Trochu bulváru I. Michael/Janet

Len bulvár a jeho nezmysly ako konfrontácia!

Moderátori: Brandon, Správci

Jana

Trochu bulváru I. Michael/Janet

Príspevokod užívateľa Jana » 09 Dec 2007, 10:22

Michael Jackson sa stal "zeleným"

8 December, 2007 - 16:00, napísal/a Peter Mačanga
Tento americký popový spevák a skladateľ černošského pôvodu, ktorý pochádza z 9 súrodencov a svoju hudobnú kariéru začal už ako dieťa, sa rozhodol, že aj on prispeje k menšiemu znečisťovaniu našej planéty.

Jackson bol v minulosti obviňovaný, pretože si často objednával súkromné lietadlá a teda má aj veľkú zásluhu na vypúšťaní oxidu uhličitého do vzduchu. Rozhodol sa teda, že minie približne 20 000 dolárov (približne 580 000 sk) a kúpi si ekologické auto Toyota Prius.

49 ročný Jackson bol v piatok (30. novembra 2007) videný ako odchádza z obchodu Sharper Image electrical, ktorý sa nachádza v Beverly Hills a nastupuje do svojho nového, ekologického auta.

Prius - ktorý je poháňaný elektrinou a benzínom – sa ukázal ako veľmi populárne hybridné auto, pretože iba v Holywoode na ňom jazdí veľa celebrít. Leonardo DiCaprio bol jedným z prvých, ktorý si Prius kúpil a to ešte v roku 2001 a ostatné hviezdy ho nasledovali.

Medzi vlastníkov Priusa momentálne patria aj také hviezdy ako Cameron Diaz, Will Ferrell, Jennifer Aniston, Harrison Ford, alebo Susan Sarandon. Will Ferrell sa dokonca vyjadril, že miluje svoje ekologické auto a dokonca ho opísal ako "vzrušujúce".

Povedal: "Ja milujem svoj Prius. Okrem toho, že je úsporný a ekologicky prijateľný, riadi sa naozaj úžasne a je proste vzrušujúci. Ja osobne si myslím, že všetci Američania by mali riadiť takéto hybridné autá."

Cameron Diaz tiež pochválila malú spotrebu paliva tohto auta, keď povedala: "Mám spotrebu približne galón (4,5 litra) na 52 míľ (83,5 km) v meste. No nie je to úžasné?"
Zdroj : music-news.com

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 09 Dec 2007, 10:23

Michael Jackson chystá nový album

napísal/a Peter Mačanga
Vo svojom vyhlásení síce Jackson odkázal fanúšikom, že sa už nechystá na žiadne turné, ale že jeho pripravovaný album bude minimálne taký dobrý, ako albumy 'Off The Wall', 'Thriller' a 'Bad'.

Jackson pracuje na albume spolu s Kanye Westom a bude to jeho prvý štúdiový album od roku 2001, kedy vyšiel album 'Invincible'. A podľa názoru Westa sa album dostane veľmi vysoko v rebríčkoch predaja.

West vysvetlil: ''Myslím, že Michael z minulosti je zase tu. Som každý deň v štúdiu a píšem preňho veľa rôznych vecí. Nový album bude pravdepodobne v rapovom štýle.''

Jackson tiež vyhlásil, že jeho najväčším úspechom v živote sú jeho tri deti – desaťročný syn Princ Michael Jackson II, deväťročná dcéra Paris, a päťročný syn Princ Michael Jackson III. Tvrdí, že mal síce úspešnú hudobnú kariéru, ale na nič nie je tak veľmi pyšný, ako na svoje deti.

"V mojom živote boli na prvom mieste mnohé iné veci, ako deti. Ale vždy som mal v hlave akýsi pocit, že chcem mať deti, že ich chcem držať na rukách. A teraz si to konečne naplno vychutnávam."

Vyzerá to tak, že na Jacksona sa usmialo šťastie aj v inej veci, pretože sa možno konečne dočká predaja svojho nešťastne známeho ranču Neverland. Tými 'šťastlivcami' by sa mali stať Brad Pitt spolu s Angelinou Jolie, ktorí si myslia že tento rozsiahli areál neďaleko Kalifornie by bol pre nich a ich štyri deti ideálny.

Zdroj povedal: "Brad a Angelina sa veľmi zaujímajú o Neverland, sledujú všetky informácie týkajúce sa tohto ranča a snažia sa ho získať."

Populárna holywoodska dvojica verí, že ich tri adoptované deti – šesťročný Maddox, trojročný Pax, dvojročná Zahara a vlastná 17 mesačná dcéra Shiloh, budú milovať toto miesto, kde sa nachádza zábavný park a zoo, na vyše 2 700 akrovom pozemku. Ako ďalej povedali, tento pozemok má tiež vynikajúci bezpečnostný systém na ich ochranu.

Jackson, ktorý vlastní Neverland od roku 1988 ťažko hľadal peniaze na jeho prevádzku a údržbu a jeho dlhy sa tak vyšplhali na 23,212,963 dolárov. K týmto problémom sa v roku 2003 pridali ešte aj žaloby na speváka, za obťažovanie detí na ranči.

Keď bol v roku 2005 nakoniec od všetkých obvinení oslobodený, odišiel z USA do Bahrainu a vyhlásil: "Už nikdy tam nechcem bývať. Teraz je ten dom voľný a už viacej nie je mojím domovom. Budem tam chodiť nanajvýš na návštevu."

Jacksonov zástupca Raymone K. Bain tvrdí, že jeho klient nedlží momentálne žiadne peniaze a všetky dlhy za Neverland sú splatené. Takže Jackson Neverland nestratí a nič teda nebráni predaju novým záujemcom.

Zdroj: music-news.com
Naposledy upravil/-a Jana v 21 Dec 2007, 07:37, upravené celkom 1 krát.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 18 Dec 2007, 07:47

Bratři Jacksonové se vrací - i s Michaelem!

Kdysi tak slavná skupina Jackson 5, v níž jako malý chlapec spolu s bratry působil i Michael Jackson, se rozhodla na letošního Silvestra opět sejít a uspořádat "největtší mejdan všech dob". Michael přiletí na show vrtulníkem, aby předvedl výběr svých největších hitů, do Studio 72 Clubu v Atlantě, kde se potká celá jeho rodina pod vedením třetího manžela své sestry Janet, hudebního producenta Jermaina Dupriho.

Dupri, který celou akci vymyslel a organizuje, tvrdí, že nikdo z přítomných dosud podobnou show neviděl. Zvlášť si prý dá záležet na ohromném půlnočním ohňostroji, kvůli kterému vyžene všechny návštěvníky klubu ven na parkoviště.

Už před měsícem ohlásili bratři Michael, Jermaine, Marlon, Tito a Jackie, že v příštím roce chystají světové turné opět pod hlavičkou staré známé firmy Jackson 5, která zářila v sedmdesátých letech. Od roku 1984 se už všichni bratři spolu na pódiu nesešli. Co ukážou po čvrt století, je velká otázka. První, kdo budou znát odpověď, jsou hosté silvestrovského večírku v Atlantě.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 19 Dec 2007, 07:45

Oblepený Jackson ´strašil´ v knihkupectví

18. prosince 2007 13:35
Michael Jackson se na veřejnosti téměř neukazuje, nyní ale udělal výjimku. Stavil se v lasvegaském knihkupectví se svými dětmi, a ač se snažil sebevíc, podivné náplasti na jeho obličeji fotografům neunikly. Znovu tak rozvířil debatu o tom, že se mu tvář rozpadá.

Zamaskovaný ve velkých slunečních brýlích, klobouku a černé šále se devětačtyřicetiletý zpěvák vydal na nákupy v půl jedenácté večer do knihkupectví Barnes & Nobles, které se nachází blízko jeho sídla v Las Vegas. S sebou měl i svoje tři děti, desetiletého Prince Michaela, devítiletou Paris a pětiletého Prince Michaela II. Noční hodinu si asi Jackson k nákupům vybral proto, aby potkal co nejméně lidé, poprask ale přesto způsobil.

Obličej měl totiž oblepený čtvercovými náplastmi, není ale známo proč. Spekuluje se, že se snažil zakrýt oteklá místa, do nichž mu byl vpíchnut kolagen na vyplnění zničené tváře.

Na vině ale může být i chronická choroba zvaná lupus, při kterém imunitní systém napadá vlastní zdravé buňky kdekoliv v těle. Nemoc často postihuje právě kůži, ale také třeba ledviny nebo krevní buňky.

Kožní problémy má prý Jackson už dlouho, už od raného věku ho údajně trápí nemoc zvaná vitiligo, při které kůže ztrácí svůj pigment. Zpěvákovi fanoušci věří, že právě takto získal Afroameričan Jackson svou bělostnou pleť.

Vypadá to, že se právě milovníkům jeho hudby blýská na lepší časy. Příští rok by se měla znovu sejít "rodinná" skupina Jackson 5 a vyjet na turné. Jermaine Jackson potvrdil, že se jeho bratr Michael rovněž připojí. "Cítíme, že to musíme ještě jednou udělat. Dlužíme to našim fanouškům," řekl novinářům.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 19 Dec 2007, 07:47

Michael Jackson si lepí tvár!

.12.2007
LAS VEGAS - Z niekdajšieho kráľa popu je ľudská troska. Po nose sa ako dôsledok nespočetných plastických operácií začala Michaelovi Jacksonovi (49) rozpadávať celá tvár. Aby mu držala pokope, zlepuje si ju leukoplastom.

V chlapíkovi v zelenom ošumelom kabáte a so zohyzdenou tvárou by málokto spoznal hviezdu svetovej popmusic. V kníhkupectve v Las Vegas, kde sa Jackson takto objavil, strávil asi tri hodiny. Domov si odniesol niekoľko škatúľ kníh a časopisov. Spoločnosť mu robili jeho deti - Prince (10), Paris (9) a Blanket (5).

Na rozdiel od zovňajšku to s jeho kariérou vyzerá sľubnejšie. Spevák v súčasnosti vedie konanie o usporiadanie série koncertov v Londýne v marci a apríli budúceho roka, ktoré by mali priniesť nové verzie piesní z jeho albumu Thriller. Ten minulý rok vyhlásili za najpredávanejší album v histórii pop-music.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 19 Dec 2007, 07:50

Jackson možná oživí své nejslavnější album z 80. let

Londýn - Americký popový zpěvák Michael Jackson vede jednání o uspořádání série vystoupení v Londýně v březnu a dubnu příštího roku. Napsal to britský list Daily Mail. Případné koncerty popové ikony 80. let by měly přinést nové verze písní z jeho pětadvacet let staré desky Thriller, která byla vloni vyhlášena nejprodávanějším albem v historii pop music.
Podle Daily Mail však nejsou Jacksonova jarní vystoupení ještě zcela jistá. Mohou být ohrožena, pokud se někdejší popový král nedohodne s producenty na pojištění a ve hře jsou i jeho psychické výkyvy.

Lístky zřejmě budou stát v přepočtu více než 10.000 korun. Jacksonův návrat na pódia je podle deníku motivován asi i finančně, protože jeho dluhy údajně přesahují v přepočtu šesti miliard korun.

Není vyloučeno, že Jacksona při londýnských vystoupeních doprovodí jeho sourozenci ze skupiny Jackson 5, v níž exceloval již od svých osmi let. Za plánovaným zpěvákovým comebackem podle Daily Mail stojí Randy Phillips, bývalý manažer Roda Stewarta.

Ke 25. výročí natočení Thrilleru vydá Jackson v únoru příštího roku i album s coververzemi písní z tohoto alba, které bylo vrcholem jeho dosavadní kariéry. Získal za ně v roce 1984 osm cen Grammy - nejvíce, kolik bylo kdy sólovému interpretovi za jeden slavnostní večer uděleno.

Po Thrilleru 25 by mělo následovat další "comebackové" album, na němž se prý budou podílet rapeři a producenti Kanye West, will.i.am a Akon. Jako bonus přinese dosud nezveřejněný hudební materiál z natáčení původního Thrilleru v roce 1982.

Podle Daily Mail se objevily také zprávy, že by Jackson mohl zahájit na podzim příštího roku, kdy oslaví padesátiny, tříletou sérii 250 koncertů v Las Vegas, která mu má pomoci vypořádat se s dluhy.

Kvůli finančním potížím hrozí Jacksonovi údajně i ztráta jeho pohádkového ranče Neverland, ležícího 200 kilometrů severně od Los Angeles. V posledních dvou letech Jackson žije na různých místech světa - v Bahrajnu, v Evropě či Las Vegas.

Připravované koncerty a oživení legendárního alba Thriller vypadají podle Daily Mail jako pokus znovu se vrátit na výsluní poté, co se Jacksonův velký talent v posledních letech téměř ztratil za bulvární clonou bizarních plastických operací, výstředního chování a afér okolo údajného sexuálního zneužívání dětí.

Autor: ČTK

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 21 Dec 2007, 07:37

Jackovi je zima

20.12.2007
LAS VEGAS - Už iba ľútosť vzbudzuje legenda populárnej hudby Michael Jackson (49). Tak veľmi sa s pomocou plastických chirurgov chcel zbaviť černošských čŕt, že teraz vychádza von zahalený ako múmia a obličaj si lepí leukoplastom. Čo sa deje s jeho tvárou? Rozpadáva sa?

Čo hovorí Jacko
Slávny spevák popiera, že mal celý rad plastík. Priznáva iba malý chirurgický zásah na nose, ktorý vyzerá, akoby nemal chrupavku a akoby sa bez prirodzenej opory prepadával do tváre. Nos si vraj dal operovať preto, aby si zlepšil dýchanie, ale aj spevácky výkon. Ďalej tvrdí, že za zmeny na jeho tvári môže aj kožné ochorenie vitiligo, ktoré je charakteristické svetlými škvrnami na pokožke. Spôsobuje ich nedostatok buniek „vyrábajúcich“ kožný pigment.

Názor lekára
Pri opakovaných chirurgických zákrokoch dochádza k zmene cievneho a lymfatického zásobovania tkaniva. To sa stáva menej citlivým a môže odumrieť, vysvetľuje estetický chirurg z bratislavského Medical Centra: "Dochádza ku kontraktívnym jazvám, deformáciám a opuchom. Kým zdravý človek na mraze očervenie, lebo väčším prekrvovaním sa telo bráni proti omrznutiu, už teploty okolo -1 či -2 stupňov Celzia môžu u takýchto pacientov viesť k omrzlinám," hovorí lekár. Po jednej-dvoch operáciách sa telo dokáže obnoviť, ale opakované zásahy môžu viesť k neželanému výsledku, dodáva skúsený chirurg.


Zdroj: Nový Čas

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 21 Dec 2007, 11:31

Jacksonův Thriller přetočili, poslechněte si ukázky

Největší možná popová blasfemie se právě stala realitou. Američtí hip-hopeři a popaři (Will.i.Am, Fergie, Kanye West, Akon a další) předělali nejslavnější desku 80. let, Jacksonův Thriller.

A jak se neo-thriller povedl? Tak na půl. Zahraniční hudební servery nejsou ve svých hodnoceních nijak zvláště nadšené a skutečně ani není proč.

V Beat It Fergie nezpívá špatně, ale žádné nové zajímavé prvky kromě zpěvu do písničky nepřidala. Jackson udělal před lety naprosto dokonalou práci, takže se nabízí otázka, jestli ta coverveze není zbytečná. P. Y. T. byla naopak podrobena nejradikálnějším řezům, nezůstalo skoro nic s originálu, ale průšvih to není.

Akonova předělávka Wanna Be Startin‘ Something je pětadvacet let staré předloze mnohem věrnější a neměla by snad fanoušky tolik urazit. Nicméně kritikům je třeba dát za pravdu, že Jacksonův hlas býval zajímavější. The Girl Is Mine je více dancefloorová a Billie Jean v podání Kanye Westa bohužel dopadla jako naprostá splácanina. Chybí to nejlepší (basová linka) a rytmus je rozbředlý.

Žádná z nových verzí určitě není lepší než originál, ale přesto je pochopitelné a naprosto v pořádku, že se nová generace umělců stále pokouší vyrovnat s „klasikou“. Stejně jako se stále remixuje jazz a scénáristé donekonečna přešívají kusy Shakespeara do nových filmů, bude se předělávat i Jackson. Svědčí to o jeho nadčasovosti.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 27 Dec 2007, 21:15

Michaelovi Jacksonovi odtrhol syn kus tváre

LOS ANGELES - Stovky vtipov a anekdotických príhod bolo napísaných o rozpadávajúcej sa tvári Mchaela Jacksona. Teraz sa zdá, že nie sú vymyslené a zakladajú sa na pravde.

Pred pár týždňami svet obleteli spevákove snímky, na ktorých je jeho tvár doslova oblepená náplasťami. A dnes je jasné, kto mu tie zranenia spôsobil. Jeho syn Prince Michael II. ho vraj pri hraní udrel do tváre tak, že pera popového kráľa explodovala.

A Jackson musel ihneď k svojmu plastickému chirurgovi, ktorý mu dal všetko do poriadku. „Udrel ho tváre nešťastnou náhodou jeho mladší syn Prince Michael II., keď sa hral v jeho blízkosti a časť Jacksonovej hornej pery praskla. Táto nešťastná náhoda viedla k hysterickému záchvatu. Jackson hneď upaľoval k plastickému chirurgovi, aby mu zranenie rýchlo ošetril,“ prezradil zdroj magazínu Metro. Lenže otrasený nebol len samotný spevák, ale aj jeho syn, pre ktorého vraj bola nehoda hororom. „Niet divu. Veď ktoré dieťa by bez následkov prežilo zážitok, keď otcovi odpadne kus tváre,“ dodal zdroj.


Zdroj: Famous

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 04 Jan 2008, 13:14

Čtvrtstoletí "Thrilleru" oslaví Jackson výroční edicí

O plánované výroční edici nejprodávanějšího alba všech dob, tedy "Thrilleru" Michaela Jacksona, jsme vás již informovali. Nyní přinášíme přesnější informace.Album "Thriller - 25th Anniversary Edition" vyjde 11. února a bude obsahovat celé původní album rozšířené o sedm bonusových skladeb a DVD, na kterém najdete průkopnické krátké filmy Michaela Jacksona z "Thrilleru" ("Thriller", "Beat It", "Billie Jean") a jeho na cenu Emmy nominované strhující ztvárnění "Billy Jean" během legendárního televizního speciálu "Motown 25: Yesterday, Today, Forever", kde poprvé představil moonwalk.Šest ze sedmi hudebních bonusů pak jsou coververze a remixy, které nebyly dosud v žádné formě vydány. Půjde o "Beat It 2008" s Fergie, nový remix "Billie Jean" od Kanye Westa, nová verze "Wanna Be Startin' Somethin'" s Akonem a will.i.amovy remixy "The Girl Is Mine" a "P.Y.T.". Tuto šestici pak doplňuje ještě raritní a dosud nevydaná "For All Time", která vznikla během nahrávání původního Thrilleru a kterou nově mixoval a masteroval sám Michael Jackson.Vzpomínková edice "Thriller - 25th Anniversary Edition" vyjde i v deluxe verzi a bude obsahovat osobní vzkaz Michaela Jacksona pro fanoušky, který napsal speciálně při příležitosti vydání této exkluzivní nahrávky.
Kupte si na i-legalne.cz skladby od těchto interpretů: Michael Jackson Akon Will.I.Am Kanye West Fergie

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 22 Jan 2008, 08:04

Čerstvě (ne)staženo: Michael Jackson - Thriller 25


Jedenáctého února to bude pětadvacet let od vydání nejprodávanější desky všech dob - "Thrilleru" Michaela Jacksona. Při té příležitosti se můžete těšit na novou verzi alba. Bude obsahovat i novinky, na nichž spolupracovali třeba Kanye West, will.i.am, Fergie nebo Akon. My už víme, co od nich čekat.

Kariéra kdysi krále popu Michaela Jacksona je nyní v podivném vzduchoprázdnu. Stále se mluví o tom, že pravděpodobně připravuje nové album, ale z jeho tábora nic oficiálního nebylo dosud ohlášeno. Jako startovní bod pro Jacksonův comeback ale jeho lidé zvolili znovuvydání jeho nejslavnější desky. "Thriller" je doposud nejprodávanějším albem všech dob a od 11. února si na své konto připíše další prodané kusy. Kromě přidaného DVD, které obsahuje tři videoklipy a záznam "Billie Jean", při němž Jackson poprvé předvedl svůj slavný moonwalk, najdete na CD mimo devíti původních skladeb celkem sedm bonusových nahrávek, které měl povětšinou na starosti will.i.am z Black Eyed Peas. Díky promoverzi z vydavatelství Sony BMG se s vámi nyní můžeme podělit o dojmy z toho, jak skladby znějí. Původní devítku písní odděluje recitativ Vincenta Price ze skladby "Thriller" (pro fanoušky - nejedná se o tříminutovou verzi, která vyšla na edici "Thrilleru" z roku 2001, ale o krátký dvacetisekundový výřez), ukončený samozřejmě legendárním hororovým smíchem. Pět následujících remixů či nových verzí pak nabídne hlavně soudobá slavná jména, přičemž většinu producentské práce si na svá bedra vzal will.i.am. Ten také rapuje v nové verzi "The Girl Is Mine", z níž byl kompletně vymazán původní Paul McCartney. Prosucentova kolegyně Fergie zpívá v upravené verzi "Beat It", jež ale zní velmi podobně jako originál. To stejné se dá říct i o "Billie Jean" v remixu Kanye Westa - neznalí možná ani nepostřehnou, že to je remix. Největší úpravou prošla "P.Y.T.", u níž byla zcela změněna vokální linka, takže jde o zcela novou skladbu. Nejlepší položkou je ale bezpochyby Akonova verze "Wanna Be Startin' Somethin'", které vévodí klavírní linka. Jackson pro 25. výročí "Thrilleru" také dopracoval píseň "For All Time" - ta vznikala v období nahrávaní této desky. Jedná se o klasickou Jacksonovu baladu, která neurazí, ale ani nenadchne. Nová edice "Thrilleru" bezpochyby potěší nejen původními skladbami, ale i jejich novými verzemi. Škoda jen, že se všechny dostaly do rukou výhradně soudobým americkým producentům, kteří se pohybují v hip hopu a r'n'b. Bylo by bývalo prospěšnější, kdyby se na nahrávkách podílelo širší spektrum hudebníků. Ale i tak najdete 11. února v hudebních obchodech zajímavě zpracované připomenutí této legendární desky. PS: musicserver se bude výročí "Thrilleru" věnovat velmi důkladně, těšit se můžete mimo jiné i na speciální makrorecenzi této nahrávky.
Kupte si na i-legalne.cz skladby od těchto interpretů: Michael Jackson Kanye West will.i.am Fergie Akon

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 30 Jan 2008, 07:40

Kráľ sa vracia! Michael Jackson vydáva znovu legendárny Thriller

30.01.2008
LONDÝN - Roky sa skrýval pred verejnosťou. Teraz sa však niekdajší kráľ popu Michael Jackson rozhodol vrátiť na vrchol hudobných hitparád. Vydáva novú verziu slávneho albumu Thriller, ktorý so 104 miliónmi predaných kusov zostáva najpredávanejším albumom všetkých čias.

Popri legendárnych hitoch z roku 1982 budú na cédečku aj úplne nové pesničky. Nemajú chýbať ani vystúpenia ďalších umelcov. „Ohlasujem návrat. Album s kopou skvelých vecí pre všetkých mojich fanúšikov,“ odkazuje spevák svetu. Navyše sa objavila správa, že v lete by mal naživo vystúpiť v Londýne.

Posledný album s názvom Invincible vydal Jackson ešte v roku 2001, no nezaznamenal výraznejší úspech. V roku 2003 speváka obvinili zo sexuálneho zneužívania 13-ročného Gavina Arviza. Aj keď ho v roku 2005 súd oslobodil, Jackson sa ocitol vo veľkých finančných problémoch, a dokonca sa hovorilo o jeho pokuse o samovraždu.

Či sa mu podarí nadviazať na zašlú slávu, uvidíme už čoskoro. Upravený výber Thriller: 25. výročie sa začne predávať už 11. februára.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 31 Jan 2008, 10:16

Michael Jackson údajně chystá comeback na letošních Grammy

I když jde prozatím spíše o spekulaci amerických médií, v kuloárech se stále častěji mluví o tom, že letošní Grammy ošperkuje svým comebackem Michael Jackson.První spekulace prosákly již koncem minulého týdne, ale čím více se předávání cen blíží, tím více je tato záležitost propírána. Do karet všemu nahrává i fakt, že pouhý den po předávání cen Grammy, které se uskuteční 10. února, vydává Michael speciální reedici své nejúspěšnější desky "Thriller". Jeho eventuální vystoupení je tedy avizováno jako speciální promo akce k této desce.Dodejme, že mnoho spekulací k letošním Grammy se v posledních dnech oficiálně potvrdilo. Proto je již nyní jasné, že se během večera dočkáme například velkého comebacku Whitney Houston.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 01 Feb 2008, 17:41

Jackson ukázal deti

Obrázok

Po mimoriadne zdĺhavých rokoch, čo sa Jacko snažil uchrániť svoje deti od pozornosti médií, sa konečne podarilo získať prvé zábery Michaelových ratolestí. Spevákove tri deti Prince Michael I, Paris a Prince Michael II sprevádzali svojho slávneho ocka v kasíne v Las Vegas.

Kráľ popu, ktorý tento rok oslávi 50-te narodeniny, je známy tým, že svojím deťom zakrýval tvár rôznymi maskami či šatkami. Zdá sa, že tomu je už chvalabohu koniec...
Matkou Paris a Princea Michaela I je Michaelova bývalá žena Debbie Rowe, ktorá sa práv na výchovu detí vzdala po rozvode, v roku 2000. Identita matky Princea Michaela II je zatiaľ neznáma.

Jana

Príspevokod užívateľa Jana » 04 Feb 2008, 12:20

Vychází speciální edice Jacksonova alba Thriller

příležitosti 25. výročí vydání alba Thriller Michaela Jacksona, celosvětově nejprodávanějšího alba všech dob, vychází jeho speciální edice s novými remixy, na kterých se podíleli vedle Michaela Jackson Fergie, will.i.am, Akon a Kanye West.

Oficíálním singlem k edici je remix skladby The Girlis Mine, na které spolupracoval will.i.am.

Thriller – 25th Anniversary Edition vychází v týdnu od 11. února 2008

Hvězda na nebi populární kultury Fergie se zařadila mezi hostující umělce, kteří tvoří hvězdný line-up na speciální edici Thrilleru Michaela Jacksona, která vzniká u příležitosti 25. výročí od prvního vydání tohoto celosvětově nejprodávanějšího alba všech dob. Najdeme na něm nové remixy klasických Jacksonových skladeb, za kterými stojí současní hudebníci Kanye West, will.i.am a Akon, a Fergie tu svým nezaměnitelným hlasem nazpívala novou verzi skladby Beat It nazvanou Beat It 2008, kterou produkoval a mixoval její kolega z Black Eyed Peas will.i.am.

Epic/Legacy Recordings mají tu čest oslavit 25. výročí vydání Thrilleru Michaela Jacksona novou, rozšířenou deluxe edicí tohoto fenomenálního alba, které lámalo všechny rekordy a stalo se milníkem populární kultury. Album bude na celém světě k dostání v týdnu od 11. února 2008.

Oslavy k 25. výročí od vydání Thrilleru Michaela Jacksona vypuknou v prosinci 2007 a budou pokračovat v průběhu celého roku 2008, kdy vyjde nový singl a bude zahájena pestrá globální marketingová kampaň, během níž proběhne v televizi, rádiích a na internetu po celém světě mnoho zajímavých akcí.

Thriller – 25th Anniversary Edition bude obsahovat celé původní album rozšířené o sedm bonusových skladeb a DVD, na kterém najdete průkopnické krátké filmy Michaela Jacksona z Thrilleru (Thriller, Beat It a Billie Jean) a jeho na cenu Emmy nominované strhující ztvárnění „Billy Jean“ během legendárního televizního speciálu „Motown 25: Yesterday, Today, Forever“ (který byl poprvé vysílán na NBC 16. května 1983).

Na rozšířené verzi Thrilleru se poprvé objeví šest skladeb, které nebyly dosud v žádné formě vydány: „Beat It 2008“ s Fergie; nový remix Billie Jean od Kanye Westa; nová, 2008 verze Wanna Be Startin´ Somethin´ s Akonem; will.i.amovy remixy The Girl Is Mine a P.Y.T.; a For All Time, raritní, dosud nevydaná skladba, která vznikla během nahrávání původního Thrilleru a kterou nově mixoval a masteroval Michael Jackson.

Deluxe Thriller – 25th Anniversary Edition balení bude obsahovat osobní vzkaz Micheala Jacksona pro fanoušky, který napsal speciálně při příležitosti vydání této exkluzivní nahrávky.

Thriller, které původně vyšlo před 25 lety v prosinci 1982 u Epic Records, bylo šestým sólovým albem a druhým albem s producentem Quincy Jonesem, které Michael Jackson nahrál. Thriller katapultoval tuto někdejší dětskou hvězdu, hlavního zpěváka Jackson 5, do nebeských výšin mezinárodní slávy. Michael Jackson prostřednictvím pulsujícího soundu Thrilleru uvedl do repertoáru i slovníku klubových tanečních kroků celého světa „robota“ a „moonwalk“, způsobil revoluci ve všech aspektech mainstreamové populární kultury – od rádiového vysílání po nově vznikající tvorbu hudebních videoklipů -, a díky tomu se stal nejoblíbenějším umělcem na celém světě.

Původní Thriller strávil neuvěřitelných 80 týdnů v kuse v americké Top 10, z toho 37 týdnů na první příčce. Sedm z celkových devíti původních skladeb se dostalo do Top 10 singlů v hitparádě Billboard Hot 100 a jednotlivé singly z Thrilleru se dostaly na první příčku hitparád v USA, Velké Británii, Francii, Itálii, Austrálii, Dánsku, Belgii, Jižní Africe, Španělsku, Irsku, Novém Zélandu a Kanadě.

Thriller je prvním a jediným albem v historii, které se v Americe stalo dva roky po sobě nejprodávanějším albem (1983 a 1984).

Album Thriller obdrželo 27 platinových desek od RIAA a v USA získalo dvě diamantové desky. Diamantovou nebo multiplatinovou desku získalo navíc i v Argentině, Austrálii, Brazílii, Belgii, Kanadě, Finsku, Francii, Německu, Japonsku, Mexiku, Holandsku, Novém Zélandu, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. V roce 1985 bylo album Thriller zapsáno do Guinessovy knihy rekordů jako nejprodávanější album všech dob a tento rekord nebyl dosud překonán.

V únoru 1984 získal Michael Jackson rekordních 12 nominací na cenu Grammy, z nichž osm proměnil, a stal se tak držitelem rekordu co do počtu získaných cen Grammy v jednom roce. Sedm z těchto cen bylo za Thriller: Album roku; Skladba roku („Beat It“); Nejlepší mužský popový pěvecký výkon („Thriller“); Nejlepší zvuková nahrávka, ne-klasická (Thriller); Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon („Beat It“); Nejlepší mužský R&B pěvecký výkon („Billie Jean“); Nejlepší R&B skladba („Billie Jean“). (Michaelova osmá Grammy za tento tok byla v kategorii Nejlepší nahrávka pro děti – skladba nebo album, hudební nebo mluvená za „E.T. – Mimozemšťan“). Ten samý rok si Michael Jackson odnesl domů i osm cen American Music Awards a 3 ceny MTV Video Music Awards. Následující rok získal na 27. výročním předávání cen Grammy cenu v kategorii Nejlepší video album za „The Making of Michael Jackson´s Thriller“.

Michael Jackson, který byl v Guinessově knize rekordů jmenován „Nejúspěšnějším umělcem všech dob“, patří mezi nejuznávanější a nejvlivnější umělce populární kultury. Na předávání cen World Music Awards byl jmenován Nejprodávanějším popovým zpěvákem milénia a od American Music Awards obdržel cenu Zpěvák století. Rovněž byl dvakrát uveden do Rock&rollové síně slávy: v roce 1997 coby člen Jackson 5 a v roce 2001 coby sólový zpěvák.

THRILLER - 25
Celosvětově nejprodávanější album všech dob

Thriller – seznam původních skladeb – nejvyšší umístění v hitparádě US Billboard
„Wanna Be Startin´ Somethin´“ - (#5 Hot 100, #5 R&B)
„Baby Be Mine“
„The Girl Is Mine“ (s Paulem McCartneym) - (#2 Hot 100, #1 R&B, #1 Adult Contemporary)
„Thriller“- (#4 Hot 10, #3 Hot R&B/Hip-Hop Singles & Tracks)
„Beat It“ - (#1 Hot 100, #1 R&B)
„Billie Jean“ - (#1 Hot 100, #1 R&B, #9 A/C)
„Human Nature“ - (#7 Hot 100, #2 Adult Contemporary)
„P.Y.T. (Pretty Young Thing)“ - (#10 Hot 100)
„The Lady in My Life“

Bonusový materiál:
10. úryvky mluveného komentáře Vincenta Price k natáčení „Thrilleru“

Dosud nevydané skladby na 25th Anniversary Edition
11. The Girl Is Mine 2008 s will.i.amem
12. P.Y.T. (Pretty Young Thing) 2008 s will.i.amem
13. Wanna Be Startin´ Somethin´ 2008 s Akonem
14. Beat It 2008 s Fergie
15. Billie Jean 2008 mix Kanye Westa
16. For All Time (nevydaná skladba z natáčení Thrilleru)

DVD
Krátké filmy
1. BILLIE JEAN
2. BEAT IT
3. THRILLER

4. BILLIE JEAN – legendární vystoupení v Motown 25: Yesterday, Today, and Forever

výkonný producent 25th: Michael Jackson
producent původního alba: Quincy Jones, Quincy Jones Productions


Návrat na "Bulvár"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný