Jeffrey Daniel obhajuje Michaela

Jeffrey Daniel, tanečník, choreograf a spevák, ktorý s Michaelom pracoval na choreografiách k niektorým jeho videoklipom, a bol aj tanečný poradca pre video Ghosts, poskytol rozhovor pre britský denník The Voice, v ktorom obhajoval Michael.

Obrázek

Povedal, že Michael si nezaslúži, aby ho médiá označovali ako - Wacko Jacko - Šialený Jacko, že neverí, že by zneužil nejaké dieťa, a ľudia a médiá by ho nemali označovať za pedofila.

Pretože on bol niekoľko krát na Neverlande, a videl ako sa Michael správa k deťom, najmä k tým, ktoré boli smrteľne choré.

Povedal, že jediný zločin Michaela je jeho humanita a skromnosť, toto všetko sa potom "zosypalo" na Michaela, a niektorí ľudia to zneužili proti nemu. A že MIchael nie je ten typ človeka, lebo to nedáva zmysel.

Najmä preto, že média sú zhovievané k tým, ktorí boli uznaní vinnými a poslaní do väzenia, alebo k tým, ktorí sú rehabilitovaní, ale k Michaelovi sa správajú neférovo, pretože on bol vyhlásený za nevinného!

V diskusii o tom, či sa Michael naučil od neho MoonWalk, Jeffrey odpovedal:

"Je to medzi fanúšikmi. Ja a Michael nemáme voči sebe nič len úctu a rešpekt. Nikdy som sa necítil byť opovrhovaný a zatienený Michaelovými úspechmi v tanci, pretože Michael je jedným z mojich tanečných bratov.