LIVE prenos procesu - linka na sledovanie - vaša diskusia

Len správy, novinky, video o prípade obvinení dr. Murraya

Moderátori: Braňo, zuzcoj, joanam, Moderátori

Hurley
Rock With You
Rock With You
Dátum registrácie: 09 Okt 2010, 22:19
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: SC/BAD/BoW
Obľúbená pieseň: TDCAU/ Will you be there

Re: LIVE prenos procesu - linka na sledovanie - vaša diskusia

Príspevokod užívateľa Hurley » 08 Okt 2011, 01:50

Helcus1 napísal:
Hurley napísal:Heli: human-nature@seznam.cz

máš to v poště, děkuji za pomoc :friends:

Já tobě :cmuky:
Užívateľov profilový obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Dátum registrácie: 21 Júl 2009, 01:08
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Who is it
Obľúbená éra: Bad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Helcus1 » 08 Okt 2011, 01:59

přidala jsem komentáře k fotkám neupravené, já to fakt nestihám, ale aspon pro orientaci....děkuji za pochopení :giverose:

http://www.mjjsource.eu/forum2/viewtopic.php?f=36&t=2680&p=86942#p86942
Obrázok

Obrázok
Jířa
Ben
Ben
Dátum registrácie: 23 Feb 2010, 19:15

Príspevokod užívateľa Jířa » 08 Okt 2011, 02:31

Helcus1 napísal:přidala jsem komentáře k fotkám neupravené, já to fakt nestihám, ale aspon pro orientaci....děkuji za pochopení :giverose:

http://www.mjjsource.eu/forum2/viewtopic.php?f=36&t=2680&p=86942#p86942

Teda "bordel" je tam řádnej,ale nějak mi přijde,že to tam někdo prohledával....ty vyházené knížky.....můj názor :sad:
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Helcus1 » 08 Okt 2011, 02:37

Porota slyšela jen polovinu z 2-hodinového rozhovoru s policií v níž Murray přiznal, že Michael Jackson byl plný sedativ před svou smrtí - a teď, tady je druhá část ..To musíte vidět!!! . Je strašné jak Murray detailně popisuje emocionální setkání s Katherine Jackson pár okamžiků poté, co uslyšela ve zprávách - ptá se ho, jestli ví, jak Michael zemřel. Murray odpověděl, že on to neudělal. Dále tam Murray tvrdí, Joe Jackson se nikdy neoobjevil v nemocnici tohoto dne, 25. června 2009. - A také Murray vysvětluje, proč ho zachytily bezpečnostní kamery jak opouští nemocnici v 4:30 PM.

:google: :clapping: :clapping: tady je celý dokument - výpověď Murraye ze dne 27.6.2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 127 stran!!!!! šlo to otevřít jen přes :google: [/size]

http://tmz.vo.llnwd.net/o28/newsdesk/tmz_documents/1007_conrad_murray_transcript.pdf

Obrázok
Obrázok

Obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Helcus1 » 08 Okt 2011, 04:00

Záznam výpovědi Murraye na LAPD ze dne 27.6.2009
Obrázok

Advokáti nyní přehrávají 2 hodiny audio záznam + rozhovor CM s LAPD (policejní oddělení LA). Murray tvrdí, že byl doktorem Michaela Jacksona od roku 2006, ale MJ mu neřekl, kteří další doktoři ho léčili. Murray se odkazuje na Michaela Jacksona, že v roce 2006 byl jeden člen z jeho ostrahy také jeho pacientem. ... Michael Jackson a jeho děti, měli chřipku a Murray to řešil. Vysvětluje, že se stal Michael Jackson osobní lékař pro turné, které mělo být dokončeno (This Is It), a říkal, že AEG zaplatí jeho plat. Přestávka ---- 1 ½ hodiny. ---

Murray říká: "Jsem zaměstnancem Michaela Jacksona, ale platí až AEG .'... Vysvětluje, že přijal telefonní hovor od Michaela Amir Williamse, který mu sdělil, že MJ chce, aby se Murray stál jeho osobním lékařem pro turné This Is It. Murray pracoval pro Michaela od roku 2006 .. Murray řekl v rozhovoru, že byl v domě Michaela Jacksona šest dní v týdnu na jeho žádost. Říká, že každou noc strávil v domě Michaela, kromě neděle .. Na žádost Michaela. 6 nocí v týdnu.

Budeme pokračovat v rozhovoru... Murray popisuje noc smrti Michaela. - Michael dorazil kolem 1 hod. do svého domu 25. června. Michael řekl, že je unavený, osprchoval se a Murray mu dal krémy na nohy (které ho bolely), říká, že Michael byl příliš unavený. Murray mu dal nitrožilní infuzi, protože byl dehydratovaný. Říká, že mu dal Valium a lorazepam, aby mu pomohl usnout. (protože jak víme, Michael trpěl nespavostí, už dávno).

Murray vysvětluje, že používal infůzní stojan s fyziologickým roztokem a léky aplikoval injekční stříkačkou. Murray tvrdí, že dal MJ pilulky lorazepam valium 10 mg a 2 mg lorazepam celkem. Pomalu vytlačí z injekční stříkačky do infůze. "bezpečné pro použití". a Michaela sledoval. Ten se probudil o hodinu později. V 4:30 am Murray říká, že Michael byl ještě při vědomí a stěžoval si, že tam byly koncerty a potřebuje hodně spánku.(?). Murray řekl, že v 7:30 ráno, Michael byl ještě vzhůru a nemohl usnout.

Murrray: "V 7:30 se dostanu opět v 10 hodin byl ještě vzhůru a nic nefungovalo. Michael řekl, že nyní "se cítil opravdu špatné" a nemohl spát. Nakonec jsem to vzdal Propofol v 10:40 hodin. Propofol je "uklidňující obvykle se používá pro anestézii." Zředil 25 mg propofolu s lidokainem (kvůli snížení pálení ) a vstříknul ho do infůze.

Murray: "Kousek po kousku se 25 mg propofolu dostal do Michaela - za 15 minut. Vzal jsem v úvahu všechny pokyny, které byly k dispozici pro mě, jsem se ujistil, že kyslíková nádrž je plná, tam byla nosní kanyla, pulsní oxymetr, atd.. Já jsem mu podával propofol každou noc, ale 3 dny před jeho smrtí, jsem se snažil "odstavit ho", snížováním dávky. Dál jsem mu nižší dávky, protože jsem mu dal další léky před Propofolem.

Murray: Dal jsem poloviční dávku, ten večer, chtěl jsem být "opatrný". Michael mi řekl, že použil propofol v Německu. Michael mi nikdy neřekl, že mu byl propofol podáván pouze v Německu!. Vždycky jsem si všiml, když jsem mluvil s Michaelem o Propofolu .... Michael měl dva lékaře v Německu: Dr. Lee mu dával léky, koktejly, ale nikdy se nezmínil o propofol, takže to Michael schoval. (?)

Murray: v květnu Michael přišel do Las Vegas, a řekl Dr. Michael Lee, aby mu dal "zvláštní koktejl", chtěl pročistit své tělo. Michael si uvědomil, že doktor Lee je neprofesionální. Michael byl naštvaný a řekl mu, ať se vrátí. Michael řekl, že léky má od Dr. Klein a Dr. Metzger a ani jeden z nich dostal léky vyřešit jejich problém, ne deset ... tedy nic, co by mohlo fungovat. Michael chtěl DIPRIVAN (propofol). Michael řekl, že znal Poropofol. Řekl jsem Michaelovi, že to není lék, a ne že jste mohli dostat. Michael mi řekl, že Dr. Adams mu dal propofol dříve, ale řekl jsem mu, že mu nemohu pomoci s tím. Řekl jsem Dr. Adams, řekl jsem mu, že Michael chtěl propofol.

• Murray: Michael řekl, že se cítil "báječný" poté, co spal dobře. Pak žádal, abych byl jeho osobní lékař na další turné v Londýně. Michael mi řekl, že ostatní lékaři se mu pomohli spát po dobu 15 až 18 hodin. Nemohl jsem dělat rozhodnutí, Michael. Michael chtěl druhého lékaře. ... Chtěl jsem vědět příjmy Dr. Adamse a zeptal se. Řekl, že získal v předchozím roce 600 000 dolarů, a když bych pro něho pracoval 2 nebo 3 roky na turné, tak dva, tři miliony dolarů. Michael chtěl, abych tam byl s ním "navždy. " (řekl čtyřikrát). Věděl jsem, že Michael chce otevřít dětskou nemocnici. Michael také chtěl být ředitelem nemocnice Medical Center pro děti, kterou chtěl stavět.

• Murray: (hovoří o o živování dost zmateně a rychle) .. opět jsem CPR a dýchání. Je to chybí?. Zvednout mu nohy, aby byl Michael autotransfúzní. Někdo přišel ke dveřím. Asi minutu jsem prováděl CPR a rychle jsem šel najít flumazenil (protilék na předávkování propofolem). Dal jsem mu 0,2 mg flumazenilu do infůze.. Pak jsem pokračovat v tom, v kompresi (asi stlačování hrudníku) .... Michael ještě nedýchá. Pak jsem otevřel dveře a rozběhl se do kuchyně, na konci po schodech a uviděl šéfkuchařku. Řekl jsem, že chci volat 911, a pokračoval v tom, v masáži srdce. Alvarez řekl, že chce, aby jim pomohla přestěhovat do závodu poté, co záchranáři dorazili. (?). Zdravotníci přijeli, já jsem mu připojil pulsní oxymetr. Michael dostal intubaci. Cítil jsem femorální puls. Zeptejte se UCLA, přeneste pozornost. To vše se děje doma, ne v sanitce.

• Murray: "Miluji tě pane Jacksone... Byl to můj přítel. On mi otevřel dveře ... " Chtěl jsem se podívat na něho podívat, ale byl tam jeden z rodičů. Nemohl jsem podepsal úmrtní list, protože jsem nevěděl, příčinu smrti Michaela. Neviděl jsem žádnou studii, která říká, že byl závislý na propofolu, může záviset, bál jsem se .... Začal jsem používat více lorezepam a midazolam a Michael neochotně souhlasil. Michael chtěl spát celou dobu, tj. 15 až 18 hodin spánku. To byla první noc. Na druhou noc, a to vzhledem k propofolu...........

Soudce se zastavil audio pásku rozhovoru on se Murray. Murray soud .. Den 9: Je po všem. Soudní dvůr bude pokračovat příští úterý v 8.45 hod. (EU Time).

děkují Karim za pomoc při zpracování překladu!
Obrázok

Obrázok
Tobolova Martina
Ben
Ben
Dátum registrácie: 05 Sep 2011, 23:57
Obľúbený album: Thiller
Obľúbený videoklip: Thiller
Obľúbená pieseň: Who is it...
Obľúbená éra: Dangerous

Príspevokod užívateľa Tobolova Martina » 08 Okt 2011, 18:01

Helcus1 napísal:Záznam výpovědi Murraye na LAPD ze dne 27.6.2009
Obrázok

Advokáti nyní přehrávají 2 hodiny audio záznam + rozhovor CM s LAPD (policejní oddělení LA). Murray tvrdí, že byl doktorem Michaela Jacksona od roku 2006, ale MJ mu neřekl, kteří další doktoři ho léčili. Murray se odkazuje na Michaela Jacksona, že v roce 2006 byl jeden člen z jeho ostrahy také jeho pacientem. ... Michael Jackson a jeho děti, měli chřipku a Murray to řešil. Vysvětluje, že se stal Michael Jackson osobní lékař pro turné, které mělo být dokončeno (This Is It), a říkal, že AEG zaplatí jeho plat. Přestávka ---- 1 ½ hodiny. ---

Murray říká: "Jsem zaměstnancem Michaela Jacksona, ale platí až AEG .'... Vysvětluje, že přijal telefonní hovor od Michaela Amir Williamse, který mu sdělil, že MJ chce, aby se Murray stál jeho osobním lékařem pro turné This Is It. Murray pracoval pro Michaela od roku 2006 .. Murray řekl v rozhovoru, že byl v domě Michaela Jacksona šest dní v týdnu na jeho žádost. Říká, že každou noc strávil v domě Michaela, kromě neděle .. Na žádost Michaela. 6 nocí v týdnu.

Budeme pokračovat v rozhovoru... Murray popisuje noc smrti Michaela. - Michael dorazil kolem 1 hod. do svého domu 25. června. Michael řekl, že je unavený, osprchoval se a Murray mu dal krémy na nohy (které ho bolely), říká, že Michael byl příliš unavený. Murray mu dal nitrožilní infuzi, protože byl dehydratovaný. Říká, že mu dal Valium a lorazepam, aby mu pomohl usnout. (protože jak víme, Michael trpěl nespavostí, už dávno).

Murray vysvětluje, že používal infůzní stojan s fyziologickým roztokem a léky aplikoval injekční stříkačkou. Murray tvrdí, že dal MJ pilulky lorazepam valium 10 mg a 2 mg lorazepam celkem. Pomalu vytlačí z injekční stříkačky do infůze. "bezpečné pro použití". a Michaela sledoval. Ten se probudil o hodinu později. V 4:30 am Murray říká, že Michael byl ještě při vědomí a stěžoval si, že tam byly koncerty a potřebuje hodně spánku.(?). Murray řekl, že v 7:30 ráno, Michael byl ještě vzhůru a nemohl usnout.

Murrray: "V 7:30 se dostanu opět v 10 hodin byl ještě vzhůru a nic nefungovalo. Michael řekl, že nyní "se cítil opravdu špatné" a nemohl spát. Nakonec jsem to vzdal Propofol v 10:40 hodin. Propofol je "uklidňující obvykle se používá pro anestézii." Zředil 25 mg propofolu s lidokainem (kvůli snížení pálení ) a vstříknul ho do infůze.

Murray: "Kousek po kousku se 25 mg propofolu dostal do Michaela - za 15 minut. Vzal jsem v úvahu všechny pokyny, které byly k dispozici pro mě, jsem se ujistil, že kyslíková nádrž je plná, tam byla nosní kanyla, pulsní oxymetr, atd.. Já jsem mu podával propofol každou noc, ale 3 dny před jeho smrtí, jsem se snažil "odstavit ho", snížováním dávky. Dál jsem mu nižší dávky, protože jsem mu dal další léky před Propofolem.

Murray: Dal jsem poloviční dávku, ten večer, chtěl jsem být "opatrný". Michael mi řekl, že použil propofol v Německu. Michael mi nikdy neřekl, že mu byl propofol podáván pouze v Německu!. Vždycky jsem si všiml, když jsem mluvil s Michaelem o Propofolu .... Michael měl dva lékaře v Německu: Dr. Lee mu dával léky, koktejly, ale nikdy se nezmínil o propofol, takže to Michael schoval. (?)

Murray: v květnu Michael přišel do Las Vegas, a řekl Dr. Michael Lee, aby mu dal "zvláštní koktejl", chtěl pročistit své tělo. Michael si uvědomil, že doktor Lee je neprofesionální. Michael byl naštvaný a řekl mu, ať se vrátí. Michael řekl, že léky má od Dr. Klein a Dr. Metzger a ani jeden z nich dostal léky vyřešit jejich problém, ne deset ... tedy nic, co by mohlo fungovat. Michael chtěl DIPRIVAN (propofol). Michael řekl, že znal Poropofol. Řekl jsem Michaelovi, že to není lék, a ne že jste mohli dostat. Michael mi řekl, že Dr. Adams mu dal propofol dříve, ale řekl jsem mu, že mu nemohu pomoci s tím. Řekl jsem Dr. Adams, řekl jsem mu, že Michael chtěl propofol.

• Murray: Michael řekl, že se cítil "báječný" poté, co spal dobře. Pak žádal, abych byl jeho osobní lékař na další turné v Londýně. Michael mi řekl, že ostatní lékaři se mu pomohli spát po dobu 15 až 18 hodin. Nemohl jsem dělat rozhodnutí, Michael. Michael chtěl druhého lékaře. ... Chtěl jsem vědět příjmy Dr. Adamse a zeptal se. Řekl, že získal v předchozím roce 600 000 dolarů, a když bych pro něho pracoval 2 nebo 3 roky na turné, tak dva, tři miliony dolarů. Michael chtěl, abych tam byl s ním "navždy. " (řekl čtyřikrát). Věděl jsem, že Michael chce otevřít dětskou nemocnici. Michael také chtěl být ředitelem nemocnice Medical Center pro děti, kterou chtěl stavět.

• Murray: (hovoří o o živování dost zmateně a rychle) .. opět jsem CPR a dýchání. Je to chybí?. Zvednout mu nohy, aby byl Michael autotransfúzní. Někdo přišel ke dveřím. Asi minutu jsem prováděl CPR a rychle jsem šel najít flumazenil (protilék na předávkování propofolem). Dal jsem mu 0,2 mg flumazenilu do infůze.. Pak jsem pokračovat v tom, v kompresi (asi stlačování hrudníku) .... Michael ještě nedýchá. Pak jsem otevřel dveře a rozběhl se do kuchyně, na konci po schodech a uviděl šéfkuchařku. Řekl jsem, že chci volat 911, a pokračoval v tom, v masáži srdce. Alvarez řekl, že chce, aby jim pomohla přestěhovat do závodu poté, co záchranáři dorazili. (?). Zdravotníci přijeli, já jsem mu připojil pulsní oxymetr. Michael dostal intubaci. Cítil jsem femorální puls. Zeptejte se UCLA, přeneste pozornost. To vše se děje doma, ne v sanitce.

• Murray: "Miluji tě pane Jacksone... Byl to můj přítel. On mi otevřel dveře ... " Chtěl jsem se podívat na něho podívat, ale byl tam jeden z rodičů. Nemohl jsem podepsal úmrtní list, protože jsem nevěděl, příčinu smrti Michaela. Neviděl jsem žádnou studii, která říká, že byl závislý na propofolu, může záviset, bál jsem se .... Začal jsem používat více lorezepam a midazolam a Michael neochotně souhlasil. Michael chtěl spát celou dobu, tj. 15 až 18 hodin spánku. To byla první noc. Na druhou noc, a to vzhledem k propofolu...........

Soudce se zastavil audio pásku rozhovoru on se Murray. Murray soud .. Den 9: Je po všem. Soudní dvůr bude pokračovat příští úterý v 8.45 hod. (EU Time).

Holky díky moc za vaše překlady, jste skvělé, díky Vám víme co se děje :good:
MJKP
Scream
Scream
Dátum registrácie: 31 Okt 2009, 14:23

Príspevokod užívateľa MJKP » 08 Okt 2011, 18:03

Ďakujem všetkým :kiss :heart: :heart: :heart: :friends: nemohla som prísť. Musela som sa od procesu odpočinúť, aby ma to nevzalo. Nepočula som teda Murraya. Je niekde ešte jeho výpoveď, ktorá sa dá vypočuť? Už som písala, že nerozumiem anglicky, ale z tónu hlasu a reakcií tela čítam.

Čo sa týka nahrávok Michaela, nie sú dôkazom žiadnej jeho závislosti. Sú jednoducho lieky, ktoré skutočne spomaľujú reakcie človeka, keď ich užíva. Ale neovplyvňujú podstatu človečenstva vo vnútri. Na psychiatrii sú to bežne používané lieky, ktoré pomáhajú ľuďom. Lekári musia úplne "vygumovať telesno" človeka, aby mu mohli duševne pomôcť. Ak Michael potreboval pomoc, tak to mal byť odborník z odboru psychiatrie. Nik iný nebol kompetentný.

Skutočne bol sám. Deti nestačili. Potreboval milujúcu manželku.

Okrem toho posledná veta Michaela bola :" Ja som spal."

Žiaden človek po zobudení a po zdvihnutí telefónu nemá normálny hlas. Navyše, ak Michael užíval sedatíva na spanie, tak kým sa prebral, pokladám za úplne normálny tento jeho rečový prejav. V jeho slovách, myšlienkach nie je nič, čo by bolo odsudzujúce. Aj na týchto nahrávkach to bol, ostane, bude navždy Kráľ Michael Joseph Jackson. Každý normálny lekár vie, čo robia niektoré sedatíva, pozná ich vplyv na telesno, nanajvýš, ak je pacient zobudený zo spánku.
Obrázok
danka
Blood on the Dance Floor
Blood on the Dance Floor
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 14:10

Príspevokod užívateľa danka » 08 Okt 2011, 22:11

MJKP :friends: asi tak by som to aj ja napísala!bola som už pod sedatívami ,tak viem čo som a ako som rozprávala.povedali mi to moje deti!ale chcem tu poukázať na jednu veľmi podstatnú vec!náš MICHAEL ešte aj pod týmto tlakom liečív/kto dokáže,že pod akými liekami si to ten šarlatám nahrával a prečo?!!!!!!!!!!!!!!!/a čo sa tam vlastne dialo?/ukázal to svoje veľké srdce :heart: počúvala som tu nahrávku viac krát za sebou,ale mne to naozaj pripadá ako zaspávanie v pohode a v kľude!a spokojne to MJ povedal! :mj: :anjeliček: :heart: ale na jednu vec som veľmi zvedavá :hm: kde je zakrvavené tričko?a kde sa vzal na MJ stole nôž? :hm: :hm: :hm:
emma1990
Scream
Scream
Dátum registrácie: 22 Júl 2009, 16:39
Obľúbený album: Bad/Dangerous
Obľúbený videoklip: Bad,Thriller
Obľúbená pieseň: Smooth Criminal

Príspevokod užívateľa emma1990 » 08 Okt 2011, 22:22

Och nemám nervy čítať to všetko fakt ma bolí ako to celé s Michaelom dopadá verím, že nakoniec vyhrá spravodlivosť :( :(
Obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Helcus1 » 09 Okt 2011, 00:56

Tobolova Martina napísal:
Helcus1 napísal:

Holky díky moc za vaše překlady, jste skvělé, díky Vám víme co se děje :good:

:friends: není zač :friends:
Obrázok

Obrázok

Návrat na "Štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný