Príde Michael podporiť kampaň proti násiliu ?

Nová, ale nikým nepotvrdená správa od "blízkeho" Michaelovho priateľa Matta Fiddesa hovorí, že Michaela pozval do svojho rodného mesta.

Matt je akýsi "guru vojenského umenia", a on bol aj za nedávnym pozvaním TITA Jacksona, Michaelovho brata do mesta Swindon, a tiež pripravil aj stretnutie s Jermainom Jacksonom na "kampani proti násiliu", ktoré bolo vyvolané aj nedávnou show a rasizmom v - Big Brother v UK. Zároveň je to kampaň pre motivovanie mladých, aby sa vzdelávali.

Matt (27) je absolventom - St Joseph's Catholic College, a verí, že sa mu podarí dostať Michaela do mesta.

"Michael mi nedá odpoveď hneď a priamo, keďže si musí overiť svoj program, ale mám silný pocit, že by sme to mohli urobiť. Viem, že by chcel urobiť niečo podobné ako jeho bratia a podporiť túto kampaň. Predtým bol Michael v 2002 aj v Exetery s Urim Gellerom na podobnej charite. Stretol sa tam aj s chorými deťmi, prišiel na futbalový štadión, takže ak bol tam, prečo by nemohol prísť aj do Swindonu.

Bol aj v Japonsku, takže sme nevedeli čo sa bude diať, ale som v kontakte s Markom Lesterom, ktorý je s Michaelom. Mark hral Olivera v predstavení Oliver Twist, a je aj krsným otcom môjho najstaršieho syna. Ja som stretol Marka cez Michaela a odvtedy sme si veľmi blízky." - povedal Matt.

S Michaelom sa spriatelil Mark až potom, ako bol pozvaný Urim Gellerom do Británie, potom sa stal neoficiálnym Michaelovým bodyguardom, keď bol Michael Europe.

Mark vraj založil viac ako 400 "vojenských umeleckých škôl" po celej Europe, aj keď na začiatku ako povedal, nevedel ako na to, lebo nemal dostatočné kvalifikácie.

Ale nedávno podpísal niekoľko miliónovú zmluvu na svoju obchodnú značku pre Austráliu a Nový Zéland, a bol aj vyhlásený za - inštruktora/učiteľa roka - podľa magazínu "Martial Arts Illustrated magazine".

"Jermain bude hovoriť deťom o hodnotách práv cez ich vlastné životy, prečo je násilie zlé, a ako je dobré byť k ľudom milý, aby sa k nim správali rovnako. Skutočne verím, že každé dieťa si z toho niečo vezme ako ponaučenie, ak budú chcieť. A rád by som povedal, že ja som toho príkladom. Ale tiež budeme hovoriť deťom aj o nebezpečenstve drog, a ako povedať NIE takémuto tlaku." - povedal Matt.