Trochu bulváru IV

Len bulvár a jeho nezmysly ako konfrontácia!

Moderátori: Brandon, Správci

Jana

Trochu bulváru IV

Príspevokod užívateľa Jana » 29 Jan 2009, 09:12

JACKSON OPäť SPôSOBUJE PANIKU

Výnimočný stav v Beverly Hills: Michael Jackson sa opäť vynovil a podrobil ďaľšej skrášľovacej operácii. Následne na to museli však hneď uzatvoriť ulice mesta. Len vo štvrtok si ľahol Michael pod nôž v beverlyhillskej klinike. Večer, keď už sa chcel dostať naspäť domov, jeho fanúšikovia ho spoznali aj napriek tomu (alebo vďaka tomu), že mal na ústach svoju typickú masku a vrhli sa priamo na kožu Kráľovi popu. Michael ostal vďaka pomoci policajtov nezranený. Ulice však museli uzatvoriť, pretože akosi priveľa ľudí chcelo odrazu vidieť Michaelovu novú fasádu. Každopádne nielen svojimi skrášľovacími operáciami preslávený Jackson je teda v poriadku a tu si môžete pozrieť a vypočuť, čo tohoto Pop Titána pred 40 rokmi priviedlo k takej mimoriadnej medzinárodnej sláve.

Fotky nájdete tu: http://www.mjjsource.eu/ :shock: :o

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 29 Jan 2009, 09:13

HUDOBNý KALENDáR NA šTVRTOK 29. 1.

Michael Jackson začínal svoju spevácku dráhu so staršími bratmi v skupine Jackson Five. V decembri 1971 už dostáva 13-ročný Michael aj sólovú zmluvu s firmou Motown a na tejto značke mu vychádza prvý sólový hit, skladba Got To Be There. Pod týmto názvom vyšiel v septembri 1971 aj jeho debutový sólový album. Vo februári 1980 dostáva Michael prvýkrát Cenu Grammy. Dva roky na to mal na túto cenu až 12 nominácií. 1. decembra 1982 vyšiel jeho doteraz najúspešnejší album Thriller. Na svojom konte má dnes desať štúdiových albumov a deväť kompilácií. 22. augusta 2008 vyšla k jeho 50-tym narodeninám hitová kompilácia King Of Pop. V americkom singlovom rebríčku mal zatiaľ 36 skladieb, trinásť z nich sa dostalo až na prvé miesto. 29. januára 1988 viedol americký rebríček Michael Jackson so skladbou The Way You Make Me Feel.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 04 Feb 2009, 11:14

Michaela Jacksona a Rihannu obvinili z plagiátorstva

BRATISLAVA 3. februára (WEBNOVINY) - Kamerunský hudobník Manu Dibango obvinil hudobné hviezdy Michaela Jacksona a Rihannu, že mu údajne ukradli časť piesne. Parížsky súd by mal 17. februára rozhodnúť, či sa bude prípadom zaoberať. Sedemdesiatpäťročný africký umelec údajne žiada odškodné 500-tisíc eur.

Jackson už v minulosti priznal, že použil časť Dibangovej skladby Soul Makossa (1972) v piesni Wanna be Startin' Something z albumu Thriller (1983). Hudobníci sa dohodli na finančnom vyrovnaní. V roku 2007 Rihanna získala Jacksonov súhlas, aby použila práve sporný úsek vo svojom neskoršom hite Please don't stop the music. Dibanga však nekontaktovala. Jeho tím právnikov okrem toho v súčasnosti žiada súd, aby zabránil spoločnostiam Sony BMG, EMI a Warner mať z týchto skladieb zisk až dovtedy, kým nevyrieši spor.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 08 Feb 2009, 09:26

Michael Jackson už má zase trable

Nedají mu pokoj a nedají. Jeden by si už skoro řekl, že toho na nebohou hlavu Michaela Jacksona bylo už dost a zasloužil by si chvilku klidu, ale to by božský Míša nesměl dělat jednu botu za druhou. Král popu má totiž zase opletačky se soudy. Ne, nebojte, tentokrát nejde o žádnou lapálii s nedospělými hochy, problém je v právech na muzikálu Thriller, který je založený na slavném čtvrthodinovém hororovém klipu ze stejnojmenného alba, které se – jak všichni víme – pyšní titulem nejprodávanější desky všech dob.

Klip natočil režisér John Landis (mimo jiné režisér snímků Blues Brother, Špioni jako my, Záměna nebo Cesta do Ameriky), který tvrdí, že došlo k porušení autorských práv. Žalující společnost Landis Levitsky Productions Inc. tvrdí, že vlastní padesátiprocentní podíl na ziscích spojených s videoklipem Thriller, ale Jackson si prý neprávem nárokuje práva na tržby z knih, videoher, komiksů, filmů, hraček a zkrátka všeho, co z klipu vychází.

Žaloba byla podána 21. ledna, krátce před tím, než vešla ve známost informace, že jistý producent koupil práva na převedení Thrilleru do podoby broadwayského muzikálu. Ten bychom mimochodem měli vidět i v Česku, termín konání je 2. dubna.

Béčkový odkaz
Thriller vyšel v roce 1982 a dodnes jde o nejlepší Jacksonovu desku a jedno z nejslavnějších alb všech dob. Nedávno se dočkal luxusní remasterované výroční edice, kde bylo původní album doplněno několika vesměs chabými remixy, které originály nikam neposunuly.

Z alba se vylouplo rovných sedm singlů, přičemž titulní Thriller se dočkal zmíněného patnáctiminutového videa. Roztomile morbidní podívaná odkazuje na béčkové hororové filmy a uchvacuje propracovanou choreografií, nápaditými maskami a smyslem pro makabrózní humor. Škoda, že takhle vtipný už Jacko na svých pozdějších deskách nebyl.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 13 Feb 2009, 11:20

Michael Jackson bojuje s nebezpečnou kožní infekcí

Popový král Michael Jackson trpí od dětství vrozenou pigmentovou nedostatečností – vitiligem. Teď však jeho kůži postihla mnohem vážnější stafylokoková infekce.

Zpěvák je prý nakažen kmenem MRSA, jenž je rezistentní vůči většině známých antibiotik. Proto mu lékaři musejí účinný lék podávat nitrožilně. Stafylokok se šíří po celém těle a může padesátiletou hvězdu pop music zabít.

Zánět postihl nejen Michaelovu tvář, ale také ruce. O jeho zdraví bojují lékaři na klinice v Beverly Hills, kam pravidelně chodí na antibiotické kapačky. Pokud léky nezaberou, budou muset lékaři odstranit napadenou tkáň chirurgicky.

"Michael Jackson má vážnou stafylokokovou infekci, jíž se nakazil při rekonstrukční operaci nosu. Nakazil se kmenem MRSA, ten je rezistentní vůči konvenčním antibiotikům, takže navštěvuje pravidelně kliniku, kde dostává antibiotika nitrožilně. Infekce se šíří obličejem a tělem a je velmi agresivní. Hrozí mu, že infekce napadne svalovinu, takže ho velmi pečlivě sledují," uvedl zdroj z Jacksonova okolí britskému listu The Sun.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 13 Feb 2009, 11:50

Jackson čelí infekcii tváre – môže za to plastika nosa?

LOS ANGELES - S kráľom popu to po zdravotnej stránke vyzerá čoraz horšie. K vážnejším zdravotným problémom sa teraz pridružila ďalšia nepríjemná komplikácia. Na bolestivý zápal na tvári a rukách mu nezaberajú ani antibiotiká.

Michael (50) bol kvôli veľkým bolestiam nútený navštíviť kliniku v Beverly Hills. Lekári sa domnievajú, že dôvodom jeho infekcie bola plastická operácia nosa. „Michael Jackson má vážnu stafylokokovú infekciu, ktorou sa infikoval počas práce na rekonštrukcii jeho nosa. Je tu hrozba, že sa choroba zmení na nekrotizujúcu fasciitídu, ktorá začne zabíjať jeho kožu. Takže musí byť nanajvýš starostlivo monitorovaný,“ prezrádza nemenovaný zdroj.
Hudobná legenda sa okamžite podrobila antibiotickej terapii, ktorej účinok sa však ani po týždni nedostavil.

Doktor Anthony Youn, vedúci plastickej chirurgie a laserového centra, neváhal zaujať voči tomuto prípadu verejné stanovisko: „Stafylokoková infekcia alebo MRSA je extrémne vážna, pretože je to agresívna nákaza, ktorá je rezistentná na väčšinu konvenčných antibiotík."
Obáva sa preto aj toho najhoršieho: „V niektorých ťažších prípadoch musia chirurgovia odstrániť infikované tkanivo, pokiaľ odumrie. Pacient potom musí absolvovať masívnu rekonštruktívnu operáciu. Je to dosť znepokojujúce, pokiaľ je to na tvári.“
Svedkovia tvrdia, že videli Jacksonovu kožu na rukách opadávať tak, ako sa šúpe hadia koža.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 18 Feb 2009, 09:25

Přes 2000 předmětů z Jacksonova ranče Neverland jde do aukce

Los Angeles - Přes 2000 předmětů z ranče Neverland amerického zpěváka Michaela Jacksona se objeví ve čtyřdenní aukci, která začne 22. dubna v kalifornském Beverly Hills. Aukce bude přenášena na internetu a zpěvákovi fanoušci budou moci nabízené suvenýry dražit i elektronicky na webové stránce aukční síně Julien's Auctions.

Bezprostředně před dražbou uspořádá Julien's Auctions týdenní výstavu všech nabízených memorabilií. Fanoušci někdejšího krále popu si tak budou moci v hotelu Beverly Hilton prohlédnout upomínkové předměty od Jacksonových ikonických bílých rukavic přes obrazy a bronzové a mramorové sochy v životní velikosti až po ozdobná křídla vstupní brány do Neverlandu.

Jackson se loni v listopadu kvůli dluhu 24,5 milionu dolarů (560 milionů korun) vzdal ranče a vlastnická práva odprodal společnosti Sycamore Valley Ranch, kterou částečně vlastní.

Ranč o rozloze téměř 12 kilometrů čtverečních koupil Jackson v roce 1988 a udělal z něj zábavní park pro děti, které se v něm mohly volně pohybovat, jíst zmrzlinu a popcorn nebo tam přespat. Zábavní park zahrnoval desítky kolotočů a dětských zábavních atrakcí či zoologickou zahradu. Jméno Neverland dostal podle fiktivního ostrova z knihy příběhů Petera Pana, na němž děti nikdy nedospějí.

Zpěvák ranč opustil v červenci 2005 poté co byl zproštěn obžaloby ze sexuálního zneužívání dětí. Od té doby žil zpěvák v Bahrajnu, Evropě nebo v Las Vegas. Zábavní park nyní již nefunguje a chátrá.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 19 Feb 2009, 08:50

Kráľ popu Michael Jackson na dne: Rozpredáva osobný majetok!

USA - Spevák Michael Jackson vydraží 21. apríla viac ako 2 000 osobných vecí. Nového majiteľa si nájde napríklad Americká hudobná cena za album Thriller (1982).


V ponuke je aj zamatový plášť, ktorý dostal na Deň otcov v roku 1998, basketbalová lopta s podpisom Michaela Jordana a umelecké dielo, ktorého vytvoril sám Jackson. Päťdesiatročný spevák sa tiež podelí s platinovými a zlatými platňami, prispôsobenou motorkou Harley Davidson a limuzínou Rolls Royce.

Dátum aukcie je známy už od decembra, zoznam všetkých ponúkaných vecí však aukčná sieň oznámila až v utorok.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 20 Feb 2009, 10:24

V BADAGRY Má VYRáSť MúZEUM OTROKáRSTVA A JACKSON FIVE

V Badagry v Nigérii má vyrásť pamätník otrokárstva a luxusné letovisko. Plán, považovaný v samotnej africkej krajine za kontroverzný, podporuje aj jeden z bratov amerického speváka Michaela Jacksona. Podľa návrhov sa má historický prístav obchodovania s otrokmi stať kombináciou tematického parku o histórii otroctva, luxusných turistických atrakcií a múzea venovaného skupine Jackson Five. Ideou je, že práve skupina pritiahne viac afroamerických turistov, aby pátrali po koreňoch slávnych bratov v Nigérii. Obhajcovia projektu vrátane Marlona Jacksona tvrdia, že okrem pamätníka, ktorý bude pripomínať históriu transatlantického obchodovania s otrokmi, bude aj poskytovať pracovné príležitosti pre Nigérijčanov.

Ako uviedla BBC, afroamerickí návštevníci sa budú môcť prejsť po ceste, kadiaľ ich predkov v zástupoch a zviazaných hnali tam, "odkiaľ už nebolo návratu." Potom si budú môcť oddýchnuť v päťhviezdičkovom hoteli s koktailom pri bazéne. Turisti sa budú môcť pokloniť pri masovom hrobe, kde ležia tí, ktorí zomreli pred cestou cez Atlantický oceán. O kus ďalej nasadnú do bričiek a pôjdu si zahrať golf. Môžu si pozrieť aj kópiu otrokárskej lode, aby videli podmienky, v akých Afričania trpeli a múzeum venované skupine Jackson Five. Podľa odhadov počas transatlantického obchodovania s otrokmi v 16. až 19. storočí.zomreli asi 2 milióny ľudí a najmenej 10 miliónov previezli do Ameriky.

Kritici však nápad odmietajú ako cynickú schému na zarábanie peňazí, ako nedôstojný prístup k takej závažnej časti histórie akou bolo otrokárstvo. "Tento plán je morálne neprijateľný. Je to ako tancovanie nad hrobmi mŕtvych a tvárenie sa, že si ich uctievame," povedal nigérijský spisovateľ a novinár Don Adinuba. Podľa uznávaného spisovateľa a historika Toyina Falolu "je to neprimerané z kultúrneho aj historického hľadiska. Tí, ktorí vyhľadávajú peniaze, sa starajú len o peniaze a o nič iné."

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 22 Feb 2009, 08:30

Michael Jackson se loučí s příbuznými, prý očekává smrt

Popový král Michael Jackson se začal loučit s příbuznými. A svoji nejoblíbenější sestru Janet uprosil, aby se postarala po jeho smrti o děti. Podle týdeníku National Enquirer prý zpěvák cítí, že brzy zemře a začíná tedy vypořádávat vše potřebné. Tak jako tak je na tom skutečně špatně psychicky a sourozenci se obávají o další vývoj jeho stavu.

Jacksona navíc postihla stafylokoková nákaza, kterou není možné léčit běžnými antibiotiky. "Michael cítí, že se blíží konec. Obává se, že pokud zemře, jeho děti budou vyrůstat s jeho stárnoucími rodiči či jeho bratry. Ale ví, že Janet by jeho dětem mohla dát mateřskou lásku a že by vyrůstali mimo showbyznys,“ uvedl zdroj pro National Enquirer.

Padesátiletý zpěvák má ve své péči dvanáctiletého Prince Michaela, desetiletou Paris a šestiletého Prince Michaela II.

„Michael je ve velmi špatném stavu. Má potíže s dýcháním, bušení srdce, hubne velmi rychle a obává se, že má velmi nebezpečnou kožní infekci. Uprosil Janet, aby se postarala o jeho děti. Navštěvuje kliniku v Beverly Hills, kde dostává nitrožilně antibiotika. Michael jen stěží chodí, často musí používat vozíček a většinu dne tráví v posteli, u lékaře či na toaletě," uvedl nejmenovaný zdroj.

Podle něj jedinou jeho společnicí je chůva Grace Rwarambová. "Michael ví, že Grace miluje jeho děti, ale nedokázala by je sama zvládnout. Debbie, matka Prince a Paris, v životě dětí nefiguruje a vidí je jen vzácně. Janet se s nimi vídá pořád a je pro ně jako matka. Příbuzní už nabídli svou pomoc, ale Michael se bojí, že by jeho děti využívali. Z rodiny věří jen Janet,“ dodal zdroj.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 22 Feb 2009, 08:45

Michael Jackson pripravuje sériu koncertov v Londýne

LONDÝN- Legendárny popový spevák Michael Jackson údajne rokuje s koncertnými promotérmi o usporiadaní až 30 letných vystúpení v londýnskej O2 Arene.

Podľa nepotvrdených správ by mal 50-ročný nekorunovaný kráľ popu zinkasovať za každý koncert 1,5 milióna britských libier (1,7 milióna €), čo by mu nepochybne pomohlo pri jeho aktuálnych finančných problémoch. Okrem Londýna prichádza do úvahy aj séria predstavení v jednom z amerických miest, hovorí sa napríklad o Las Vegas. "Bol by to najväčší návrat v histórií populárnej hudby. Jackson by nemal problém vypredať každý z koncertov," uvádza sa v denníku Daily Mail. Pre Jacksona, ktorý v poslednom čase žije striedavo v Bahrajne, na rôznych miestach v Európe a v Las Vegas, by to bolo prvé turné od roku 2005, kedy sa stiahol do ústrania po súdnom spore ohľadom obťažovania mladistvých.

Michael Jackson je jedným z najúspešnejších umelcov všetkých čias. Hudobnú kariéru začal so svojimi súrodencami v skupine Jackson 5. Neskôr sa vydal na sólovú dráhu.

Päť jeho nahrávok, Off the Wall (1979), Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991) a HIStory (1995), patrí k najpredávanejším albumom všetkých čias. Získal 13 prestížnych hudobných cien Grammy a 13 jeho singlov sa dostalo na vrchol rebríčka Billboard Hot 100. Je zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov ako najúspešnejší umelec histórie. Počas svojej kariéry predal viac ako 750 miliónov kópií albumov.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 24 Feb 2009, 10:13

Koncertní comeback Michaela Jacksona je na spadnutí

Popový král Michael Jackson, který na sebe po dlouhé době upozornil až prodejem svých osobních věcí, by rád opět dobyl svět šoubyznysu. Nové album je sice v nedohlednu, ale potajmu se šeptá o jeho třicetidenní rezidenci v londýnské O2 areně. Ta by se měla konat letos v červenci.Akce má vysloužilému králi popu vynést jeden a půl milionu liber za večer. Společnost AEG Live, která celou věc organizuje, se netají sebejistým přístupem. Věří, že do Británie přijedou oslavit návrat popového idolu na hudební scénu i evropští fanoušci. Na stránkách portálu music-news.com stojí: "Bude to ten největší comeback v historii pop music. Jistě nebude problém vyprodat vstupné na každý koncert." Dodejme, že kapacita O2 areny dosahuje dvaceti tisíc sedadel.Jak jsme vás již dříve informovali, Michael Jackson (MySpace.com)má v současné době pracovat na svém novém řadovém albu. V loňském roce také vydal kompilační set "King Of Pop".

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 19 Mar 2009, 06:16

Michael Jackson podstoupí další plastickou operaci

Michael Jackson se v Londýně letos vrátí na koncertní šňůru a v padesáti představeních se pokusí uspokojit své fanoušky dlouho žíznící po jeho hudbě. Koncertům bude předcházet řada příprav, popový král už teď ale začal pracovat na sobě. Bohužel vedle hlasu chce také zase zlepšovat svůj obličej. Všichni se děsí, jak další plastika dopadne.

Autor Jacksonovy biografie Unmasked: The Micheal Jackson Story tvrdí, že fanoušci možná budou zklamáni tím, co na pódiu uvidí. Zpěvák je totiž posedlý další plastikou, ačkoli nikdo nevěří, že by mu mohla jakkoli pomoct.

"Michael konzultoval svůj comeback s nejlepšími světovými kosmetology a chirurgy,“ přiznal novinář Ian Halperin. Přesto Jacksonův mluvčí operaci tají a odmítl věc s novináři jakkoli komentovat. Jakékoli zákroky, které podle něj zpěvák podstoupí, mu mají pouze usnadnit dýchání nosem.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 28 Mar 2009, 08:28

Jackson sa asi zbláznil, na koncerte chce opice, vtáky aj slona

Michael Jackson sa údajne rozhodol na pódiu londýnskej O2 Areny jazdiť na slonovi. Podľa denníka The Mirror chce mať kráľ popu na päťdesiatich rozlúčkových koncertoch pumy, hady, tropické vtáky a tri opice.

Okrem toho dúfa, že presvedčí sto afrických bojovníkov z kmeňa Masaj, aby prišli do Veľkej Británie a zatancovali na jeho šou. "Bude to najúžasnejší koncert v histórii. V sekcii džungľa chce prísť na pódium na africkom slonovi sprevádzaný pumami so zlatými obojkami. Papagáje a ďalšie vtáky budú letieť za ním. Ak všetko vyjde podľa plánu, bude to úžasné," povedal zdroj zo štábu.

Jacksonovi manažéri sa však obávajú navŕšenia nákladov. Okrem toho v Británii platí zákon, podľa ktorého nesmú pred publikom vystupovať iné ako domáce zvieratá. Sériu 50 koncertov odštartuje spevák 7. júla. Zatiaľ posledný termín, ktorý uvádza oficiálna stránka Michaeljackson.com, je 24. február 2010.

Užívateľov profilový obrázok
joanam
Stranger in Moscow (2/8)
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 01 Feb 2009, 07:38

Príspevokod užívateľa joanam » 03 Apr 2009, 20:29

Jacksonův Thriller v Praze: pěkná podívaná bez pointy

Ve čtvrtek večer se v pražském Kongresovém centru zastavilo putovní představení Thriller Live, inspirované hudbou Michaela Jacksona. K překvapení mnoha diváků se žádný ohlašovaný muzikál nekonal, šlo v podstatě o sérii živě zahraných videoklipů, které spojovaly občasné vstupy moderátora.

Thriller Live zahájil moderátor, který zopakoval známá fakta o začátcích Jacksonovy dětské kariéry ve stáji Motown, přičemž videoprojekce za jeho zády přidaly výkřiky jako "Michael Jackson, král popu" a "nejúspěšnější umělec všech dob."

Pak už střídala dvě a půl hodiny jedna píseň druhou a moderátor jen občas prohodil, kam se Michael v které dekádě propracoval. I když propagační materiály slibovaly muzikál, celé představení nemělo žádný příběh a účinkující se ani nepokoušeli naznačovat muzikálové herectví.

Vy ty písničky znáte?

Překvapením byl i výběr skladeb. Některé vynikající písně z alba Thriller nezazněly a přitom bylo dost místa na několik naprosto nevýrazných a málo známých písniček. V představení, které se jmenuje Thriller, by asi mělo dojít na kousky jako Baby Be Mine nebo Human Nature. Není divu, že o přestávce se mezi diváky rozpoutaly i debaty typu: "To byl Jackson?" a "Vy ty písničky znáte?"

Po slabší první půlce se ale začaly hity sypat z rukávu, show začala víc bavit a ke konci se už téměř všichni zvedli a nadšeně tancovali a povykovali na Smooth Criminal (výtečná choreografie, jeden z vrcholů večera), Beat It, Billie Jean a Thriller.

Pokud se na Jacksona zazpívá a zatančí alespoň dobře, když už ne geniálně, zábava se zkrátka musí dostavit.Dvanáct tanečníků a zpěváků strhlo sál svými retro kostýmy i choreografií, i když je třeba dodat, že se v ní často opakovalo pár stejných nápadů. Zcela zbytečně působily na pódiu dva "kytaristé", kteří předstírali hraní přesvědčivě, ovšem když vystřihli hluboce "prožité" dvouminutové sólo, přičemž bylo zjevné, že na kytaru ve skutečnosti nehrají, blížilo se to hranici trapnosti.

Samotný zpěv naopak dopadl slušně. Miláčkem Jacksonových fanynek se nepochybně stane chlapec, který představoval malého Michaela, a na svůj věk podal hezký výkon. Velmi živě se pohyboval a jen jednou nebo dvakrát mu zpěv "ujel".

Strhující závěr v podstatě smazal některé rozpačité dojmy ze začátku show a většina posluchačů neskrývala své nadšení. Pokud se na Jacksona zazpívá a zatančí alespoň dobře, když už ne geniálně, zábava se zkrátka musí dostavit. Aby ne, když Michael před lety napsal tak fantastické a nadčasové písničky.


Návrat na "Bulvár"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný