... utajené miesto?

Podľa informácií z Devonu, pokojné vidiecke prostredie v Appledore, sa za ostatných pár dní dosť zmenilo, najmä potom, ako sa niekoľko helikoptér s novinármi na palube, snažilo vyfotiť nejaké zábery miesta, kde by sa mala rodina Jacksonovcov presťahovať do ich nového európskeho sídla.

Zvuky helikoptér tak rozrušene zaujali obyvateľov.

Dokonca sa záujem novinárov dostal aj medzi ľudí, ktorých žiadajú o nejaké bližšie informácie o mieste nového domova Jacksonovcov.

Podľa priamych susedov, ktorí by bývali hneď oproti, záujem médií im možno spôsobí problémy, ale zatiaľ im to nevadí, naopak, privítajú "nových susedov", ale myslia si, že už to nebude také pokojné miesto ako kedysi.

Podľa starostu mestečka Northam and Appledore Andrewa Eastmana, návštevníci sú tam vítaní, a môžu pomôcť aj miestenej ekonomike.

Povedal, že už predtým mali za susedov nejaké "celebrity", ale Jacksonovci sú až príliš vzdialení od tak pokojného vidieckého života ako oni.

Tvrdí, že tu spôsobia rozruch, ale bude to dočasné, pokým si tu nevybudujú svoje zázemie.

Podľa miestných podnikateľov a predavačov, oni si nemyslia, že by tam niekedy videli Michaela, ale boli by radi, ak by niekto z rodiny ochutnal ich miestne špeciality, alebo sa pridal k nejakým miestným spolkom napr. na pomoc pre charitu.

Podľa bývalého majiteľa domu a podnikateľa, v ktorom teraz chce rodina Jacksonovcov bývať, nevie, či to bude dobrý nápad, lebo sem budú prichádzať aj fanúšikovia, bude sa musieť posilniť policajná ochrana, ale záujem o mesto ho týmto určite zviditeľni aj negatívne.

Podľa jednej kaderníčky, keď sa jej klientky dozvedeli o tom, že by sem mala slávna rodina prísť bývať, mysleli si, že je to prvoapríľový žart, a nevedeli čo si majú o tom mysleiť.

Všetci obchodníci a miestny podnikatelia si myslia, že príchod Jacksonovcov im v istom zmysle pomôže aj v ich obchodoch.

VIDEO - Tito v čínskej reštaurácii v Barnstaple!

LINK