"ŠOKUJÚCE": Wade Robson znova útočí....

Pri príležitosti 9. výročia úmrtia Michaela Jacksona a mediálneho záujmu o túto udalosť, sa znova kdesi z pekiel vynára Wade Robson so svojimi mediálnymi klamstvami, absurdnými tvrdeniami a nezmyslami, ktoré boli, a sú opakovane vyvrátené, napriek tomu, že prehral všetky súdne bitky, v ktorých sa snažil súdy a sudcu zavádzať, falšovať dôkazy a NIKDY nedokázal ani jedno zo svojich tvrdení, čo samozrejme, sudca zmietol zo stola..., okrem iného, aj čas, v akom podal obvinenia...

Samozrejme, nenáhodne pripravené presne v čase, kedy výročia a oslavy Michaela Jacksona dostávajú v médiách viac priestoru.

Aj tentoraz prináša relácia Inside Edition pre CNN "nový" rozhovor s Robsonom, v ktorom opakuje tie isté recyklované nezmysly, voči ktorým sa samozrejme, Michael nemôže nielen brániť, ale ktoré sa v týchto veciach ani nedajú nikdy a nikým overiť, a ide len a jedine o tvrdenia Robsona, toho istého, ktorý v procese v roku 2005, vypovedal v prospech Michaela a až do roku 2012, opakovane a vehementne obhajoval Michaela Jacksona voči podobným obvineniam.

O vývoji tohto nového rozhovoru, ktorý sa snaží mediálne prekryť záujem o Michaela a znova špiniť jeho odkaz, budeme priebežne informovať!

Viac menej sa táto informácia dostane do médií, bude kolovať, a v diskusiách sa budú opakovane objavovať príspevky absurdné a nezmyselné, ak máte chuť a čas, píšte aj do našich médií, ale aj na zahraničné stránky, a odkazujte na mnohé linky popisujúce FAKTY, na ktorých nájdete kvantum informácií, popisov, videí (ak sú dostupné), fotky, články, a analýzy:

1/ LINK

2/ LINK

3/ LINK

4/ LINK

5/ LINK

6/ LINK

FBI spisy: LINK

.... žiaľ, niektoré super stránky, ktoré sa venovali témam obvinení akosi "zmizli" a sú nedostupné.

Obrázek