QTRAX beta verzia

... tak si pozrite a stiahnite túto Beta verziu QTrax-u, ktorý ponúka zadarmo sťahovanie hudby a dokonca celých albumov.

Obrázek

Ako sme informovali pred nedávnom, QTrax podpísala so SONY/ATV zmluvu o poskytovaní skladieb z ich katalógu tak, aby to bolo všetko legálne, a práve QTrax ponúka tieto služby.

"S nadšením podporujeme QTRAX ako novú inovatívnu metódu zhodnotenia vydavateľských práv a príjmov z hudby, ktoré sú zneužívané celosvetovo P2P sieťami, zatiaľ čo sa v rovnakom čase ponúkajú tie isté služby zadarmo, ale právne ošetrené." - povedal Martin Bandier, prezident Sony/ATV Music Publishing.

Ako dodal:

"Táto dohoda rozširuje našu pôvodnú zmluvu s QTRAX, a znamená ďalší príklad nášho záväzku - Sony/ATV voči vydavateľským právam a ich ochrane v digitálnom svete."

Allan Klepfisz, prezident, Brilliant Technologies Corporation:

"Sony/ATV je dominujúca a dynamická spoločnosť. Ich otvorená a inovatívna snaha rozvýjať možnosti distribúcie z nich vytvára ideálneho partnera pre QTRAX.

Sme veľmi potešení, že obnovili našu zmluvu a podporu"

Pred stiahnutím si môžete vypočuť 30sek. skladby, a keď sa vám budú páčiť, stiahnete si ich, ako aj celé albumy, alebo LIVE vystúpenia, ktoré môžu byť dostupné už 1 deň po odohraní, k tomu je tu sekcia NEWS, alebo aj knižnica, kde si môžete ukladať všetky vypočuté skladby.... a mnoho zaujímavého

Tu je oficiálna stránka - LINK

K tomu si pozrite promo navigačné video:

LINK

Postup:

1. Najprv si stiahnite QTrax

2. Nainštalujte si danú aplikáciu

3. Registrujte si váš hudobný prehrávač (v tomto prípade ide o SongBird, ktorý vám bude zo stránky prehrávať hudbu))

4. Potvrďte vašu inštaláciu QTraxu vo vašom maili, ktorý zadáte

POZOR- aktuálne nie je k dispozícii Slovensko ani Česko, preto ak chcete zadať dokončenie registrácie, musíte zadať poštové smerovacie číslo inej krajiny, ktorú zadáte, ale musíte ho aj vedieť, pre danú krajinu! - ak neviete, zadajte len nejaké číslo, napr. 0042 pre Poľsko)

5. Zaregistrujte sa a vstúpte so QTraxu, a potom si ho už len užívajte!

(v ponuke je aj slovenský a český jazyk pri voľbe "file")

Obrázek