Zvádzanie podľa znamení

Horoskopy

Moderátori: Brandon, Správci

Jana

Zvádzanie podľa znamení

Príspevokod užívateľa Jana » 02 Feb 2008, 19:25

BARAN – Baraní muži milujú, keď môžu ženu dobýjať, preto predstierajte, že je vám úplne ľahostajný. Zo začiatku buďte nedostupná (so schôdzkou nesúhlaste, kým vás nepožiada aspoň trikrát), no keď ho už budete mať v hrsti, zmeňte taktiku a masírujte mu ego tým, že mu dáte najavo, že je vždy ten prvý a najlepší.
AKO HO ZVIESŤ: V jeho podvedomí je on silný Tarzan a vy jemná Jane, preto noste len oblečenie, ktoré zvýrazňuje vašu ženskosť. Keď mu už nevydržíte ďalej odolávať a skrývať sa pod maskou ľadovej kráľovnej, nechajte ho, nech si vás prehodí cez plece a odnesie do postele, kde môžete konečne spolu prelomiť ľady.
PREČO PRÁVE BARAN? Pretože je galantný a napriek tomu, že sa nerád zaväzuje, do každého vzťahu ide presvedčený, že našiel tú pravú.

BÝK – Býci sa nedajú zbaliť len tak na posedenie, oni majú totiž radi zvyk. Takže, ak si nejakého vytypujete, pravidelne sa ukazujte v tom istom lokáli ako on a uvidíte, že vás sám pozve na rande. Na neho žiadne hry neskúšajte, nemajú radi, ak im niekto narúša ich stereotyp.
AKO HO ZVIESŤ: Jedzte spontánne – Býci totiž neznášajú herečky, ktoré sa na rande babrú v jedle a doma potom vyrabujú chladničku. Riadia sa heslom, že ak vie žena vyjadriť vášeň k jedlu a nedáva si servítku pred ústa, podobne sa bude správať aj v posteli.
PREČO PRÁVE BÝK? Pretože sa pred ním nemusíte na nič hrať. Môžete byť sama sebou a najviac sa mu budete páčiť ráno bez mejkapu, keď vyzeráte tak „krásne, čisto, organicky“.

BLÍŽENEC – Blíženec je tvor zvedavý, preto ak ho chcete zaujať, pošlite mu šťavnatú esemesku a on si vás už nájde. Ak to nezaberie, flirtujte. Miluje totiž interakciu a flirtuje so všetkým, čo má vagínu a peknú telesnú schránku. Na rande však zo seba nerobte nevinné dievčatko, imponujú mu skôr „zrelé“ ženy (stačí psychicky, nemusíte čakať do prechodu).
AKO HO ZVIESŤ: Je ako dieťa – vzrušenie z nových objavov netrvá dlho. Začne sa nudiť a má chuť na novú hračku. Ak chcete, aby sa hral len s vami, buďte plná prekvapení, nepredvídateľná a tajomná.
PREČO PRÁVE BLÍŽENEC? Väčšinou je inteligentný, vtipný, má prehľad a drží krok s módou. Skrátka je perfektný metrosexuál.

RAK – Len čo sa väčšina Rakov odtrhne od svojej matky, hľadá jej náhradníčku, ktorá im dodá pocit istoty a tepla domova. Prvé rande? Pozvite ho k sebe domov na bábovku a čaj o piatej a bude sa rád vracať späť.
AKO HO ZVIESŤ: Máte problémy? No tak, nehrajte sa, že svet je gombička. Povedzte mu o nich. Dôvera = intimita a Raci majú pre ňu zmysel. Nezabudnite pridať „slzy na krajíčku“ a buďte si istá, že vás bude čoskoro utešovať v posteli.
PREČO PRÁVE RAK? Je citlivý, milujúci a súcitný, takže keď budete mať „deň sviňa“, utekajte sa mu vyplakať na rameno.

LEV – Kráľa očarí len to, čo vytŕča z davu. To sú ženy, ktoré si dajú záležať na svojom zovňajšku a radšej nebudú týždeň jesť, ako by mali šetriť na kaderníkovi či odoprieť si tie nádherné čižmy… Miluje tie najnáročnejšie, ktoré si vyžadujú „údržbu na úrovni“, preto ak ho chcete dostať, pôsobte dokonale, bohato a trochu nedostupne – ako princezná.
AKO HO ZVIESŤ: Neodolá lichôtkam ani krásnemu plnému dekoltu, preto sa bez push-upky na rande ani neukazujte.
PREČO PRÁVE LEV? Lebo pri ňom vaša snaha nie je zbytočná. Vie ju oceniť a bude sa k vám správať ako ku kráľovnej. Okrem toho je verný, srdečný a emocionálne stabilný – ako z rozprávky.

PANNA – Muža Pannu očaríte veľmi ľahko, a to praktickými maličkosťami typu „Išla som okolo a doniesla som ti…” či „Vybavila som ti…” a on čoskoro zistí, že nevie, čo by si bez vás počal. Ak v ňom okrem toho vyvoláte pocit, že aj vy potrebujete jeho a ušetríte ho akýchkoľvek emocionálnych scén, nechá sa „odpaniť“ už len jedine vami.
AKO HO ZVIESŤ: Dajte mu písomne zoznam úkonov, ktoré chcete, aby na vašom tele dnes v noci vykonal…
PREČO PRÁVE PANNA? Presne si pamätá, že kávu máte rada čiernu s jedným cukrom (hnedým), číslo vašej podprsenky je 36 C, biele sa neperie s čiernym a keďže je perfekcionista, v posteli nachádza stav dokonalej blaženosti až po vás. Stačí?

VÁHY – Muž Váha potrebuje byť vyvážený nádhernou polovičku, takže uvíta, ak sa mu zavesíte na plece. Nie, nemyslite si, že vás bude ochotne ťahať nadránom pripitú z baru – od ženy očakáva, že bude dokonalou dámou za každých okolností. A ak zavolá neskôr ako vo štvrtok a chce si s vami robiť plány na víkend? Smola, už máte program – dámy si čas starostlivo plánujú.
AKO HO ZVIESŤ: Nech cíti váš neodolateľný parfum na každom kúsku tela, kde očakávate inváziu jeho pier.
VÁHATE, ČI VÁHA? Nie je o čom! Ako jedno z mála znamení sa nebude vyhýbať slovu vzťah a presadzuje heslo, že čím viac vás počas večera rozmazná, tým viac rozmaznáte neskôr vy jeho.

ŠKORPIÓN – Škorpióni sú žiarliví, preto nemajú radi kokety (lebo okrem nich flirtujú s každým). Žijú heslom, Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva, takže, nehnevajte vlka… No dobré dievčatá si s nimi budú žiť ako v perníkovej chalúpke.
AKO HO ZVIESŤ: Máte nejakú doteraz nezrealizovanú sexuálnu fantáziu? Povedzte mu o nej.
PREČO PRÁVE ŠKORPIÓN? Lebo je skvelý milenec…

STRELEC – Je taký skvelý spoločník, že sa od neho nebudete chcieť pohnúť ani na krok, no to je chyba – on miluje svoju slobodu. Ak si chcete užiť vzťah bez záväzkov, je on ten pravý, ak chcete viac, zamierte svoje šípy inam.
AKO HO ZVIESŤ: Hneď od začiatku mu dajte najavo, že sa vôbec ničoho nemusí báť – nechcete ho iba pre seba a bokovky sú O.K. A to z každej strany!
PREČO PRÁVE STRELEC? A prečo nie. Zásadou však je, že nech spolu strávite akokoľvek krásnu noc, vyparte sa z jeho bytu skôr, ako otvorí ráno oči.

KOZOROŽEC – Kozorožci radi dominujú, takže buď to na neho zahráte tak, že bude mať pocit, že on zvádza vás, alebo sa už viac neozve. Prvé rande berte minimálne tak zodpovedne ako pracovný pohovor – on totiž už podvedome hľadá budúcu manželku, a ak nezapôsobíte, druhú šancu vám nedá.
AKO HO ZVIESŤ: Obliekajte sa zvodne a noste takú komplikovanú spodnú bielizeň, že keď vás konečne vyzlečie, bude mať pocit, že sa dobyl do raja.
PREČO PRÁVE KOZOROŽEC? Nie je to chlap na jednu noc (česť výnimkám). Pokiaľ s vami zaspí, neočakáva, že do rána po vás v posteli nebude ani stopy.

VODNÁR – Vodnári sa neradi púšťajú do neznámych vôd, preto randia hlavne v okruhu svojich priateľov.
AKO HO ZVIESŤ: Zvoľte taktiku Som dievča odvedľa, staňte sa jeho kamarátkou, hľadajte spoločné záujmy… Však viete, ako to v partiách chodí – „kamarád taky rád“.
PREČO PRÁVE VODNÁR? Milenec a skvelý priateľ v jednom? Dobrá kombinácia!

RYBY – Ryby sú nevyliečiteľní romantici, ktorí milujú zraniteľne a krehko pôsobiace ženy. Ak mu chcete zabrnkať na city, prineste na druhé rande špeciálny playlist na iPode.
AKO HO ZVIESŤ: Opite ho. Veľa vod(k)y rybám prospieva…
PREČO PRÁVE RYBA? Rozmyslite si to ešte, lebo inak vám ostanú len oči pre plač. Romantickými rečami si vás síce omotá okolo prsta, to však ešte neznamená, že ho máte v suchu. Ani nebudete vedieť ako a on sa vyšmykne z vašej udice s odôvodnením, že v mori je veľa rýb…

Návrat na "Astrológia, veštenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný