Astrálne cestovanie...

Horoskopy

Moderátori: Brandon, Správci

Už ste niekedy cielene astrálne cestovali???

- čo to je ???
2
22%
- nie
5
56%
- áno
2
22%
 
Celkom hlasov: 9

Užívateľov profilový obrázok
Celebriandal
Man in the Mirror (3/8)
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 13 Nov 2008, 21:10
Bydlisko: SK-Lednické Rovne

Astrálne cestovanie...

Príspevokod užívateľa Celebriandal » 05 Jan 2009, 14:51

Spôsoby Astrálneho cestovania

Takže... pre tých, ktorí nevedia čo je astrálne cestovanie a ako to funguje tu mám stručné vysvetlenie... je to spôsob cestovania, kedy sa astrálne telo oddelí od fyzického... človek cestuje nevedomo skoro každú noc... no vyvolať astrálnu projekciu cielene je dosť náročné...
postupne dodám viac informácii..


V zásadě známe dva způsoby, jak cestování dosáhnout:

První technika je taková, že odpoutáte své astrální tělo od fyzického a potom vůlí vyšlete svoje vědomí do tohoto odpoutaného těla.

Při druhém způsobu pomocí imaginace a vůle přesunete “gravitační centrum” svého vědomí mimo své fyzické tělo (většinou se to děje postupně) a potom vůlí přikážete astrálnímu tělu, aby se s ním spojilo.

Jedním ze způsobů, jak pracovat podle první metody, je začít s částí astrálního těla - s rukou nebo i prstem - místo celého těla a teprve později vytvořit celé tělo. Měli byste si k tomu účelu zvolit křeslo s opěradly pro ruce, tak velké, abyste v něm mohli sedět v “egyptské pozici” - vzpřímeně, s nohama vedle sebe, aby páteř, horní polovina paží a holeně byly ve vertikální, zatímco předloktí, ruce a stehna budou v horizontální poloze. Této polohy můžete dosáhnout i v židli bez opěradel pro paže, když položíte předloktí a ruce naplocho na stehna. Je třeba si osvojit schopnost setrvat v této poloze bez napětí nebo ochablosti. Měli byste v ní být bdělí i uvolnění.

Teď soustřeďte pozornost třeba na pravý ukazováček. Vizualizujte si k němu astrálního dvojníka, který se s ním shoduje. Až v mysli uvidíte tento astrální ukazováček zcela jasně a skutečně, zvedněte ho jenom vůlí a potom dejte vůlí pokyn svému fyzickému ukazováčku, aby udělal totéž. Možná že to budete muset zkoušet několikrát, ale vytrvejte. Za nějakou dobu dokážete ukazováček zvednout jen vůlí a nebudete k tomu potřebovat sílu svalů.

Možná vám to připadá jako zbytečná malichernost, ale je to ryzí mentální a astrální cvičení. Pokud budete poctiví sami k sobě, vaše mysl sama pozná, kdy se vám to podařilo.

Potom (za několik týdnů, i když budete cvičit denně) se pokuste udělat totéž se dvěma prsty; třemi, čtyřmi, s celou rukou, zápěstím, paží. Postupně si budete uvědomovat skutečnost svého astrálního těla a budete mít stále větší schopnost ho ovládat.

Až budete mít pocit, že ovládáte obě ruce, sedněte si do stejné egyptské pozice, ale těsně u kraje stolu tak, abyste pod stolem měli stehna i předloktí. Vůlí přikažte astrálním rukám projít stolem a položit se na desku. Úspěch na tomto poli závisí opravdu na pevné důvěře. Fyzická hmota není pro astrální substanci překážkou, fyzická hmota jí brání leda mentálně a v počátečních etapách. Potom pokračujte už bez stolu a učte se stále víc ovládat své astrální tělo, tak dlouho, dokud ho nebudete umět vůlí postavit tak, aby přitom vaše fyzické tělo zůstalo pořád sedět.

Nyní se snažte vytvořit si představu, že vaše astrální tělo sedí tváří v tvář vašemu fyzickému tělu a že je od něj zcela odděleno. Vizualizujte si každou podrobnost. Můžete to provádět s očima zavřenýma - nebo si také sednout proti velkému zrcadlu s očima otevřenýma a přenést svoje astrální tělo do obrazu v zrcadle. Až budete mít pocit, že se vám to podařilo, přeneste vůlí svoje vědomí do astrálního těla.

Pár metod

Před tím, než začnete používat tyto metody, tak musíte být řádně uvolněné. Většina metod vyžaduje být ve stavu transu.

Metoda šňůry

Tato metoda poživa představu šňůry, po které šplháte nahoru. Před tím než jí začnete provádět je dobré zvyknout si na pravou šňůru. Proto nějakou zavěste na strop. Může to klidně být nějaká stuha. Zavěste ji nad hrudníkem, nebo pokud máte lepší čakru třetího oka, tak radši nad ní. Pokud nevíte, tak nezbývá než vyzkoušet obě a zjistit, jaká možnost nejlepší. Lehněte si, a vezměte pravou šňůru, radši se na ní nedívejte a zvykněte pouze na její existenci. Když už to budete zkoušet bez ní, tak stačí jenom vyvolávat tento pocit.

Teď přejdeme k samotné metodě:

1. Zvedněte své myšlené ruce a začněte se zvedat, ruka za rukou, vzhůru po pevné myšlené šňůře. Představte si tlustou tvrdou šňůru, kterou držíte oběma rukama. Pamatujte, nemate tu šňůru představovat, stačí jí jen cítit. Musíte představit, že se zvedáte za naprosté tmy. Během šplhaní pocítíte lehké “točení”, převážně v horní části těla. Tento pocit vzniká v astrálním těle, které se snaží opustit fyzické. Čím déle to budete provádět, tím silnější to bude. Snažte se zapamatovat tento pocit a jak vzniká, aby příště to bylo rychlejší. Nemyslete na jiné pocity. Jen vás vyruší.
2. Pokračujte ve zvedání. Začnete mít pocit těžkosti, je to proto, že se prohlubujete do transu. Nepřemýšlejte o tom, jenom šplhejte dál.
3. Začnete cítit vibrace, která pak ovládne celé tělo, pak se bude zdát, že ho máte paralyzované. Nepřemýšlejte o tom, a stále jenom šplhejte dál.
4. Konečně vycestujete ven ve směru šňůry.

Já mám lepší efekt pokud jí mám “zavěšenou” nad čelem. Má šňůra jakoby prochází skrz mé tělo a nehoupá se. Nevím proč, ale mě se to dělá lépe, protože když jí představím jak se houpá, pak mě to začne rušit.

Metoda houpačky

Představte si nějaký nevelký předmět, například kouli, která se nachází asi 1,5-2 metry nad vaším obličejem. Udělejte přesnou představu ti kouli. Nepostupujte dál dokud se to nenaučíte. Proto radím vytrénovat svou imaginace.

Teď si představte jak se ta koule hybe pomalu nahoru a dolu. Budete vidět jak se zvětšuje a zmenšuje. Ať se pohybuje pořad, nenechte jí zastavit. Postupně zvětšujte její kývaní. Čím dál tím víc se zvětšuje a zmenšuje. Už jí máte téměř svého obličeje. Snažte se pocítit, jak se hýbete v opačném směru než koule. Představte si, že ona má obrovskou gravitaci, která má na vás vliv. Když se k vám přibližuje, tak se přibližujete i vy k ní, když se vzdaluje, tak se vzdalujete i vy. Čím blíž se k vám přibližuje, tím větší je gravitace, která vás k té krychle přibližuje.

Když už je ta koule opravdu hooodně blízko, tak se jí chyťte, a když ona bude letět zpátky, tak poletíte i vy s ní.

Druhá možnost houpaní je představa houpaní na houpačce. Představte si, jak letíte dopředu a dozadu, dopředu a dozadu … Houpete se čím dál tím výš. Jedno z podobných houpnutí by vás mělo vyhodit ven z těla.

Metoda “trhání”

Zavřete očí. Soustřeďte se na dýchání, pak na konečcích prstů jedné nohy. Myslete jenom o nich. Představte si jak astrální tělo se odděluje od fyzického přímo v tom místě. Prodělejte to i s prsty jiné nohy. Představte si jak se oddělují nohy, břicho, a tak až ke hlavě, jako by se vaše tělo “trhalo” na astrální a fyzické.Teď si představte, že toto dvojče obtéká vaše fyzické. Pak se soustřeďte v oblasti třetího oka a přejte abyste vycestovali.

Metoda meditační

Není to metoda právě pro astrální cestováni, ale AC je vlastně jejím pobočním efektem u některých lidí.

Autosugesce je něco více, než pouhá slova. Tu situací musíte představit co nejpřesněji. Například, pokud chcete u sebe vyvolat pocit klidu, tak říkejte: “Jsem klidnější”. Neříkejte “Nejsem nervózní”, protože váš mozek si představí nepříjemnou situaci, a ne klidnou. Pokud chcete pocítit teplo v pravé ruce, tak říkejte: “Moje pravá ruka je teplejší.”, musíte ale představit jak je teplejší, jak leží a ohřívá se na slunci, nebo že je v nějaké teplé vodě, nebo že jí mate blízko ohniště. Co vymyslete je jenom na vás, pokud ale něco vyberete, tak je dobré to neměnit. Čím lépe si tu situací představíte, tím větší to bude mít efekt. Slova musíte říkat pořád, bez přestávky. “Moje pravá ruka je teplejší. Moje pravá ruka je teplejší. Moje pravá ruka je teplejší… ” Říkejte to asi 1-1,5 min než přejděte do další části těla. Pro lepší představu je dobré tu ruku něčím ohřát a zapamatovat ten pocit. Pak jenom stačí na něj vzpomínat.

Před tím, než začnete cvičit, tak najděte nějaké klidné místo, lépe méně osvětlené. Sundejte nepříjemné oblečení. Nohy mají ležet nedaleko od sebe. Kolena je dobré něčím podepřít. Pod hlavu dejte nějaký polštář. Radši nějaký menší, protože po uvolnění krčních svalu se muže stát, že budete mít potíže s dýcháním. Ruce malinko sehnuté kolem těla. Prsty taky malinko sehnuté, a nedotýkají se navzájem, ani těla. Když už ležíte, tak si v duchu několikrát řekněte: “Když budu provádět toto cvičení, tak se budu více a více ponořovat se do transu. I když budu v transu, tak budu vzhůru a budu chtít vše, co se děje. Když se vrátím do normálního stavu, tak budu všechno pamatovat”. Pomoci této formulky budete mít menší potíže se spaním.

Teď začněte s uvolňováním. Jsou na to různé metody, ale pokud žádná nepomáhá, tak můžete zkusit autosugesci (viz. výše). Pokud ani to nepomáhá, tak zkuste napnout tu část těla, která se nedaří uvolnit. Podržte ji tak nějakou dobu a pak uvolněte. zapamatujte tento pocit. Provádějte to aspoň 2-3krát denně. Časem to dokážete uvolnit ještě víc. Uvolňujte postupně každou část těla zvlášť. Musí to ale být zdola nahoru. Až doděláte všechno zvlášť je dobré to projít v trosku větším rozsahu, jako že obě nohy jsou uvolněné, obě ruce, celé tělo. Časem pak stačí jenom vetší rozsah a ještě časem se uvolníte za pár vteřin. Pocit tíhy provádějte stejně jako při uvolňování. pak pocit tepla.

Až uvolněte celé tělo začněte říkat: “Dýchám klidně”. Pak přejděte k srdci. “Mé srdce se bije pomalu a klidně”. Časem se opravdu zpomalí a stane klidným. Pak si představte chlad na čele. Můžete předtím položit něco studeného na hlavu a zapamatovat tento pocit. Při samotném provádění tam ale nic nemějte ;). Když už budete v transu, tak zkuste zapamatovat všechny pocity, jaké mate. Později stačí na ně vzpomínat a bude to rychlejší.
Pokud vás ruší propadání do transu, tak zkuste během dne vyvolávat pocit podobného propadání. Časem byste na to měli zvyknout.

1. Naučte se relaxovat. Musíte se umět dobře uvolňovat a dobře zkoncentrovat. Ani to se nedělá lehce. Existuje spousty návodů, jak to provádět. Vyberte ten, který vám nejvíce vyhovuje a provádějte ho. Když už ho začnete provádět a pomáhá Vám to, není pak dobré ten způsob měnit. Je to z toho důvodu, že váš mozek je na to už zvyklý a pak stačí to začít dělat a on už spoustu věcí udělá za vás.
2. Není dobré jíst asi 2-4 hodiny před spaním. Žaludek pak spotřebovává spoustu energie, kterou byste mohli použít na cestování. Také není dobré provádět jakékoliv věci, které vás unaví.
3. Zaveďte deník. Proč? Svá cestování si budete pamatovat podobně jako sny. Teď si pamatujete vše a za 5 minut už nic. Také když si to znovu přečtete, můžete najít nějaké souvislosti, kterých jste si předtím nevšimli.
4. Před tím než začnete provádět nějakou metodu, musíte být řádně připraveni. Nejlepší doba pro cestováni je ráno, když se vzbudíte. Vaše tělo musí být ale dostatečně odpočinuté. Když bude unavení, tak zase usnete. Zase nemáte být až moc odpočinutí, protože pak vaše tělo bude dost probouzené a budete mít problémy s uvolňováním. Pokud zjistíte, že jste unavení, tak se v posteli protáhněte, nebo na nějakou dobu vstaňte, abyste se vzbudili. Během uvolňování můžete poslouchat klidnou hudbu, ale občas to může rušit, protože když se na ní budete soustředit, tak můžete mít problémy se soustředěním na AC. Musíte mít dobrou cirkulaci krve. Takže zaujměte nějakou příjemnou polohu, aby vám neodtěkali ruce. Důležité je, aby vás nic nerušilo. Neotvírejte okna, aby vás nerušily zvuky zvenčí, vypněte telefon, rádio, televizi ad. :) :)
Naposledy upravil/-a Celebriandal v 05 Jan 2009, 14:57, upravené celkom 1 krát.
Before you judge me, try hard to love me...

Užívateľov profilový obrázok
Celebriandal
Man in the Mirror (3/8)
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 13 Nov 2008, 21:10
Bydlisko: SK-Lednické Rovne

Príspevokod užívateľa Celebriandal » 05 Jan 2009, 14:52

Pohyb

Většina lidí má při svých prvních cestováních problémy s pohybováním. Takový pohyb od postele k rohu pokoje může být pro někoho téměř nemožný. Příčinou toho je jen to, že člověk je špatně seznámen se svým astrálním tělem. Proto se nováček musí znovu naučit “chodit”.

Takže, proto abyste udělali nějaký pohyb v astrálu, tak to jenom udělejte. Nepřemýšlejte o tom, co děláte, proste se pohybujte tam, kam potřebujete. Pro začátek nedělejte nic extremního, pohybujte se blízko podlahy. Snažte se v ovládaní rychlosti a brždění, abyste náhodou nevlítly do zdi, místo abyste se k ní jenom přiblížili.

Pokud se vám nedaří nějaký pohyb, tak se nesnažte moc, protože se většinou vrátíte zpět. Raději si vyzkoušejte něco jiného.

Let

Jistě někomu vyhovuje jenom pohyb, pokud vnímá své astrální tělo. Pro většinu lidí je ale vyhovující létaní.

Létá se úplně stejně jako při pohybu. Zezačátku ale budete cítit něco jako gravitaci. Jen se zvednete do vzduchu, zjistíte, že pomalu klesáte zase na zem. Takže váš let budou spíše obrovské skoky. Je to způsobeno tím, že jste zvyklí vidět před sebou zem. Začínáte klesat, když ztrácíte odhodlání k letu, v důsledku čeho namířený impuls nahoru je stále slabší a váš zvyk vás táhne dolu. Jeden z triků, jak na to, je tento: běžíte po klesající cestě, pak se odrážíte země a vzleťte. Snažte se soustředit na let. Když se udržíte v tomto stavu, tak leťte směrem, kam potřebujete. Dělejte to tak jako při normálním pohybu.

Když se toto naučíte, pak můžete letět kamkoli. Problém nastává v rychlosti. Sice existuje okamžitý přenos rychlosti myšlenkou, kde stačí si jen představit to místo a jste tam, ale některé lidé říkají, že se dostanete do nereálného světa, ale do světa vymyšleného. Tuto teorii odpovídají pokusy, ve kterých se realita v něčem lišila s uviděným v astrálu. Pokud poletíte normálně, tak nastává další problém. Představte si, že chcete navštívit nějakou zem, která je od nás asi 20 000 km. Letět tam rychlostí převyšující rychlost zvuku 64krát by vám zabralo asi 15 min. Pro nováčky by to většinou znamenalo, ze tam vůbec nedoletí. Zároveň při takovém letu vidíte všechno rozmazaně, a tak může vzniknout dezorientace, nebo “posuvu reality”, kde to, co vidíte nemusí být doopravdy. Pokud se tam ale stále chcete dostat, tak se dostaňte na orbitu, a pak shora vyhledejte to místo, a pak jenom klesejte dolů. Dostat se na orbitu můžete například tak, že předtím poletíte na Měsíc, a od něj pak někam jinam. Ve vesmíru se totiž můžete pohybovat rychleji aniž by docházelo k “posunu”.

Procházení zdmi

Tento trik je známý všem cestovatelům. Proč ale při tom občas vznikají problémy, nikdo neví. Jediná rada je otočit se a projit to jinou stranou. Pokud se ani to nepodaří, pak nezbývá než použít normálních východ.

Paranormální schopnosti

Kromě létaní a procházení zdmi, máte vaše paranormální schopnosti. Jakoukoliv možnost můžete lehce zrealizovat. Můžete používat jasnovidectví, čtení myšlenek, telekinezi a zkoumaní minulých a budoucích životů. Většinu z těchto schopností budete využívat, aniž byste toho si toho všimli.
Before you judge me, try hard to love me...

Užívateľov profilový obrázok
Celebriandal
Man in the Mirror (3/8)
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 13 Nov 2008, 21:10
Bydlisko: SK-Lednické Rovne

Príspevokod užívateľa Celebriandal » 05 Jan 2009, 14:54

Jeden z najväčších problémov, ktorému ľudia pri astrálnej projekcii (AP) čelia, je strach. Strach z toho, že kým sú na cestách, niekto ich telu môže ublížiť. Strach z toho, že na cestách sa môžu stretnúť s niečím nepríjemným alebo nepriateľským. Strach z toho, že sa nebudú vedieť vrátiť späť do tela a zostanú uzavretí v “medzisvete”. Všetko toto sú bezpredmetné obavy. Výskumy na ľuďoch praktikujúcich astrálnu projekciu neukázali žiadne ohrozenia alebo výraznejšie ťažkosti, ktoré by sa nedali veľmi ľahko ošetriť. Astrálna projekcia nikoho neohrozí - pokiaľ ho neohrozuje denne jeho vlastné podvedomie. Preto najlepší štart do AP je “jarné upratovanie” vo vlastnej duši: uvedomenie si vlastných strachov a traumát, pretože tieto potom v AP dostávajú konkrétnu tvár a budeme ich nejako potrebovať rozpoznať.

No a teraz jednotlivé kroky Monroeovej techniky:

Krok prvý:
Schopnosť relaxovať je prvotný predpoklad pre AP alebo OOBE (out-of-body experience, zážitok mimotelového charakteru). Takže začneme tým, že si uvoľníme dokonale celé telo, ale súčasne skľudníme aj našu myseľ. Môžeme na to použiť meditáciu, progresívnu svalovú relaxáciu, hĺbkové dýchanie (pri počítaní napríklad do 100) alebo čokoľvek, čo nám zaberá.

Krok druhý:
Uvedieme sa do stavu tesne pred zaspatím (tzv. hypnagogický stav). Celkom dobrý spôsob je položiť sa na chrbát (všetci, čo spia inak, si najprv musia natrénovať spánok na chrbte), ruky položiť voľne vedľa seba a predlaktie zdvihnúť k stropu. Ako začíname zaspávať, predlaktie padne, to nás prebudí a takto to ide dokola. S troškou praxe sa naučíme dosahovať hypnahgogický stav aj bez zdvihnutého predlaktia.

Iný používaný spôsob je sústrediť sa na nejaký predmet. Keď sa nám do mysle začnú vkrádať iné obrazy, dosiahli sme hypnagogický stav. Pasívne sledujme tieto obrazy, nesnažme sa ich potláčať alebo sa nad nimi nezačnime rozčuľovať - to by nás iba zbytočne prebralo.

Krok tretí:
Prehĺbime hypnagogický stav. Začneme si vyjasňovať myseľ. Jednoducho chvíľu nerobíme nič než pozorujeme tmu pred sebou cez zavreté očné viečka. Po chvíli sa objavia svetelné vzorce - sú to len obyčajné nervové výboje a nemajú žiaden význam. Nevšímajte si ich. Keď pominú, dostali sme sa do Stavu B. Z tohto stavu sa potrebujeme dostať do ešte hlbšieho Stavu C, keď stratíme pocit vlastného tela alebo zmyslovo sprostredkovaných vnemov. Nachádzame sa vo vzduchoprázdne, kde neexistuje nič než naše myšlienky. Ale ešte stále nie sme pripravení na AP - sme pripravení dobre a výdatne si pospať (a pochrápať, keďže ležíme na chrbte :-P ). Na AP slúži Stav D: stav hlbokého uvoľnenia (=Stav C) dosiahnutý za relatívne sviežich podmienok. Preto sa doňho najľahšie dostaneme, keď si vyvoláme Stav C ráno alebo po krátkom zdriemnutí.

