The World of Michael Jackson

iTunes nedávno ohlásila, že v rámci svojich hudobných portfolií vytvorí sekcie s názvom - "World of..."

Budú to vybraní umelci, ktorým vytvoria špeciálne samotatné obchody, kde budú všetky hudobné nahrávky a videá.

Ako prvému umelcovi bol vytvorený obchod práve Michaelovi. Ako sa uvádza, Michael, ktorý je na hudobnej scéne už 40 rokov, zanechal jedinečný hudobný odkaz na hudobnej scéne.

Obrázek

Tu je prepis - predslov k novému "Svetu Michaela Jacksona":

"Odhoďme bulvár. Vypnime TV. Dovoľte nám, aby sme vám znovu predstavili pravdepodobne najväčšiu popstar na svete.

Od momentu, keď sa Michael Jackson dostal do kontaktu s pódiom ešte ako malý chlapec, do absolútne neunávaného človeka, ktorý to rozžiaril na 100,000 Wattov čistej hviezdnej energie, ... my stále nie sme schopní prestať sa nad ním udivovať.

Ešte predtým, ako sa vydal na vlastnú kariéru, predal 100 miliónov nahrávok s Jackson5, ale keď prišiel, bola to veľkoleposť moonwalku. S vynikajúcimi albumami ako Off the Wall, Thriller (najpredávanejší album všetkých čias) a BAD, sa Jackson stal majstrom invencie, s každým jeho pohybom ktorý urobil, vytvoril niečo, čo bolo predtým nepodstatné.

A o tých prechodoch..., ako najmladší spevák dobyl vrcholy popových rebríčkov, zlomil rasové bariéry na MTV, a predal 750 miliónov nahrávok. AKO? Prečo? Pretože Michael Jackson znie inak ako všetci ostatní, so spojením rocku, RnB a tanca, spojil všetko, bielych a čiernych, včerajšok aj zajtrajšok, dotkol sa sŕdc všetkých, a zatriasol modernou planétou Zem.

Už prešlo 40 rokov, odkedy sa toto všetko začalo, je to ten zvuk, ktorý nás núti, a stále znova, aby sme sa hýbali hudbou tohto človeka.

Vitajte vo Svete Michaela Jacksona"

Obrázek