aj zmánych hviezd, medzi ktorými budú v Los Angeles v Nokia Theater okrem Kenny Ortegu a členov tímu a zástupcovia AEG aj Adam Lambert, Ashlee Simpson-Wentz, Ashley Tisdale, Berry Gordy, Mike Tyson, Neil Patrick Harris, Ola Ray (Thriller), P. Diddy, Paula Abdul, Paris Hilton, Reverand Al Sharpton, Smokey Robinson alebo Snoop Dogg, samozrejme mnohí ďalší.

Hneď ako začne prenos vás upozorním, a ak bude možné live stream okno, hneď ho tu uvidíte a budete vidieť prenos naživo.

Sledujte UPDATE...

Choreograf žaluje Michaela

LaVelle Smith Jr., údajný choreograf žaluje Michaela na 144 tisíc dolárov za to, že mu Michael údajne nevyplatil za tanečné služby za roky 2008 a 2009...

Nuž..., je už asi 23569855352 človekom žalujúcim Michaela za niečo, a žiadajúci "len" peniaze....

Nová sekcia THIS IS IT

Na diskusii som pridal novú sekciu, kde budete/budeme pridávať všetko týkajúce sa iba THIS IS IT Projektu.

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Finalisti SuperStar prídu na premiéru TII

Už ve středu si můžete v Praze nechat podepsat své oblíbence ze SuperStar! Kompletní dvanáctka finalistů Česko Slovenské SuperStar zamíří 28. října do pražského Village Cinemas na Smíchově na slavnostní premiéru filmu Michael Jackson´s This is it. TV Nova je hlavním mediálním partnerem projektu.

Nový album budúci rok

Podľa správ - "z dobre utajovaných zdrojov" - by na budúci rok mal byť vydaný nový album s novými skladbami!!!

Veľké očakávania pred premiérou

Na nete je už množstvo článkov, ktoré poukazujú na možné úspechy dokumentu This Is It a albumu, keď celosvetové zisky sa odhadujú na 400 až 600 mil. dolárov.

Michaelov dokument by sa mal s určitosťou stať najnavštevovanejším hudobným dokumentom, a prekonať Hannah Montana a Miley Cyrus, ktorej dokument je aktuálne najziskovejší, avšak iba s necelými 70-timi mil. dolármi. Menej zarobila napr. Madonna, či U2.

Keďže ide len o odhady, nie je možné ich brať s určitosťou, no sú pravdepodobné.

Obrázek

Celý týždeň vás budem intenzívne informovať o všetkých novinkách, a LIVE sprostredkovať PREMIERU z Los Angeles z Nokia Theatre od 1:00 v stredu ráno až takmer do konca!!!

Všetky aktuality, správy, predajnosť...

Pravidelne sledujte MJJsource.eu, pripravte sa na BIG BANG... veľký tresk This Is It.

I'm the DJ, He's the King

DJ Jazzy Jeff (známy z dvojich Fresh Prince s Willom Smithom) pripravuje album remixov Michaelových skladieb z názvom - I'm the DJ, He's the King.

Pôjde o skladby od 70 rokov po súčasnosť, a budú doplnené rôznymi mixami s inými skladbami a nevydanými demo nahrávkami.

DOWNLOAD: LINK

Stránka:

UNDRCRWN ~ Jazzy Jeff

Obrázek

Obrázek

Vosková firurína pred kinami

Spoločnosť Universal CityWalk®, ktorá prevádzkuje sieť kín v USA, zajtra na pred premiérou dokumentu This Is It vystaví na červenom koberci pred kinom v LA voskovú figurínu Michaela požičanú z múzea Madame Tussauds v Hollyhoode v originálnom obleku z plánovaných koncertov.

Fanúšikovia sa tak budú môcť odfotiť "s Michaelom"... a neskôr si pozrieť film, ktorý začína od 21:00 času v LA.

Michael aj Joe Jackson dostanú ceny

Michael dostane na filmovom festivale Pocono Mountains Film Festival cenu za svoju celoživotnú humanitárnu aktivitu - PMFF HUMANITARIAN AWARD Michael Joseph Jackson

Cenu zaňho prevezme Joe Jackson na sobotňajšom bankete.

Joe Jackson však dostal špeciálnu cenu - PMFF LIFETIME CAREER ACHIEVEMENT AWARD Joseph Walter Jackson.

Je to cena za príkladnú kariérnu výchovu svojich detí.

Detaily ocenených - LINK

Obrázek

Špeciálne darčeky pre fanúšikov

Regal Entertainment Group, najväčší prevádzkovateľ sietí kín v USA oznámil, že 1 milión fanúšikov v USA bude mať možnosť získať špeciálne "preukazy do zákulisia", budú to darčeky len pre návštevníkov týchto kín ako bonus k lístku.

Obrázek

Michael na titulke e-Weekly

Nielen titulka, ale aj dvojstranový článok o Michaelovi je v dubajskom časopise pre program kín a TV, pripravte sa na tento a najmä budúci týždeň, možno budú nové titulky aj v našich časopisoch... po premiére.

Obrázek

Články v angličtine

Na diskusii v sekcii Daily News/Articles som pridal, a budem pridávať zaujímavé články, ktoré sú ale veľmi dlhé, ak niekto môže, môžete ich preložiť, vždy len do danej témy.

Nepridávajte tam žiaden bulvár! Na to nie je táto téma s anglickými článkami.

Ak neviete rozlíšiť čo je bulvár, radšej nepridávajte nič, len vám dávam do pozornosti zaujímavé články. Ak budem mať čas, niečo preložím, na preklady použite napr. Google prekladač, je to rýchle a zromuniteľné...

LINK

Rozhorčenie nad filmom TII

O "skupinke" fans, ktorí chcú "údajne" bojkotovať film TII, už o tom hovoria svetové média, klasika, dostali pozornosť akú chceli, znižujú a spochybňujú Michaela, presne podľa plánu..., prečo by všetko malo byť len pozitívne, však?

Sony ubezpečila, že vo filme neuvidíme nič, čo by naznačovalo Michaelove údajne zdravotné problémy.

3 dekády s Michaelom Jacksonom

Exkluzívne si stiahnite rozhovor s Karen Faye, Michaelovou osobnou vizážistkou, ktorá mu bola najbližšou osobou v jeho živote.

Download - LINK

Obrázek

Upútavka na oficiálnu výstavu v O2

V stredu sa otvoria brány nielen k predajni vecí s témou This Is It, ale aj oficiálna výstava s viac ako 250 predmetmi od čias Jackson5...

Oficiálna stránka - LINK

Obrázek

Obrázek

Teddy Riley - Michael bol zavraždený

Podľa dlhoročného priateľa a spolupracovníka Michaela Teddy Rileyho, ktorý revolučne spopularizoval hudobný štýl New Jack Swing na albume Dangerous, v rozhovore pre austrálsky magazín povedal, že podľa neho bol Michael zavraždený.

Podľa neho, on aj rodina asi vie, kto zabil Michaela, a len čakajú kým sa to odhalí.

Ako tvrdí, už čoskoro bude vrah odhalený!

"Povedal som to už v prvý deň. Zavolal som rodine, a povedal som: "Počúvajte, on bol zavraždený!"

Niekomu sa nepáčilo, že niečo povedal, alebo že niečo urobil, alebo nechcel niečo urobiť, čo od neho oni chceli, a tak sa ho zbavili!"

Podľa neho, Michael bol v dobrom zdraví, ale priznal, že Michael trpel istými bolesťami.

"Zistíte to. Máme určité mená, o ktorých si myslíme, že by to mohli byť oni. To sa čoskoro uvidí.

Na skúškach bol tak skvelý. Len dva dni pred tým ako odišiel som tam bol...

Jediná vec, ktorá ho trápila, boli bolesti, kvôli pokožke. Ale okrem toho, bol v dobrej kondícii."

Riley tvrdí, že žiadny umelec už nie je schopný dosiahnúť tak ikonický status ako Michaela.

Predajnosť - v Poľsku je TII už zlatý album

Od 25.6.2009, teda od Michaelovej smrti sa predalo po celom svete (teda za menej ako pol roka) už 17 mil. albumov.

Thriller - 3,156,000

No.1s - 2,962,000

Essential - 2,433,500

King Of Pop - 1,828,000

Bad - 1,628,500

Dangerous - 1,383,500

Off The Wall - 1,370,000

Invincible - 738,500

History - 683,000

Motown Years - 435,000

J5 Ultimate - 342,000

Celkovo - 16,960,000

+

Ďalších 1,5 mil. albumov spred obdobia 25.6.

Do konca roka presiahne hranicu 20 mil. albumov, čo sa v tejto dekáde (2000-2010) ešte nikomu nepodarilo.

Predpokladá sa, že z albumu This Is It sa predá ďalších 3-5 mil. kusov.

Vďaka veľkému záujmu, je v Poľsku už v predpredaji album This Is It zlatý album za predajnosť.

----------

Kniha Moonwalk je aktuálne na 5 mieste v predajnosti v USA podľa NY Times.

MeowWalker pre iPod a iPhone

Ide o tanečnú videohru, založenú na filme Moonwalker a This Is It, ktorej hrdinom je kocúr Meow.

Image and video hosting by TinyPic

Hra sa doplňuje Michaelovými skladbami

Ukážka - LINK

Finalisti X-Factoru naspievali Michaelovu skladbu...

Pre charitu, presnejšie singel, ktorý by mal výjsť v Novembri, tajne naspievali 12 finalisti na podporu nemocnice the Great Ormond Street Hospital v Londýne, ktorú Michael osobne finančne podporoval.

Nie je ešte známe, akú Michaelovu skladbu naspievali.

Časť fanúšikov protestuje proti filmu This Is It

UPOZORNENIE - nestotožňujem sa s týmito jednotlivcami, ktorí sú možno fiktívny, a len mediálne vytvorení na upútanie pozornosti, a na zvyšovaní bulvárnosti, a možno sú vytvorení len účelovo, aby znížili úspech projektu This Is It

Obrázek

***********

Niektorí "nahnevaní" fanúšikovia Michaela Jacksona, protestujú proti dokumentárnemu filmu This Is It (2009), ktorý sa od 28. októbra dostane do kín na celom svete.

Podľa nich dokument skresľuje realitu a neprináša skutočný pohľad na posledné dni "Kráľa popu". Prostredníctvom webovej stránky this-is-not-it.com poukazujú napríklad na "fakt", že Michael nebol ani zďaleka v takej dobrej kondícii, ako je v koncertnom filme zobrazené.

"Niekoľko týždňov pred spevákovou smrťou, keď vznikali zábery pre tento film, ľudia v jeho okolí vedeli, že je na pokraji smrti. Keďže chcú na filme zarobiť, úplne to ignorovali," uviedli zástupcovia protestnej akcie. Film, ako vieme, zachytáva Michaela ako nacvičuje program pre pripravované vystúpenia v Londýne. Doplnený je rozhovormi s jeho priateľmi a rodinou.

********

Kto sú, čo sú, nikto nevie, ale... fanúšikovia by nič také neurobili, aby znižovali úspech Michaela, a podkopávali jeho produkciu a naopak nahrávali bulváru, ktorý sa potom môže vysmievať najmä Michaelovi, rovnako je to aj s "halucináciami" tých, ktorí chcú údajne bojkotovať album This Is It, pretože podľa nich, Sony len recykluje Michaelove hity v y-tej výberovke.

Absolútne si niektorí neuvedomujú mediálny dopad takýchto dezilúzií, nechápu marketing, ale najmä udržanie čo najpozitívnejšieho obrazu Michaela ako umelca pred verejnosťou, no najmä mladými ľudmi, generáciami, ktoré Michaela nepoznajú inak ako "toho", kto zneužíva deti..., predovšetkých kvôli procesu.

This is It je jediná, ale celosvetová pozitívna vec za ostatných 10 rokov, ktorá spôsobuje Michaelmániu, akú sme zažili naposledy v rokoch 1995-97!!!

Save The World Awards 2009-záznam

STV 2 - Sobota 24.10.2009 23:40

Hudobná pocta kráľovi popu - Michaelovi Jacksonovi pri príležitosti odovzdávania cien za ochranu Zeme...

Je to záznam, ale odporučujem sledovať..., sú tam skvelé momentky týkajúce sa Michaela...

Napísala:Zuzcoj

LaToya hovorila o deťoch

LaToya pre britský denník Mirror povedala, že deti po 4 mesiacoch od Michaelovej smrti, navštevujú poradňu, aby sa vysporiadali so smrťou otca, a veľkou pozornosťou médií.

Zatiaľ čo Paris (11) sa s tým vysporadúva v celku dobre, rodina sa údajne obáva o chlapcov Princa I a Princa II.

Podľa nej, sa Prince I (12) uzavrel, a potláča svoje pocity, nechce o tom hovoriť, a ani vidieť fotky otca Michaela.

Najmladší syn, Prince II vzlyká a nevie sa s tým zmieriť a pochopiť, že svojho milovaného otca už viac neuvidí.

"Paris premýšľa a hovorí o svojom otcovi celý čas. Počína si veľmi dobre, veľa píše a doma vždy nosí Michaelove tričká. Tie tričká po ňom stále voňajú, a jej to pomáha, cíti, že je blízko pri ňom.

Jej izba je plná plágátov Michaela, a každý deň si pozerá jeho nahrávky. Paris si zobrala všetky veci s obrázkom Michaela do svojej novej izby v našom dome, kde si môžu robiť čo chcú.

Je znepokojená nad tým, že už nebude môcť vidieť svojho otca na javisku. Často mi hovorí: "Už nikdy nebudem mať možnosť vidieť ocka vystupovať naživo".

Prince I o tom ani nechce hovoriť, nepozerá DVDčka, len sleduje TV. Je to príliš skoro, príliš dojemné.

A Blanket je veľmi smutný, taký plachý malý chlapec. Stále plače, naozaj, skutočne plače.

Je to preňho také bolestné.

Všetci chodia na terapiu, a dáfam, že najmä Prince I to prekoná, a otvorí sa."

Istá rutina, ktorú deti mali a majú, im pomáha prekonať horror, ktorý zažívali počas Michaelovej smrti, najmä počas vyšetrovania.

Katherine Jackson, ako ich poručníčka, spolu s rodinou plánuje veľkú oslavu Vianoc, a celú výchovu detí tak, ako to robil Michael, napriek tomu, že Katherine ako Svedok Jehovov neoslavuje kresťanské sviatky.

"Opäť majú svoje opatrovateľky, takže je to istá rutina, na ktorú sú zvyknutí. Sledujú televíziu, ale iba Disney Channel a Nickelodeon, a to iba dve hodiny denne.

Stále sú všetci spolu s spolu sa aj učia doma, aj keď ako hovoria, Blanket chodí do školy na poschodí, lebo sa učí tam.

Nikdy sa nebijú. Michael ich učil len láske, a vštepil im dobré veci. Vychoval ich naozaj skvelo.

Majú tak nevinnú, ale veľmi inteligentnú dušu. Najmä Prince I, ten vie všetko o všetkom. Povie vám tak fascinujúce veci, detailne vie popísať mesiac, alebo ako vznikali skaly.

Michael sa vždy uisťoval, aby čítali knihy, a sám dohliadal na to, čo čítajú.

Nie som si istá, či niekedy čítali Harryho Pottera, ale vždy to bolo o vedomostiach, to bolo kľúčové.

My sme vyrastali ako Svedkovia Jehovovi, a neoslavujeme Vianoce, ale myslím, že je veľmi dôležité, že Michael ich s nimi oslavoval. Chcem, aby v tom pokračovali, a hovorila som o tom s matkou, a ona povedala, že to s nimi bude oslavovať.

Paris o Michaelovi veľa hovorí. Ja sa desím mačiek a ona má dve mačiatka, viete si to predstaviť...

Ona mi na to hovorí: "Ocko vždy hovoril, že ak sa niekto tvári, že je alergický na mačky, v skutočnosti sa ich bojí."

Alebo povie: "Ocko vždy hovorí, že pre teba musí byť všetko upravené a v poriadku."

Stále si naňho spomína. Snažím sa byť pri nich silná."

Podľa LaToyi, rodina si uvedomuje, že Katherine nebude schopná sa dlhodobo starať o deti, a Diana Ross by mala byť podľa závetu druhou poručníčkou, no deti ostanú v rodine, a ona by sa o ne veľmi rada postarala.

Odmietla, že by sa o deti mohla starať aj Debbie Rowe, ich biologická matka.

Rovnako sa vyjadrila k tomu, že rodina bola zmätená nad slovami Marka Lestera, ktorý tvrdil, že daroval Michaelovi svoje spermie na počastrie Paris.

Katherine nechápe, prečo to niektorí ľudia robia, prečo sa o tom neporozprávali v súkromí.

Našťasie, podľa nej to deti nepočuli, lebo nesledujú televíziu.

Ako tvrdí, Michael bol pre nich nielen otcom, ale aj matkou, a nikdy naňho nezabudnú, rovnako ako celý svet.

"Vždy budetete počuť jeho hudbu, vidieť plagáty, je to nádherné. Ale sú mladí, a na niektoré momenty zabudnú, na to, ako ich otec pohladil, ako sa s nimi hral, brával na nákupy, na smiech, ktorý bol v dome, to všetko vyprchá.

Ale sú obklopení bratrancami a sesternicami, a tí si s nimi užívajú ich detstvo."

LaToya si uvedomuje, že budú vyrastať pre kamerami a záujmom médií, ale vždy ich bude podporovať, aj keby chceli robiť niečo v showbiznise.

"Paris o tom ešte nevie, ale má všetky predpoklady stať sa hviezdou. Ak sa rozhodne vstúpiť do showbiznisu, verím, že uspeje. Chlapcom sa zase páči režírovať, to je to, čo chcel aj Michael.

Deti sú nezlomné, Michael im dal toľko lásky, že im to pomáha."

Plágát v denníku Nový čas

Pre slovenských fans, aj keď neskoro, predsa len, v dnešnom vydaní denníka Nový Čas (ktorý inak "bojkotujeme") je okrem článku, aj oficiálny plagát This Is It.

Liz Taylor a deti v zábavnom parku

Tu je kratšie video k staršej správe o návšteve Liz Taylor a Michaelových detí v zábavnom parku the Universal Studios v Los Angeles.

'Before He Was King'

Ako som vám pred časom predstavil knihu - Before He Was King - jej autor Todd Gray opisuje svoje zážitky od čias, keď sa stretol s Michaelom v roku 1974.

Neskôr sa stal jeho dvorným fotografom, a vydal knihu plnú fotiek spred obdobia Thrilleru, predtým, ako sa stal Kráľom...

Odpovede autora na otázky - LINK

Objednávka - LINK

Obrázek

Promo

Na nový dokument - The Jacksons: A family Dynasty

Pôjde o dokument o rodine, bez účasti Michaela, nahrávaný pred jeho smrťou, a krátko po...

Thriller v 3D

Podľa Kennyho Ortegu z (ďalšieho) rozhovoru pre filmový magazín, Michael pripravil svoj slávny videoklip v 3D verzii.

V dokumentu TII uvidíme nové video projekcie pre jednotlivé skladby, ale Thriller v 3D formáte nateraz nebude prezentovaný.

Michael a Ortega plánovali niečo celkom nové, vytvoriť 4 rozmerný priestorový záznam, a hľadali firmu, ktorá by bola schopná poskytnúť takéto zariadenie, a plánovali vytvoriť najväčšiu 3D LCD obrazovku.

Nakoniec z definitívnymi plánmi od tohto ústúpili, ale nahrali mnoho materiálu v 3D verzii, preto sa tieto záznamy neskôr objavia v ďalších projektoch, o ktorých Michael mal jasnú predstavu, a bol nadšencom 3D technologií (napr. plán premietať niektoré klipy počas koncertov v 3D formáte, a fanúšikovia by mali počas koncertu 3D okuliare))

To by mohlo výjsť na pripravovanom DVDčku This Is It.

Live prenos z predpremiéry!!!

MichaelJackson.com bude naživo vysielať prenos z predpremiéry na dokument This Is It v Los Angeles, teda tvz. príchod hviezd Hollywoodu na červenom koberci...

Prenos bude 27.10. - utorok, od 19,00 amerického východného času = 01,00 hod. ráno v stredu (ak sa nemýlim)

Image and video hosting by TinyPic

Obraz od Warhola pôjde do aukcie

Obraz Andyho Warhola (pôvodom z východného Slovenska), ktorý zobrazuje Michaela z klipu Thriller, pôjde do draždy v spoloč. Christie’s auction house.

Jeho vyvolávacia cena je 500 tisíc dolárov.

Podobný obraz sa predal v auguste za údajne 1 mil. dolárov.

Obrázek

CNN o Michaelovi a TII

V podstate nechcem zaplniť tento priestor so správami zo CNN, ET, Access a ďalších skvelých spravodajských videoblogov, ale... niekedy je skvelé počuť od ľudí, ktorí sú teraz fascinovaní nielen filmom, ktorý im ukazuje "silného" Michaela, ale samotné komentáre sú veľmi povzbudzujúce ako tieto (je to napr. v protiklade k tomu, čo a ako komentovali počas procesu, teraz je to glorifikácia Michaela, predtým...)

--- Ak môžete, nahvávajte tieto (najmä staršie) video správy na YouTube a vkladajte ich do fora, napr. vytvorte nejakú INFO spravodajskú tému, kde by boli len video správy (vy ste niekedy tak nekreatívní a bez nápadov, takéto veci ste mali urobiť už dávno...)

Judith Hill zložila skladbu pre Michaela

Vokalistka z turné TII odhaľuje pozadie spolupráce s Michaelom.

"Všetci sme boli naňho sústredení, boli sme pripravení kedykoľvek niečo urobiť, lebo on dával neústále pokyny a vždy niečo vytváral."

Práve Judith si zaspievala s Michaelom duet IJCSLY, a teraz vydala svoju skladbu pre Michaela "I Will Always Be Missing You", ktorá je dostupná na jej stránke - LINK

Ďalšia žaloba

Cannon and Company, táto spoločnosť žaluje MJ Estate a požaduje vyplatenie nezaplatených faktúr na účtovníctvo na viac ako 56 tisíc dolárov.

DVD THIS IS IT až vo februári 2010???

Podľa správ, na DVD vydanie This is It dokumentu si asi počkáme až do freburára 2010.

Dôvodom je 90 dňová lehota na vydanie filmu z kín na dvd nosič, podľa zmluvy s vydavateľmi.

Film sa bude vysielať od 28.10 do 13.11, avšak v prípade, že by zaznamenal úspech v návštevnosti kín, mohla by byť predlžená doba vysielania o jeden alebo dva týždne.

Najbližší termín na vydanie DVD tak je na 13.2.2010, a nie Vianoce...

Katherine Jackson reaguje na správy

... o tom, že mala prepustiť svojho právnika.

Podľa nej: "Pán Londell McMillan ostáva aj naďalej mojim právnikom a poradcom. Napriek nepravdivým správam, nikdy nebol vymenený alebo prepustený. Prijala som nového probačného právnika. My s pánom McMillanom pracujeme, a budeme spolupracovať aj s ďalšími právnikmi podľa potreby, pri spravovaní záležitostí s pozostalosťou."

Nový právnik pre Katherine

Katherine Jackson ustanovila nového právnika v jej zastupovaní v správe Michaelovho majetku.

Je ním Adam Streisand, bratranec speváčky Barbary Streisand (teda "ďalší" žid v rodine, hmmm...).

Zastupoval aj takých slávnych ako Ray Charles, Marlon Brando, Rodney Dangerfield či Barry White, a je právnym expertom na spravovanie pozostalostí a majetkov.

Obrázek

Michael bude poctený cenou roka

Na 2009 Soul Train Music Awards bude Michael oficiálne poctený cenou Soul Train Entertainer of the Year.

3.11. sa udelia tieto známe ceny pre čiernych umelcov v Atlante.

Obrázek

Moonwalk

Objednajte si autobiografickú knihu Moonawalk, ktorú napísal Michael v roku 1988, a poskytol tak podľad svojho videnia sveta, v ktorom žil...

Cena: 13,69 EUR

Počet strán: 275

Objednávka: LINK

V tejto linke nájdete aj ukážky z knihy

Obrázek

This Is It Mozaika

Včera bola skompletovaná mozaika oficiálneho plagátu TII, ktorý bol poskladaný z fotiek, ktoré ste mali poslať, tu je výsledok - riaďte sa myšou, ktorou môžete obrázok zväčšiť, alebo klikom náhodne "hľadať" seba..., vľavo pri obrázku je navigácia!!!

LINK

Katherine Jackson pre Access

... po show Dancing With the Stars, poskytla krátky komentár k pocte Michaelovi.

Ako povedala, veľmi sa jej to páčilo, a chcela by to ešte takto naživo vidieť.

Na otázku, či si pozrie film TII odpovedala, že možno niekedy, ale nateraz je to pre ňu ťažké vidieť to tak skoro...

Poďakovanie deťom v TII

Podľa správ, na konci dokumentu This Is It, Michael poďakuje svojim deťom za ich podporu.

O tomto sa dozvedia aj deti, ktoré si film pozrú v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní, pretože údajne mali vidieť trailer na TII v televízii, a chcú to vidieť, čo potvrdili aj členovia štábu z TII.

Sony ponúkla rodine (Katherine a deťom) lístky na predpreméru, ale nedostala zatiaľ odpoveď.

Update v prípade kolízie áut

Ako som písal, stala sa menšia kolízia áut, v jednom bol paparazzo, ktorý sledoval auto, v ktorom bola Grace Rwaramba a deti na ceste na ich kurzy karate.

Avšak potom, ako deti vystúpili, auto s paparazzom nazazilo zo zadu auta v ktorom bol ochrankár.

Podľa správ z polície, šofér, ktorý nabúral, ušiel z miesta "nehody", čo bolo nahlásené, a tým sa dopustil trestného činu.

Keďže deti v aute neboli, nedošlo k žiadnym "zraneniam".

Závet (údajne) naďalej platí...

... napriek správe, že Randy Jackson napadol hodnovernosť Michaelovho podpisu, keď sa odvolával na to, že Michael nebol 7.7.2002 v LA, ako sa uvádza v závete, ale v New Yorku.

Podľa nových správ, Michael skutočne podpísal pred svedkami tento závet, no došlo k "chybe" uvedenia miesta konania, čo sa vysvetľuje tým, že svedok, ktorý uviedol miesto, nevedel presne kde boli v čase pospisu. ):D

To však nijako nemení validitu závetu, a aj keby bol závet z roku 2002 vyhlasený za neplatný, predošlý závet z roku 1997 obsahoval rovnaké percentuálne podiely, teda by nedošlo k žiadnym zmenám.

John Branca bol rovnako v závete v roku 1997 vyhlasený za správcu majetku!

Katherine Jackson "prepustila" svojich právnikov

... respektíve, právnici, ktorí doteraz reprezentovali Katherine Jackson v prípade pozostalostí Michaela, ju už viac nezastupujú!

Známy právnik Londell McMillan, ktorý ju doteraz zastupoval (v minulosti v niektorých prípadoch aj Michaela), nebol oficiálne probačný právnik, avšak, nebude ju už zastupovať v týchto veciach.

Podľa jeho slov, ešte nevie, či bude vôbec právnikom zastupujúcim Katherine Jackson.

--------

Hmmm, ktože to poradil Katherine, aby prepustila právnikov, nie Randy, alebo Jermaine alebo Joe??? Akoby mohla "stará pani" vedieť, čo je správne a čo nie...?

Toto naznačuje nejaké špekulácie..., uvidíme.

Planet Earth - Správa zmazaná

Ako som písal, nič, čo sa bude dať oficiálne kúpiť, nebudem "podporovať" v žiadnych linkách, ani Planet Earth cez YouTube.

Správu som zmazal. Nájdete to na albume This is It.

Randy Jackson spochybňuje závet

Podľa neho, Michaelov podpis nie je pravý, lebo, podľa jeho "dôkazov", Michael v čase podpísania závetu nebol na mieste konania 7.7.2002 o 17:00, ale 3000 míľ ďaleko, t.j. že nebol v LA, ale v New Yorku a to počas dní od 4-9.7.2002 v rámci jeho kampane proti Tommy Mottolovi, kde mal rečniť s Al Sharptonom, ktorý to už potvrdil.

Obrázek

Obrázek

Právnik zastupujúci správcov Michaelovho majetku Howard Weitzman jasne deklaroval, že prítomní boli niekoľkí svedkovia, ale nevedel presne povedať, či závet bol spísaný priamo v LA, aj keď na toto miesto závet odkazuje.

Image and video hosting by TinyPic

-----

Prečo sa tak zúfalo niektorí z rodiny snažia spochybniť miliardový závet???

Celé dni asi nerobia nič iné, len hľadajú, čo by sa delo využiť v ich prospech, ke´dže nedostali ani cent.

Právnici Michaela žiadajú plné kompetencie

... pre Johna Brancu a Johna McClaina v spravovaní všetkých Michaelových záležitostí, aby sa zabránilo zdĺhavému procesu riešenia rôznych problémov (voči ktorým majú niekedy právnici Katherine Jackson námietky), vrátane reagovania na rôzne "žaloby".

Sudca vo štvrtok rozhodne.

Video ukážka oblečenia pre TII

Pred časom som vám prezentoval video návrhára, ktorý pracoval pre Michaela v púríprave na koncerty, a tu sú ďalšie zábery kostýmov, ktoré chcel Michael použiť.

Objednajte si oficiálny TII program

Na oficiálnej stránke MichaelJackson.com je na predj aj oficiálny program This Is It, zo skúšok na koncerty, tak ako sa udejú vo filme...

Cena - $25.00

LINK

Obrázek

Michaela žaluje bývalý právnik

..., ktorý od Michaela žiada 3 mil. dolárov za nevyplatené právne služby v roku 2005, na prípade voči bývalému "kamošovi" a bývalom producentovi gay porna Marcovi Schaffelovi.

K tomu žiada aj ospravedlnenie za to, že Michael mu odmietol zaplatiť a za to, že ho Michael zažaloval tvrdiac, že nezaplatením ho Michael vystavil drahému, stresujúcemu procesu, a výsmechu, ktorým prišiel údajne o niekoľko prípadov.

Michael ho žaloval pre (podľa neho) "nedostatočné" právne zastupovanie... a podvod.

Murray nemôže platiť na deti - kvôli Michaelovi?

Podľa jeho nového súdneho podania, tvrdí, že nemôže platiť na deti, lebo údajne kvôli možnému zatykaču, pričom nevie či bude zatknutý, a peniaze potrebuje na právnikov a možnú kauciu..., a nemôže sa venovať ani práci, ktorá je sťažená mediálnym záujmom o jeho osobu.

Ako dôvod je teda Michaelova smrť, ktorej vyšetrovanie mu bráni platiť na deti...

Sudcu žiada o miminálne platby, pričom si hľadá prácu.

Na alimentoch dlhuje takmer 14 tis. dolárov, napriek jeho 200 tisíc. mesačnému platu od Michaela, a luxosnom aute, na ktorom sa preváža a býva v luxusnom apartnéme v Santa Monice.

Sa-Fire o Michaelovi a skladbe I never heard/This is it

Podľa správ, bola jej ponúknuta veľká suma za audio záznam z nahrávania s Michaelom na kazete (údajne 1 mil. dolárov), v ktorom ju usmerňoval pri nahrávaní skladby I never heard.

Ona to však odmietla, ako sama hovorí, najprv bol plánovaný duet s Paulom Ankom, ale... že Michaelovi sa to nepáčilo, lebo Anka mal byť na takúto skladbu starý, a ona mladá s krásny hlasom, a tak jej dovolili vydať skladbu na jej album.

Kazeta s nahrávkou sa k nej dostala cez jej agenta, a potom Michaelovi odpísala, a začali nahrávať..., a ako tvrdí, zamkne ju do sejfu, a nevydá ju nikomu...

Liz Taylor už videla This Is It

Sony jej umožnila včera v tajnosti vidieť v predstihu dokument This Is It, a na premietanie si pozvala aj niekoľko hostí, medzi nimi aj blízky priatelia Michaela ako syn Marlona Branda Miko, ale aj Evvy Tavasci a kaderník Jose Eber, s ktorými Michael a deti stránili poslednú veľkú noc.

Film označila za úžasný, a Michaela za fantastického. Podľa správ, bola veľmi spokojná s tým, ako Michael vystupoval...

Predajnosť

Michael od začiatku roka 2009 predal celosvetovo viac ako 17,5 mil. albumov, z toho od smrti 16 mil.

K tomu sa predalo viac ako 18 mil. digitálnych nahrávok, viac ako 7 mil. DVDčok, a vyše 3 mil. zvonení do mobilov.

Celkovo za rok 2009 sa doteraz predalo viac ako 43 mil. nahrávok (ostávajú najsilnejšie mesiace roka - This Is It album a film, a pravdepodobný viacnočný trh s DVD záznamom filmu TII).

Predpokladá sa, že celosvetovo by sa z nového albumu This Is It, ktorý by mohol byť LIVE, mohlo predať 3-7 mil. kusov + 3-6 mil. ďalších albumov, singlov, DVD, a zvonení v rámci vianočného trhu.

Celkovo by do konca roka mohlo byť predaných viac ako 50 mil. nahrávok, čím by Michael mohol vytvoriť ďalší nový rekord v predajnosti (v podstate je tomu tak už teraz).

Michael už teraz je/bude v TOP15 najpredávanejších albumov roka 2009 s min. tromi albumami, ktorých sa predalo viac ako 3 mil. z každého (Thriller, Number Ones, This Is It)

Liz Taylor s deťmi v zábavnom parku

Liz Taylor s deťmi Michaela navštívila Halloween Horror Nights v Universal Studios v Los Angeles!!!

Takto sa deti zabávali..., je skvelé vidieť ich, že ich život je plný radosti, napriek veľkej strate.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Image and video hosting by TinyPic

Exclusive - Kenny Ortega u Oprah Winfrey

Zhruba od 7 minúty ide rozhovor s Kennym Ortegom, režisérom a choreografom koncertov This Is It.

Uvidíte nielen Michaela, ale aj zábery zo skúšok, budete prekvapený zo zostrihu BAD/TDCAU a TWYMMF a Michaelovho hlasu!!!

Skúšky, nezverejnené zábery a rozhovory!!!!

Rozhovor bol pozitívny a ako veľká reklama pre Michaela, Oprah mala pozitívne komentáre.

(Ak chcete vidieť rozhovor vo veľkom formáte, kliknite na play 2x, presmeruje vás to priamo na stránku MegaVidea)

ŠOK - AllGood Entertainment požaduje 300 mil. dolárov

Doslova šok spôsobila najnovšia žaloba od AllGood Entertainment, ktorá už zažalovala Michaela za údajne porušenie zmluvy na odohranie koncertov v roku 2010, ktoré Michael odmietol pre podpis zmluvy s AEG live, ale ktorú mal zabezpečiť Frank DiLeo a samozvaný Michaelov manažér Leonard Rowe, ibaže bez Michaelovho vedomia.

V pôvodnej žalobe podanej pred niekoľkými mesiacmi, ešte keď Michael žil, požadovala AGE 40 mil. dolárov, tentoraz, včera podali žalobu na 300 mil. dolárov, pričom nie je jasné, z akého dôvodu zvýšili túto sumu, pričom sa obhajujú stratami, ktoré mala spôsobiť Michaelova smrť.

AGE teraz žaluje Johna Brancu a Johna McClaina ako správcov Michaelovho majetku.

Podrobný prehľad žaloby AllGood Entertainment + Raymone Bain - LINK

Paul Anka má ďalší nevydaný singel

Okrem singla “I Never Heard” (napísaný v roku 1983 a v roku 1991 prezentovaný speváčkou Safire), ktorý bol upravený do verzie This Is It, napísal Paul a Michael aj skladbu “Love Never Felt So Good.”

Skladbu This Is It Michael upravil bez vedomia Paula Anku. Stalo sa to potom, ako spolu nahrali skladbu I Never Heard ešte pred vydaním albumu Thriller, vtedy sa obaja dohodli, že nahrajú aj ďalšiu skladbu, začali spolupracovať, ale nakoniec sa Michael už viac neodstavil do štúdia, a Paul zistil, že Michael zo štúdia vzal aj originálne záznamy skladby I Never Heard.

Paul okamžite požadoval vrátenie nahrávok ako spolu-autora hudby, a tak Michael nakoniec musel nahrávky vrátiť, Paul si však bol vedomý, že si MIchael urobil nejaké kópie, ale až do nedávna neboli tieto nahrávky použité.

Paul po zistení, že aktuálna verzia This Is It je vlastne jeho skladba, požadoval svoje autorské práva, ktoré nakoniec dostal = 50% podiel z predaja.

Producenti This Is it okamžite ako zistili, že spoluautorom je aj Anka, ponúkli napravu, napriek tomu, že Anka pomaly akoby zabudol na túto skladbu, napriek tomu, že obe skladby sú registrované v BMI asociácii. (asociácia združujúca autorov skladieb)

Podľa všetkého, chaos so skladbou spôsobil Michael, ktorý neupravenú skladbu prezentoval ako svoju, resp. neudal autora hudby v oboch skladbách!!!

Pointa ale je, že Michael túto skladbu nikdy nepoužil a neupravil do finálnej podoby, až teraz ju využila Sony v "surovom stave"! A v tom je veľký rozdiel!!!

Joe Jackson využíva TII pre svoju kampaň

Joe Jackson ponúka špeciálne lístky pre fanúšikov, ktorí by chceli zaplatiť 3000 dolárov za predpremiéru filmu This Is It na 27.10., keď by si v hoteli the Palms Hotel and Casino v Las Vegas mohli s ním dať aj večeru.

Tu je jeho stránka - LINK

Joe Jackson tak znova využíva pozornosť, ktorá sa sústreďuje na Michaela pre svoje vlastné a najmä neúspešné "projekty", tak ako tomu bolo v roku 2001, keď rovnako pred koncertami v New Yorku oznámil založenie svojej produkčnej spoločnosti, ktorá sa nakoniec neujala.

Obrázek

Tu je jeho video.

"Dancing With the Stars"

Táto mimoriadne úspešná tanečná šou v Amerike, usporiada tanečné kolo s Michaelovými skladbami ako postu Michaelovi.

Vysielanosť singla This Is It

Podľa aktuálnych výsledkov vysielanosti, singel This is it nezaznamenal veľký ohlas v amerických rádiách, a debutoval iba na 43 mieste v R&B/Hip Hop Songs chart, naproti tomu Britney Spears raketovo vyletela na prvé miesto s jej novým singlom "3" v oficiálnej hitparáde Billboard.

Video z karate klubu

... ako deti odchádzajú spolu s opatrovateľkou Grace Rwaramba

+ fotky LINK

Video linka - LINK

Otázka

Vidíte všetky obrázky? Načítavajú sa vám, ak NIE, napíšte mi poštu na fore, ale iba ak nie, ak s tým máte problémy, posielam ich z tinypic.com, neviem, či vám to funguje, lebo ja vidím vždy všetko, ale mal som jednu sťažnosť!

UPDATE - Michael na titulke

Michael sa opäť dostal na titulku časopisu Entertainment Weekly, s novým záberom zo skúšok TII!

Časopis bude vydaný 16.10! Viac obrázkov hneď ako budú dostupné!

UPDATE - kliknite pre veľkoformátový obrázok s vysokým rozlíšením!!!

Obrázek

Obrázek

This is it DVD/Blu-Ray INFO

Podľa aktuálnych správ, by malo byť vydané DVD This Is It + Blue ray formát v roku 2010 spojením spoločností Sony/Disney/Universal.

Plán bol vydať DVDčko už tieto Vianoce, ale nakoniec padlo rozhodnutie na budúci rok.

Universal bude distribuovať DVD This Is It po celej Európe, ale Sony v UK a USA a zvyšku sveta!

DVD bude obsahovať mnoho materiálu, okrem samotného filmu, ktorý bude prezentovaný v kinách, aj mnoho bonusov a 3D sekvencie niektorých scén, k čomu budú pribalené aj okuliare na sledovanie v 3D formáte.

Hlasujte za Michaela!!!

Tu môžete hlasovať za to, či je správne, že je Michael nominovaný na American Music Awards - LINK

Hlasujte za YES!

Vianočný album Jackson5

Ako som bol býval informoval, na vianočný trh sa dostane nová výberovka vianočných skladieb Jackson5 - Ultimate Christmas Collection

Kompletný zoznam piesní, objednávka a ukážky - LINK

Obrázek

Info k American Music Awards

Michael získal takmer štyri mesiace po smrti päť nominácií na American Music Awards. Michaela prekonala len 19-ročná country hviezda Taylor Swift so šiestimi nomináciami. Spolu s Lady GaGa, raperom Eminemom a rockovou skupinou Kings of Leon sa budú obaja uchádzať o titul Interpret, Interpretka alebo Skupina roka. Zatiaľ čo o nomináciách rozhoduje hranosť v rádiách a predajnosť hudobných nosičov, víťazov vyberú v online hlasovaní hudobní fanúšikovia a fanúšičky - LINK (platí len pre amerických fans))

Podľa údajov spoločnosti Nielsen SoundScan, ktorá okrem iného sleduje predaj hudobných nosičov, sa len v USA tento rok predalo 5,7 milióna kópií Michaelových nahrávok. Jeho kolekcia hitov Number Ones z roku 2003 je pritom najpredávanejším albumom roka (1,9 milióna predaných nosičov). Druhá priečka patrí druhému štúdiovému album Taylor Swift s názvom Fearless z roku 2008 (1,8 milióna predaných nosičov).

Michaela je nominovaný i v kategóriách Najobľúbenejší interpret a Najobľúbenejší album (Number Ones) v žánroch pop/rock a soul/R&B. Počas svojej kariéry Jackson získal 22 American Music Awards - tú ostatnú v roku 2002, keď mu udelili čestné ocenenie ako "umelcovi storočia". Swift je nominovaná i na titul Najobľúbenejšia interpretka v žánroch pop/rock a country. Nahrávka Fearless sa uchádza o cenu pre Najobľúbenejší album v rovnakých žánrových kategóriách. Šiestu nomináciu získala v kategórii Najobľúbenejší interpret, interpretka alebo skupina žánru adult contemporary, kde sa spolu s ňou o cenu uchádza Jason Mraz a rocková kapela Daughtry. Eminem, ktorý získal štyri nominácie, bude s Michaelom súperiť aj o titul Najobľúbenejší interpret v kategórii pop/rock. Okrem toho je nominovaný v kategóriách Najobľúbenejší interpret a Najobľúbenejší album (Relapse) žánru rap/hip-hop. Po tri nominácie získali Lady GaGa, Kings of Leon, Beyoncé a uväznený raper T.I.

Slávnostné udeľovanie 2009 American Music Awards bude 22. novembra z losangeleského Nokia Theater vysielať ABC.

Doplňujúce informácie ku skladbe This It It

Prvá posmrtne vydaná skladba Michaela This Is It spôsobila kontroverzie krátko po zverejnení. Okrem toho, že nie je úplne nová, správcovia majetku priznali spoluautora až po upozornení.

Spevák a textár Paul Anka skladbu napísal spolu s Michaelom, no správcovia jeho pozostalosti ho najprv neoznačili ako spoluautora novej verzie. Najprv pohrozil súdnym sporom. Potom však povedal, že správcovia majetku si "chybu" uvedomili a Michaelov manažér a správca jeho majetku John McClain ho uistil, že dostane polovicu tržieb zo singla.

Skladbu naspievala už pred 18 rokmi pod názvom I Never Heard speváčka Sa-Fire a ako autori boli uvedení Paul Anka a Michael Jackson. Pôvodná skladba vznikla na základe nahrávky Michaelovej hry na klavíri a spevu v Ankovom štúdiu, kde nahrával album duetov. V novej verzii Johna McClaina obsahuje vokály bratov. Predseda spoločnosti Columbia/Epic Rob Stringer tvrdí, že existuje mnoho nevydaných piesní Michaela Jacksona a že si podobnosť medzi This Is It a I Never Heard uvedomil až po tom, čo na to na internete upozornili fanúšikovia a fanúšičky speváka.

Michael bol 5x nominovaný na American Music Awards

Na tlačovej konferencii v utorok ráno, Paul Abdul, Adam Lambert a Snoop Dogg oznámili nominácie na American Music Awards 2009. Michael získal najviac nominácií, a to za:

1.Umelec roka

2.POP/ROCK - Obľúbený mužský umelec

3.POP/ROCK - Obľúbený album

4.SOUL/R&B - Obľúbený mužský umelec

5.SOUL/R&B - Obľúbený album

Obrázek

Bude k skladbe aj video?

Podľa správ so Sony Belgium, by sa ku skladbe This is It mal natočiť aj videoklip.

V utorok 20.10. by mal byť podľa týchto správ odvysielaný videoklip na oficiálnej stránke michaeljackson.com

Obrázek

This Is It album je no.1 na Amazone v UK

Podľa aktuálnych výsledkov predpredaja, nový album This Is It sa stal č.1 už v predpredaji cez portál amazon.co.uk

V americkom predaji je zatiaľ v predpredaji na 3 mieste!

Obrázek

Podiel Katherine zdedia deti

Podľa správ, v prípade, že by Katherine Jackson zomrela, jej 40% podiel nezdedia jej deti (Rebbie, Jackie, Tito, Jermaine, janet...), ale podiel bude prepísaný na deti Michaela, týmto sa stanú 80% vlastníkmi Michael Jackson Family Trust/Estate, teda absolútnymi vlastníkmi majetku Michaela, čo predstavuje odhadom asi 2 miliardy dolárov.

20% z majetku bude rozdelený medzi charitu, tak ako si to Michael želal vo svojom závete.

This is it ako vinyl!

Rovnomenný album This is it bude už od 10. novembra k dispozícií aj vo vinyle! Jej cena je 49,99 dolárov!

Obrázek

Objednávka: LINK

Michael JACKSON: This is it! (limited 2 CD)

Vychází 26.10. a Disc 1 obsahuje největší hity tak, jak se objeví ve filmu, plus nikdy nevydanou skladu „This Is It“ (v radiové a instrumentální verzi). Na Discu 2 pak naleznete dosud nevydané verze jeho hitů a také recitativ básně Michaela Jacksona „Planet Earth“ v jeho podání.

Součástí 2CD je speciální 36ti stránkový booklet, obsahující mmj. i exklusivní fotografie z poslední zvukové zkoušky. 29. 10. přichází celosvětově do kin stejnojmenný film „Michael Jackson's This It“, který obsahuje sestříhané záznamy příprav na Jacksonovo koncertní turné.

Obrázek

Cena: 14,97 EUR (s DPH) (450,99 SKK)

Doporučená cena: 17,85 EUR

Ušetríte: 2,88 EUR (16%)

Dostupnosť:

Titul má vyjsť 26.Októbra 2009.

Objednajte si ho už teraz a my Vám ho pošleme keď vyjde! (zvyčajne niekolko dní po vydaní)

Objednávka - LINK

Hračka Michael v predaji už od decembra!

Hračka s podobizňou Michaela má byť v predaji už v decembri 2009. Hračku si môžete zakúpiť v oficiálnom online obchode, ktorá zastupuje tovar s Michaelom.

Hračka má byť prepracovaná do detailov a má znázorňovať Michaela vo svojom najúspešnejšom klipe "Thriller". Jej cena bude 255 dolárov.

Viac obrázkov - LINK

Objednať si ju môžte tu: LINK

Obrázek

Obrázek

Obal knihy z edície Opus

Takto bude vyzerať hodvábny obal knihy The Official Michael Jackson Opus, v ktorom bude 400 stranová kniha, ktorá obsahuje 300 nevydaných fotiek.

Viac detailov v téme a oficiálnej stránke - LINK

Obrázek

Obrázek

EXCLUSIVE - vypočujte si 43 sekúnd nového singla

Vypočujte si ukážku nového singla This Is It

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Kliknite na túto linku - LINK

Potom kliknite na banner This Is It

Obrázek

Pre tých, ktorým nešlo prehrať na oficiálnej stránke:

Na diskusii je text piesne "I Never Heard", ktorú napísal Michael, a zaspievala speváčka Safire - LINK

Viac ako 1000 kín v USA je vypredaných

Podľa aktuálnych správ, viac ako 1000 kín v USA sa už vypredalo, a to do 1.10., na premietanie dokumentu This Is It.

Rekordný predpredaj lístkov priniesol Michaelovi ďalší úspech, a This Is It Movie sa stalo najpredávanejším koncertným filmom v histórii.

Rovnako predpredaj lístkov spôsobil doslova hystériu, a Joel Cohen, gemerálny manažér MovieTickets.com potvrdil, že lístky na Michaelov film prekonali rekordy predaja v predpredaji cez ich sieť.

Dr. Klein tvrdí, že nepodával Michaelovi propofol

V podstate tvrdí, že Michaela pred jeho užívaním varoval, a potvrdil, že Michael mal na hlave tetovanie, aj kvôli popáleninám, ale aj kvôli kožnej chorobe v angličtine nazývanej lupus, preto Michaelovi na týchto miestach nerástli vlasy.

Ako dodal, nevie, či sú deti Michaelove, a ani by to nepovedal, chce len, aby splnil Michaelovo prianie, aby bolo o deti dobre postarané!

the Offical Michael Jackson 'This Is It' Store

Spoločnosť Bravado zriadila oficiálny obchod s vecami týkajúce sa Michaela! LINK

Aktuálne si môžete objednať tričká aj cez slovenskú stránku (správa nižšie), pre českých fanúšikov nejaké stránky zatiaľ nepoznám, preto mi napíšte do pošty na diskusii stránky, ktoré poznáte - ale iba oficiálne produkty, tie stránky dajte aj do témy na diskusii LINK , a niektoré dám aj na hlavnú stránku ako tieto...

Rovnako si môžete kúpiť aj nové Halooweenové obečenie a masky:

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

This Is It premiéra

Nevydanú skladbu Michaela - This Is It - zverejnia 12. októbra o polnoci východného štandardného času EST (o 7:00 13. októbra stredoeurópskeho letného času) na oficiálnej webovej stránke LINK

Okrem nej uvidia fanúšikovia aj novú fotografiu Michaela počas skúšok v losangeleskom Staples Center.

Oficiálne tričká na predaj

Na známom slovenskom serveri je už možnosť objednávky tričiek v 2 farbách, červenej a čiernej!

Bežná cena bude 31.30 €, ale do 24.10 je zľava 5% čiže 29.74 €!

Obrázek

Obrázek

Viac info LINK

Problémy s prihalasovaním do fora

Vypnite si automatické prihlasovanie do diskusie, a vždy si len vypisujte svoj nick a heslo!

Problémy sú na vašej strane, a preto sa automaticky neprihlasujte, v profile si zmeňte nastavenia.

Kto máte problém s prihlásením, napíšte mi mail na michaelfansk@gmail.com

Paris a Prince chcú pomôcť!

Michaelove deti, Prince a Paris sa rozhodli pomôcť psíkovi, ktorý sa volá Scooby-Roo, a to tak, že mu prispejú 2000 dolárov na kúpu mechanických nôh, aby psík mohol opäť chodiť.

Obrázek

Fanúšikovia v Gary ...

... v Indiane, v Michaelovom rodisku, chcú, aby bolo na mestskej radnici zriadené nové oddelenie, ktoré by si uctilo Michaela, ako čestného občana mesta s Michael Jackson Performing Arts Center.

Rovnako by chceli zriadiť aj nové Jackson Family Museum.

Starosta Rudy Clay túto myšlienku podporuje.

Making Of...

... video k reklame Pepsi so skladbou Ill be There..., nádhera..., jedno z najkrajších vídeí...

Premiéra singla THIS IS IT

Sony Music UK apeluje na fanúšikov, aby 12.10. ráno o 5:00 si prišli vypočuť celosvetovú premiéru singla This Is It na oficiálnej stránke LINK

Tu je obal singla This Is It

Image and video hosting by TinyPic

Čo je zaujímavé je, že mnohé rádia zatiaľ nedostali oficiálne informácie o vydaní singla do rádií!!!

Singel samostatne vydaný nebude.

Jay-Z prezradil, že Michael mu naspieval vokály do skladby!

Jay-Z v rozhovore pre hudobný týždenník NME prezradil, že Michael Jackson s ním spolupracoval na jednej zo skladieb na albume Blueprint (2001).

Konkrétne ide o pieseň "Girls, Girls, Girls", ktorú produkoval Just Blaze a Michael v nej spieva vokály. Jeho meno sa však v booklete neuvádza a Jay-Z to prezradil až teraz. Obaja si predtým vyskúšali spoluprácu aj na remixe Michaelovej skladby You Rock My World. Okrem toho Jay-Z v roku 2001 pozval Michaela na pódium počas svojho vystúpenia na festivale Summer Jam v New Yorku.

Na margo Michaelovej smrti Jay-Z, povedal: "Je to veľká tragédia, že zomrel, najmä pre jeho deti. Ale na druhú stranu, takto má aspoň šancu, že ho budú oslavovať ako génia, ktorým bol, bez ohľadu na všetky tie ostatné veci. Lebo si nie som istý, či by sa tak stalo, keby bol stále nažive".

Jermain Jackson: Túto show by som si prišiel pozrieť!

Najväčšie české a slovenské hviezdy sa spojili do benefičnej muzikálnej show Thank You Michael Jackson, ktorú by si rád prišiel pozrieť aj Jermain Jackson.

Jeho Tribute koncert vo Viedni síce zlyhal avšak do Bratislavy by v Novembri prišiel. ,,Áno, Jermain by pozvanie prijal rád, avšak sú potrebné aj ďalšie dojednania“ uviedol pre médiá Bret D. Lewis, právnik z Los Angeles a tiež zástupca niekoľkých zahraničných hviezd.

Žaloba proti Michaelovi by mala pokračovať na súde

Don Stabler požaduje od správcov Michaelovho majetku viac ako 180 tisíc dolárov za to, že mal údajne spravovať Michaelove finančné záležitosti počas procesu v roku 2005, keď išlo o refinancovanie Michaelovho dlhu, a pritom si mal účtovať 325 dolárov za hodinu, a mal to byť Michaelov brat Randy, ktorý priviedol Dona Stablera k Michaelovi.

Ide o staršiu žalobu, a tento týždeň by mala vstúpiť do procesu.

V tomto prípade už Michael vypovedal, a Stablera označil ako niekoho, kto mu najprv pripomínal bežného Američana z Indiany, a zdôraznil, že showbiznis je plný zlodejov, podvodníkov, príživníkov, a musel podpísať isté zmluvy, aby refinancoval svoje finančné záležitosti.

Počas procesu však Michael ustúpil od "spolupráce", keď zavolal svojmu priateľovi, miliardárovi Ronovi Burklovi, a ten mu poradil, aby nič nepodpsoval, a nakoniec mu Ron pomohol odkúpiť niekoľko dlhov, najmä voči Neverlandu.

Stabler sa preto odvoláva na obdobie, keď mal "riešiť" refinancovanie dlhov hľadaním investora.

Avšak Stabler volal niekoľko krát Michaelovi, a v prepise výpovede, Michael bol znechutený nad tým, ako sa Stabler snaží donútiť ho podpisovať to, čo chcel on, na čo aj Randy "obvinil" Michaela, že údajne použil jeho kreditnú kartu, a mal vybrať 700 tisíc dolárov, pričom tvrdil, že mu ich vráti.

Dokonca malo dôjsť k hádke medzi Michaelom a Randym, ako to popísal Michael vo svojej výpovedi minulý rok v lete v Londýne, že v miestnosti, kde bola aj jeho matka, bola neuveriteľná nervozita, lebo oni chcli, aby podpísal nejaké zmluvy, no Michael rezolútne odmietol.

Odhalenie Michaelovej sochy v HongKongu

... pri tejto príležitosti boli prítomní aj niektorí členovia Michaelovej rodiny, tu je video z akcie + fotky.

Akciu organizoval fanúšik z HK.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Michael sa objaví v South Parku

Pôjde o vydanie "Dead Celebrities", kde sa objavia celebtity, ktoré za ostatné mesiace zomreli (samozrejme... sakrazmus...)

Obrázek

Deti chodia na karate

Deti boli videné v LA ako idú na hodiny karate v kimone!!!

Doprevádzala ich Grace Rwaramba, a Omer Bhatti!!!

Inak, ako vidno, Prince I už vie, ako sa surfuje po nete, v rukách má PC Apple...

Viac fotiek na diskusii!!! - LINK

Image and video hosting by TinyPic

3D obrázky This Is It

Pozrite si tieto obrázky v 3D formáte, musíte mať špeciáne okuliare (brýle) - červeno modré, a vychutnajte si tento zážitok!

Kliknite pre zväčenie!

Ďalšie fotky tu - LINK

Obrázek

Fotky fanúšikov spred mauzolea

Tu sú fotky dvoch fanúšičiek, ktoré navštívili miesto Michaelovho posledného odpočinku vo Frest Lawn.

Všetky fotky od Erin Jacobs priamo z Forest Lawn Glendale - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Fotka cez dvere:

Obrázek

Obrázek

Vo Forest Lawn je hrobka aj Dolores "Dee Dee" Jackson, bývalej manželky Tita Jacksona, ktorá tragicky zahynula v roku 1994!

LINK

Rovnako je vo Forest Lawn pochovaná aj stará mama Michaela Martha Bridges

LINK

Niekoľko ďalších ukážok fotiek

... z dokumentu This Is It, to bude ale "nářez"..., podľa správ, jediná predpriemiéra, na ktorú bola pozvaná iba rodina a členovia štábu a tanečníci, aby si ako prví pozreli konečnú verziu, ešte nebola presne určená, pretože Randy chcel pozvať jedného hosťa, čo Sony Pictures rezolútne odmietla.

Podľa informácií, rodina by si mala film pozrieť 26.10. (teda dva dni pred svetovou premiérou)!

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Žaloba proti Julien Auction House a Michaelovi

Richard Lapointe požaduje od Julien Aucion House, aukčnej spoločnosti, ktorá plánovala veľkú aukciu Michaelových vecí, 5 mil. dolárov za to, že ako jediný predložil najväčšiu ponuku na kúpu 82 vecí, ktoré chcel kúpiť, pričom jeho registrácia bola potvrdená!

Aukcia bola následne zrušená, avšak on požaduje "odškodné" a sumu vyčíslil na aktuálnu trhovú hodnotu, ktoré by dané veci mali.

Problém preňho je to, že akceptoval podmienky registrácie, a tie hovoria, že v prípade zrušenia aukcie, nemá nárok na požadované predmety!

21.11. sa uskutoční ďalšia aukcia, a tam si môže podať nové ponuky.

Video z Čile

... a z výstavy Michaelových vecí pred aukciou Julien Auction house.

Hlasujte za Michaela!

Respektíve, udelte Michaelovi najvyššie hodnotenie!

Uveďte pri: How would you rank Michael Jackson? - Higher (Closer to #1)

Na aksmen.com Michael bol zvolený za 6 najvplyvnejšieho muža

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Bude v Dubaji ostrov Michael Jackson?

Aj keď by to bolo fajn, tieto návrhy sú skôr fikcia, no tieto plány vyzerajú skvelo.

Michaelova silueta by tvorila 25 kilometrový umelý ostrov, tvoriaci menšími časťami, ktoré by boli predávané ako samostatné ostrovčeky.

Samozrejme, so všetkou infraštruktúrou, letiskom...

Toto sú návrhy, ktoré predstavili mladí disignéri.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Vyšetrovanie sa blíži k obvineniu?

Podľa správ, by už budúci týžde mohli vyšetrovatelia obviniť dr. Conrada Murraya!

LAPD predloží dôkazy pred štátneho zástupcu, a veľkú porotu, ktorá rozhodne, či bude doktor priamo obvinený!

This is it - zoznam piesní

DISC 1

01 Wanna Be Startin' Somethin'

02 Jam

03 They Don't Care About Us

04 Human Nature

05 Smooth Criminal

06 The Way You Make Me Feel

07 Shake Your Body (Down To The Ground)

08 I Just Can't Stop Loving You

09 Thriller

10 Beat It

11 Black Or White

12 Earth Song

13 Billie Jean

14 Man In The Mirror

15 This Is It (album verzia)

16 This Is It (orchestra verzia)

DISC2

01 She's Out Of My Life (Demo)

02 Wanna Be Startin' Somethin (Demo)

03 Beat It (Demo)

04 Planet Earth (báseň)

Obrázek

John Branca o knihách o Michaelovi

Podľa včerajšieho tlačového vyhlásenia, správcovia Michaelovho majetku autorizovali iba dve oficiálne knihy, ktorých výťažky pôjdu do fondu Michael Jackson Trust/Estate, teda to znamená, zisk ide dedičom Michaela!

Tými dvomi knihami sú iba - “Moonwalk” a “The Official Michael Jackson Opus”.

Všetky ostatné sú buď iba tribute knihy, písané narýchlo, a neautorozované, prípadne bulvárne knihy, s cieľom zarobiť na väčšine fanúšikoch, ktorí v snahe získať nové veci o Michaelovi kupujú "takmer" všetko, čo je aktuálne vydané!

LINK

-----------

No, to, čo ja tvrdím od začiatku, teraz potvrdil Branca, mohol by ma zamestnať ako PR manažéra...

"That's How Love Is"

Táto nová skladba sa objaví na výberovom albume nevydaných skladieb v období rokov 1969-1974 "I Want You Back! Unreleased Masters" a práve dnes vyšla ako singel na stiahnutie iba cez iTunes.

Obrázek

Skladbu napísal a zložil tím tvorcov v zoskupení - The Corporation, ktorí zložili mnohé ranné skladby Jackson5.

Deke Richards, jeden z členov the Corporation, povedal, že majú mnoho nevydaných skladieb, ktoré by vystačili aj na 5 albumov.

K ďalších skladbám na tomto albume patria:

"Man's Temptation"

"Buttercup"

"Never Can Say Goodbye"

"That's How Love Is"

"Love Comes in Flavors"

"Lucky Day"

Medley: "I Want You Back/ABC/The Love You Save"

"ABC"

"I'll Try You'll Try (Maybe We'll All Get By)"

"Listen I'll Tell You How"

"Love Call"

"Dancing Machine"

Predobjednávka - LINK

Oficiálna stránka Motown-u pre Jackson5 - LINK

Výstava v Chile

Aukčná spoločnosť Julien's Auctions pripravuje v Novembri aukciu niektorých Michaelových vecí, a predtým usporiadávajú putovné výstavy po niektorých mestách sveta.

Tu sú zábery zo Santiaga v Chile.

Pripravovaná aukcia - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

This Is It aj v Číne!

Sony Pictures dnes oznámila pre AP, že dostali povolenie na odvysielanie dokumentu This is It v Číne!

Čínsky cenzori si dokument museli najprv pozrieť, aby vydali povolenie.

Sony Pictures teraz pripravuje distribúciu do najväčších kinosál v Číne, aj vďaka veľkému počtu fanúšikov, ktorých Michael ako západný umelec má!

Čína povoľuje ročne iba 20 zahraničných filmov na premietanie. This Is It je už jedným z nich.

Michael bude poctený za svoju pomoc

V newyorkom hotely Hilton New York, sa uskutoční 28.10. gala program organizácie the T.J. Martell Foundation, ktorá sa orientuje na vývoj vakcín v boji proti AIDS, leukémii a rakovine.

Na svojom 34. výročnom udeľovaní cien všetkým svojim podporovateľom, bude Michael poctený prvou Legend Award, ako najväčšiemu individuálnemu podporovateľovi tejto organizácie, ktorá už vyzbierala od roku 1975 viac ako 225 mil. dolárov na výskum vakcín.

Oficiálna stránka - LINK

Obrázek

Michaelova hrobka bola pod neustálym dohľadom kamier...

Na cintoréne Forest Law bola Michaelova hrobka max. prísne strážená sledovaním 24/7, súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bola najatá na stráženie len Michaelovej hrobky.

Podľa správ, sa táto ostraha už zrušila, keďže nenastali žiadne "problémy"...

Thank You Michael Jackson

Na tento muzikál sa už objavujú prvé promo reklamy.

Práve vyšla polstranová reklama v týždenníku - Báječná žena, kde je zobrazená Dara Rollinc!!!

K ďalším promo partnerom patria najväčší mediálny hráči - TV JOJ, Pokec.sk, PLUS 7 dní, FUN Radio, a ďalší...

Rovnako, robte aj vy reklamu každému, koho poznáte, dávajte linky a popisy na rôzne diskusie ako Pokec, alebo ku komentárom k článkom, aby sme podporili Michaela všade kde sa len dá, rovnako ako podporte MJJsource.eu!!!!

Celá téma na diskusii: LINK

Image and video hosting by TinyPic

TERMÍNY A MIESTA PREDSTAVENÍ SR:

Ceny: LINK

POZOR ! V PREDAJI AJ GOLD VIP SEKCIA + BACKSTAGE PASS ! Limitovaný počet ! Cena len 99,-EUR/2982, 47 Sk

15.11.2009 - BRATISLAVA - ŠH PASIENKY (premiéra)

16.11.2009 - BRATISLAVA - ŠH PASIENKY

18.11.2009 - KOŠICE - STEEL ARÉNA

20.11.2009 - NITRA - MESTSKÁ ŠPORTOVÁ HALA

23.11.2009 - ŽILINA - GARMIN ARÉNA

25.11.2009 - ZVOLEN - ZIMNÝ ŠTADIÓN

27.11.2009 - TRNAVA - MESTSKÁ ŠPORTOVÁ HALA

LÍSTKY : LINK

TERMÍNY A MIESTA PREDSTAVENÍ ČR :

02.12.2009 - BRNO - BOBY CENTRUM

09.12.2009 - PRAHA - VÝSTAVIŠTĚ

11.12.2009 - OSTRAVA - ČEZ ARÉNA

14.12.2009 - HRADEC KRÁLOVÉ - ZIMNÝ ŠTADIÓN

16.12.2009 - ČESKé BUDĚJOVICE - ZIMNÝ ŠTADIÓN

20.12.2009 - PLZEŇ - ZIMNÝ ŠTADIÓN

Image and video hosting by TinyPic

Raritné obrázky MIX

Čas od času vám dávam do pozornosti (ďalšie) nové obrázky v tejto téme na diskusii, tak aj teraz niečo nové (vlastne už viac ako 61 strán...)

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nové fotky Michaelových detí

Zo včera - 11.10. na návšteve v the California Science Centre, v LA!

Všimli ste si, ako sa zmenilo ich obliekanie??? Tú úbohú Paris obliekajú ako starú pannu zo 60 rokov, nevkusne, a značne pod vplyvom jehovistov!

Prince I je moderný a trendy...

LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Rabín Shmuley u Larryho Kinga o nahrávkach

... ktoré vyvolali známu kontroverziu.

V každom prípade, táto židovská agenda pokračuje, aby zmarili úspechy Michaela, keď sa nemôže brániť osobne, keď práve v tomto čase vydáva nahrávky, o ktorých Michael nemusel vedieť, že boli nahrávané, si predstavte situáciu, že Michael bol v kontakte s rabínom, ten si raz pripravil záznamník, a v tajnosti nahral Michaela, ktorý hovoril s rabínom, ktorého zrejme považoval za istú autoritu, veľmi otvorene a najmä súkromne, čo rabín teraz absolútne zdegradoval, Michael mu rozhodne nedal povolenie na to, aby ich zverejňoval, preto sa tento rabín, ktorý podľa správ nemá ani svoju kongregáciu, dá označiť za zradcu! ( gestá a mimika hovoria samé za seba, skrátka, zapadá do mozaiky sprisahancov, ono sa to raz odhalí!!!)

Organizácia Heal the World nechce "bojovať"...

... so správcami Michaelovho majetku a proti ich žalobe, ktorú voči organizácii podali, ze údajne zneužívanie Michaelovho mena.

Podľa predstaviteľov HtW by mali v nich správcovia vidieť "priateľov", ktorý chcú zachovávať a pokračovať v Michaelovom odkaze a snahe o humanitránu pomoc.

Napriek tomu sa nechce HtW vzdať svojej "práce"!

Singel This Is It nebude vydaný ako CD singel!

Napriek tomu, že sa rozšírili správy o vydaní singla This Is It, a napriek tomu, že sa objavili aj oficiálne predpredaje napr. cez HMV.com za cenu £3.49 ( LINK ), boli už odstránené dátumy vydania 12.10., a aj Sony Music potvrdila, že samostatne singel vydaný nebude!

Singel bude vydaný len v rádiách!!!

Toto je emailové potvrdenie od Sony Music Australia:

That information is incorrect on the HMV site - there is no single release.

Thanks

This Is It nie je celkovom nová skladba, Michael ju nahral s vokálmi bratov:

This Is It (1980) (Michael Jackson)

Michael Jackson

Source: United States Copyright Office (registered in November 1984)

Image and video hosting by TinyPic

Zoznam nevydaných skladieb! - LINK

Podľa aktuálnych správ, Michael predal aj bez vydania singla This Is It už viac ako 116 miliónov singlov po celom svete!

Doplnenie k predajnosti...

Tak, stalo sa to, čo mnohí ani nečakali, za týždeň končiaci sa 27.9., sa Michaelov album Number Ones opäť dostal na vrchol americkej hitprády Billboard Top Pop Calatog, a porazil album skupiny The Beatles Abby Road, pričom sa očakávalo, že vydržia oveľa dlhšie ako len dva týždne.

S predajom 39 tisíc albumov sa dostal pred The Beatles, ktorí predali "iba" 29 tisíc kusov (ak by to pravidlá umožnili, Michael by bol v oficiálnej hitparáde na 8 mieste, a držal by sa tak od 26.6 takmer celý čas v Top 10 americkej oficiálnej hitparády predajnosti).

Od 1.1.2009 sa predalo z albumu Number Ones 1,9 mil. kusov, a je najpredávanejším albumom v USA! (za obdobie od svojho vydania v Novembri roku 2003 do konca roka 2008 sa predalo o čosi menej - 1,708 mil. kusov, takže celkovo už viac 3,6 mil. len v USA).

Od Michaelovej smrti v USA predal 5,3 mil. albumov, od roku 2000 do smrti v USA predal 10,3 mil. albumov! (takže doteraz za takmer 10 rokov bolo predaných 16 mil. albumov len v Amerike)

Album Number Ones je celkovo 12 týždňov na vrchole hitparády, a pomaly šliape na rekord Johna Casha, ktorý sa so svojim albumom 16 Greatest Hits držal až 19 týždňov.

Varovanie!!!

Varujem všetkých, že ak výjde nový singel This Is It - 12.10., a následne CD a DVD, nech sa nikto ani neopováži dať akúkoľvek linku na nelegálne stiahnutie singla, ale najmä CD a DVD-čka This Is It!!! (myslím štandartné nelegálne linky ako rapid, mega, upnito, a iné servery)

Každého kto to urobí okamžite zablokujem, zmažem!!!

Táto stránka bude podporovať iba oficiálne a legálne=platené linky a stránky na predaj!

Image and video hosting by TinyPic

Predajnosť za tento týždeň...

... podľa štatistík, ďalších viac ako 350 tisíc albumov bolo predaných od smrti Michaela, celkovo takmer 17 mil. albumov len tento rok!

Podľa odhadu, od roku 2000 predal Michael celkovo viac ako 45 mil. albumov!!!

5 nových skladieb na albume This is It?

Podľa nového vydania Rolling Stone, na albume This is It by mohlo byť až 5 nových skladieb, a k tomu autor uvádza, že skladba This Is It bola nahraná už v období nahrávania albumu Dangerous.

Článok obsahuje aj citát predstaviteľa SONY Music Roba Stringera, ktorý tvrdí, že majú mnoho nevydaného materiálu, ktorý Michael nahral v priebehu desaťročí, ale v nasledujúcich rokoch sa neplánuje vydávať nič nové!!!

Architectural Digest

Michaelov Neverland je hlavnou témou novembrového vydania časopisu o architektúre Architectural Digest!

Pozrite si obrázky z tohto vydania na diskusii - LINK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

+ doplnené fotky k téme Neverland!

Obrázek

Pojednávanie na dnes (v LA)

Sudca chcel vedieť, ako sa majú deti, a vyjadril spokojnosť nad tým, ako sa im darí v opatere rodiny.

Odmietol návrhy právnika rodiny, že by radšej chceli, aby jedným zo správcov majetku mal byť niekto z rodiny. Minimálne do konca roka sa nebude meniť stav a predmet závetu, ktorý zostavil Michael, kde určil za správcov Johna Brancu a Johna McClaina. (napriek snahám Briana Oxmana, degradovaného hovorcu rodiny a bývalého právnika Michaela, ktorý kazil v minulosti všetko čo sa dalo, a ktorý pred pár dňami tvril, že Michael prepustil Brancu, o čom by mal mať dôkazy, a teda by Branca nemal byť správcom majetku, napriek tomu, že Brancu Michael najímal a "prepúšťal" v priebehu 29 rokov spolupráce, a týždeň pred smrťou, ho Michael opäť najal ako právnika - skrátka, niekto z rodiny sa pokúša dostať sa k Michaelovým peniazom, a Michael vedel, prečo Brancu a McClaina určil za správcov svojho majetku! Kto to tak asi bude?..., hmmm)

Objednávka pre slovenských fanúšikov

Tu si môžete objednať "nový" dvojalbum Thsi Is It

LINK

Dátum vydania: 21.10.2009

Žáner: POP

Label: SONY

Obsahuje nosičov: 2

Popis: Prvé CD bude obsahovať pôvodné verzie najväčších Jacksonových hitov v poradí, v akom sa objavujú vo filme. Poslednými dvoma skladbami disku budú verzie predtým nezverejnenej skladby This Is It, v ktorej sa o sprievodné vokály postarali spevákovi bratia. Druhé CD bude pozostávať z nevydaných verzií niektorých klasických piesní Kráľa popu a taktiež doteraz nevydanú skladbu Planet Earth.

Obrázek

+

Tričká - oficiálne! (môžete si ich zobrať na premiéru, alebo na premietanie This Is It)

LINK

Obrázek

LINK

Obrázek

Obrázek

Fanúšikovia, ktorí si kúpili lístky na koncerty...

... sa môžu tešiť na suveníry v podobe lístkov, ktoré mohli dostať na koncetry, ak si zvolili túto alternatívu namiesto vrátenia peňazí.!

Ticketmaster.com zverejnil nasledujúcu správu:

As of today, 28th September, souvenir ticket dispatch is ongoing. If you have not received your souvenir tickets yet, you can expect to do so over the next couple of weeks or so."

Obrázek

The Michael Jackson tapes + reakcia na rabína

Rabín Shmuley Boteach nielen že už vydal svoju knihu konverzácií s Michaelom počas rokov 200-2001 (ako jeho údajný spirituálny poradca), ale uviedol aj stránku, venovanú práve tejto knihe a koncerzáciám...

Na stránke sú fotky, ukážky z knihy a nahrávky, video z oslavy rabínových narodenín...

LINK

Tu je reakcia iného rabína (Michael Sternfield, Chicago Sinai Congregation) na Schmuleyho a jeho smahy využívať nahrávky s Michaelom!, stojí za to, prečítať si to, preklad neskôr, reaguje však na neetické správanie sa a porušovanie pravidiel a princípi židovského náboženstva!

LINK

Rovnako je tu ďalšie prepojenie medzi Rabínov Schmuleyim Boteachom, Uri Gellerom (známy svojim vydaním nahrávok s Michaelom cez svoj vlastný dokument, a práve Uri predstavil Martina Bashira Michaelovi, ako jeho dobrého priateľa), a Deepak Choprom, ktorý sa podpísali pod knihu s názvom - The Psychic and the Rabbi: A Remarkable Correspondence (Hardcover), na ktorej tiež využívajú Michaelovo meno... vo svoj prospech. (rovnako ako výťažky z predaja ich kníh)

LINK

Alebo táto kniha - ntegrating The Masculine And Feminine In The Spiritual Traditions Of Judaism and Vedanta: A Dialogue Between Rabbi Shmuley Boteach and Deepak Chopra, M.D.

LINK

Čo znamenajú tieto prepojenia??? Viac čoskoro!

Obrázek

Falošné správy o pitevnej správe!!!

Po internete sa rozšírili správy o údajných výsledkoch pitvy, kde mali byť uvedené detaily o Michaelovom zdravotnom stave pred smrťou!

LINK

Image and video hosting by TinyPic

Aktuálne sa zatiaľ nepotvrdilo, že informácie sú pravdivé a oficiálne!!!

Koroner/súdny patológ a úrad vyšetrovateľa nič oficiálne nepotvrdili a neprezentovali médiám!

Počkajme si na nejaké oficiálne, koronerom potvrdené výsledky!!!

"Thriller bol tak debilný"...

Vypočujte si tieto Michaelové slová, ktoré sú z tajných nahrávok...

Jednoducho, nebol spokojný s nahrávkami a nechcel vydať tento albu,, ale nahrávacia spoločnosť chcela album vydať čím skôr..., nakoniec sa stal album najpredávanejším!

"Thriller sounded so cr*p. The mixes sucked. When we listened to the whole album, there were tears... I just cried like a baby."

"I stormed out of the room and said 'we're not releasing this. Call [record company] CBS and tell them they are NOT getting this album. We are NOT releasing this.'"

"I felt terrible. One of the maintenance crew in the studio had a bicycle and so I took it and rode up to the schoolyard. I just watched the children play."

"And when I came back I was ready to rule the world. I went into the studio and I turned them songs out."

WaxPoetics

Tento časopis venoval svoje nové vydanie Michaeli.

LINK

Image and video hosting by TinyPic