zaujimave

Len bulvár a jeho nezmysly ako konfrontácia!

Moderátori: Brandon, Správci

Kreola
Off the Wall (0/8)
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07 Júl 2009, 13:33

zaujimave

Príspevokod užívateľa Kreola » 16 Júl 2009, 13:41

Ťažký boj o život, ktorý pred tromi týždňami zvádzal legendárny Michael Jackson (†50), mal tichého svedka. Osudnú drámu po celý čas snímal bezpečnostný systém, ktorého záznam sa akoby prepadol pod zem. Aké kompromitujúce zábery asi obsahoval?!

Zosnulý Kráľ popu mal o bezpečnosť vo svojom prenajatom dome v Los Angeles postarané skutočne nadštandardne. Po celej nehnuteľnosti boli vraj rozmiestnené kamery, ktoré neustále snímali, čo sa v dome i mimo neho deje. "Bol to dômyselný a prepracovaný bezpečnostný systém so stálym dozorom. Kamery boli nielen vonku, ale aj vo vnútri domu – v súkromných priestoroch," prezradil magazínu National Enquirer policajný zdroj.

Ten zároveň potvrdil, že hoci bol systém zapnutý aj počas Michaelových posledných chvíľ, nahrávka medzi zadržanými dôkazmi chýba. Na záznamoch uložených na počítačových diskoch, ktoré polícia zadržala, sa navyše objavili medzery. Niektoré pasáže totiž niekto úmyselne vymazal.

Vyšetrovatelia údajne stále hľadajú spevákov veľký čierny kufor, ktorý mal slúžiť ako tajná skrýša silných liekov, striekačiek a infúzií so stojanom. Michaelova záhadná smrť sa v týchto chvíľach vyšetruje ako vražda.

zdroj: www.topky.sk

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 16 Júl 2009, 14:34

To, že mal všade kamery, tomu verím, už od procesu v 1993 ho monitorovali, aby sa predišlo ďalším obvineniam a záznamy boli použité aj v procese 2003, takže určite tam boli aj teraz.

flexix
Off the Wall (0/8)
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15 Júl 2009, 14:44

akesi čudné

Príspevokod užívateľa flexix » 16 Júl 2009, 15:07

Hmmm jako, že si nechal istalovat ty kamery do domu sám, pro jistotu, kdyby ho zas někdo chtěl žalovat? To mi příjde docela drsné, být furt pod dohledem a hlavně toho natočeného matrošu ...

Užívateľov profilový obrázok
zaphira
Man in the Mirror (3/8)
Príspevky: 248
Dátum registrácie: 06 Júl 2009, 19:11

Re: akesi čudné

Príspevokod užívateľa zaphira » 17 Júl 2009, 23:30

flexix napísal:Hmmm jako, že si nechal istalovat ty kamery do domu sám, pro jistotu, kdyby ho zas někdo chtěl žalovat? To mi příjde docela drsné, být furt pod dohledem a hlavně toho natočeného matrošu ...


mno teda to muselo byt dobre drahe ked ho to snimalo 24 hodin denne a vo viacerych izbach
Obrázok


Návrat na "Bulvár"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných