Žena zatknutá na Neverlande

... ako spieval Michael o tom, že - "‘Billie Jean’ is not my lover", tak teraz sa jedna fanynka snažila dostať na ranč preniknutím cez hlavnú bránu.

Obrázek

Billie Jean Jackson (60) so Santa Barbary sa v pondelok večer predstavila stráži pri bráne, že je Michaelova žena a že jej tiež patrí ranč.

Keď sa jej nepodarilo presadiť si svoj postoj, rozhodla sa, že prelezie bránu.

Takto sa snažila už niekoľko ráz preniknúť na pozemok.

Ochranka zavolala oddelenie šerifa krátko po 6 večer a polícia nakoniec ženu predviedla na výsluch, kde bola potom obvinená z priestupku a umiestnená do cely predbežného zadržania, kde ju nakoniec na kauciu 2.500 dolárov prepustili.

Trocha zaujímavostí:

Billie Jean, ktorá v Michalovom živote vystupovala aj ako - "Lavon A. Muhammad" a "Gabriella Jamilla Jackson" sa pokúšala dostať k Michaelovi už v roku 1984, keď sa permanentne snažila dostať do domu v Encine, odvtedy sa stupňovalo jej snaženie, ktoré bolo natoľko obťažujúce, že v roku 1986 dostala 4 ročný zákaz približovania sa k Michaelovi.

V 1988 žalovala Michaela na 150 mil. dolárov ako otca jej detí, súd to zamietol.

V roku 1989 dostala 2,5 roka väzenia aj za to, že nedodržavala nariadenie súdu o nepribližovaní sa a za to, že odmietla liečenie na psychiatrii.

Podľa niektorých, skladba LEAVE ME ALONE bola Michaelovou odpoveďou na jej "otravovanie".

V roku 1995 sa opäť pokúšala dostať sa do domu v Encine, a zasa porušila nariadenie súdu, tak dostala 100 dní väzenia.

No a teraz 60 ročná, sa o to pokúsila znova.

Obrázek