Nová kniha o Johnovi Kennedym Jr. ?

Na trhu sa objavila ďalšia kniha z nespočetného množstva, ktorá sa odvoláva na Michaela a "zážitok" s Michaelom od "očitých svedkov".

Nová biografia o Johnovi Kenndedym Juniorovi, vraj odhaľuje, že bývala prvá dáma Ameriky Jackie Kennedy "potlačila" začínajúce priateľstvo medzi Michaelom a jej synom.

Dôvodom mala byť jedna udalosť, ktorá sa vraj mala stať medzi Trumanom Capotem, Michaelom a vtedy vraj teenagerom Johnom Kennedym, a podľa knihy - "Jacko: His Rise and Fall", ktorú napísal Darwin Porter, tieto správy sú priamo výpoveďou Capoteho.

Porter tvrdí, že Michael sa dostal do kontaktu Jonhom Kennedym Jr. potom, ako bol pozvaný Jackie na tenisový turnaj Roberta Kennedyho.

New York Daily News napísali, že práve vtedy sa mali Capote, Michael a John-John medzi sebou navzájom "vyzliecť" v zatvorenej izbe.

"Jackie Kennedy pozvala Michaela, aby ju doprevádzal na tenisový turnaj Roberta Kennedyho, kde aj predstavila Michaela svojim deťom. V tom čase, som nevedel, že John-John je exhibicionista. Predo mnou a Michaelom sa John-John vyziekol." - cituje Porter, vraj Capota.

Podľa jeho knihy, vraj Jackie mala nejaké tušenie čo sa stalo, a podľa jeho knihy samozrejme, mal to byť Michael, kto mal nejaké "zámery", preto ukončila ich začínajúce priateľstvo.

Kniha vraj "dôkladne pátra po niekoľkých búrlivých desaťročia, objavuje a vysvetľuje mnoho tajomstiev, prečo Michael Jackson chce byť ukrytý pred svetom. Odhaľuje muža skrytého za maskou, verejnú postavu, ktorej oči sú často skryté na čiernymi okuliarami, a jeho tvár je zahalená ešte čiernejšou maskou." - opisuje sa kniha v prológu.

(preklad slova podľa Cambridge dictionary - peel off: If a person, animal or vehicle peel away/off, it moves away from a group)