Dvojica podnikateľov z Newcastlu má záujem o ranč Neverland

Britskí podnikatelia Liam Collins a David Bone môžu pomôcť dostať sa Michaelovi z ťažkej životnej situácie.

Dvojica z Newcastlu chce od neho odkúpiť sídlo Neverland.

Obrázek

Slávny kalifornský ranč žijúcej legendy vyvlastnia a predajú 19. marca, ak popová hviezda nezaplatí vyrovnanie vo výške asi 25 miliónov dolárov (takmer 551 miliónov slovenských korún).

Obrázek

Internetový portál FoxNews.com uviedol, že Jacksona informoval o vyvlastnení aj príslušný majetkový úrad v Santa Barbare, ktorý už vyplnil potrebné právne dokumenty. Podľa dokumentov zverejnených na stránke FoxNews.com, ak Michael nezaplatí potrebnú sumu, Neverland predajú tomu, kto zaň na aukcii zaplatí najviac.

Anglickí podnikatelia sú veľkými fanúšikmi a aj preto chcú Michaelovi pomôcť.

"Naozaj by sme boli radi, ak by sa Jacko postavil na nohy. Bez Michaelovej hudby a tanca by bol dnešný hudobný svet úplne iný," povedal David Bone.

Obrázek

"Kráľ popu" vlastní ranč s rozlohou 1 133 akrov od roku 1988 a pomenoval ho podľa zvláštneho ostrova z rozprávky o Petrovi Panovi. Michael si na pozemku zriadil súkromnú zoo a zábavný park, ktorý zdobia postavy z už spomínanej rozprávky.

Od júna 2005 však trávil na ranči len málo času.

V roku 2006 štátne úrady nariadili uzavretie pozemku a pokutu, že neplatil svojich zamestnancov a nedodržiaval potrebnú bezpečnosť. V tom období sa mali údajne premiestniť aj zvieratá zo súkromnej zoo.

Niekoľko aktuálnych fotiek:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek