Proces zrušeného prípadu začne odznova?

AKTUALITA: Súdna rada na základe nového zákona v Kalifornii, umožnila Robsonovi (a Safechuckovi) možnosť na nový súdny proces na civilnom súde.

* As anticipated in light of AB 218 and agreement from both sides with the appellate court, today Wade and James' cases have been formally remanded back to the trial court for continuation.

Informáciu priebežne spracúvame!

Podľa tohto zákona ale nie je možné akoby začať od začiatku vyšetrovanie, ale použitie už do zrušenia pôvodného prípadu existujúcich dôkazových materiálov.

Očakáva (počas celého roka, samozrejme) sa ale naťahovanie času a žiadosti o doplnenia "nových" dôkazov zo strany žalujúcich, ktorí nežalujú Michaela Jacksona ako osobu, ale jeho spoločnosti MJJ Productions a MJJ Ventures, od ktorých požadujú, resp. budú požadovať miliónové odškodné za to, že mali údajne podľa tvrdení žalujúcich, vedieť o zneužívaní a podieľali sa na tejto kriminálnej aktivite.

V linke nižšie je celý dokument rozhodnutia s inštrukciami.

* Expect additional motions, demurrers, discovery and more throughout this year.

* Below is the full and official opinion just published by the appellate court in Wade and James case. Remanding the cases back to trial court, with further instructions and explanation.

Document: LINK

* Apparently T-Mez is on board now!

Podľa informácií zo stránky Michaelovho bývalého obhajcu, Thomas Mesereau spolupracuje s pozostalosťou MJ Estate - LINK

Aby bolo jasné, súd, ktorý zrušil v decembri 2017 celú žalobu Robsona a Safechucka to urobil nielen pre lehotu premlčania údajného činu, ale aj preto, že spoločnosti Michaela Jacksona nemohli niesť zodpovednosť za jeho údajné konanie proti nim.

To sa dá dokázať spätne mnohými vyhláseniami, ako aj tvrdeniami z vyšetrovania a výpovedí, v protiklade toho, čo sa médiá snažili verejnosti nahovoriť a sústredili celú vinu na Michaela Jacksona ako na fakt.

* Let's make this very clear #MJFam.

The 2017 ruling dismissed Robson/Safechuck's cases because of a statute of limitations, but also because neither of MJ's companies could be held liable for MJ's ALLEGED actions.

It can prove through discovery that both Wade and James lied under oath.

To disprove these two at least changes the narrative, and discredits HBO, Oprah and every media outlet that cosigned the lies.

Čo je najšokujúcejšie na celej veci, sú vyjadrenia ich právnika, že v tomto prípade nie je pravda rozhodujúca....

* Well, the allegations are disturbing. They are not saying they are true: "The truth of those allegations is not at issue here."

Keď si prečítame, časti žaloby, ktorou sa odvolávali na to, prečo by mal byť prípad znovu otvorený, boli iba samé nechutné detailné popisy zneužívania.

Teda nie faktografia, ale pornofantazmagorické výlevy.

* Reading now what parts of their lawsuits they picked out, I see what you mean now. Eg. them citing the most graphic details. How do we know this is the first AB 218 decision, though?

Rovnako šialená je možnosť, ktorú pravdepodobne využijú ako poslednú záchranu, že Robson a Safechuck budú chcieť, aby si v prípade procesu porota pozrela celý, alebo časti fakumentu Leaving Neverland - ak to znova sudca umožní pred porotou - lebo proces ako taký nie je ešte istý, musí sa dokázať, že je dostatočne silný a dôveryhodný.

Podľa dokumentu rozhodnutia, aj LN hral úlohu v rozhodovaní.

Ak sa však všetky tie dokázané nezmysly a bludy jasne dokážu ako podvody a neexistujúce veci, už len to samotné môže stačiť na zamietnutie prípadu.

* So you can sue somebody in civil court for something after they're dead, but the estate & family can't sue you back for defamation. Who the fuck designed this system, Michael Avenatti?