Obetný baránok

Podľa aktuálnych informácií, prekrývanie sexuálnych škandálov americkej mediálnej elity, zneužilo situáciu v čase, kedy prekrývali vymyslenými príbehmi a bulvárnymi nezmyslami o obvineniach proti Michaelovi práve cez mediálne portfólio ako je RadarOnline a National Enquirer, ktoré kryli mediálnu spoločnosť v súčasnosti vyšetrovaného producenta Harvey Weinsteina.

Priebežne sa objavujú informácie, ktoré odhaľujú, ako Michael Jackson poslúžil ako obetný baránok na prekrývanie skutočných zločinov.

Obrázek

V súčasnosti sa potvrdilo, že vyšetrovaní a obvinení zo sexuálneho násilia sú presne tí istí, ktorí šírili vymyslené informácie a bulvárnu špinu na Michaela Jacksona: Dylan Howard (šéfredaktor RadarOnline & The Enquirer), A.J Benza ("novinár z bulvárneho New York Daily News") a The Weinstein Company.

Obaja novinári písali účelové a najšpinavšie články o Michaelovi Jacksonovi.

Dnes sú sami obvinení zo sexuálnych útokov.

Skutoční úchyláci chránia skutočných úchylákov.

Viac detailov každý deň pribúda...., dokonca sa našli aj nahrávky z vypočúvania Coreyho Feldmana, ktorý v roku 1993, počas vypočúvania kalifornskými vyšetrovateľmi pri vyšetrovaní obvinení proti Michaelovi, vypovedal a povedal konkrétne mená ľudí, o ktorých vedel, že zneužívali deti a aj jeho samotného.

Najprv sa úrad vyšetrovateľa v Santa Barbare snažil tvrdiť, že tieto záznamy neexistujú, a nevedia o tom, ale teraz sa ukázalo, že sú v archíve, našli sa a teda budú súčasťou ďalších vyšetrovaní.

Namiesto vyšetrovania a pátrania po skutočných pedofiloch, vyšetrovatelia v danom čase ignorovali konkrétne mená a údaje, a zamerali sa na fikcie len okolo Michaela Jacksona, aby našli čokoľvek, skutoční páchatelia tak na roky boli mimo ich záujmu, a mnohí ľudia si za ostatné roky robili žarty a neverili tvrdeniam Coreyho Feldmana.

Teraz je už oficiálne ospravedlnený..., hoci sa skutočné mená asi verejnosť nedozvie, keďže ide o citlivé informácie, a najmä status premlčacej doby.