Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Len správy, novinky, video o prípade obvinení dr. Murraya

Moderátori: Braňo, zuzcoj, joanam, Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Príspevky: 4879
Dátum registrácie: 21 Júl 2009, 01:08
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Who is it
Obľúbená éra: Bad
Bydlisko: Moravskoslezský kraj
Kontaktovať užívateľa:

Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa Helcus1 » 18 Jún 2012, 23:59

Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice, bojí se o svůj život.

Conrad Murray žádá soudce o přemístění ze státní věznice v L.A. Jako důvod uvádí, že tam trpí, je tam špína a ven se dostane jednou za měsíc. Ani čisté prádlo nedostává každý den, jen jednou týdne. Bojí se, že zemře...Dokonce si stěžuje na špatnou lékařskou péči, na páchnoucí jídlo :D Protože ho bolí často hlava a a si má nádor.. ...Nu co dodat...každému co mu patří! :žmurk:

Obrázok

zdroj: CNN
http://edition.cnn.com/2012/06/18/justi ... index.html
Conrad Murray: "Mám pocit, že jsem válečný zajatec"
Alan Duke, CNN
18.června 2012 - Aktualizováno 2218 GMT (0618 HKT)
Los Angeles (CNN) - Sedm měsíců v Los Angeles vězení kraje vzali fyzickou daň na Conrad Murray, lékař odsouzen ke smrti Michaela Jacksona, jeho právník řekl CNN v pondělí.
"Vypadal hrozně," řekl státní zástupce Valerie Wass, popisovat návštěvu minulý týden s Murrayem. "Nikdy jsem ho neviděl takhle. Jsem v šoku."
Slovo, které Murray trpí za mřížemi může být vítán novinky na některé Jackson fanouškům, kteří byli naštvaní, že státní zástupci obvinili ho neúmyslného zabití a ne na vážnější zločin vraždy.
Murray, 59, byl ve vězení od listopadu, kdy byl shledán vinným. On musí sloužit dva roky svého čtyřletého trestu vězení, který by dal jeho vydání v říjnu 2013.
Michael Jackson Bad "reedice představovat unreleased Wembley Stadium pořad
Katherine Jackson na Conrad Murray Paris Jackson: MJ chtěla normální život 2009: Michael Jackson je poslední zkouška Jackson bratři odpuštěno Conrad Murray?
Příští pondělí bude třetí výročí smrti Jacksona, který v Los Angeles County Koroner rozhodl, byl způsoben fatální kombinace chirurgické anestetika propofol a sedativ spravovaných Murray.
"Řekl mi minulé úterý" Já nemohu dělat to odsud živý. To je velmi nebezpečné místo. Jsem tady umírá. Systém je zaměřen na mě zabije, "řekl Wass, který je manipulace Murrayho odvolání.
Lékař podezření na jeho plesnivé, fly-zamořené, 5-v-7-noha buňka dělat jej nemocný, způsobit bolesti hlavy, které trápily ho několik týdnů, Wass řekl.
Když se Murray Wass stížnosti do vězení úředníky, řekli jí, jeho aktivity jsou omezené, protože "Bojíme se někoho to bude pop ho," řekla.
Los Angeles County šerif však okamžitě reagovat na žádost o komentář CNN o stížnosti advokáta Murraye.
Murray je ve výkonu trestu ve vězení kraj, který je provozován na šerifa, kvůli pravidlům, která ke zmírnění stavu přeplněnosti věznic. Existuje malá šance, že by se přesunula tam, Wass řekl.
Wass řekla, že věří Murray by lépe v státním vězení, kde by bylo možné získat cvičení a čerstvý vzduch pravidelně. On to jen viděl slunce jednou v posledních čtyřech týdnech, i když vězni ve vysoké zabezpečení "F bloku" Předpokládám, že je třeba vzít do vězení střeše každé pondělí v odpoledních hodinách, řekla.
Murray řekl jeho advokát ještě "Grim Sleeper" Podezřelý, který je obviněn ze zabití 10 žen nad 22 let, nesměl na střeše v pondělí, zatímco Murray nebyl, Wass řekl.
"Cítím se jako válečný zajatec," řekl Murray svého advokáta, používat akronym pro válečného zajatce.
Přesto, Murray se zřejmě dobře s jeho žalářníků, řekla.
"Byl jsem uctivě k šerifovi z poslanců a většinou jim oplácel," cituje právník Murray řekl jí.
Vězení jídlo je nepříjemný Murray, Wass řekl. Řekl jí, že to nemá "nic reálného jíst", protože jsou zamčené.
Snídaně o "páchnoucí" vařeným vejcem je dva plátky chleba, obilovin a mléka ze v 4:30 hodin každý den, po kterém následuje burákovým máslem a želé nebo Bologna sendvič k obědu. Večeře u zboží dodaného do 3:30 hodin, obvykle je "masný výrobek, který vypadá jako hustou krev," spolu se zelenými fazolkami, kukuřice a zelí, řekla.
Murray prochází jeho čas každý den pomáhat jiní chovanci zlepšit jejich slovní zásobu s "slovo dne" hry, které on navrhl, řekla.
Wass, který pracuje bez nároku na odměnu, je stále ještě připravuje odvolání odsouzení Murraye.
Obrázok

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Bibinka
Dangerous
Dangerous
Príspevky: 1451
Dátum registrácie: 20 Júl 2009, 23:50
Obľúbený album: Off the Wall
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Keep the Faith, Streetwalker
Obľúbená éra: každá
Bydlisko: LOS ANGELES

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa Bibinka » 19 Jún 2012, 12:23

a co cakal? kazdemu co si zasluzi! :juchú:
Obrázok
Obrázok
Lenkah037
Ben
Ben
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 07 Máj 2011, 00:02
Obľúbená éra: Bad

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa Lenkah037 » 19 Jún 2012, 22:34

vôbec mi ho nie je ľúto...
danka
Blood on the Dance Floor
Blood on the Dance Floor
Príspevky: 2939
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 14:10

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa danka » 20 Jún 2012, 15:07

čo čakal :diablo: 5 hviezdičkový apartmá :fool: pred tým ho hlava nebolele?!to sa mal tak dobre,že neriešil normálne rodinné záležitosti!žil si ako veľký playboj...kade chodil deti robil :fool: a užíval si života ešte po MJ smrti :diablo: nezabudnem na jeho úškrn v súdnej sieni :fool: ,....mne sa nemôže nič stať!.....a teraz odrazu prosí ako malé dieťa.náš MICHAEL ked bol na policajnej stanici....priviazaný o radiator....to nebolo bolestivé,,,,ponižujúce :diablo: :diablo: :diablo: vytrpel si ako nikto iný :heart: aj tak sa čudujem,že ešte žije :diablo: je to odomna hnusné čo píšem,ale žiaľbohu..to tak cítim.a takúto potupu by mal zažiť aj BASHIR a SNEDON :fool: :diablo: :diablo: :diablo:
Užívateľov profilový obrázok
Katka969
Dirty Diana
Dirty Diana
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 14 Sep 2009, 00:55
Bydlisko: Pezinok

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa Katka969 » 22 Jún 2012, 10:57

Conradovi Murraymu budú vo väzení častejšie meniť bielizeň

Lekár sa sťažoval, že čistú spodnú bielizeň dostáva iba raz za týždeň.

Lekár Conrad Murray, ktorý si v losangeleskej okresnej väznici odpykáva štvorročný trest odňatia slobody za neúmyselné zabitie speváka Michaela Jacksona, si po opakovaných sťažnostiach vydobyl častejšiu výmenu spodnej bielizne a tiež čistú väzenskú uniformu.

K tejto zmene došlo krátko po tom, čo Murray svojím právnikom povedal, že s ním zaobchádzajú "ako so špinou", pričom na čerstvý vzduch ho púšťajú len raz za mesiac a čistú spodnú bielizeň dostáva raz za týždeň.

Okrem čistého oblečenia dostal Murray aj novú posteľnú bielizeň a tiež ho zobrali na strechu, aby sa mohol nadýchať čerstvého vzduchu. Hovorca úradu šerifa losangeleského okresu pre portál TMZ.com uviedol, že Murraymu poskytujú primeranú starostlivosť, pričom minulý týždeň ho vyšetril lekár, pretože Murray sa sťažoval na bolesti hlavy.

Jeden z najpopulárnejších hudobníkov všetkých čias, legendárny Michael Jackson, zomrel 25. júna 2009 v Los Angeles vo veku 50 rokov po zlyhaní srdca. Prvotnou príčinou jeho úmrtia bola akútna intoxikácia anestetikami, no významne prispel aj účinok sedatív.

Dvanásťčlenná porota sa na Murrayho vine zhodla v novembri minulého roka a sudca Michael Pastor ho následne odsúdil na štyri roky odňatia slobody. Lekár sa podľa obžaloby dopustil niekoľkých chýb - Jacksonovi podal nebezpečné sedatívum a následne ho nechal pridlho osamote, príliš neskoro zavolal záchranku a tiež zatajil paramedikom prítomnosť propofolu v tele speváka.
zdroj:http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/promin ... lizen.html
Užívateľov profilový obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Príspevky: 4879
Dátum registrácie: 21 Júl 2009, 01:08
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Who is it
Obľúbená éra: Bad
Bydlisko: Moravskoslezský kraj
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa Helcus1 » 25 Jún 2012, 22:11

na toto se podívejte. Pokud to chápu dobře( moje angličtina memí moc dobrá) toto video mělo zůstat utajené.Nebylo udájně ani v dokumentu, který natočil Murray o své nevinně. protože by mu uškodilo u soudu. Je vzteky bez sebe....Pokud se mýlím, tak mne opravte. děkují


http://www.tmz.com/2012/06/25/conrad-mu ... iew-video/
Je to Conrad Murray videa jste nikdy nechtěl vidět - tajemství, emotivní nahrávka dní poté, co Michael Jackson zemřel ... , ve kterém Murray se nachází přes zuby o svém vztahu se zpěvačkou, výbuchy veřejnost, obviňovat ho za smrt MJ, a dokonce říká, že je obětí podvodů MJ je. video - která nebyla nikdy vydána - byl natočen ve stejný den Murray zaznamenal neslavný "Nebojte se" klip vydal v srpnu 2009 ... . jeho první adresa pro veřejnost po vyšetřovatelů jmenoval jej jako podezřelý v tomto klipu, Murray se zdá mnohem více emocionální - se slzami v očích, od smutku k hněvu - říká: "Nemohu najít žádná slova uspokojivé, když shrnu své náklonnost k Michaelovi. " On pak pokračuje říct holou tváří lži - řekl: "I přes naše vztahy a rozhovorů, jsem nyní upozorněn prostřednictvím posledních médií zprávu, že se mu nepodařilo sdílet se mnou žádné problémy spojené se závislostí jeho údajné s léky . " Později vyšlo za jeho zabití procesu ... Murray byl důvěrně obeznámen s drogami MJ závislostí je - a prohlašoval, že užívání drog jako prostředek k Ween Michaela off Propofol. Později ve videu, Murray dostane agresivní - říká: "Žádný člověk, žádná žena, s výjimkou nevinné dítě, je zcela zdarma skrytých kostry. " A pokračuje: "Proto, příště se podíváte do zrcadla, před předáním rozsudku nebo odsuzovat někoho, aby se dobře podívat na sebe, a pokud jste si 100% jistý, že když zkoumány žádné závady lze nalézt, pak jste možná získali, že právo kritizovat. " Zdroje blízké Murray říct TMZ, Connie právníci nakonec rozhodl pohřbít na video, protože cítil, že to může jen ublížit. Musíš slyšet Murray tón a hněv ve videu. S pozdravem - Dnešek je 3-leté výročí úmrtí Michaela Jacksona.
Obrázok

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
zuzcoj
Administrátorka
Administrátorka
Príspevky: 3341
Dátum registrácie: 26 Júl 2009, 20:36
Obľúbený album: Dangerous/HIStory
Obľúbený videoklip: Smooth criminal/Will you be...
Obľúbená pieseň: Heal the world/TDCAU/WYBT
Obľúbená éra: Dangerous
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa zuzcoj » 25 Jún 2012, 23:07

...ako nič divné tam nevidím...problém bol v tom, že vo videu tvrdí, že nevedel o Michaelových problémoch s liekmi a na súde následne tvrdil, že sa snažil Michaela dostať zo závislosti...preto jeho právnici pochovali toto video...to len potvrdzuje, že je klamár :sad:
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
JANULIK2008
Scream
Scream
Príspevky: 1764
Dátum registrácie: 26 Júl 2009, 21:20
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: Earth song/ Man in the mirror
Obľúbená pieseň: Heal the world
Obľúbená éra: Bad
Bydlisko: Košice

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa JANULIK2008 » 25 Jún 2012, 23:40

Murray je tam, kde patrí. Hoci Mikea to už nevráti zaslúži si to. Je to klamár.
Obrázok
Obrázok
Michael Jackson.
I love you so much.
You were the best person on the whole world.
You will forever in my HEART :-*
God bless you all :-)
Užívateľov profilový obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Príspevky: 4879
Dátum registrácie: 21 Júl 2009, 01:08
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Who is it
Obľúbená éra: Bad
Bydlisko: Moravskoslezský kraj
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa Helcus1 » 25 Jún 2012, 23:53

zuzcoj napísal:...ako nič divné tam nevidím...problém bol v tom, že vo videu tvrdí, že nevedel o Michaelových problémoch s liekmi a na súde následne tvrdil, že sa snažil Michaela dostať zo závislosti...preto jeho právnici pochovali toto video...to len potvrdzuje, že je klamár :sad:
díky Zuzko :thx:
Obrázok

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
zuzcoj
Administrátorka
Administrátorka
Príspevky: 3341
Dátum registrácie: 26 Júl 2009, 20:36
Obľúbený album: Dangerous/HIStory
Obľúbený videoklip: Smooth criminal/Will you be...
Obľúbená pieseň: Heal the world/TDCAU/WYBT
Obľúbená éra: Dangerous
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dr. Murray žádá o přeložení do jiné věznice

Príspevok od užívateľa zuzcoj » 26 Jún 2012, 00:06

...aspoň teda ja som to tak pochopila...z tých jeho rečí :bad: ...nemôžem sa už na neho dívať...necítim k nemu nenávisť, ale... :(
Obrázok
Napísať odpoveď