Pokus o predĺženie prípadu

Podľa predbežných výsledkov, 5.12. prebehlo pojednávanie na súde v LA, kde právnici Wadea Robsona chceli podať odvolanie a zrušiť odvolanie MJ Estate, ktorých právnici žiadajú zrušenie všetkých obvinení voči Michaelovým spoločnostiam, ktoré sú jedinými entitami ako spolu-obvinení, nie Michael ako osoba, keďže voči zosnulým osobám, to nie je možné.

V skratke sa dá povedať, že taktické snahy Robsonových právnikov sú pokusom predlžovať prípad a vnášať doň opakované nezmysly, ktoré nikam nevedú a nič nové neprinesú, sudca sa však musí aj týmto zaoberať a analyzovať to, najmä vo vzťahu k osobám (bývalým zamestnancom Michaela), ktoré Robsonoví právnici chceli použiť ako svedkov, ktorí ale boli oficiálne súdom v minulosti uznanými za vinných za klamanie pod prísahou, za krádež, a dokázateľne uznaní, že predávali bulváru svoje vymyslené príbehy o Michaelovi a deťoch z ranča z vyšetrovania v rokoch 1993-94, napr. aj bulvárnej reportérke Diane Dimond, ktorá sa osobne angažovala a chŕlila jednu reportáž o Michaelovi za druhou a údajných obetiach, a dokonca za peniaze chcela, aby niektorí bývalí zamestnanci (priznanie jedného z nich) doslova si vymýšľali nechutné príbehy proti Michaelovi.

Obrázek

Právnici MJ Estate v odôvodnení na zrušenie týchto Robsonových nezmyslov jasne deklarovali pozadie týchto podvodníkov a fejkových svedkov, ktorí dokonca ani v časoch, kedy malo údajne k niečomu niekde dôjsť ani nepracovali, ani neboli prítomní, a samozrejme, ich história súdnych ťahaníc a žalôb zo strany Michaela, ktoré vyhral, z nich robí len úbohých maniakov a príživníkov.

Dozorujúci sudca tak už 15.12. zrejme vynesie rozhodnutie o tom, či povolí oficiálne proces,alebo zmätie celý prípad zo stola.

Okrem toho, reportérka Diane Dimnond (pôvodom židovka), ktorá si vybudovala živnosť na obvineniach voči Michalovi, ktorá osobne hľadala nejaké obete, ktorá podplácala ľudí, aby vypovedali proti Michaelovi, ktorá napísala knihu plnú nezmyslov, ktoré vyvracajú aj súdne spisy, a ktorá sa "úplne náhodou" stala blízkym rodinným priateľom rodiny Arvizo - Gavinovi Arvizo bola na svadbe, napísala aktuálne článok o aktuálnych sexuálnych škandáloch najmä židovských mocných z Hollywoodu a amerického šoubizu, zrazu používa na týchto skutočných predátorov dvojaký meter a snaží sa akoby zľahčiť ich zločiny, kde sa neštíti používať príklady od Michaela Jacksona.

Obrázek

Ale akosi účelovo zabúda, že ani jeden z obvinených nespadá do rovnakej kategórie ako Michael Jackson.

Jednoducho, akoby sa snažila aj ona pokračovať v prekrývaní skutočnej pedo/sexuálnej skupine židovských mocných.... odvolávajúc sa vo svojom blogovom článku na práva obvinených a prezumpcie neviny, ale kde bola, keď písala články a hľadala fiktívne obete, len aby vytvárala v spolupráci s inými sprisahancami mediálny obraz o Michaelovi ako vinnom za každú cenu!!!???