Strana 1 z 1

Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 03:14
od užívateľa Helcus1
a podívejme na šarlatána, už jednou zabíjel"...to je hrůůůza :vyjednavac: :blink: :blink: :blink:

http://www.thehollywoodgossip.com/2011/02/gerard-white-dr-conrad-murray-killed-my-dad/


Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Dr. Conrad Murray, který bude souzen za neúmyslné zabití Michaela, není žádným nováčkem v zanedbání péče.

Podle TMZ, vyšetřovatelé mluvili se synem bývalého pacienta, který vinní Murraye, ze zabití svého otce tzv. zpackané operaci v roce 2007.

Po smrti Michaela , LAPD detektivové mluvili s Gerardem Whitem, jehož otec zemřel šest dní po Dr. Murray působí na jeho srdce.
White říká: "Murray nejen zpackal operaci a roztrhl díru v jeho srdce, ale nedokázal rozpoznat zjevné známky toho, že jeho pacient byl smrtelně zraněn.

Za zmínku stojí, že doktor Conrad Murray byl nikdy obviněn, žalován.

Gerard řekl vyšetřovatelům, že on a jeho rodina kontaktoval právníky proti Murrayovi, ale nemohl najít právníka, neměl na to peníze!

Gerard říkal Murray dělal "přesně to, co způsobil i Michaelovi" - nikdy se dokonce nepokoušel mluvit s jeho rodinnými příslušníky o vzniklé situaci.

Michael Jackson wasn't the first patient to die while in Dr. Murray's care -- in fact, TMZ has learned MJ investigators spoke with the son of a former Murray patient who BLAMES the doc for killing his dad in a botched surgery.

Months after MJ's death, LAPD detectives spoke with Gerard White -- whose father died 6 days after Dr. Murray operated on his heart in Las Vegas back in 2007.

White told investigators Murray not only botched the surgery and ripped a hole in his dad's heart -- but he failed to recognize obvious, tell-tale signs that his patient was fatally wounded.

Gerard told investigators he and his family contacted a lawyer to go after Dr. Murray -- but they couldn't find an attorney who would take the case because there wasn't enough money to be made.

Gerard also said that after his father died, Murray did "exactly what he's doing in the Jackson case" ... because he never attempted to speak with his family members about the situation.

Murray's rep tell TMZ Gerard's story is "hearsay and totally unsubstantiated."

The rep adds, "Murray has medical insurance for lawsuits. If an attorney thought Gerard White had a case he surely could have been paid. The fact that White couldn’t find a lawyer to take the case tells me White's claims most likely had no merit."Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 11:47
od užívateľa danka
s****! :diablo:

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 12:20
od užívateľa Jacksinka
Je to prostě hajzl, nikdy se k Michaelovi neměl přiblížit. :( Doufám, že tohle značně pomůže proti Murrayovi!! :diablo: :agressive:

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 12:27
od užívateľa JANULIK2008
Tu majú dôkaz, že to nebol doktor. Ale obyčajný šarlatán.

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 12:35
od užívateľa emma1990
Och tak o tomto som nevedela :( A tu je dôkaz že je viac, než isté, že môže za smrť človeka a zdá sa, že tomu tak nebolo len v prípade Michaela :( :(

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 15:54
od užívateľa Martin298
Každy roby chybí ale musi si to uvedomiť a hlavne ked niekoho operuje ved to nieje sranda :fool: :fool: ...!!! A Michaela ked mal na starosťi a oživoval ho na posťeli, pre boha však aj male decko vie že sa musi na tvrdom povrchu a on ešte profesionalni lekar študovani hentaku fatalnu chybu spravi :fool: :fool: ...!!!! A nebola ani poriadna peč o Michaela, hentake absorudne, hlupe a smiešne chybi sa nesmu robyť ...!!!! :sad: :sad:

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 17:51
od užívateľa kikina
parchant jeden ... :diablo: :diablo: :vyjednavac: :(

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 17 Feb 2011, 18:10
od užívateľa Le_n_ka
Naco je ten debil murray lekarom ked ho ta praca vobec nebavi, nechce sa starat o svojich pacientov!! Nechapem ako on moze byt lekar s tymi jeho minimalnymi lekarskymi znalostami!! nech si ho tam preskusaju co vlastne o medicine vie!! Nech si ide robit nieco ine ako zabijat ludi!! zelam mu len to najhorsie. :agressive:

Re: Gerard White: Dr. Conrad Murray zabil mého otce!

Napísané: 18 Feb 2011, 12:28
od užívateľa danka
ludia ,ako doktor a človek úplne zlyhal :diablo: ale pamätajte,že za ním stoja ludia,ktorým on vyhovuje ako obetný baránok :diablo: s**** :diablo: