Súdny proces štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray - news

Len správy, novinky, video o prípade obvinení dr. Murraya

Moderátori: Braňo, zuzcoj, joanam, Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Príspevky: 4879
Dátum registrácie: 21 Júl 2009, 01:08
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Who is it
Obľúbená éra: Bad
Bydlisko: Moravskoslezský kraj
Kontaktovať užívateľa:

Re: Súdny proces štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray - news

Príspevok od užívateľa Helcus1 » 24 Sep 2011, 04:06

Seznam porotců
omlouvám se, ale z časových důvodu nepřekládám ..pouze přes google

http://www.cnn.com/2011/09/23/justice/c ... index.html

Juror #99 Hispanic male, 42, school bus driver, father was addicted to alcohol, father-in-law died from alcohol abuse, served on a jury, MJ fan.

Juror #61 White female, 57, unemployed, worked in past for Red Cross, divorced, listens to NPR, followed the OJ Simpson cases, her younger brother uses drugs, served 5 times on a jury.

Juror #70 White male, 54, college professor of animation and art, created characters for motion pictures at Disney, followed OJ trial, convicted of DUI, thinks celebs are not treated the same by police and can bend rules. MJ fan.

Juror #127. Mexican-American female, 54 years old, property manager, she has a daughter who was an alcohol and drug user 5 years ago, and she thinks famous people -- notably Paris, Britney and Lindsay -- are treated differently in court. She loved MJ's music as a girl.

Juror #145 White male, 45, partner in management consulting firm, wife is pediatric nurse at a hospital, he's served twice on a jury before (murder and rape cases), watched "This is It" on Netflix.uror #99 Hispanic male, 42, school bus driver, father was addicted to alcohol, father-in-law died from alcohol abuse, served on a jury, MJ fan.

Juror #38 Hispanic female, 36, customer service rep, filed for bankruptcy, listens to Ryan Seacrest on radio, watched Casey Anthony trial because it involved a child, former employer is a doctor, father was an absent alcoholic, shot in a drive-by shooting in 1993, on a DUI jury, MJ fan.

Jury #128 African American male, 54, technical director for TV, cousin is a judge and another cousin who's a lawyer, his dad died of alcoholism, juror on 3 cases, loved the Jackson 5 as a kid, now likes Jay Z.

Juror #108 male "Wasp," 32, book seller, watches So You Think You Can Dance, Project Runway, girlfriend, in U.S. Army National Guard, grandparents attended AA, brother got DUI recently, thrown from a horse once, juror in civil trial, trained actor, MJ fan.

Juror #44 Cuban/Mexican-White, watches History Channel, Pawn Stars, Sons of Anarchy and Modern Family, listens to Howard Stern, family members with alcohol addiction, served on a civil jury, fan of MJ, especially Thriller.

Juror #49 White female, 43, head of communications for international marketing firm, watches NCIS and Hawaii Five-0, and motor sports/speed channel, worked in medical marketing, juror in criminal child sexual abuse case involving incest, does not think cops are more lenient with celebs.

Juror #100 white female, 48, paralegal for 30 years, watches Big Brother, Survivor, Amazing Race, watched Casey Anthony trial, brother is an EMT, people of wealth and fame treated differently in court system.

Juror #52 Mexican male, 51, UPS letter carrier, watches Law and Order, wife is back-office medical assistant, fan of MJ.
Porotci, kteří byli vybráni, aby soudil s Dr. Conrad Murray ve Michael Jackson zabití případ. Zde je několik vrcholů. porotce # 127. Mexičan-americká žena, 54 let, správce nemovitosti, že má dceru, která se alkoholu a drog uživatele před 5 lety, a myslí si, že slavní lidé - a především v Paříži, Britney a Lindsay - se zachází jinak než u soudu. Milovala MJ hudbu jako holka. porotce # 145 Bílý muž, 45, partner ve firmě manažerského poradenství, manželka je dětská sestra v nemocnici, on sloužil dvakrát v porotě před (vražda a znásilnění případů), sledoval "To je ono" na Netflix. porotce # 61 bílá žena, 57 let, nezaměstnaní, pracoval v minulosti pro Červený kříž, rozvedený, poslouchá NPR, po případě OJ Simpson, její mladší bratr užívá drogy, sloužil 5 krát v porotě. porotce # 70 Bílý muž , 54, vysokoškolský profesor animace a umění, vytvořil znaky pro filmy na Disney, dále Úř soud, odsouzen za DUI, si myslí, že celebrity nejsou zacházet stejně policií a může ohnout pravidla. MJ ventilátoru. porotce # 44 kubánských / mexické-White, hodinky History Channel, pěšec Stars, Sons of Anarchy a moderní rodiny, poslouchá Howard Stern, členové rodiny se závislost na alkoholu, podávané na občanské poroty, fanda MJ, a to zejména Thriller. Porotce č. 49 bílá žena, 43, ředitelka komunikace pro mezinárodní marketing firmy, hodinky NCIS a Hawaii Five-0, a motor sport / rychlost kanál, pracoval v lékařské marketing, porotce v trestním sexuálního zneužívání dětí věci týkající se incestu, si nemyslí, že policie jsou mírnější s celebritami. porotce # 100 bílá žena, 48, 30 let koncipientka, hodinky Big Brother, Survivor, Amazing Race, sledoval, jak Casey Anthony proces, bratr EMT, lidé z bohatství a slávy zacházeno rozdílně v soudním systému. porotce # 52 mexických muž, 51, UPS dopis nosič, hodinky Zákon a pořádek, manželka je back-office lékařský asistent, fanda MJ. porotce # 99 hispánský muž, 42, školní řidič autobusu, byl otec závislý na alkoholu, otce-in- zákon zemřel na zneužívání alkoholu, podávané na porotě, ventilátor MJ. porotce # 38 hispánské ženy, 36, zákaznický servis rep, požádal o bankrot, poslouchá Ryan Seacrest v rádiu, sledoval, jak Casey Anthony soudu, protože se týká dítěte, bývalý zaměstnavatel je lékař, otec byl přítomen alkoholik, střílel v drive-by střelby v roce 1993, v porotě pod vlivem alkoholu, MJ fanoušek. Jury # 128 afrických amerických mužů, 54, technický ředitel TV, bratranec je soudce a další bratranec, který je právník, jeho otec zemřel na alkoholismus, porotce na 3 případy, miloval Jackson 5 jako dítě, teď má rád Jay Z. porotce # 108 mužských "Wasp", 32, prodejce knih, hodinky Takže si myslíte, že Can Dance, Project Runway, přítelkyně, v americké armádě Národní gardy, prarodiče navštěvoval AA, bratr si nedávno DUI, hozen od koně jednou, porotce v civilním procesu, školení herec, MJ fans.
LOS ANGELES (reuters) - 12-člověk porotou byl vybrán v pátek slyšet zabití soudu bývalého lékaře Michaela Jacksona v procesu, jednoho prokurátora přirovnal k "speed dating".

Panel sedm mužů a pět žen, včetně jednoho muže, který řekl, že se krátce setkal s Jacksonem, kdy působil v Walt Disney Co v roce 1980 a zpěvák hrál v "Kapitán EO" film, který byl tématem Disney parku atrakcí. To porotce řekl právní zástupce mohl postup soudu spravedlivě.

Porotci mají široké spektrum profesí, včetně knihkupec, školní řidič autobusu, paralegal a profesor, podle dotazníků, vydané po výběru.

Polovina vybrané panelisty byli běloši a pět byl hispánský. Panel rovněž obsahuje jeden africký Američan porotce. Jackson byl černý, a tak je obžalovaný, Dr. Conrad Murray.

Los Angeles vrchní soud soudce Michael Pastor omezené množství času, právníků na obou stranách by mohla zpochybnit potenciálních porotců v pátek, kdy se první den přímým dotazováním začal. On chtěl místo panelu rychle a pobyt na zahájení soudního řízení v úvodních řečí v úterý.

Páteční řízení je vyvrcholením týdnů bedlivým dohledem poroty bazénu. Začátkem tohoto měsíce 370 potenciálních porotců dokončil 30-stránkový dotazník, zahájení procesu zúžení bazénu na 12 lidí vybrány.

Murray je obviněn z neúmyslného zabití v "Thriller", zpěvák smrti 25. června 2009, ve věku 50 let.

Prokurátoři řekl Murray Jackson způsobil smrt tím, že mu anestetikum propofol silný jako spát podpory zpěváka Los Angeles zámek a řádně ho sledovat. Obhájců se očekává, že říct, Jackson podává smrtelnou dávku sám, zatímco Murray byl ven z místnosti.

Známé CASE

Na začátku výslechu páteční, všechny potenciální porotce řekl, že byl obeznámen s případem, a v pátek se někteří z nich žádal, aby mluvil o své názory Jackson na veřejném zasedání.

Jedna žena řekla, že si ho pamatuje z jeho dnů jako hvězda zpívající dítě s Jackson 5 let dříve. Murray náskok obhájce, Ed Chernoff, zeptal, jestli si myslela, Jackson byl zvláště dětského jako dospělý. Žena řekla: "Ne."

Chernoff také požádal potenciálních porotců, pokud se domnívali, že vzhledem k charakteru upřímný, Jackson byl méně schopný dělat rozumná rozhodnutí.

"Má někdo myslí, že Michael Jackson by se měla konat na jinou úroveň odpovědnosti?" Chernoff zeptal se potenciální účastníci diskuse. Ani jeden z nich řekl Jackson měl.

Odpovědi na tuto otázku by mohla být klíčovým faktorem pro právníky Murray, kdyby se snaží ukázat, "Thriller", zpěvák nesl určitou odpovědnost za svou vlastní smrt, které lékaři říkali, výsledkem předávkování propofolu a sedativa.

Náměstek okresní státní zástupce David Walgren používá analogie s porotců: Představte si, že opilý řidič poslech hudby a bít do chodce, který byl také nedával pozor, když vstoupil do ulice.

To hypotetické vypadal, že je snaha vyvolat názory na to, zda Murray a Jackson byl nejvíce vinen. Reakce potenciálních porotců se měnily, ale některé z nich řekl, že řidič by mohl být vinen, pokud se nesl určitou odpovědnost za smrt.

Murray se potýká s nejvyšší trest na čtyři roky do vězení, pokud odsouzený.
Obrázok

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Braňo
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2935
Dátum registrácie: 20 Júl 2009, 11:01
Bydlisko: Michalovce

Re: Súdny proces štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray - news

Príspevok od užívateľa Braňo » 26 Sep 2011, 23:45

Užívateľov profilový obrázok
Braňo
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2935
Dátum registrácie: 20 Júl 2009, 11:01
Bydlisko: Michalovce

Re: Súdny proces štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray - news

Príspevok od užívateľa Braňo » 26 Sep 2011, 23:46

Blog CNN o procese

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Helcus1
Moderátorka
Moderátorka
Príspevky: 4879
Dátum registrácie: 21 Júl 2009, 01:08
Obľúbený album: Dangerous
Obľúbený videoklip: The Way You Make Me Feel
Obľúbená pieseň: Who is it
Obľúbená éra: Bad
Bydlisko: Moravskoslezský kraj
Kontaktovať užívateľa:

Re: Súdny proces štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray - news

Príspevok od užívateľa Helcus1 » 27 Sep 2011, 05:43

Choreograf Kenny Ortega bude první svědek dnes u soudu. Oznámila to v pondělí obhajoba Dr. Murraye.
Při ústním jednání u soudu, na začátku tohoto roku, Ortega prohlásil, že Michael byl zdráv.
Mezitím v Los Angeles vrchní soudce Michael Pastor rozhodl, že právníci Dr. Murraye nebudou moct použít v procesu záznam Michaela na jeho konferenci novinářů v Londýně 2009.


Obrázok
http://www.contactmusic.com/news/kenny- ... al_1247200
Obrázok

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
zuzcoj
Administrátorka
Administrátorka
Príspevky: 3341
Dátum registrácie: 26 Júl 2009, 20:36
Obľúbený album: Dangerous/HIStory
Obľúbený videoklip: Smooth criminal/Will you be...
Obľúbená pieseň: Heal the world/TDCAU/WYBT
Obľúbená éra: Dangerous
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Súdny proces štát Kalifornia vs. Dr Conrad Murray - news

Príspevok od užívateľa zuzcoj » 02 Okt 2011, 15:59

Pre väčšiu prehľadnosť už boli založené iné témy, preto túto zamykám :friends:
Obrázok
Zamknuté