Michael nie je hospitalizovaný !!!

Podľa Michaelovej hovorkyne, Michael sa zotavuje po tažkej chrípke a nádche po tom, ako sa vrátil v Europy. Ale podľa niektorých správ (jednej) mal byť hospitalizovaný.

Hovorkyňa Raymone Bain k tomu prehlásila:

"Mal trocha problémy z počasia, keď sa vrátil z Europy. Zrejme mal chrípku alebo nádchu. Ale nebol nikdy hospitalizovaný.

Všetci sme nejako ovplyvnený zmenou počasia. Neviem aká je jeho presná diagnoza podľa doktorov, ale hovorila som s Michaelom pred pár hodinami, a má sa dobre. Práve je na nejakom stretnutí...."

Dodala, že Michael je v Las Vegas, kde pripravuje nové skladby, a pracuje na nových projektoch po tom, ako mal niekoľko "obchodných stretnutí" v Europe.

Samozrejme, ako jediný priniesol správu o hospitalizácii "vševed" Roger Friedman, ktorý uviedol, že Michael dostal zápal pľúc.

Ako povedala Bain, "jeden reportér" sa jej pýtal na to, či má Michael zápal pľúc, ale ona uviedla, že nevie, čo určili doktori, či má zápal pľúc, alebo chrípku či nádchu. Reportér si z toho vybral "svoje´"..., čo sa mu hodilo. Tým reportérom bol Friedman, ktorý napísal o.i., aj to, že Michael dostal ťažkú nádchu od svojich detí. Raymone povedala, že Michael sa vrátil do Štátov preto,lebo celá rodina ochorela, a Michael je z toho stále trocha chorý.

Podľa Friedmana, michael má oslabenú imunitu kvôli veľkému množstvu liekov, ktoré mal predpísané v minulosti.