Rozhovor s Johnom Wishnom

John Wishna je jeden z obchodníkov v Las Vegas, ktorý prevádzkuje a produkuje niekoľko vystúpení a shows vo Vegas, a podľa informácii to má byť on, kto má pomôcť Michaelovi s jeho comebackom.

Vo veľkom sa písalo, že Michael je späť v USA. Ako si sa o tomto dozvedel ?

Ja som pracoval na tom, aby sa Michael vrátil do USA

Stretol si sa s ním odkedy sa usídlil vo Vegas ?

Áno.

Podľa niektorých zdrojov, ty zohrávaš veľmi dôležitú úlohu v plánoch pána Jacksona vo Vegas. Ako by si opísal svoju pozíciu ?

Som obchodník a fanúšik Michaelovho talentu.

Robili sme s tebou rozhovor v 2005 a vtedy si povedal, že si ten, kto vytvoril koncept pre show vo Vegas. Sú nejaké novinky v tomto prípade ?

Ja by som nevytváral show, ale urobil by som zmluvu.

Je v tomto vývoji zapojený aj Donald Trump

To je dôverné. Nemôžem hovoriť o konkrétnych veciach a detailoch zmluvy.

Aké sú tvoje predstavy o vystúpeniach Michael vo Vegas ? Mohlo by to byť veľkým úspechom ?

Vystúpenia Michaela Jacksona vo Vegas by boli tou najhorúcejšou akciou na planéte. Michael má veľmi sinú medzinárodnú základňu fanúšikov, ktorí by privítali jeho vystupovanie, a precestovali by veľké vzdialenosti, ak by vedeli, že vystupuje. Amerika miluje návraty a toto by bol najväčší comeback v dejinách zábavného priemyslu.

Podľa teba, toto by bolo to najlepšie pre Michaela ? Myslím hudobne a finančne.

Michael Jackson je superstar. Keď sa Michael rozhodne, že je pripravený na návrat, bude to on, kto urobí toto rozhodnutie. Nikto iný to neurobí zaňho.

Fanúšikovia a milovníci hudby sú nadšení nad myšlienkou vystupovania Michaela vo Vegas. Je niečo, s čím by si nás mohol potešiť ?

Je to dôverné. Ako fanúšikovia sa dozvedia potrebné informácie, ak budú odhalené pred tým, ako sa to dostane na verejnosť v médiách.