FAKE NEWS

Vyšla ďalšia kniha, ktorá škandalizuje Michaela absolútnymi nezmyslami a bulvárnymi bludmi.

Bad: An Unprecedented Investigation into the Michael Jackson Cover-Up.

Jej autorom je Dylan Howard, bývalý redaktor oplzlého bulváru National Enquirer a zároveň autor článkov pre ďalší oplzlý plátok RadarOnline, ktoré masívne desiatky rokov šírili a zverejňovali zvrátené články plné bludov a nezmyslov.

A teraz, v roku 2020 chce tento mediálny príživník "odhaľovať skutočnú tvár Michaela Jacksona", vrátane "dôkazov" z FBI spisov, nahrávok a súdnych dokumentov.

Úplnou náhodou v roku 2020, kedy prebieha súdna snaha podvodníkov Robsona a Safechucka o civilný proces, aby nielen táto kniha nainfikovala ľudí a potencionálnu porotu, a po fiasku s pornodokumentom LN, kedy nedokázal ani ten zmeniť naratív pre verejnosť a mediálnu propagandu proti Michaelovi.

---------------

Don´t waste the click on the tabloid stories regarding Dylan Howard´s book - We all know what a sh!t stirrer Howard has been - the *US/UK tabloids are trying to trick fans into clicke their urls for Howard´s book -- " Bad"

Dylan Howard, has been a purveyor of Radar Online Garbage articles about Michael Jackson for years.

Fired becaue He got caught in Trump pay-off scandal of women to keep their stories suppressed.

Now he needs to make buck on the FOS MJ book of his.

That IS exactly what all the years of bad MJ press amounted to - Blowing Smoke for the real sexual deviants in Hollywood.

bad-kniha