Krok štvrtý:
Potrebujeme sa dostať do stavu vibrácie. Toto je najdôležitejšia časť AP - a súčasne najkomplikovanejšia. Vibrácie sa dostavujú na začiatku AP a podobajú sa na mravenčenie alebo “ihličky”. Pravdepodobne sú sprievodným javom toho, že astrálne telo sa dáva na cesty.

Aby sme tieto vibrácie vyvolali, držme sa Monroeových rád:

1. Odstráňme všetky šperky alebo iné veci, ktoré sú v priamom dotyku s kožou.
2. Zatemnime miestnosť, aby sme nevideli cez zavreté viečka svetlo, ale nevyvolávajme absolútnu tmu.
3. Uložme sa pozdĺž severo-južnej osi s hlavou smerom k magnetickému severu.
4. Uvoľnime si šatstvo, ale držme sa v trošku väčšom teple, než sme obvykle zvyknutí.
5. Vylúčme absolútne všetky zvukové rušenia.
6. Dostaňme sa do stavu hlbokej relaxácie.
7. Vsugerujme si inštrukciu, že si budeme pamätať všetko, čo sa počas AP udeje, ak to bude výhodné pre naše blaho. Túto inštrukciu opakujeme päťkrát.
8. Dýchame pootvorenými ústami.
9. Pri dýchaní sa sústreďujeme na prázdnotu pred nami.
10. Vyberieme si nejaký bod 20cm od našej tváre a potom zmeníme bod koncentrácie na dva metre od tváre.
11. Tento bod otočíme o 90 stupňov nahor tak, že si vykreslíme imaginárnu čiaru, rovnobežnú s naším telom, nad našou hlavou. Sústredíme sa na ňu, siahneme po jej vibrácii a túto vibráciu si privedieme do tela.

Krok piaty:
Naučíme sa ovládať túto vibráciu. Mentálne si predstavujeme, ako ju vtláčame do našej hlavy, dole telom až do špičiek prstov na nohách, pričom na svojej ceste rozvibruje naše telo vo vlnách od hlavy až do nôh. Túto vlnu si musíme predstaviť a vedome ju tlačiť od hlavy do nôh a viesť ju celým telom (je to, ako keď vediete pri relaxácii a práci s čakrami kundalíní z čakry do čakry). Potrebujeme si to nacvičiť, až dokážeme tieto vlny vytvoriť ”na povel”. Vtedy sme totiž pripravení opustiť telo.

Krok šiesty:
Začíname s čiastočným oddelením sa od tela. Dôležitá je myšlienková kontrola - musíme sa sústrediť na predstavu, ako opúšťame telo. Nesmieme skĺznuť od tejto predstavy, lebo inak stratíme kontrolu. Keď sa nachádzame vo vibrujúcom stave, začneme skúšať OOBE tak, že uvoľníme najprv ruku a nohu astrálneho tela. Napríklad naťahujeme ruku, až kým sa nedotkne nejakého známeho predmetu, ako napr. stena za posteľou. Pretlačme ruku cez tento predmet a vráťme ju späť tak, aby splynula s fyzickou rukou. Zmiernime vibrácie a skončíme cvičenie, až kým sa nevrátime do normálneho stavu. Teraz sme pripravení na úplné oddelenie.

Krok siedmy:
Celkom sa odpojíme od tela. Máme na to dve dobré metódy. Prvá pozostáva z toho, že sa z tela vznesieme. Urobíme to tak, že si po vstúpení do vibračného stavu predstavíme, ako sme ľahší a ľahší, aké dobré by bolo vznášať sa nahor - a sústredíme sa plne na túto predstavu, bez bočných myšlienok a rušení. Čoskoro sa naše telo oddelí.

Druhá metóda je rotačná. Vstúpime do vibračného stavu a bez toho, aby sme sa fyzicky čo len pohli, pokúsime sa obrátiť nabok. Začneme hornou polovicou tela a doslova sa “vykrútime” z fyzického tela. Takto sa dostaneme von z tela a budeme ležať vedľa neho. Pomyslime si na vznášanie sa nahor - a ono sa okamžite dostaví.
Before you judge me, try hard to love me...


Návrat na "Astrológia, veštenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných