Corey Feldman znova verejne obhajuje Michaela!

V pondelok, herec Corey Feldman, znova vystúpil v televíznom rozhovore, v ktorom reagoval na otázky týkajúce sa obvinení okolo jeho osoby, keď roku 1993 vyšetrovatelia zatajovali skutočných sexuálnych predátorov, o.i. aj tých, ktorí sexuálne zneužili samotného Coreyho.

Napriek jeho dlhoročnej snahe o upozornenie verejnosti o špinavostiach Hollywoodu, bol celý čas terčom výsmechu a obviňovania, že si vymýšľa.

Nedávno ale úrad vyšetrovateľa v Santa Barbare, the Santa Barbara Sheriff’s Office, pod tlakom dôkazov priznal, že "sa našli" nahrávané rozhovory z roku 1993, v ktorých priamo pred vyšetrovateľom Corey menoval ľudí, ktorí nielen jemu ublížili.

Bolo to v čase vyšetrovania obvinení voči Michaelovi Jacksonovi.

Odvtedy sa vyšetrovatelia nijako nezaoberali skutočnými páchateľmi, ale zúrivo atakovali Michaela Jacksona ako jediného podozrivého, a navyše, z prezumpciou viny....

Vo včerajšom rozhovore Corey znova vyhlásil, že vyšetrovatelia úmyselne ignorovali fakty, a snažili sa prekryť vyšetrovanie cez fiktívne obvinenia voči Michaelovi, čím zanikli ďalšie skutočnosti a páchatelia.

Obrázek

Corey Feldman v rozhovore relácie Dr. Oz jasne deklaroval, že nebude mať pocit oslobodenia a zadosťučinenia, pokiaľ nebudú skutoční páchatelia odsúdení, ktorí zneužili jeho aj jeho kamaráta Corey Haima, a pokiaľ nebude aj Michael Jackson očistený od týchto všelijakých falošných obvinení.

Jedným z mien bol aj B-čkový herec, ktorý mal zneužil Coreyho, a ktorý už v roku 2001 bol zatknutý a obvinený zo zneužívania detí, a práve na to poukázal aj Corey, že sa tomuto dalo zabrániť, ak by vyšetrovatelia už v roku 1993 zatkli skutočných páchateľov

Nielen cez svoje twitterové správy ale upozorňuje na svoje obavy o svoj život....

Dokonca bol jedným z prvých, ktorí verejne poukázali aj na obvinenia voči moderátorovi Mattovi Lauerovi, mimochodom, práve tento moderátor bol prvý, ktorý v televízii v roku 2013 urobil rozhovor a teda svetu "oznámil" obvinenia Wadea Robsona.

Obrázek

Aká náhoda..., že práve moderátor bol pred pár týždňami odvolaný a dostal padáka z tv NBC za obvinenia zo sexuálneho obťažovania...., a ten istý "vyspovedal" Robsona, ktorý fantazíroval s obvineniami proti Michaelovi...

Podľa hodnotenia Coreyho, keď urobil rozhovor s moderátorom Lauerom, mal pocit, že nehovorí s moderátorom, ale nejakým vyšetrovateľom, ktorý ho driluje na spôsob spochybnenia jeho obvinení.

Až neskôr si uvedomil, že akoby Lauer nechcel, aby sa o obvineniach hovorilo ako fakte, najmä v súvislosti s tým, čo nasledovalo potom, keď Lauera obvinili, že je jedným z predátorov...

Na verejnosť preniklo niekoľko ukážok záznamov z rozhovoru s dvomi vyšetrovateľmi, ktoré si môžete vypočuť v linke, v zásade ide o krátke ukážky, no ukazujú, ako sa vyšetrovatelia snažili posmešne reagovať na tvrdenia Coreyho, o to viac, že Corey neustále obhajoval Michaela Jacksona, že ho nikdy nijako neobťažoval.

Napriek tomu si Corey myslel, že ak povedal mená, že ich budú vyšetrovať, no nikdy sa nič neudialo, a aj teraz si kladie otázku,prečo sa niekto snažil dostať Michaela do väzenia, a napriek tomu, neurobili nič, aby chytili skutočných páchateľov.

“Vindication will come when my best friend [Corey Haim]´s perpetrator´s is behind bars, when the people that molested me are behind bars, and when my good friend Michael Jackson is fully exonerated in the public opinion because he was never a predator.” “Michael Jackson needs to be cleared, for once and for all, which I could believe this could actually lead to.”